Je bent van level 1 naar level 80 gegaan. Dan maakt het niet uit of je nou 1 uur per dag speelt of 12, als level 80 kunnen mensen wel van je verwachten dat je ondertussen wel weet hoe je class in elkaar zit omdat je hem 80 levels lang hebt gespeeld. En zo niet dan zou je je anders kunnen verdiepen in de spec/gems/rotation die op tientallen forums te lezen is, of door het gewoon te vragen.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:48 schreef Palingvis het volgende:
[..]
Haha als ik dit zo lees ben ik blij dat ik een noob mag zijn![]()
12 uur per dag? dat is geneens ziek meer maar gestoord...
It's you're lifeals je het leven kan noemen...
Shoulders zijn makkelijk te halen in ICC25, Gunship, dus i277 moet wel mogelijk zijn. Voor een goede trinket moet je in ICC25 Sindragosa omleggen, en dan heb je als andere optie nog de trinket uit ToC25. Het komt er eigenlijk op neer dat je de Frost trinket nooit zal vervangen, en belt/shoulders etc. kan je nog wel ergens anders meepikken. Zou zonde van de emblems zijn als ze droppen terwijl je net de vendor items hebt gehaald. Maar uiteindelijk zijn het wel een van de beste items ja, +ARMOR ftwquote:Op woensdag 23 juni 2010 10:19 schreef Blistering het volgende:
Net 264 tank gloves gewonnen in VoA 25.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Aszune&cn=Fatality is m'n Protadin nu, maar ik weet niet wat ik van m'n Frost moet halen. In eerste instantie had ik trinket gehaald, maar toen won ik 264 gloves dus nu twijfel ik of ik misschien maar schouders moet halen voor set bonus. Of wellicht toch de belt, die is ook super goed.
Boohoo :|
Ik weet wel hoe ik moet spelen, helemaal met hunter.quote:Op woensdag 23 juni 2010 10:40 schreef ufopiloot het volgende:
[..]
Je bent van level 1 naar level 80 gegaan. Dan maakt het niet uit of je nou 1 uur per dag speelt of 12, als level 80 kunnen mensen wel van je verwachten dat je ondertussen wel weet hoe je class in elkaar zit omdat je hem 80 levels lang hebt gespeeld. En zo niet dan zou je je anders kunnen verdiepen in de spec/gems/rotation die op tientallen forums te lezen is, of door het gewoon te vragen.
[..]
quote:Op woensdag 23 juni 2010 10:49 schreef Palingvis het volgende:
[..]
Ik weet wel hoe ik moet spelen, helemaal met hunter.
Pro jonge!
Dat zijn wel schele gloves die je daar hebt. Ipv Parry and dodge krijg j hit ratingquote:Op woensdag 23 juni 2010 10:19 schreef Blistering het volgende:
Net 264 tank gloves gewonnen in VoA 25.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Aszune&cn=Fatality is m'n Protadin nu, maar ik weet niet wat ik van m'n Frost moet halen. In eerste instantie had ik trinket gehaald, maar toen won ik 264 gloves dus nu twijfel ik of ik misschien maar schouders moet halen voor set bonus. Of wellicht toch de belt, die is ook super goed.
Boohoo :|
Ja kan, Tabard Vendor in Dala. Gewoon tabard deleten en dan kan je nieuwe krijgen.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:46 schreef Metonae het volgende:
Iemand hier die al geprobeerd heeft zijn of haar tabard of summer skies/flames om te ruilen? Ik lees op WoWhead dat het kan, maar heb liever toch een bevestiging van een van jullie
Postje nummer 800
Dat is hij ookquote:Op woensdag 23 juni 2010 12:56 schreef effex1000 het volgende:
Gister teruggegaan naar Anub Arak HC 25, het wilde maar niet lukkenhij is lastiger dan LK 25 imo.
Maar komt bij lange na niet in de buurt van LK25HCquote:Op woensdag 23 juni 2010 12:56 schreef effex1000 het volgende:
Gister teruggegaan naar Anub Arak HC 25, het wilde maar niet lukkenhij is lastiger dan LK 25 imo.
Volgens mij vond ergens in dat jaar die base mana cost verandering plaats. Spells kosten nu een bepaald percentage van je base mana (wat je hebt als je alle intellect van gear van je int aftrekt) in plaats van een vaste hoeveelheid mana. Hierdoor kun je op laag level veel meer spells casten zonder OOM te gaan.quote:Op woensdag 23 juni 2010 20:39 schreef Rikketik het volgende:
Vraagje: is er het afgelopen jaar iets veranderd aan de mana costs van veel spells? Ik ben namelijk laatst eens als Mage (en nu ook als Druid) aan de slag gegaan, en ik heb het idee dat ik veeeel minder hard door m'n mana heen brand. Wat heet: Ik heb nog geen enkele keer hoeven stoppen omdat ik mana moest regeneraten. Vroeger zoop ik me juist helemaal klem na zo'n beetje iedere serie gevechten.
Is de 25% buff al live in EU dan? 3.3.5 komt toch volgende week in EU?quote:Op donderdag 24 juni 2010 00:01 schreef ufopiloot het volgende:
25% buff deed het hem?
Is gewoon live.quote:Op donderdag 24 juni 2010 11:08 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Is de 25% buff al live in EU dan? 3.3.5 komt toch volgende week in EU?
Oh ja, nu zie ik het staan. Dat was met patch 3.3.0, toen ze een heleboel (low level) mechanics aangepast hebben. Tof, want de hele tijd OOM zijn, haalt flink het tempo uit het spel.quote:Op donderdag 24 juni 2010 01:35 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Volgens mij vond ergens in dat jaar die base mana cost verandering plaats. Spells kosten nu een bepaald percentage van je base mana (wat je hebt als je alle intellect van gear van je int aftrekt) in plaats van een vaste hoeveelheid mana. Hierdoor kun je op laag level veel meer spells casten zonder OOM te gaan.
Moet je wel een main hebben om heirlooms te kopen natuurlijkquote:Op donderdag 24 juni 2010 11:39 schreef ufopiloot het volgende:
En met een beetje heirlooms met dikke INT stats en enchants is het dan nog veel makkelijker geworden.
De meuk die je krijgt uit die treasurebag als je een random dungeon doet, is vrijwel net zo goed (minus de 10% extra xp uiteraard).quote:Op donderdag 24 juni 2010 12:58 schreef Windigo het volgende:
[..]
Moet je wel een main hebben om heirlooms te kopen natuurlijkMaar zelfs zonder heirlooms is t allemaal al makkelijk zat.
quote:
Dat zijn er wel veel ja. Bij ons weet ik het van 2 op de alliance kant.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:07 schreef ufopiloot het volgende:
Casual gaming op z'n hoogtepunt, hier op de realm hebben we nu iets van 20 Shadowmournes rondlopen, en dan zit ik nog op een complete boutrealm ook
Ik merk ook dat ele shaman ontzettend faceroll is i n70-79quote:Op vrijdag 25 juni 2010 01:59 schreef Sapstengel het volgende:
Level 74 op m'n shaman nu. Gaat best lekker in randoms, magma totem gooien, fire nova en dan chain lightning spammen. Doe zo minimaal 2k, heb al uitschieters naar 4500 gehad. Nog 1 level en dan kan ik Lava Burst.
Ach, zo gaat het altijd. Nieuwe MMO, allemaal WoW-spelers die massaal die game kopen en binnen 3 maanden weer in WoW inloggen. LotrO, AoC en Warhammer zijn goede voorbeelden daarvan. Star Trek Online volgens mij ook.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 06:58 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Oh ja, ben gestopt tot Ruby Sanctum/Cataclysm.
Of ik volg een deel van mijn guild naar die Star Wars MMO, plannen zijn al gemaakt om ook daareen guild op te zetten.
Was met Aion net zo. 'Ik ga zo stoppen met WoW als Aion uitkomt!'quote:Op vrijdag 25 juni 2010 07:51 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ach, zo gaat het altijd. Nieuwe MMO, allemaal WoW-spelers die massaal die game kopen en binnen 3 maanden weer in WoW inloggen. LotrO, AoC en Warhammer zijn goede voorbeelden daarvan. Star Trek Online volgens mij ook.
Ik heb wel vertrouwen in Bioware trouwens, goede developer die wat mij betreft nog nooit een slechte game gemaakt heeft. Zal wel een blijvertje worden. Ik houd alleen niet van Star Wars als franchise, dus mij niet gezien.
Toen Aion net uit was gekomen, stond ik een keer in breda of tilburg in een gamewinkel, en die verkoper zat constant te pushen dat ik dat moest kopen en niet meer verder moest gaan met WoW, want de echte hardcore spelers waren gestopt met WoW en speelde nu Aion en 't zou de grote knaller gaan worden van de komende paar jaar enzoquote:Op vrijdag 25 juni 2010 10:32 schreef Metonae het volgende:
[..]
Was met Aion net zo. 'Ik ga zo stoppen met WoW als Aion uitkomt!'
1 week later: "Het is toch niet zo leuk als WoW. YAY WoW!"
Zijn er dan niet al toevallig beta invites verstuurd dat jij er bij zit ofzo?quote:Op vrijdag 25 juni 2010 13:24 schreef Karina het volgende:
Waarom staat dit topic eigenlijk onder PC games en niet onder online?
OT: kan niet inloggen, en er zijn nog meer servers, behalve de mijne, offline. En volgens mij zie ik de intro van Catacylsm als ik voorbij het inlogscherm kom (vervolgens niet verder kan inloggen)>
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |