Als he? Maar goed, als hij toch weigert? Geen idee.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:05 schreef OeJ het volgende:
[..]
En als hij na de verkiezingen dan zegt: we doen het toch maar niet, dat democratisch maken van de partij, en er ontstaat ruzie in de fractie nadat ze al zitting hebben genomen in een coalitie, wat dan?
Hij is het probleem voor zich uit aan het schuiven.
Boh lees nog eens goed mijnheertjequote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:59 schreef Bernhard.von.Galen het volgende:
[..]
Wat is er dan niet goed mienjonkje?
Dan staat er niks verkeerd.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:03 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Ja, heer Von Galen, dat heeft u goed gezien.
quote:Een factie is een politieke groepering, met name als die deel uitmaakt van een grotere groep. Het wordt voor de moderne tijd vaak gebruikt om een groep (radicale) dissidenten binnen een politieke partij aan te duiden. Het begrip kan in het kort omschreven worden als een agerende politieke groep. Ook de omschrijving partij binnen een partij wordt gebruikt.
Ah, van dat woord had ik nog nooit gehoord. Ik bied mijn welgemeende excuses aan en bij deze wil ik u bedanken voor de kennisgeving van het woord en de definitie.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:05 schreef Bernhard.von.Galen het volgende:
[..]
Dan staat er niks verkeerd.
[..]
Sympathiek.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:08 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Ah, van dat woord had ik nog nooit gehoord. Ik bied mijn welgemeende excuses aan en bij deze wil ik u bedanken voor de kennisgeving van het woord en de definitie.
Ik moet toegeven dat ik aanvankelijk fractie had geschreven. Opeens begon er wat te dagen dat factie de juiste benaming is en heb uit voorzorg het altijd betrouwbare wikipedia geraadpleegd. Het is u derhalve vergeven.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:08 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Ah, van dat woord had ik nog nooit gehoord. Ik bied mijn welgemeende excuses aan en bij deze wil ik u bedanken voor de kennisgeving van het woord en de definitie.
quote:Tweederde (67 procent) van de PVV-stemmers wil dat de PVV een democratische politieke partij met meer invloed van de leden wordt. Dit blijkt uit onderzoek van EenVandaag onder 2000 leden van het EenVandaag Opininiepanel die vorige maand aangaven dat ze op de PVV willen gaan stemmen. Ze delen de mening van Kamerlid Hero Brinkman dat de PVV democratischer moet worden. ‘De PVV is meer dan een 'one man show' en 'one issue' partij. Verstandig’ aldus één van de deelnemers.
Een kwart (27 procent) van de ondervraagden vindt dat de PVV moet blijven zoals ze nu is. Zij willen juist dat alles bij het oude blijft om geruzie en ‘LPF-achtige toestanden’ te voorkomen.
De uitspraken van Brinkman lijken de partij geen stemmen te kosten. Bijna alle deelnemers zeggen dat ze gewoon op de PVV blijven stemmen.
Voorkeurstemmen voor Brinkman
Hero Brinkman heeft opgeroepen om een voorkeurstem op hem uit te brengen als mensen democratisering van de PVV willen. Hiermee zou hij wel succes kunnen hebben, want ruim één op de vijf deelnemers (22 procent) die nu PVV wil stemmen overweegt een voorkeurstem op Brinkman uit te brengen.
Ach, dat was toch een heerlijk staaltje proza van haar kant. Iets met bruine ster snuffelen en je pik vasthouden? Ik denk dat Nikita een keer een andere string moet kopen. Een die niet mijlenver in d'r reet wordt gezogen. Wordt ze volgens mij sjaggo van.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:17 schreef OeJ het volgende:
Dr. Nikita begint steeds meer de Winnie de Jong van dit topic te worden; ook alléén (en net zo stabiel, qua persoonlijkheid).
Zou ze ook bloot gaan?
De zuurpruim van deze topicsreeks is weer in topvorm zo te zien....quote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:41 schreef Dr.Nikita het volgende:
Moet jij niet in de bukschuur aan je voormans bruine ster snuffelen? Of ben je gewoon jaloers dat je niets kan, zelfs je piemeltje niet zelstandig vasthouden laat staan een muziekinstrument bespelen?
Douchen is lastig met kleren aan.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:17 schreef OeJ het volgende:
Dr. Nikita begint steeds meer de Winnie de Jong van dit topic te worden; ook alléén (en net zo stabiel, qua persoonlijkheid).
Zou ze ook bloot gaan?
Wat in jouw perverse fantasie opborrelt is zelfs voor een slipjesfetesjist extreem.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach, dat was toch een heerlijk staaltje proza van haar kant. Iets met bruine ster snuffelen en je pik vasthouden? Ik denk dat Nikita een keer een andere string moet kopen. Een die niet mijlenver in d'r reet wordt gezogen. Wordt ze volgens mij sjaggo van.
Zegt de fundamentalist Jim Jones.quote:Op woensdag 12 mei 2010 00:29 schreef maartena het volgende:
[..]
De zuurpruim van deze topicsreeks is weer in topvorm zo te zien....
Nee, dan Wilders met zijn "realistische" plannen over hoofddoekenbelasting, de gulden terug, uit de EU gaan, de Grondwet veranderen in een afspiegeling van de Neurenberger Wetten, belastingverlaging, oh ja en de stadcommandoś en het neerschieten van demonstranten enzovoort. Een volwaardig en realistisch alternatiefquote:Op woensdag 12 mei 2010 09:02 schreef Opmaat het volgende:
Job Cohen is af te schieten wild voor Wilders want de socialist Cohen wil dat alle studenten krom liggen voor hun studie. Slimmerikken moeten boeten om de linkse hobbies te financieren. Miljarden worden gepompt in Vogelaarwijken en uitkeringen voor Ali en zijn criminele vriendjes. Met Cohen gaan wij echt naar de klote.
Het zijn jouw rechtse vrienden van de VVD die een streep willen zetten door de stufi, mn beste.quote:Op woensdag 12 mei 2010 09:02 schreef Opmaat het volgende:
Job Cohen is af te schieten wild voor Wilders want de socialist Cohen wil dat alle studenten krom liggen voor hun studie. Slimmerikken moeten boeten om de linkse hobbies te financieren. Miljarden worden gepompt in Vogelaarwijken en uitkeringen voor Ali en zijn criminele vriendjes. Met Cohen gaan wij echt naar de klote.
Nou, (ook) een sociaal leenstelsel:quote:Op woensdag 12 mei 2010 12:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het zijn jouw rechtse vrienden van de VVD die een streep willen zetten door de stufi, mn beste.
Kan aan mij liggen, maar ik maar hier niet uit op dat de PvdA een streep wil zetten door de stufi. De partij wil de leenmogelijkheden uitbreiden. Niet zo gek, aangezien de basisbeurs van de stufi een plafond heeft. Studenten die meer geld nodig hebben zijn afhankelijk van een IBG-lening (vroeger althans).. Als de PvdA dit systeem meer sociaal wil maken, dan lijkt mij daar niets mis mee.quote:Op woensdag 12 mei 2010 12:43 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nou, (ook) een sociaal leenstelsel:
http://www.vvd.nl/standpunt/573/studiefinanciering
Officiele standpunt PvdA (weinig doorzichtig overigens):
http://nu.pvda.nl/standpu(...)diefinanciering.html
Maar ik dacht dat hun plan óók neer kwam op een sociaal leenstelsel (iig om mee te beginnen, afschaffing op termijn sluiten ze geloof ik niet uit)
Kennelijk zijn de VVD en de PvdA het op dit punt wél eens
Nee, sociaal leenstelsel..quote:Op woensdag 12 mei 2010 13:14 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kan aan mij liggen, maar ik maar hier niet uit op dat de PvdA een streep wil zetten door de stufi. De partij wil de leenmogelijkheden uitbreiden. Niet zo gek, aangezien de basisbeurs van de stufi een plafond heeft. Studenten die meer geld nodig hebben zijn afhankelijk van een IBG-lening (vroeger althans).. Als de PvdA dit systeem meer sociaal wil maken, dan lijkt mij daar niets mis mee.
De VVD daarentegen wil de stufi omzetten in een lening.
Dat wordt dan verrekte onduidelijk weergegeven op de website. Maar goed, foei van de PvdA. Stufi moet in mijn optiek gehandhaafd blijven.quote:Op woensdag 12 mei 2010 13:57 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, sociaal leenstelsel..
http://nijmeegsonderwijsp(...)-studiefinanciering/
http://www.studned.nl/320(...)neraties-in-schulden
http://www.nu.nl/politiek(...)fing-basisbeurs.html
Ha de citroen uit Hongarije..quote:Op woensdag 12 mei 2010 09:10 schreef Dr.Nikita het volgende:
Zo, dat waren mijn TeeVeePeetjes om de Downkindertjes te volgen.
http://www.telegraaf.nl/i(...)nsort_Wilders__.htmlquote:Rechts in VS sponsort Wilders AMSTERDAM - Geert Wilders wordt gesponsord door conservatieve Amerikaanse groeperingen en rechtse multimiljonairs. In de VS zijn de afgelopen maanden tonnen opgehaald voor de verdediging van Wilders in zijn strafzaak.
Goed om te zien dat hij ook concrete steun krijgt in de vorm van financiele donaties.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 10:13 schreef dylany het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/i(...)nsort_Wilders__.html
Interessant om te weten dat de PVV bestaat dankzij het buitenland.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 10:49 schreef huhggh het volgende:
[..]
Goed om te zien dat hij ook concrete steun krijgt in de vorm van financiele donaties.
Ondersteuning bij het verspreiden van extremistisch gedachtegoed natuurlijkquote:Op zaterdag 15 mei 2010 10:56 schreef dylany het volgende:
[..]
Welk belang zouden Amerikaanse groeperingen hebben bij het steunen van een Nederlandse extremistische partij?
Ten eerste is het geen extremistische partij.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 10:56 schreef dylany het volgende:
[..]
Interessant om te weten dat de PVV bestaat dankzij het buitenland.
Welk belang zouden Amerikaanse groeperingen hebben bij het steunen van een Nederlandse extremistische partij?
Toch wel, enkel moslims actief burgerrechten willen ontzeggen is gewoon extremistisch niks meer en niks minderquote:Op zaterdag 15 mei 2010 11:06 schreef huhggh het volgende:
[..]
Ten eerste is het geen extremistische partij.
Weinig. Maar zijn film verkoopt nog steeds via de website van Christian Action Network, een notoire homo-hatende organisatie..... En nu weet ik niet precies hoe e.e.a. geregeld is, maar zijn laatste film is "in association with Christian Action Network", en reken maar dat deze ook wat royalties krijgt voor het verkopen van de film, net zoals Wilders geld krijgt.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 10:56 schreef dylany het volgende:
Welk belang zouden Amerikaanse groeperingen hebben bij het steunen van een Nederlandse extremistische partij?
quote:Op woensdag 12 mei 2010 09:10 schreef Dr.Nikita het volgende:
Zo, dat waren mijn TeeVeePeetjes om de Downkindertjes te volgen.
Ga je nu weer verder zeiken?quote:Op woensdag 12 mei 2010 09:10 schreef Dr.Nikita het volgende:
Zo, dat waren mijn TeeVeePeetjes om de Downkindertjes te volgen.
Yep, vooral op debieltjes zoals jij en maartena die anderen de islam door de strot wil duwen.. Niks mis mee.quote:
Nee, da's "no mosque" (mosk is geen Engels woord).. Sukkels zijn het (om meerdere redenen)!quote:Op zaterdag 15 mei 2010 17:02 schreef dramatiek het volgende:
de fanclub van Wilders is weer aan de gang geweest..krijg je van dit soort acties -->
Tegenstanders moskee hangen dood schaap op
Onbekenden hebben aan de gevel van een slooppand aan de Burgemeester Schneiderlaan in Roosendaal een dood schaap opgehangen. Op de vacht van het dier stond met groene verf de tekst 'No Mosk', ofwel 'geen moskee'.
Wat kun jij je toch weer heerlijk kinderachtig gedragen, zuurpruimpje!quote:Op zaterdag 15 mei 2010 13:06 schreef Dr.Nikita het volgende:
Yep, vooral op debieltjes zoals jij en maartena die anderen de islam door de strot wil duwen.. Niks mis mee.
Dat geeft dan wel weer aan dat degenen die dat op dat schaap gekalkt hebben..... bijzonder laag opgeleid zijn in de kennis van de Engelse taal.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 17:02 schreef dramatiek het volgende:
Op de vacht van het dier stond met groene verf de tekst 'No Mosk', ofwel 'geen moskee'.
Zouden ze meer moeten doen.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 17:02 schreef dramatiek het volgende:
de fanclub van Wilders is weer aan de gang geweest..krijg je van dit soort acties -->
Tegenstanders moskee hangen dood schaap op
Onbekenden hebben aan de gevel van een slooppand aan de Burgemeester Schneiderlaan in Roosendaal een dood schaap opgehangen. Op de vacht van het dier stond met groene verf de tekst 'No Mosk', ofwel 'geen moskee'.
Geeft wel jouw mate van innerlijke beschaving aan, als je dit een goede actie vindt...quote:
Er staat tegenstanders van moskee. Ik twijfel aan je dikke duim dat het wilders zijn fanclub is geweest want die hadden minstens een varken daar opgehangen.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 17:02 schreef dramatiek het volgende:
de fanclub van Wilders is weer aan de gang geweest..krijg je van dit soort acties -->
Tegenstanders moskee hangen dood schaap op
Onbekenden hebben aan de gevel van een slooppand aan de Burgemeester Schneiderlaan in Roosendaal een dood schaap opgehangen. Op de vacht van het dier stond met groene verf de tekst 'No Mosk', ofwel 'geen moskee'.
Ach, dat is toch een weinig verrassende opmerking? Het zijn de gedachtekronkels van de gemiddelde PVV'er. Intolerantie van moslims wordt met grote woorden bestreden. Maar intolerantie afkomstig van autochtonen is gewoon geoorloofd.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 17:52 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Geeft wel jouw mate van innerlijke beschaving aan, als je dit een goede actie vindt...
De intolerantie jegens PVV-fans is echt schrikbarend in dit land.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 18:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach, dat is toch een weinig verrassende opmerking? Het zijn de gedachtekronkels van de gemiddelde PVV'er. Intolerantie van moslims wordt met grote woorden bestreden. Maar intolerantie afkomstig van autochtonen is gewoon geoorloofd.
Pot.. ketel. Niet zeuren.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:19 schreef Opmaat het volgende:
[..]
De intolerantie jegens PVV-fans is echt schrikbarend in dit land.
Niet alleen jegens PVV-fans hoor maar ook tegen alles wat rechts van het midden zit.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:19 schreef Opmaat het volgende:
[..]
De intolerantie jegens PVV-fans is echt schrikbarend in dit land.
Tokkies gelul, kijk een op stormfront, lekker volkquote:Op zondag 16 mei 2010 07:23 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Niet alleen jegens PVV-fans hoor maar ook tegen alles wat rechts van het midden zit.
Rechtsen hebben de naam van intolerantie maar daar tegenover staat dat linksen vele malen intoleranter zijn en zelfs geweld niet schuwen.
Puberale gelul.quote:Op zondag 16 mei 2010 07:30 schreef Pugg het volgende:
[..]
Tokkies gelul, kijk een op stormfront, lekker volk
ik lees al een paar jaar op Fok ... maar ik heb nog nooit een fokuser gezien die zei.. ik ben AFA-lid...quote:Op zondag 16 mei 2010 07:40 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Puberale gelul.
Op dergelijke sites kom ik niet en ook niet op sites van links extremisten zoals AFA, van dat lekkere volk zitten al zat hier op fok.
nooit aan gedacht dat jij zelf de grote voortrekker van intolerantie bent ..quote:Op zondag 16 mei 2010 07:23 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Niet alleen jegens PVV-fans hoor maar ook tegen alles wat rechts van het midden zit.
Jouw soort rechts dus wel...... en geweld komt overal voor ...quote:Rechtsen hebben de naam van intolerantie
Dat lijkt mij zeer sterk, daar men in Nederland sinds jaren centrum-rechts stemt. Ik snap ook niet wat je eigenlijk bedoelt; waar blijkt die intolerantie uit?quote:Op zondag 16 mei 2010 07:23 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Niet alleen jegens PVV-fans hoor maar ook tegen alles wat rechts van het midden zit.
Hier hetzelfde verhaal. Ik weet niet waar jij dit gehoord hebt, maar voor zover ik weet heeft "rechts" helemaal niet de naam van intolerantie. Ja, ik weet wel de Geert Wilders en zijn organisatie de naam heeft intolerant te zijn, maar die zijn dan ook, en dan heb je het ook over een rechts-extremistisch clubje. Normaal en degelijk rechts heeft die naam, breedgedragen, volgens mij helemaal niet.quote:Rechtsen hebben de naam van intolerantie
Wat bedoel je? Heb je voorbeelden? Ik bedoel, ja, er zijn mensen die geweld niet schuwen, ook linkse, vaak links-geörienteerde, maar zijn ze vele malen intoleranter? Hoe heb jij dit gekwalificeerd?quote:maar daar tegenover staat dat linksen vele malen intoleranter zijn en zelfs geweld niet schuwen.
Dat zullen ze ook niet aan de grote klok hangen.quote:Op zondag 16 mei 2010 09:38 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
ik lees al een paar jaar op Fok ... maar ik heb nog nooit een fokuser gezien die zei.. ik ben AFA-lid...
Tuurlijk niet.quote:slechs heel zelden tot bijna nooit is er iemand die het eens is met de AFA=strategie van lijfelijk confrontatie zoeken..
En de kogel komt van links is ook maar uit de lucht gegrepen. Bijna overal is het mot met de extreem linksen als rechts een demonstratie houdt.quote:ik kan me niet iemand duidelijk herinneren, wel een beetje vaagjes
[..]
Ah, je verwacht dat tolerantie vanzelfsprekend is tegen intoleranten? Je leest volgens mij nogal selectief, is dat vanwege je kleurtje? De mensen die niets van de islam moeten hebben wegzetten als intolerant. Heb je nog meer van die geijkte kreten. KoosVogels en Lord_Veter zijn ook al van die heerlijke tolerante figuren om een paar te noemen.quote:nooit aan gedacht dat jij zelf de grote voortrekker van intolerantie bent ..
Mijn tolerantie gaat verder dan die van jou ooit zal zijn.quote:maar dan tegen wat 'links' is ? En je projecteert je eigen intolerantie op de 'vijand' ?
Mijn soort rechts geeft om mensen die normaal zijn, om minder validen, bejaarden in verzorginstehuizen enz. Mijn soort staat niet moralistisch van de daken te schreeuwen hoe goed ze wel zijn. Mijn soort staat vaak niet alleen in woorden maar ook in daden klaar.quote:[..]
Jouw soort rechts dus wel...... en geweld komt overal voor ...
Je komt heel vredelievend over inderdaad.quote:Op zondag 16 mei 2010 10:43 schreef Dr.Nikita het volgende:
Mijn tolerantie gaat verder dan die van jou ooit zal zijn.
[..]
De intolerantie jegens PVV-fans is niets vergeleken bij de intolerantie jegens moslims van de PVV. Er is geen plan, van geen enkele andere partij, om PVV-stemmers uit te zonderen in de wet, bijvoorbeeld door PVV stemmers te weigeren samen te komen in een gebouw om hun platform te bespreken....quote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:19 schreef Opmaat het volgende:
De intolerantie jegens PVV-fans is echt schrikbarend in dit land.
Ik vind deze duiding toch wel een blijk van intolerantie. Maar hé; dit is slechts mijn moreel kader.quote:Jouw soort rechts dus wel
Dat is waar. Het slechts jouw moreel kader, en weinig meer.quote:Op zondag 16 mei 2010 11:58 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ik vind deze duiding toch wel een blijk van intolerantie. Maar hé; dit is slechts mijn moreel kader.
Dit is een onnodige herhaling van het reeds gestelde. Maar hé; dat is enkel wat ik ervan vind.quote:Op zondag 16 mei 2010 12:00 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dat is waar. Het slechts jouw moreel kader, en weinig meer.
nee hoor.... feitelijke vaststelling..quote:Op zondag 16 mei 2010 11:58 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ik vind deze duiding toch wel een blijk van intolerantie. Maar hé; dit is slechts mijn moreel kader.
Wat een raar onderwerp, althans de openingspost.quote:
Hoezo, nee hoor?quote:
Gewoon een centraal PVV/Geert Wilders topic, deel 26quote:Op zondag 16 mei 2010 12:42 schreef fokthesystem het volgende:
Wat een raar onderwerp, althans de openingspost.
Ik kan er niks van vinden, (link?) dus de vraag is nu: wil brinkman toch niet voor de pvv gaan zitten en begint na de verkiezingen direct zijn eigen 'lijst', dus alleen in de kamer zoals rita v destijds?
Of is het gewoon pvv-hetzen?
Ah en dan zijn feiten e.d. alleen maar ballast? het motto is dan : hetzen en koffiediek kijken, dromen en wishfull thinken?quote:Op zondag 16 mei 2010 19:47 schreef Kikopuz het volgende:
[..]
Gewoon een centraal PVV/Geert Wilders topic, deel 26
quote:Op zondag 16 mei 2010 21:38 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Ah en dan zijn feiten e.d. alleen maar ballast? het motto is dan : hetzen en koffiediek kijken, dromen en wishfull thinken?
Waar heb je het over?quote:Op zondag 16 mei 2010 21:38 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Ah en dan zijn feiten e.d. alleen maar ballast? het motto is dan : hetzen en koffiediek kijken, dromen en wishfull thinken?
Lees topic titel en mijn eigen citaat : dus de vraag is nu: wil brinkman toch niet voor de pvv gaan zitten en begint na de verkiezingen direct zijn eigen 'lijst', dus alleen in de kamer zoals rita v destijds?quote:
Lees topic titel en mijn eigen citaat : dus de vraag is nu: wil brinkman toch niet voor de pvv gaan zitten en begint na de verkiezingen direct zijn eigen 'lijst', dus alleen in de kamer zoals rita v destijds?quote:
Natuurlijk is 'fractie Brinkman' een verzinsel. Godsamme zegquote:Op zondag 16 mei 2010 22:48 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Lees topic titel en mijn eigen citaat : dus de vraag is nu: wil brinkman toch niet voor de pvv gaan zitten en begint na de verkiezingen direct zijn eigen 'lijst', dus alleen in de kamer zoals rita v destijds?
Is dat gewoon verzinnen wat men doet of is er reden (bron?) om dit topic titeltje plausibel te maken?
Oh leuk.... wel heel NL's, dat wel, roeptoeteren richting pvv, (let u vooral niet op ons!)quote:Op zondag 16 mei 2010 22:50 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Natuurlijk is 'fractie Brinkman' een verzinsel. Godsamme zeg
Ach & Wee, Groep Wilders is weer eens verongelijkt.quote:Op zondag 16 mei 2010 22:58 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Oh leuk.... wel heel NL's, dat wel, roeptoeteren richting pvv, (let u vooral niet op ons!)
de bekende weg vragen met een nepotisch vraagteken aldus.
Jammer, maar wel NL anno nu, politiek bezien..
Gast, we zitten op een forumquote:Op zondag 16 mei 2010 22:58 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Oh leuk.... wel heel NL's, dat wel, roeptoeteren richting pvv, (let u vooral niet op ons!)
de bekende weg vragen met een nepotisch vraagteken aldus.
Jammer, maar wel NL anno nu, politiek bezien..
Het is gewoon een titel, doe niet zo moeilijkquote:Op zondag 16 mei 2010 22:58 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Oh leuk.... wel heel NL's, dat wel, roeptoeteren richting pvv, (let u vooral niet op ons!)
de bekende weg vragen met een nepotisch vraagteken aldus.
Jammer, maar wel NL anno nu, politiek bezien..
Hij is gewoon aan het mierenneuken: Typisch PVV-gedrag. Die stellen immers kamervragen naar aanleiding van een vijftien jaar oud Kinderen voor Kinderen liedje. Hoezo muggenziften?quote:Op zondag 16 mei 2010 23:02 schreef Kikopuz het volgende:
[..]
Het is gewoon een titel, doe niet zo moeilijk
"Maar buurman..! wat doet u nu?" dit is jouw kodak momentquote:Op zondag 16 mei 2010 23:05 schreef KoosVogels het volgende:
Hij is gewoon aan het mierenneuken: Typisch PVV-gedrag.
Waar heb je het in godsnaam over? Posten wij soms in verschillende topics?quote:Op zondag 16 mei 2010 23:10 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
"Maar buurman..! wat doet u nu?" dit is jouw kodak moment(uit flodder, een tv serie ooit)
A. de pvv heeft geen leden
B. ik ben geen pvv stemmer
C. de pluche plak partijen drijven mensen met een rechtsgevoel gekoppelt aan andere klachten over de regeringen van her naar de pvv, zij regelen meer stemmers voor wilders' pvv dan de pvv zelf.
Dus typisch pvv gedrag? paradox dan, als het mij aan gaat.
In verschillende universums, heb ik eerder het idee.quote:Op zondag 16 mei 2010 23:13 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Waar heb je het in godsnaam over? Posten wij soms in verschillende topics?
quote:Op zondag 16 mei 2010 23:19 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
In verschillende universums, heb ik eerder het idee.
Stel ff, work with me:quote:Op zondag 16 mei 2010 23:13 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Waar heb je het in godsnaam over? Posten wij soms in verschillende topics?
Ooooooooooooooooooooh zoooooooooooo. Zeg dat dan meteen.quote:Op zondag 16 mei 2010 23:23 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Stel ff, work with me:
---------------------------------------------------------------------------
IK schrijf over JOU : Hij is gewoon aan het mierenneuken: Typisch SGP-gedrag.
JIJ reageert dan met:
"Maar buurman..! wat doet u nu?" dit is jouw kodak moment (uit flodder, een tv serie ooit)(zoiets als, daar ga je bewezen nat met je aanname)
A. de SGP heeft leden maar ik ben geen lid er van
B. ik ben ook geen SGP stemmer
C. de pluche plak partijen drijven mensen met een rechtsgevoel gekoppelt aan andere klachten over de regeringen van her naar partijen als BIJV.. CU
Dus typisch SGP gedrag? paradox dan, als het mij aan gaat.---------------------------------------------------------------------------
Gaat er dan wel een lichtje branden?
Onbedoeld kom je dicht in de buurt. NL is zo ver weg van haar eigen politiek, 'karakter', de mensen onderling, het lijkt momenteel wel een (slechte) episode uit The Twilight Zone ! http://www.imdb.com/title/tt0088634/quote:Op zondag 16 mei 2010 23:19 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
In verschillende universums, heb ik eerder het idee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |