Daar hebben wij alleszins geen problemen mee gehadquote:Op donderdag 14 april 2011 13:27 schreef Koningin het volgende:
Hij is 5 maanden.
Maar ik bedoel als ik bijv. naar Friso over wil gaan...?
Hier werkte dat nietquote:Op donderdag 14 april 2011 13:27 schreef Koningin het volgende:
Hij is 5 maanden.
Toen ik overstapte van standaard naar Omneo moest ik het eerst mengen. Die smaakte ook echt anders. Terug naar Standaard ging vanzelf eigenlijk.
Maar ik bedoel als ik bijv. naar Friso over wil gaan...?
Maar, je kan het ook zo laten als het jullie zo goed bevalt en het haar zelf een beetje laten aangeven. Je zegt zelf al dat die van 19 niet helemaal leeg gaat...quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:39 schreef kaatjejannie het volgende:
Even een vraagje tussendoor hoor. Ilse is nu 6 mnd en krijgt 4 flessen 180+6 per dag. Ze krijgt ze om ongeveer:
9.30
13.30
19.00 deze gaat niet altijd op.
23.00
Ze krijgt dan rond 12 uur fruit en rond 17.30 een potje groente.
vorige week waren we bij het cb en die hadden het erover dat we over moesten naar 3 flessen. Welke kunnen we het beste laten vallen? Ik moet heel eerlijk zeggen dat ik het door mijn werk (in de gehandicaptenzorg regelmatig tot 23 uur werken) wel heel prettig vind dat Ilse tot 9.30 slaapt.
Ik zat zelf te denken om de fles van 19 uur te laten vallen en dan de fles van 23 uur eerder en wat groter. Of om de fles van 19 uur later en groter en dan de fles van 23 uur eraf.
Ik vind dit zo lastig. Dat gereken en gepuzzel.
Tja, het is maar net wat je wil. Lena zal zich waarschijnlijk wat meer naar ons huidige ritme moeten voegen. Wij eten om 18:00 uur dus ik wil haar dan ook haar groentehap geven. Groenten vullen niet zo, dus ik denk niet dat die de vroege avondfles echt in de weg zullen zitten.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:53 schreef kaatjejannie het volgende:
hoe doe je die groente dan op werkdagen. Als ik avond dienst heb, haalt N Ilse om 18 uur op van de opvang. Om dan nog groente en een fles te gaan doen.. Misschien kan ik een potje meegeven naar de opvang. Dan kan ze die daar vast eten om 17.30.
Waar twijfel je aan? Ik denk dat het gewoon goed is zoals jullie het doen. Een cb geeft richtlijnen... Maar daar kun je prima van afwijken. Het cb ziet ook graag dat kindjes bij 8 maanden uit een gewone beker drinken. Ze kunnen zoveel willen, het is jouw kind, jouw opvoeding. Twijfel niet aan iets wat gewoon goed ging door een raar advies.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 22:20 schreef kaatjejannie het volgende:
ik ook, maar ja. Ik ben zo'n twijfelkont. Ik kan dr dan gerust van wakker liggen....
Dat zegt genoeg dan toch? Die arts ziet haar voor het eerst en geeft een algemene richtlijn.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 22:26 schreef kaatjejannie het volgende:
Ik weet dat we 't goed doen, maar als ik dan zo'n advies krijg.. Verder zijn ze wel heel fijn daar bij het cb. Ik had nu ook een arts die ik niet kende.
ow okee! dat zou niet weten...herhaal alleen wat ik heb gelezenquote:Op zondag 5 juni 2011 14:50 schreef mefke79 het volgende:
de werking van born free en dr brown lijkt erg op elkaar, ik vind alleen de born free makkelijker schoonmaken.
Geef jij geen Nenatal? Je staat toch nog onder controle van een kinderarts? Lijkt mij dat je dan met een arts overlegt of je kan overstappen.quote:Op zondag 5 juni 2011 14:55 schreef ferrari_rood het volgende:
iemand trouwens ervaring met overstappen van voeding? En daar wacht ik echt nog wel even mee. Moet je dit net zoals bij katten ook mengen?
Wij geven nu nutrilon maar dit is wel meteen de duurste
Sarah was zelfs 10 dagen over maar haar kin hebben we de eerste weken ook moeten fixeren. Sarah leek te speen niet goed te voelen waardoor ze wel bleef happen maar niet dronk... Zag er heel raar uit en ze kreeg daardoor veel lucht binnen. Bij de Aventfles leek dit happen en neit voelen erger dan bij de difrax.. Sinds we over zijn gegaan op difrax is het ook wel een knoeieboel onder bij de kin, maar ze krijgt meer en met minder moeite haar voeding binnen dan bij de Aventfles.. En het ene kindje drinkt nou eenmaal netter uit een fles dan het andere kindje, soms is dat niet anders..quote:Op zondag 5 juni 2011 15:19 schreef ferrari_rood het volgende:
Wij moeten ean haar kin ook fixeren maar eva is een voldragen baby en zou het zelf moeten kunnen. Blijft het drinken zo moeilijk gaan Danic dan kun je wellicht contact opnemen met een logopediste oid zodat ze een keer meekijken met een voeding en je advies kunnen geven.
Joh, daar hoef je toch geenquote:Op zondag 5 juni 2011 14:57 schreef bitterend het volgende:
[..]
ow okee! dat zou niet weten...herhaal alleen wat ik heb gelezen
Dat is echt alleen in overleg met de kinderarts enzo. Als je echt in wil dikken moet het met johannesbroodpitmeel.quote:Op zondag 5 juni 2011 20:50 schreef danic het volgende:
Ik heb het doorgegeven, dan gaan we er maar mee stoppen. Maar hoe kan het dan dat ik hier ook van mensen lees dat ze een flesje geven met een schepje voeding extra? Dat komt toch op hetzelfde neer? Waarom kan dat dan wel?
Troeta het gaat ook niet om het netjes drinken hè. Het gaat om het spugen en dat lijkt een stuk minder te worden.
Fijn dat ze het iig drinkt!!quote:Op vrijdag 10 juni 2011 21:28 schreef Orea het volgende:
Ik denk dat dametje dat ook weg zou drinken als ik haar dat geef hoormaar aan minder heeft ze ook voldoende (met bv altijd in elk geval)..
Nou ze heeft net haar flesje op, mijn bodemloze vat gaf geen krimp(want kan me voorstellen dat het heel anders smaakt..).. 180/6 was genoeg, ze heeft iets van 20/30 cc laten staan..
Heeft Sjaak ook heel lang gedronken, vier flessen van 210/7 schoon op. Achja, andere kindjes drinken nu eenmaal 5 flessen van 180/6. CB zei er niets van (maar 240/8 werd echt wel afgeraden hahahaha). Sinds hij 7mnd is (en enorm goed eet vwb andere dingen als fruit en groente ed) is het naar 3 flessen van 180/6 gegaan (en tegenwoordig met toetje zelfs nog minder).quote:Op vrijdag 10 juni 2011 20:23 schreef kaatjejannie het volgende:
Ilse drinkt 210/7 tot de laatste druppel op.......![]()
Oké dan heb ik niks gezegd maar ik neem aan dat het wel ligt aan hoe groot de flessen dan zijn die gedronken worden. Er moet niet te weinig in gaan op een dag. En daardoor had ze wel weer een nachtvoeding begreep ik dus dan zit ze uiteindelijk toch weer op 6 flessen. Dan is het voor jezelf fijner om haar toch ergens wakker te maken en haar die fles te geven. Of ze dan drinkt is dan wel maar de vraag natuurlijkquote:Op maandag 13 juni 2011 21:50 schreef Fannetje het volgende:
Dat kan best hoor DML, Anne zat met een maand ook al op 5 flessen. Meer ging echt niet omdat mevrouw toen al nachten van 8 uur maakte. Maar dan dronk ze wel 5 x 165. Gingen niet helemaal op, maar gemiddeld zat ze toen toch wel rond de 700 cc per dag. Ik snap ook niet zo goed waarom Eva niet meer mag drinken?
Maar wel fijn dat de nutriton lijkt te werken danic!
Volgens het CB, krijgen kindjes daar een te grote maag van. Als ze eenmaal gewend zijn aan die hoevelheden, is er een kans dat ze later ook pas vol zitten bij die hoeveelheden, terwijl ze aan minder ook wel genoeg zouden hebben voor de groei. En dan is er dus een kans op overgewicht.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 15:18 schreef danic het volgende:
Waarom raadde ze die 210/7 flessen af Deepfreeze?
Wat heftig zeg! Over die medicijnen kun je ook vragen in het reflux topic.. Ik heb voor Sarah losec en dat zijn pilletjes en aangezien ze niet goed oplossen en Sarah al pap krijgt 's morgens krijgt zij het 's morgens in de pap.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 08:25 schreef vrouwtje-theelepel het volgende:
Ik heb even een vraag. Seth is een enorme spuger en heeft veel last van maagzuur. Ik ben bij de huisarts geweest en we starten met zantac. Zijn er hier meer kindjes die zantac gebruiken en wanneer geven jullie het? in de fles, tussen de fles, na de fles voor de fles..In de bijsluiter staat alleen morgens en sávonds voor het slapen gaan.
Sinds deze week heeft Seth ook dat hij soms ineens een hele fles eruit spuugt, dat spuit er dan zeg maar uit. Hij heeft er geen last van maar heeft daarna wel meteen weer honger. Gister heeft hij er 2 flessen uit gegooid.Zijn er meer kindjes die dat hebben?
Ik ben op zich wel wat gewend qua spugen, Mika heeft het 13 maanden lang gedaan maar nooit een hele fles. Ik zit even te twijfelen of ik de huisarts weer moet bellen om een verwijzing voor de kinderarts.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |