Ja, die sukkels zitten er altijd bij!quote:Op zondag 27 juni 2010 23:37 schreef Anonymousz het volgende:
ga ik lachen
was een grapjequote:Op zondag 27 juni 2010 23:37 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Ja, die sukkels zitten er altijd bij!
Slik toch een voetbal doorquote:Op zondag 27 juni 2010 23:38 schreef Desunoto het volgende:
Dan... boeiend? Dat zoiets mensen chagrijnig kan maken daar sta ik van te kijken.![]()
Oké, behalve voor de Nederlanders in Zuid Afrika dan... voor hen is het lullig. Voor de rest maakt het toch geen zak uit?
Mooie vrouwen bekijken, is dat een optie?quote:Op zondag 27 juni 2010 23:39 schreef Jojoortje het volgende:
Wat nou als je in de stad zit te kijken met je matties... Ga je dan naar huis? Of blijf je 'gezellig' op het
terras?
Ik dacht dat je een vrouw was, maar toch niet!quote:Op zondag 27 juni 2010 23:38 schreef Desunoto het volgende:
Dan... boeiend? Dat zoiets mensen chagrijnig kan maken, daar sta ik van te kijken.![]()
Oké, behalve voor de Nederlanders in Zuid Afrika dan... voor hen is het lullig. Voor de rest maakt het toch geen zak uit?
Naar huis en in bed liggen natuurlijk.quote:Op zondag 27 juni 2010 23:39 schreef Jojoortje het volgende:
Wat nou als je in de stad zit te kijken met je matties... Ga je dan naar huis? Of blijf je 'gezellig' op het
terras?
Samen met de mooie vrouwen aan de drank toch?quote:Op zondag 27 juni 2010 23:39 schreef larry91 het volgende:
Waarschijnlijk eerst het "waarom" gevoel. Dan raak ik geïrriteerd, wordt ik chagrijnig en daarna ga ik aan de drank
Bekijken bekijkenquote:Op zondag 27 juni 2010 23:39 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Mooie vrouwen bekijken, is dat een optie?![]()
Dan noem ik zoveel mogelijk ziektes op samen met mijn homeboyz.quote:Op zondag 27 juni 2010 23:39 schreef Jojoortje het volgende:
Wat nou als je in de stad zit te kijken met je matties... Ga je dan naar huis? Of blijf je 'gezellig' op het
terras?
Noo man, dikke kk fittie maken met mocro's kk hard rellen en pak hun kk moeder whollaquote:Op zondag 27 juni 2010 23:39 schreef Jojoortje het volgende:
Wat nou als je in de stad zit te kijken met je matties... Ga je dan naar huis? Of blijf je 'gezellig' op het
terras?
quote:Op zondag 27 juni 2010 23:39 schreef Kekster het volgende:
Dan is er nog altijd Portugal om aan te moedigen
Hehe. Op een subtiele manier of gewoon 'pakken wat je pakken ken'?quote:Op zondag 27 juni 2010 23:40 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Bekijken bekijken![]()
Bespringen die hap!
Langs achteren?quote:Op zondag 27 juni 2010 23:41 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Noo man, dikke kk fittie maken met mocro's kk hard rellen en pak hun kk moeder wholla
Zo is dat.quote:Op zondag 27 juni 2010 23:39 schreef Kekster het volgende:
Dan is er nog altijd Portugal om aan te moedigen
Als die optie zich voordoet, zekerquote:Op zondag 27 juni 2010 23:40 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Samen met de mooie vrouwen aan de drank toch?
quote:
Niet van dat benauwde, dus pakken wat je pakken kan.quote:Op zondag 27 juni 2010 23:41 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Hehe. Op een subtiele manier of gewoon 'pakken wat je pakken ken'?![]()
quote:Op zondag 27 juni 2010 23:43 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Niet van dat benauwde, dus pakken wat je pakken kan.
Maar de vraag is natuurlijk: mag en kan Nederland daar tevreden mee zijn? Eigenlijk kan je dat pas achteraf zeggen.quote:Op zondag 27 juni 2010 23:43 schreef sig000 het volgende:
Zoveel gaat het niiet uitmaken, zou me heftig verbazen als ze verder komen dan kwartfinale, dat is op zich best wel goed weer voor zo'n klein land.
Dat moet je vlak na uitschakeling echt niet gaan zeggen...quote:Op zondag 27 juni 2010 23:43 schreef sig000 het volgende:
Zoveel gaat het niiet uitmaken, zou me heftig verbazen als ze verder komen dan kwartfinale, dat is op zich best wel goed weer voor zo'n klein land.
Klopt. Ruim ervoor geldt als betere timing.quote:Op zondag 27 juni 2010 23:45 schreef marcodej het volgende:
[..]
Dat moet je vlak na uitschakeling echt niet gaan zeggen...
Met een beetje inzet oprollen die gasten.... of moet ik mijn PS uitzetten?quote:Op zondag 27 juni 2010 23:46 schreef Opgefockt het volgende:
Ik sta er niet van te kijken als we verliezen...
1. we hebben best kans (klein)quote:Op zondag 27 juni 2010 23:46 schreef Opgefockt het volgende:
Ik sta er niet van te kijken als we verliezen...
Ben er blij mee ook, ben ik, geen voetbal liefhebber, er eindelijk vanaf...
Is het niet deze wedstrijd die ze verliezen, is het de volgende wel, kampioen worden we echt NIET!!!
Dus dan liever morgen verliezen dan in de kwart- of halve finales...
Ik verwacht op z'n minst een filmpje daarvan!quote:Op zondag 27 juni 2010 23:49 schreef boskameel het volgende:
Dan druk ik een gebroken fles mijn hals in.
1. Kans is er altijd... er is dus ook net zoveel kans op verliezen...quote:Op zondag 27 juni 2010 23:48 schreef Jamunited het volgende:
[..]
1. we hebben best kans (klein)
2. wat zeik je! als we kampioen worden =groot feest (en dan zeik je weer niet)
3. je moet gewoon die ding doen
Hier zit wat in.quote:Op zondag 27 juni 2010 23:53 schreef Opgefockt het volgende:
[..]
1. Kans is er altijd... er is dus ook net zoveel kans op verliezen...
2: Ik zeik ook als we kampioen worden... hou er ook niet van! Roep 1x Hoera en daarna ga ik door met:
3: inderdaad doorgaan met mijn eigen ding doen...
mijn gedachte ook hahaquote:Op zondag 27 juni 2010 23:48 schreef wolfrolf het volgende:
Dan gaat mijn oranjeshirt weer netjes de kast in en komt 'ie bij het volgende toernooi waar we ons voor kwalificeren weer uit de kast
Eerste 3 paginas in Nederland - Denemarken #1 (waren al genoeg posts van je om niet verder te zoeken)quote:Op zondag 27 juni 2010 23:43 schreef Flammie het volgende:
Ze gaan ook gewoon verliezen. 3-0 gaat slowakije winnen.. of 3-1 maar ze gaan winnen.
Dan zal het zo langzamerhand wel waarheid worden.quote:Op zondag 27 juni 2010 23:57 schreef Cantona_No.7 het volgende:
25e topic dat NL wordt uitgeschakeld
Goede topics.quote:Op zondag 27 juni 2010 23:56 schreef vipeax het volgende:
[..]
Eerste 3 paginas in Nederland - Denemarken #1 (waren al genoeg posts van je om niet verder te zoeken)
Nederland - Denemarken #1
Nederland - Denemarken #1
Nederland - Denemarken #1
Nederland - Denemarken #1
2e pagina Voorspel Nederland - Kameroen
Voorspel hier de uitslag van Nederland-Kameroen.
3e pagina Voorspel Nederland - Japan
Voorspel hier de uitslag van NED-JAP
Fail troll is fail.
Klopt. Met andere woorden: Op Fok! kan het dus prima!quote:Op zondag 27 juni 2010 23:58 schreef Nocturnal_Johnny het volgende:
Oprotten met de TS!!!! Ban en slotje topic plz!!!! Dit hoort niet op een Oranje steunend forum!
KK is op naar KLBquote:Op zondag 27 juni 2010 23:43 schreef Flammie het volgende:
Ze gaan ook gewoon verliezen. 3-0 gaat slowakije winnen.. of 3-1 maar ze gaan winnen.
Morgen zullen we zien.quote:Op zondag 27 juni 2010 23:58 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Dan zal het zo langzamerhand wel waarheid worden.
quote:Op zondag 27 juni 2010 23:46 schreef Opgefockt het volgende:
Ik sta er niet van te kijken als we verliezen...
Ben er blij mee ook, ben ik, geen voetbal liefhebber, er eindelijk vanaf...
Is het niet deze wedstrijd die ze verliezen, is het de volgende wel, kampioen worden we echt NIET!!!
Dus dan liever morgen verliezen dan in de kwart- of halve finales...
Oja en dan weer met z'n allen lekker buiten zitten i.p.v. voor de tv...
1 dag later die er uit vliegen tegen spanje :pquote:Op zondag 27 juni 2010 23:39 schreef Kekster het volgende:
Dan is er nog altijd Portugal om aan te moedigen
En uiteraard ligt het dan aan de trainer. Die moet dan weer worden ontslagen enzo.quote:Op maandag 28 juni 2010 00:03 schreef DrDentz het volgende:
Dat weet ik al waar het aan ligt: de vuvuzela's en de bal.
Klopt, want die zijn perfect.quote:Op maandag 28 juni 2010 00:07 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
En uiteraard ligt het dan aan de trainer. Die moet dan weer worden ontslagen enzo.
Maar aan de spelers ligt het natuurlijk nooit...
No fucking wayquote:Op zondag 27 juni 2010 23:39 schreef Kekster het volgende:
Dan is er nog altijd Portugal om aan te moedigen
40 wedstrijden ongeslagen...quote:Op maandag 28 juni 2010 00:08 schreef DrDentz het volgende:
Dat is het lot van de trainer. Als ze morgen (vandaag) verliezen wil ik ook dat de kop van Bert eraf gaat.
Als die geen enkele knock-out wedstrijd kan winnen heb je daar helemaal NIETS aan. Dan is zijn bewind een mislukking geweest maar goed, ik verwacht dat ze gewoon gaan winnenquote:Op maandag 28 juni 2010 07:48 schreef Symphonic het volgende:
[..]
40 wedstrijden ongeslagen...
Ja natuurlijk moet zijn kop er dan direct af...
Hypocisie uit de buitencategorie..
En over 2 jaar begint de euforie dan gewoon weer opnieuw zoals dat al 20 jaar gaat.quote:Op zondag 27 juni 2010 23:48 schreef wolfrolf het volgende:
Dan gaat mijn oranjeshirt weer netjes de kast in en komt 'ie bij het volgende toernooi waar we ons voor kwalificeren weer uit de kast
Lijkt me niet. Dan hebben we drie wedstrijden gewonnen die we matig speelden en vliegen we er alsnog uit. In dat geval zou Van Basten het beter gedaan hebben.quote:Op maandag 28 juni 2010 09:03 schreef Shoombak het volgende:
Betere vraag is, hoe stabiel is de positie van v Marwijk als we er vandaag uitvliegen. In tegenstelling tot de voorgaande coaches verwacht ik dat v. Marwijk gewoon aan mag blijven.
quote:Op maandag 28 juni 2010 09:17 schreef Jivis het volgende:
[..]
Lijkt me niet. Dan hebben we drie wedstrijden gewonnen die we matig speelden en vliegen we er alsnog uit. In dat geval zou Van Basten het beter gedaan hebben.
Maar we worden gewoon kampioen natuurlijk.
Johan zegt ook dat we wereldkampioen worden.quote:Op maandag 28 juni 2010 10:05 schreef Kwaliteit het volgende:
Als Johan Derksen zegt dat we winnen, dan is dat ook zo!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |