quote:Kia rio uit eind 2003. is de lange versie (noemen ze stationOp donderdag 21 oktober 2010 20:36 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Als je auto een jaar oud is en je moet nu al olie bijvullen zou ik er zeker een kijkje naar (laten) nemen...
[..]
Wat voor auto? Heb je foto's?
quote:PleodingesOp zaterdag 23 oktober 2010 13:10 schreef rene90 het volgende:
Ben ik met je eens inderdaad, het is geen oude oldtimer of iets dergelijks
quote:BlijkbaarOp woensdag 27 oktober 2010 17:33 schreef 2cv het volgende:
Doet PTA tegenwoordig ook al aan taalkundige correctheden ?
quote:Ik zou inderdaad eerst eens de speling op de riemen nakijken, gemiddelde richtlijn is dat je een vingerbreedte speling mag hebben, meer dan dat en je moet hem vervangen of aantrekken.Op donderdag 28 oktober 2010 11:53 schreef Crutch het volgende:
Mijn auto piept als ik 'm start. Na een tijdje gaat het weg.
Wat moet ik nu vervangen o.i.d?
V-snaar, distributieriem, verdwaalde kat eruit trekken?
quote:Oke dank jeOp donderdag 28 oktober 2010 12:22 schreef ellevehC86 het volgende:
[..]
Ik zou inderdaad eerst eens de speling op de riemen nakijken, gemiddelde richtlijn is dat je een vingerbreedte speling mag hebben, meer dan dat en je moet hem vervangen of aantrekken.
Vervolgens ook nog even al je inlaatpakkingen checken op evt lekken.
Succes!
Voor die 30 km wel hoor denk ik, die 2,53 cm zullen hier niet veel in doen denk ikquote:Op zondag 7 november 2010 12:49 schreef Knutknuttsson het volgende:
Ik heb even het volgende:
Ik heb linksvoor een lekke band. Nu heb ik de band verwisseld met het reservewiel en nu blijkt dat het niet dezelfde band is. De andere drie zijn R14 en deze is R15. Hij past wel en ik ga het alleen gebruiken om morgen naar de garage te rijden (ongeveer 30 kilometer). Kan dit?
ok, dank jequote:Op zondag 7 november 2010 13:56 schreef ellevehC86 het volgende:
[..]
Voor die 30 km wel hoor denk ik, die 2,53 cm zullen hier niet veel in doen denk ik
Ik denk dat dat een vraag voor de dealer is.quote:Op zondag 7 november 2010 19:47 schreef Luchtkoker het volgende:
Even een simpel vraagje, ik heb in Maart 2010 een gloednieuwe Volvo C30 mogen ontvangen, heel erg blij mee natuurlijk. Echter moet je deze een jaar met de hand wassen omdat de lak nog zacht is en de wasstraat krasjes maakt in de lak...
Leuk en aardig in de zomer, maar in de winter zie je mij niet zo snel m'n auto met de hand staan wassen. Is het echt zó ongeoorloofd om na een maandje of 8 de wasstraat al te pakken, of zeggen ze een jaar om 100% zeker te zijn maar kan het eigenlijk al wel wat eerder?
Ik heb bijster weinig verstand van banden, maar R13 en R14 is toch de diameter van de velg ? Dan kan een R14 band toch nooit op een R13 velg en andersom ?quote:Op zondag 7 november 2010 13:56 schreef ellevehC86 het volgende:
[..]
Voor die 30 km wel hoor denk ik, die 2,53 cm zullen hier niet veel in doen denk ik
De velg is ook anders natuurlijk. Nu zitter er drie met R14 en eentje met R15 om de auto. En hij staat scheef inderdaad. Gaat mij erom dat ik heelhuids bij de garage kom.quote:Op zondag 7 november 2010 21:53 schreef 2cv het volgende:
Ik heb bijster weinig verstand van banden, maar R13 en R14 is toch de diameter van de velg ? Dan kan een R14 band toch nooit op een R13 velg en andersom ?
Oh, zo ! Kan je gewon mee rijden. Ik zou wel wat voorzichtig doen, dus niet zo hard als je kan door een bocht heen jagen en ook niet zo hard remmen dat je ABS in moet grijpen (indien van toepassing).quote:Op zondag 7 november 2010 22:00 schreef Knutknuttsson het volgende:
[..]
De velg is ook anders natuurlijk. Nu zitter er drie met R14 en eentje met R15 om de auto. En hij staat scheef inderdaad. Gaat mij erom dat ik heelhuids bij de garage kom.
Joh......doe niet zo moeilijk en houdt het gewoon eens op de 14 dagen met de hogedrukspuit en een doekje voor 3/4 minuten, in de winter hoeftie niet te glimmen.quote:Op zondag 7 november 2010 19:47 schreef Luchtkoker het volgende:
Even een simpel vraagje, ik heb in Maart 2010 een gloednieuwe Volvo C30 mogen ontvangen, heel erg blij mee natuurlijk. Echter moet je deze een jaar met de hand wassen omdat de lak nog zacht is en de wasstraat krasjes maakt in de lak...
Leuk en aardig in de zomer, maar in de winter zie je mij niet zo snel m'n auto met de hand staan wassen. Is het echt zó ongeoorloofd om na een maandje of 8 de wasstraat al te pakken, of zeggen ze een jaar om 100% zeker te zijn maar kan het eigenlijk al wel wat eerder?
quote:Op woensdag 17 november 2010 14:02 schreef FalleNk810i het volgende:
opgelost:
met de ijzerzaag een gleuf erin kunnen zagen(1mm die nog uitstak ofzo) was net genoeg om met een platkop schroevendraaier m een klein stukje eruit te draaien, nog verder ingezaagd en eruit kunnen schroeven![]()
slotje ofzo
Laat ik eerlijk zijn, de thermostaat is nou net het enige dat ik niet heb nagekeken, maar ik vermoed idd dat het meer te maken zou moeten hebben met oververwarming in dat geval, fan draait idd permanent.quote:Op donderdag 18 november 2010 23:52 schreef 2cv het volgende:
Kapotte thermostaat ? Al zou normaal gesproken de motor daardoor juist oververhitten ...
Of je hebt bij het sleutelen vergeten de thermostaat terug te plaatsen ?
Anderzijds: dat ding heeft een continu draaiende ventilator (tenminste, zo lijkt het op het plaatje). kan het zijn dat dat er iets mee te maken heeft ? Of dat de motor er gewoon lang over doet om zo warm te worden dat de thermostaat laat open gaat en de motor feitelijk wel aardig op bedrijfstemperatuur is, maar dat de radiator nog niet warm is omdat de thermostaat (die in dat geval wel goed werkt) nog net niet open gaat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |