Dat kan gebeurenquote:Op donderdag 10 juni 2010 20:44 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Sorry, ik was met mijn post bezig en tegelijk het openingsconcert voor het WK aan het kijken, dus ik had jouw post nog niet gezien.
De vraag die niet beantwoord kon worden is: Welke land pakt de meeste kaarten? Dan denk ik eigenlijk dat dat voor heel het toernooi geld en niet voor een bepaalde periode van het WK.quote:
Je hebt maar een bepaalde periode om het antwoord in te vullen. Aangezien het WK nog niet begonnen is, ga ik hem nog wel even open zetten. Dat is wel zo eerlijk! Maar vanaf morgen doen we dat niet meer!quote:Op donderdag 10 juni 2010 20:46 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
De vraag die niet beantwoord kon worden is: Welke land pakt de meeste kaarten? Dan denk ik eigenlijk dat dat voor heel het toernooi geld en niet voor een bepaalde periode van het WK.
Ik doe mee om GeertWelDus te vernederenquote:Op vrijdag 11 juni 2010 09:56 schreef Weka het volgende:
Al die subleagues met wachtwoorden..
Ik heb er ééntje gemaakt voor de geïnteresseerden: WK Forum Subleague
Die staat gewoon open, ik hoop dat er een paar meedoen.
Finalewedstrijden en aantallen kaarten ook ingevuld?quote:Op vrijdag 11 juni 2010 10:06 schreef Fortune_Cookie het volgende:
Ik doe ook mee met de wk poule van Telesport/Hyves, maar ik krijg steeds mailtjes dat mijn voorspelling nog niet volledig is ingevuld. Iemand anders hier die daar ook aan meedoet met hetzelfde probleem?
yup... echt heel apartquote:Op vrijdag 11 juni 2010 10:32 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Finalewedstrijden en aantallen kaarten ook ingevuld?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |