Nee, beide schepen hebben niks met elkaar te maken. Dat heeft ook niemand gezegd.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 01:32 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wat heeft een willekeurig schip ermee te maken dat een ander schip "illegale handelingen" verricht?
De linkse criminelenknuffelaars hier hebben er dus geen problemen mee als ik door meneer X word dwarsgezeten, bijvoorbeeld door dingen in mijn tuin te gooien, en dat ik dan meneer Y ga ontvoeren.![]()
![]()
![]()
Oh wacht, ik ben niet zwart, dus dan geldt dit niet meer, voor de linkse racistjes.
Ja, dat wordt wel gezegd.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 01:35 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Nee, beide schepen hebben niks met elkaar te maken. Dat heeft ook niemand gezegd.
Geenszins.quote:En de andere twee zinnen zijn drogredeneringen.
OK. Graag bron!quote:Op vrijdag 14 mei 2010 01:30 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Naar wat ik er dan van gelezen en gezien heb in documantaires waren dat niet zozeer Westerse schepen maar Aziatische, dus Koreaanse en Chineze.
Klopt, dood door schuld is hier beter op zijn plek. Beide misdrijven zijn overigens walgelijk.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 01:39 schreef bascross het volgende:
Waarom klagen er mensen over moord? Er is niemand vermoord.
Er is niemand die ze zal verbieden om gewoon groenten te telen of kippen te houdenquote:Op vrijdag 14 mei 2010 01:39 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Nou, en als je niet op een normale manier de kost kunt verdienen, moet het op een abnormale manier.
Generalisatiequote:Op vrijdag 14 mei 2010 01:39 schreef Kees22 het volgende:
Het gaat er om, dat het voor de Somalirs onmogelijk is gemaakt om op een normale manier de kost te verdienen. En dan niet door een natuurramp, waar niemand iets aan kan doen, maar door verwijtbaar handelen van medemensen.
Nou, en als je niet op een normale manier de kost kunt verdienen, moet het op een abnormale manier.
Bingo.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 01:42 schreef Bruno25 het volgende:
[..]
Er is niemand die ze zal verdienden om gewoon groenten te telen of kippen te houden
Nee, dat wordt niet gezegd, dat die twee schepen iets met elkaar te maken hebben.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 01:38 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ja, dat wordt wel gezegd.
De "verklaring" voor de piraterij wordt gegeven dat schepen daar de boel leegvissen. A) dat is maar de vraag en B) dat is natuurlijk geen reden om dan maar willekeurige ANDERE schepen van hun lading te ontdoen dan wel mensen geweld aan te doen.
[..]
Geenszins.
Meestal kijk ik docu's op Canvas en dat pen ik nergerns de titel daarvan neer, maar ik kan mij nog wel voor de geest halen dat ik iniedergeval oa Ross Kemp In Search Of Pirates gezien heb.quote:
He, verrek, dat is die vent van Eastenders!quote:Op vrijdag 14 mei 2010 01:58 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Meestal kijk ik docu's op Canvas en dat pen ik nergerns de titel daarvan neer, maar ik kan mij nog wel voor de geest halen dat ik iniedergeval oa Ross Kemp In Search Of Pirates gezien heb.
http://en.wikipedia.org/wiki/Piracy_in_Somalia#Illegal_fishingquote:Peter Lehr, a Somalia piracy expert at the University of St. Andrews says "It's almost like a resource swap, Somalis collect up to $100 million a year from pirate ransoms off their coasts and the Europeans and Asians poach around $300 million a year in fish from Somali waters."
Nou, ik versta ze niet hoor. Maar het klinkt heel anders dan het Somalisch dat ik gehoord heb. Misschien door de doek voor de mond.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 02:33 schreef WammesWaggel het volgende:
Dat moet dan een andere documantaire zijn, deze maand hebben ze in die regio nog een Taiwanees schip gekaapt dus blijkbaar is er nog een zekere bereidheid om die kant op te gaan.
Zelf juich ik de piraten in die zin alleen maar toe trouwens, overbevissing kwam nooit van de Somaliers met hun kleine schepen dus ze bewijzen het milieu een dienst.
Top dat jij ze verstaat, in welke zin was het vreemd? klonk als.... Keniaas?
Kijk: de zogenaamde piraten hebben dus geprobeerd om illegale visvangst te stoppen.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 02:39 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Piracy_in_Somalia#Illegal_fishing
Werkgelegenheid van duurzaame aard is overal aantrekkelijk.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 02:56 schreef WammesWaggel het volgende:
Tja maar toen hadden ze dus wel werkgelegenheid van een duurzame aard en dat is in die regio aantrekkelijk dus in die zin is het idd begrijpelijk dat ze zich tot de piraterij keerden.
De beste documantaire die ik op dit gebied gezien heb was van een Deen, (SOS: Fanget af pirater) maar kan deze niet op Youtube vinden voor mede-fokkers.
quote:vr 14 mei 2010, 09:20
Somalische piraten geven Britse tanker vrij
NAIROBI - Somalische piraten hebben een Britse chemicalintanker, die zij op 28 december hadden gekaapt, vrijgegeven, nadat er losgeld was betaald.
Dat heeft de Europese marinemissie Eunavfor vrijdag in de Keniaanse hoofdstad Nairobi meegedeeld.
Het vaartuig, de St. James Park, is in de Somalische havenstad Garacaad aan de Somalische kust vrijgegeven. Het schip heeft een bemanning van 26 personen, onder wie vijf Bulgaren, zes Indirs en drie Russen.
Over de hoogte van het losgeld, dat donderdag op het schip is gedropt, zijn geen mededelingen gedaan.
De tanker werd gekaapt, toen hij uit Spanje op weg was naar Thailand.
Somalische piraten hebben al tientallen miljoenen losgeld ontvangen voor schepen die zij hebben gekaapt.
De verzekeringspremies voor schepen die in de buurt van het Oost-Afrikaanse land varen, zijn sterk gestegen
Zelfmoordquote:Op donderdag 13 mei 2010 18:30 schreef Kingstown het volgende:
Interessant om te zien dat er mensen zijn die moord een goede oplossing vinden.
Heb je wel eens gehoord van operatie 'Restore Hope'? En hoe dat afgelopen is?quote:Op donderdag 13 mei 2010 18:26 schreef Boldface het volgende:
Veel beter zou het zijn om orde op zaken te stellen in Somali;
Die vent die met zijn kapotte poot gegaradeerd de haaien aangetrokken heeft: "Thiz isj a Fishzing boat"quote:
Hoeveel gegijzelden zijn er gedood?quote:Op vrijdag 14 mei 2010 10:27 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Zelfmoord
Moet je maar geen piraat worden als je niettt kunt roeien.
Ze hadden meer kans dan gegijzelden die hun collegas executeerden
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |