Thanx, gelezen!quote:
Denk eens na. Zelfs als de persoon die dit post al jaren op Fok! mee-post, denk je dat hij dat gelinkt wil hebben met zijn normale account waarbij waarschijnlijk veel van zijn prive-info makkelijk op te zoeken is? Er worden zo vaak kloon-accounts aangemaakt voor beschamende problemen of vragen, dat betekent echt niet dat alles wat ze dan vragen onzin is.quote:Op donderdag 1 juli 2010 14:57 schreef kahlanamnell het volgende:
nou, succes ermee, ik haak af. Het komt gewoon niet geloofwaardig over.
In dit geval zijn er wat dingen die bij elkaar opgeteld niet helemaal kloppen... als je even kijkt naar de postdata op het andere forum, het ontdekken van een geslachtsziekte en het genezen ervan, dan klopt er sowieso eea niet helemaal.....quote:Op donderdag 1 juli 2010 16:10 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Denk eens na. Zelfs als de persoon die dit post al jaren op Fok! mee-post, denk je dat hij dat gelinkt wil hebben met zijn normale account waarbij waarschijnlijk veel van zijn prive-info makkelijk op te zoeken is? Er worden zo vaak kloon-accounts aangemaakt voor beschamende problemen of vragen, dat betekent echt niet dat alles wat ze dan vragen onzin is.
Waarom zouden die kinderen bij een narcistische borderlinster moeten blijven?quote:Op donderdag 1 juli 2010 15:26 schreef capricia het volgende:
[..]
De kinderen die geboren zijn, zijn toch wel van jou?
Dan is het toch normaal dat je daar alimentatie voor betaalt.
Als je er wat over denkt kom je snel tot dezelfde conclusie dan ikquote:Op donderdag 1 juli 2010 16:10 schreef MacorgaZ het volgende:
Denk eens na.
Ik geloof het allemaal niet meer en haak af.quote:Op donderdag 1 juli 2010 16:05 schreef capricia het volgende:
[..]
Thanx, gelezen!
Wat een verhaal zeg. En de dochter van TS is daar dus ook nog seksueel misbruikt?
daar zat ik ook aan te denken.quote:Op donderdag 1 juli 2010 15:53 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als bijstandsvader kom je zo aan de 1600 euro netto als je goed gebruik weet te maken van de regelingen. Nog een paar avondjes zwart bijbeunen in de kroeg en je zit op 2200 euro. Prima inkomen toch?
gewoon eerst ff zonder, en dan op het laatst met. Zo doen we het al jaren.quote:Op donderdag 1 juli 2010 15:57 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, maar jullie deden het toch "altijd" met condoom omdat ze niet tegen andere anti-conceptiemiddelen kan? Hoe kan het dan dat jullie na terugkomst van vakantie juist zonder condoom seks hadden, en je net van die keer dat je het zonder deed chlamydia opgelopen hebt als je het altijd met doet??
Met de kleine nuance dat je geen recht op een bijstandsuitkering hebt als je zelf besluit te stoppen met werken, maar dat zijn slechts kleinigheidjes.quote:
Toen mijn vrouw terug kwam, ging ik met de kinderen alleen weg. Het viel me op dat mijn dochter steeds tegen me zei dat ze pijn aan haar plasseer had.quote:
Ja, bij de dokter zijn we wel op HIV getest, volgens hem zijn de testen tegenwoordig zo gevoelig dat dit geen probleem zou zijn.quote:Op donderdag 1 juli 2010 16:03 schreef Leandra het volgende:
Oh, dit vind ik ook wel interessant.....
Minder dan een week nadat je vrouw terug is zou je daar al weten dat ze een geslachtsziekte heeft opgelopen, maar gelukkig geen Hiv.....![]()
Ik weet niet hoor, of het tegenwoordig allemaal heel anders is, maar i is het tegenwoordig geen half jaar meer om het absoluut uit te sluiten?
Wat klopt er niet aan?quote:Op donderdag 1 juli 2010 16:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
In dit geval zijn er wat dingen die bij elkaar opgeteld niet helemaal kloppen... als je even kijkt naar de postdata op het andere forum, het ontdekken van een geslachtsziekte en het genezen ervan, dan klopt er sowieso eea niet helemaal.....
Klopt dit wel? Je hebt toch altijd recht op bijstand. Je hebt geen recht op WW wanneer je zelf stopt met werken.quote:Op donderdag 1 juli 2010 16:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
Met de kleine nuance dat je geen recht op een bijstandsuitkering hebt als je zelf besluit te stoppen met werken, maar dat zijn slechts kleinigheidjes.
Wetje murphy? Alles wat fout kon gaan gaat foutquote:Op donderdag 1 juli 2010 16:43 schreef leukegast het volgende:
[..]
Maar deze vriendelijke jongen heeft ons gestuurde geld opgestreken, en wilde verder niet meer meewerken.
Nou, sterker nog, de jongen is familie van mijn vrouw.quote:Op donderdag 1 juli 2010 16:54 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Wetje murphy? Alles wat fout kon gaan gaat fout
Nu weet ik niet eens meer welke smiley ik moet plaatsen om mijn verbazing te schetsen.quote:Op donderdag 1 juli 2010 16:57 schreef leukegast het volgende:
[..]
Nou, sterker nog, de jongen is familie van mijn vrouw.
Het was haar neef. Dus eigenlijk hadden we wel verwacht dat hij mee zou werken, dus niet.
En dan is ze nog zwanger van hem ook??quote:Op donderdag 1 juli 2010 16:57 schreef leukegast het volgende:
[..]
Nou, sterker nog, de jongen is familie van mijn vrouw.
Het was haar neef. Dus eigenlijk hadden we wel verwacht dat hij mee zou werken, dus niet.
En bij bijstand kun je een maatregel (lees: strafkorting) van 100% opgelegd krijgen.quote:Op donderdag 1 juli 2010 16:46 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Klopt dit wel? Je hebt toch altijd recht op bijstand. Je hebt geen recht op WW wanneer je zelf stopt met werken.
Bronquote:Het ontstaan van antistoffen tegen hiv duurt een aantal maanden na de infectie.
Heb je risico gelopen, dan moet je in elk geval nog drie maanden wachten eer je je kunt laten testen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |