Realm: Alonsusquote:Windigo Aphrodyte-(A)- Paladin (75)
Realm: Aggramarquote:classpc Naochan-(A)- Rogue
quote:
quote:
Realm: Auchindounquote:
Realm: Anachronosquote:
Realm: Aszunequote:Sanakthe Sanakthe-(H)- Warlock (80)
Realm: Azjol-Nerubquote:
Realm: Balnazzarquote:
Realm: Bladefistquote:MarkyB. Xtype-(A)- Death Knight (80)
Realm: Blade's Edgequote:
quote:Maraca Dolera - ?? - ??
Realm: Boulderfistquote:Hypertje Uxormortuus - ?? - ??
quote:
Realm: Chromaggusquote:AlwaysHappy Alwayshappy - ?? - ??
Realm: Darkspearquote:
Realm: Darksorrowquote:Faithfulness Tise - (H) - Rogue (80)
Realm: Draenorquote:
Realm: Executusquote:Nachtraaf Nachtschaduw-(H)- Warlock (80) Nachtraaf-(H)- Rogue (80) Nachtgier-(H)- Warrior (80) Nachtarend-(H)- Death Knight (80) Nachtwinter-(H)- Mage (80) Nachtvalk-(H)- Hunter (80) Nachthavik-(H)- Priest (76) Nachtbuizerd-(H)- Paladin (80)
Realm: Emerald Dreamquote:Hanstin Éládor -(A)- Fury Warrior (80)
quote:
quote:
Realm: Emerissquote:
Realm: Frostmanequote:
quote:
Realm: Grim Batolquote:Knoflook Runetusk -(H)- Shaman
Realm: Hellfirequote:
Realm: Karazhanquote:
Realm: Khadgarquote:
quote:
quote:Hansch Kaenargh-(H)- Paladin (80) Kadavúrial-(H)- Death Knight Tharsolas-(H)- Rogue Morbithos-(H)- Priest
Realm: Outlandquote:
Realm: Nordrassilquote:
Realm: Ragnarosquote:
Realm: Ravenholdtquote:
Realm: Shattered Hallsquote:Lifeblind Lifeblind-(A)- Paladin (80)
Realm: Skullcrusherquote:
Realm: Spinebreakerquote:R-Mon Athelia-(A)- Priest
Realm: Stormscalequote:HSG-BOMBER Hiir-(H)- Shaman
Realm: Tarren Millquote:Dibble Phantium-(A)- Hunter
Realm: Terenasquote:MarkyB. Megamíndy-(A)- Death Knight
quote:Deoxyribonucleic Lumon-(H)- Warlock (80)
Realm: The Sha'tarquote:Sjiznit Sjiznit-(A)- Warrior (80)
Realm: Turalyonquote:Windigo Shelai-(A)- Hunter (50)
Realm: Twilight's Hammerquote:
quote:Joyvke Shenarea-(A)- Priest (80)
Realm: Xaviusquote:
Wil je zelf ook in de openingspost? Voeg je zelf dan toe: De openingspost is hier te vinden.quote:Windigo Svbrosa-(A)- Mage (69)
Het is gewoon nog steeds belachelijk makkelijk om rating te halen als DK/healerquote:
Daar falen we tot nog toe een beetje hard inquote:Op donderdag 3 juni 2010 10:39 schreef Ezio het volgende:
[..]
Het is gewoon nog steeds belachelijk makkelijk om rating te halen als DK/healer
Valt wel mee, laatst nog geskilled van 0 tot 450 en koste maar 800g. Had natuurlijk daarnaast ook mining en alles bewaard van het skillen.quote:
1 moss agate kost 20g op me serverquote:Op donderdag 3 juni 2010 11:14 schreef Katth het volgende:
[..]
Valt wel mee, laatst nog geskilled van 0 tot 450 en koste maar 800g. Had natuurlijk daarnaast ook mining en alles bewaard van het skillen.
Prijzen gemaakt door farmers om profession levelers geld af te troggellenquote:Op donderdag 3 juni 2010 11:17 schreef Moozzie het volgende:
[..]
1 moss agate kost 20g op me server
20 copper ore kost 20g
20 tin ore kost 60g
Wtf zijn dat voor prijzen?
ditquote:Op donderdag 3 juni 2010 11:19 schreef Metonae het volgende:
[..]
Prijzen gemaakt door farmers om profession levelers geld af te troggellen
...En het nog lukt ook
Hoeren zijn hetquote:Op donderdag 3 juni 2010 11:19 schreef Metonae het volgende:
[..]
Prijzen gemaakt door farmers om profession levelers geld af te troggellen
...En het nog lukt ook
Ik heb mining en BS, en zou als ik JC wil levelen, eerst alle mats zelf minen (adhv www.wow-professions.com) en dan pas mining inleveren voor JC. Dan is de zwaarste last al van de schouders af.quote:
Dit ga ik ook doen, maar dan voor JC en BS. Ik zal er wel lekker lang mee bezig zijn maar uiteindelijk is het het allemaal waard (hoop ik)quote:Op donderdag 3 juni 2010 11:36 schreef MarkyB het volgende:
[..]
Ik heb mining en BS, en zou als ik JC wil levelen, eerst alle mats zelf minen (adhv www.wow-professions.com) en dan pas mining inleveren voor JC. Dan is de zwaarste last al van de schouders af.
Ik ben sinds kort weer begonnen met WoW, gererolled als ally naar een nieuwe server. Geen geld meer etc etc. Heb 2 gathering professions genomen en op lvl 30 loop ik al met 1100g rondquote:Op donderdag 3 juni 2010 11:17 schreef Moozzie het volgende:
[..]
1 moss agate kost 20g op me server
20 copper ore kost 20g
20 tin ore kost 60g
Wtf zijn dat voor prijzen?
Ik heb mining op een andere char dus die mined het meeste voor me pally.quote:Op donderdag 3 juni 2010 11:36 schreef MarkyB het volgende:
[..]
Ik heb mining en BS, en zou als ik JC wil levelen, eerst alle mats zelf minen (adhv www.wow-professions.com) en dan pas mining inleveren voor JC. Dan is de zwaarste last al van de schouders af.
Vroeger had je moeite om 600g op level 60 te krijgen...quote:Op donderdag 3 juni 2010 12:47 schreef Mister_T het volgende:
[..]
Ik ben sinds kort weer begonnen met WoW, gererolled als ally naar een nieuwe server. Geen geld meer etc etc. Heb 2 gathering professions genomen en op lvl 30 loop ik al met 1100g rond
Epic mount op lvl 60 was toen idd echt farmen als een gekquote:Op donderdag 3 juni 2010 12:48 schreef Moozzie het volgende:
[..]
Vroeger had je moeite om 600g op level 60 te krijgen...
BS is ook een BS skill, valt niks mee te verdienenquote:Op donderdag 3 juni 2010 13:38 schreef lifeblind het volgende:
ik lees BS in /trade ofzo altijd als BullShitKweenie waarom, die afkorting zit gewoon ingeprogrammeerd bij mij
Wut?quote:Op donderdag 3 juni 2010 13:47 schreef DJ_ het volgende:
[..]
BS is ook een BS skill, valt niks mee te verdienen
Armoedigquote:Op donderdag 3 juni 2010 14:27 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Wow, ik lootte gister Reins of the Bronze Drake in CoS hc, en kreeg prompt 3k gold van een guildie om artisan flying te kunnen kopen
Skarrgan vliegt nu op de allereerste epic flying mount die ik ooit heb gehad![]()
quote:
Mwua ik koop nu liever epic flying dan gems.quote:Op donderdag 3 juni 2010 14:38 schreef lifeblind het volgende:
[..]
Hm, ik vind 't ook momenteel niet echt waard om 4K gold uit te geven aan ietsjes sneller vliegen, spendeer 't liever aan gems e.d.
Och, ik heb nooit veel gold, daarom ben ik heel erg blij met de donatiequote:
Ga los op dailies dan joh ;pquote:Op donderdag 3 juni 2010 15:02 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Och, ik heb nooit veel gold, daarom ben ik heel erg blij met de donatie
Ik heb dus zelf 2k bij mekaar geschraapt van al mn chars
Mwoh, ik ga nu eerst gear scoren in hc's en simpele raids, daarna zie ik wel wat ik doequote:
Ik wil dat mijn squidface level 80 isquote:Op donderdag 3 juni 2010 15:51 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Mwoh, ik ga nu eerst gear scoren in hc's en simpele raids, daarna zie ik wel wat ik doe
Wat is je ui package?quote:Op donderdag 3 juni 2010 16:43 schreef Blistering het volgende:
Zo ziet een bank er dus uit als je Darkmoon Faire exalted wilt![]()
![]()
[ afbeelding ]
http://www.wow-lui.com/quote:
Hoe krijg je die config opties bij je bags?quote:Op donderdag 3 juni 2010 16:43 schreef Blistering het volgende:
Zo ziet een bank er dus uit als je Darkmoon Faire exalted wilt![]()
![]()
[ afbeelding ]
niemand die het koopt op mijn serverquote:Op donderdag 3 juni 2010 13:57 schreef MarkyB het volgende:
[..]
Wut?
Ik verkoop icc gear voor 500g per stuk, hun mats. ToC gear voor 100g hun mats en de rest 15g hun mats. Zeg altijd dat ik niks heb.
Sinds ik de eerste icc recipe had, ging het bergopwaarts met de verkopen, verdien zo'n 1500-2500g per dag als ik zin heb om te reizen voor mensen (dat doe ik dan wel voor ze, ik kom naar de forge waar ze het dichtste bij zijn).
Die blauwe kaarten op de 6e rij zien er erg blij uit.quote:Op donderdag 3 juni 2010 16:43 schreef Blistering het volgende:
Zo ziet een bank er dus uit als je Darkmoon Faire exalted wilt![]()
![]()
[ afbeelding ]
Hehe dat stukje met die void zones in Drak'Tharonquote:Op donderdag 3 juni 2010 19:29 schreef Ericjuh het volgende:
Beetje saai filmpje, maar wat een feest van erkenning:
quote:Op donderdag 3 juni 2010 19:29 schreef Ericjuh het volgende:
Beetje saai filmpje, maar wat een feest van erkenning:
Whalecum in de wow topic!quote:Op donderdag 3 juni 2010 22:34 schreef Chelseasmile het volgende:Nieuw hier, aantal lvl 80's op de server Tarren Mill - horde !
Dat had ik met paladins. T9 shoulders zijn friggin' lelijk, en de T10 shoulders zijnquote:Op donderdag 3 juni 2010 23:30 schreef Chelseasmile het volgende:
Ik wil nieuwe shoulders... T10 ziet bagger uit op undead DK
Duurt 10 minuten voordat je precies de weg weetquote:Op vrijdag 4 juni 2010 08:42 schreef dikke_donder het volgende:
ik ben begonnen met het lvlen van een human lock op me gf's server...maar ik heb nooit alliance gespeeld. wat een kut starters gebied zeg. het gaat een stuk langzamer dan horde en stormwind is KLOTE. al die kleine weggetjes die nergens heengaan of juist de verkeerde kant op..
daar mag van mij een bom op
Ik verdwaal altijd in Orgrimmarquote:Op vrijdag 4 juni 2010 08:42 schreef dikke_donder het volgende:
ik ben begonnen met het lvlen van een human lock op me gf's server...maar ik heb nooit alliance gespeeld. wat een kut starters gebied zeg. het gaat een stuk langzamer dan horde en stormwind is KLOTE. al die kleine weggetjes die nergens heengaan of juist de verkeerde kant op..
daar mag van mij een bom op
Oggri is easy. Het is alleen die tunnel die dingen vervelend maaktquote:Op vrijdag 4 juni 2010 09:31 schreef lifeblind het volgende:
[..]
Ik verdwaal altijd in Orgrimmar(of ieder andere Horde stad). Alhoewel, ik verdwaal eigenlijk overal behalve in Stormwind
Human startgebied is best tof hoor, je moet alleen niet te lang blijven hangenJe kan heel lang questen in Westfall, maar dat is gewoon saai, dus zo snel mogelijk richting Duskwood!
Gister met de guild nog wat leuke dingen gedaan. Eerst Onyxia op 10 man (inclusief de More Dots! achievement. Wist niet dat ie zo heette, maar zodra ik 't zag wist ik meteen dat 't naar dat filmpje verwees van die Onyxia raid
Daarna zijn we meteen doorgegaan naar OS, en hebben we na veel ploeteren The Twilight Zone gehaaldIedere keer had Sartharion nog maar 100 a 200 K health over
Daarna won ik de Drake en de Bag
De keren dat ik er kom, is de lokale bevolking niet zo blij met me, dus dan heb ik niet echt tijd om de boel eens goed te verkennenquote:Op vrijdag 4 juni 2010 09:57 schreef GI het volgende:
[..]
Oggri is easy. Het is alleen die tunnel die dingen vervelend maakt
Leeft die guild nog?quote:Op vrijdag 4 juni 2010 08:08 schreef GI het volgende:
<TVP>
nee in ons geval nietquote:Op vrijdag 4 juni 2010 12:57 schreef Vengswiejj het volgende:
momenteel weinig tijd om te wowwenspeel heel klein beetje op me druid alt (lvl74 atm).
blergh nog maar ongeveer 80 Pagina's documentatie af hebben voor maandag 12:00. Anders zak ik automatische voor me examen
@jagga - Gewoon eruit gooien en 9mannenmet 20% is dat zeker mogelijk
![]()
dit is een actie naar mijnquote:Op vrijdag 4 juni 2010 12:57 schreef jagga het volgende:
Na eergisteren icc25 geraidlead te hebben en gisteren onze lk10 run, is de QQ op het forum begonnen hoor
Nadat ik erachter kwam dat iemand niet alle tactics kende van LK heb ik de raid stop gezet totdat dat persoon alles even nalas/nakeek. Ik kon hem niet verwijderen omdat er niemand anders viable online was dus ik was gebonden aan die persoon.
Vonden ze te "harsh" en waren het er dus niet mee eens.
Maar eerst wel enthousiast zijn en vragen of ik wil raidleaden en dan achteraf liggen zeiken
Toen ik zei dat het niet kennen van tactics een gebrek aan intresse en motivatie betekend in mijn ogen, barstte de bom echt![]()
Soms hé (tis maar goed dat de officer achter mij stond)
Onze raid leader legt voor elke boss nog maals de tacs uit en vraagt of mensen nog vragen heeft die hij dan kan beantwoordenquote:Op vrijdag 4 juni 2010 12:57 schreef jagga het volgende:
Na eergisteren icc25 geraidlead te hebben en gisteren onze lk10 run, is de QQ op het forum begonnen hoor
Nadat ik erachter kwam dat iemand niet alle tactics kende van LK heb ik de raid stop gezet totdat dat persoon alles even nalas/nakeek. Ik kon hem niet verwijderen omdat er niemand anders viable online was dus ik was gebonden aan die persoon.
Vonden ze te "harsh" en waren het er dus niet mee eens.
Maar eerst wel enthousiast zijn en vragen of ik wil raidleaden en dan achteraf liggen zeiken
Toen ik zei dat het niet kennen van tactics een gebrek aan intresse en motivatie betekend in mijn ogen, barstte de bom echt![]()
Soms hé (tis maar goed dat de officer achter mij stond)
Ik heb er laatst een Hunter uitgeschopt (ik ben hunter classleader) omdat hij weigerde om Iceblade Arrows te gebruiken ipv Saronite Razorheads. Dat vond hij te duurquote:Op vrijdag 4 juni 2010 13:15 schreef dikke_donder het volgende:
[..]
dit is een actie naar mijn![]()
ik geef je ook gelijk
Dit doe ik ook, echter doe ik ook het volgende. Ik vraag een random raidmember om een bepaalde fase oid uit te leggen...quote:Op vrijdag 4 juni 2010 13:17 schreef Moozzie het volgende:
[..]
Onze raid leader legt voor elke boss nog maals de tacs uit en vraagt of mensen nog vragen heeft die hij dan kan beantwoorden
Ohw hij legt alles gewoon haarfijn uit via teamspeak en deelt dat de dps groepen per boss in etc en iedereen luister gewoonquote:Op vrijdag 4 juni 2010 13:19 schreef jagga het volgende:
[..]
Dit doe ik ook, echter doe ik ook het volgende. Ik vraag een random raidmember om een bepaalde fase oid uit te leggen...
Een goede test om uit te vinden om ze hun "huiswerk"() doen
daar zou je me hebben..ik weet wat ik moet doen en vaak ook als ranged/healer (ben zelf melee dps) maar uitleggen, ho maarquote:Op vrijdag 4 juni 2010 13:19 schreef jagga het volgende:
[..]
Dit doe ik ook, echter doe ik ook het volgende. Ik vraag een random raidmember om een bepaalde fase oid uit te leggen...
Een goede test om uit te vinden om ze hun "huiswerk"() doen
@ katth >>quote:Op vrijdag 4 juni 2010 13:58 schreef ufopiloot het volgende:
Ja, als je raidleader bent moet je zelf alle tactics maar nalopen met de groep, en als iemand iets niet snapt kunnen ze het aan je vragen. Als je als raidleader wilt dat iedereen 100% alle puntjes in het gevecht al kent leef je in de verkeerde wereld. Daarbij is het ook meer een kwestie van doen en vervolgens herkennen en leren, in plaats van heel de theorie naar je hoofd geslingerd krijgen zonder dat je een seconde van het gevecht ziet.
Voor de Lich King wordt dat ook vaak gedaan. Gewoon rustig de eerste phase uitleggen, en proberen. Als we dan in de volgende phase terecht komen wordt dat de volgende poging behandeld, etc. Kost misschien een paar wipes, maar werkt veel beter dan in 1 keer ALLES uitleggen en dan maar lopen kutten om door de eerste phases heen te komen.
Veel Succes op LK met die tacticsquote:Op vrijdag 4 juni 2010 13:29 schreef Katth het volgende:
Mijn uitleg zou zijn:
Move from fire and pew pew.
winquote:Op vrijdag 4 juni 2010 13:29 schreef Katth het volgende:
Mijn uitleg zou zijn:
Move from fire and pew pew.
LK is zo moeilijk eigenlijk niet, alleen nabs met een reactie vermogen van 10seconden maken het je moeilijkquote:
Die rechter is Recount, linker weet ik niet meerquote:Op vrijdag 4 juni 2010 16:17 schreef Moozzie het volgende:
[ afbeelding ]
Waar zijn de gemarkeerde vlakken voor?
Omen?quote:Op vrijdag 4 juni 2010 16:17 schreef Vengswiejj het volgende:
[..]
Die rechter is Recount, linker weet ik niet meer
Helemaal rechts aan de zijkant is een uitschuifbare bar die je bij je blizzard UI standaard rechts kan laten zien.
Das een gelikte GUI! Welke addon is dat?quote:Op vrijdag 4 juni 2010 16:17 schreef Moozzie het volgende:
[ afbeelding ]
Waar zijn de gemarkeerde vlakken voor?
We zullen zien hoe ver we daarmee komenquote:
LUI 3.0quote:Op vrijdag 4 juni 2010 16:36 schreef webbyplus het volgende:
[..]
Das een gelikte GUI! Welke addon is dat?
Oh, en toch weer ff mijn vorige post actueel maken; draait wow op deze LAPTOP?? Wat denken jullie?
Ja draaien zal WoW wel. Al zal je wat met de settings moeten vogelen. Ultra zal ik niet doen..quote:Op vrijdag 4 juni 2010 16:36 schreef webbyplus het volgende:
[..]
Das een gelikte GUI! Welke addon is dat?
Oh, en toch weer ff mijn vorige post actueel maken; draait wow op deze LAPTOP?? Wat denken jullie?
waar kan ik die krijgenquote:Op vrijdag 4 juni 2010 16:17 schreef Moozzie het volgende:
[ afbeelding ]
Waar zijn de gemarkeerde vlakken voor?
Greater Blessings werken alleen bij groeps/raid-leden, is dat het probleem misschien?quote:Op zaterdag 5 juni 2010 07:50 schreef Dibble het volgende:
Ok peeps, ik heb dus een serieus probleem hier. Kan geen greater blessings geven aan anderen. Heb zat symbol of kings maar het gaat gewoon niet. Op mezelf lukt het wel. Heb ook met de muis geprobeerd maar hij blijft grijs als ik over iemand anders zweef. Gisteren werkte het wel gewoon enz.
WHY>?
Volgens mij ben ik de enige die het doorheeftquote:
Ik ben te lui om die boxes open te makenquote:Op zaterdag 5 juni 2010 12:30 schreef Ezio het volgende:
[..]
Volgens mij ben ik de enige die het doorheeft![]()
Jammer dat je hem niet een paar jaar eerder kreeg, zo tijdens vanilla ofzo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |