We kunnen natuurlijk vluchten naar de SEX SC.quote:Op maandag 7 juni 2010 17:07 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Schijnbaar had ik er ook iets mee te maken, dus ik weet niet hoe hard (inkoppertjuh) ik nu weg moet lopen. Poeh ik heb een stijve (inkoppertjuh) nek.
KPD?quote:Op maandag 7 juni 2010 17:08 schreef Pheno het volgende:
[..]
We kunnen natuurlijk vluchten naar de SEX SC.
Oh ja, daar heb ik schijnbaar ook toegang. Nooit om gevraagd, maar he, blijkbaar als je crew bent, ben je ouder dan 18quote:
quote:Op maandag 7 juni 2010 17:04 schreef Marlalala het volgende:
[..]
Bloemkool, toch?![]()
Nee, ik neuk me suf als het even kanHier en daar geintjes en dubbelzinnigheden vind ik best leuk maar op een gegeven moment was alles seks. Typte iemand het woord 'trekken' , hup, weer een opmerking erover en zo ging het maar door en erger...Ik vond het op een gegeven moment gewoon echt te flauwww. Dat vond ik in de XFA-sc ook al zo maar het afgelopen weekend was er in deze sc wel een hoogtepunt. Iemand die 'm even inkopt?
En door wie of door wat, nou ja whatever...
Wat je daar ziet, echt ongelofelijk. Vooral in dat topic, je kan het niet geleuven of iets dergelijks.quote:Op maandag 7 juni 2010 17:09 schreef Pheno het volgende:
[..]
Oh ja, daar heb ik schijnbaar ook toegang. Nooit om gevraagd, maar he, blijkbaar als je crew bent, ben je ouder dan 18
Ik heb er volgens mij nooit gekeken of gepostquote:Op maandag 7 juni 2010 17:09 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Wat je daar ziet, echt ongelofelijk. Vooral in dat topic, je kan het niet geleuven of iets dergelijks.
Alle ingrediënten (lees: leuke mensen) voor een toffe SC zijn in ieder geval aanwezig.quote:Op maandag 7 juni 2010 17:09 schreef gomi het volgende:
[..]
ben ik eigenlijk wel een beetje met je eens, als vond ik t gister nog meevallen in vgl met de dagen ervoor.
quote:Op maandag 7 juni 2010 17:09 schreef gomi het volgende:
[..]
ben ik eigenlijk wel een beetje met je eens, als vond ik t gister nog meevallen in vgl met de dagen ervoor.
daar zullen we t maar op houden dan iddquote:Op maandag 7 juni 2010 17:11 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Alle ingrediënten (lees: leuke mensen) voor een toffe SC zijn in ieder geval aanwezig.
Het was dit weekend soms alleen een beetje enorm overdreven. Opstartproblemen.
Ik wel gekeken. Voel me daarna wel een beetje vies.quote:Op maandag 7 juni 2010 17:11 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik heb er volgens mij nooit gekeken of gepost
Nou ja, ik vond het ook niet bijzonder ernstig, gelukkig ben ik niet de enigequote:
ik ben er nog nooit geweest. en nu ik dit zo lees wil ik dat zo houden ookquote:Op maandag 7 juni 2010 17:12 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Ik wel gekeken. Voel me daarna wel een beetje vies.
quote:Op maandag 7 juni 2010 17:00 schreef tombolafan het volgende:
[..]
heb jij nog iets te koop eigenlijk?
quote:
Wat?quote:Op maandag 7 juni 2010 17:17 schreef Pheno het volgende:
Shiiiit. Ik heb een spel al een jaar, nu is de opvolger er, en nu snap ik pas wat
Ben je ergens aangenomen?quote:Op maandag 7 juni 2010 17:18 schreef Ml-etje het volgende:
Zo pfooeeee wapper de wappeer watis solliciteren toch vermoeiend en wat kan het leuk zijnn!!
Nee, maar dit is V&A hequote:
Beiden unieke characters.quote:Op maandag 7 juni 2010 17:20 schreef Bellatrix het volgende:
Ik haal tombo en c_a de hele tijd door elkaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |