Oftewel, mensen moeten werken voor hun geld. Dat lijkt me niet meer dan logisch.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 17:06 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
je bent gewoon echt slecht. slecht tot op het bot. als het aan jou ligt bestaan er helemaal geen uitkeringen meer. en degenen die een uitkering krijgen moeten verplicht 40 uur per week rotklusjes doen. walgelijk. ik wens jullie alle slechts toe
En je denkt dat ik daar voorstander van ben?quote:Op zaterdag 5 juni 2010 19:01 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Oftewel, mensen moeten werken voor hun geld. Dat lijkt me niet meer dan logisch.
Je moest eens weten hoeveel mensen 40 uur per week werken om rond te komen. Als je een beetje zelfrespect hebt WIL je niet eens geld krijgen zonder er iets voor te doen.
Je bent er tegen dat mensen werken om rond te komen?quote:Op zaterdag 5 juni 2010 19:05 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
En je denkt dat ik daar voorstander van ben?
Dat is dus ook zoiets. De VVD creert 400000 banen aan de onderkant. wat dus zal betekenen dat de druk op de uitkeringen verder toe neemt
Ik had het al toegevoegd aan de OP met een link naar de juiste berekeningen.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 18:59 schreef Pietverdriet het volgende:
Nyfer erkent dat ze fouten hebben gemaakt
http://nos.nl/artikel/162(...)chtberekeningen.html
De VVD wil banen creeren in de onderste laag van de bevolking, dús komt er meer druk op de uitkeringen.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 19:05 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
En je denkt dat ik daar voorstander van ben?
Dat is dus ook zoiets. De VVD creert 400000 banen aan de onderkant. wat dus zal betekenen dat de druk op de uitkeringen verder toe neemt
Wat hij wil zeggen is dat mensen die nu een uitkering krijgen dan die banen zullen krijgen. Dan zullen die mensen voor iets meer geld 40 uur moeten werken. Niet meer dan logisch en een geweldige oplossing voor het bijstandsprobleem. De enige die het niet zullen waarderen zijn mensen die liever in de bijstand zitten dan aan het werk zijn.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 19:50 schreef Cerbie het volgende:
[..]
De VVD wil banen creeren in de onderste laag van de bevolking, dús komt er meer druk op de uitkeringen.
Misschien dat mijn verstand nog op de tuinstoel ligt, maar waar komt de gevangenis ineens vandaanquote:Op zaterdag 5 juni 2010 19:53 schreef Klopkoek het volgende:
Het gat met de uitkering of de gevangenis wordt dan te klein. Dus sobere gevangenissen en uitkeringen
Wat ik wil is dat mensen gewoon fatsoenlijk werk doen en ook fatsoenlijk betaald krijgen.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 19:58 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Wat hij wil zeggen is dat mensen die nu een uitkering krijgen dan die banen zullen krijgen. Dan zullen die mensen voor iets meer geld 40 uur moeten werken. Niet meer dan logisch en een geweldige oplossing voor het bijstandsprobleem. De enige die het niet zullen waarderen zijn mensen die liever in de bijstand zitten dan aan het werk zijn.
Fuck you. Ik heb jarenlang 'rotklusjes' gedaan om jouw uitkering te betalen. Kom maar eens van die luie reet en aan het werk. Je spuugt de mensen die elke ochtend wel opstaan om jouw uitkering te betalen in hun gezicht.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 17:06 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
je bent gewoon echt slecht. slecht tot op het bot. als het aan jou ligt bestaan er helemaal geen uitkeringen meer. en degenen die een uitkering krijgen moeten verplicht 40 uur per week rotklusjes doen. walgelijk. ik wens jullie alle slechts toe
quote:Op zaterdag 5 juni 2010 21:54 schreef iehlaak het volgende:
[..]
Fuck you. Ik heb jarenlang 'rotklusjes' gedaan om jouw uitkering te betalen. Kom maar eens van die luie reet en aan het werk. Je spuugt de mensen die elke ochtend wel opstaan om jouw uitkering te betalen in hun gezicht.
Het geld moet ergens vandaan komen, van mij mag je best geld krijgen als je het zelf niet kunt redden, maar dan lijkt het me logisch dat je daarvoor gaat werken.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 22:01 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
![]()
Dit is nu precies wat ik bedoel. Creëer banen tegen nog slechtere arbeidsomstandigheden en tegen nog slechter loon en mensen worden afgunstig. van dit soort verdeel en heers tactieken hebben anderen baat. het is hard maar wel waar
Het is één groot complot tegen klopkoek.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 22:01 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
![]()
Dit is nu precies wat ik bedoel. Creëer banen tegen nog slechtere arbeidsomstandigheden en tegen nog slechter loon en mensen worden afgunstig. van dit soort verdeel en heers tactieken hebben anderen baat. het is hard maar wel waar
Dit vind ik dus ook. Uitkeringstrekkers kan je toch gerust een bezem geven & elke dag de straat laten vegen? Zo heeft de maatschappij tenminste nog iets aan al het weggegooide geld...quote:Op zondag 6 juni 2010 10:38 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Het geld moet ergens vandaan komen, van mij mag je best geld krijgen als je het zelf niet kunt redden, maar dan lijkt het me logisch dat je daarvoor gaat werken.
Het is niet zo dat de overheid zomaar geld kan weggeven. Je houd je eigen broek op, als dat niet lukt kun je hulp krijgen maar zul je wel moeten werken.
In een oranje hesje met daarop Bijstandbrigade?quote:Op zondag 6 juni 2010 10:42 schreef Athmozz het volgende:
[..]
Dit vind ik dus ook. Uitkeringstrekkers kan je toch gerust een bezem geven & elke dag de straat laten vegen? Zo heeft de maatschappij tenminste nog iets aan al het weggegooide geld...
hoeft niet, waarom neerbuigend doen over hen? Het is misschien geen werk van het hoogst mogelijke niveau, maar het dient ook te gebeuren (en momenteel wordt dat gewoon niet gedaan). Laat het dus door degenen doen die de staat wel betaalt, maar die er niets voor terug doen. Geef ze desnoods 10% opslag op hun uitkering, want er zullen genoeg mensen hun uitkering opzetten omdat ze geen zin hebben om de straat te gaan vegen, waardoor de totale uitgaven amper zullen veranderen.quote:Op zondag 6 juni 2010 10:46 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
In een oranje hesje met daarop Bijstandbrigade?
waardoor de gemeente/maatschappij afhankelijk wordt van bijstandsgerechtigden. vooral niet te snel aan een baan helpen of de structurele werkloosheid wegwerken, dan blijft er niemand meer overquote:Op zondag 6 juni 2010 10:50 schreef Athmozz het volgende:
[..]
hoeft niet, waarom neerbuigend doen over hen? Het is misschien geen werk van het hoogst mogelijke niveau, maar het dient ook te gebeuren (en momenteel wordt dat gewoon niet gedaan). Laat het dus door degenen doen die de staat wel betaalt, maar die er niets voor terug doen. Geef ze desnoods 10% opslag op hun uitkering, want er zullen genoeg mensen hun uitkering opzetten omdat ze geen zin hebben om de straat te gaan vegen, waardoor de totale uitgaven amper zullen veranderen.
Zie jij de vrouw van de dokter die geen zin heeft om te werken nog uitkering trekken als ze moet gaan vegen? Lijkt me niet
quote:Digitaal66 zondag 6 juni
Weblog
Je zou denken dat serieuze journalisten er een eer in stellen om de verkiezingen te volgen, te beschrijven voor hun lezers/kijkers/bezoekers en de gebeurtenissen te duiden. Nee, een echte krant doet tegenwoordig gewoon mee aan de verkiezingen. Niet dat men de durf heeft om zich in te schrijven bij de Kiesraad. Of de moeite doet om in een maandenlange selectieprocedure kandidaten te vinden. Of met de hulp van deskundigen en belanghebbenden een compleet programma te schrijven en door het CPB te laten door rekenen. Al dat gedoe is niet nodig als je een voorpagina hebt.
Je rommelt wat rond in de vuilnisbak van een tweederangs onderzoeksbureau en de opening van de krant is weer klaar.
Ondertussen op…
De economie redactie van de Volkskrant is er kennelijk zo weinig deskundigheid in huis dat men de uitkomsten van een onderzoek niet kan controleren. Ze zien niet dat de cijfers niet kloppen, dat er hier en daar een min vergeten is, dat de methodiek afwijkt van die van het Centraal Planbureau en ze hebben niet door dat er selectief gewinkeld wordt in het standaard uitgavenpatroon van een Nederlands gezin (waardoor alle mensen met recht op AOW maandelijks in de coffeeshop om de hoek een flink bedrag besteden aan softdrugs?!).
Maar goed een individuele journalist kan zoveel schrijven. Dan kijkt het hoofd van de Economieredactie er ook nog even zorgvuldig naar. En dan de eindredacteur van de voorpagina, want het is tenslotte de opening... Hoeveel mensen bij De Volkskrant zijn er eigenlijk bij deze evidente onzin betrokken geweest?! Wie was er allemaal zo ‘triggerhappy’ om met een mooie opening de PvdA nog even een kontje te geven een paar dagen voor de verkiezingen?
Show me the money
Nyfer heeft inmiddels toegegeven dat hun ‘onderzoek’ naar de koopkrachteffecten van de verschillende verkiezingsprogramma’s niet klopt. De koopkracht voor de modelhuishoudens is bij D66 niet licht negatief maar juist licht positief. Net als bij het CDA trouwens. En... de positieve effecten die ze bij de PvdA meenden te vinden blijken juist slechter. Foutje...
Niet dat je hier ook maar iets van terugvindt op de website van Nyfer. Het ‘onderzoek’ is helemaal van de site verdwenen. En de website van De Volkskrant? Ook niets. Gisteren was het de opening van de krant en kregen alle internetabonnees nog een mail die trots het koopkrachtverhaal in de etalage zette. En nu? Nu blijkt dat er niets van klopt? Alles verdwenen. En ik zeg u. Als er morgen een rectificatie in de krant staat op precies dezelfde plek waar ze ons gisteren nog pontificaal wegzetten als harteloze bezuinigers dan maak ik 1000 euro over aan het AIDS fonds.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |