quote:Op zaterdag 22 mei 2010 12:20 schreef moussie het volgende:
[..]
De dehumanisering van de Moslims werkt zo te zien uitstekend.
Partij kiezen? De enige partij die ik kies is die van het humanisme, en dat is aan beide kanten ver te zoeken.quote:Op zaterdag 22 mei 2010 12:29 schreef KoffieMetMelk het volgende:
[..]
Dus de Joden wilden een land terug wat ooit van hen was. De moslims willen ook dat land terug wat ooit van hen was.
Mijn god, en dan nog partij kiezen...
Weet je wat het antwoord van mijn moeder was op de vraag 'hoe konden jullie dit laten gebeuren?' (het wegvoeren van de Joden in Duitsland), kan je dat misschien raden?quote:Op zaterdag 22 mei 2010 12:37 schreef Athlon64x het volgende:
[..]
moussie gewoon niet teveel op in gaan komt altijd op voor de zogenaamde slachtoffers
ik bedoelde meer op dat gemekker van je dat altijd over joden gaat en moslims/minder bedelde mensen altijd het slachtoffer we nemen het topic van moeder die weg was en kinderen alleen thuis warenquote:Op zaterdag 22 mei 2010 12:54 schreef moussie het volgende:
[..]
Weet je wat het antwoord van mijn moeder was op de vraag 'hoe konden jullie dit laten gebeuren?' (het wegvoeren van de Joden in Duitsland), kan je dat misschien raden?
Juist ja, de meeste mensen dachten 'ach, het zijn toch maar (fokking) Joden', ook daar heeft de dehumanisering uitstekend gewerkt
Nou daar gaat je mooie theorie dan, ik nam het niet op voor de kinderen, de slachtoffers dus, maar vroeg met veroordelingen van de dader te wachten tot je meer feiten kent, er bestaan uitzonderlijke situaties (er was zelfs iemand die op de EHBO erachter kwam dat het kindje nog thuis op bed lag) ..quote:Op zaterdag 22 mei 2010 12:56 schreef Athlon64x het volgende:
[..]
ik bedoelde meer op dat gemekker van je dat altijd over joden gaat en moslims/minder bedelde mensen altijd het slachtoffer we nemen het topic van moeder die weg was en kinderen alleen thuis waren
Precies, wijzen op hypocrietheid, dat moet je helemaal niet doen joh. Dat is maar kinderachtig en sneu.quote:
Hoe oud was jouw moeder toenquote:Op zaterdag 22 mei 2010 12:54 schreef moussie het volgende:
[..]
Weet je wat het antwoord van mijn moeder was op de vraag 'hoe konden jullie dit laten gebeuren?' (het wegvoeren van de Joden in Duitsland), kan je dat misschien raden?
Juist ja, de meeste mensen dachten 'ach, het zijn toch maar (fokking) Joden', ook daar heeft de dehumanisering uitstekend gewerkt
Het begint behoorlijk offtopic te gaan met dat zeep verhaal. Behoorlijk irrelevant ook.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 20:26 schreef Prego het volgende:
[..]
dat heb ik laatst een keer gezegd tegen Moslim-collegae die zaten te klagen over Joden en wat er in Gaza gebeurt, ik geloof dat de conclusie was dat ik een gore racist ben en dat ik op Jean-Marie Lepen stem.
onpasselijk word ik van de éénzijdige solidariteit, de hand wordt zelden in eigen boezem gestoken er is weinig ruimte voor zelf(reflectie. zo jammer om zo te reageren maar wel heel een typische reactie van ze...
twee vechten,, twee schuld daar in Gaza: de Joden en de Moslims.
[..]
dat wil toch niet zeggen dat het daar vandaan komt?
Het is helemaal niet belangrijk wie wat heeft uitgevonden. Valt me op dat israel-fanboys vaak schermen met het feit dat er een aantal israelische wetenschappers de nobelprijs hebben gewonnen en dat dat dan op een of andere manier de staat israel legitimeert. 'Kijk eens wat israel betekent voor de wetenschap!' "t zoveelste godwinnetje, maar de wetenschappers van hitler hebben ook genoeg betekend voor de wetenschap.quote:The soap now used in modern times is made of vegetable oils (such as olive oil) with sodium hydroxide and aromatics (such as thyme oil). This formula was invented by Muslim chemists, and differed from the earlier soap-like detergents used in ancient times. Sodium lye (al-soda al-kawia), perfumed and colored soaps, and liquid and solid soaps, were also produced by Muslim chemists.
The first hard soap bars were produced by Muslim chemists. They gave recipes for soaps made from sesame oil, potash, alkali, lime, and molds, leaving hard soap.
http://en.wikipedia.org/wiki/Inventions_in_medieval_Islam
Mwah, je zeep overlet, is het pijnlijk duidelijk dat het beschavingsgat heden ten dage schrikbarend groot is. Van alle relevante uitvindingen die heden ten dage ertoe doen, van de gloeilamp via de auto naar internet, is de contributie van alles islamitisch 0.quote:Op zaterdag 22 mei 2010 13:48 schreef HAKIM_1988 het volgende:
[..]
Het begint behoorlijk offtopic te gaan met dat zeep verhaal. Behoorlijk irrelevant ook.
[..]
Het legitimeert helemaal niets. Het geeft wel op een pijnlijke manier het tekort aan de andere kant aan.quote:Op zaterdag 22 mei 2010 13:48 schreef HAKIM_1988 het volgende:
Valt me op dat israel-fanboys vaak schermen met het feit dat er een aantal israelische wetenschappers de nobelprijs hebben gewonnen en dat dat dan op een of andere manier de staat israel legitimeert. 'Kijk eens wat israel betekent voor de wetenschap!' "t zoveelste godwinnetje, maar de wetenschappers van hitler hebben ook genoeg betekend voor de wetenschap.
Alles wat jij nu zegt wordt tegengesproken door diverse encyclopedieen, documentaires en boeken. Maar nogmaals, ik vind het een irrelevante discussie. Dit topic gaat over een Palestijn die doodgeschoten is door joden.quote:Op zaterdag 22 mei 2010 13:53 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Mwah, je zeep overlet, is het pijnlijk duidelijk dat het beschavingsgat heden ten dage schrikbarend groot is. Van alle relevante uitvindingen die heden ten dage ertoe doen, van de gloeilamp via de auto naar internet, is de contributie van alles islamitisch 0.
En deze discussie is al oneindig vaak gevoerd. Wetenschap is meestal een kwestie van op de schouders van voorgangers staan en verder uitvinden. Dat in ogenschouw nemend is het merkwaardig om bepaalde ontwikkelingen überhaupt aan de islamitische invloedssfeer toe te schrijven daar ze die kennis voornamelijk geroofd hebben. En dat zie je ook gereflecteerd. Effectief blijken islamitische landen nogal onvruchtbare grond met betrekking tot nieuwe ontwikkelingen en innovaties.
Amen.quote:Op zaterdag 22 mei 2010 13:53 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Mwah, je zeep overlet, is het pijnlijk duidelijk dat het beschavingsgat heden ten dage schrikbarend groot is. Van alle relevante uitvindingen die heden ten dage ertoe doen, van de gloeilamp via de auto naar internet, is de contributie van alles islamitisch 0.
En deze discussie is al oneindig vaak gevoerd. Wetenschap is meestal een kwestie van op de schouders van voorgangers staan en verder uitvinden. Dat in ogenschouw nemend is het merkwaardig om bepaalde ontwikkelingen überhaupt aan de islamitische invloedssfeer toe te schrijven daar ze die kennis voornamelijk geroofd hebben. En dat zie je ook gereflecteerd. Effectief blijken islamitische landen nogal onvruchtbare grond met betrekking tot nieuwe ontwikkelingen en innovaties.
Het is helemaal niet relevant in het Israel/Palestina conflict. Je waardeoordeel is dus misplaatst.quote:Op zaterdag 22 mei 2010 13:56 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Het legitimeert helemaal niets. Het geeft wel op een pijnlijke manier het tekort aan de andere kant aan.
Het tekort? Het is nou niet dat die kennis uit de lucht is komen vallen. Sterker nog, Israeliers zijn eigenlijk net 2e generatie immigranten. Hun kennis hebben ze vanuit het oorspronkelijke thuisland meegenomen. Ene Khan deed dat ook ooit.quote:Op zaterdag 22 mei 2010 13:56 schreef SeculasStatius het volgende:
[..]
Het legitimeert helemaal niets. Het geeft wel op een pijnlijke manier het tekort aan de andere kant aan.
Veel israeliers zijn - anno 2010 - geboren waar ze wonen. In het verleden zou dat wel kunnen kloppen. Waarom ik verder niet reageerde, was dat ik deze discussie al vanaf het begin naar de richting van 'wie heeft de grootste piemel' zag gaan.quote:Op zaterdag 22 mei 2010 17:34 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het tekort? Het is nou niet dat die kennis uit de lucht is komen vallen. Sterker nog, Israeliers zijn eigenlijk net 2e generatie immigranten. Hun kennis hebben ze vanuit het oorspronkelijke thuisland meegenomen. Ene Khan deed dat ook ooit.
maar toch ben jij de gene die het aansnijdt...quote:Op zaterdag 22 mei 2010 14:00 schreef HAKIM_1988 het volgende:
[..]
ik vind het een irrelevante discussie. Dit topic gaat over een Palestijn die doodgeschoten is door joden.
Toen, erm, 55 of zo, oud genoeg om beide wereldoorlogen mee te hebben gemaakt.quote:
Zelfverdediging dus. Niets mis mee.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 16:24 schreef HAKIM_1988 het volgende:
RAMALLAH - Bewoners van een van de illegale Joodse nederzettingen op de bezette Westelijke Jordaanoever hebben donderdagavond een Palestijnse jongen van 14 jaar doodgeschoten. Die had hun auto met stenen bekogeld.
Dat hebben Palestijnse veiligheidsdiensten laten weten. De Israëlische politie bevestigde de dood van de 14-jarige Ayssar Yasser uit het dorp Mazra ash Sharqiya vlakbij Ramallah. Het Israëlische leger was niet bij het incident betrokken.
Veel van de Joodse kolonisten zijn gewapend. Zij schieten vaak op Palestijnen, die stenen naar hen gooien.
http://www.volkskrant.nl/(...)or_Joodse_kolonisten
wtf, het is anders de Palestijn die zichzelf verdedigt tegen een illegale kolonist .. een bezetter die volgens alle internationale spelregels veroordeelt wordtquote:
Lees eens terug. Wie begon over 'onze technologieen' etc. ? Ik corrigeerde enkel een aantal (offtopic) reacties. Maar het blijft idd, irrelevant.quote:Op zaterdag 22 mei 2010 18:39 schreef Prego het volgende:
[..]
maar toch ben jij de gene die het aansnijdt...
verder ben ik het met je eens: het niet relevant hier.
Israel neemt de VN terecht niet serieus. De VN bestaat voor het merendeel uit bananenrepublieken en dictaturen. Alsof je de mening van die lieden relevant moet achten...quote:Op zaterdag 22 mei 2010 20:49 schreef moussie het volgende:
[..]
wtf, het is anders de Palestijn die zichzelf verdedigt tegen een illegale kolonist .. een bezetter die volgens alle internationale spelregels veroordeelt wordt
Volgens mij zijn al de resoluties die ze aan hun laars hebben gelapt al heel wat ouder dan het huidige bestuur, en tja. wat verschrikkelijk toch dat de huidige bananenrepublieken even moeten benadrukken dat het maar treurig gesteld is met het naleven van de 'regels'quote:Op zaterdag 22 mei 2010 21:23 schreef Halcon het volgende:
[..]
Israel neemt de VN terecht niet serieus. De VN bestaat voor het merendeel uit bananenrepublieken en dictaturen. Alsof je de mening van die lieden relevant moet achten...
Zeep bestond voordat er zoiets was als de Islam.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 15:25 schreef HAKIM_1988 het volgende:
[..]
Mijn god.
Jij gebruikt geen enkele van oorsprong islamitische uitvinding? Zoals zeep?
De VN is altijd al een allegaartje geweest van bananenrepublieken en Israel-haters. Logisch dus dat Israel zich niet druk maakt over het geneuzel van de VN.quote:Op zaterdag 22 mei 2010 21:31 schreef moussie het volgende:
[..]
Volgens mij zijn al de resoluties die ze aan hun laars hebben gelapt al heel wat ouder dan het huidige bestuur, en tja. wat verschrikkelijk toch dat de huidige bananenrepublieken even moeten benadrukken dat het maar treurig gesteld is met het naleven van de 'regels'
Dat komt dan geheel voor jouw rekening!quote:Op zaterdag 22 mei 2010 10:44 schreef KoffieMetMelk het volgende:
[..]
Kan me niet aan de indruk onttrekken dat je een islamitische bril op hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |