Ahaquote:Op donderdag 29 april 2010 17:24 schreef Viking84 het volgende:
TT is om ongewenst bezoek af te wimpelen, jeweets.
Dank jequote:Op donderdag 29 april 2010 17:08 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Wat ben je toch een schatje! Dat werd al vaak gezegd toen je hier nog niet postte, nota bene
Edit: wat geen excuus is om maar weer aan de ijskoffie te gaan
Euh? Dit weekend is toch de ontknoping van de Eredivisie? En op 6 mei is de bekerfinale denk ik? Maar dat is toch al lang gespeeld. En wat is er 9 mei dan? Iets met Cambuur zeker.quote:Op donderdag 29 april 2010 17:08 schreef neen het volgende:
[..]
Ik vond het maar niks.
Maar ik kijk helemaal uit naar 6 en 9 meidat zijn de écht spannende wedstrijden
Kusjes!quote:Op donderdag 29 april 2010 17:30 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik kom direct maar even heel egoïstisch binnenvallen: vandaag 3 jaar geleden hadden we onze eerste date en ik loop al de hele dag op het werk m'n tranen weg te slikken. Nog 3,5 uur, dan mag ik instorten. Sorry voor de egopost.
Een TUIN! Leuk voor 'm, proficiat!!!! Valt het mee qua prijs??quote:Op donderdag 29 april 2010 17:35 schreef P.F het volgende:
Vriendje heeft huis van 80 m2 en een kelder van 60 m2
Ik zei: doen!!!
En een tuin van 40m2
Jeeeeej
Daaaag!
Preciesquote:Op donderdag 29 april 2010 17:38 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Kusjes!![]()
En niet sorry zeggen.
19 euro per maandquote:Op donderdag 29 april 2010 17:38 schreef Syrena het volgende:
[..]
Een TUIN! Leuk voor 'm, proficiat!!!! Valt het mee qua prijs??
hihihi, You-know-whoquote:Op donderdag 29 april 2010 17:03 schreef de_nachtwacht het volgende:
[..]
DOEN! Alles is beter dan zij-die-niet-genoemd-mag-worden.
Tofheidquote:
Jupiler Leage, supporters weten waaromquote:Op donderdag 29 april 2010 17:37 schreef de_nachtwacht het volgende:
[..]
Euh? Dit weekend is toch de ontknoping van de Eredivisie? En op 6 mei is de bekerfinale denk ik? Maar dat is toch al lang gespeeld. En wat is er 9 mei dan? Iets met Cambuur zeker.
Wordt wel een mooie finale in ieder geval met de meester tegen de leerling. En twee ex-spelers van Real die zogenaamd niet goed genoeg waren maar nu wel mooi beide de finale spelen in het stadion van Real. Ik vind het geweldig
Ik ben benieuwd ja, wel zonder Ribery helaas maar natuurlijk met Robbenquote:Op donderdag 29 april 2010 17:37 schreef de_nachtwacht het volgende:
[..]
Euh? Dit weekend is toch de ontknoping van de Eredivisie? En op 6 mei is de bekerfinale denk ik? Maar dat is toch al lang gespeeld. En wat is er 9 mei dan? Iets met Cambuur zeker.
Wordt wel een mooie finale in ieder geval met de meester tegen de leerling. En twee ex-spelers van Real die zogenaamd niet goed genoeg waren maar nu wel mooi beide de finale spelen in het stadion van Real. Ik vind het geweldig
Mourinhoquote:Op donderdag 29 april 2010 17:46 schreef Perruche het volgende:
Internazionale vs. Barcelona was echt crappy, die 2e afgekeurde goal, wat een fiasco. En die italiaanse coach superonsportief op het eind.
Ik was eerst ook best jaloersig! Nu nog wel een béétje, maar bij mij kwam het iig voornamelijk vanwege het idee dat ik nogal weinig zelfvertrouwen hadquote:Op donderdag 29 april 2010 17:46 schreef Perruche het volgende:
Over da relaties mislopen / afvallen combinatie, er zou best een relatie in kunnen zitten. Maar ik wil echt heel graag met deze jongen verder. Ben alleen zo stikjaloers en dat breekt het echt op. En ik weet niet hoe ik er vanaf moet komen. Als iemand tips heeft
quote:Op donderdag 29 april 2010 18:03 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Mn witlofsalade a la Syrena ziet er vrolijk uit
Nou dat tweede doelpunt was gewoon hands hoor. Je hoort de bal nou eenmaal niet met de hand aan te nemen. Bovendien had de scheids al gefloten voor het 'doelpunt' was gemaakt. Inter had dan weer enorm veel pech met die rode kaart. Het was overigens wel erg knap verdedigd met tien man tegen het, volgens velen, beste team ter wereld. Maar een spits die als verdediger speelt, ik blijf het bizar vinden.quote:Op donderdag 29 april 2010 17:46 schreef Perruche het volgende:
Internazionale vs. Barcelona was echt crappy, die 2e afgekeurde goal, wat een fiasco. En die italiaanse coach superonsportief op het eind.
Ah, Cambuur dus inderdaad. Dus met een beetje geluk speelt jouw club volgend seizoen Eredivisie.quote:Op donderdag 29 april 2010 17:48 schreef neen het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd ja, wel zonder Ribery helaas maar natuurlijk met Robbenzal wel spannend worden en ik ben lekker voor Bayern
![]()
6 mei is de bekerfinale + nog een belangrijkere wedstrijd waarvan de 9e de return is
[..]
Mourinhowat een held is dat toch, lekker de boel opnaaien daar houd ik wel van
tenzij het tegen je gebeurd, dan is het irritant
Tja, die scheids... een belg he dan weet je genoegdie hebben net zoveel verstand van voetbal als vrouwen. Die rode kaart voor Motta was ook dikke onzin, Busquets had er vanwege aanstelleritis gewoon uitgestuurd moeten worden. Het is toch geen damessport?
Ik heb me wel vreselijk geërgerd aan de slechtste man van die avond, Jeroen Grueter. Wat een gekleurd commentaar komt er van hem af zeg echt superslecht.
*BURP*quote:
Dat is toch niet zo goedkoop? Meen me te herinneren dat je dan alsnog rond de 100-200 per maand zit (vrienden van me zitten anti-kraak).quote:
Oei, dat is wel lang. De laatste keer dat ik dat had was ik zwangerquote:Op donderdag 29 april 2010 19:03 schreef 08gnoT. het volgende:
Sorry dat ik hier zo binnen kom vallen hoor, maar ik had een vraag waarvoor ik niet een nieuw topic wilde openen
Sinds een aantal dagen zijn m'n benen echt opgezet, het scheelt echt een paar cm en m'n broeken knellen toch aardig. Ook op de rest van m'n lichaam zit een 'laagje'. Van m'n enkels en kuiten denk ik wel dat het vocht is, maar kan dat echt over heel je lichaam zitten? Ik hoef niet ongesteld te worden, maar misschien een combinatie van wat zouter eten en het warme weer?
Want het is nu echt al een week of zo, normaal is vocht in een dag of 2 wel weg.
Ik ben niet zwanger iigquote:Op donderdag 29 april 2010 19:15 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Oei, dat is wel lang. De laatste keer dat ik dat had was ik zwangerHeb je al bleekselderij en asperges geprobeerd?
Allereerst, ik ben geen expert! Vocht kan over heel je lichaam zitten. Vaak zit het in de onderbenen, enkels, voeten en handen, maar het kan ook in het gezicht of buik zitten bijvoorbeeld. Je kunt testen of het vocht is, door zo'n tien seconden op een plek te drukken. Wanneer er een deukje blijft staan, is het vocht. Om er vanaf te komen kun je proberen minder zout te eten en meer te bewegen. Door het bewegen wordt de bloedsomloop gestimuleerd en daardoor wordt het vocht makkelijker afgevoerd.quote:Op donderdag 29 april 2010 19:03 schreef 08gnoT. het volgende:
Sorry dat ik hier zo binnen kom vallen hoor, maar ik had een vraag waarvoor ik niet een nieuw topic wilde openen
Sinds een aantal dagen zijn m'n benen echt opgezet, het scheelt echt een paar cm en m'n broeken knellen toch aardig. Ook op de rest van m'n lichaam zit een 'laagje'. Van m'n enkels en kuiten denk ik wel dat het vocht is, maar kan dat echt over heel je lichaam zitten? Ik hoef niet ongesteld te worden, maar misschien een combinatie van wat zouter eten en het warme weer?
Want het is nu echt al een week of zo, normaal is vocht in een dag of 2 wel weg.
deukje is niet bij alle soorten oedeem... als je de huid tussen je tweede en derde teen niet te pakken kunt krijgen dan zit er doorgaans vocht in je voeten.quote:Op donderdag 29 april 2010 19:20 schreef Rituals het volgende:
[..]
Allereerst, ik ben geen expert! Vocht kan over heel je lichaam zitten. Vaak zit het in de onderbenen, enkels, voeten en handen, maar het kan ook in het gezicht of buik zitten bijvoorbeeld. Je kunt testen of het vocht is, door zo'n tien seconden op een plek te drukken. Wanneer er een deukje blijft staan, is het vocht. Om er vanaf te komen kun je proberen minder zout te eten en meer te bewegen. Door het bewegen wordt de bloedsomloop gestimuleerd en daardoor wordt het vocht makkelijker afgevoerd.
Maar nogmaals, ik weet er het fijne ook niet van!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |