FOK!forum / Klaagbaak / [KLB SC 2657] VOETBAL IS ONS LEVEN
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 14:53
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 14:17 schreef Otis2.0 het volgende:
Goedemiddag.

Ik begin met de mededeling dat dit topic bedoeld is voor mannen. Ze is bedoeld voor personen die binnen de FIFA-doelgroep vallen. Behoor jij niet tot deze doelgroep aangezien je behoort tot één der volgende categorieën, is het nu tijd dit topic te verlaten.

Categorie 1: Vrouwen. Voor vrouwen is het niet verplicht FIFA te adoreren. Indien vrouwen meedoen met FIFA is het hen niet verplicht zich te houden aan de FIFA-Bro Code.
Categorie 2: Voetbalhaters. Deze categorie dient zich uit de buurt van FIFA te houden en geen commentaar te leveren. Indien zij, om wat voor reden dan ook, tóch mee wensen te doen met FIFA, dienen de FIFA-spelers in de roedel deze mensen éérst te dwingen de FIFA-Bro Code tot zich te nemen.


Goed, nu ik de juiste doelgroep heb bereikt, gaan we van start.
Het is bij een ieder bekend dat er niks leuker is dan een FIFA-toernooitje of iets dergelijks met mannen onder elkaar. Immers, iemand moet de leider van de roedel zijn, en wat is een betere manier om deze aan te wijzen dan een FIFA-battle?
Nu zullen jullie begrijpen, bij dit soort battles is er behoefte aan simpele, duidelijke maar toch doeltreffende regels om ze in goede banen te leiden. In het kort zal ik deze code, de FIFA-Bro Code, in de bijlage toelichten. Natuurlijk kunt u zich hieronder in het reactiescherm vrij voelen om naar wens suggesties in te voeren om de Code aan te vullen.

Nu moge mijn klacht helder zijn; ik wil even de tijd nemen om te klagen over mensen die zich niet aan de FIFA-Bro Code houden. Voor een ieder zijn deze non-mensen een bron van ergernis en woede en in sommige, extreme gevallen zelfs aanleiding tot geweld. En dit is wel het laatste dat wij willen, is het niet?

Bijlage 1.2: de FIFA Bro-Code, versie 1.4
Artikel 1:
Voor de wedstrijd begint, heeft iedere speler ten hoogste 3 minuten de tijd om zijn opstelling en/of formatie aan te passen. Beslist niet langer.

Artikel 2:
1. Indien een FIFA-speler de keeper per ongeluk een achterbal in de voeten van de spits van de tegenstander passt, is het deze tegenstander ten strengste verboden te scoren.
2. Indien een verdedigende actie van een speler, niet bestuurd door de FIFA-speler maar door de AI (hierbij valt te denken aan een sliding), leidt tot een strafschop, is de nemer van deze strafschop verplicht deze door het midden te nemen; de keeper zal blijven staan en de strafschop wordt gestopt.

Artikel 3:
De herhalingen van een doelpunt dienen zo spoedig mogelijk te worden doorgeklikt. Het meerdere malen bekijken van een herhaling is ten strengste verboden.

Artikel 4:
In de rust verschijnt een overzichtsscherm. Het is een FIFA-speler ten strenge verboden deze zomaar weg te drukken.

Artikel 5:
Wanneer twee FIFA-spelers onder elkaar een X-aantal FIFA-wedstrijden spelen om daarna aan de hand van het aantal overwinningen te bepalen wie het meest mannelijk is, dienen wedstrijden die gewonnen zijn na een strafschoppenserie niet te worden meegeteld.

Artikel 6:
1. Wanneer de ene FIFA-speler een team heeft gekozen voordat de andere dat doet, dient de tweede een team te kiezen dat hooguit een halve ster hoger is in beoordeling. Meer dan een ster verschil tussen de twee teams is uit den boze.
2. Wanneer de ene FIFA-speler een clubteam heeft gekozen, is de andere verplicht dit ook te doen. In zo'n geval is het kiezen van een nationaal elftal ten strengste verboden. Vice versa geldt dit vanzelfsprekend ook.
3. Ook hetzelfde team nemen als de andere FIFA-speler is uit den boze.

Artikel 7:
Bij een voorsprong is het een FIFA-speler ten strengste verboden om te stoppen met aanvallen en de bal minutenlang op eigen helft rond te spelen.

Artikel 8:
Tijdens een FIFA-wedstrijd is het voor niet-spelers ten strengste verboden voor het beeld langs te lopen of de spelers op andere wijze uit hun concentratie te halen.

Artikel 9:
De eigenaar van de locatie waar de FIFA-battle zich voordoet is verplicht te zorgen voor voldoende voorzieningen. Deze zijn onder te verdelen in drie categorieën.

Artikel 10:
Degene die de verantwoordelijkheid op zich neemt een locatie te verzorgen voor een FIFA-battle dient te zorgen voor voldoende voorzieningen. Deze zijn onder te verdelen in drie categorieën.
1. Bier.
2. Chips.
3. Indien er gebruik wordt gemaakt van draadloze controllers; voldoende batterijen en/of opgeladen accu's.


Artikel 11:
Het is een FIFA-speler ten aller tijde verboden om te praten over stoppen met de wedstrijd, danwel daadwerkelijk te stoppen met een wedstrijd, vanwege het feit dat de FIFA-speler al ver achterstaat en geen kans meer ziet de wedstrijd als winnaar af te sluiten.

Artikel 12:
1. Bij een stand van 3-0, ook wel bekend onder de term 'Jantje', is de wedstrijd afgelopen. Let wel; dit geldt slechts voor de stand van 3-0. Bij andere standen waarbij het verschil tussen de teams drie doelpunten bedraagt dient er doorgespeeld te worden. 4-1 is dus géén Jantje.
2. Indien men wenst van de Jantje-regel af te wijken, dient dit vóór de wedstrijd tussen alle betrokken partijen duidelijk gemaakt te worden.



Nu rest mij niets dan u te bedanken voor uw tijd en aandacht, namens de gehele FIFA-minnende wereldbevolking.

Hoogachtend,
Otis2.0
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 14:54
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 14:51 schreef reetveter het volgende:
4-1 met rust. Knul krijgt voetballes
Je forceert mij bijna om FIFA '05 op te starten en de statistieken hier te posten.
minkuukeldinsdag 11 mei 2010 @ 14:54
Voetbal
Skylark.dinsdag 11 mei 2010 @ 14:54
Valt wel mee Otis. Ik ken de meeste functies wel maar dit soort dingen niet.
Skylark.dinsdag 11 mei 2010 @ 14:55
Ik heb de code een keer gebroken . Mijn broertje won met fucking veel geluk en toen heb ik de Gamecube (die was dat nog toen) uitgezet en gezegd: Jij hebt gewonnen.

Hij was zo boos (en terecht) dat hij tot op de dag van vandaag niet met FIFA tegen mij wil spelen.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 14:55
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 14:54 schreef minkuukel het volgende:
Voetbal
Geslacht Man


Jij bent je penis niet waard.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 14:56
!
ynuhhdinsdag 11 mei 2010 @ 14:57


Op de één of andere manier vind ik dit een lekker nummer.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 14:58
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 14:59
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 14:57 schreef ynuhh het volgende:


Op de één of andere manier vind ik dit een lekker nummer.
Is het ook.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 14:59
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 14:58 schreef Otis2.0 het volgende:
BEST YOUTUBE VIDEO EVER
Trollface.dinsdag 11 mei 2010 @ 14:59
Fapt 'ie lekker?
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 15:00
Welke klootzak heeft die tt verneukt?
Skylark.dinsdag 11 mei 2010 @ 15:00


Dan post ik er ook één.
reetveterdinsdag 11 mei 2010 @ 15:00
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 14:57 schreef ynuhh het volgende:


Op de één of andere manier vind ik dit een lekker nummer.
Ik ook wel
reetveterdinsdag 11 mei 2010 @ 15:01
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:00 schreef NoelGallagher het volgende:
Welke klootzak heeft die tt verneukt?
Ja inderdaad dit slaat echt nergens op. Welke kankermongool heeft dat nou weer gedaan. Ja ik noem een modje een kankermongool . Het mag over zusjes gaan, tennis, korfbal, teelbalkanker, maar over voetbal is het weer niet goed
ynuhhdinsdag 11 mei 2010 @ 15:01
Ik heb vandaag al 6 uur gewerkt.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 15:01
CHECK DIE IN THE MISTS OF VIENNA DAN

CHECK 4:25
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 15:02
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:01 schreef reetveter het volgende:

[..]

Ja inderdaad dit slaat echt nergens op. Welke kankermongool heeft dat nou weer gedaan. Ja ik noem een modje een kankermongool . Het mag over zusjes gaan, tennis, korfbal, teelbalkanker, maar over voetbal is het weer niet goed
Heb het al gemeld in fb van klb
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:02
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:01 schreef reetveter het volgende:

[..]

Ja inderdaad dit slaat echt nergens op. Welke kankermongool heeft dat nou weer gedaan. Ja ik noem een modje een kankermongool . Het mag over zusjes gaan, tennis, korfbal, teelbalkanker, maar over voetbal is het weer niet goed
Het is vast iemand zonder vriendin en iemand die geen verstand van voetbal heeft.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:03
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:01 schreef ynuhh het volgende:
Ik heb vandaag al 6 uur gewerkt.
Doe je goed.

Vandaag een dagje vrij, morgen van 1 uur 's middags tot 6 uur 's avonds.
reetveterdinsdag 11 mei 2010 @ 15:03
Wedden dat ik weer op mag rotten omdat ik er wat van zeg . Die lui moeten niet zo populair gaan doen constant.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 15:03
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:03 schreef reetveter het volgende:
Wedden dat ik weer op mag rotten omdat ik er wat van zeg . Die lui moeten niet zo populair gaan doen constant.
tik em an, samen staan we sterk toch
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 15:06
aii
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 15:06
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:06
Rukkers is ten minste weg.
reetveterdinsdag 11 mei 2010 @ 15:07
swarma
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:09
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:09
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:07 schreef reetveter het volgende:
swarma
Misschien had hij het wel veranderd.
ynuhhdinsdag 11 mei 2010 @ 15:13
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:03 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Doe je goed.

Vandaag een dagje vrij, morgen van 1 uur 's middags tot 6 uur 's avonds.
Jij werkt voor een baas?
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:14
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:13 schreef ynuhh het volgende:

[..]

Jij werkt voor een baas?
Normaal alleen in het weekend, maar nu vakantie.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:20
Jij eigen baas?
ynuhhdinsdag 11 mei 2010 @ 15:23
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:20 schreef Potloodvis het volgende:
Jij eigen baas?
Vind ik een groot woord.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:23
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:23 schreef ynuhh het volgende:

[..]

Vind ik een groot woord.
Freelancer dan?

Of wat?
ynuhhdinsdag 11 mei 2010 @ 15:26
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:23 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Freelancer dan?

Of wat?
Zie pm.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:29
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:26 schreef ynuhh het volgende:

[..]

Zie pm.
Gelezen.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 15:30
Little Green Bag
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:31
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:30 schreef NoelGallagher het volgende:
Little Green Bag
George Baker.
ynuhhdinsdag 11 mei 2010 @ 15:31
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:30 schreef NoelGallagher het volgende:
Little Green Bag
3fm. Muziek ging hier ook harder.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 15:32
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:31 schreef ynuhh het volgende:

[..]

3fm. Muziek ging hier ook harder.
Hopen dat ie op Lowlands komt Het hardnekkige gerucht is er iig
ynuhhdinsdag 11 mei 2010 @ 15:34
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:32 schreef NoelGallagher het volgende:

[..]

Hopen dat ie op Lowlands komt Het hardnekkige gerucht is er iig
Dit nummer is ook wel leuk.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:36
Ik luister bijna altijd Radio Veronica.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 15:37
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:36 schreef Potloodvis het volgende:
Ik luister bijna altijd Radio Veronica.
Luisterde ik eerst ook altijd, tot ik 3fm in de gaten kreeg
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:39
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:37 schreef NoelGallagher het volgende:

[..]

Luisterde ik eerst ook altijd, tot ik 3fm in de gaten kreeg
Dat heb ik eerst altijd geluisterd, maar er komt best veel gepraat tussendoor.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 15:39
Ik moet zo erg schijten, maar ik ben bang dat als ik hier ga schijten dat de wc verstopt raakt
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:40
Ynuhh, heb je ook 80.000 aan startgeld moeten betalen of geldt dit alleen voor BV's?
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:40
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:39 schreef NoelGallagher het volgende:
Ik moet zo erg schijten, maar ik ben bang dat als ik hier ga schijten dat de wc verstopt raakt
Als je het te lang ophoudt dan komt het via je mond eruit.
reetveterdinsdag 11 mei 2010 @ 15:40
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:40 schreef Potloodvis het volgende:
Ynuhh, heb je ook 80.000 aan startgeld moeten betalen of geldt dit alleen voor BV's?
Alleen bv's
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 15:41
Eens met de TT
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 15:41
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:36 schreef Potloodvis het volgende:
Ik luister bijna altijd Radio Veronica.
skyradio of kinkfm. Maar meestal gewoon mijn eigen muziek
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 15:42
Wtf.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:43
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:41 schreef wise het volgende:

[..]

skyradio of kinkfm. Maar meestal gewoon mijn eigen muziek
Die heb ik vandaag allemaal gedelete, stond te veel rotzooi tussen.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:44
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:40 schreef reetveter het volgende:

[..]

Alleen bv's
Merci, wist even niet meer precies hoe dat in elkaar zat.
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 15:44
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:43 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Die heb ik vandaag allemaal gedelete, stond te veel rotzooi tussen.
al je muziek¿
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:42 schreef wolvendagen het volgende:
Wtf.
wat?
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:44
Er kwam net een fragment van She voorbij.
ynuhhdinsdag 11 mei 2010 @ 15:44
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:40 schreef Potloodvis het volgende:
Ynuhh, heb je ook 80.000 aan startgeld moeten betalen of geldt dit alleen voor BV's?
Minimumkapitaal is ¤18.000 voor een besloten vennootschap. Maar nee, dat is alleen voor B.V's

En zeer waarschijnlijk komt dat binnenkort te vervallen.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:45
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:44 schreef wise het volgende:

[..]

al je muziek¿
Ja, was te veel om te sorteren, dus donderdag of zo alles opnieuw downloaden.

Heb nu enkel nog 1 liveset.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:46
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:44 schreef ynuhh het volgende:

[..]

Minimumkapitaal is ¤18.000 voor een besloten vennootschap. Maar nee, dat is alleen voor B.V's

En zeer waarschijnlijk komt dat binnenkort te vervallen.
Dan komt er misschien een overvloed aan bedrijven.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 15:46
Kanker, wc is dus verstopt door mijn kankergrote drol
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 15:46
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:45 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Ja, was te veel om te sorteren, dus donderdag of zo alles opnieuw downloaden.

Heb nu enkel nog 1 liveset.
heb iets van 55gig. Ga ik dus nooit weggooien. Zitten een aantal moeilijk te zoeken albums tussen ¡¡
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:48
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:46 schreef NoelGallagher het volgende:
Kanker, wc is dus verstopt door mijn kankergrote drol
Bravo.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:49
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:46 schreef wise het volgende:

[..]

heb iets van 55gig. Ga ik dus nooit weggooien. Zitten een aantal moeilijk te zoeken albums tussen ¡¡
Ik had slechts 19GB.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:52
Ik ben hopelijk niet de enige die zich verveeld vandaag.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 15:55
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:46 schreef NoelGallagher het volgende:
Kanker, wc is dus verstopt door mijn kankergrote drol
Lijkt me eerde door het pleepapier.
Silentalarmdinsdag 11 mei 2010 @ 15:56
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 14:54 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Je forceert mij bijna om FIFA '05 op te starten en de statistieken hier te posten.
FIFA '05!!
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 15:56
Ik ben zelfs aan het overwegen om een CrimeClub-account aan te maken.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 15:57
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:55 schreef Chai het volgende:

[..]

Lijkt me eerde door het pleepapier.
Nee, want ik heb niet afgeveegd, dus daar kan het niet aan liggen.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 15:58
Mensen die zich vervelen. Doe gewoon FM man.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 15:58
Sa
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 15:58
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:57 schreef NoelGallagher het volgende:

[..]

Nee, want ik heb niet afgeveegd, dus daar kan het niet aan liggen.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 15:58
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:57 schreef NoelGallagher het volgende:

[..]

Nee, want ik heb niet afgeveegd, dus daar kan het niet aan liggen.
.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 15:59
Wat?
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:00
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:57 schreef NoelGallagher het volgende:

[..]

Nee, want ik heb niet afgeveegd, dus daar kan het niet aan liggen.
pics¡¡¡¡
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:01
Fenerbahce wil Dzsudzsak
11 mei 2010

Volgens diverse Turkse media heeft Fenerbahce belangstelling voor Balasz Dzsudzsak. Fenerbahce zou de naar verluidt gevraagde transferson van 12 miljoen euro willen betalen. De Hongaar zou maar liefst 2,5 miljoen euro kunnen gaan verdienen. De Turken spelen komend seizoen in de door de Hongaar zo gewenste Champions League. Of Dzsudzsak ook belangstelling heeft voor de Turkse club is niet bekend.
PSV Netwerk
In Hongaarse media bevestigde de zaakwaarnemer van Fenerbahce de interesse. 'We hebben er van gehoord, maar ik kan niet ingaan op eventuele aanbiedingen. Balasz zou in ieder geval vereerd zijn als zo'n grote club concrete interesse toont.'


DOEI HE
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:01
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:00 schreef wise het volgende:

[..]

pics¡¡¡¡
No man doe ik jullie niet aan
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:01
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:01 schreef NoelGallagher het volgende:

[..]

No man doe ik jullie niet aan
pm?

Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:03
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:01 schreef NoelGallagher het volgende:
Fenerbahce wil Dzsudzsak
11 mei 2010

Volgens diverse Turkse media heeft Fenerbahce belangstelling voor Balasz Dzsudzsak. Fenerbahce zou de naar verluidt gevraagde transferson van 12 miljoen euro willen betalen. De Hongaar zou maar liefst 2,5 miljoen euro kunnen gaan verdienen. De Turken spelen komend seizoen in de door de Hongaar zo gewenste Champions League. Of Dzsudzsak ook belangstelling heeft voor de Turkse club is niet bekend.
PSV Netwerk
In Hongaarse media bevestigde de zaakwaarnemer van Fenerbahce de interesse. 'We hebben er van gehoord, maar ik kan niet ingaan op eventuele aanbiedingen. Balasz zou in ieder geval vereerd zijn als zo'n grote club concrete interesse toont.'


DOEI HE
Ze wilden Suarez ook al !
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:03
Boh, die dönerzaak in Enschede. Ik vreet me kapot daar.
Silentalarmdinsdag 11 mei 2010 @ 16:04
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 14:58 schreef Otis2.0 het volgende:
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:04
Tuurlijk heb ik m'n reet wel afgeveegd
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:04
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:58 schreef Otis2.0 het volgende:
Mensen die zich vervelen. Doe gewoon FM man.
Heb ik niet.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:04
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:04 schreef NoelGallagher het volgende:
Tuurlijk heb ik m'n reet wel afgeveegd
Pics van je aarsch.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:05
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:04 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Heb ik niet.
Hoe kun je nu geen FM hebben.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:05
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:05 schreef WillFerrell het volgende:

[..]

Hoe kun je nu geen FM hebben.
Door sinds 2005 geen spellen meer te kopen.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:05
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:04 schreef Chai het volgende:

[..]

Pics van je aarsch.
Ik wilde een pic van fas plaatsen, maar die heb ik niet dus die grap gaat niet door
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:05
'mannen' zonder FM .
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:05
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:05 schreef WillFerrell het volgende:

[..]

Hoe kun je nu geen FM hebben.
Kuddedieren.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:06
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:05 schreef NoelGallagher het volgende:

[..]

Ik wilde een pic van fas plaatsen, maar die heb ik niet dus die grap gaat niet door
Haarzelf of haar urinepotje?
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:06
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:05 schreef Chai het volgende:

[..]

Kuddedieren.
Genialiteit valt niet te ontkennen.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:06
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:05 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Door sinds 2005 geen spellen meer te kopen.
FM een spel noemen . Het is een way of life jonge.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:06
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:05 schreef Otis2.0 het volgende:
'mannen' zonder FM .
Kliekjes die geilen op elkaars digitale eigendommen.
Silentalarmdinsdag 11 mei 2010 @ 16:06
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 15:58 schreef NoelGallagher het volgende:
Sa
Hoi NG
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:06
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:05 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Door sinds 2005 geen spellen meer te kopen.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:06
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:06 schreef WillFerrell het volgende:

[..]


Kom niet haten, kuifje.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:06
Ik koop ook nooit computerspellen

Laatste spel dat ik gekocht heb, was gta 2
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:07
Ik heb nog nooit van m'n leven een computerspel gekocht. True story.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:07
Jongens, een vraag. Wat trekt jullie aan in deze sc, en waarom geen andere sc?
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:07
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:06 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Kom niet haten, kuifje.
Ik ben niet de pauper die zo afstandelijk is om geen FM te spelen.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:08
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:07 schreef NoelGallagher het volgende:
Jongens, een vraag. Wat trekt jullie aan in deze sc, en waarom geen andere sc?
Bij ONZ komen alleen maar echte kankermongolen. Hier ook wel, maar daar is het niveau nóg lager.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:08
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:07 schreef NoelGallagher het volgende:
Jongens, een vraag. Wat trekt jullie aan in deze sc, en waarom geen andere sc?
18 t/m 21-jarige bazen ipv WoW-ers en vrijgezelle 30+-ers die hun katten laten zien.
Silentalarmdinsdag 11 mei 2010 @ 16:08
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:07 schreef NoelGallagher het volgende:
Jongens, een vraag. Wat trekt jullie aan in deze sc, en waarom geen andere sc?
Jou.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:08
Dit is wel de enige sc, op pub na natuurlijk , waar eigenlijk alleen maar jongeren zitten, en dat is wel tof.
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:09
Ik eet bobotie vanavond.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:09
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:07 schreef NoelGallagher het volgende:
Jongens, een vraag. Wat trekt jullie aan in deze sc, en waarom geen andere sc?
Leeftijd, doelgroep, taalgebruik.

Niet te bang om het mondje open te trekken zonder een rel als gevolg, meestal.
BobbyBdinsdag 11 mei 2010 @ 16:10
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:08 schreef NoelGallagher het volgende:
Dit is wel de enige sc, op pub na natuurlijk , waar eigenlijk alleen maar jongeren zitten, en dat is wel tof.
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:10
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:09 schreef wolvendagen het volgende:
Ik eet bobotie vanavond.
das op zich wel te eten.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:10
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:08 schreef NoelGallagher het volgende:
Dit is wel de enige sc, op pub na natuurlijk , waar eigenlijk alleen maar jongeren zitten, en dat is wel tof.
PUB SC is ook super gaaf.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:10
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:09 schreef wolvendagen het volgende:
Ik eet bobotie vanavond.
Wat de neuk is dat.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:10
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:07 schreef WillFerrell het volgende:

[..]

Ik ben niet de pauper die zo afstandelijk is om geen FM te spelen.
FIFA '05 staat boven FM.
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:10
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:10 schreef WillFerrell het volgende:

[..]

Wat de neuk is dat.
Afrikaans.
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:10
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:10 schreef WillFerrell het volgende:

[..]

Wat de neuk is dat.
Afrikaans
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:11
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:10 schreef BobbyB het volgende:

[..]

hahaha, opa
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:11
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:10 schreef wolvendagen het volgende:

[..]

Afrikaans.
Zou je Mandingo ook eten?
BobbyBdinsdag 11 mei 2010 @ 16:12
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:07 schreef NoelGallagher het volgende:
Jongens, een vraag. Wat trekt jullie aan in deze sc, en waarom geen andere sc?
Geen idee. Ben hier gewoon beginnen te posten omdat het een bagger topic was en gewoon blijven hangen. Andere SC's trekken me niet omdat ik daar niemand "ken".
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:12
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:10 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

FIFA '05 staat boven FM.
Het is altijd nog '97 boven de rest. Maar FM staat weer drie dimensies daarboven en als FM-devs een keer zeiken, wordt dat als vernieuwing binnen FIFA gezien.
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:10 schreef wolvendagen het volgende:

[..]

Afrikaans.
Je eet Afrikanen op?
Silentalarmdinsdag 11 mei 2010 @ 16:12
dit zagen jullie niet.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:12
Boys, dringende vraag.

FM met een club in Zweden of in Noorwegen?
BobbyBdinsdag 11 mei 2010 @ 16:12
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:10 schreef WillFerrell het volgende:

[..]

Wat de neuk is dat.
Lekker.
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:12
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:11 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Zou je Mandingo ook eten?
Weet ik niet, ik ga het niet zoeken. Wats het?
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:12
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:11 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Zou je Mandingo ook eten?
!!!
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:12
FM

CM 01/02 = king
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:12
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:12 schreef Otis2.0 het volgende:
Boys, dringende vraag.

FM met een club in Zweden of in Noorwegen?
Zweden.
BobbyBdinsdag 11 mei 2010 @ 16:12
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:12 schreef Silentalarm het volgende:
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/yFTvbcNhEgc&hl=nl_NL&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/yFTvbcNhEgc&hl=nl_NL&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RUDc1frz22E&hl=nl_NL&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/RUDc1frz22E&hl=nl_NL&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/IUpPzVLBEbg&hl=nl_NL&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/IUpPzVLBEbg&hl=nl_NL&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
Mooie JoeTjoep.
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:13
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:12 schreef Otis2.0 het volgende:
Boys, dringende vraag.

FM met een club in Zweden of in Noorwegen?
Zweden.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:13
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:12 schreef wolvendagen het volgende:

[..]

Weet ik niet, ik ga het niet zoeken. Wats het?
.
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:13
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:12 schreef Silentalarm het volgende:
dit zagen jullie niet.
ik wel
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:13
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:12 schreef Otis2.0 het volgende:
Boys, dringende vraag.

FM met een club in Zweden of in Noorwegen?
Zweden man
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:13
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:12 schreef wise het volgende:
FM

CM 01/02 = king
Computers geavanceerder dan Windows 98 zijn ook te moeilijk voor jou hé, opa.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:13
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:13 schreef wolvendagen het volgende:

[..]

Zweden.
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:12 schreef WillFerrell het volgende:

[..]

Zweden.
Waarom?
Silentalarmdinsdag 11 mei 2010 @ 16:13
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:10 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

FIFA '05 staat boven FM.
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:13
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:13 schreef WillFerrell het volgende:

[..]

Computers geavanceerder dan Windows 98 zijn ook te moeilijk voor jou hé, opa.
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:14
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:13 schreef Otis2.0 het volgende:

[..]


[..]

Waarom?
Omdat mijn roots daar liggen.
Silentalarmdinsdag 11 mei 2010 @ 16:14
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:13 schreef Otis2.0 het volgende:

[..]


[..]

Waarom?
Zweden.
BobbyBdinsdag 11 mei 2010 @ 16:14
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:12 schreef wolvendagen het volgende:

[..]

Weet ik niet, ik ga het niet zoeken. Wats het?
Een porno acteur. Ook Afrikaans.
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:15
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:14 schreef BobbyB het volgende:

[..]

Een porno acteur. Ook Afrikaans.
Nee, die eet ik niet.
Silentalarmdinsdag 11 mei 2010 @ 16:15




wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:16
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:14 schreef BobbyB het volgende:

[..]

Een porno acteur. Ook Afrikaans.
jij weet de naam van een mannelijke porno acteur?
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:16
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:12 schreef Otis2.0 het volgende:
Boys, dringende vraag.

FM met een club in Zweden of in Noorwegen?
Noorwegen.
Silentalarmdinsdag 11 mei 2010 @ 16:16
quote:
En die Julia is lekker.
SPOILER
Jezelf quoten
Lakitudinsdag 11 mei 2010 @ 16:16
k
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:17
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:16 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Noorwegen.
Waarom?
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:17
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:16 schreef Silentalarm het volgende:

[..]

En die Julia is lekker.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:17
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:16 schreef Lakitu het volgende:
k
Beter check je
De FIFA-Bro Code, en mensen die haar niet respecteren.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:18
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:13 schreef Otis2.0 het volgende:

[..]


[..]

Waarom?
Zweden. Daarom.
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:19
quote:
done
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:19
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:17 schreef Otis2.0 het volgende:

[..]

Waarom?
Want Rosenborg BK en Lillestrom.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:20
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:15 schreef wolvendagen het volgende:

[..]

Nee, die eet ik niet.
Jij eet alles, toch?
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:20
Liefde is het antwoord, maar terwijl je daarop wacht, stelt de lust hele leuke vragen.
TheKCdinsdag 11 mei 2010 @ 16:20
Mensen die sambal over hun broodje doner doen . Het is geen chinees !!!!!
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:21
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:20 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Jij eet alles, toch?
Nee.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:21
Radar Love op Radio Veronica.
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:21
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:20 schreef TheKC het volgende:
Mensen die sambal over hun broodje doner doen . Het is geen chinees !!!!!
inderdaad

gewoon knoflook of satesaus
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:21
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:21 schreef Potloodvis het volgende:
Radar Love op Radio Veronica.
TheKCdinsdag 11 mei 2010 @ 16:21
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:21 schreef wise het volgende:

[..]

inderdaad

gewoon knoflook of satesaus
Of whisky/cocktailsaus
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:22
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:21 schreef wise het volgende:

[..]

inderdaad

gewoon knoflook of satesaus
Penisstaartsaus.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:22
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:20 schreef wolvendagen het volgende:
Liefde is het antwoord, maar terwijl je daarop wacht, stelt de lust hele leuke vragen.
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:20 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Jij eet alles, toch?
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:22
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:21 schreef TheKC het volgende:

[..]

Of whisky/cocktailsaus
hmm, smaakt op voorhand al raar. Maar misschien maar es proberen.
Silentalarmdinsdag 11 mei 2010 @ 16:22
Tostitijd.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:23
Ik moet straks naar de kapster.

Kom maar met goede ideeën, inclusief voorbeeldpic graag.
TheKCdinsdag 11 mei 2010 @ 16:23
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:22 schreef wise het volgende:

[..]

hmm, smaakt op voorhand al raar. Maar misschien maar es proberen.
Is hier het alternatief voor de knoflooksaus, smaakt best goed en je krijgt er geen stinkende bek van
TheKCdinsdag 11 mei 2010 @ 16:24
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:23 schreef Potloodvis het volgende:
Ik moet straks naar de kapster.

Kom maar met goede ideeën, inclusief voorbeeldpic graag.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:24
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:20 schreef TheKC het volgende:
Mensen die sambal over hun broodje doner doen . Het is geen chinees !!!!!
Jonge, gewoon knoflook, hete pepers en sambal over die rotzooi.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:24
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:23 schreef Potloodvis het volgende:
Ik moet straks naar de kapster.

Kom maar met goede ideeën, inclusief voorbeeldpic graag.
Dat matje er af.
TheKCdinsdag 11 mei 2010 @ 16:24
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:24 schreef WillFerrell het volgende:

[..]

Jonge, gewoon knoflook, hete pepers en sambal over die rotzooi.
Zegt meneer die overal joppiesaus overheen flikkert.
Lakitudinsdag 11 mei 2010 @ 16:25
Mensen die een kapster hebben Alsof vrouwen iets van haar weten
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:25
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:23 schreef Potloodvis het volgende:
Ik moet straks naar de kapster.

Kom maar met goede ideeën, inclusief voorbeeldpic graag.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:25
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:24 schreef TheKC het volgende:

[..]

Zegt meneer die overal joppiesaus overheen flikkert.
Heer-lijk.
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:25
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:22 schreef Potloodvis het volgende:

[..]


[..]
Als je je doppen opendoet had je al gezien dat ik geantwoord had.
Bragidinsdag 11 mei 2010 @ 16:25
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:25
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:25 schreef Lakitu het volgende:
Mensen die een kapster hebben Alsof vrouwen iets van haar weten
Je wilt toch die pronte tietjes van zo een VMBO-sletje in je nek en gezicht hebben hangen of niet.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:26
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:24 schreef TheKC het volgende:

[..]

Zegt meneer die overal joppiesaus overheen flikkert.
Dat moet wel een koning zijn.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:26
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:26 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Dat moet wel een koning zijn.
En nu knielen slet.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:26
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:25 schreef WillFerrell het volgende:

[..]

Je wilt toch die pronte tietjes van zo een VMBO-sletje in je nek en gezicht hebben hangen of niet.
Daarom, en het is mijn buurmeisje.
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:26
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:25 schreef Lakitu het volgende:
Mensen die een kapster hebben Alsof vrouwen iets van haar weten
Daarom heb ik een aantrekkelijke kapper, een man, maar hij zal wel homo zijn.
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:26
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:26 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Daarom, en het is mijn buurmeisje.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:26
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:26 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Daarom, en het is mijn buurmeisje.
PM me haar Hyves eens.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:26
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:25 schreef wolvendagen het volgende:

[..]

Als je je doppen opendoet had je al gezien dat ik geantwoord had.
Ik ben de lust, want ik stel vragen.
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:27
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:26 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Daarom, en het is mijn buurmeisje.
¡¡¡¡¡¡¡¡

hoe oud en kan ze dan wel knippen?
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:27
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:26 schreef WillFerrell het volgende:

[..]

PM me haar Hyves eens.
Die heeft ze niet, mensen van in de 20 jaar doen daar niet aan, weet je.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:27

Deze kapsel toghhhh
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:27
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:27 schreef wise het volgende:

[..]

¡¡¡¡¡¡¡¡

hoe oud en kan ze dan wel knippen?
Begin 20 jaar en ze kan knippen, ja.
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:27
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:26 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Ik ben de lust, want ik stel vragen.
Puke in my mouth.
Lakitudinsdag 11 mei 2010 @ 16:28
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:25 schreef WillFerrell het volgende:

[..]

Je wilt toch die pronte tietjes van zo een VMBO-sletje in je nek en gezicht hebben hangen of niet.
Daar heb ik geen knipbeurt voor nodig vriend.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:28
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:27 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Die heeft ze niet, mensen van in de 20 jaar doen daar niet aan, weet je.
Klopt, sinds ik 20 ben geworden Hyves ik veel minder.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:28
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:28 schreef Lakitu het volgende:

[..]

Daar heb ik geen knipbeurt voor nodig vriend.
Het geeft wel een gebruikt gevoel ja, betalen voor tietjes.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:28
Serieus Request in Eindhoven dit jaar.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:29
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:27 schreef wolvendagen het volgende:

[..]

Poke in my mouth.
Wat?
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:29
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:28 schreef NoelGallagher het volgende:
Serieus Request in Eindhoven dit jaar.
Boeiend, stel van die schreeuwlelijkerds van 3FM.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:29
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:27 schreef NoelGallagher het volgende:
[ afbeelding ]
Deze kapsel toghhhh
Zo heb ik de haren nu ook, maar dan bovenop geen hanenkam.

Wel matje en opgeschoren zijkant.
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:29
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:28 schreef NoelGallagher het volgende:
Serieus Request in Eindhoven dit jaar.
SR
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:29
Haha ik doe het lekker allebei niet, ik doe Denemarken.
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:30
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:29 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Wat?
Je veranderde mijn post, wat goed van je.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:30
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:29 schreef Otis2.0 het volgende:
Haha ik doe het lekker allebei niet, ik doe Denemarken.
Ben je Aalborg?
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:30
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:30 schreef wolvendagen het volgende:

[..]

Je veranderde mijn post, wat goed van je.
Ik wil je wel poken hoor, als je dat graag hebt.
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:30
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:29 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Zo heb ik de haren nu ook, maar dan bovenop geen hanenkam.

Wel matje en opgeschoren zijkant.
Homo.
Lakitudinsdag 11 mei 2010 @ 16:30
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:28 schreef NoelGallagher het volgende:
Serieus Request in Eindhoven dit jaar.
fucking care
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:31
en natuurlijk bakkebaarden in een stoer puntje
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:31
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:30 schreef Lakitu het volgende:

[..]

fucking care
Je kankermoeder.
Lakitudinsdag 11 mei 2010 @ 16:31
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:31 schreef NoelGallagher het volgende:

[..]

Je kankermoeder.
tough
Maisnondinsdag 11 mei 2010 @ 16:32
Hoi

http://3voor12.vpro.nl/sp(...)luisterpaal.43455406



L'abbatoir staat op luisterpaal! Gave samenwerking met Sticks die het woord doet
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:32
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:31 schreef NoelGallagher het volgende:

[..]

Je kankermoeder.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:32
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:30 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Ben je Aalborg?
Ik twijfel nog.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:32
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:31 schreef NoelGallagher het volgende:
en natuurlijk bakkebaarden in een stoer puntje
Hij snapt.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:32
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:32 schreef Maisnon het volgende:
Hoi

http://3voor12.vpro.nl/sp(...)luisterpaal.43455406

[ afbeelding ]

L'abbatoir staat op luisterpaal! Gave samenwerking met Sticks die het woord doet
Daar heb ik al eens wat over gehoord. Ga het meteen luisteren als ik vanavond om half 10 thuis ben
Maisnondinsdag 11 mei 2010 @ 16:32
Eindhoven dus, eindelijk die Serious Request bij huis... maar ik geef er niks om
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:32
Wise heb je serieus een TR gedaan bij m'n topic om hem naar ONZ te krijgen?
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:33
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:30 schreef wolvendagen het volgende:

[..]

Homo.
Je vader met zijn schriele voorkomen, ja.
Maisnondinsdag 11 mei 2010 @ 16:33
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:32 schreef NoelGallagher het volgende:

[..]

Daar heb ik al eens wat over gehoord. Ga het meteen luisteren als ik vanavond om half 10 thuis ben
't Is echt gaaf, doordat die Nobody Beats the Drum man erbij zit is het ineens vele meer... electro achtig, de beats, kweet niet hoe ik het moet uitleggen
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:33
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:32 schreef Otis2.0 het volgende:
Wise heb je serieus een TR gedaan bij m'n topic om hem naar ONZ te krijgen?
Tuurlijk, tis toch geen klacht jonguh

Maar hij zal wel blijven staan, tr wordt geeneens naar gekeken
Lakitudinsdag 11 mei 2010 @ 16:34
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:33 schreef wise het volgende:

[..]

Tuurlijk, tis toch geen klacht jonguh
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:31 schreef NoelGallagher het volgende:

[..]

Je kankermoeder.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:34
Ik ga mijn haar wat langer laten groeien en mijn haarstyliste heeft het de vorige keer ook gesnapt.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:34
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:33 schreef wise het volgende:

[..]

Tuurlijk, tis toch geen klacht jonguh
Grafmongool.
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:34
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:33 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Je vader met zijn schriele voorkomen, ja.
Mijn vader gaat niet vreemd met de ex van zijn neef en heeft het kapsel van George Clooney. Your argument, is invalid.
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:34
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:34 schreef Lakitu het volgende:

[..]


[..]
me moeder is dood ja
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:34
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:33 schreef Maisnon het volgende:

[..]

't Is echt gaaf, doordat die Nobody Beats the Drum man erbij zit is het ineens vele meer... electro achtig, de beats, kweet niet hoe ik het moet uitleggen
Ik zal m'n oordeel vanavond geven, jwt
reetveterdinsdag 11 mei 2010 @ 16:35
Ik heb zulks een tof kado gekocht
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:35
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:34 schreef Otis2.0 het volgende:

[..]

Grafmongool.
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:35
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:35 schreef reetveter het volgende:
Ik heb zulks een tof kado gekocht
Voor wie en wat
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:35
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:34 schreef wise het volgende:

[..]

me moeder is dood ja
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:35
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:34 schreef wolvendagen het volgende:

[..]

Mijn vader gaat niet vreemd met de ex van zijn neef en heeft het kapsel van George Clooney. Your argument, is invalid.
Ik zie het op je Hyves.

Het is net Bono, maar dan in het zuur.
Lakitudinsdag 11 mei 2010 @ 16:35
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:34 schreef wise het volgende:

[..]

me moeder is dood ja
Right. En toch vind je het goed als mensen over anderen hun moeders praten?
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:32 schreef wise het volgende:

[..]

wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:35
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:35 schreef NoelGallagher het volgende:

[..]

wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:35
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:35 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Ik zie het op je Hyves.

Het is net Bono, maar dan in het zuur.
Dat is een pruik, dat heb je goed gezien.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:35
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:34 schreef WillFerrell het volgende:
Ik ga mijn haar wat langer laten groeien en mijn haarstyliste heeft het de vorige keer ook gesnapt.
Daar twijfel ik ook over, halflang haar en zo smooth achterover.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:36
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:34 schreef wise het volgende:

[..]

me moeder is dood ja
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:35 schreef NoelGallagher het volgende:

[..]

wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:36
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:35 schreef Lakitu het volgende:

[..]

Right. En toch vind je het goed als mensen over anderen hun moeders praten?
[..]
yup, ik heb geen gevoel .
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:36
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:35 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Daar twijfel ik ook over, halflang haar en zo smooth achterover.
Haha kamper.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:36
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:35 schreef wolvendagen het volgende:

[..]

Dat is een pruik, dat heb je goed gezien.
Oh.
reetveterdinsdag 11 mei 2010 @ 16:36
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:35 schreef wolvendagen het volgende:

[..]

Voor wie en wat
Mien dearne omdat ik over 2 weken alweer heul lang heb. Kwam k daar gelukkig op tijd achter .
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:36
Mijn haar is nu ook beetje kort, zijkanten wat korter, maar niet opgeschoren. Opgeschoren Beetje lang aan de achterkant, en ook beetje op de bovenkant. en natuurlijk bakkebaarden in een puntje, ja togh
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:36
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:36 schreef Otis2.0 het volgende:

[..]

Haha kamper.
Wat Sjonnie?
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:37
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:35 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Daar twijfel ik ook over, halflang haar en zo smooth achterover.
Niet achterover, casual opzij.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:37
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:36 schreef NoelGallagher het volgende:
Mijn haar is nu ook beetje kort, zijkanten wat korter, maar niet opgeschoren. Opgeschoren Beetje lang aan de achterkant, en ook beetje op de bovenkant. en natuurlijk bakkebaarden in een puntje, ja togh
Dat is aan.
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:37
Zo dadelijk maar het pand verlaten
TheKCdinsdag 11 mei 2010 @ 16:37
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:34 schreef WillFerrell het volgende:
Ik ga mijn haar wat langer laten groeien en mijn haarstyliste heeft het de vorige keer ook gesnapt.
Net als de S-man zeker
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:37
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:37 schreef WillFerrell het volgende:

[..]

Niet achterover, casual opzij.
Nee, dat is fag.
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:37
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:36 schreef reetveter het volgende:

[..]

Mien dearne omdat ik over 2 weken alweer heul lang heb. Kwam k daar gelukkig op tijd achter .
Ah oké.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:37
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:37 schreef TheKC het volgende:

[..]

Net als de S-man zeker
Dat doet iemand in zijn buurt, jewaids, kampers helpen elkaar daar altijd.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:38
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:37 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Nee, dat is fag.
Niet op een fagmanier.
TheKCdinsdag 11 mei 2010 @ 16:38
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:37 schreef WillFerrell het volgende:

[..]

Dat doet iemand in zijn buurt, jewaids, kampers helpen elkaar daar altijd.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:38
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:38 schreef TheKC het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ja. Echt wel.
Maisnondinsdag 11 mei 2010 @ 16:38
haarstyliste wat
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:38
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:37 schreef WillFerrell het volgende:

[..]

Dat doet iemand in zijn buurt, jewaids, kampers helpen elkaar daar altijd.
WF is een kamper.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:39
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:38 schreef Maisnon het volgende:
haarstyliste wat
Geef eens tips voor mijn nieuwe kapsel.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:39
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:38 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

WF is een kamper.
Ik niet. Die S-man woont in het noorden, ik in zuid-oost, jewaids.
Maisnondinsdag 11 mei 2010 @ 16:41
ik vind 1 bepaald kapsel wel leuk voor mannen, maar er zijn er niet veel die dat nemen

Ook omdat het niet het standaard nederlandse kruitvatgel stekeltjes is is het vast al snel gay

Ik zal eens foto's zoeken
reetveterdinsdag 11 mei 2010 @ 16:41
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:41
Ik ga, doei.
Bragidinsdag 11 mei 2010 @ 16:43
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:41 schreef Maisnon het volgende:
ik vind 1 bepaald kapsel wel leuk voor mannen, maar er zijn er niet veel die dat nemen

Ook omdat het niet het standaard nederlandse kruitvatgel stekeltjes is is het vast al snel gay

Ik zal eens foto's zoeken
In before the emo.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:43
Even voor de haters, misschien doe ik het wel zo.

Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:43
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:41 schreef Maisnon het volgende:
ik vind 1 bepaald kapsel wel leuk voor mannen, maar er zijn er niet veel die dat nemen

Ook omdat het niet het standaard nederlandse kruitvatgel stekeltjes is is het vast al snel gay

Ik zal eens foto's zoeken
Doe maar.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:44
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:43 schreef Bragi het volgende:

[..]

In before the emo.
Daar begin is sowieso niet aan.
Maisnondinsdag 11 mei 2010 @ 16:45
Woh op L'Abbatoir staan ook een paar gave niet hiphop tracks
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:45
Deze is wel aan, maar dan zonder die losse plukken voor.

#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:45
In groep 8 had ik gemillimeterd haar en een huge geblondeerde kuif
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:45
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:45 schreef Potloodvis het volgende:
Deze is wel aan, maar dan zonder die losse plukken voor.

[ afbeelding ]
gtfo
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:46
Eyo ik heb gekozen voor:
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:46
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:45 schreef Potloodvis het volgende:
Deze is wel aan, maar dan zonder die losse plukken voor.

[ afbeelding ]
Zo heb ik het nu, alleen die gayplukken aan de voorkant niet en bovenop is het wat korter
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:46
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:45 schreef NoelGallagher het volgende:
In groep 8 had ik gemillimeterd haar en een huge geblondeerde kuif



zo iets?


Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:46
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:45 schreef NoelGallagher het volgende:
In groep 8 had ik gemillimeterd haar en een huge geblondeerde kuif
Lekker gek, met de communie had ik ook blonde punten, toen was dat stoer.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:46
oh ja, en zonder die geblondeerde plukken
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:46
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:41 schreef Maisnon het volgende:
Ook omdat het niet het standaard nederlandse kruitvatgel stekeltjes is is het vast al snel gay
Inderdaad, dat heeft namelijk iedereen hier.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:47
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:46 schreef wise het volgende:

[..]

[ afbeelding ]


zo iets?


Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:47
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:46 schreef NoelGallagher het volgende:

[..]

Zo heb ik het nu, alleen die gayplukken aan de voorkant niet en bovenop is het wat korter
Ja, dat bovenop iets korter zag ik als standaard, anders moet je na 2 weken alweer naar de kapper.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:47
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:46 schreef Otis2.0 het volgende:
Eyo ik heb gekozen voor:
[ afbeelding ]
Goede keuze.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:48
Ik heb het zo, jeweettog.
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:48
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:48 schreef Otis2.0 het volgende:
Ik heb het zo, jeweettog.
[ afbeelding ]
check die vlekken. Die gast heeft aids
wolvendagendinsdag 11 mei 2010 @ 16:49
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:48 schreef Otis2.0 het volgende:
Ik heb het zo, jeweettog.
[ afbeelding ]
Ik moest lachen.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:49
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:48 schreef wise het volgende:

[..]

check die vlekken. Die gast heeft aids
Aids . Als kanker een ziekte was.
Bragidinsdag 11 mei 2010 @ 16:49
Mijn kapsel begint steeds meer op dat van Puyol te lijken.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:49
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:49 schreef Otis2.0 het volgende:

[..]

Aids . Als kanker een ziekte was.
wacht
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:49
Dit was vroeger ook aan.

wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:49
uit een ander topic

#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:50
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:49 schreef Otis2.0 het volgende:

[..]

Aids . Als kanker een ziekte was.
Lakitudinsdag 11 mei 2010 @ 16:51
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:49 schreef Bragi het volgende:
Mijn kapsel begint steeds meer op dat van Puyol te lijken. [ afbeelding ]
Hoe durf je jezelf met Hem te vergelijken?
BobbyBdinsdag 11 mei 2010 @ 16:51
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:16 schreef wise het volgende:

[..]

jij weet de naam van een mannelijke porno acteur? [ afbeelding ]
Nee, sommige mensen gebruiken gewoon de mietershandige functie "Search Google for ..."
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:51
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:49 schreef wise het volgende:
uit een ander topic


Wie is die natte?
Maisnondinsdag 11 mei 2010 @ 16:51


Die 4e van links



Zoiets dus
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:52
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:51 schreef BobbyB het volgende:

[..]

Nee, sommige mensen gebruiken gewoon de mietershandige functie "Search Google for ..."
Ik wist de naam wel.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:52
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:49 schreef Potloodvis het volgende:
Dit was vroeger ook aan.

[ afbeelding ]
Zo heb ik het als ik het onbedoeld lang heb.
wisedinsdag 11 mei 2010 @ 16:52
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:51 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Wie is die natte?
commentator van een programma
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:52
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:51 schreef Maisnon het volgende:
[ afbeelding ]

Die 4e van links

[ afbeelding ]

Zoiets dus
Nee, dat is fag 1e klasse.
Maisnondinsdag 11 mei 2010 @ 16:53
Jezus dat L'Abattoir album is echt vet
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:53
Wel bedankt voor de moeite trouwens, Maisnon.
WillFerrelldinsdag 11 mei 2010 @ 16:53
Kanker maisnon, haal dat eerste plaatje weg, die moet telkens laden.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:53
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:52 schreef WillFerrell het volgende:

[..]

Zo heb ik het als ik het onbedoeld lang heb.
Vroeger hè, nu niet meer.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:53
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:51 schreef Maisnon het volgende:
[ afbeelding ]

Die 4e van links

[ afbeelding ]

Zoiets dus
Geen enkele hetero op deze aardkloot die dat kapsel neemt.
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:53
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:51 schreef Maisnon het volgende:
[ afbeelding ]

Die 4e van links

[ afbeelding ]

Zoiets dus
!
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:54
Da's echt zo'n lesbiennes-kapsel.
#ANONIEMdinsdag 11 mei 2010 @ 16:54
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:53 schreef Maisnon het volgende:
Jezus dat L'Abattoir album is echt vet
Ik wil hem wel samen met je luisteren
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:54
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:53 schreef NoelGallagher het volgende:

[..]

Geen enkele hetero op deze aardkloot die dat kapsel neemt.
GMTA.
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:52 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Nee, dat is fag 1e klasse.
Maisnondinsdag 11 mei 2010 @ 16:54
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:52 schreef Potloodvis het volgende:

[..]

Nee, dat is fag 1e klasse.


Nou dan neem je deze toch hyves marokkaanguido 2009 alleen de lens flare op een oorbel ontbreekt

Maar toch graag gedaan voor de moeite
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:54
Oh kut, Denemarken is zo'n competitie dat je 3x tegen elkaar speelt !! Flikker dan maar op, dan doe ik wel Noorwegen.
ynuhhdinsdag 11 mei 2010 @ 16:54
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:51 schreef Maisnon het volgende:
[ afbeelding ]

Die 4e van links

[ afbeelding ]

Zoiets dus
Er zijn maar weinig jongens waarbij dat kapsel leuk staat.
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:54
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:54 schreef Otis2.0 het volgende:
Da's echt zo'n lesbiennes-kapsel.
Hater.

Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:55
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:54 schreef Otis2.0 het volgende:
Oh kut, Denemarken is zo'n competitie dat je 3x tegen elkaar speelt !! Flikker dan maar op, dan doe ik wel Noorwegen.
Ik zei het je toch.
Maisnondinsdag 11 mei 2010 @ 16:56
Valerio had volgens mij een kapsel op die ik poste leek
Potloodvisdinsdag 11 mei 2010 @ 16:56
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:54 schreef Maisnon het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Nou dan neem je deze toch hyves marokkaanguido 2009 alleen de lens flare op een oorbel ontbreekt

Maar toch graag gedaan voor de moeite
Doe ik ook, maar dan iets langer mat en korter bovenaan.

Tevens dismiss ik de plukken en het blonde.
Lakitudinsdag 11 mei 2010 @ 16:56
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 16:51 schreef Maisnon het volgende:
[ afbeelding ]

Die 4e van links

[ afbeelding ]

Zoiets dus
Ik denk niet dat veel mensen dat kapsel kunnen hebben
Otis2.0dinsdag 11 mei 2010 @ 16:56
3x tegen elkaar spelen !!!!!!!!111111111111
Lakitudinsdag 11 mei 2010 @ 16:56
a