Komt van Engadget, die mag toch wel als objectief beschouwd worden?quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:40 schreef AlphaOmega het volgende:
Hadden ze niet een objectiever lijstje ter vergelijking kunnen nemen...
Al ben ik in de N96 toch behoorlijk teleurgesteld.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:42 schreef Klonk het volgende:
Mijn volgende foontje dit, ik hou van Nokia en Symbian.
Ja, als het lijstje een vergelijking van de N8 wilde maken, maar dat lijstje komt van een vergelijking van de nieuwe iPhone met andere toestellen, vandaar dat ik het maar een vreemde keuze vond...quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:42 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Komt van Engadget, die mag toch wel als objectief beschouwd worden?
quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:46 schreef ursel het volgende:
[..]
Al ben ik in de N96 toch behoorlijk teleurgesteld.
Gelukkig pas in december nieuwe, dus heb ik voor de N8 paar maanden de tijd om in de gaten te houden
Vergeet niet dat zowel hardware als software nog niet klaar waren op het moment van het maken van dat filmpje. Hier een recentere walkthrough met final hardware (Pools)quote:Op zondag 25 juli 2010 14:39 schreef Aaargh! het volgende:
Na het filmpje gezien te hebben ... erg jammer apparaat. En bedenk dat dit een promo filmpje is van Nokia, in het echt zal het ding waarschijnlijk nog slechter werken dan hier gedemonstreerd. Opvallend ook dat ze nooit meer dan een paar seconden beeld laten zien zonder te knippen en nergens transities tussen schermen e.d. van de paar animaties die ze lieten zien liepen er een aantal niet echt soepeltjes en de UI van een aantal dingen zag er behoorlijk knullig uit (Ovi Maps b.v. geen pinch-to-zoom maar een slidertje en veel te veel knoppen e.d. in beeld).
Leuke poging van Nokia, maar ik denk niet dat het een serieuze kans maakt naast het iOS, Android en WP7 geweld.
Hoe bedoel je support? Ik vind juist de support van nokia altijd een van de betere.. Als je software bedoeld.. ja ok, maarja hoeveel van de apple/android is nu echt nuttig (en niet te krijgen in een java/nokia vorm).quote:Op zondag 25 juli 2010 14:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Vergeet niet dat zowel hardware als software nog niet klaar waren op het moment van het maken van dat filmpje. Hier een recentere walkthrough met final hardware (Pools)
Ik denk echter wel dat Symbian 3 inderdaad niet op kan tegen de drie groten qua populariteit en hoeveelheid support. Het ziet er echter wel uit als de ultieme Nokia, en dat is precies wat ik zoek eigenlijk.
Overschakelen op Android of WP7 (of Meego als ik bij Nokia blijf) doe ik in een later stadium wel, als het weer wat rustiger is op GSM gebied.
En het mooie is.. dat die nokia store (donwload! en later Ovi store) er al langer is dan welke andere ook. Mijn 5510i had dat al..quote:Op woensdag 28 juli 2010 08:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ja, third party support in de vorm van nutteloze, maar toch geinige, apps. Iets als Appie van AH zul je niet snel op een Nokia krijgen helaas
I know, maar dat verandert niets aan het feit dat er minder apps zijn toch?quote:Op woensdag 28 juli 2010 10:34 schreef Giem het volgende:
[..]
En het mooie is.. dat die nokia store (donwload! en later Ovi store) er al langer is dan welke andere ook. Mijn 5510i had dat al..
Nee, maar maakt het wel appart DAT er minder applicaties zijn.quote:Op woensdag 28 juli 2010 11:11 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
I know, maar dat verandert niets aan het feit dat er minder apps zijn toch?
Nee, dat heeft Nokia volledig aan zichzelf te danken.quote:Op woensdag 28 juli 2010 14:32 schreef Giem het volgende:
[..]
Nee, maar maakt het wel appart DAT er minder applicaties zijn.
De N8 is één van de laatste toestellen met Symbian erop. Alle toestellen daarna worden voorzien van MeeGoquote:Op woensdag 28 juli 2010 14:41 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Nee, dat heeft Nokia volledig aan zichzelf te danken.
Nokia heeft de smartphonemarkt volledig onderschat, zeker door constant kuttoestellen als de N97 uit te brengen, op een platform waar niemand voor wil ontwikkelen.
Ik zie ze ook NOOIT meer een inhaalslag maken, zolang ze vol blijven houden aan Symbian.
En dus weer gedoemd om te falen.quote:Op woensdag 28 juli 2010 14:45 schreef Dennisweb het volgende:
[..]
De N8 is één van de laatste toestellen met Symbian erop.
Nokia ging hierna toch ook gewoon verder symbian^4quote:Op woensdag 28 juli 2010 14:45 schreef Dennisweb het volgende:
[..]
De N8 is één van de laatste toestellen met Symbian erop. Alle toestellen daarna worden voorzien van MeeGo
quote:
Ik ben al een tijd eigenaar van de Nokia 5800, maar heb er tot nu toe geen softwarematige problemen mee ondervonden.quote:
Lekker onderbouwd ook..quote:
Het is nog steeds Symbian, dus een ramp om voor te developen, dus vrijwel geen apps.quote:Op woensdag 28 juli 2010 14:56 schreef Giem het volgende:
[..]
Lekker onderbouwd ook..
Denk dat het wel gaat mee vallen. Het is een hele nieuwe versie, en wat ik er van gezien heb, ziet het er goed uit.
(...)
of je pakt gewoon Java? Werkt er ook op en ondersteun je gelijk alle telefoons met Java..quote:Op woensdag 28 juli 2010 16:11 schreef Aaargh! het volgende:
[..]
Het is nog steeds Symbian, dus een ramp om voor te developen, dus vrijwel geen apps.
Java + Nokia heeft nooit lekker gewerkt imo.quote:Op woensdag 28 juli 2010 16:22 schreef Giem het volgende:
[..]
of je pakt gewoon Java? Werkt er ook op en ondersteun je gelijk alle telefoons met Java..
Jep dat zal allemaal wel, maar het is het toch echt net niet.quote:Op woensdag 28 juli 2010 16:26 schreef Dennisweb het volgende:
Vrijwel geen apps? Het stikt van de apps in de Ovi Store, en ZEKER op de zogenaamde Symbianfora!
Niet helemaal correct. De N8 is het laatste N toestel met Symbian, de andere krijgen idd Meego. Dat OS wordt voortaan gebruikt voor de topklasse telefoons.quote:Op woensdag 28 juli 2010 14:45 schreef Dennisweb het volgende:
[..]
De N8 is één van de laatste toestellen met Symbian erop. Alle toestellen daarna worden voorzien van MeeGo
... en toen ging de wekkerquote:Op woensdag 28 juli 2010 16:22 schreef Giem het volgende:
[..]
(...) en ondersteun je gelijk alle telefoons met Java..
Eén post boven jequote:Op donderdag 29 juli 2010 12:18 schreef Giem het volgende:
http://tweakers.net/nieuws/68855/nokia-start-voorverkoop-n8.html
In de voorverkoop
Maar die biedt niet echt iets nieuws, dat gevoel heb ik bij de N8 wel. Het is geen revolutie (immers, Nokia/Symbian) maar wel een flinke stap voorwaarts van dequote:Op donderdag 29 juli 2010 12:28 schreef Klonk het volgende:
De C6 lijkt me eigenlijk fijner, ik kende het hele toestel niet om eerlijk te zijn maar het lijkt een 5800 XM met een toetsenbord en een beter ingedeeld beeldscherm met widgets enzo. En dat laatste is precies wat ik af en toe mis aan mijn 5800 dat je weinig mogelijkheden hebt om je homescreen lekker aan te passen.
je bedoeld app's waar je al voor betaald hebt?quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 12:45 schreef Notorious_Roy het volgende:
Weet iemand trouwens of je met je Ovi account ook apps opnieuw kunt downloaden als je een nwe telefoon hebt? m.a.w. kan ik alles dat ik nu op mijn 5800 zet strax ook op mijn N8 zetten?
Daar ben ik ook wel benieuwd naar. Dat zou wel super netjes zijn van Nokia als dat wel zo is.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 22:26 schreef Notorious_Roy het volgende:
Uiteraard de betaaldeZe zijn gekoppeld aan mijn Ovi account natuurlijk, maar ik download ze altijd via mijn telefoon die ook herkend wordt als zijnde een 5800
vind het er voor een gsm echt wel gelikt uitzien hoorquote:Op maandag 9 augustus 2010 12:54 schreef Notorious_Roy het volgende:
720p sample filmpjes:
En eentje van Nokia zelf. Hier lijkt de framerate af en toe matig, maar ik weet niet of dat dit door vimeo komt of door het filmpje zelf.
http://vimeo.com/11266224
http://shop.telfort.nl/te(...)tive_tab=textreviewsquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 15:07 schreef mac78 het volgende:
Ik zag dat ik de nokia n8 kan reserveren bij KPN > enig idee waar het nog meer kan > wil geen kpn
In dat topic staan interessante stukjes. Niet iedereen is nog 100% overtuigd (internet blijf zo te lezen achter op bijv Android toestellen) maar ik kan haast niet wachten!quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 17:11 schreef Notorious_Roy het volgende:
Vanavond Tweakers showcase:
http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1418551/0
Komt vast ook nog wel wat nieuws vandaan
Wat ik ook gelezen heb: in de Nokia store zijn de toestellen eerder leverbaar dan via telecomwinkels. Tevens zijn er meer kleuren beschikbaar dan via telecomwinkels. Ik gok dat zwart, grijs en groen via telecomwinkels komen en dat oranje en blauw exclusief voor Nokia.nl zijn. Ik ga dan gewoon voor zwart.quote:+ Dolby surround, mkv support en een hdmi aansluiting is gaaaf!
+ USB on-the-go
+ Het toestel ligt *erg* lekker in de hand.
+ Het toestel is erg licht.
+ Symbian lijkt een stuk stabieler en sneller te zijn dan de versie die op de N97 draait.
+ Angry Birds is gaaf
+ De camera met een sensor die qua sensor-grootte kan meten aan een compactcamera en die *zeer* nette foto's maakt.
+ FX studio is gaaf.
+ De usb on-the-go feature ondersteund ook toetsenborden en muizen.
+ Amoled (En volgens Nokia géén leveringsproblemen)
+ De OVI-Store is enorm verbeterd nu bijv. onderverdeeld per categorie
+ Nu nog maar een SDK downloaden als je applicaties wilt maken voor veel verschillende Nokia toestellen
+ Het toestel voelt erg solide aan, dus echt als een high-end telefoon. Ook het ongrendel-knopje voelt een stuk degelijker dan die van de N97.
+ De batterijduur beloofd veel goeds, bijvoorbeeld 50 uur non-stop muziek afspelen. Of het echt zo is valt natuurlijk nog te bezien
+ Pinch-to-Zoom
+ Mooie nieuwe mediaspeler
+ Leuke presentatie met veel informatie over QT.
- Het touchscreen leek mij wat ongevoelig aan de onderkant, wellicht is dat te wijten aan de huidige software versie?
- Widgets nemen altijd een vaste hoeveelheid ruimte in
quote:Daarna de demo van het toestel zelf. Die was overtuigend genoeg. Er zit een hoop leuke techniek verstopt in de N8 die je niet zo snel in vergelijkbare apparaten zal terugvinden. En dat werd goed gebracht. Met surroundinstallatie en de demo op de HD beamer voelde je als in een bioscoop. Afspelen van HD content met 5.1 geluid via HDMI op je telefoon is toch wel een stapje verder. En met de mogelijkheid om randapparatuur aan te sluiten op de USB poort ontstaan er nieuwe creatieve mogelijkheden om met je telefoon om te gaan. Zo kan je een toetsenbord en muis aansluiten (via USB of Bluetooth), en een groot scherm (via HDMI) en zo een soort van draagbare computer realiseren. Of je net opgenomen HD filmpjes op een USB stickje zetten.
Da's enkel en alleen voor de N8 of ook andere toestellen?quote:Op donderdag 9 september 2010 13:22 schreef Notorious_Roy het volgende:
[ afbeelding ]
Headset om TV uit de lucht te kijken zonder dat je Internetverbinding nodig hebt. In NL zijn dat dus sowieso NL1, 2 en 3 die je kunt kijken
Richtprijs is 40 euro geloof ik.
Voor alle usb-on-the-go symbian3 toestellen in de toekomstquote:Op donderdag 9 september 2010 13:35 schreef ursel het volgende:
[..]
Da's enkel en alleen voor de N8 of ook andere toestellen?
ahh ok, wel nokia gelimiteerd.quote:Op donderdag 9 september 2010 14:15 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Voor alle usb-on-the-go symbian3 toestellen in de toekomst
Engadget en nokiablog hebben het. En natuurlijk de link van het plaatje.quote:Op donderdag 9 september 2010 14:22 schreef ursel het volgende:
[..]
ahh ok, wel nokia gelimiteerd.
Heb je trouwens wel een linkje ervan
En dan doet Nokia afstand van Symbian?quote:
Ik ben ook geen fan van Symbian maar als ik in de Advanced Search van GSMArena.com (aanrader) dingen kies die ik in een telefoon wil hebben en op zoek druk is de Nokia N8 de enige telefoon die als resultaat wordt getoondquote:symbian kan gewoon ECHT niet meer, daar helpt de goede hardware niet meer aan mee
Jawel.quote:Op zondag 12 september 2010 15:38 schreef Catch22- het volgende:
De n8 is niet echt superieur ofzo denk ik. Wel een erg goede camera.
2nd. Als mijn E71 het ooit begeeft wordt deze mijn volgende.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:42 schreef Klonk het volgende:
Mijn volgende foontje dit, ik hou van Nokia en Symbian.
Dat weten we nou wel, ik had je de eerste keer al gehoord. Maar daaruit blijkt in ieder geval wel dat je niet geluisterd en/of gelezen hebt wat er met Symbian 3 gedaan wordt (of iig wat de plannen zijn). Als je Symbian vergelijkt met Windows is S3 gelijk aan W7. Gebaseerd op hetzelfde, maar compleet nieuw.quote:Op dinsdag 14 september 2010 11:07 schreef Catch22- het volgende:
mwoah.. ik ben benieuwd of het wat is. Dat de HW goed is staat wel vast, ik vrees alleen voor het dino-Os
Dat was in april met een prototype, we zijn bijna een half jaar verder. Dat is hetzelfde als antennagate blijven aanhalen als je het over de iPhone 4 hebtquote:Op dinsdag 14 september 2010 13:50 schreef Catch22- het volgende:
http://tweakers.net/revie(...)kia-n8-tot-slot.html
is ook niet overdreven positief
Ik ga ook over van een E71, was een fijne telefoon maar bij mij ook op na 2 jaar.quote:Op woensdag 15 september 2010 14:20 schreef alors het volgende:
Hmmm ik wil een nieuweIk heb nu de E71, echte liefde, heerlijk degelijke telefoon, maar hij begint nu op te raken. Heb em ook al ruim 2 jaar nu..
Ik wil eigenlijk de E7, maar dat duurt nog zo lang, plus hij zal wel duurder dan de N8 zijn.. Ik vind typen op een touchscreen niet echt tof, maar misschien moet ik daar aan wennen..
Ik kan de N8 bij verlenging van mijn abonnement voor een gunstige prijs krijgen, of ik moet nog ff wachten...
De C6 spreekt me trouwens niet aan, de reviews zijn ook niet erg positief..
quote:Nokia stelt de introductie van de N8 uit tot november door software-problemen
Na wereldwijde geruchten over een mogelijke uitstel van de Nokia N8 heeft de eerste Nederlandse provider bevestigd dat het toestel te kampen heeft met software-problemen. Het toestel zal pas ergens in november in de winkels te vinden zijn wereldwijd.
Afgelopen paar dagen kwamen er steeds meer geruchten naar buiten over een mogelijke uitstel van de introductie van de Nokia N8-00. De Nokia N8 is het nieuwe vlaggenschip van de producent voor het laatste kwartaal van dit jaar maar lijkt nu al problemen te hebben met zijn software. Uit een tweet van de Nederlandse provider Hi is op te maken dat de N8 inderdaad vertraagd is tot en met november van dit jaar. Volgens Hi heeft dit te maken met wereldwijde software-problemen van het toestel, iets dat al langer wordt gespeculeerd. Nokia lijkt nu een noodmaatregel getroffen te hebben door de introductie uit te stellen en zal hiermee willen voorkomen om de zelfde problemen met de Nokia N97 te herhalen.
Nokia Nederland was vooralsnog niet bereikbaar voor commentaar. Maar door de bevestiging van een provider en meerdere Engelse bronnen kunnen we er vanuit gaan dat de introductie van de N8 daadwerkelijk vertraagd is tot eind dit jaar.
Slecht nieuws: Nokia N8 uitgesteld naar november door (wereldwijd) software probleem. Meer info volgt, ook voor mensen met reserveringen.
Update op 20/09/2010 om 20:15 uur:
Nokia heeft aan All About Phones een reactie gestuurd omtrent de vertraging van het toestel. De producent weet te bevestigen dat het toestel enkele weken uitgesteld is maar vraag om het begrip van haar gebruikers aangezien de producent de beste user experience wil overbrengen naar haar gebruikers.
"We willen met de Nokia N8 een fantastische user experience bieden en zijn niet bereid om op dat vlak compromissen te sluiten. Het aantal pre-orders heeft onze verwachtingen overstegen en we werken er hard aan om de Nokia N8 zsm te leveren. In sommige markten (waaronder ook NL) stond de levering gepland voor einde September. Om de beste gebruikservaring te bieden, hebben we besloten om de leveringen voor een aantal weken uit te stellen, zodat we de finale software-aanpassingen kunnen doen.
We verwachten dat de consumenten hun Nokia N8's zullen ontvangen in de loop van oktober en de pre-orders via de Nokia Online Shop zitten bij de eerste leveringen. We zijn uitermate tevreden over de manier waarop het toestel in de markt is onthaald. Dit bleek onder andere tijdens het community event #EventN8 waar ook All About Phones aanwezig was. Bedankt alvast voor het geduld en het vertrouwen. We kunnen iedereen die het toestel heeft voorbesteld verzekeren dat het wachten de moeite waard is! "
De reden waarom ik toch na al die jaren Nokia over ga stappen. Software is langzaam en crasht te vaak.quote:
Startdatum van dit topicquote:dinsdag 8 juni 2010 @ 11:33
Blijf weg uit dit topic danquote:Op woensdag 22 september 2010 20:43 schreef Alxander het volgende:
[..]
Startdatum van dit topic![]()
![]()
Straks blijkt hij half november uit te komen met firmware die voor de helft af is. Denk dat maart 2011 de eerste proper werkende N8 te vinden is.
Symbian^3! Niet zomaar Symbianquote:Op donderdag 30 september 2010 13:28 schreef Dubbeldrank het volgende:
Mooie telefoon, helaas met Symbian.
Ik heb een hele serie screenshots gezien van Symbian 3, had even het gevoel dat ik weer in 2002 zat. Het interface is in mijn ogen zwaar gedateerd, zeker als je ziet wat voor mooie dingen er allemaal gemaakt worden tegenwoordig. Dat Sony nu ook van Symbian afstapt zegt wel genoeg. Het design van de telefoon is prima, al zou ik hem liever zien met Android of Nokia's speeltje MeeGo.quote:Op donderdag 30 september 2010 22:46 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Symbian^3! Niet zomaar Symbian
Weet ik niet, zou wel tof zijn.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 18:35 schreef Athlon64x het volgende:
Kan je hier nou later nog upgraden naar Meego?
Nee, bij de iphone maken ze het contrast hoge in de software.. maar daardoor worden de kleuren wel heel overdreven.. Kijk maar eens naar de muren van gebouwen.. en het rood van de reclame borden... sorry, maar dat is niet beter.. maar overdreven.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 18:04 schreef junkiexp het volgende:
Hmm, die Iphone 4 lijkt wel beter foto's te maken ?
Wel grappig die vergelijkingenquote:Op woensdag 6 oktober 2010 11:56 schreef Notorious_Roy het volgende:
Blinde test van GSM Arena:
http://www.gsmarena.com/n(...)_hx5v-review-519.php
Vandaag maken ze bekend welk apparaat welke foto's heeft gemaakt.
Overigens schijnt de releasedatum voor gewone verkoop op 22 oktober te liggen. Nog iets meer dan twee weken wachten nog
Symbian is by far het meest gebruikte besturingssysteem nog, dus als je iets wil dat niet 'voor de massa' is moet je geen Nokia nemenquote:Op woensdag 6 oktober 2010 12:50 schreef SuperWeber het volgende:
Ik mag binnenkort ook een nieuwe telefoon en mijn ogen zijn ook op Nokia gericht. Zeker omdat ik absoluut geen iFaal wil. Android heb ik over nagedacht, maar ook dat is al voor de massa...
Uitslag:quote:Op woensdag 6 oktober 2010 12:13 schreef ursel het volgende:
[..]
Wel grappig die vergelijkingen
Ff in de gaten houden voor de resultaten![]()
Wat een redenatiequote:Op woensdag 6 oktober 2010 12:50 schreef SuperWeber het volgende:
Ik mag binnenkort ook een nieuwe telefoon en mijn ogen zijn ook op Nokia gericht. Zeker omdat ik absoluut geen iFaal wil. Android heb ik over nagedacht, maar ook dat is al voor de massa...
Nee dat zegt inderdaad niets over de kwaliteit. Het zegt ook niets over de kwaliteit van een concurrerend product. Wat het wel zegt is precies wat er staat. Android en iOS bezitten samen het grootste deel van de smartphone markt. Het feit dat ik graag iets anders wil dan al die iPhone en Android adepten is volledig mijn keuze.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 17:15 schreef Brombaard het volgende:
[..]
Wat een redenatieLekker belangrijk of iets "voor de massa" is. Dat zegt toch niets over de kwaliteit? Lijkt me juist goed, zo zijn er meer apps beschikbaar.
Ah, dat is tof, ook deze heeft mijn interesse vanwege het fysieke toetsenbordquote:Op maandag 18 oktober 2010 16:57 schreef bossb het volgende:
Nokia E7, vanaf 1 december 2010 al, dus zo lang wachten is het niet meer..
De mijne is vandaag verzonden. (2Call.nl)quote:Op maandag 18 oktober 2010 14:03 schreef bossb het volgende:
De Nokia N8 is enkel uit voorraad leverbaar als je hem besteld op de officiele nokia website. Het nadeel hiervan is dat je enkel met een creditcard kan betalen. Voordeel is de keuze uit alle kleuren en directe levering.
Denk inderdaad dat het november gaat worden voordat de N8 bij providers verkrijgbaar is.
Feliquote:Op maandag 18 oktober 2010 17:50 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
De mijne is vandaag verzonden. (2Call.nl)
Morgen is het zover!
Wat een heerlijk ongefundeerd vooroordeel.quote:Op maandag 18 oktober 2010 14:48 schreef Catch22- het volgende:
symbian is gewoon niet meer geschikt voor nieuwe telefoons. Het is te traag en te log en NIET geschikt voor touchscreen.
als ze deze met android uitbrachten was het een toptoestel.
Hij is binnen, heerlijk toestel om vast te houden. Het metaal voelt echt goed aan! Aanraakscherm reageert perfect al moet ik wel wennen aan het feit dat hij nu niet meer op nagel reageert, maar echt op vingers.quote:
Thanks voor je ervaring, ben benieuwd naar de eerste reviewsquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 23:07 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Hij is binnen, heerlijk toestel om vast te houden. Het metaal voelt echt goed aan! Aanraakscherm reageert perfect al moet ik wel wennen aan het feit dat hij nu niet meer op nagel reageert, maar echt op vingers.
Software is sneller dan mijn 5800 al moet ik wel nog een hoop naar smaak instellen. Even bedenken hoe ik de drie homescreens in ga delen, welke apps waar komen te staan en ik moet even kijken of ik Shazam kan installeren. Volgens de Ovi Store werkt Shazam niet op de N8 terwijl alle S60 software zou moeten werken
Al mijn contacten moet ik ook even goed gaan overzetten, een hoop personen bel ik al jaren niet meer dus dat mag wel een update krijgen nu.
Eerste indruk is goed, vertrouwd, maar toch ook heel nieuw in een heel fijn jasje. Precies wat ik wil dus
Ja (Galaxy S, X10), evenals iPhones en Blackberries. Alleen geen ervaring met Windows Phones.quote:Op woensdag 20 oktober 2010 10:33 schreef Catch22- het volgende:
heb je wel eens een high-end android toestel in handen gehad?
quote:
Vertel vertel! pluspunten? minpunten?quote:Op donderdag 11 november 2010 10:31 schreef ...sv... het volgende:
[..]
ja hier! veel beter dan verwacht moet ik zeggen.
Hier het zelfde. Heb de zilveren. Veel sneller dan welke andere Nokia. Foto's zijn echt super! Toestel ligt lekker in de hand. En alles wat ik wil werk er in een keer op.quote:Op donderdag 11 november 2010 10:31 schreef ...sv... het volgende:
[..]
ja hier! veel beter dan verwacht moet ik zeggen.
Da's een N8 met keyboard, wordt het niet veel beter op.quote:Op zaterdag 13 november 2010 20:27 schreef Mandal het volgende:
N8 word door menig mensen afgekraakt. E7 lijkt me veel toffer.
[ afbeelding ]
Heb je ze ook vergeleken met een modern toestel ?quote:Op zaterdag 13 november 2010 23:33 schreef SuperWeber het volgende:
Ik twijfel tussen de N8 en de C7, ik heb beide in mijn handen gehad vandaag (werkend), ik moet toegeven dat ik erg positief ben over deze telefoons. (...)
Hahaha.quote:Op zondag 14 november 2010 10:40 schreef Aaargh! het volgende:
[..]
Heb je ze ook vergeleken met een modern toestel ?
Over het algemeen zijn dat het type mensen die je het minst serieus moet nemenquote:
Nee, niet echt. Zolang mensen zoals jij troep van Nokia blijven kopen moeten mensen zoals ik zorgen dat bepaalde applicaties op die bagger draaien en daar word je niet vrolijk van.quote:
"Mensen als jij"quote:Op zondag 14 november 2010 15:10 schreef Aaargh! het volgende:
[..]
Nee, niet echt. Zolang mensen zoals jij troep van Nokia blijven kopen moeten mensen zoals ik zorgen dat bepaalde applicaties op die bagger draaien en daar word je niet vrolijk van.
Nokia is geen troep.quote:Op zondag 14 november 2010 15:10 schreef Aaargh! het volgende:
[..]
Nee, niet echt. Zolang mensen zoals jij troep van Nokia blijven kopen moeten mensen zoals ik zorgen dat bepaalde applicaties op die bagger draaien en daar word je niet vrolijk van.
alleen die premium werkt volgens mij ook mobielquote:Op zondag 14 november 2010 13:09 schreef Gitaarmat het volgende:
Werkt Spotify (open versie) ook op de N8?
Ennn...wat moet ik dan kopen? Wilde eerst een C6, maar die blijkt de hele dag vast te lopen. N8 leek me een aardig alternatief, maar ook daar is veel gezeik mee. De Galaxy S heeft wel fijne features, maar vind ik in vergelijking met de C6 en N8 lilluk. En eigenlijk wil ik er gewoon een toetsenbord op...quote:Op dinsdag 23 november 2010 16:42 schreef Trafasi het volgende:
http://www.telegraaf.nl/d(...)tel_toe__.html?p=2,2
Geen N8 voor mij... Nokia laat het toch echt afweten de laatste tijd
Sjah, dat is de eeuwenoude vraag he... Desire HD, of met toetsenbord Desire Z?quote:Op dinsdag 23 november 2010 19:38 schreef vigier het volgende:
[..]
Ennn...wat moet ik dan kopen? Wilde eerst een C6, maar die blijkt de hele dag vast te lopen. N8 leek me een aardig alternatief, maar ook daar is veel gezeik mee. De Galaxy S heeft wel fijne features, maar vind ik in vergelijking met de C6 en N8 lilluk. En eigenlijk wil ik er gewoon een toetsenbord op...
Ik had 'm anders gewoon gratis met abo verlenging. Simlock vrij via 2Call, overigens wel een N8 met Duitse productcode, maar tot op heden geen 'last' van gehad.quote:
Valt me. Ik merk er niet zo heel veel van op die landscape dialer na. Het zijn vooral kleine tweaks las ik ergens. PR2.0 zou dé update moeten worden ergens dit jaar.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:14 schreef Gitaarmat het volgende:
Maar de update geeft behoorlijk wat verbeteringen dus.
Wat is erquote:Op zondag 27 februari 2011 23:38 schreef Iemand91 het volgende:
Een vriend van mij heeft de N8 en ik zoek nu voor hem een HDMI kabel voor de TV (bijgeleverde kabel is een beetje), maar welk type hdmi is dat op het toestel zelf?
Het is male naar female. TV's accepteren male, dus dat is niet echt handig. Maar weet jij ook het antwoord op m'n vraag?quote:
Koop een HDMI kabel van 3 euro bij DealExtreme en sluit 'm aan op het meegeleverde kabeltje. Probleem opgelost.quote:Op maandag 28 februari 2011 00:24 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Het is male naar female. TV's accepteren male, dus dat is niet echt handig. Maar weet jij ook het antwoord op m'n vraag?
Dat was ik van plan, maar ik kan ook net zo goed een kabel nemen die direct van tv-> gsm gaat. Dan moet ik het type natuurlijk wel weten.quote:Op maandag 28 februari 2011 00:35 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Koop een HDMI kabel van 3 euro bij DealExtreme en sluit 'm aan op het meegeleverde kabeltje. Probleem opgelost.
Ik kan alleen voor de C7 spreken, maar mijn antenne vind ik wel ok, in welk opzicht bedoel je dit?quote:
Idd.quote:Op zaterdag 2 april 2011 08:31 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Ik kan alleen voor de C7 spreken, maar mijn antenne vind ik wel ok, in welk opzicht bedoel je dit?
Snelle GPS fix?
En met ovimaps alles altijd up to datequote:Op zaterdag 2 april 2011 11:35 schreef Notorious_Roy het volgende:
Navigatie/GPS werkt echt prima. Goed alternatief voor een losse TomTom.
Haal Sleeping Screen, Situations en Bubbles uit Betalabs.quote:Op dinsdag 5 april 2011 11:11 schreef EDMAN- het volgende:
TVP heb er namelijk ook één.
Iemand nog leuke apps gezien toevallig? Vind het wel een redelijk schraal aanbod in de OVI store.. het meeste is crap.
De camera blijft koning.
Android komt niet zoals gezegd. Nokia gaat langzaam over op Windows Phone 7 waarvan het eerste toestel eind 2011, begin 2012 in de winkels moet liggen. Symbian zal afgebouwd worden maar waarschijnlijk wel blijven voor de low-range en mid-range telefoons.quote:Op dinsdag 5 april 2011 12:51 schreef Mr.DD het volgende:
Hoe snel is dit ding nou echt? Nu Android ook naar Nokia komt (toch?) is er vast een gevoel van kut, had ik niet beter ff kunnen wachten?
Nokia gaat helaas verder met Windows. Hun linuxalternatief voor Android, MeeGo, wordt eigenlijk afgestoten. Wat jammer is.quote:Op dinsdag 5 april 2011 12:51 schreef Mr.DD het volgende:
Hoe snel is dit ding nou echt? Nu Android ook naar Nokia komt (toch?) is er vast een gevoel van kut, had ik niet beter ff kunnen wachten?
Daar zijn ook geen widgets van. Je kunt enkel het icoontje op het startscherm zetten.quote:Op dinsdag 12 april 2011 21:09 schreef Stiletto het volgende:
hey jongens, ik heb whatsapp gedownload maar krijg hem niet op het startscherm, weten jullie misschien hoe je dit doet? zelfde met de hyves app, hij staat gewoon niet in de '' widgetcatalogus''
Paar foutjes. Windows Phone 7 gaat op de volgende High Ends Nokia's komen. De eerste toestellen gaan eind dit jaar of (waarschijnlijker) begin volgend jaar komen. Hun linuxalternatief is niet MeeGo, maar Maemo. MeeGo is weliswaar op linux gebaseerd, maar het is wel echt een mobiel OS. Maemo lijkt inderdaad in de ijskast te worden gezet. Er komen nog wel Symbian en MeeGo toestellen uit voor de mid en lower-end series.quote:Op dinsdag 12 april 2011 20:42 schreef MisterSqueaky het volgende:
[..]
Nokia gaat helaas verder met Windows. Hun linuxalternatief voor Android, MeeGo, wordt eigenlijk afgestoten. Wat jammer is.
Maemo en Moblin zijn samengevoegd tot MeeGo. Maemo is sinds de N900 als los OS dood. Er komen geen nieuwe versies meer van. Het was de bedoeling dat MeeGo het Nokia-Os voor high end smartphones zou worden, maar dat gaat dus niet door.quote:Op dinsdag 12 april 2011 21:26 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Paar foutjes. Windows Phone 7 gaat op de volgende High Ends Nokia's komen. De eerste toestellen gaan eind dit jaar of (waarschijnlijker) begin volgend jaar komen. Hun linuxalternatief is niet MeeGo, maar Maemo. MeeGo is weliswaar op linux gebaseerd, maar het is wel echt een mobiel OS. Maemo lijkt inderdaad in de ijskast te worden gezet. Er komen nog wel Symbian en MeeGo toestellen uit voor de mid en lower-end series.
Niet helemaal waar. De ontwikkeling van Qt-apps is zeer relevant voor Symbian. Als MeeGo een succes wordt, kan Symbian daarvan meeprofiteren wat betekent dat er meer apps voor de N8 uitkomen, wat iets zegt over de toekomst van dit prachtige toestel.quote:Op dinsdag 12 april 2011 23:55 schreef Notorious_Roy het volgende:
Kunnen we de Meego discussie ergens anders voeren? Dat heeft vrij weinig met Nokia N8 en/of Symbian te maken. Dank je!
Dergelijke onzin is niet nodig met Symbian. Ook niet bij Android overigens, tenzij je iets aan het OS zelf wel veranderen. Dan kun je rooten. Ook dit hoeft niet bij Symbian. Je had vroeger wel (illigale) applicaties die je moest 'signen' voor je toestel. Ik weet niet of dat nog steeds zo is. Maar dat was ook gehacked. Mar de betere releases van apps zijn sowieso al algemeen 'signed'.quote:Op woensdag 13 april 2011 13:55 schreef EDMAN- het volgende:
Het is algemeen bekend dat een iphone, bijvoorbeeld, te 'jailbreaken' is. Is zoiets mogelijk op deze telefoon / met symbian??
Qt is ook beschikbaar voor Android afaik en daarmee zou Meego niet eens nodig zijn als we jouw argument volgen. Symbian is niet afhankelijk van Meego, het is veel groter qua userbase ook nog eens. Wel is het zo dat Qt interessanter wordt naarmate er meer bruikbare platformen zijn en daarvoor is Meego wel interessant. Dat gaat echter te diep voor dit topic vind ik persoonlijk.quote:Op woensdag 13 april 2011 12:28 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Niet helemaal waar. De ontwikkeling van Qt-apps is zeer relevant voor Symbian. Als MeeGo een succes wordt, kan Symbian daarvan meeprofiteren wat betekent dat er meer apps voor de N8 uitkomen, wat iets zegt over de toekomst van dit prachtige toestel.
Gebruiken jullie momenteel iets voor navigatie apart van OVI maps? Momenteel gebruik ik ook Sygic. In de toekomst komt ook Sygic Aura eraan voor Symbian wat er toch weer wat mooier uit ziet. OVI Maps is wel aardig, maar het is toch niet helemaal wat ik wil.
Ja, maar die Ovi Player herkent ze dan niet.quote:Op zaterdag 23 april 2011 15:01 schreef Notorious_Roy het volgende:
Je kunt gewoon muziek via Windows verkenner op je telefoon zetten toch?
Wil ik ook graag weten! Heb vorige keer dat ik Hi klanteservice belde gebeld met mn zakelijke tel.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 11:53 schreef Tegan het volgende:
Hoe voer je nou cijfers in tijdens het bellen? Zeg maar in een keuzemenu van een klantenservice?
Blauw is niet op voorraad bij Typhonequote:Op dinsdag 24 mei 2011 22:33 schreef Notorious_Roy het volgende:
Blauw
Dat is de mooiste. Anders roze, dan krijg je Symbian Anna als één van de eerste
Als je voor de goedkoopste opties gaat heb je volgens mij enkel keuze uit zwart en grijs toch? Dan zou ik gewoon voor zwart gaan.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 22:36 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Blauw is niet op voorraad bij Typhone![]()
Of is er ergens anders nog een goedkoper optie ?
Ik weet het niet, ik wil hier bestellen.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 22:40 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Als je voor de goedkoopste opties gaat heb je volgens mij enkel keuze uit zwart en grijs toch? Dan zou ik gewoon voor zwart gaan.
Blauw en oranje zijn afaik exclusief voor Nokia zelf.
Hij voldoet prima, zeker als je albumart hebt gekoppeld als id3-tag. Daarnaast is gebruik in de auto wel handig via de FM-zender, op die manier is het in elke auto te gebruiken. Zelfs als het een oude radio met cassettedeck isquote:Op dinsdag 24 mei 2011 23:09 schreef junkiexp het volgende:
Zilver exemplaar besteld, donderdag in huis.
Ik ga hem ook als mp3 speler gebruiker in mijn auto, is de standaard speler een beetje handig ?
Ik heb een 3.5 mm jack ingang in mijn auto dus daar kan ik het aan gaan koppelen.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 23:18 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Hij voldoet prima, zeker als je albumart hebt gekoppeld als id3-tag. Daarnaast is gebruik in de auto wel handig via de FM-zender, op die manier is het in elke auto te gebruiken. Zelfs als het een oude radio met cassettedeck is
Dat denk ik wel. En anders wordt het toch de FM-zenderquote:Op dinsdag 24 mei 2011 23:25 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Ik heb een 3.5 mm jack ingang in mijn auto dus daar kan ik het aan gaan koppelen.
Dat werkt wel goed denk ik.
Tergelijk staat de N8 dan gekoppeld met de Parrot, dus ik moet even kijken hoe ik ga instellen dat muziek dan niet via de parrot wordt afgespeeld.
Want de parrot staat weer gekoppeld aan mijn audiosysteem en mute dat ook tijdens een oproep.
Dat zal wel in te stellen zijn toch ?
Nee dan krijg ik weer zo'n losse module.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 23:26 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Dat denk ik wel. En anders wordt het toch de FM-zender
Yup.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 23:51 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Zend de N8 zelf over de ether uit dan ?
Eens, trouwens ik liet mijn C7 laatst zien aan zo'n Android adept en eigenlijk was hij best onder de indrukquote:Op dinsdag 24 mei 2011 23:57 schreef Notorious_Roy het volgende:
Nokia N8 is ook cool. Zo onderschat... Puur omdat mensen zich blindstaren op Android/iOS...
Klopt, omdat ze dan ook daadwerkelijk een Nokia in werking zien.quote:Op woensdag 25 mei 2011 09:47 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Eens, trouwens ik liet mijn C7 laatst zien aan zo'n Android adept en eigenlijk was hij best onder de indruk
Ik synchroniseer met Outlook en dat gaat prima...quote:Op woensdag 25 mei 2011 12:10 schreef ursel het volgende:
Hoe is die met syncen met een exchange server voor mail en agenda?
Ik denk dat een N900 vervangen door een N8 zeker een vooruitgang is. Ik heb de N900 ook overwogen, maar ben uiteindelijk toch voor de C7 (het kleinere broertje van de N8) gegaan. Skype werkt gewoon goed op mijn C7, een messenger heb ik niet geinstalleerd, maar op elk platform is hier wel een fatsoenlijke versie van, dus die zal er ook wel zijn voor de N8. Na even te hebben gekeken zijn er verschillende mogelijkheden zoals nimbuzz en nog een aantal van dit soort programma's.quote:Op donderdag 26 mei 2011 13:40 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Wat vinden jullie van de N8?
Hoe zit het met MSN/Skype/google talk etc?
Heb je daarvoor extra programma's nodig of zit dat ook geïntegreerd in het systeem (net zoals in de N900)
Nokia heeft mij het voorstel gedaan om mijn defecte N900 te vervangen met een N8 (zonder bijbetaling)
Tweede kwartaal 2011quote:Op donderdag 26 mei 2011 22:13 schreef Luc__16 het volgende:
Wanneer komt eigenlijk de update van symbian Anna voor de n8?
ja dat las ik ook al maar wij hebben hem nog niet gehad die van ovi store dus ja ff afwachtenquote:Op donderdag 26 mei 2011 22:36 schreef Notorious_Roy het volgende:
Als het goed is wel jaSignalen duiden daar ook op. Er is een YT filmpje verschenen met Anna erop en verschillende landen hebben de Ovi Store update (met app-updates) al gehad.
Aansluiten en slepen via verkenner.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 10:02 schreef sanger het volgende:
Wat is de makkelijkste manier om foto's van mijn N8 op mijn werk PC te krijgen? USB kabel aanwezig, maart rechten om iets te installeren niet
Dat heb ik thuis dus wel gedaanquote:Op vrijdag 27 mei 2011 10:04 schreef EDMAN- het volgende:
Wat wil je installeren? Ovi suite? Zal toch niet nodig zijn zeker?
Alsof het een externe usb is bv?quote:Op vrijdag 27 mei 2011 10:07 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Aansluiten en slepen via verkenner.
Yup. Voor muziek, film, foto's. Werkt sneller dan Ovi Suite. Die gebruik ik enkel om apps te installeren vanaf m'n PC.quote:
True, en nog een traag ***programma ook.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 10:33 schreef Tegan het volgende:
Ovi Suite is gewoon ruimteverspilling, alles wat je wil kan je ook zonder...
Instellingen > Connectiviteit > Instellingen > Alleen WLANquote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:12 schreef junkiexp het volgende:
N8 is binnen, flex ding.
Even kijken hoe ik het internet uitzet, want ik heb een zakelijke bundel en daar zit geen internet bij.
En geluktquote:
Installeren of downloaden? En download je vanaf een wi-fi netwerk of via 3G?quote:Op zaterdag 4 juni 2011 13:20 schreef san-34 het volgende:
Yess, hij is eindelijk binnen
Alleen loop ik nu al tegen een probleem aan.
Als ik de ovi store wil installeren blijft hij telkens staan op het scherm dat zegt, blabla dit kan een aantal minuten duren. Verder doet hij niks, klinkt dit bekend? En hoe krijg ik dit goed/
In 1 keer terug naar het startscherm is de harde menubutton onder je scherm. Jouw probleem herken ik niet btw, heb je de telefoon al eens opnieuw opgestart?quote:Op zaterdag 4 juni 2011 15:09 schreef san-34 het volgende:
ik gebruik 3G. Ik kan hem downloaden, en daarna loopt er een balkje van installeeen, maar daarna kom ik terecht op een volledig wit scherm dat zegt bezig met installeren een moment geduld alstublieft dit kan enkele minuten duren. Maar ik heb hem meerdere keren een half uur de tijd gegeven maar er veranderd niks. Weet je miss ook hoe je in 1x terugkomt naar het startscherm?
Een muzieknoot met een streep erdoorheen is toch een veelgebruikte afbeelding om een mute-stand aan te geven? Dan komen beide meldingen toch overeen?quote:Op woensdag 8 juni 2011 17:40 schreef junkiexp het volgende:
Ik heb de N8 nu gekoppeld met een 3.5 mm jack naar mijn audiosysteem in de auto, goed geluid hoor![]()
alleen ik ben dan tegelijk verbonden via bleutooth met de parrot, en zodra ik telefoon krijg en opneem via de parrot stopt de muziek (dat is goed) maar de N8 geeft 'dempen' aan, en de parrot geeft een muziektoontje met een schuine streep erdoorheen.
Dat snap ik nog niet helemaal.
Ja, lijkt me ook idd.quote:Op woensdag 8 juni 2011 18:14 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Een muzieknoot met een streep erdoorheen is toch een veelgebruikte afbeelding om een mute-stand aan te geven? Dan komen beide meldingen toch overeen?
Dat is mooi ja. Het leuke van Nokia is dat ze heel stil aan verbeteringen werken en die op de markt brengen, heel bescheiden allemaal. Zonder veel geschreeuw en geboast. Een opluchting na hijgerige keynotes van een bepaald ander merk.quote:Op donderdag 9 juni 2011 10:41 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Gave app: http://betalabs.nokia.com/apps/nokia-sleeping-screen
Toch niet voor de N900 gegaan?quote:Op donderdag 9 juni 2011 12:16 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Ik heb dan de E7, maar erg vergelijkbaar aan de E8
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |