Nah een diëtist is niet nodig. Ik ben niet altijd te zwaar geweest en ik weet precies hoe ik er vanaf moet komen. Het kost alleen moeite (nogal wiedes). Verder doe ik het samen met mijn moeder en die is jarenlang bodybuilder geweest dus dat komt wel goed.quote:Op woensdag 2 juni 2010 18:31 schreef trovey het volgende:
[..]
Als je zoveel wilt afvallen is het wellicht verstandig om via je huisarts een verwijzing naar een dietist te vragen, die kan je op het goede spoor zetten wat betreft je voeding en je beweging en is meteen een stok achter de deur omdat je terug moet komen voor het wegen en om je eet- en bewegingspatroon te bespreken.
quote:Op woensdag 2 juni 2010 18:58 schreef Mariemaia het volgende:
Bleeh ik heb geen zin in dit afvallen gedoeIk ga gewoon sporten en gezonder eten. Niet meer denken aan afvallen >.< Klaar >.<
Uiteraard moet de "knop in je hoofd"om als je bij de dietist loopt en dat je inzicht krijgt waarom je overgewicht hebt, een beetje dietist zal ook je eet- en bewegingspatroon met je bespreken en ingaan op datgene wat je fout doet. Ook moet je een realistisch doel aanhouden, niet iedereen zal maatje 36 krijgen en dat hoeft ook niet, als je in ieder geval een maar gezonder gewicht krijgt dan dat je had en je dat ook kunt vasthouden. Ik zie de hulp van een dietist eerder als een extra hulp naar een gezonder en beter leefpatroon dan als een manier om een model catwalkmodel te krijgen. Er zijn inderdaad genoeg mensen die zich dat niet realiseren en gewoon terugvallen in hun oude patroon en die zijn dan ook niet te helpen tot ze zelf zich realiseren wat ze fout doen. TS weet bv ook prima waar het fout gaat met het eten nu moet ze nog de knop zien te vinden om dat gedrag blijvend te veranderen en dat kan TS alleen zelf doen.quote:Op woensdag 2 juni 2010 18:52 schreef ThePianoMan het volgende:
[..]
Sorry als ik wat negatief overkwam, maar ik zit bij een sportinstituut waar o.a. ook veel diëtisten werken en helaas zie ik dat gebeuren. De meeste mensen die bij een diëtist komen, die wegen dan bijvoorbeeld 10 kg boven het streefgewicht en denken dat een 2 maanden-dieet deze 10 kg wel even gaat verminderen. Als ze dan hun streefgewicht bereikt hebben, gaan ze zich weer volvreten met allemaal zooi, roken en niet sporten, totdat ze weer bij hun diëtist komen en zich helemaal afvragen hoe het nou komt dat ze zoveel zijn aangekomen.. dan begint het verhaaltje opnieuw. Deze mensen zien alleen maar het korte-termijn-effect van gewichtsverlies en zijn er absoluut niet gedisciplineerd mee bezig.. het werkt gewoon niet bij hen. Natuurlijk is er een enkeling die advies wil en hier ook met discipline iets mee kan, deze mensen kom ik ook tegen, maar het gros zit echt niet zo in elkaar. En ja, ze mogen het zelf weten..
Weet je? Je hebt gelijk!!quote:Op woensdag 2 juni 2010 19:01 schreef ThePianoMan het volgende:
[..]
![]()
Als dat geen afvallen is, wat is dan afvallen
Dan weet je wat je te doen staat...Succes!quote:Op woensdag 2 juni 2010 18:56 schreef xBlossomx het volgende:
[..]
Nah een diëtist is niet nodig. Ik ben niet altijd te zwaar geweest en ik weet precies hoe ik er vanaf moet komen. Het kost alleen moeite (nogal wiedes). Verder doe ik het samen met mijn moeder en die is jarenlang bodybuilder geweest dus dat komt wel goed.
Ik heb gewoon de pech dat ik snel (en blijvend) kan afvallen als ik sport, maar ook pijlsnel aankom als ik even niet sport.Waarschijnlijk komt dit omdat ik sinds ik kon lopen al sport.
Bedankt..quote:Op woensdag 2 juni 2010 19:04 schreef trovey het volgende:
[..]
Dan weet je wat je te doen staat...Succes!
Joh, je wil niet weten hoeveel mensen mij daar over PM'en.quote:Op woensdag 2 juni 2010 17:53 schreef ThePianoMan het volgende:
[..]
Ik probeerde je avatar te scrollen
En je hebt hem nog steeds niet gewijzigd?quote:Op woensdag 2 juni 2010 20:14 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Joh, je wil niet weten hoeveel mensen mij daar over PM'en.
Ik had die nog niet eens gezien.quote:Op woensdag 2 juni 2010 20:14 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Joh, je wil niet weten hoeveel mensen mij daar over PM'en.
Dat is dan toch zonder suiker en dus light? Aspartaam is geen suikerquote:Op woensdag 2 juni 2010 13:19 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Niet altijd, en meestal krijg je dan aspartaam ipv suiker.
Ik heb ook ngo wel een goede tip. Als je honger hebt, ga dan voor de spiegel staan springen. Als je al die vetjes op en neer ziet gaan, heb je vanzelf geen honger meer.quote:Op woensdag 2 juni 2010 17:49 schreef CantFazeMe het volgende:
Wat ook help, donder al het snoepgoed in een prullenbak. Download een documentaire over oerdikke mensen en ga bij je na of je dat wil bereiken of niet. Dan krijg je als het goed is altijd eengevoel van en dat motiveert je om juist te gaan bewegen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 2 juni 2010 20:39 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Ik heb ook ngo wel een goede tip. Als je honger hebt, ga dan voor de spiegel staan springen. Als je al die vetjes op en neer ziet gaan, heb je vanzelf geen honger meer.Dat kan ook.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
█▄ █▄█ █▄ █▄█▄█ █▄█ ▀█▀
TryAndResistClicking. Trollspray.
quote:Op woensdag 2 juni 2010 20:39 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Ik heb ook ngo wel een goede tip. Als je honger hebt, ga dan voor de spiegel staan springen. Als je al die vetjes op en neer ziet gaan, heb je vanzelf geen honger meer.Mijn vet gaat niet echt op en neer gelukkig. Maar dat op en neer springen kan nog wel ;p.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hou wel van wat mollige meiden. Kan ik ze beter vastpakken.quote:Op woensdag 2 juni 2010 21:02 schreef xBlossomx het volgende:
[..]
Mijn vet gaat niet echt op en neer gelukkig. Maar dat op en neer springen kan nog wel ;p.
Ja dat is waar ;p. Dat zegt mijn vriend ook altijd, maar het is beter voor mijn gezondheid als ik rond mijn 'ideale gewicht' zit. Er blijft vast nog wel wat 'vet' over.quote:Op woensdag 2 juni 2010 21:06 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Hou wel van wat mollige meiden. Kan ik ze beter vastpakken.
Bij mij heeft de diëtiste wel erg geholpen moet ik zeggen. Niet zozeer een dieet volgen (dat mocht niet ivm bmi enzo) maar ik ben op de goede weg geholpen door gezonder en verantwoorder te gaan eten.quote:Op woensdag 2 juni 2010 18:33 schreef ThePianoMan het volgende:
[..]
diëtistenAls je van iemand afhankelijk moet zijn om af te vallen, dan kan je er beter niet aan beginnen. Dan weet je simpelweg niet waarvoor je het doet en hou je het ook niet vol.
maar wel heel slecht voor je. Zorgt ook vaak voor hoofdpijn, tenminste bij mijn vriendin dan;)quote:Op woensdag 2 juni 2010 20:29 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Dat is dan toch zonder suiker en dus light? Aspartaam is geen suiker
Boterham met kaas of ei zou nog beter zijn. Proteine helpt beter tegen snack trek dan koolhydraten.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 15:06 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Hoihoi,
Ik wil ook afvallen heb een BMI van 26.8 dus ben te zwaar.
Nu ben k dus als ik in de avond trek krijg in iets lekkers twee bruine boterhammen met wat boter en jam aan het eten. Ik weet dat het veel calorieën zijn maar het lijkt mij beter dan een half pak koekjes toch?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |