Slaap zequote:
Nou lekker dan, ebn ik hier als enige aan het werkquote:Op donderdag 17 juni 2010 06:25 schreef goldfinger1963 het volgende:
ik ben net wakker maar denk dat ik zo maar weer eens terug kruip
versterking meld zichquote:Op donderdag 17 juni 2010 07:05 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Nou lekker dan, ebn ik hier als enige aan het werk
Ja, echt een heel verschil met eerderquote:
van het geld voor verzekering en houderschapsbelasting kan je straks een mooie fiets kopenquote:Op donderdag 17 juni 2010 08:51 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ja, echt een heel verschil met eerder
Toen had ik er 1 maar reed ik er nooit in.
En nu heb ik er geen en rij ik nog steeds niet.
Die heb ik ook alquote:Op donderdag 17 juni 2010 08:54 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
van het geld voor verzekering en houderschapsbelasting kan je straks een mooie fiets kopen
Marcquote:
He Friemquote:
tnxquote:Op donderdag 17 juni 2010 09:27 schreef Marijkezwolle het volgende:
Oeh en Friem en Sym, gefeliciteerd met jullie geslaagde kinders!![]()
behalve dan dat we aan de verkeerde kant van het glas zittenquote:Op donderdag 17 juni 2010 10:57 schreef skitzin het volgende:
wat een rot dag vandaag..
iniedergeval zit het weer mee..
dan zit het in het weer zeker, ik heb ook een rotdag met mooi weerquote:Op donderdag 17 juni 2010 10:57 schreef skitzin het volgende:
wat een rot dag vandaag..
iniedergeval zit het weer mee..
quote:Op donderdag 17 juni 2010 11:05 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
behalve dan dat we aan de verkeerde kant van het glas zitten
daar heb ik dan weer geen last van, want ik zit lekker met de laptop op het terras.quote:Op donderdag 17 juni 2010 11:05 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
behalve dan dat we aan de verkeerde kant van het glas zitten
ik ga zo naar een strandtent lekker lunchenquote:Op donderdag 17 juni 2010 11:36 schreef skitzin het volgende:
[..]
daar heb ik dan weer geen last van, want ik zit lekker met de laptop op het terras.
wokquote:
ik moet dadelijk ook nog wat werkenquote:[..]
ja
die moet je ook niet etenquote:
hier schijnt de zon nog steedsquote:Op donderdag 17 juni 2010 13:41 schreef DaMart het volgende:
Hm... er drijven wolken binnen, het waait hard aan zee en er liggen alleen bejaarden op het zand... strand gaat hem niet worden dus vandaag.
quote:Op donderdag 17 juni 2010 13:45 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
hier schijnt de zon nog steeds![]()
maar het is niet zo warm![]()
het waait redelijk hier.
hier aan de kust waait het behoorlijk en we hebben last van hang ouderen.quote:Op donderdag 17 juni 2010 13:41 schreef DaMart het volgende:
Hm... er drijven wolken binnen, het waait hard aan zee en er liggen alleen bejaarden op het zand... strand gaat hem niet worden dus vandaag.
quote:Op donderdag 17 juni 2010 13:53 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
hier aan de kust waait het behoorlijk en we hebben last van hang ouderen.
maar nog geen wolken
Daar is ook mee gegooid. Zo de vuilnisbak inquote:Op donderdag 17 juni 2010 13:35 schreef goldfinger1963 het volgende:
[..]
die moet je ook niet eten![]()
daar moet je mee gooien
De wolken zijn er om de bejaarden van het strand te drijven zodat jij je daar niet meer de oudste voeltquote:Op donderdag 17 juni 2010 13:41 schreef DaMart het volgende:
Hm... er drijven wolken binnen, het waait hard aan zee en er liggen alleen bejaarden op het zand... strand gaat hem niet worden dus vandaag.
whehehequote:Op donderdag 17 juni 2010 13:57 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
De wolken zijn er om de bejaarden van het strand te drijven zodat jij je daar niet meer de oudste voelt
quote:Op donderdag 17 juni 2010 13:57 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
De wolken zijn er om de bejaarden van het strand te drijven zodat jij je daar niet meer de oudste voelt
Uh nee, je zou er wel de jongste zijnquote:Op donderdag 17 juni 2010 14:01 schreef DaMart het volgende:
[..]
Je bedoelt jongste dan... ik zou me de jongste voelen tussen al die bejaarden.
quote:Op donderdag 17 juni 2010 14:14 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Uh nee, je zou er wel de jongste zijn
hoiquote:
quote:Op donderdag 17 juni 2010 14:46 schreef Symphonic het volgende:
[..]
hoi
De lunch zit erin, was wel erg lekker gerookte zalm met omelet
Uh nee, dat zei je nietquote:
quote:
quote:
quote:Op donderdag 17 juni 2010 15:08 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik bedoelde jou ook helemaal niet, en dat weet je!
maar dat zij je nietquote:Op donderdag 17 juni 2010 15:08 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik bedoelde jou ook helemaal niet, en dat weet je!
quote:Op donderdag 17 juni 2010 15:10 schreef MPG het volgende:
[..]
Ik had ook een veel foutere opmerking kunnen maken, en dat weet je!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
quote:
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.nee echt, ik haat herfst maar voetbal meer
quote:Op donderdag 17 juni 2010 15:52 schreef MPG het volgende:
[..]
Maar jij hebt een bedrijfsleidster die jou wel in het gareel houdt
quote:Op donderdag 17 juni 2010 16:00 schreef wel.o.k het volgende:
16:00![]()
lekker stoffen
stof ze wokSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het gaat er niet om wat mensen over je zeggen,
Maar hoe je ermee omgaat !
Een geschreven woord komt anders over dan een gesproken woord.
Zoals je het deed en met een beetje geduldquote:Op donderdag 17 juni 2010 16:38 schreef Madridista het volgende:
Hoi.
Ik heb een probleem. Mijn neefje van 12 heeft geen kaas gegeten van topographie. Hij woont Gelderland en denkt dat dat een land is. Ik kan hem maar niet duidelijk maken wat het verschil is tussen provincie en Land.
Hij vraagt dus of Barcelona WK speeltProbeer ik hem uit te leggen dat Barcelona een stad in Spanje is, maar daar snapt hij niks van. Hij heeft geen idee waar spanje ligt of hoe de wereld er uitziet. Ik heb geprobeerd het met blokjes uit te leggen.
Grote blok = Land, met daarop allemaal kleine blokkjes die steden moeten voorsellen.
Heel even dacht ik dat hij het begon te begrijpen maar een uurtje later vraagt hij of ajax al heeft gespeeld tegen zuid-korea![]()
![]()
Hoe leg ik dit uit?
Omdat GCquote:Op donderdag 17 juni 2010 16:55 schreef marcb1974 het volgende:
waarom komen dit soort vragen altijd hier
Daar gaat het fout, de wereld is rond wordt althans beweerd, niet plat of vierkantquote:Op donderdag 17 juni 2010 16:38 schreef Madridista het volgende:
Hoi.
Ik heb een probleem. Mijn neefje van 12 heeft geen kaas gegeten van topographie. Hij woont Gelderland en denkt dat dat een land is. Ik kan hem maar niet duidelijk maken wat het verschil is tussen provincie en Land.
Hij vraagt dus of Barcelona WK speeltProbeer ik hem uit te leggen dat Barcelona een stad in Spanje is, maar daar snapt hij niks van. Hij heeft geen idee waar spanje ligt of hoe de wereld er uitziet. Ik heb geprobeerd het met blokjes uit te leggen.............................
Het is schokkend, maar vertel hem dat Ajax maar een klein pruts clubje is dat nog niet mag meespelen tegen de grote jongensquote:Op donderdag 17 juni 2010 16:38 schreef Madridista het volgende:
Grote blok = Land, met daarop allemaal kleine blokkjes die steden moeten voorstellen.
Heel even dacht ik dat hij het begon te begrijpen maar een uurtje later vraagt hij of ajax al heeft gespeeld tegen zuid-korea![]()
![]()
Hoe leg ik dit uit?
buiten gaan fly-eren voor de winkelquote:Op donderdag 17 juni 2010 18:28 schreef Fha het volgende:
helluh
Bloedheet in de winkel en natuurlijk geen klant te bekennen![]()
Haaayquote:
Het is buiten nog veel warmerquote:
quote:Op donderdag 17 juni 2010 18:53 schreef Fha het volgende:
[..]
Haaay
[..]
Het is buiten nog veel warmer
Ik mocht fijn afstoffen. Ook leukquote:Op donderdag 17 juni 2010 18:57 schreef wel.o.k het volgende:
ohw
dan stil in een hoekje blijven zitten tot het over is, doe ik ook altijd als het druk is
quote:
quote:Op donderdag 17 juni 2010 18:28 schreef Fha het volgende:
helluh
Bloedheet in de winkel en natuurlijk geen klant te bekennen![]()
Dan regent hetquote:Op donderdag 17 juni 2010 19:20 schreef Fha het volgende:
Nou nu zou ik het niet doen neeMaar zaterdag mag wel weer hoor
Ja daarom! Dan is het lekker koel en gezellig in de winkel want meer mensenquote:
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |