quote:Op woensdag 2 juni 2010 09:24 schreef joey_k het volgende:
Beesie plakt, Beesie draait en Beesie buigt. Daarom kun je Beesies overal mee naartoe nemen. Zo kun je Beesie in je haar draaien, op je fiets plakken en in je auto hangen! Er zijn maar liefst 31 miljoen Beesies, in de kleuren oranje, rood, wit en blauw.
My god, C1000 gogo's zijn oneindig veel dommer dan de beesies. En die Heineken pletterpet vind ik de misser van de eeuw en totaal Heineken onwaardig.quote:Op woensdag 2 juni 2010 17:37 schreef rubje het volgende:
pfffff AH is gewoon de grote verliezer zeg ik je en Bavaria(jurkjes) de grote winnaar te samen met Heinkenen(hoedjes)
quote:Op woensdag 2 juni 2010 15:58 schreef willempjewever het volgende:
Damn, dit is wel triest, maar ik wil er ook 1 voor in de auto... wat een leuk ding, vroeger had ik ze ook aan een draadje.
Woensdag maar naar de AH... damn, ik trap er ook elke keer in.
quote:Op woensdag 2 juni 2010 17:39 schreef UltraR het volgende:
[..]
My god, C1000 gogo's zijn oneindig veel dommer dan de beesies. En die Heineken pletterpet vind ik de misser van de eeuw en totaal Heineken onwaardig.
Die lelijke dingen heb ik nooit begrepenquote:Op woensdag 2 juni 2010 17:39 schreef UltraR het volgende:
[..]
My god, C1000 gogo's zijn oneindig veel dommer dan de beesies.
quote:Op woensdag 2 juni 2010 21:25 schreef Witteveldroos het volgende:
Ik vind ze echt geniaal
Direct een matchende avatar erbij![]()
maandag in de winkel, jaquote:Op woensdag 2 juni 2010 22:09 schreef willempjewever het volgende:
Zo , 31 miloen gemaakt! Je bent gelijk bnnen als je als bedrijf de AH als klant hebt.
Ik wil een blauwe voor in mijn blauwe auto. Maar maandag pas? Ik dacht woensdag al?
Ik gok... dat er nog een reclame komtquote:Op woensdag 2 juni 2010 22:33 schreef UltraR het volgende:
Ik betwijfel of er een liedje gaat komen. Ik denk dat het bij deze ene reclame blijft.
En dat vind ik toch wel een -enorm- gemis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |