Hm.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 12:45 schreef Nanook24 het volgende:
[..]
Ik heb aangeboden hem bij mij thuis in de vriezer te zetten maar dat was schijnbaar geen goede optie.
Dan zou ik toch laten weten dat je het niet zo kan waarderen. Wat geeft ie als reden op, dan?quote:Op vrijdag 11 juni 2010 12:45 schreef Nanook24 het volgende:
[..]
Ik heb aangeboden hem bij mij thuis in de vriezer te zetten maar dat was schijnbaar geen goede optie.
Oh, geeft niet hoor,quote:Op vrijdag 11 juni 2010 14:02 schreef DevilsAndDust het volgende:
Oh, CZ, ik ga je direct een pm terugsturen! Sorry sorry sorry!
Nee hoor, je hebt ook wel gelijk...het was ook een vergissing.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 14:13 schreef DevilsAndDust het volgende:
Had je wel met 'm afgesproken om de taart twee weken eerder te maken? Ik kan me best voorstellen dat je, als je verder niets weet van het soort taarten dat we maken, bang bent voor een niet-verse taart. Of ben ik nu advocaat van de duivel?.
Ik ken wel individuele muffinvormpjes, die haal je bij de xenos (e.d.) voor ongeveer 70 cent.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 16:06 schreef Inu het volgende:
Ik wil voor mijn verjaardag cupcakes maken, maar ze moeten mee op reis. Ik heb ooit een doos gezien waar iets van 24 cupcakes in een soort vormpje konden zodat ze niet bewegen.
Weten jullie waar ik die kan halen?
Oh, dat is wel een goed idee ja! Ik heb een siliconen vorm, dus die weegt toch niksquote:Op vrijdag 11 juni 2010 16:21 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Ik ken wel individuele muffinvormpjes, die haal je bij de xenos (e.d.) voor ongeveer 70 cent.
Of neem een grotere doos en zet de cupcakes gewoon in de muffinvorm in de doos, dan schuiven ze ook niet.
Ziet er leuk uit, maar... ik kan nergens contactgegevens vinden, alleen een 06? Dat zorgt er wel voor dat ik huiverig ben om te bestellenquote:Op vrijdag 11 juni 2010 17:40 schreef Breathtaking het volgende:
Kennen jullie homebaked.nl al? Leuke webshop met goedkoper spul dan op deleukstetaartenshop (voor zover ik nu kan zien)!
quote:Op vrijdag 11 juni 2010 21:27 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ziet er leuk uit, maar... ik kan nergens contactgegevens vinden, alleen een 06? Dat zorgt er wel voor dat ik huiverig ben om te bestellen
?quote:Ons adres is:
Zandkamp 86
3828 GE Hoogland
Ik zat al op je te wachten! Hup met die foto's!quote:Op vrijdag 11 juni 2010 21:02 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ohaai! Ik heb gisteren mn eerste taart-bekleed-workshop gehad, van iemand die ik al een beetje kende, en het was gezellig en ik heb een puike taart gemaakt! Ik zal zo foto's uploaden!
Alleen jammer dat het op een gegeven moment een beetje laat werd, en ik te perfectionistisch aan het rommelen was (mn rups moest stippen! En ogen!), dus toen had ik een taart met alleen twee lieveheersbeestjes, een rups en een bloem, met wat grasjes langs de rand
Hij is wel gezellig geworden, en het marsepein zat er best strak op voor een eerste keer geloof ik.
Lekker issie ook
U vraagt, wij draaienquote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:04 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ik zat al op je te wachten! Hup met die foto's!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |