ik ken die uitdrukking niet hoor.quote:Op zondag 23 mei 2010 22:19 schreef hetsinasappelmeisje het volgende:
[..]
uuuuuhhh.. waarom geneukt..
ik zei toch dat ie met iemand was GEWEEST?
dat betekend zoenen tegenwoordig
elke keer? het was al een paar maanden terug gebeurt, TOEN had ie veel stress enzo. maar hij vertelde het vorige week pas. dus wat nou elke keerquote:Op maandag 24 mei 2010 13:39 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dus stress mag hij elke keer als excuus gebruiken van je?
jij neemt stress van hem aan als excuus, wat als hij het weer doet en tegen jou zegt dat het door de stress komt? dan is het weer allemaal niet erg, en is hij zo zielig want hij kon er eigenlijk niks aan doen?quote:Op maandag 24 mei 2010 17:01 schreef hetsinasappelmeisje het volgende:
[..]
elke keer? het was al een paar maanden terug gebeurt, TOEN had ie veel stress enzo. maar hij vertelde het vorige week pas. dus wat nou elke keer
hij was eerst ook nog niet helemaal over z'n ex heen, hij wist niet wat ie precies wilde. en toch wilde hij mij niet kwijt. ik kan goed met zijn beste vriend praten, die vertelde dat hij zei dat hij het aan me moest vertellen maar dan zei hij ja maar ik wil haar niet kwijt.quote:Op maandag 24 mei 2010 16:55 schreef Murmeli het volgende:
[..]
ik ken die uitdrukking niet hoor.
maar ehmmm sja over zoenen maak ik me ook niet zo druk eigenlijk. 2x in 3 maanden is op zich wel weer een beetje veel (de eerste keer telt niet mee want toen hadden jullie nog niks zeg je)
tsja, iemand kan veranderen als hij eerst niet echt voor je ging en nu wel, maar ik zou het een beetje goed in de gaten houden als ik jou was.
meissie, niet zo happenquote:Op maandag 24 mei 2010 17:01 schreef hetsinasappelmeisje het volgende:
[..]
elke keer? het was al een paar maanden terug gebeurt, TOEN had ie veel stress enzo. maar hij vertelde het vorige week pas. dus wat nou elke keer
ik zeg toch we hebben nu een nieuwe start.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:03 schreef kwiwi het volgende:
[..]
jij neemt stress van hem aan als excuus, wat als hij het weer doet en tegen jou zegt dat het door de stress komt? dan is het weer allemaal niet erg, en is hij zo zielig want hij kon er eigenlijk niks aan doen?
Eh, vrienden van hem staan niet aan de kant van de vriendin hoorquote:Op maandag 24 mei 2010 17:05 schreef hetsinasappelmeisje het volgende:
[..]
hij was eerst ook nog niet helemaal over z'n ex heen, hij wist niet wat ie precies wilde. en toch wilde hij mij niet kwijt. ik kan goed met zijn beste vriend praten, die vertelde dat hij zei dat hij het aan me moest vertellen maar dan zei hij ja maar ik wil haar niet kwijt.
zoiets zeg je dan niet tegen je beste vriend als je het niet meent.
ik hou het evengoed wel in de gaten, maar we hebben gewoon een nieuwe start nu.
jammer dat niet iedereen begrijpt dat mensen spijt kunnen hebben, maarja komt misschien ook omdat ik heel veel dingen niet goed heb verwoord hier in deze topic. dan zegt iemand iets en dan zeg ik te snel iets terug maar dan op de verkeerde manier. maargoed, ik weet dat het wel goed zit tussen ons
waarom wordt hij op zn 18e gedoopt eig? en waarom wilden zijn ouders jou niet ontmoeten? en waarom had hij daar stress van?quote:Op maandag 24 mei 2010 17:10 schreef hetsinasappelmeisje het volgende:
[..]
ik zeg toch we hebben nu een nieuwe start.
hij had TOEN stress en nu niet meer. denk je nou echt dat ik nog bij hem blijf als het nog een keer gebeurd?
en het is al best een tijd geleden gebeurd, hij vertelde het alleen zo achter elkaar en dat steekt er wel in. het is ook een week uitgeweest, maar gister is hij gedoopt en heb ik eindelijk zijn ouders ontmoet (dat was dus de stress, zijn ouders wilden mij niet ontmoeten en we hadden niet altijd geld om naar elkaar te gaan enzo, ikzelf wilde ook bijna met iemand anders gaan, maar had goed nagedacht en wilde alleen hem)
we hebben nu allebei een nieuwe start en hebben goed gepraat. het genieten van elkaar kan nu pas echt beginnen. We hebben wel besloten het evengoed een beetje rustig aan te doen, maar nu begint de relatie pas. Doeg roze wolk, hallo liefde
kijk aan jou heb ik wat, bij jou heb ik niet het gevoel dat je me afkraakt omdat ik nadacht over een open relatie enzo. ik weet echt wel dat ik moet oppassen enzo, en ik hou het echt wel in de gaten, maar ik zie gewoon dat hij echt van me houdt. ook hoe hij gister deed met mij met z'n familie erbij. echt zo van: kijk allemaal, dit is MIJN meisje! z'n oma, opa, oom etc wisten ook allemaal wie ik was en dat ik op mezelf woon en zo!quote:Op maandag 24 mei 2010 17:06 schreef Murmeli het volgende:
[..]
meissie, niet zo happenhet is fok maar!
ga op je eigen gevoel af, als je hem vertrouwt, dan moet je ervoor gaan. wat er ook gebeurd is. de kans dat het goed gaat is misschien niet groot, maar dat zegt niet dat het nooit kan. maar je moet er wel rekening mee houden dat het fout kan gaan.
ik heb een soortgelijke situatie met mn vriend (maar niet met vreemdgaan maar andere rotgeintjes) en dat gaat nu ook goed, maar ik hou ook wel in gedachten dat het alsnog fout kan gaan. het vertrouwen moet weer groeien. wees daar tegen jouw vriendje ook duidelijk over en ook tegen jezelf
ik ben degene die 18 isquote:Op maandag 24 mei 2010 17:13 schreef Murmeli het volgende:
[..]
waarom wordt hij op zn 18e gedoopt eig? en waarom wilden zijn ouders jou niet ontmoeten? en waarom had hij daar stress van?
mja dat is een beetje een fok dingetje, beetje op elkaar inhakken. gewoon niet op happen als je het echt vervelend vindt. ik hou er zelf vantevoren altijd rekening mee als ik iets post dat ik reacties kan krijgen waar ik niet op zit te wachten. als ik zelf al inschat dat ik dat niet ga trekken (die reacties dus) dan post ik niks.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:15 schreef hetsinasappelmeisje het volgende:
[..]
kijk aan jou heb ik wat, bij jou heb ik niet het gevoel dat je me afkraakt omdat ik nadacht over een open relatie enzo. ik weet echt wel dat ik moet oppassen enzo, en ik hou het echt wel in de gaten, maar ik zie gewoon dat hij echt van me houdt. ook hoe hij gister deed met mij met z'n familie erbij. echt zo van: kijk allemaal, dit is MIJN meisje! z'n oma, opa, oom etc wisten ook allemaal wie ik was en dat ik op mezelf woon en zo!
Als een jongen je niet echt leuk vind dan verteld ie dat toch niet allemaal? ik stond er echt versteld van!
Dus je hebt alleen wat aan mensen die je vertellen wat je zelf graag wil horen? En laat ik over dat 2e deel van de zin maar niet eens beginnen...quote:Op maandag 24 mei 2010 17:15 schreef hetsinasappelmeisje het volgende:
[..]
kijk aan jou heb ik wat, bij jou heb ik niet het gevoel dat je me afkraakt omdat ik nadacht over een open relatie enzo.
eh, hoezo niet.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:11 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Eh, vrienden van hem staan niet aan de kant van de vriendin hoor.
ja ik snap het een beetje denk ik.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:19 schreef hetsinasappelmeisje het volgende:
[..]
ik ben degene die 18 is
hij was een paar maanden geleden weg gelopen omdat hij bij mij wilde zijn en dat mocht niet. hij was 3 weken bij mij. toen hij weer terug kwam bij zijn ouders ging hij die zondag naar de kerk, en het verhaal ging over de verloren zoon. hij is altijd al bezig geweest met het geloof (ik ook btw) en dit was echt een eye opener voor hem. naja en nog meer redenen maar dat hoeft niet iedereen te weten vind ik. zijn ouders wilden mij niet ontmoeten omdat ze vonden dat hij nog niet toe was aan een vriendin. hij had daar stress van omdat ik dus niet bij hun thuis mocht komen, we konden dan alleen maar buiten zitten, en hij kon (soms) wel naar mij maar dat was dan elke keer 10 euro voor heen en weer, dat is VEEL geld hoor! dus dat kan ie niet altijd doen, ik heb een ov dus ik kan wel naar hem. maar dan moesten we buiten zitten, en dat is ook niet altijd heel leuk.
nu kunnen we tenminste gewoon lekker thuis zitten, tv kijken enzo.
snap je?
haha okeequote:Op maandag 24 mei 2010 17:19 schreef Murmeli het volgende:
[..]
mja dat is een beetje een fok dingetje, beetje op elkaar inhakken. gewoon niet op happen als je het echt vervelend vindt. ik hou er zelf vantevoren altijd rekening mee als ik iets post dat ik reacties kan krijgen waar ik niet op zit te wachten. als ik zelf al inschat dat ik dat niet ga trekken (die reacties dus) dan post ik niks.
ehm, de gemiddelde jongen stelt je niet aan zn familie voor als hij het niet serieus meent met je, maargoed, je weet dat nooit zeker. Je weet het pas zeker als het een tijdje goed blijft gaan en als je geluk hebt kan je het voelen aan hoe hij zich tov jou gedraagt.
en vooral in de gaten blijven houden inderdaad! beetje voorzichtig zijn met jezelf, want wat ik zo lees in dit topic (dat je niet veel voelt vertelde je eerder) heb je genoeg gedonder gehad in je leven, dus nu is het tijd om te zorgen dat je fijne dingen meemaakt!
nee het ging heel goed!quote:Op maandag 24 mei 2010 17:29 schreef Sanne het volgende:
Hoe ging de doping van je vriend hetsinsaasappelmeisje?
Was het niet te stressvol voor hem?
Jawel, en toen ging hij vreemd met de pastoor maar dat vond TS geen punt verder.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:29 schreef Sanne het volgende:
Hoe ging de doping van je vriend hetsinsaasappelmeisje?
Was het niet te stressvol voor hem?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ja zijn ouders zijn echt heel aardig!quote:Op maandag 24 mei 2010 17:23 schreef Murmeli het volgende:
[..]
ja ik snap het een beetje denk ik.
wel fijn in ieder geval dat jij nu bij hem over de vloer mag komen. Zijn ouders vinden nu dus wel dat hij een vriendin kan/mag hebben?
wel fijn dat jullie allebei hetzelfde of ongeveer hetzelfde (of zie ik dat verkeerd) tov geloven staan. als daarin verschil zit lijkt me dat knap lastig.
nou wat denk je zelf.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:33 schreef Stefan het volgende:
Neuken jullie trouwens al of zijn jullie lid van www.wareliefdewacht.nl
ligt eraan he, als ik verkeerd zit dan zeggen ze dat, hetzelfde verhaal als met zijn beste vriend. die wist dat hij verkeerd zat en hij zei tegen mij dat als hij mij was ik hem geen kans zou geven.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:22 schreef k_i_m het volgende:
Zouden jouw vriendinnen zijn kant kiezen als er wat aan de hand is?
Ik denk van niet, daarom gaat ie ook vreemd natuurlijk, die hormonen moeten eruit als je 17 bent.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:36 schreef hetsinasappelmeisje het volgende:
[..]
nou wat denk je zelf.
op zich vind ik dit niet echt belangrijk om over te praten .
seks heeft ie wel genoeg met mij, de aandacht in het weekend had ie niet genoeg. z'n henkie is van mijquote:Op maandag 24 mei 2010 17:40 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ik denk van niet, daarom gaat ie ook vreemd natuurlijk, die hormonen moeten eruit als je 17 bent.
Ja, mag ie er niet zelf mee spelen?quote:
klopt, stress volle tijd achter de rug. maar we hebben allebei besloten om geen open relatie te doen. we zijn gister een nieuwe start begonnen, en we zien wel hoe het gaat. we doen het wel rustig, maar het genieten van elkaar begint nu pasquote:Op maandag 24 mei 2010 17:43 schreef Angst het volgende:
zo te lezen hebben jullie beide het niet erg makkelijk (gehad). Een gewone relatie kan soms al best moeilijk zijn en je maakt het niet makkelijker met een open relatie, maar juist moeilijker.
Je mag vreemdgaan altijd vergeven natuurlijk, maar om te zeggen dat het wel mag, terwijl je het eigenlijk liever niet hebt, lijkt me niet handig.
Ik zou eerder zeggen dat je samen hieruit probeert te komen en dat je dus af en toe best wel eens iets door de vingers wilt zien, maar dat je wel wil dat hij uitsluitend voor jou kiest.
okquote:Op maandag 24 mei 2010 17:35 schreef hetsinasappelmeisje het volgende:
[..]
ja zijn ouders zijn echt heel aardig!
ik was gister zo zenuwachtig, mijn moeder en broertje waren ook mee en het ging gewoon goed!
maar ik ga nu echt niet elke dag bij hun thuis hoor, zoals ik al zei, we doen het evengoed even rustig, maar ik vind het wel fijn dat ik nu eindelijk na 5 maanden zijn ouders heb ontmoet en dat het allemaal goed is.
zijn moeder zei ook nog dat ze het heel fijn vond dat ik er was en dat mijn moeder en broertje er ook waren!
en ja hij is wel iets meer gelovig, ik ben er altijd wel mee bezig geweest, sinds ik met hem ga wel veel meer. ik was vorig jaar zelfs een beetje anti :$
haha maar ik sta overal voor open en ben ook al een keer mee geweest naar een dienst, de kerk is ook heel leuk en heel groot, echt heel leuk allemaal!
er was ook een vrouw bij de doping die was 2 maanden geleden gescheiden omdat zij zich wilde dopen en die man wilde dat niet maar haar liefde voor god was sterker.
dat doen ze dus nu ookquote:Op maandag 24 mei 2010 17:43 schreef Angst het volgende:
zo te lezen hebben jullie beide het niet erg makkelijk (gehad). Een gewone relatie kan soms al best moeilijk zijn en je maakt het niet makkelijker met een open relatie, maar juist moeilijker.
Je mag vreemdgaan altijd vergeven natuurlijk, maar om te zeggen dat het wel mag, terwijl je het eigenlijk liever niet hebt, lijkt me niet handig.
Ik zou eerder zeggen dat je samen hieruit probeert te komen en dat je dus af en toe best wel eens iets door de vingers wilt zien, maar dat je wel wil dat hij uitsluitend voor jou kiest.
nou ik hoop dat alles goed gaat komen..quote:Op maandag 24 mei 2010 17:45 schreef hetsinasappelmeisje het volgende:
[..]
klopt, stress volle tijd achter de rug. maar we hebben allebei besloten om geen open relatie te doen. we zijn gister een nieuwe start begonnen, en we zien wel hoe het gaat. we doen het wel rustig, maar het genieten van elkaar begint nu pas
ja ik snap jequote:Op maandag 24 mei 2010 17:45 schreef Murmeli het volgende:
[..]
okwel je eigen gevoel blijven volgen he, ook met het geloven!
wel grappig, je wilt aan de ene kant rustig aan, maar aan de andere kant was dus zowel jouw als zijn familie er gisteren bij, dus dat is juist best wel serieus zou ik zeggen.
maargoed, ik hoop voor jullie dat het goed blijft gaan
en goed dat je ook weer wat fok-wijsheid hebt opgedaan![]()
heel herkenbaarquote:Op maandag 24 mei 2010 17:50 schreef hetsinasappelmeisje het volgende:
[..]
ja ik snap jeen ik volg altijd juist heel erg mijn eigen gevoel, vandaar dat ik zo eigenwijs ben met het feit dat hij wel echt voor me gaat haha
welcomequote:ja op zich is het ook best serieus, maar ja gewoon door al die stress ging het eeen tijdje niet zo lekker. maar nu kunnen we echt gaan genieten van elkaar. en wat betreft rustig aan, het ging bij mij niet zo goed op school vanwege allemaal dingen, ik ben nu heel hard bezig dat allemaal recht te zetten en we hebben gewoon allebei beetje rust aan ons hoofd nodig. we zitten ook bij elkaar in de klas, maar ik heb nu een project met de tweede klas (omdat ze zien dat ik wel gemotiveerd ben en dat ik wel kwaliteiten heb voor die opleiding die ik doe) dus ik zie hem nu ook iets minder in de klas enzo, maarja op school is het anders he?
haha
maar het komt wel goed, en bedankt voor je advies enzo
Dat bedoelde ik met de foute motivatie.. Elkaar de vrijheid geven om een ander te zoenen is 1 ding.. Zoiets voorstellen, of akkoord daarmee gaan om je relatie te redden is een foute insteek..quote:Op maandag 24 mei 2010 17:52 schreef weathergirl het volgende:
18 jaar, je hart verliezen aan iemand die vorige week (!) nog met een ander heeft gezoend, zijn vrienden vragen hem in de gaten te houden (as if), een open relatie (maar toch niet) voorstellen terwijl je dat eigenlijk niet wilt, en continu in je achterhoofd houden dat hij nog eens vreemd zou kunnen gaan?
En dat heet echte liefde?
Ik word écht oud.
zuchtquote:Op maandag 24 mei 2010 21:11 schreef vencodark het volgende:
TS, hoe laat je vriend eigenlijk zien dat ie echt verliefd op je is en bij jou wilt blijven?
Hij ging meerdere keren vreemd dus aan zijn daden zal het niet liggen.
je mist nogal veel details enzoquote:
Heb anders genoeg te lezen om mij af te vragen of ze wel doorheeft waar ze mee bezig is.quote:Op maandag 24 mei 2010 21:16 schreef Murmeli het volgende:
[..]
je mist nogal veel details enzo
beetje klepel - klok verhaal en volgens mij is de TS ook al wel klaar met het topic (hoop ik) volgens mij weet ze al wat ze wil/gaat doen
iddquote:Op maandag 24 mei 2010 21:16 schreef Murmeli het volgende:
[..]
je mist nogal veel details enzo
beetje klepel - klok verhaal en volgens mij is de TS ook al wel klaar met het topic (hoop ik) volgens mij weet ze al wat ze wil/gaat doen
ach we zullen het zien.quote:Op maandag 24 mei 2010 21:17 schreef vencodark het volgende:
[..]
Heb anders genoeg te lezen om mij af te vragen of ze wel doorheeft waar ze mee bezig is.
Ze heeft een ontzettend grote roze bril op. Daarbij, ze zei al tig keren dat ze ermee klaar was en bleef reageren.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |