abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_82095542
Gefeliciteerd Diesz! Leuk zo'n groot gezin!
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  zondag 30 mei 2010 @ 13:06:03 #252
102174 Diesz
Stuiterbal
pi_82096203
Thnx pessie en tessie! Het is een drukke boel als we ze allemaal hebben (eens in de 2 weken een weekend en in de vakantie 3 weken), maar erg gezellig! Ook bijzonder dat dit ukkie het spul echt 'bindt'! Ze vinden het ook alle vijf geweldig, al moest mijn jongste wel even wennen!
Creativity is inventing, experimenting, growing, taking risks, breaking rules, making mistakes, and having fun
Druifje!!
pi_82096400
Diesz gefeliciteerd!!
Zeker een drukke boel! Maar wel leuk!
  zondag 30 mei 2010 @ 13:29:01 #254
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_82097123
Van harte en welkom Diesz
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
pi_82098020
Welkom Diesz!! Even wennen met je naam gezien ik mezelf meestal Liesz noem

Echt wel een drukte in huis als alle kids er zijn maar lijkt mij inderdaad ook erg gezellig!!
Altijd blijven lachen... :)
  zondag 30 mei 2010 @ 13:55:20 #256
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_82098030
Gefeliciteerd Diesz!

Mag ik even mopperen. Er is verdomd weinig leuke positie kleding te vinden in maat 44. En nou is maat 44 toch niet enorm gigantisch groot ofzo. Maar er is gewoon weinig leuks. Of het is tot maat 42 en daar ga ik me niet inwurmen, kosten wat kost. Of het is een mega vormloze hobbezak. Het liefst met oudbollig bloemetjes patroon. Meh.

Gelukkig kun je slippers en schoenen altijd dragen, zwanger of niet.

Hier gaat trouwens alles prima. Buik groeit als kool, voel beebie elke dag wel een paar keer en donderdag alweer 18 weken. O.o bijna op de helft. Ik hoef nog maar 4 weken te werken tot ik 4 weken vrij ben en dan nog maar 8 weken tot mijn verlof. Leuk in de zomer zwanger zijn! Scheelt een hoop vakantie dagen. Verder plak ik wel 3 weken vakantie aan het eind van mijn verlof dus start ik weer in februari.
De vraag is wel of ik mijn 3 x 9 blijf werken in augustus of dat dat misschien 2 x 9 wordt. Ik wou dat ik halve dagen kon werken! Misschien wat kantoor werk doen aangezien onze assistent manager dan net met verlof is. We zien het wel, tot nu toe voel ik me ok en doen mijn bekken nog niet vreselijk veel pijn. Beurs stuitje en veel pijn na een dag werken, maar dat was het wel.

Over dat plan. Ik ga er geen maken. Had ook niets bij Yade en daar ging toch alles compleet anders. Yade uit de buik, ik kon haar 15 seconden zien toen moest ze al naar de kinderarts voor de agar (die goed was 9/10) moest ze meteen aan de beademing voor het geval dat en in de coeveuse.
Voor mijn gevoel gaat het toch nooit zoals je ideaal zou willen en brengt een plan je enkel teleurstellingen. Ik ga blanco de bevalling in, net als de laatste keer, en zolang ik en beebie er heelhuids doorkomen, vind ik alles wel prima en best eigenlijk.
Enige wat wel bekend en groot opgeschreven moet worden is dat ik onder geen beding morphine mag hebben ivm allergie.
  zondag 30 mei 2010 @ 14:27:40 #257
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_82099389
Miss etam heeft toch tot maat 48??
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_82099559
quote:
Op zondag 30 mei 2010 13:55 schreef Silmarwen het volgende:
Gelukkig kun je slippers en schoenen altijd dragen, zwanger of niet.
Dat viel bij mij behoorlijk tegen... ik hield zoveel vocht vast de laatste twee maanden dat ik geen enkele schoen meer fatsoenlijk paste met m'n olifantenpootjes...
  zondag 30 mei 2010 @ 14:38:44 #259
267164 ik80lll
leer mij het zelf te doen
pi_82099873
Welkom diesz, voor ons gaat het ook de derde worden, hoe oud zijn je andere kinderen?

Plan schijrven, bij de vorge twee heb ik het ook niet gedaan. Het hoeft niet, maar dan moet je er wel voor zorgen dat je partner, of degene die bij je is weet wat jij wilt.

Ik heb dat van tevoren wel met hem doorbesproken, en bede bevallingenw aren superfijn.
pi_82103068
Silmarwen, er is genoeg positiemode in grotere maten, je moet alleen iets beter zoeken volgens mij. Idd heeft Miss Etam grote maten, maar ook C&A en bij de Wehkamp. Oh en noppies ook. En H&M begint ook steeds meer grotere maten te krijgen.
En jurkjes en positieleggings passen met grotere maten meestal ook prima. Ik heb nog een grotere maat dan jij, maar ik heb toch wel genoeg kleding kunnen vinden eigenlijk.
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  zondag 30 mei 2010 @ 16:02:48 #261
143848 huuphuup
Dorksided
pi_82103686
quote:
Op zondag 30 mei 2010 14:31 schreef Shandaly het volgende:

[..]

Dat viel bij mij behoorlijk tegen... ik hield zoveel vocht vast de laatste twee maanden dat ik geen enkele schoen meer fatsoenlijk paste met m'n olifantenpootjes...
hehe +1
herkenbaar
alleen niet alleen de laatste twee maanden
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  zondag 30 mei 2010 @ 16:06:01 #262
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_82103825
Ik was dus bij Miss Etam, en daar hebben ze zat maten, maar het is zo vreselijk.... truttig. Alsof je met maat 44 meteen bejaard en mega gigantisch dik bent en geen vormen meer over hebt ofzo. De H en M in Leiden heeft geen positiekleding. Wehkamp moet je online bestellen en dat doe ik liever niet met kleding, gezeur met ruilen en C en A heb ik nog niet gekeken.

Nou moet ik zeggen dat Noppies me niet echt trekt, omdat het niet echt goedkoop is en ik het maar een paar maandjes draag.
  zondag 30 mei 2010 @ 16:10:12 #263
143848 huuphuup
Dorksided
pi_82104001
Ik vind Tessie er anders erg leuk uitzien en verre van truttig en die heeft toch ook een grotere maat.

Misschien toch eens proberen online te bestellen anders? De ervaring leert mij dat het wel meevalt met het gedoe, als je bijvoorbeeld bij H&M iets online besteld dan kun je dat terugbrengen in de winkel eventueel en krijg je een kadobon die minimaal een jaar na afgifte nog geldig is. Kun je er later dus kleertjes voor je beebje voor scoren bijvoorbeeld.

En probeer anders BellyFashion eens. Ik heb best goede ervaringen met die website, redelijk groot aanbod en echt niet allemaal zo heel duur.

Hema heeft trouwens ook positiekleding maar ik geloof die in Leiden weer niet. Misschien is het de moeite waard om er een keertje voor naar bijvoorbeeld Den Haag of Rotterdam te gaan.

/studie-ontwijkend-gedrag
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_82104028
Ja Miss Etam vind ik zelf meestal ook niet echt leuk.Ik koop zelf het meeste bij H&M en Wehkamp. En ben ook een keer hier in de buurt naar zo'n klein winkeltje geweest waar ze noppies verkopen maar dan goedkoper, oude collectie geloof ik ofzo.
Maar kan je niet gewoon ergens anders naar de H&M dan? Daar vind ik vaak best wel leuke dingen. En wat langere shirtjes of tuniekjes of bepaalde modellen jurkjes kan je ook van de gewone collectie aan als je zwanger bent.
En ruilen bij de wehkamp gaat heel makkelijk hoor, ze kunnen het zelfs bij je thuis op komen halen.

Huup
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  zondag 30 mei 2010 @ 16:16:42 #265
246495 Guess.
Gijs,Joost&Teun!!!
pi_82104287
quote:
Op zondag 30 mei 2010 15:49 schreef tessie het volgende:
Silmarwen, er is genoeg positiemode in grotere maten, je moet alleen iets beter zoeken volgens mij. Idd heeft Miss Etam grote maten, maar ook C&A en bij de Wehkamp. Oh en noppies ook. En H&M begint ook steeds meer grotere maten te krijgen.
En jurkjes en positieleggings passen met grotere maten meestal ook prima. Ik heb nog een grotere maat dan jij, maar ik heb toch wel genoeg kleding kunnen vinden eigenlijk.
Ik heb ook een grotere maat en idd genoeg leuks kunnen vinden bij Miss Etam,C&A,H&M en zelf bij M&S leuk jurkje vandaan.Nu de laatste weken ben ik helemaal van de (stretch)jurkjes en leggings,zit gewoon het lekkerst en met als het lekker weer is gewoon m'n birkenstocks of ballarina's eronder
28-06-2010 Is ons mooie ventje geboren :-)
pi_82104662
Jaaa hier ook leggings en jurkjes, rokken.. dat zit zo lekker!!

Hier geen problemen met een grotere maat.. Ik heb heel lang het probleem gehad dat alles veelste groot was omdat het pas bij 36 begon.. Inmiddels is dat geen probleem meer trouwens
Hier ook geregeld dat schoenen niet meer passen.. gelukkig mijn slippers wel!!

Hier ook goede ervaring met Wehkamp en terug sturen!
Altijd blijven lachen... :)
pi_82105664
Ja ik ben nu echt fan van jurkjes, en lange jurken ook. Dit is denk ik de enige tijd in mijn leven dat ik me niet druk hoef te maken over dat mijn buik er dik uitziet in een jurk haha! Dus daar maak ik gebruik van hoor
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  zondag 30 mei 2010 @ 17:43:58 #268
102174 Diesz
Stuiterbal
pi_82107800
Thnx allemaal!

@ Liesz, schelen inderdaad maar 1 letter

@ ik80, mijn jongens zijn net 14 en ruim 11,5. De meiden van mijn lief zijn 11 en bijna 9, zijn zoon is ruim 7,5. Dit is ons eerste ukkie samen. Hoe oud zijn die van jou??

Kan zelf ook weinig leuks vinden, heb normaal maat 42 maar pas al even niet meer in mijn eigen kleding, ik begon meteen op te zwellen

Net met alle 5 de kids de documentaire over de ontwikkeling van baby's zitten kijken. De reacties zal ik jullie besparen Komt er in elk geval op neer dat ze niet konden geloven dat ze er niet meteen als baby uitzagen na de bevruchting
Creativity is inventing, experimenting, growing, taking risks, breaking rules, making mistakes, and having fun
Druifje!!
pi_82108096
Gefeliciteerd Diesz! Wow, 6 kinderen. Wat een drukte Maar niet altijd zo te lezen
  zondag 30 mei 2010 @ 18:16:35 #270
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_82108965
Ja i heb wel wat jurkjes die "normaal" zijn en die ik tijdens de zwangerschap ook gewoon nog aankan. Samen met wat tuniekjes. Alleen broeken en rokken gaan echt NIET en een rok of jurk is helaas niet zo praktisch tijdens mijn werk. Heb nu wel 2 zwangerschapsleggings, waardoor ik mijn positie spijkerrokje aan kan naar mijn werk.

En ach, ik vond het met Yade lastiger omdat dat in de winter viel.
  zondag 30 mei 2010 @ 18:50:27 #271
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_82110152
quote:
Op zondag 30 mei 2010 17:51 schreef CrazyPrincess het volgende:
Gefeliciteerd Diesz! Wow, 6 kinderen. Wat een drukte Maar niet altijd zo te lezen
Subtiel hoor

Van harte gefeliciteerd Diesz! Spannend hoor
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_82110490
Heeft er iemand ervaring met harde buiken door blaasontsteking?
Ik slik nu sinds vrijdag die antibiotica pillen, en de vk had gezegd dat ik wel snel minder last zou hebben, en dat ik anders als het niet over ging de volgende dag moest bellen. Maar ze zei dat ongeveer 1 harde buik per uur nog wel normaal was. Maar ik weet niet of dat dan alleen voor de volgende dag (dus gister) gold. Want ik heb nu dus nog steeds af en toe harde buiken, zo ongeveer 1 of 2 keer per uur... en de rest van det tijd voelt mijn buik strak zeg maar. En nu weet ik niet zo goed of het nou normaal is of niet... Maar vind het ook weer overdreven om te gaan bellen eigenlijk.
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_82110697
quote:
Op zondag 30 mei 2010 18:50 schreef RockabeIIa het volgende:

[..]

Subtiel hoor

Van harte gefeliciteerd Diesz! Spannend hoor
Huh? Zei ik iets verkeerd?
quote:
Op zondag 30 mei 2010 18:59 schreef tessie het volgende:
Heeft er iemand ervaring met harde buiken door blaasontsteking?
Ik slik nu sinds vrijdag die antibiotica pillen, en de vk had gezegd dat ik wel snel minder last zou hebben, en dat ik anders als het niet over ging de volgende dag moest bellen. Maar ze zei dat ongeveer 1 harde buik per uur nog wel normaal was. Maar ik weet niet of dat dan alleen voor de volgende dag (dus gister) gold. Want ik heb nu dus nog steeds af en toe harde buiken, zo ongeveer 1 of 2 keer per uur... en de rest van det tijd voelt mijn buik strak zeg maar. En nu weet ik niet zo goed of het nou normaal is of niet... Maar vind het ook weer overdreven om te gaan bellen eigenlijk.
Ik heb er geen ervaring mee, maar ik zou morgenochtend voor de zekerheid even bellen. Of zou je nu al willen bellen?
pi_82110778
@ Tessie, ja hier iemand met ervaring.. Heb het bij Shenaya gehad toen ik 35 weken zwanger was. Ik had weeen of harde buiken en ontsluiting erdoor en heb daar echt wel 4/5 dagen last van gehad totdat het over was.. Inderdaad 1 of 2 keer in het uur een pittige wee/harde buik en dan was het weer over.. Na 4/5 dagen knapte ik ineens ook weer heel erg op en zat beter in mijn vel.. Heb toen nog een weekje anti biotica gehad maar geen weeen meer totdat ik met bevallen begon!
Als je het niet vertrouwd gewoon bellen hoor!! Daar zijn ze voor al stellen ze je aan de telefoon gerust!!
Altijd blijven lachen... :)
pi_82111626
ik heb helemaal niet bijgelezen, was wel de bedoeling, maar het loopt weer eens allemaal anders vandaag!
Ik kom mn laatste update hier maar even geven, en dan verder naar het volgende topic,
wel ga ik jullie natuurlijk in de gaten houden hoor! heel veel succes allemaal!

Met mij gaat het wel redelijk, ik voel me lichamelijk steeds beter, ondanks mn been krampen. Mn bloedarmoede en bijhorende flauwtes willen nog niet echt beter gaan, gelukkig is mn lief deze week nog extra vrij!
Ons kleintje doet het heerlijk fantastisch! wat een gelukzaligheid is dat zeg!

hopelijk tot gsuw allemaal
  zondag 30 mei 2010 @ 19:59:43 #276
267164 ik80lll
leer mij het zelf te doen
pi_82113331
Wow veel kinderen dan zo samen, leuk hoor!
Die van ons zijn veel jonger, oudste is nu 3, jongste 1.

Anderen zwanger van 3e kindje ook zo snel al een dikkere buik?
Ik kan nu al merken dat er broeken zijn die niet meer lekker zitten, ben net 6 weken..
  zondag 30 mei 2010 @ 20:02:34 #277
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_82113478
Ik ben dan wel zwanger van de 2e, maar ik vind dat ik deze zwangerschap minder hard ga dan bij de eerste. Gister werd me nog gevraagd waar de rest van m'n buik was.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_82114712
Ah thanx Liesz, dan wacht ik het nog even af, en dan hoop ik dat het morgen of overmorgen gewoon helemaal over is.
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
  zondag 30 mei 2010 @ 21:24:59 #279
102174 Diesz
Stuiterbal
pi_82118181
quote:
Op zondag 30 mei 2010 17:51 schreef CrazyPrincess het volgende:
Gefeliciteerd Diesz! Wow, 6 kinderen. Wat een drukte Maar niet altijd zo te lezen
quote:
Op zondag 30 mei 2010 18:50 schreef RockabeIIa het volgende:

Subtiel hoor

Van harte gefeliciteerd Diesz! Spannend hoor
quote:
Op zondag 30 mei 2010 19:03 schreef CrazyPrincess het volgende:


Huh? Zei ik iets verkeerd?
Thnx allebei! Voor mij zei je niks verkeerd hoor, we hebben nu eens in de 2 weken een 'vrij' weekend en eerlijk is eerlijk, dat is best lekker! Ik begrijp dus prima wat je bedoelde, maar vind de reactie er op ook wel grappig
Creativity is inventing, experimenting, growing, taking risks, breaking rules, making mistakes, and having fun
Druifje!!
  zondag 30 mei 2010 @ 21:30:16 #280
102174 Diesz
Stuiterbal
pi_82118585
quote:
Op zondag 30 mei 2010 19:59 schreef ik80lll het volgende:
Wow veel kinderen dan zo samen, leuk hoor!
Die van ons zijn veel jonger, oudste is nu 3, jongste 1.

Anderen zwanger van 3e kindje ook zo snel al een dikkere buik?
Ik kan nu al merken dat er broeken zijn die niet meer lekker zitten, ben net 6 weken..
Je hebt ze dus lekker dicht bij elkaar! Hier is het anders, beiden kids uit een vorige relatie en ik ben daarbij ook nog eens 7 jaar alleen geweest met die 2 van mij.

Ik zwol bij beide jongens ook zo snel op. Had maatje 38 bij de oudste. Toch kon ik ook toen bij 8 weken mijn eigen kleding al niet meer aan. Bij beiden maar 12 kg aangekomen, mega skippybal op mijn lijf. Nu zit er al zo'n 8 kilo aan en ben pas 11 weken Verschil is dat ik nu diabeet ben, schijnt dan helaas anders te zijn dus ik vrees het ergste.....
Creativity is inventing, experimenting, growing, taking risks, breaking rules, making mistakes, and having fun
Druifje!!
pi_82120613
Ik vind nu bij de 2e dat het veel harder en sneller gaat allemaal.. Hier moest ik in het begin al positiemode aan want kreeg mijn broek niet meer dicht
Altijd blijven lachen... :)
  zondag 30 mei 2010 @ 22:02:50 #282
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_82121031
Same, tweede gaat hier qua buik ook sneller, terwijl het met gewicht langzamer gaat. Heb ook het idee dat ik ben afgevallen, terwijl ik ben aangekomen... Klinkt beetje gek maar mijn armen, benen, gezicht en billen zijn slanker. Mijn buik groeit echt als kool. Zal binnenkort eens een foto maken.
  maandag 31 mei 2010 @ 07:56:30 #283
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_82131321
Sil, ik had laatst een paar mazzelaankopen bij C&A, niet bij de positiemode, maar bij regulier hebben ze er best leuke dingen bijzitten momenteel... (tuniekjes enzo) Wehkamp is overigens briljant, gewoon doen. Ruilen is geen enkel probleem. Je kunt het op laten halen of wegbrengen naar zo'n servicepunt...

Hier zijn de laatste 2 weken tot m'n verlof ingegaan
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
pi_82131656
Jeej Flugel, lekker hoor

Ik stond net weer eens op de weegschaal, en weer hetzelfde gewicht als de vorige keer, en de keer ervoor... en eigenlijk precies hetzelfde gewicht als ik al een week of 6 heb
Heb nog iets zwaars gepakt om te kijken of ik dan zwaarder was (straks is die weegschaal stuk) maar dat ging goed. Ik teer echt in.. En onder dat gewicht kom ik ook niet... Maar toch knaagt het ergens ik heb rekening gehouden met zwanger -> aankomen. Niet stilstaan maarja, in 30 weken 13 kilo is ook niet slecht (het was met 24 weken al 13 kilo )

Nu maar eens richting Action, had een toffe Boedha Solarlamp gekocht, doet er 1 het niet... Op zich geen probleem, ware het niet dat ik de bon nergens kan vinden dus maar hopen dat met het opzetten van puppyogen ik alsnog het artikel mag ruilen... anders is het jammer, tis ¤ 6,-, maar toch. Het proberen waard

En dames, eind van de week gaat de temperatuur richting de 30 graden
  maandag 31 mei 2010 @ 08:40:51 #285
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_82131802
quote:
Op maandag 31 mei 2010 08:29 schreef Orea het volgende:
Jeej Flugel, lekker hoor

Ik stond net weer eens op de weegschaal, en weer hetzelfde gewicht als de vorige keer, en de keer ervoor... en eigenlijk precies hetzelfde gewicht als ik al een week of 6 heb
Heb nog iets zwaars gepakt om te kijken of ik dan zwaarder was (straks is die weegschaal stuk) maar dat ging goed. Ik teer echt in.. En onder dat gewicht kom ik ook niet... Maar toch knaagt het ergens ik heb rekening gehouden met zwanger -> aankomen. Niet stilstaan maarja, in 30 weken 13 kilo is ook niet slecht (het was met 24 weken al 13 kilo )

Nu maar eens richting Action, had een toffe Boedha Solarlamp gekocht, doet er 1 het niet... Op zich geen probleem, ware het niet dat ik de bon nergens kan vinden dus maar hopen dat met het opzetten van puppyogen ik alsnog het artikel mag ruilen... anders is het jammer, tis ¤ 6,-, maar toch. Het proberen waard

En dames, eind van de week gaat de temperatuur richting de 30 graden
Ik ben tot nu tot 4 kilo aangekomen...

Nog 8 weekjes werken. Morgen kan ik zeggen dat ik volgende maand al op zwangerschapsverlof ga.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_82131972
Nog maar 2 weken, Flugel?! Lekker hoor...
quote:
Op maandag 31 mei 2010 08:29 schreef Orea het volgende:
Ik stond net weer eens op de weegschaal, en weer hetzelfde gewicht als de vorige keer, en de keer ervoor... en eigenlijk precies hetzelfde gewicht als ik al een week of 6 heb
Heb nog iets zwaars gepakt om te kijken of ik dan zwaarder was (straks is die weegschaal stuk) maar dat ging goed. Ik teer echt in.. En onder dat gewicht kom ik ook niet... Maar toch knaagt het ergens ik heb rekening gehouden met zwanger -> aankomen. Niet stilstaan maarja, in 30 weken 13 kilo is ook niet slecht (het was met 24 weken al 13 kilo )
Mooi toch? Baby groeit toch wel, en jij hoeft straks weer minder kilo's kwijt. En wie weet zet zich straks nog een groeispurt in, you never know...

Ik ben tot nu toe iets van 6/7 kilo aangekomen, weeg nu 69,5 kilo (startgewicht met kleren aan bij de vk was 65 kilo, maar voor mijn gevoel was ik toen al wat zwaarder dan niet-zwanger). Valt me niet tegen. Maar ik doe op wat uitspattingen na (zakken chips en drop in 1 keer leegeten) ook niet echt gek qua eten en ik houd nog geen vocht vast. Ik vrees alleen voor juli en augustus vanwege de verwachte warmte. Maar ach, we'll see.
quote:
En dames, eind van de week gaat de temperatuur richting de 30 graden
Wat, echt?!
pi_82132433
Bij Shenaya kwam ik eerst aan en daarna stond ik ook veel meer stil.. En dit keer weer! Tot aan de uh 26 weken ongeveer kwam ik nog aan en nu ben ik in 8/9 weken tijd zo goed als niet aangekomen.. Je zou het wel denken maar denk dat je kindje veel van je energie en voeding wegneemt je daardoor misschien wel stil staat!

Leuk kleding! Ik ben zaterdag geslaagd voor een hemd/tuniek voor wel 8 euro bij de Terstal
Altijd blijven lachen... :)
pi_82132637
ik ben tot nu toe alleen maar afgevallen, de teller staat nu op -8 . Ik begin wel te merken dat mijn buik begint te komen. Mijn normale broeken zitten niet meer lekker. Ik haal mijn kleding wel bij etam, ook bij c&a ben ik al wel geslaagd.
*poef* nu is het weg
pi_82133585
Gelukt bij de Action!! en ze hadden ook geweldige woondekens, waar ik er gisteren al 1 van had meegenomen en had besloten dat het ook een perfect speelkleed is. Dus nog maar een roze/blauwe/groene meegenomen voor 't kind straks!!

En ja, ik eet verder gewoon goed en snaai ook wel behoorlijk wat (nu ook weer, mega pak After Eight voor niks dus wat gaat vandaag op? ) dus dan zal het wel goed zijn! Hou ook nog helemaal geen vocht vast, je ziet alle botjes nog in mijn enkels (en die zijn al zo dun )

En gisteren zei de website van het knmi dat het zaterdag tot 26 graden zou worden ja en meestal blijkt het hier dan nog wel wat warmer....
pi_82136903
Ik ben de eerste 16 weken 4 kg afgevallen. Toen met 30 of 31 weken zijn die kilo's er weer bijgekomen. En nu zit ik 1 of 2 kg boven mijn startgewicht. Vind het wel verbazend, maar goed ik kan het hebben
En de baby groeit goed, dus maak me geen zorgen!
En vocht hou ik gelukkig ook (nog?) niet vast. Maar hoop dat ik net als mijn moeder en zus dat ik dat niet ga hebben En als het toch zo is, nou ja pech dan maar Hoef nog maar max 7 weken

En lekker weer aan t eind van de week
Lekker in de tuin zitten dan
pi_82137645
Schijnbaar zit baby nog veel te lekker in mijn buikje. Gaat nog wel even duren
pi_82137689
Ik ben pas de laatste 2 maanden vocht vast gaan houden en niet zo erg veel. Het enige vervelende is dat mijn handen en voeten wel erg gevoelig zijn daardoor, maar ik kan nog wel gewoon alles doen gelukkig
  maandag 31 mei 2010 @ 12:46:57 #293
246495 Guess.
Gijs,Joost&Teun!!!
pi_82138866
Ik ben in de 1e 3mnd 4kilo afgevallen,met 33 wkn zat ik 2,5kilo boven m'n startgewicht en nu met bijna 38wkn 5kilo boven m'n startgewicht.Volgens de gynecoloog kom ik lichter uit de zwangerschap dan ik er in ben gegaan,aangezien ik geen slanke denk ben van mezelf moet ik zeggen dat ik dat wel erg prettig vind
28-06-2010 Is ons mooie ventje geboren :-)
pi_82139598
Gefeliciteerd!!
  maandag 31 mei 2010 @ 13:19:05 #295
61183 leonieke
Dan toch?
pi_82140127
quote:
Op maandag 31 mei 2010 12:46 schreef Guess. het volgende:
Ik ben in de 1e 3mnd 4kilo afgevallen,met 33 wkn zat ik 2,5kilo boven m'n startgewicht en nu met bijna 38wkn 5kilo boven m'n startgewicht.Volgens de gynecoloog kom ik lichter uit de zwangerschap dan ik er in ben gegaan,aangezien ik geen slanke denk ben van mezelf moet ik zeggen dat ik dat wel erg prettig vind
Was hier hetzelfde (behalve het afvallen in het begin ). De meeste mensen die ik nu tegenkom, zeggen dat ik er slanker uitzie dan vroeger (maar die beseffen niet of vergeten dat ik anderhalf jaar hormonen heb geslikt en daar ook al was van bijgekomen).
  maandag 31 mei 2010 @ 15:48:44 #296
177580 maffemuts
Maf en mutsig
pi_82146457
quote:
Op maandag 31 mei 2010 13:19 schreef leonieke het volgende:

[..]

Was hier hetzelfde (behalve het afvallen in het begin ). De meeste mensen die ik nu tegenkom, zeggen dat ik er slanker uitzie dan vroeger (maar die beseffen niet of vergeten dat ik anderhalf jaar hormonen heb geslikt en daar ook al was van bijgekomen).
Idd dat mogen ze ook wel eens in de bijwerkingen opnemen hier door Clomidgebruik 10kg aangekomen in totaal .. gelukkig inmiddels 4 weer kwijt (exclusief gewicht kleintje en de 3liter vocht die ik extra vasthoud sinds vorige week) *weer een vies kop vochtafdrijvende thee achteroverslaat *

Verder.. een nieuwe week is weer begonnen, nog 8,5 week voor mijn verlof ingaat.. tijd gaat veeeeeeeeel te snel! * maffemuts kop in zand steekt
Gewoon n stuiterballetje
http://youtu.be/JI-o25K6B-E
  maandag 31 mei 2010 @ 15:49:46 #297
283712 Basboussa
Tuo neito noita on
pi_82146507
Ik ben nu lichter dan toen ik de eerste keer zwanger was... Ik ben jaren niet zo slank geweest, en mijn moeder is na 4 zwangerschappen met een bijzonder slank lichaam eruit gekomen, terwijl ze er vrij stevig in ging... Ik ben tijdens Beisan haar zwangerschap ook maar 7 kilo aangekomen, en er kwam ook weken niets bij, of ging er zelfs wat af....

Ben benieuwd...
Ne ne placha az,veche niamam glas
niamam nishto az na tozi sviat.
Amali dayman kan ya baladi Enni argaelek ya baladi
Wafdal dayman gambek alatoul
pi_82146655
Zo irritant, ik viel om, dus ben even op de bank gaan liggen.. Voel mezelf wel wegzakken maar echt slapen ho maar... hmmmmzzz
pi_82146738
Nou ja, als je gewoon rustig ligt, rust je toch ook? Niet dat je veel andere keus hebt waarschijnlijk, maar toch

Ik ben tot nu toe nog steeds 1kg bijgekomen. Maar heb sinds een week echt heel veel trek en wil het liefst de hele dag eten Dus dat belooft nog wat.
...and together we'll stand on the threshold of a dream[
pi_82146795
Das waar! Tijd voor de zon! Dan kan ik buiten in de schaduw liggen...

Oh jee! Anna in de groeispurt
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')