Leuk! gefeliciteerd!quote:Op woensdag 9 juni 2010 18:54 schreef house_is_a_feeling het volgende:
Volvo maar laten staan trouwens, hoewel die auto veel meer karakter had kraakte er iets te veel aan.. Even verder gezocht en nu staat er bijna een hele mooie Mitsubishi Lancer voor m'n deur. Bijna, want ik mag hem vrijdag ophalen![]()
![]()
Wat goed! Vrijdag is lekker snel ook,gefeliciteerd!quote:Op woensdag 9 juni 2010 18:54 schreef house_is_a_feeling het volgende:
Volvo maar laten staan trouwens, hoewel die auto veel meer karakter had kraakte er iets te veel aan.. Even verder gezocht en nu staat er bijna een hele mooie Mitsubishi Lancer voor m'n deur. Bijna, want ik mag hem vrijdag ophalen![]()
![]()
quote:
Thanksquote:Op woensdag 9 juni 2010 18:59 schreef Purdey het volgende:
[..]
Wat goed! Vrijdag is lekker snel ook,gefeliciteerd!![]()
Even ge-googled,en leuke auto!
Een lijk? En dan vind je op iemand knallen een ervaringquote:Op woensdag 9 juni 2010 19:03 schreef house_is_a_feeling het volgende:
Thanksvrijdag meteen even grondige schoonmaak want volgens mij lag er een lijk in.
Oh, en weer een ervaring erbij vandaageven ergens anders op letten en bijna op een auto voor me geknald
![]()
Elke auto heeft z'n eigen referentiepunten die je kan gebruiken bij het inparkeren! Bij m'n leswagen was dat een alarmstickertje. Als die gelijk stond aan de achterkant van de andere auto (mits achteruit inparkeren) meteen insturen en je kwam altijd goed uit. Terugsturen als de spiegel gelijk stond met de andere auto, worked every timequote:Op woensdag 9 juni 2010 19:04 schreef Vandergeld het volgende:
Vandaag toch maar even inparkeren geoefend omdat ik dinsdag TTT heb, nou dat word morgen nog even 2 uurtjes oefenen want vlekkeloos was het nog niet bepaald
Ja jezus.. muffe geurquote:Op woensdag 9 juni 2010 19:06 schreef Purdey het volgende:
[..]
Een lijk? En dan vind je op iemand knallen een ervaring
Ja ik heb ook wel referentiepunten gehad, maar stuurde af en toe te langzaam of te snel, was ook pas 1e keer dat ik moest inparkeren, morgen eens kijken hoe het dan verlooptquote:Op woensdag 9 juni 2010 19:07 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
Elke auto heeft z'n eigen referentiepunten die je kan gebruiken bij het inparkeren! Bij m'n leswagen was dat een alarmstickertje. Als die gelijk stond aan de achterkant van de andere auto (mits achteruit inparkeren) meteen insturen en je kwam altijd goed uit. Terugsturen als de spiegel gelijk stond met de andere auto, worked every time
Graag gedaan hoor, kleine moeite.quote:Op woensdag 9 juni 2010 18:46 schreef Purdey het volgende:
[..]
Dankjewel VanNelle! Mooie reactieFijn om eens met een 'echte' instructeur te praten
(Ahh nee,dat is zielig voor mn eigen inst.)
Prima dat je voor jezelf opkomt.quote:Op woensdag 9 juni 2010 18:46 schreef Purdey het volgende: Ik heb het aanvragen enigzins afgedwongen,instructeur lief zelf wilde dat ik eerst foutloos zou rijden,en dán zou hij het aanvragen.Maar daar had ik na 90 rijlessen gewoonweg geen zin meer inAls het niet gaat zoals het moet,dan moet het maar zoals het gaat.Het gaat nu eigenlijk best lekker,op kleine foutjes na
Die horrorverhalen komen ws. van mensen die terecht zijn gezakt maar dat niet willen toegeven en dus de examinator maar zwart maken.quote:Op woensdag 9 juni 2010 18:46 schreef Purdey het volgende: Ik probeer maar niet te veel na te denken bij horror Nazi verhalen over examinatoren,een keer een naast me gehad met TTT en die was relaxed.Mijn instructeur doet er ook wel moeite voor om al die gasten van het CBR te vriend te houden
Een gezonde spanning is heel normaal. Het zou zelfs vreemd zijn als je dat niet hebt.quote:Op woensdag 9 juni 2010 18:46 schreef Purdey het volgende: Ik denk dat het normaal is om een gezonde spanning te hebben voor een examen.Ik ga me ook niet meer bezig houden met pillen,drankjes en bananen.Een blikje Red Bull,een paar Dextro tabletjes,en that's it
Niet alle examinatoren zijn idd even gezellig maar ze doen wel hun werk.quote:Op woensdag 9 juni 2010 18:54 schreef house_is_a_feeling het volgende:
Dat van anderen aantrekken had ik ook last van op m'n laatste examen! M'n instructeur was een kil, stil persoon en kwam ook totaal geen woord uit. Dat hielp mij dus ook helemaal niet he! Ik dacht dat ik van alles fout deed maar toen ging ik eens goed letten op waar hij me allemaal heen stuurde en dat was altijd semi-richting het CBR, alsof hij me meer kansen wou geven omdat 'ie er nog niet helemaal zeker over was. Dit igng ik gebruiken en ik reed verder zo goed mogelijk ook al ging het enorm stroef maar zo heb ik hem uiteindelijk wel gehaald!![]()
Dat had ik mezelf toen ook voorgenomen, vervolgens heb ik een semi-grondige schoonmaak gehouden. NIet alles afgemaakt en nu moet hij nog steeds + dat hij van buiten ook weer schoongemaakt moet worden!quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:08 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
Ja jezus.. muffe geuroveral trash ('t kon zo je lesauto zijn als het een golf was!) en het handschoenvakje was volgens mij de wc van een kat.. of het waren kruimels van koekjes oid maar het leek meer op die zandkorrels
![]()
Maar ik ga dat ding helemaal oppoetsen en schoonmaken en alles. En daarna nooit meermij kennende.
Ik bedoelde uiteraard dat 'ie harder afremt op de motorquote:Op woensdag 9 juni 2010 18:22 schreef davidov2009 het volgende:
[..]
Een benzine remt harder?Dat hangt van je remschijven* en het gewicht van de auto af
Over het algemeen hebben diesels meer trekkracht in lage toeren, dus zou je met een diesel éérder door een bocht kunnen in z'n 3 dan in een benzine. Maar dit is modelafhankelijk: een moderne benzineauto doet het soms beter dan een 10 jaar oude diesel.
* en de intactheid van de andere remonderdelen, zoals vloeistofdruk en remblokken
Wow als je de omgeving rond het CBR zo goed kent zal je zeker slagen!quote:Op woensdag 9 juni 2010 21:35 schreef Purdey het volgende:
@Van Nelle:
Jammer dat je geen instructeur meer bent,was je toe aan iets anders? Het lijkt mij stiekem best een leuk beroep.Mn instructeur praat overigens wel hoor,het is alleen dat hij af en toe niet te genieten is door een ochtendhumeur/kater/slecht weer.Ik vond het gewoon tijd om af te rijden,en na even op hem inpraten wilde hij gelukkig een datum prikken.Het is natuurlijk ook makkelijk anderen de schuld te geven van je eigen fouten.Dat gebeurt ook in het dagelijkse leven.En ik doe het zelf ook.Mn instructeur heeft dat inmiddels ook door,dus als ik iets fout doe zegt hij meestal gelijk 'Ik neem álle schuld op me.'![]()
Een andere fout die ik tot een paar weken geleden maakte was dat ik standaard om alles in discussie ging,waardoor rijlessen verandere in een soort van Battle tussen ons.Tot hij een paar weken geleden ineens zei dat hij daar geen zin meer in had,en dat ik maar moest accepteren dat hij gelijk heeft.Gelukkig heb ik al zoveel lessen achter de rug dat ik de hele omgeving rond het CBR op mn duimpje ken.Ik kan haast elk bochtje,elk zebrapad,elk pijltje en elk kruispunt zo opsommen.In welke regio heb je zelf ooit als instructeur gewerkt?
Misschien heeft jouw auto een heel korte tweede versnellingquote:Op woensdag 9 juni 2010 18:08 schreef Spelvout het volgende:
Ben ik trouwens de enige die bochten voortaan in z'n 3 neemt? In mijn lesauto moest het wel in z'n 2, maar ik heb het idee dat een benzine véél harder afremt.
Nu ben ik toch wel benieuwd naar die grapquote:Op woensdag 9 juni 2010 19:21 schreef vannelle het volgende:
Een examen kan ook heel gezellig zijn, ik heb wel eens een examen gehad waarbij de examinator en ik door een grap allebei de slappe lach kregen. 20 minuten lang kreeg de kandidaat alleen maar aanwijzingen met de hand, linksaf, rechtsaf. Hij kwam gewoon niet meer uit z'n woorden.
En idd, geslaagd.
eerder ging ik met mijn auto ook netjes overal in zijn 2 de bochten door enz.quote:Op woensdag 9 juni 2010 23:31 schreef Zuunigerd het volgende:
[..]
Misschien heeft jouw auto een heel korte tweede versnelling
Ligt er nog een beetje aan waar de examinator me heen stuurt.Als ik in Rotterdam Overschie blijf,en bijv. naar R'dam Airport moet is dat relaxed.Maar wordt ik richting Kralingen/Crooswijk wordt gestuurd is dat iets minder.Veel kleine k*t straatjes,kindjes op straat,vervelende kruispunten,drukte.Wat wel grappig is,is dat als ik van mijn huis via de snelweg naar Overschie moet,dat mn instructeur dan elke keer alsnog gaat vertellen waar ik links en rechts moetquote:Op woensdag 9 juni 2010 22:49 schreef Dubish het volgende:
[..]
Wow als je de omgeving rond het CBR zo goed kent zal je zeker slagen!
Nou, gefeliciteerd met je theorie en je verjaardag dan maar!quote:Op donderdag 10 juni 2010 12:00 schreef Maxco het volgende:
Theorie vandaag gehaald! Verjaardagskadootje aan mezelf van mijzelf![]()
Nu maar alvast mentaal voorbereiden op het praktijkexamen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |