Bedankt.quote:Op donderdag 13 mei 2010 12:03 schreef Ole het volgende:
asje! Pat en Ross: zo lekker gewoon gebleven! #3
Ach, zij de baas in huis. Daar staat dan tegenover dat Pat haar te pas en te on-pas, het liefst met een groepje vrienden mag "gebruiken".quote:Op donderdag 13 mei 2010 09:21 schreef Greys het volgende:
Wát een verrassing!
Nou he?
Daar kijken we echt van op, toch?
Nooit gedacht dat zij zo'n bazig type zou zijn tegen Pat!
\vuurwerk!quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:37 schreef Luna3 het volgende:
[..]
Ach, zij de baas in huis. Daar staat dan tegenover dat Pat haar te pas en te on-pas, het liefst met een groepje vrienden mag "gebruiken".
Vervolg Ibiza. John checkt nog een keertje de stand van zaken op FOK!quote:Op dinsdag 11 mei 2010 11:06 schreef Nadine26 het volgende:
Op de een of andere manier moet ik bij het hele 'plaatjes'-verhaal steeds denken aan John die het op Ibiza toch niet kan laten om op zijn laptop te checken hoe de bom is gevallen, in Nederland, en die hier leest over zijn afgebrokkelde kaakbot, zijn gebleekte hoektanden en zijn kaakholte.
- "Viv, ze denken dat ik een plaatje heb."
- "Je bent een klootzak."
- "Weet ik, Viv. Ik zal er alles aan doen om het goed te maken... maar een plaatje. Hoe vind jij mijn tanden?"
- "Doe die mond in godsnaam dicht, John."
- "Heb ik scherpe hoektanden?"
- "Je hebt een rotkop."
- "Viv, ik snap dat je boos bent, ik heb een grote fout gemaakt. Maar kijk nou heel even naar m'n tanden. Ziet het er erg nep uit?"
- "Alles aan jou is nep. Je songteksten in de eerste plaats."
- "Sorry, Nance. Ik bedoel: Viv."
- "Wat zei je nou?"
- "Niks, Viv. Zal ik nog een bakje sojayoghurt met lijnzaad voor je maken?"
- "Rot op."
- "Een peltboterham met ezelinnenkaas?"
Dat geboortekaartje zie je toch al helemaal voor je:quote:Op vrijdag 14 mei 2010 10:29 schreef Kidney_bean01 het volgende:
hij is leuk!
las trouwens ergens geruchten dat ze toch zwanger van de tweede is (van John neem ik aan...)
iemand de Story al gehaald?quote:Op vrijdag 14 mei 2010 10:29 schreef Kidney_bean01 het volgende:
hij is leuk!
las trouwens ergens geruchten dat ze toch zwanger van de tweede is (van John neem ik aan...)
Maar "zij is zwanger" kan natuurlijk ook slaan op de minnaresquote:
Of misschien bedoelen ze: Zij heeft er haar buik vol van!quote:Op vrijdag 14 mei 2010 13:01 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Maar "zij is zwanger" kan natuurlijk ook slaan op de minnares
Da's al snel, natuurlijk.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 13:07 schreef Luna3 het volgende:
[..]
Of misschien bedoelen ze: Zij heeft er haar buik vol van!
Ja, na drie happen yoghurt waarschijnlijkquote:
...na 3 van John's eigen (lijn-)zaadjes!quote:Op vrijdag 14 mei 2010 13:12 schreef tombolafan het volgende:
Ja, na drie happen yoghurt waarschijnlijk
John zijn zaadjes zijn heul niet goed voor de lijn, daar wordt ze dik van!quote:Op vrijdag 14 mei 2010 13:14 schreef Luna3 het volgende:
[..]
...na 3 van John's eigen (lijn-)zaadjes!
Mwah, ik weet het nog zo net niet;quote:Op vrijdag 14 mei 2010 13:16 schreef tombolafan het volgende:
John zijn zaadjes zijn heul niet goed voor de lijn, daar wordt ze dik van!
Maar wie is volgens Story zwanger, Viv of de minnares?quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:01 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ja, ik
Maar kan hem niet inscannen helaas
quote:
wil net zeggen, dat is dan ook voor het eerst sinds lange tijd..quote:Op vrijdag 14 mei 2010 13:07 schreef Luna3 het volgende:
[..]
Of misschien bedoelen ze: Zij heeft er haar buik vol van!
Ik denk dat John wel een normaal eetpatroon heeft, maar in de eerste video laat ze ontglippen op 7:15 dat ie af-en-toe peper in z'n reet moet krijgen....zal wel laxerend werken.quote:
Ik ook niet... maar het stuk bevat weinig nieuws, behalve dan een paar noemenswaardige (oude) quotes.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:01 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ja, ik
Maar kan hem niet inscannen helaas
ze had beter met een Thai of Japanner kunnen trouwen gezien de sushi en Thaise soepquote:Op zaterdag 15 mei 2010 09:43 schreef Copycat het volgende:
Vorige week kreeg ik het gratis blad Best Bites waarin zgn BNers vertellen wat ze top en flop vinden aan Nederland. Ook Viv is deze vraag gesteld, lees ik net. En om haar antwoord moest ik grinniken:
"Nederland is geen Londen. Ik ben niet voor niks met een Brit getrouwd, ik ben gek op die stad. En aardappelen met jus, vlees en groenten - blegh!"
Ook fijn om te weten dat Nederland geen Britse hoofdstad is!
quote:Op zaterdag 15 mei 2010 09:48 schreef Kidney_bean01 het volgende:
[..]
ze had beter met een Thai of Japanner kunnen trouwen gezien de sushi en Thaise soep
quote:Ewbank werd in Eastleigh (nabij Southampton) geboren als zoon van een Britse vader en een Nederlandse moeder. Met zijn moeder verhuisde Ewbank op éénjarige leeftijd naar Nederland
Geweldige samenvatting.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 02:27 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Ik ook niet... maar het stuk bevat weinig nieuws, behalve dan een paar noemenswaardige (oude) quotes.
De eerste is van Ellemieke Vermolen, de ex-vrouw van John, die destijds in een interview vertelde dat zij als een blok voor John viel omdat zij dezelfde normen en waarden deelden: 'Lekker ouderwets, trouwen, kinderen en niet vreemdgaan.' Een jaar later werd de scheiding uitgesproken![]()
De tweede quote is van John, en daaruit kunnen wij meteen opmaken waarom zijn huwelijk met Ellemieke V. zo snel voorbij was, want in een oud interview zei hij: "In een vorige relatie ben ik wel een keer vreemdgegaan, maar dat zal me niet meer gebeuren. Wat Vivian en ik samen hebben, is niet te overtreffen. Ik zou dus wel gek zijn zoiets voor een slippertje op het spel te zetten. Wanneer ik haar eeuwige trouw beloof, doe ik dat met volle overtuiging."
De derde quote is van Imca Marina, de surprise guest in dit gezelschap, want wat heeft Imca Marina er in godsnaam mee te maken? Een heleboel, zo blijkt, want zij is tegenwoordig blijkbaar ook werkzaam als relatietherapeute/liefdesgoeroe, en zij heeft een hard hoofd in de lijmpogingen die John en Viv op Ibiza ondernemen: "Ik denk dat de kans klein is dat dit nog goedkomt. Wanneer bekende Nederlanders of buitenlandse sterren vreemdgaan en dat naar buiten komt, dan is het heel erg moeilijk om zo'n relatie weer goed te krijgen." (Imca heeft als mediator opgetreden tijdens de huwelijkscrisissen van Madonna, Sharon Stone en wijlen prinses Diana, nemen wij maar even aan, zij zal dus wel weten waar zij over praat) Hoe dan ook, Imca Marina weet dat sterren het extra moeilijk hebben in deze situatie, omdat alles openbaar wordt gemaakt en 'dat trekt een enorme wissel op je privacy'. Daarom ziet zij 'slechts een héél kleine kans op een verzoening', en die voorspelling gaat vergezeld van een foto waarop Imca ongeveer zo kijkt:
Ten slotte is er nog een korte reactie van John, vanaf Ibiza: 'Alleen de tijd kent het antwoord. Vivian en ik houden van elkaar. En dat is wat wij weten.'
Schitterende woorden![]()
Een heus liefdesrefrein.
O ja, Marco & Leontine zijn ook op Ibiza, dat is dan wel weer fijn, want volgens de Story kunnen ze met hun beste vrienden 'lange gesprekken' voeren om hun huwelijk te redden. En als dat niet helpt, kunnen ze altijd Imca nog laten invliegen
Pochen dat je met een Brit (hoe exotisch...) bent getrouwd en in een adem Londen daarbij noemen, terwijl betreffende kerel al vrijwel zijn hele leven lang in NL woont en bovendien in een of ander kutgat geboren is...quote:Op zaterdag 15 mei 2010 12:13 schreef Ole het volgende:
tja, het is maar wat je Brits noemt (wiki)
[..]
Bedankt Ole..Half Brits en half Nederlands eigenlijk.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 12:13 schreef Ole het volgende:
tja, het is maar wat je Brits noemt (wiki)
[..]
Tja, mijn vriendje is ook half Engels, ook in Nederland (in een k*tgat) geboren. Maar zijn broer is in Londen stage gaan lopen en is daar de vrouw van zijn leven tegen gekomen. Nu woont hij daar met vrouw en twee kids. Sinds ik deze relatie heb (3 en een half jaar) ben ik ieder jaar minstens drie keer op en neer naar Londen gereden. Met kerst, verjaardagen, zomaar, etc... Misschien bezoeken de iiieuwbankjes John's vader regelmatig ofzo.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 12:44 schreef keesjeislief het volgende:
Pochen dat je met een Brit (hoe exotisch...) bent getrouwd en in een adem Londen daarbij noemen, terwijl betreffende kerel al vrijwel zijn hele leven lang in NL woont en bovendien in een of ander kutgat geboren is....
Oef, dat is weer even wennen na lange tijd stilte, irritatiepuntje zit er nogquote:Op zaterdag 15 mei 2010 12:47 schreef patatmetfriet het volgende:
Eddem en Meisje Mick
Wie zijn dat dan?quote:Op zaterdag 15 mei 2010 13:52 schreef Pisces29 het volgende:
Oef, dat is weer even wennen na lange tijd stilte, irritatiepuntje zit er nog
Jaquote:Op zaterdag 15 mei 2010 12:47 schreef patatmetfriet het volgende:
Misschien zijn Eddem en Meisje Mick ook wel op Ibiza, die waren daar toch ook fan van?
Hebben ze daar een meditatie-oord voor te blonde mensen met te veel geld, coke included of zo?
Jij bent hylarisch!quote:Op zaterdag 15 mei 2010 14:34 schreef Nadine26 het volgende:
* Marco en Leontine dus, die proberen lange gesprekken te voeren met Wendy en Erland, om er vervolgens na vier glazen rosé achter te komen dat ze op het verkeerde stel inpraten![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |