Die hebben niks te vrezen. Of waren de PvdA homo's ook de pineut met CU in een kabinet (nog een stapje verder dan gedoogsteun)?quote:Op zaterdag 12 juni 2010 12:59 schreef Jane het volgende:
Arme VVD-homo's
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kom op, iedereen is gewoon bang voor de (gespeelde) jankpartij van Wilders over uitsluiting op het moment dat duidelijk wordt dat ze niet gaan regeren. Iedereen loopt op eieren. De VVD, de PvdA, iedereen.quote:Op zaterdag 12 juni 2010 13:03 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
PVV zal ook veel water bij de wijn moeten doen voor de VVD ze zal accepteren, maar met ze in gesprek gaan is wat mij betreft niks mis mee. Ook (of zelfs) de PvdA wil dat de VVD met de PVV in onderhandeling gaat, dus dan kun je even goed over hun morele grenzen gaan hebben. Als de PVV echt monsters waren, dan had Cohen dat ook niet gezegd lijkt me.
Ach op heel wat punten vind de VVD dat boos doen tegen buitenlanders ook wel leuk dus dat zal nog wel een beetje meevallen.quote:Op zaterdag 12 juni 2010 13:03 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
PVV zal ook veel water bij de wijn moeten doen voor de VVD ze zal accepteren,
Ik vind het immoreel en van Cohen was het meer uit beleefdheid volgens mijquote:maar met ze in gesprek gaan is wat mij betreft niks mis mee. Ook (of zelfs) de PvdA wil dat de VVD met de PVV in onderhandeling gaat, dus dan kun je even goed over hun morele grenzen gaan hebben. Als de PVV echt monsters waren, dan had Cohen dat ook niet gezegd lijkt me.
Ja zo kan ik overal een draai aan geven. De VVD is immoreel dat ze met een partij als de PVV in gesprek durven te gaan, maar de PvdA is beleefd dat ze oproepen dat de VVD met de PVV in gesprek moeten gaanquote:Op zaterdag 12 juni 2010 13:10 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ik vind het immoreel en van Cohen was het meer uit beleefdheid volgens mij
Maar dan is alleen kritiek op de VVD omdat ze in gesprek gaan met de PVV onterecht, dan moet die kritiek ook op andere partijen worden gericht die aandringen op onderhandelingen tussen VVD en PVV (en dat zijn alle partijen naar mijn weten).quote:Op zaterdag 12 juni 2010 13:09 schreef Jane het volgende:
[..]
Kom op, iedereen is gewoon bang voor de (gespeelde) jankpartij van Wilders over uitsluiting op het moment dat duidelijk wordt dat ze niet gaan regeren. Iedereen loopt op eieren. De VVD, de PvdA, iedereen.
Je ziet zelf toch ook wel het verschil? Ik ben niet bij de onderhandelingen geweest, maar het lijkt me duidelijk dat het gelijk duidelijk gemaakt is aan de CU dat van afschaffing van het homohuwelijk en euthanasie geen sprake kon zijn.quote:Op zaterdag 12 juni 2010 13:05 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Die hebben niks te vrezen. Of waren de PvdA homo's ook de pineut met CU in een kabinet (nog een stapje verder dan gedoogsteun)?
Daar heb ik ook geen kritiek op.quote:Op zaterdag 12 juni 2010 13:15 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Maar dan is alleen kritiek op de VVD omdat ze in gesprek gaan met de PVV onterecht,
Reken maar dat hetzelfde ook aan de SGP duidelijk wordt gemaakt. De VVD zal daar absoluut niet mee akkoord gaan.quote:Op zaterdag 12 juni 2010 13:15 schreef Jane het volgende:
[..]
Je ziet zelf toch ook wel het verschil? Ik ben niet bij de onderhandelingen geweest, maar het lijkt me duidelijk dat het gelijk duidelijk gemaakt is aan de CU dat van afschaffing van het homohuwelijk en euthenasie geen sprake kon zijn.
Ik verwacht alleen gedoogsteun van de SGP, ik kan nergens iets vinden over mogelijke gedoogsteun van de CU. Maar de VVD zal van te voren al met de SGP in gesprek moeten gaan over het prijskaartje en niet afwachten tot het moment dat gedoogsteun echt nodig is.quote:Wat we hier nu (allemaal) aan het doen zijn is gissen naar de voorwaarden die de SGP (en wellicht de CU) gaan stellen voor hun gedoogsteun. En n.m.m. kunnen die voorwaarden alleen op het gebied van die ethische kwesties liggen, als de CU bereid is de coalitie te steunen. Of zie jij verder overweldigende overeenkomsten tussen het programma van de CU en bijv. de VVD?
Ik durf mijn handen in het vuur te steken dat zoiets niet gaat gebeurenquote:En mocht de VVD in dat geval accoord gaan (wat ik me ook niet voor kan stellen, btw), dan heb ik het te doen met de VVD-homo's idd.
Die groep maakt inderdaad geen al te groot deel meer uit van de VVD. Vrijheid heeft men tegenwoordig niet zo gek veel meer mee opquote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:01 schreef Jane het volgende:
Ik ben er wel achter dat mijn beeld van de typische Vvd'er niet meer klopt. Ik ben voornamelijk de 'Gooise' VVD'er gewend, die gewoon baalt van de hoeveelheid belasting die hij moet betalen, maar iedereen verder z'n vrijheid gunt en niks van clubjes als de PVV of de SGP moet hebben.
Ik voldoe nog steeds aan het criterium zeuren over belastingen, maar snap ook wel de vraag naar een andere aanpak dan "laat maar waaien" als het gaat om sociaal niet geaccepteerde gedragingen. En in het gooi hebben zij daar volgens mij helemaal geen weet van.quote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:01 schreef Jane het volgende:
Ik ben er wel achter dat mijn beeld van de typische Vvd'er niet meer klopt. Ik ben voornamelijk de 'Gooise' VVD'er gewend, die gewoon baalt van de hoeveelheid belasting die hij moet betalen, maar iedereen verder z'n vrijheid gunt en niks van clubjes als de PVV of de SGP moet hebben.
Het Gooi is geen Volendam hoor. Mensen hier komen ook regelmatig buiten hun 'dorp'. Sterker nog, een groot deel komt hier oorspronkelijk niet eens vandaan (ook ik niet, btw). Uit het stemgedrag deze verkiezingen moge duidelijk zijn dat het aantal allochtonen in je gemeente niets zegt over de populariteit van de PVV en hun denkbeelden.quote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:07 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik voldoe nog steeds aan het criterium zeuren over belastingen, maar snap ook wel de vraag naar een andere aanpak dan "laat maar waaien" als het gaat om sociaal niet geaccepteerde gedragingen. En in het gooi hebben zij daar volgens mij helemaal geen weet van.
Op rechts zijn er geen liberalen te vindenquote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:52 schreef alors het volgende:
Ze willen vast abortus/homo maatregelen, vinden liberalen vast goed!
Dit zegt juist wel ietsquote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:29 schreef Jane het volgende:
[..]
Het Gooi is geen Volendam hoor. Mensen hier komen ook regelmatig buiten hun 'dorp'. Sterker nog, een groot deel komt hier oorspronkelijk niet eens vandaan (ook ik niet, btw). Uit het stemgedrag deze verkiezingen moge duidelijk zijn dat het aantal allochtonen in je gemeente niets zegt over de populariteit van de PVV en hun denkbeelden.
Ik vind het wel mooi om te zien dat je aan alle gangbare definities een eigen invulling geeft en dan ook verwacht dat wij die gaan hanterenquote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:30 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Op rechts zijn er geen liberalen te vinden
PVV is centrum-links tot centrum, CDA centrum tot centrum-rechts en VVD centrum-rechts tot rechts...gemiddeld gezien is centrum-rechts dus best wel een goede definitie, heeft de SGP goed gezienquote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:09 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Welk 'centrum-rechts' willen ze dan gedoogsteunen?Ik dacht dat er gepraat werd over PVV/VVD/CDA? Dat is niet centrum-rechts, hoor. Dat is volledig rechts, tegen het extreme aanschurkend.
Ik vind het wel mooi om te zien dat mensen een ultraconservatieve partij als de VVD die een soort Noord-Koreaanse politiestaat in gedachte heeft nog liberaal durven noemen en dan verwachten dat wij dat gaan gelovenquote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:32 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik vind het wel mooi om te zien dat je aan alle gangbare definities een eigen invulling geeft en dan ook verwacht dat wij die gaan hanteren
Jaja, de VVD en Communistisch Noord-Korea in één zin. Ga zo doorquote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:37 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik vind het wel mooi om te zien dat mensen een ultraconservatieve partij als de VVD die een soort Noord-Koreaanse politiestaat in gedachte heeft nog liberaal durven noemen en dan verwachten dat wij dat gaan geloven
Welke liberalen zijn er dan nog op rechts te vinden? Het is daar een grote racistische bende geworden, met mensen die het liefst een politiestaat geinstalleerd zien worden zodat de Marokkaantjes die niet gedeporteerd kunnen worden tenminste in de gaten gehouden worden.quote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:32 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik vind het wel mooi om te zien dat je aan alle gangbare definities een eigen invulling geeft en dan ook verwacht dat wij die gaan hanteren
Fred Teeven is zo iemand die dat als natte droom heeft hoor. En die Brinkman noemt zichzelf ook rechts, en ziet zoiets ook wel zitten.quote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:38 schreef eriksd het volgende:
[..]
Jaja, de VVD en Communistisch Noord-Korea in één zin. Ga zo door
We hebben helaas geen echte liberale partij in Nederland. Types als Fred Teeven horen wat mij betreft niet bij een liberale partij, maar D66 en GL kan ik ook niet met droge ogen liberaal noemen.quote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:37 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik vind het wel mooi om te zien dat mensen een ultraconservatieve partij als de VVD die een soort Noord-Koreaanse politiestaat in gedachte heeft nog liberaal durven noemen en dan verwachten dat wij dat gaan geloven
Dat jij jouw ogen sluit voor de werkelijkheid doet niks aan die werkelijkheid afquote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:38 schreef eriksd het volgende:
[..]
Jaja, de VVD en Communistisch Noord-Korea in één zin. Ga zo door
Ah, daar gaan we weer, alle niet-liberale dingen worden op Teeven gegooid, die man moet wel een enorme macht binnen de partij hebben als hij de hele partij gijzeltquote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:39 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
We hebben helaas geen echte liberale partij in Nederland. Types als Fred Teeven horen wat mij betreft niet bij een liberale partij, maar D66 en GL kan ik ook niet met droge ogen liberaal noemen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |