En ik vind het niet meer dan logisch. Ik vind het geen prettig idee dat mijn buren mij bijvoorbeeld door lomp gedrag met tentje en al in de fik kunnen zetten.quote:Op maandag 10 mei 2010 14:16 schreef Dezz het volgende:
Ik werk dit jaar weer op Pinkpop en ik kan jullie al vertellen dat BBQ'en alleen mag op de daarvoor ingerichte plekken. Logisch ook, die tentjes branden als een gek!
quote:
Ik zie hem liever helemaal niet op Pinkpop staanquote:Op maandag 10 mei 2010 15:40 schreef Hpzone het volgende:
TVP. En ik vind dat Mika op de Main Stage had moeten staan.
Het is ook voor meer dan 10 jaar de regel. Partytenten zijn verboden is dan weer een nieuwere regel, waar veel meer problemen mee zijn!quote:Op maandag 10 mei 2010 14:28 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
En ik vind het niet meer dan logisch. Ik vind het geen prettig idee dat mijn buren mij bijvoorbeeld door lomp gedrag met tentje en al in de fik kunnen zetten.
Wat? Partytenten verboden?quote:Op maandag 10 mei 2010 16:21 schreef chansadres het volgende:
[..]
Het is ook voor meer dan 10 jaar de regel. Partytenten zijn verboden is dan weer een nieuwere regel, waar veel meer problemen mee zijn!
Wat je ook van hem vindt, die plek is inderdaad niet echt logisch. Net zoals Pink.quote:Op maandag 10 mei 2010 15:21 schreef Juicyhil het volgende:
Jammer trouwens dat Mika op het 3FM podium staat.
Dat dus. Maar 3 jaar geleden stond hij nog in de Bravo op Lowlands, toen was het ook een geweldig optreden. Dus ik maak me geen zorgen. Maar toch, hij verdiend imo een plekje op de Main Stage.quote:Op maandag 10 mei 2010 16:26 schreef Christiaan het volgende:
[..]
Wat je ook van hem vindt, die plek is inderdaad niet echt logisch. Net zoals Pink.
Vorig jaar werd het al gemeld, en moest er op worden gecontroleerd. Camping 1 erg veel opgelet. Zelfs partytenten weggehaald van het terrein. Andere campings veel minder maar ze wilden dit jaar strenger controleren hierop.quote:Op maandag 10 mei 2010 16:23 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Wat? Partytenten verboden?
Wat als het regent?
Second thatquote:Op maandag 10 mei 2010 16:26 schreef Christiaan het volgende:
[..]
Wat je ook van hem vindt, die plek is inderdaad niet echt logisch. Net zoals Pink.
quote:
quote:
quote:
Dit, al hadden ze van mij dus mogen wegblijvenquote:Op maandag 10 mei 2010 16:26 schreef Christiaan het volgende:
[..]
Wat je ook van hem vindt, die plek is inderdaad niet echt logisch. Net zoals Pink.
Sowieso klopt er meer niet. Gossip zou ik omwisselen met The Temper Trap (dus Gossip 3FM en TTT tent), John Mayer hoort ook op Main, C-mon & Kypski in de tent, Caro Emerald minstens op 3FM en Florence past ook beter op 3FM dan Jon Allen.quote:Op maandag 10 mei 2010 18:04 schreef Bartisik het volgende:
[..]
Dit, al hadden ze van mij dus mogen wegblijven![]()
Maar ik heb er zin in
bron?quote:Op maandag 10 mei 2010 16:21 schreef chansadres het volgende:
[..]
Het is ook voor meer dan 10 jaar de regel. Partytenten zijn verboden is dan weer een nieuwere regel, waar veel meer problemen mee zijn!
Nou jaaa, als er iets een feestje gaat worden (na C-mon & Kypski) dan is het Mika wel. Heb er ook zin in, en ook in Rammstein! Hoop dat ik nu iets meer van de show ga zien dan van de show in Gelredome...quote:Op maandag 10 mei 2010 15:58 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ik zie hem liever helemaal niet op Pinkpop staan
Ik krijg spontaan diarree, uitslag en wat nog meer als ik Mika hoor, dus ik zorg dat ik er ver uit de buurt benquote:Op maandag 10 mei 2010 20:56 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Nou jaaa, als er iets een feestje gaat worden (na C-mon & Kypski) dan is het Mika wel. Heb er ook zin in, en ook in Rammstein! Hoop dat ik nu iets meer van de show ga zien dan van de show in Gelredome...
Ik kon het vanmiddag overigens nergens terugvinden op de site. Maar de plaats gebruiken wij evengoed, of er nu een dakje boven hangt of niet... Zie het probleem dan ook niet echt.quote:Op maandag 10 mei 2010 16:46 schreef chansadres het volgende:
[..]
Vorig jaar werd het al gemeld, en moest er op worden gecontroleerd. Camping 1 erg veel opgelet. Zelfs partytenten weggehaald van het terrein. Andere campings veel minder maar ze wilden dit jaar strenger controleren hierop.
Als het regent heb je toch een tent waar je in slaapt
Mezelf. Ik ben vrijwilliger. Maar we handelen uit deze regel:quote:
Nogmaals de vrijwilligers willen niet mierenneuken maar het word eenmaal opgelegd uit de organisatie.quote:Op vertoon van een weekendkaart hebben festivalgangers toegang en na strenge controle op het binnenbrengen wat verboden is zoals huisdieren, auto’s motoren, (aanhang-)wagentjes, bankstellen, grote stoelen en vooral glas, moet eerst de tent worden opgezet op de plek die wordt aangewezen door de organisatie.
Het is ook voornamelijk Camping A. Ik denk dat de andere campings wat relaxter zijn. Vorig jaar even met Jan gesproken, en het is hem echt een doorn in het oog. Elk groepje van 3 tenten hebben een partytent bij. Stel er kunnen 3000 man op de camping, dan ben je toch 750 campingplaatsen kwijt. Je hebt 3 campingvelden, dan ben je gewoon meer dan 2000 (!!!) plaatsen kwijt. Door de groei van de tenten heeft Jan al een een 4e camping moeten opengooien vorig jaar. Maar hij moet steeds verder kijken. Dat terwijl mensen wel dicht bij het festival willen zitten. Het is eigenlijk gewoon asociaal om dan een partytent te plaatsen, die andermans campingplaats bezet houd. Vorig jaar zijn er op Camping A partytenten door de organisatie weggehaald. Op die plaats kon makkelijk een tent staan. Er zijn twee uitzonderingen: de partytent mag als slaaptent gebruikt worden, maar dan moet er ook echt iemand in slapen. De partytent word over de gehele slaaptent geplaatst. Oftewel, geen open plekken met partytenten.quote:Op maandag 10 mei 2010 22:41 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ik kon het vanmiddag overigens nergens terugvinden op de site. Maar de plaats gebruiken wij evengoed, of er nu een dakje boven hangt of niet... Zie het probleem dan ook niet echt.
Daar zie ik toch echt niet staan dat partytenten verboden zijnquote:Op dinsdag 11 mei 2010 07:53 schreef chansadres het volgende:
[..]
Mezelf. Ik ben vrijwilliger. Maar we handelen uit deze regel:
[..]
Nogmaals de vrijwilligers willen niet mierenneuken maar het word eenmaal opgelegd uit de organisatie.
Ja ok, vrienden van me die ergens anders op de camping zitten hebben meestal zo'n enorme partytent bijz ich waar ze dan met 25 man onder kunnen zitten, ja, die nemen plaats in, dan begrijp ik het wel enigszins. Maar ik heb normaal een 3x3 partytent bij me die we gewoon in het midden voor onze tentjes (op camping B overigens) neerzetten voor als het mocht regenen (of tegen de felle zon) De poten komen dan gewoon tussen onze tenten in. Je wilt sowieso ergens plaats hebben om even te kunnen zitten en wij zetten er toevallig even een partytent boven. Op die plaats komt anders toch geen tentje meer te staan. Of willen ze per se elke vierkante cm bedekt hebben met tenten? Dat is ook niet leuk meer, dan kom je je tent niet eens meer uitquote:[..]
Het is ook voornamelijk Camping A. Ik denk dat de andere campings wat relaxter zijn. Vorig jaar even met Jan gesproken, en het is hem echt een doorn in het oog. Elk groepje van 3 tenten hebben een partytent bij. Stel er kunnen 3000 man op de camping, dan ben je toch 750 campingplaatsen kwijt. Je hebt 3 campingvelden, dan ben je gewoon meer dan 2000 (!!!) plaatsen kwijt. Door de groei van de tenten heeft Jan al een een 4e camping moeten opengooien vorig jaar. Maar hij moet steeds verder kijken. Dat terwijl mensen wel dicht bij het festival willen zitten. Het is eigenlijk gewoon asociaal om dan een partytent te plaatsen, die andermans campingplaats bezet houd. Vorig jaar zijn er op Camping A partytenten door de organisatie weggehaald. Op die plaats kon makkelijk een tent staan. Er zijn twee uitzonderingen: de partytent mag als slaaptent gebruikt worden, maar dan moet er ook echt iemand in slapen. De partytent word over de gehele slaaptent geplaatst. Oftewel, geen open plekken met partytenten.
Ja, dat willen ze. Serieus...quote:Op dinsdag 11 mei 2010 08:35 schreef Metalfreak het volgende:
Of willen ze per se elke vierkante cm bedekt hebben met tenten? Dat is ook niet leuk meer, dan kom je je tent niet eens meer uit
Je moet ook tussen de regels doorlezen. Een partytent is niet verboden. Als tent tenminste. Alleen de festivalcrew mag je een plaats aanwijzen voor 1 tent. Partytent is een tweede tent.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 08:35 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Daar zie ik toch echt niet staan dat partytenten verboden zijn
Eerlijk gezegd haal ik dat er dus echt niet uit... Meestal zegt de festivalcrew alleen dat je binnen de afgezette lijnen moet blijven, zou anders net zoveel crew moeten rondlopen als bezoekers om dat bij te houden.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 08:40 schreef chansadres het volgende:
[..]
Je moet ook tussen de regels doorlezen. Een partytent is niet verboden. Als tent tenminste. Alleen de festivalcrew mag je een plaats aanwijzen voor 1 tent. Partytent is een tweede tent.
we hadden er vorig jaar 2 bij ons, niks gehoord van niemand. Ook nog nooit gehoord dat iemand z'n partytent opeens weg was.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 07:53 schreef chansadres het volgende:
[..]
Mezelf. Ik ben vrijwilliger. Maar we handelen uit deze regel:
[..]
Nogmaals de vrijwilligers willen niet mierenneuken maar het word eenmaal opgelegd uit de organisatie.
[..]
Het is ook voornamelijk Camping A. Ik denk dat de andere campings wat relaxter zijn. Vorig jaar even met Jan gesproken, en het is hem echt een doorn in het oog. Elk groepje van 3 tenten hebben een partytent bij. Stel er kunnen 3000 man op de camping, dan ben je toch 750 campingplaatsen kwijt. Je hebt 3 campingvelden, dan ben je gewoon meer dan 2000 (!!!) plaatsen kwijt. Door de groei van de tenten heeft Jan al een een 4e camping moeten opengooien vorig jaar. Maar hij moet steeds verder kijken. Dat terwijl mensen wel dicht bij het festival willen zitten. Het is eigenlijk gewoon asociaal om dan een partytent te plaatsen, die andermans campingplaats bezet houd. Vorig jaar zijn er op Camping A partytenten door de organisatie weggehaald. Op die plaats kon makkelijk een tent staan. Er zijn twee uitzonderingen: de partytent mag als slaaptent gebruikt worden, maar dan moet er ook echt iemand in slapen. De partytent word over de gehele slaaptent geplaatst. Oftewel, geen open plekken met partytenten.
Heb jij ook al zo'n glazen bol?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 12:59 schreef Ziewoarut het volgende:
Het weer blijft maximaal 16 graden...
Vorig jaar was perfect! Ik heb het liever overdag wat te warm, dan koelt het in de avond wat minder snel afquote:Op dinsdag 11 mei 2010 13:07 schreef planethugo het volgende:
20 graden is voldoende, vorig jaar was het té warm. 3 dagen vol in de zon hoeft voor mij niet. 20 graden en af en toe bewolking is prima
Welke camping sliep je vorig jaar? Als het niet Camping A is dan, is het ook logisch. Hier werd het meest gecontroleerd hierop.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 10:44 schreef planethugo het volgende:
[..]
we hadden er vorig jaar 2 bij ons, niks gehoord van niemand. Ook nog nooit gehoord dat iemand z'n partytent opeens weg was.
Vind dit dus echt mierenneuken. Het kost smeets gewoon geld, dat is t. En dan weer allerhande zielige verhaaltjes erbij halen. Kenmerkend
en als iemand ons komt zeggen dat we die tent iets moeten opschuiven terwijl we al gesetteld zijn lachen we die met 10 man uit en komen ze niet meer terug
A dusquote:Op dinsdag 11 mei 2010 16:15 schreef chansadres het volgende:
[..]
Welke camping sliep je vorig jaar? Als het niet Camping A is dan, is het ook logisch. Hier werd het meest gecontroleerd hierop.
Wij komen ook pas laat. Weet iemand welke campings dan nog beschikbaar zijn?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 20:48 schreef -Menn0- het volgende:
Ga alleen de vrijdag maar denk er aan om er pas rond half 7 te zijn....
A is vol. 100%. B kan je proberen. C en D zal nog ruimte genoeg hebben.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 20:56 schreef Beaudelaire het volgende:
[..]
Wij komen ook pas laat. Weet iemand welke campings dan nog beschikbaar zijn?
het ligt er maar net aan hoe jij je pinkpop gaat vieren..quote:Op dinsdag 11 mei 2010 21:36 schreef Exterminator het volgende:
Is er toevallig iemand die (nog) een standaardlijst heeft met benodigdheden voor PP?
FOK!ker: Ben jij little miss naughty?quote:Op woensdag 12 mei 2010 12:23 schreef Little_Miss_Naughty het volgende:
[..]
het ligt er maar net aan hoe jij je pinkpop gaat vieren..
genoeg mensen die voor die 3 dagen geen tandenborstel nodig hebben (nee, dat ben ik zelf niet..). vuilniszakken heb ik wel altijd handig gevonden bij k-weer..
nog maar 3 weekjes, heerlijk!
voor degenen die naar de afterparty komen in de tent op camping B vrijdag en zaterdag: kom bij mij bier bestellen
ik tap nietquote:Op woensdag 12 mei 2010 12:31 schreef Gamer_V het volgende:
[..]
FOK!ker: Ben jij little miss naughty?
*slap*
Tapster: VIES MANNETJE
B is meestal ook rond de middag volquote:Op dinsdag 11 mei 2010 21:04 schreef chansadres het volgende:
[..]
A is vol. 100%. B kan je proberen. C en D zal nog ruimte genoeg hebben.
Dat kleine stukje verquote:Op woensdag 12 mei 2010 13:45 schreef Juicyhil het volgende:
Ik ga sowieso wel vroeg bij de poort van camping A zitten. Vorig jaar op camping B gezeten, maar je moest iedere keer nog een eind lopen
Klopt, en als je dan ook nog eens een paar uur in de auto moet zitten.quote:Op woensdag 12 mei 2010 13:49 schreef MissSpooky het volgende:
Echt irritant dat 't Engels examen van 13:30 tot 16:00 duurt op vrijdag, maarja de eerste bands zijn gelukkig niet echt het zien waard.
quote:Op woensdag 12 mei 2010 13:45 schreef Juicyhil het volgende:
Ik ga sowieso wel vroeg bij de poort van camping A zitten. Vorig jaar op camping B gezeten, maar je moest iedere keer nog een eind lopen
Ongeveer een blik bier inderdaadquote:Op woensdag 12 mei 2010 14:02 schreef Epiphone-Thom het volgende:
[..]
Gast, dat is maar 10 minuten lopen
't Ligt er natuurlijk ook aan in wat voor een staat je bent he.quote:Op woensdag 12 mei 2010 14:02 schreef Epiphone-Thom het volgende:
[..]
Gast, dat is maar 10 minuten lopen
Dat zuigt al helemaalquote:Op woensdag 12 mei 2010 13:56 schreef Beaudelaire het volgende:
[..]
Klopt, en als je dan ook nog eens een paar uur in de auto moet zitten.
Vergeet niet dat je voor Camping A op het einde van de dag ook moet omlopen!quote:Op woensdag 12 mei 2010 13:45 schreef Juicyhil het volgende:
Ik ga sowieso wel vroeg bij de poort van camping A zitten. Vorig jaar op camping B gezeten, maar je moest iedere keer nog een eind lopen
Daar heb ik echt nooit wat aan gesnapt..quote:Op woensdag 12 mei 2010 15:40 schreef chansadres het volgende:
[..]
Vergeet niet dat je voor Camping A op het einde van de dag ook moet omlopen!
Dat valt op zich nog wel mee. Maar als je moe bent en helemaal naar camping B moet lopen, bahquote:Op woensdag 12 mei 2010 15:40 schreef chansadres het volgende:
[..]
Vergeet niet dat je voor Camping A op het einde van de dag ook moet omlopen!
Ik denk voor de doorstroming. Als er bijvoorbeeld een hele rij staat dan wordt het zo krap.quote:Op woensdag 12 mei 2010 15:46 schreef Epiphone-Thom het volgende:
[..]
Daar heb ik echt nooit wat aan gesnapt..
Ook dat wordt niet gecontroleerd. Zie complete open winkelkarretjes met bier naar binnen gaan.quote:Op woensdag 12 mei 2010 23:20 schreef Ziewoarut het volgende:
Die regels met betrekking tot het meenemen van eigen drank laten eigenlijk al zien dat je ze met een korreltje zout moet nemen.
Maximaal 12 blikjes.
Tja bedoelen ze dan 12 kleine blikjes Pepsi of 12 halve liter Alfa Super Strong. Choice made.
Ik weet het. Mijn tas zat afgelopen jaar vol met blikken bier en flesjes sterke drank. Het verschil in gewicht na 3 dagen was nogal verontrustendquote:Op woensdag 12 mei 2010 23:28 schreef Adames het volgende:
[..]
Ook dat wordt niet gecontroleerd. Zie complete open winkelkarretjes met bier naar binnen gaan.
Al moet je wel uitkijken met glas. Als ze al controleren vinden ze dat nooit fijn.quote:Op woensdag 12 mei 2010 23:40 schreef Ziewoarut het volgende:
[..]
Ik weet het. Mijn tas zat afgelopen jaar vol met blikken bier en flesjes sterke drank. Het verschil in gewicht na 3 dagen was nogal verontrustend.
Dat is dan ook het enige voordeel aan wonen in zo'n gatquote:Op woensdag 12 mei 2010 14:07 schreef MissSpooky het volgende:
[..]
Dat zuigt al helemaalVoor mij is 't 10 min. op de fiets, dus in dat opzicht valt 't wel weer mee.
Ik geloof dat het om 05.30 uur al redelijk vol staat.quote:Op donderdag 13 mei 2010 23:40 schreef Ma1k3l het volgende:
Ik stond vorig jaar op c ofzo, super ver lopen! dit keer wil ik proberen op A te komen, ik kan in princiepe zo vroeg komen als ik wil.
Dus vraagje: Hoe laat moet ik aankomen om zeker te zijn van een plaatsje op A?
Grapje zeker?quote:Op vrijdag 14 mei 2010 08:31 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ik geloof dat het om 05.30 uur al redelijk vol staat.
Hier kun je met je gekocht ticket gewoon de camping op.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:24 schreef Hpzone het volgende:
[..]
Grapje zeker?
Hoe werkt het nou eigenlijk op Pinkpop met de campings? Ik ben twee keer op lowlands geweest, en daar is het gewoon bandje om, en dan kan je pas naar de campings en de rest van het terrein toe. Maar hier kan je al eerder de campings op ofzo?
Camping op met kaartje (controle van je spullen). Als je op de camping bent kun je daar je bandje ophalen.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:24 schreef Hpzone het volgende:
[..]
Grapje zeker?
Hoe werkt het nou eigenlijk op Pinkpop met de campings? Ik ben twee keer op lowlands geweest, en daar is het gewoon bandje om, en dan kan je pas naar de campings en de rest van het terrein toe. Maar hier kan je al eerder de campings op ofzo?
en zijn de "poorten" van de campings direct al te bereiken, of moet er dan eerst een andere poort opengegooid worden?quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:28 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Hier kun je met je gekocht ticket gewoon de camping op.
Voordat je de camping weer verlaat moet je naar een hal toe waar je je polsbandje kunt halen.
Omg, dat wordt dan een camping B voor deze newbie.quote:
Camping B is sowieso veeeel gezelliger!quote:Op vrijdag 14 mei 2010 15:11 schreef Hpzone het volgende:
[..]
en zijn de "poorten" van de campings direct al te bereiken, of moet er dan eerst een andere poort opengegooid worden?
[..]
Omg, dat wordt dan een camping B voor deze newbie.
en fucking grootquote:Op vrijdag 14 mei 2010 15:34 schreef Ziewoarut het volgende:
[..]
Camping B is sowieso veeeel gezelliger!
De tweewekelijkse vooruitzichten zien er richting dat weekend anders best goed uit voor Landgraafquote:Op vrijdag 14 mei 2010 16:07 schreef Ziewoarut het volgende:
Het weer blijft klote.
Valt wel weer mee. Camping A was lange tijd de drukste en gezelligste camping. Laatste jaren is camping B wat gezelliger geworden door de grootte ervan en vanwege de optredens van half bekende mensen (Partysquad, Ali B status). Maar nu gaat hte toch weer meer richting camping A.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 15:34 schreef Ziewoarut het volgende:
[..]
Camping B is sowieso veeeel gezelliger!
Zo vaak reis ik niet met de trein, vandaar deze vraag.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 17:40 schreef aarsschimmel het volgende:
<12 uur, dat wordt voor 9 uur de trein pakken. Maar dan ben ik wel praktisch verzekerd van een "B" plek?
Nee je kunt alleen nog maar kaartjes bestellen via internet een maand voordat je wil reizen met de trein. Je kunt ook nog via de automaat gewoon op de dag zelf een kaartje kopen hoor.
Nou als je om 11:59 komt niet, maar als je er rond 10:00 uur bent wel, ja.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 17:40 schreef aarsschimmel het volgende:
<12 uur, dat wordt voor 9 uur de trein pakken. Maar dan ben ik wel praktisch verzekerd van een "B" plek?
Whehe shit, dat wordt om medio 6 uur 's ochtends de trein nemenquote:Op vrijdag 14 mei 2010 18:01 schreef .aeon het volgende:
[..]
Nou als je om 11:59 komt niet, maar als je er rond 10:00 uur bent wel, ja.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |