Ik heb nog wel 'ns de neiging om er heel zachtjes overheen te rollen, en dan door te rijden. Moet mezelf dwingen te stoppenquote:Op maandag 7 juni 2010 20:51 schreef Vandergeld het volgende:
Zat laatst achter iemand die aan het lessen was, stond er een stop bord naast de weg, instructeur zegt: "ach ik zie niks, kan wel " die jongen rijd door en mijn instructeur gelijk vol op de rem en zegtie: "dat bord staat er niet voor niets"
Wat een rat is die instructeur dan als ik je goed begrijp. Zo irritant was mijn instructeur echt nooit. Gewoon lekker relaxed rijden, lekker kletsen en als ik iets fout doe rustig vertellen wat. Niet doen alsof het kan en dan later gaan zeiken, of aan je stuur gaan trekken als je het even niet goed doet etc. Heerlijk was dat, die vrijheidquote:Op maandag 7 juni 2010 20:51 schreef Vandergeld het volgende:
Zat laatst achter iemand die aan het lessen was, stond er een stop bord naast de weg, instructeur zegt: "ach ik zie niks, kan wel " die jongen rijd door en mijn instructeur gelijk vol op de rem en zegtie: "dat bord staat er niet voor niets"
Ja, het plaatsen van TVP's willen de mods niet meerquote:Op maandag 7 juni 2010 20:55 schreef jacobras het volgende:
[..]
Ik heb nog wel 'ns de neiging om er heel zachtjes overheen te rollen, en dan door te rijden. Moet mezelf dwingen te stoppen. Beetje dubbel, één keer is zat
Is die "volg topic" knop bij het reageren op een topic nieuw?
Oh mijn instructeur zegt juist, hee schiet eens op, die mensen wachten op ons.quote:Op maandag 7 juni 2010 17:52 schreef Balenciaga. het volgende:
[..]
Totaal niets van aantrekken, echt achterlijk gedrag als mensen dat doen.. Mijn instructrice ging altijd nog extra op de rem trappen als mensen zo deden![]()
Groot gelijk, ik doe gewoon bookmark toevoegen. Snap niet hoe mensen dat onhandig vinden...quote:Op maandag 7 juni 2010 20:57 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Ja, het plaatsen van TVP's willen de mods niet meer
Jouw situatie komt aardig overeen met hoe die van mij was.. CBRquote:Op maandag 7 juni 2010 22:08 schreef D.D.W. het volgende:
Vrijdag was ik voor de 2de keer gezakt.
De eerste keer was eind april, de hoofdreden daar om mij te laten zaken was doordat ik een truck wat liep te kutten inhaalde terwijl dat volgens de examinator onverantwoord was. De examinator greep in en dan weet je wel hoe laat het is.
Vrijdag voor de 2de keer, de hele rit ging goed naar mijn idee, de examinator heeft iig geen ingreep hoeven doenAlles ging naar mijn idee goed, toen ik weer bij het CBR aangekomen was liep ik echt zelfverzekerd naar binnen om (dacht ik) te horen dat ik geslaagd was.
"Ik heb slecht nieuws voor je...". Ik bleek te voorzichtig gereden te hebben, mijn besluitvorming was op enkele punten nog niet voldoende (op voorrangskruispunten en inhalen).
Over een maand heb ik weer afrijden, als ik dan weer zak dan moet ik er helaas mee stoppen want dan is het geld op (zit dan ong op 2800 euro ofzo). Ik vind het toch wel een grote gok, 250 euro voor afrijden en je zakt wel heel snel heb ik het idee![]()
Ai, balen!quote:Op maandag 7 juni 2010 22:08 schreef D.D.W. het volgende:
Vrijdag was ik voor de 2de keer gezakt.
enn,... Wat is het geworden?quote:Op maandag 7 juni 2010 22:26 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
Jouw situatie komt aardig overeen met hoe die van mij was.. CBR![]()
Morgen hopelijk m'n eigen (! ) auto ophalen
Ja, dat kunnen zij vragen inderdaad.quote:Op maandag 7 juni 2010 22:34 schreef jacobras het volgende:
[..]
Ai, balen!Ik was vrijdag voor de 1ste keer gezakt.
CBR =![]()
![]()
![]()
Wat ik trouwens nog niet verteld had, bij mijn examen ging die gast aan 't begin plots allemaal dingen vragen over de airco, waar ik nog nooit aangezeten had. Vraagt ie hoe je zorgt dat de airco op je voeten blaast. Ik zeg "dat kun je instellen". Zegt ie "doe maar". Had zo'n vermoeden dat 't met de pijltjestoets ging, ik gok op de rechter, en *piep* in een keer goed
.
En zo is 't volgens mij ook met het examen, één grote gok![]()
Volvo 440 nog steedsquote:
Alles weet ik, had alleen nog nooit met de airco en de verwarming gewerkt, dus kwam wat onverwacht. Maar ik kom er wel uit na wat proberenquote:Op maandag 7 juni 2010 23:00 schreef D.D.W. het volgende:
[..]
Ja, dat kunnen zij vragen inderdaad.
Voor zover ik weet moet je kunnen uitleggen:
- Waar de koel/ruimtewisser/remvloeistof en accu/motor zit onder de motorkap, hoe je de oliedruk moet meten enz
- Banden (scheurtjes, ventiel, spanning en profiel)
- Die (rode) symbooltjes op je dashboard
- Hoe de verwarming en airco werkt en hoe je deze bedient (blaaskracht, aanjagers enz)
- Lichten en ruimtewissers
Niet zo moeilijk, vraag het anders even aan je instructeur (opnieuw)
Verwarming heeft meer te maken met het beslaan van je ruiten. Als die plotseling beslaan tijdens het rijden moet je meteen weten hoe de verwarming werkt. Met raampje open gaat dat nietquote:Op maandag 7 juni 2010 23:08 schreef jacobras het volgende:
[..]
Alles weet ik, had alleen nog nooit met de airco en de verwarming gewerkt, dus kwam wat onverwacht. Maar ik kom er wel uit na wat proberen. Als de examinator zegt dat hij het warm heeft draai ik z'n raam wel open, en als hij het koud heeft draai ik 'm wel weer dicht
.
He Monsterd, jij reed toch een gele micra?quote:
Nope helaas, toen lag ik nog in mijn bedje!quote:Op dinsdag 8 juni 2010 08:45 schreef Hitomi het volgende:
[..]
He Monsterd, jij reed toch een gele micra?
Reed jij heel toevallig vanmorgen om 7:40 langs de nieuwe buitensocieteit bij het station in Zwolle? Daar zag ik een geel micra'tje langstuffen ^^
Ik ken het gevoel Eix..Ik begin 'm ook te knijpen.Heb ineens een heel dubbel gevoel.Stiekem weet ik dat ik een grote kans maak dat ik slaag,en aan de andere kant mag die datum nog wel even de toekomst in gepland worden.Gek genoeg wil ik het achter de rug hebben,maar ook weer niet..quote:Op maandag 7 juni 2010 20:47 schreef Eix het volgende:
[..]
Over wishfull thinking gesproken. Ik begin zenuwachtig te worden, volgende week moet ik op.
Weet je wie ik trouwens al een tijdje mis? CherryLips! Die moet ook volgende weekquote:04-06: Jacobras
14-06: Eix
15-06: KimPossible
15-06: Vandergeld (TTT)
16-06: 08gnoT
Vanaf 14-06: Cherrylips
17-06: Purdey
17-06: TheGloaming (TTT)
22-06: Agapimou
24-06: Vandergeld
28-06: TheGloaming
09-07: Nero22
Dacht ik al Cherryquote:Op dinsdag 8 juni 2010 10:50 schreef CherryLips het volgende:
Ik ben even dit topic aan het ontwijken jaIk schijt nu al 25 kleuren, eerlijk waar. Had vanmorgen nog rijles en heb de hele nacht liggen woelen, buikpijn enzo.
Of ik heb echt iets onder de leden, dat kan ook
quote:Op dinsdag 8 juni 2010 13:44 schreef Balenciaga. het volgende:
Ik neem mijn woorden over mijn instructrice naast me terug, met een vader naast je is nog 100000x erger![]()
![]()
'LET JE DAAR WEL OP''
'HEB JE DAT WEL GEZIEN'
'WAAROM GA JE ZO HARD'
'JE MOET HIER STOPPEN'
'JE GEEFT TE VEEL GAS'
'JE REMT TE HARD'
'PAS JE WEL OP VOOR DE AUTO'
![]()
![]()
Dagje weg met vrienden in een Renault Twingo (dus met digitale snelheidsmeter). Op de terugweg (dus als zij een paar biertjes ophebben) met 99 op te teller: JE GAAT TE LANGZAAM!!!!, bij 101 op de teller: JE GAAT TE SNEL!!!!! en bij 100 op de teller: PIETJE PRECIES!!!!quote:Op dinsdag 8 juni 2010 13:44 schreef Balenciaga. het volgende:
Ik neem mijn woorden over mijn instructrice naast me terug, met een vader naast je is nog 100000x erger![]()
![]()
'LET JE DAAR WEL OP''
'HEB JE DAT WEL GEZIEN'
'WAAROM GA JE ZO HARD'
'JE MOET HIER STOPPEN'
'JE GEEFT TE VEEL GAS'
'JE REMT TE HARD'
'PAS JE WEL OP VOOR DE AUTO'
![]()
![]()
We hopen met je meequote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:03 schreef Maxco het volgende:
Zal ik me ook maar even melden hier.
10 juni moet ik voor mn theorie. Dat is op mijn verjaardag.
24 juni moet ik al afrijden en daarna ga ik meteen op vakantie, dus hopen dat ik m in 1x haal!
Bluh,ik heb altijd een diepgewortelde 'Ik mag jou niet' attitude tegen zulke mensen.Ik had het ook met Sieneke (Songfestival).Die werd op een donderdag 18,en de woensdag erna had ze haar rijbewijs.Ik kan mijn jaloezie daar heel moeilijk over verbergenquote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:17 schreef CherryLips het volgende:
Vriendin van me heeft acht jaar geleden een stel lessen gehad en is dit jaar in april weer begonnen en heeft vandaag d'r rijbewijs in één keer gehaald.
Leuk voor haar, maar deprimerend voor mij
quote:Op maandag 7 juni 2010 22:34 schreef jacobras het volgende:
[..]
Ai, balen!Ik was vrijdag voor de 1ste keer gezakt.
CBR =![]()
![]()
![]()
Wat ik trouwens nog niet verteld had, bij mijn examen ging die gast aan 't begin plots allemaal dingen vragen over de airco, waar ik nog nooit aangezeten had. Vraagt ie hoe je zorgt dat de airco op je voeten blaast. Ik zeg "dat kun je instellen". Zegt ie "doe maar". Had zo'n vermoeden dat 't met de pijltjestoets ging, ik gok op de rechter, en *piep* in een keer goed
.
En zo is 't volgens mij ook met het examen, één grote gok![]()
quote:Op dinsdag 8 juni 2010 18:11 schreef house_is_a_feeling het volgende:
Ik ben trouwens wel een faler.Net bij het proefritje weer even terugkeren naar de garage.. wil ik hem in z'n achteruit zetten komt er maar geen beweging die kant op in de pook. Situatie is dus dat ik echt de straat blokkeer voor 3 vrachtwagens en 1 andere auto van beide kanten
echt helemaal beschamend moment
stapt er eentje uit en loopt naar me toe en ik zeg dat ik 'm niet in z'n achteruit krijg
bleek dat de pook dus omhoog gehaald moest worden voor de achteruit
Haha, nee dat nietquote:Op dinsdag 8 juni 2010 17:43 schreef singlemetkids het volgende:
[..]
ehh had je misschien erg last van zweetvoeten ??![]()
Je hebt je volvoootje opgehaald dus? En bevalt ie, afgezien van de pook dan?quote:Op dinsdag 8 juni 2010 18:12 schreef house_is_a_feeling het volgende:
Nette blunder net trouwens bij het proefrijden van de auto;
[..]
Nouja nog niet mee naar huis genomen. Kijk, het benzinemetertje is kapot en ze weten zelf niet waar het aan ligt. Ze willen het ook niet kostenloos fixen en dat is niet leuk. Nou is de issue dat ik maar een arme student ben en ik ben niet goed met cijfers, geld en over het algemeen benzinemanagement. Ik zou met dat ding moeten gaan rijden met pen en papier bij de hand, altijd noteren hoeveel kilometers ik gereden heb zodat ik ongeveer weet hoeveel in de tank gebleven is... als dat ding nou maar 400 euro kostte prima maar 950 is wel een beetje heel erg veel voor dit.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:56 schreef monsterd. het volgende:
[..]
Je hebt je volvoootje opgehaald dus? En bevalt ie, afgezien van de pook dan?
Als het je beter laat voelen, m'n hele examen ging ruk en ik haalde het!quote:Op dinsdag 8 juni 2010 21:17 schreef Agapimou het volgende:
Omg, nog 3 weken precies!! En ik rij nog verre van vlekkeloos
Ik nog 2 weken, en maandag mijn TTT, vandaag en morgen toch maar eens gaan oefenen op het inparkeren denkquote:Op dinsdag 8 juni 2010 21:17 schreef Agapimou het volgende:
Omg, nog 3 weken precies!! En ik rij nog verre van vlekkeloos
Weet je dan zeker dat je die auto dan precies wil, klinkt in mijn ogen zeer irritant. Helemaal al als er niet coulant wordt omgegaan met gebreken..quote:Op dinsdag 8 juni 2010 21:00 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
Nouja nog niet mee naar huis genomen. Kijk, het benzinemetertje is kapot en ze weten zelf niet waar het aan ligt. Ze willen het ook niet kostenloos fixen en dat is niet leuk. Nou is de issue dat ik maar een arme student ben en ik ben niet goed met cijfers, geld en over het algemeen benzinemanagement. Ik zou met dat ding moeten gaan rijden met pen en papier bij de hand, altijd noteren hoeveel kilometers ik gereden heb zodat ik ongeveer weet hoeveel in de tank gebleven is... als dat ding nou maar 400 euro kostte prima maar 950 is wel een beetje heel erg veel voor dit.
Afgezien van de bovenstaande major minor issue () rijdt ie héééérlijk, lekkerder dan die stuk nieuwere Peugeot 206 van m'n ma.
Dat doe ik nu alquote:Op dinsdag 8 juni 2010 21:24 schreef Lodewijkvdb het volgende:
Bij vervelende "medebestuurders" kan je het ook omdraaien als je een keer zelf als passagier weer meerijdt.
"Hé hallo, je moet echt stilstaan voor een STOP bord!"
"Wist je dat de stopafstand onevenredig toeneemt met de snelheid ... en dit is een 30km zone"
"Geel licht is niet gas bij, Pa"
"2 seconden afstand op de snelweg om het veilig te houden!"
Goed terugdenken aan wat die instructeur je allemaal onder je neus smeerde, heel bruikbaar materiaal
Afgezien van dat mankementje en mijn onwetendheid met die pook rijdt ie echt heerlijk dus m'n hart zegt ja. M'n verstand doet er wat moeilijker mee...quote:Op dinsdag 8 juni 2010 21:20 schreef monsterd. het volgende:
[..]
Weet je dan zeker dat je die auto dan precies wil, klinkt in mijn ogen zeer irritant. Helemaal al als er niet coulant wordt omgegaan met gebreken..
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |