Gefeliciteerd!quote:Op maandag 14 juni 2010 10:45 schreef CherryLips het volgende:
Geslaagd
Er was geen hond op de wegEén keer links en rechts door elkaar gehaald, één keer verkeerd voorgesorteerd maar opgelost (en dan later te horen krijgen dat ik beter gewoon verkeerd had moeten staan, terwijl ik ben geleerd dat zo op te lossen als ik deed), de motor sloeg één keer af. Ik kreeg als enige kritiekpuntje dat ik niet te veel in z'n 2 moest blijven rijden, dat ik hem wat vaker in z'n 1 mocht zetten, da sloeg hij ook niet af. Terwijl mijn instructeur dan vaak voor mij gaat schakelen zo van 'zucht, dan kan nog wel'. Maar de examinator zei dat het geen probleem was verder, dat dat later nog wel goed zou komen. Ik was in 20 minuten terug. Heb geen clusteropdracht gehad, niet op de TomTom gereden. Een heel eind door een woonwijk gereden die ik niet kende, stukje snelweg en er vrij snel weer af. Toen zei ie 'Weet je hoe je nu terugkomt?' Dus ik zag het al helemaal zitten, dat ik zo slecht reed dat we het net zo goed gelijk konden afkappen
. Auto netjes geparkeerd voor de verandering, even snel teruggelopen omdat ik was vergeten de auto op slot te doen
. Ik was zo snel terug dat m'n instructeur even wieberen was en ineens aan kwam rennen, maar toen had ik al gehoord dat ik was geslaagd. De examinator was dus niet al te enthousiast. 'Het was voldoende, gefeliciteerd,' zei hij. We hebben ook amper gepraat eigenlijk. Voor mijn gevoel was hij er ook niet helemaal bij, want ik heb ergens een zijweggetje rechts over het hoofd gezien, die zag ik te laat, maar toen zat hij meer z'n schoenen te inspecteren.
Maar goed, ik heb 'mMorgen mag ik hem aanvragen, doe het wel met spoed. Nu is m'n geduld echt op.
Oeh, dit scheelt 300 euro in de maand, ik kan op vakantie
Proficiat.quote:
Daar wou ik het toch eens over hebben. Iedereen kent die momenten wel waarop je instructeur zegt "ga de eerst mogelijke weg rechts" maar dan wat minder opvallend. Afijn, doodlopende weg dus. Wanneer handel je nou 'fout'? Want die borden staan vaak haaks op de weg waarop ik rij, dus ik zie ze niet van ver af. Bovendien ben ik op meer dingen aan het letten dan of er nou wel of niet een doodlopende straat bord staat. Maar dan heb ik vaak mijn richtingwijzer al aan en soms stuur ik al half die kant op. Het is me de laatste tijd niet gebeurd dat ik echt fout ging, maar toch ben ik daar wel eens laat mee. Maar ja je kunt ook niet naar de weg rijden en 5 meter voor die weg nog eens de richtingaanwijzer aan doen, want dan ben je daar ook veel te laat mee. Dus op welk moment ben je 'te laat' met corrigeren, weet iemand dat? Of mag je te allen tijde nog corrigeren? Op andere momenten krijg ik wel eens te horen dat als je de richting aan hebt je dan ook maar die kant op moet, alhoewel dat bij een snelweg toch wel wat anders is dan een (rustige) woonwijk.quote:Op maandag 14 juni 2010 11:18 schreef Eix het volgende:
Ik reed een route waarbij ik veel moest vooruitkijken. Bijna een doodlopende weg ingereden, maar ik zag net op tijd dat ik dus toch beter links af kon gaan.
Ja ik kan waarschijnlijk ook twee weken wachten voor ik weer ga auto rijden. As. zaterdag moet ik naar Nijmegen (concert Muse) maar ik krijg de auto van mijn ouders echt niet mee, dus dan heeft een spoedaanvraag ook niet veel nut.quote:Op maandag 14 juni 2010 12:23 schreef twiFight het volgende:
Raar dat zoveel mensen het rijbewijs met spoed aanvragen.. Waar moet je per se zo snel heen dan met de auto? Lijkt me toch meer een emotionele reactie. Ik zal het pasje toch ook wel willen hebben, zodat me vrienden eindelijk hun bek houden, maar rijden zal ik niet snel, heb toch geen auto
[..]
Ligt eraan. In mijn geval reed ik recht op de doodlopende weg af waarop ik me bedacht dat ik daar dus niet naartoe kon. Vervolgens nog gewoon richting naar links aangegeven en die straat ingegaan en dat was ook de bedoeling.quote:Afijn, doodlopende weg dus. Wanneer handel je nou 'fout'?
Ik ga ook naar Muse in Nijmegen, maar no way dat ik ga rijden, zoals een vriendin al had voorgesteld. Ik ga niet met een stel dronken lui naar een vreemde stad in de druktequote:Op maandag 14 juni 2010 12:44 schreef Eix het volgende:
[..]
Ja ik kan waarschijnlijk ook twee weken wachten voor ik weer ga auto rijden. As. zaterdag moet ik naar Nijmegen (concert Muse) maar ik krijg de auto van mijn ouders echt niet mee, dus dan heeft een spoedaanvraag ook niet veel nut.
[..]
Ligt eraan. In mijn geval reed ik recht op de doodlopende weg af waarop ik me bedacht dat ik daar dus niet naartoe kon. Vervolgens nog gewoon richting naar links aangegeven en die straat ingegaan en dat was ook de bedoeling.
Het ligt natuurlijk heel erg aan de situatie of iets fout of verkeerd is, maar in principe geldt wel dat je de richting pas moet aanzetten op het moment dat je wilt afslaan. Als de examinator zegt van, eerstvolgende rechts dan kun je beter eerst kijken waar je naartoe moet en dan pas richting aangeven.
quote:Op maandag 14 juni 2010 15:05 schreef Purdey het volgende:
Ik heb 'm maar eerder naar huis laten gaan,hij was zo met dat voetbal bezig dat hij bij een stoplicht zei 'Bij de tweede wedstrijd rechtsaf.' Ik dacht nog,zei hij dat nou echt?! En toen begon hij te lachen en zei 'Zei ik nou wedstrijd?'
Hij was bloedserieus,en fanatiekquote:Op maandag 14 juni 2010 15:07 schreef Dubish het volgende:
[..]
haha, Zei hij dat nou voor de grap of serieus
Gefeliciteerdquote:
Jaaaaa! Je zult wel blij zijnquote:
Wie heeft er nou een theorie avond nodigquote:Op maandag 14 juni 2010 17:58 schreef UlpiaNoviomagus het volgende:
Alle geslaagden,van harte proficiat!
Ik ga morgen op voor theorie, 't word de eerste keer![]()
Trouwens,alle andere mensen uit het theorie avond clubje,hebben al 10+ rijlessen gehad,en ikzelf pas 4![]()
Groetjes
Ik was lekker aan de dunne gister en vanmorgenquote:Op maandag 14 juni 2010 18:36 schreef Kimpossible het volgende:
Oehh EIX en Cherry!![]()
![]()
Goed gedaahaan!
Hier gaat 't niet zo lekker allemaal, zenuwen gaan bij mij in 't fysieke dus ik ben koortsig en heb een fikse blaasontsteking. Hoop dat dat goed gaat morgen. M'n rijles vanochtend (de allerallerlaatste) ging wel goed en m'n instructeur zei dat het zo wel goed zou gaan komen, ik ben benieuwd.
Ik. Ben. Zenuwachtig. Bah!
Ja ik, maar dan een dag + ochtend. Wel goed voorbereid gevoel gekregen daardoorquote:Op maandag 14 juni 2010 18:09 schreef onderjas het volgende:
[..]
Wie heeft er nou een theorie avond nodig?
Ahh Kim,wat zonde!! Klote vrachtwagens ook altijdquote:Op dinsdag 15 juni 2010 09:36 schreef Kimpossible het volgende:
/Fail.
Ik moest door de oude binnenstad hier, supersmal. Je mag daar 30 maar ik reed 20 ofzo, want het was erg krap + moeders met kinders etc. Daarbij reed er een vrachtauto door rood, die wilde voor mij langs, en toen stonden examinator en ik tegelijk op de rem.
Stom.
Succes alvastquote:Op dinsdag 15 juni 2010 11:30 schreef UlpiaNoviomagus het volgende:
Balen hé!
Hmm spanning zit er hier goed in,half 2 heb ik theorie..
Duim voor me
Ik werd pas bang toen ik klaar was met die vragenquote:Op dinsdag 15 juni 2010 11:34 schreef CherryLips het volgende:
Ik was voor de theorie nog het meest zenuwachtig van alles. Waarschijnlijk omdat je dat moet leren en stampen enzo.
Gefeliciteerd,heel fijn! Wat zit je TTT dicht op je examen trouwens.Ik had mn TTT 26 april,en overmorgen examen.Is dat op deze manier niet zonde van je geld geweest?quote:Op dinsdag 15 juni 2010 11:46 schreef Vandergeld het volgende:
Vrijstellingen verdiend met TTT net![]()
Volgende week donderdag examen, alleen kijkgedrag moet nog wat beter
Doet mijn rijinstructeur altijd, en heeft een hoger slagingspercentage dan gemiddeld dus mij hoor je niet klagenquote:Op dinsdag 15 juni 2010 11:50 schreef Purdey het volgende:
[..]
Gefeliciteerd,heel fijn! Wat zit je TTT dicht op je examen trouwens.Ik had mn TTT 26 april,en overmorgen examen.Is dat op deze manier niet zonde van je geld geweest?
Bij mij zat er zes maanden tussenquote:Op dinsdag 15 juni 2010 11:50 schreef Purdey het volgende:
[..]
Gefeliciteerd,heel fijn! Wat zit je TTT dicht op je examen trouwens.Ik had mn TTT 26 april,en overmorgen examen.Is dat op deze manier niet zonde van je geld geweest?
Gefeliciteerd, ik mag 3juli op voor mijn TTTquote:Op dinsdag 15 juni 2010 11:46 schreef Vandergeld het volgende:
Vrijstellingen verdiend met TTT net![]()
Volgende week donderdag examen, alleen kijkgedrag moet nog wat beter
Bij mij 4 dagen , ik had vrijdags TTT en dinsdags examenquote:Op dinsdag 15 juni 2010 11:50 schreef Purdey het volgende:
[..]
Gefeliciteerd,heel fijn! Wat zit je TTT dicht op je examen trouwens.Ik had mn TTT 26 april,en overmorgen examen.Is dat op deze manier niet zonde van je geld geweest?
Hij kan dan ook nog stiekem in zo'n spiegeltje naar je kijken, wel rekening mee houdenquote:Op maandag 14 juni 2010 17:39 schreef Lammmetje het volgende:
jouw examinator klinkt wel als de mijne, want die van mij was ook ongeïnteresseerd en hij staarde alleen maar uit het raam
Ja,maar met ons valt niets te vergelijkenquote:
Balen zeg Kadunaa,kan me wel voorstellen dat je in de paniek-modus gaat als je een fout maakt.Dat zullen veel mensen wel herkennen.Maar je moet proberen door te gaan,alsof er niks gebeurd is,maar die draad terug oppakken is lastig.Zenuwen spelen je ook altijd parten om zo'n momentquote:Op dinsdag 15 juni 2010 12:54 schreef Kadunaa het volgende:
Gisteren mijn praktijk helaas niet gehaaldAan het begin ging het goed, snelweg ging prima, toen ik echter in de bebouwde kom kwam moest ik de omkeeropdracht doen, ik dacht mooi in één keer een halve draai te kunnen maken, examinator trapte echter op de rem omdat ik het net niet of net wel haalde (mijn idee was dat ik het ging halen maar dat kan ook fout zijn, terechte ingreep dus). Daarna was het vertrouwen helaas al een beetje weg, en kwam ik in de knoei met een auto die mij voorrang moest geven. Achteraf bleek dus ook (en hier geef ik de zenuwen de schuld van) dat ik een aantal zijstraten had gemist, wat me normaal nooit zo vaak overkomt.
Ach ja, in één keer was misschien ook wel een beetje te optimistisch. Ik moet nog even goed aandacht besteden aan kruispunten, dan ga ik het in Juli weer proberen
CherryLips en EIX gefeliciteerd!!En Purdey succes!
Wow Je was bijna gezakt voor Gevaarherkenning, maar Geliciteerd!!quote:Op dinsdag 15 juni 2010 14:00 schreef Niels1337 het volgende:
Vanochtend theorie examen gehad te Alkmaar..
Gevaarherkenning 14 goed van de 25![]()
En bij die andere vragen 39 goed van de 40![]()
Was m'n 1e keer theorie examen, ben zo blij dat ik hier nu vanaf ben!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |