Mijn Dwergquote:Op maandag 28 juni 2010 20:10 schreef Rikketik het volgende:
Daar al dat gelul over paladins kreeg ik zin om ook eens eentje te rollen. Draenei, female en ik ga elleboogdiep de retribution tree in met haar.
45 minuten of langer en beide teams krijgen -12 punten, ongeacht uitkomst.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 01:27 schreef Isabeau het volgende:
Maar als de tegenpartij de arena verlaat krijgt de andere partij toch de punten??
47 min is ook wel een beetje sick
quote:Op dinsdag 29 juni 2010 01:35 schreef SharQueDo het volgende:
45 minuten of langer en beide teams krijgen -12 punten, ongeacht uitkomst.
Ja, toen T9,5 nog de oude 4 set bonus had (20% meer Lava Burst damage) ging ik met mijn shammy in BG,s in Pve gear en critte een dikke 17,7k (met Berserking en trinket procs) gevolgd door een chain lightning van 6k en frost shock van 5k. Arme DK hij was letterlijk instant dood en kwam niet binnen 10 yards van de vlag in Arathi Basinquote:Op dinsdag 29 juni 2010 02:22 schreef Sapstengel het volgende:
Yay Lava Burst op m'n shaman. Questmobs zijn al halfdood als die hit.
had in season 4 matches van 104 minuten als rogue/druid... good time..quote:Op dinsdag 29 juni 2010 02:39 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Zover is het bij mij dus nooit gekomen, wist ik niet.
ik heb als holy in season 3 ooit eens een team(feral druid + hunter) alleen neergekregenquote:Op dinsdag 29 juni 2010 01:08 schreef SharQueDo het volgende:
Net een 47 minuten durende arena match. Ik (rdu) + Unholy vs Arms/Hdin. Warrior uiteindelijk down gekregen na een half uur, Paladin nooit neer kunnen krijgen, hij leavede na 47 minuten, dus beide teams -12 points.
Brb ff iemand vermoorden.
Eternal fires zijn bij mij al 35g. Lang leve de verschillende prijzen op servers. Gems die al gecut, ook de relentless earthsiege, zijn komen ook niet boven de 30g uit bij mij en de ruwe gems zijn redelijk prijzig. Enige waar wel redelijk op te verdienen is zijn de solid stormjewels. Die gaan regelmatig voor 250g.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 15:05 schreef ufopiloot het volgende:
Geld verdienen met transmute master?
Men neme 1 Dark Jade à 1 gold
Daarbij nog een Huge Citrine à 1 gold
En een Eternal Fire à ~18 gold
Transmute vervolgens een Earthsiege Diamond (welke ook kan proccen), en maar hiervan een Relentless Earthsiege Diamond voor melee DPS, of een Insightful Earthsiege Diamond voor healers.
Kosten? 20g. De gem op auction house? 60-70, soms wel 100g.
Female Human hebben altijd insane grote wapens, en ja hellreaver is ook groot.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 21:04 schreef Maraca het volgende:
[ afbeelding ]
Is mijn poppetje nu gewoon zo klein of is mijn wapen belachelijk groot?
Titanium bars verkopen inderdaad best goed, mijn Hunter heeft mining en die stuur ik af en toe op pad naar Sholazar om wat Saronite te minen (heel soms spawned er zelfs Titanium ore). De bars mail ik naar mijn Druid (die is transmutation master). En dan verkopen. Ik heb wel gemerkt dat je ze beter per 2 kunt verkopen dan per 6, verkoopt sneller.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 14:39 schreef Sjiznit het volgende:
Ik heb volgens mij eindelijk een hele makkelijke manier gevonden om geld te verdienen. Met mijn shammie heb ik Alchemy en transmute master. Nu zijn die epic gems wel leuk maar dat kan maar 1 keer per dag.
Ben de afgelopen dagen een beetje gaan expirimenteren of het opkopen van saronite bars en die dan transmuten naar titanium wat oplevert. De eerste test gister was een winst van 63g op een investering van 170. Das natuurlijk geen slecht rendement.
Vandaag een iets grotere hoeveelheid genomen met een investering van 330g. Zag net dat ze allemaal verkocht zijn dus als ik thuis ben eens de winst uitrekenen. Ziet er in ieder geval veelbelovend uit.
Nog gemakkelijker:quote:Op dinsdag 29 juni 2010 14:39 schreef Sjiznit het volgende:
Ik heb volgens mij eindelijk een hele makkelijke manier gevonden om geld te verdienen. Met mijn shammie heb ik Alchemy en transmute master. Nu zijn die epic gems wel leuk maar dat kan maar 1 keer per dag.
Ben de afgelopen dagen een beetje gaan expirimenteren of het opkopen van saronite bars en die dan transmuten naar titanium wat oplevert. De eerste test gister was een winst van 63g op een investering van 170. Das natuurlijk geen slecht rendement.
Vandaag een iets grotere hoeveelheid genomen met een investering van 330g. Zag net dat ze allemaal verkocht zijn dus als ik thuis ben eens de winst uitrekenen. Ziet er in ieder geval veelbelovend uit.
Zeker doenquote:Op dinsdag 29 juni 2010 22:12 schreef Etcetera het volgende:
Dan zal ik de volgende keer mijn stoute schoenen maar eens aantrekken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |