FOK!forum / Gaming / [GAM SC#357] 2e topic in 1 dag! Uniek?
Edwinussvrijdag 23 april 2010 @ 23:38


Poit: De oldbie in de slowchat. Ziet zich als pater familias van de slowchat en is dit eigenlijk ook. Heeft een klein vierkant gedeukt autootje genaamd Viefje waar meer aan mankeert dan aan een lelijke kreupele bejaarde met chronische diarree: het kopje is hard, de rest kun je drinken.
Rossdale: De slowchatter die af en toe eens binnen komt hupsen en daarna weer even afwezig is. Had de bril van Spanky gestolen en is erg blij dat hij zijn modrechten kwijt is. Snurkt niet, ondanks de valse beschuldigingen van Koei!
Lyzio: De boerse slowchatter. Viert fanatiek vasteloavend ofzoiets en is coach van iets. Heeft de Mexicaanse griep meegenomen van zijn vakantie. Koning der koningen door in het bezit te zijn van een heuze tap! Oprichter van het LBF! ALL HAIL!
koei: De leukste slowchatter. Zorgt altijd voor een vrolijke noot en is de favoriete gesprekspartner van iedereen. Maakt daarnaast ook hele mooie OP's.
Pettigrew81: De workaholic slowchatter. Heeft drie of twee baantjes en heeft daarnaast nog tijd over voor zijn haat/liefde-verhouding met AQuila. Mocht je pillen nodig hebben, dan is hij je man!
disjfa: De oudste slowchatter. Met zijn bijna veertig jaren heeft hij AQuila in shock gebracht. Houdt van mensen beledigen en heeft een grote collectie vreemde plaatjes. Heeft een haat-liefde verhouding met Lyzio en is daarnaast de grootste snurker uit de SC, hoewel Rossdale een goede tweede is!
Reintji: De recreatieve slowchatter. Maakt toffe X-ray foto's en is daarmee wereldberoemd geworden. De Tshirts zouden voor veel geld te koop zijn bij Lennie.
Edwinuss: De apartste slowchatter. In de letterlijke betekenis van het woord. Verzint regelmatig verhalen over filmpjes van vreemdgaande vriendinnen, katten die stikken in kabels en huisgenoten die hem bedreigen. Heeft tevens de neiging om slappe beats te maken en is fanatiek UI bouwer. Heeft na Lennie en Petti ook besloten zijn nick aan te passen.
Fallen: De mysterieuze slowchatter. Gaat hardlopen op zondagochtend vroeg en zet slakjes overeind bij de padvinderij. Heeft irl HIMYM-momenten in de supermarkt inclusief het bijbehorende FAIL.
lkb9000: De slowchatter met tunnel. Heeft een eigen tunnel waar hij geld doorheen stopt en waar Poit jaloers op is. Doet een kunstzinnige opleiding en is dan ook een beetje 'apart'. Gaat raar doen na het eten van truffels.
Tain: De terug van weggeweest slowchatter! Is na een lange afwezigheid plots weer opgedoken en werkt nu als ambtenaar 'kneiterhard'! Tevens zit er een steekje los bij hem en vooral wat steekjes in zijn knie en wordt hij regelmatig voor knulliebullie uitgemaakt.
SpankmasterC: De slowchatter die zegt altijd bezig te zijn maar dat eigenlijk nooit is. Heeft als vreemde hobby het in de magnetron opwarmen van dode kraaien en staat voor alles open behalve voor poep opvangen in een zakje en daar vieze dingen mee doen. Meester Freddie!
Misan: De heel erg slowchatter die niet zo heel erg slowchatter meer is. Heeft sinds kort net als de rest geen sociaal leven meer en is de opperbal uit de slowchat.
Socialdisorder: De lange slowchatter. Met zijn 3,91 is deze reus meer dan groot, hij is GIGANTISCH!! Daarnaast houdt ie erg van gesprekken met zn vriendinnetje hier in de SC voeren, en van slechte muziek!
Nebo: De hattrick slowchatter. Heeft na vele pogingen eindelijk een nieuw SC-topic aan mogen maken en scoorde vlak daarna ook gelijk een hattrick. Mag alleen nog maar aangelengde tequila's drinken.
GameBabe: De hoi-dag slowchatter die haar naam waar maakt. Met haar driedubbele leven is zij een sporadisch bezoekster. Ondanks haar uiterlijk dient men niet te zoetsappig over haar te denken aangezien ze je aars whooped met een ferme chokehold.
RitseB: De broekie slowchatter, zijn leeftijd wordt door disjfa gecompenseerd. Zet dit jaar zijn eerste stapjes in de grote enge wereld en kent truukjes om voor 5 cent gratis koffie te krijgen. Heeft zich erg snel omhooggeneukt in de crew en kan daardoor met Rossdale's knopjes spelen.
CraniuM: De eeuwige slowchatter. Deze jongen met hoofdletter M op het einde ja. De nieuwste en meest frisse SC'er die er op dit moment is. Hij heeft meteen zijn stempel gedrukt door in no time een topic vol te kankeren met Edwinuss. Blijft voor altijd in de SC.
De_Kok: De culinaire slowchatter. Zit onder de plak bij Poit en heeft een veel te grote TV voor z'n kamer. Daarnaast heeft hij ook nog een kneiter geil zusje waarvan hij geen foto's wil posten maar die wel gemakkelijk op Facebook is terug te vinden. Is beroemd om zijn 'kwaliteiten' in SingStar.
Gamer_V: De verdwaalde slowchatter. Vraagt zich af wat hij hier eigenlijk doet en heeft een stiekem fetisj voor tvp's. Niemand weet hoe Victor precies heet, maar bijnamen als Vladimir en Valentijn heeft hij des te meer. Is betrapt op breezers in de winkel kopen voor 'anderen'.
SummerBreeze: De breezerslet slowchatter. Is de breezerslet van SD en heeft een decolleté waar de Grand Canyon jaloers op is. Naast lustobject op zowel werk als de SC wordt ze gezien als de wijze lieve vrouw waarmee je geen ruzie wilt maken. Of dit komt daar haar foxy voorkomen of het feit dat ze een GVR als vriend heeft is niet duidelijk.
Lani: De vrouwelijke slowchatter. Houdt van Christian Bale met zo min mogelijk kleding aan, maar lieve ratjes zijn een goed alternatief. Neemt Poit niet mee op vakantie en woont in een huisje aan de rand van het bos.
Morpheus2002: De bazige slowchatter. Is ondanks zijn misleidende naam niet pas zeven jaren oud, maar al 19 jaar ouder. Draagt geen witte sokken naar het werk en zegt nog niet kaal te worden, maar aangezien hij ICT-er is heeft iedereen daar zo zijn twijfels bij...
Sigmund666: De oude meuk slowchatter. Deze man met baard uit Maastricht weet vaak de vinger op de zere plek te leggen bij kinderen uit de brugklas. Zijn gamesverzameling is indrukwekkend te noemen: hij heeft veel games, maar nog meer consoles.
badboynova: De domme slowchatter: koopt een slee op het moment dat het stopt met sneeuwen. Heeft een usericon die je pas herkent na uitleg.
SolidasRock: De ontrouwe slowchatter. Probeert chicks te versieren door zijn betrouwbare nickname. Woont echter in Den Haag, dus die act werkt helaas niet. Komt daarnaast slechts af en toe eens langshoppen, dus trouw is hij ook (nog) niet.
Cue_: Met haar ogen heeft ze menig GAM SCer (man/vrouw) weten te verleiden. Helaas blijkt mevrouw een ware piemelteaser zodra het puntje bij paaltje komt. Heeft smaak qua cabaret maar mist deze bij broodbeleg.

In memoriam:
larry_flynt: De slowchatter met grootheidswaanzin. Denkt dat hij die andere Hugh Hefner is, maar spreekt/schrijft wel verdomd goed Nederlands voor een Amerikaan.
Skychat: De onfatsoenlijke slowchatter. Heeft zichzelf niet fatsoenlijk voorgesteld dus mag eigenlijk ook nog niet in de OP!

Historisch SC-hoogtepuntjesverzamelplaats:
Volgens Poit "Meest legendatische TT + OP OOIT!"

DE OP IS HIER TE VINDEN
De persoon die een SC-topic sluit opent de volgende. Heeft deze persoon dit niet binnen een kwartier gedaan dan is het aan anderen om een nieuw SC-topic te openen.
Sigmund666vrijdag 23 april 2010 @ 23:39
Je hebt (als je HDMI hebt op je console) ook allerlei kleurpanelen waar je mee kunt werken.
Edwinussvrijdag 23 april 2010 @ 23:39
Ik heb HDMI

Je bedoelt op de instellingen van de 360 zelf? Of de TV?
Sharpdressedmanvrijdag 23 april 2010 @ 23:40
Internet nu trouwens met een nieuwe laptop van de zaak, fijn dingetje

Prive moet ik nog een nieuwe kopen maar dat duurt nog even
Phenovrijdag 23 april 2010 @ 23:41
Hallo.
Edwinussvrijdag 23 april 2010 @ 23:41
Hoi.
Sharpdressedmanvrijdag 23 april 2010 @ 23:41
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 23:39 schreef Edwinuss het volgende:
Ik heb HDMI

Je bedoelt op de instellingen van de 360 zelf? Of de TV?
Ik heb ook instellingen aangepast van de 360 idd, daarna had ik veel rustiger beeld.
koeivrijdag 23 april 2010 @ 23:42
Ik heb het vorige topic bijna helemaal gemist En ik zou deze eigenlijk ook vrijwel helemaal moeten gaan missen!
Edwinussvrijdag 23 april 2010 @ 23:43
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 23:42 schreef koei het volgende:
Ik heb het vorige topic bijna helemaal gemist En ik zou deze eigenlijk ook vrijwel helemaal moeten gaan missen!
Maakt niet uit. Je bent erbij in mijn gedachten.
Nick-GizMovrijdag 23 april 2010 @ 23:43
Kun je geen test draaien Ed!? Had dat hier ook gedaan en toen zag het er wel beter uit.

En ik heb hem niet via HDMI aangesloten, vind dat iets minder eruit zien
badboynovavrijdag 23 april 2010 @ 23:44
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 23:40 schreef Sharpdressedman het volgende:
Internet nu trouwens met een nieuwe laptop van de zaak, fijn dingetje

Prive moet ik nog een nieuwe kopen maar dat duurt nog even
Had je nog iets gehoord van de politie, of hadden ze het te druk met fietser neer te knuppelen?
Nick-GizMovrijdag 23 april 2010 @ 23:45
Ook benieuwd idd!
Sigmund666vrijdag 23 april 2010 @ 23:45
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 23:43 schreef Nick-GizMo het volgende:
Kun je geen test draaien Ed!? Had dat hier ook gedaan en toen zag het er wel beter uit.

En ik heb hem niet via HDMI aangesloten, vind dat iets minder eruit zien
Zonder HDMI is een 360 echt naadje ruk. De letters en al zijn veelste klein (zelfs op een 82cm breedbeeld)
Op de 360 heb je een fuckload aan settings. Het is dat ik nu Dead Space voor de 3e keer ga uitspelen, anders had ik ff gekeken wat voor een instellingen er allemaal waren (je hebt uit mijn bolle hoofdje resolutie-instellingen, RGB instellingen (kleur dus) en nog wat.
(standaard staan ze op 720p. Dan is het geen wonder dat het niet lekker gamed. Dat is zoiets als 1920x1080 kunnen kijken, maar op 1280x720 alles gaan kijken )

Of een Ferrari kopen en er nooit harder mee rijden dan 70

[ Bericht 10% gewijzigd door Sigmund666 op 23-04-2010 23:54:24 ]
Sharpdressedmanvrijdag 23 april 2010 @ 23:55
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 23:44 schreef badboynova het volgende:

[..]

Had je nog iets gehoord van de politie, of hadden ze het te druk met fietser neer te knuppelen?
Nee, verder geen nieuws. Maar dat hebben ze ook meteen al eerlijk aangegeven dat ze niet verwachten ze ooit te pakken. Ze hebben het vrij profi aangepakt. Over de agenten die ter plaatse kwamen niets dan lof.

Die agent die ik van de week trof op het bureau ben ik minder positief. Die wilde me een bon geven omdat ik reed zonder rijbewijs. . Ik had een afspraak op het bureau om de aangifte te laten aanvullen. Er bleken nog wat meer spullen te missen vandaar.
Kom ik binnen en vertel het verhaal en zeg dat ik een afspraak heb. Vraagt dat mens achter de balie hoe ik bij het bureau gekomen ben... Dus ik zeg, met de auto! Komt ze heel droog, AH meneer u mag niet rijden zonder rijbewijs Dus ik gaf aan die is dus ook gestolen, zegt ze dat weet ik maar dat is nog geen reden om toch te gaan rijden .

Nouja geen bon ofzo gelukkig maar stond daar echt zo te kijken van WTF

Gelukkig was de andere agent (die er zaterdag ook was) een stuk beter,

Heb woensdag veel spullen naar verzekering gestuurd en is nu afwachten hoe het verder gaat en wat ze willen zien etc.

Slachtoffer hulp belde nog maar dat heb ik verder afgezegd, vriendin heeft nog wel even met ze gesproken (telefonisch). Die is bang want het is vanavond precies een week geleden en ze heeft genoeg wapentuig naast bed gelegd om een buurt oorlog mee te winnen (maar geeft wel aan dat de schrik er wel goed in zit)

Maar elke keer dat ik even rustig in de kamer zit en naar het raam kijk en dan de kamer door dan stel ik me voor hoe die 2 kerels hier hebben rondgelopen een vreemd gevoel .

Maar stukje voor stukje werken we alle schade weg, ook mentaal maar dat moet even zijn tijd hebben.
PaRoDiUzZzaterdag 24 april 2010 @ 00:00
Ik sta nog steeds niet in de OP.
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 00:00
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 23:45 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Zonder HDMI is een 360 echt naadje ruk. De letters en al zijn veelste klein (zelfs op een 82cm breedbeeld)
Op de 360 heb je een fuckload aan settings. Het is dat ik nu Dead Space voor de 3e keer ga uitspelen, anders had ik ff gekeken wat voor een instellingen er allemaal waren (je hebt uit mijn bolle hoofdje resolutie-instellingen, RGB instellingen (kleur dus) en nog wat.
(standaard staan ze op 720p. Dan is het geen wonder dat het niet lekker gamed. Dat is zoiets als 1920x1080 kunnen kijken, maar op 1280x720 alles gaan kijken )

Of een Ferrari kopen en er nooit harder mee rijden dan 70
Ik heb hem aangesloten met die andere 3 kabels, geel,rood en blauw ofzo. En het ziet er goed uit. Als ik het via HDMI doe, zie ik wel duidelijk verschil, soort van kartels ofzo.

Via HDMI heb ik ook nooit niks aan de instellingen gedaan, doe anders morgen ff kijken? Dan probeer ik het nog een keertje
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 00:01
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 00:00 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Ik sta nog steeds niet in de OP.
En ik ook niet ( al zal dat wel aan mij liggen )
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 00:04
lol, ik ook niet

Je kunt jezelf er in zetten maar dat hoort natuurlijk niet, leuker dat je er ineens tussenstaat
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 00:04
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 00:00 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Ik heb hem aangesloten met die andere 3 kabels, geel,rood en blauw ofzo. En het ziet er goed uit. Als ik het via HDMI doe, zie ik wel duidelijk verschil, soort van kartels ofzo.

Via HDMI heb ik ook nooit niks aan de instellingen gedaan, doe anders morgen ff kijken? Dan probeer ik het nog een keertje
Ja. Dat is dinges. HDTV toch? Dan nog zal je een enorm verschil tussen composiet en HDMI.
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 00:12
Ik heb een aantal instellingen getest. Zowel op 720P en 1080P. Maar ik zie helemaal geen verschil. Beetje vreemd.
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 00:20
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 00:12 schreef Edwinuss het volgende:
Ik heb een aantal instellingen getest. Zowel op 720P en 1080P. Maar ik zie helemaal geen verschil. Beetje vreemd.
vreemd, ik had daar een aanpassing in en volgens mij in de hrz(???) gedoe?
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 00:30
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 00:04 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Ja. Dat is dinges. HDTV toch? Dan nog zal je een enorm verschil tussen composiet en HDMI.
Nja met composiet ziet het er toch goed uit! Ga morgen wel eens proberen met HDMI !

Leeeeeeeuk, de 25 grappigste bloopers aller tijden
Dadelijk kijken of Best Defense een leuke film is, komt toch dadelijk op tv
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 00:36
HDMI kabel kost je trouwens 3 euro bij de Action. Koop geen 45 euro kabels ofzo
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 00:40
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 00:36 schreef Sigmund666 het volgende:
HDMI kabel kost je trouwens 3 euro bij de Action. Koop geen 45 euro kabels ofzo
idd

Oja Ed, Action heeft ze weer op voorraad in LWD
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 00:41
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 00:36 schreef Sigmund666 het volgende:
HDMI kabel kost je trouwens 3 euro bij de Action. Koop geen 45 euro kabels ofzo
Heb er al 1tje liggen he, gebruik hem normaal gesproken voor de PS3. Maar die staat nu niet eens meer aangesloten
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 00:53
Ik kreeg hem bij de 360 zelf (Resident Evil 5 Limited Edition) een vriend van me (Forza Limited Edition) kreeg hem echter niet
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 00:56
Eerst kreeg iedereen er 1tje bij de elite , alleen dat is op gegeven moment opgehouden
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 00:57
Stom eigenlijk. Die dingen kosten geen hol meer
(en nee, die dingen kosten ECHT geen 45 euro omdat ze goldplated zijn )
Gamer_Vzaterdag 24 april 2010 @ 00:57
Maar, was het uniek?
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 00:59
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 00:57 schreef Sigmund666 het volgende:
Stom eigenlijk. Die dingen kosten geen hol meer
(en nee, die dingen kosten ECHT geen 45 euro omdat ze goldplated zijn )
Jammer zijn er wel mensen die daar in trappen ! En de expert (winkel dus) maar lachen
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 01:12
Serieus, een game verzinnen, en die de naam NIER geven

"Die NIER heeft iets op zijn lever "
Poitzaterdag 24 april 2010 @ 01:28
Bluarghblahblahbalh!!
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 01:29
LoL !

Nja tijd om naar bed te gaan, verschiet net ineens dat het al half 2 is !

Night
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 01:35
Slaap lekker !

Ga nu ook pitten en laat de lichten aan en heb de wekker elk uur staan
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 01:49
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 01:57
Nieuw record: 5 Dead Space chapters in anderhalf uur tijd
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 01:58
Nieuw record: bijna 40 uur wakker.
the_legend_killerzaterdag 24 april 2010 @ 02:00
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 01:58 schreef Edwinuss het volgende:
Nieuw record: bijna 40 uur wakker.
Mijn record staat gelukkig een stuk lager.
Is niet gezond
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 02:02
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 02:00 schreef the_legend_killer het volgende:

[..]

Mijn record staat gelukkig een stuk lager.
Is niet gezond
Kan ik me wel voorstellen, ik heb het gevoel dat ik dik aan de drugs ben ofzo.
the_legend_killerzaterdag 24 april 2010 @ 02:04
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 02:02 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Kan ik me wel voorstellen, ik heb het gevoel dat ik dik aan de drugs ben ofzo.
Waarom ben je zolang wakker ?
the_legend_killerzaterdag 24 april 2010 @ 02:09
In ieder geval succes ermee, want ik zoek mijn bed op
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 02:09
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 02:04 schreef the_legend_killer het volgende:

[..]

Waarom ben je zolang wakker ?
Niet echt een reden. Ik was gisteravond laat nog bezig met een beat, toen kwam ik erachter dat ik net zo goed wakker kon blijven.
Dat ging gemakkelijk tot een uur of 6. Daarna kakte ik echt in.

Ik ga zo ook slapen.
koeizaterdag 24 april 2010 @ 02:23
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 01:58 schreef Edwinuss het volgende:
Nieuw record: bijna 40 uur wakker.
Ik heb woensdag op donderdagnacht ook overgeslagen, maar toen ik donderdag eenmaal thuis was (om 11 uur helaas pas...), was het ook heel snel over Gelukkig hoef ik morgen pas om 12 uur te beginnen, dus ik kan een beetje uitslapen en wat slaap inhalen. Maar 40 uur is wel flink Zeker omdat je zo laat toch nog wakker bent
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 02:25
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 02:23 schreef koei het volgende:

[..]

Ik heb woensdag op donderdagnacht ook overgeslagen, maar toen ik donderdag eenmaal thuis was (om 11 uur helaas pas...), was het ook heel snel over Gelukkig hoef ik morgen pas om 12 uur te beginnen, dus ik kan een beetje uitslapen en wat slaap inhalen. Maar 40 uur is wel flink Zeker omdat je zo laat toch nog wakker bent
Ik ben gewoon lekker aan het chillen. Black label erbij, muziek op de achtergrond en wat fokken.
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 02:26
Mijn muzieksmaak is trouwens heel veranderd deze avond volgens mij.
disjfazaterdag 24 april 2010 @ 02:30
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 02:26 schreef Edwinuss het volgende:
Mijn muzieksmaak is trouwens heel veranderd deze avond volgens mij.
Jammer dat het persoon dezelfde blijft
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 02:30
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 02:30 schreef disjfa het volgende:

[..]

Jammer dat het persoon dezelfde blijft
Ja, jammer dat jij elke keer komt te janken.

Wat is je probleem gast?
disjfazaterdag 24 april 2010 @ 02:32
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 02:30 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Ja, jammer dat jij elke keer komt te janken.

Wat is je probleem gast?
Mijn probleem is dat je niet tegen een grapje kan
badboynovazaterdag 24 april 2010 @ 08:29
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 02:02 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Kan ik me wel voorstellen, ik heb het gevoel dat ik dik aan de drugs ben ofzo.
Daar zit je toch ook aan JUNKie-ED
Nu heb je gelijk een dj naam, JUNKie-ED achter de spinners met ze rauwe beats.
Phenozaterdag 24 april 2010 @ 08:33
Goedemorgen.
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 08:46
Morning! Te vroeg voor een zaterdag :/
Rossdalezaterdag 24 april 2010 @ 08:59
Ach, tis een mooie dag dus te vroeg valt wel mee

Vandaag kunststof kozijnen uit gaan zoeken voor mijn nieuwe huisje. Jeuj!
Rossdalezaterdag 24 april 2010 @ 09:00
Oh Nick, als het goed is krijg ik vandaag nieuw internet Kunnen we van de week eindelijk Splinter Cell co-op doen!
badboynovazaterdag 24 april 2010 @ 09:05
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 09:00 schreef Rossdale het volgende:
Oh Nick, als het goed is krijg ik vandaag nieuw internet Kunnen we van de week eindelijk Splinter Cell co-op doen!
Was je vorige bedorven dan
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 09:23
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 09:00 schreef Rossdale het volgende:
Oh Nick, als het goed is krijg ik vandaag nieuw internet Kunnen we van de week eindelijk Splinter Cell co-op doen!
Haha ! Dan heb je bij MW2 ook voortaan 4 streepjes !
Nja wel kijken naar je NAT dan !
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 09:37
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 02:02 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Kan ik me wel voorstellen, ik heb het gevoel dat ik dik aan de drugs ben ofzo.
Moet je eens 5 dagen zonder slaap doen
Dan wordt het pas erg. Ga je echt dingen zien die er niet zijn enzo.
SpankmasterCzaterdag 24 april 2010 @ 09:41
Ik kwam afgelopen week de buurvrouw tegen, zo'n echt kattenwijf, alle katten van de buurt lopen bij haar naar binnen. Ik had altijd al het idee dat mijn kleine speklapje ergens anders eten vandaan haalde, dus ik snij zo subtiel het onderwerp aan dat ons dikzakje op dieet is blablabla dus zij heeft nu beloofd geen eten meer te geven aan het monstertje...

Wat dat dus betekent, is dat het beest nu iedere ochtend om 5 uur al voo rmn deur staat te krijsen dat ze eten wil, en als ik ook maar één geluidje maak, ik draai me bijvoorbeeld om, dan weet ze dat er wat te halen valt en gaat met vernieuwde inzet verder.....

Leuk beestje
SpankmasterCzaterdag 24 april 2010 @ 09:46
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 09:37 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Moet je eens 5 dagen zonder slaap doen
Dan wordt het pas erg. Ga je echt dingen zien die er niet zijn enzo.
Zware ontgroening gehad ooit?
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 09:48


Nee. Examens enzo jeweets. Maar ik heb alles ruim voldoende gehaald
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 09:57


dj Khaled !
Rossdalezaterdag 24 april 2010 @ 10:14
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 09:41 schreef SpankmasterC het volgende:
Ik kwam afgelopen week de buurvrouw tegen, zo'n echt kattenwijf, alle katten van de buurt lopen bij haar naar binnen. Ik had altijd al het idee dat mijn kleine speklapje ergens anders eten vandaan haalde, dus ik snij zo subtiel het onderwerp aan dat ons dikzakje op dieet is blablabla dus zij heeft nu beloofd geen eten meer te geven aan het monstertje...

Wat dat dus betekent, is dat het beest nu iedere ochtend om 5 uur al voo rmn deur staat te krijsen dat ze eten wil, en als ik ook maar één geluidje maak, ik draai me bijvoorbeeld om, dan weet ze dat er wat te halen valt en gaat met vernieuwde inzet verder.....

Leuk beestje
Herkenbaar

Morthillzaterdag 24 april 2010 @ 10:19
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 08:46 schreef Nick-GizMo het volgende:
Morning! Te vroeg voor een zaterdag :/
Ik was om 7.00 al wakker, ritme
Tainzaterdag 24 april 2010 @ 10:32
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 10:19 schreef Morthill het volgende:

[..]

Ik was om 7.00 al wakker, ritme
ik ook maar ben dan ook aan het werk
Morthillzaterdag 24 april 2010 @ 10:34
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 10:32 schreef Tain het volgende:

[..]

ik ook maar ben dan ook aan het werk
Zeur niet, wakker zijn om te werken is prima, wakker zijn op je vrije dag is kut.
Tainzaterdag 24 april 2010 @ 10:34
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 10:34 schreef Morthill het volgende:

[..]

Zeur niet, wakker zijn om te werken is prima, wakker zijn op je vrije dag is kut.
Werken op je normaal vrije zaterdag is ook kut !
Nebozaterdag 24 april 2010 @ 10:36
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 10:34 schreef Morthill het volgende:

[..]

Zeur niet, wakker zijn om te werken is prima, wakker zijn op je vrije dag is kut.
Werken op zo'n mooie zaterdag al deze? Dan mag je van mij zeuren.
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 10:36
Goedemorgen
Morthillzaterdag 24 april 2010 @ 10:37
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 10:36 schreef Nebo het volgende:

[..]

Werken op zo'n mooie zaterdag al deze? Dan mag je van mij zeuren.
Pfff, wat een mietjes hier zeg Ik zou prima willen werken vandaag. Als je niet bereid bent af en toe wat moeite te doen, dan moet je maar leven van de stufi of zo. Werken is leuk
Rossdalezaterdag 24 april 2010 @ 10:37
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 10:36 schreef Sharpdressedman het volgende:
Goedemorgen
Mogguh Nog potentiële inbrekers neergesabeld vannacht?
Tainzaterdag 24 april 2010 @ 10:38
Banned zonder iets gezegd te hebben?
Rossdalezaterdag 24 april 2010 @ 10:38
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 10:37 schreef Morthill het volgende:

[..]

Pfff, wat een mietjes hier zeg Ik zou prima willen werken vandaag. Als je niet bereid bent af en toe wat moeite te doen, dan moet je maar leven van de stufi of zo. Werken is leuk
Wacht maar tot je klaar bent met studeren en een fulltime baan hebt
Tainzaterdag 24 april 2010 @ 10:38
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 10:37 schreef Morthill het volgende:

[..]

Pfff, wat een mietjes hier zeg Ik zou prima willen werken vandaag. Als je niet bereid bent af en toe wat moeite te doen, dan moet je maar leven van de stufi of zo. Werken is leuk
Kreeg ik nog maar stufi
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 10:41
Iemand die me uit kan leggen hoe de Arcade room op de Xdoos 360 werkt?
Het ziet er stiekem best wreed uit.
Morthillzaterdag 24 april 2010 @ 10:41
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 10:38 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Wacht maar tot je klaar bent met studeren en een fulltime baan hebt
Been there, done that, enjoyed it.

Sterker nog, ik heb meer recht om nu te klagen. Als ik niet studeer ben ik aan het werk. Ik houd minder vrije tijd over dan gemiddelde arbeider. Toen ik nog full-time werkte had ik gewoon standaard twee dagen in de week vrij, die luxe heb ik niet meer.

Jullie zijn gewoon allemaal aanstellers
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 10:42
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 10:37 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Mogguh Nog potentiële inbrekers neergesabeld vannacht?
Nee

Maar heb wel een zwaar nachtritme had, dat wilde de vriendin graag. Elk uur de wekker en een ronde gemaakt .
Heb ook aangegeven dat dit eenmalig was

(gelukkig was ze vanmorgen extra lief )
Rossdalezaterdag 24 april 2010 @ 10:42
quote:
Prachtig
Rossdalezaterdag 24 april 2010 @ 10:44
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 10:41 schreef Morthill het volgende:

[..]

Been there, done that, enjoyed it.

Sterker nog, ik heb meer recht om nu te klagen. Als ik niet studeer ben ik aan het werk. Ik houd minder vrije tijd over dan gemiddelde arbeider. Toen ik nog full-time werkte had ik gewoon standaard twee dagen in de week vrij, die luxe heb ik niet meer.

Jullie zijn gewoon allemaal aanstellers
No shit, nu heb je nog afwisseling
Morthillzaterdag 24 april 2010 @ 10:47
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 10:44 schreef Rossdale het volgende:

[..]

No shit, nu heb je nog afwisseling
agh arme jij, je hebt een vast stramien. Als je dat niet leuk vindt ben je gewoon niet handig bezig geweest toen je een baan zocht dus ligt het gewoon aan jezelf. Toen ik nog fulltime werkte vond ik het gewoon prima.
SpankmasterCzaterdag 24 april 2010 @ 10:51
quote:
wat een twist
SocialDisorderzaterdag 24 april 2010 @ 10:52
mogge
SpankmasterCzaterdag 24 april 2010 @ 10:53
Wat is braziliaans toch een stomme taal eigenlijk, het klinkt echt achterlijk
(naar aanleiding van : 100 meter meegesleurd bij carjacking )
lkb9000zaterdag 24 april 2010 @ 10:55
quote:
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 10:59
quote:
Morthillzaterdag 24 april 2010 @ 11:05
quote:
Morthillzaterdag 24 april 2010 @ 11:05
holy crap, het CDA is van zijn geloof af gevallen Winkels mogen voortaan open op zondag wat de partji betreft.
lkb9000zaterdag 24 april 2010 @ 11:07
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 11:05 schreef Morthill het volgende:
holy crap, het CDA is van zijn geloof af gevallen Winkels mogen voortaan open op zondag wat de partji betreft.


Dat betekent tientallen kebabzaken, pizzerias en avondwinkels failliet
Tainzaterdag 24 april 2010 @ 11:11
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 11:05 schreef Morthill het volgende:
holy crap, het CDA is van zijn geloof af gevallen Winkels mogen voortaan open op zondag wat de partji betreft.
Oh noes, the apocalyps is coming
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 11:12
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 11:11 schreef Tain het volgende:

[..]

Oh noes, the apocalyps is coming
we gaan er allemaal aan
Morthillzaterdag 24 april 2010 @ 11:14
2012!!1!
Morthillzaterdag 24 april 2010 @ 11:15
herinnert u zich deze nog

Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 11:15
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 11:14 schreef Morthill het volgende:
2012!!1!
dan hebben we nog even,
lkb9000zaterdag 24 april 2010 @ 11:17
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 11:15 schreef Morthill het volgende:
herinnert u zich deze nog

[ afbeelding ]
Wat maken we toch een tegenslagen en wereldrampen mee deze tijden
Tainzaterdag 24 april 2010 @ 11:21
kut software updates

testomgeving deed het prima, productie wil niet
badboynovazaterdag 24 april 2010 @ 11:34
Tweakers hebben dus wel duits bloed
quote:
[message=33884872,noline]HotDoggie schreef op vrijdag 23 april 2010 @ 19:51[/message]:
:/
- Vodafone (belt): hallo mijnheertje, wilt u uw abo verlengen?
- HD: Ja das goed, maar dan wil ik wel ff uitzoeken welke foon het wordt. (en HD duikt uiteindelijk op in het desire topic)
- Vodafone (belt 2 weken later weer) : Hallo mijnheertje, wilt u uw abo verlengen?
- HD: Ja das goed. Ik weet inmiddels welke foon ik hebben wil, dus doe maar voor 2 jaar, exit bb storm en hello android, met zilveren desire graag. Dat kan mijnheertje. Geregeld, komt eraan.

2 nachtjes later:
TRRRRRRINGGGGGGGG: Ja hallo, GLS. Pakketje hier. Aufmachen!!

Dus HD schnell schnell aufmachen die tür. Cool. Hart klopt sneller. Is het een taart met nakende dame? Teleurstelling alom..... klein doosje: rammel rammel.
Rammel rammel? :/
Oké openmaken... HTC Des...... Legend

HD belt met Vodafone Business, vertelt verhaal.
- Vodafone: Mja, dan moet u even bellen met Vodafone Online, die hebben u gebeld en de verlenging gedaan en de toestelafhandeling ook, dus ik kan wel een omruilprocedure starten maar dan wordt ie afgewezen.
- HD: mkay, ik bel met ander nummer. No prob.
Belt...... vertelt verhaal.
- Vodafone: Euhm... momentje. Euhm... mja, wij hebben die inderdaad met u afgehandeld maar voor retouren moet u em naar retour en vermist sturen. Moet u dat en dat nummer even bellen.
- HD: Cool. No prob. *belt ander nummer en vertelt verhaal*
- Vodafone: Euhm... momentje. Ehrr... daar kunnen we geen RMA voor geven aangezien dit geen defect of vermissing betreft.
- HD: :/
:/
- Vodafone: Maar ik heb hier de naam vd verkoopster, die stuur ik een mailtje of ze even contact met u opneemt.
- HD: Cool. Thanks. Ik wacht 't wel ff af nog.
...................................................................

Nou wacht ik natuurlijk maandag nog ff af, maar daarna gaat ie toch echt de deur uit, aangetekend. Echter omdat ik geen RMA heb, waarheen sturen? Hoofdkantoor? Juridische afdeling? Klachtenafhandeling? Business afdeling? (ongeacht welk eilandje van vodafone het afgehandeld heeft: ik heb immers een zakelijk abo bij vodafone nederland BV)

:/

En ik vind t nie eerluhk want ik is wel nieuwsgierig en wil stiekem eigenlijk wel ff het ding uit de doos halen en daarmee stellen ze mijn nieuwsgierig aagje -zijn wel heel bruut op de proef

RitseBzaterdag 24 april 2010 @ 11:36
Goede morgen
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 11:36
was dit?
lkb9000zaterdag 24 april 2010 @ 11:38
Gisteren Nier en God of War 3 gespeeld
badboynovazaterdag 24 april 2010 @ 12:10
Ben vista op de latop helemaal zat (traag, geheugen loopt snel vol ondanks 4 GB wat niet werkt met een 32 bit versie).

Straks een andere schijf halen(5400 -->7200 rpm), en daarna win7 64 bit erop knallen .

[ Bericht 0% gewijzigd door badboynova op 24-04-2010 12:19:11 ]
lkb9000zaterdag 24 april 2010 @ 12:10
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 12:10 schreef badboynova het volgende:
Ben vista op de latop helemaal zat (traag, geheugen loopt snel vol ondanks 4 GB wat niet werkt met een 32 bit versie).

Straks een andere schijf halen(5400 -->7400 rpm), en daarna win7 64 bit erop knallen .
badboynovazaterdag 24 april 2010 @ 12:16
ik zie ook dat de laptop nieuwe koel pasta nodig heeft ivm hoge temp, idle 52 graden en stress 64 graden ( en dan doe ik vrij weinig).
lkb9000zaterdag 24 april 2010 @ 12:17
http://selleckwaterfallsandwich.tumblr.com/

Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 12:20
oiii
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 12:39
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 12:43


Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 12:53


Shawty got looks (and)
Shawty got class
Shawty got hips (and)
Shawty got ass



Ook wel lekkere beat
RitseBzaterdag 24 april 2010 @ 13:10


Dit is pas een lekkere beat.
badboynovazaterdag 24 april 2010 @ 13:13
5400 --> 7200 HDD gaat het niet worden, koeling voor de laptop is niet voldoende daar voor .
Er komt nu wel een Samsung schijf ipv de huidige seagate straaljager .
Nebozaterdag 24 april 2010 @ 13:20
Nou mijn laptop is al 4 keer finaal gecrasht vandaag. Dat wordt scratshen en hopen dat ik mijn documenten en muziek kan redden
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 13:21


Ook lekker hoor
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 13:23


Blijft toch wel een van de beter nummers van hem
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 13:25
Role model is de shit.
lkb9000zaterdag 24 april 2010 @ 13:32
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 13:23 schreef Nick-GizMo het volgende:


Blijft toch wel een van de beter nummers van hem
Reintjizaterdag 24 april 2010 @ 13:39
ZO, pagina drie alweer. Oppo was tof
Morthillzaterdag 24 april 2010 @ 13:52
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 13:20 schreef Nebo het volgende:
Nou mijn laptop is al 4 keer finaal gecrasht vandaag. Dat wordt scratshen en hopen dat ik mijn documenten en muziek kan redden
Stof in het ventilatiesysteem is vaak de reden wordt dan gewoon te warm
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 15:43
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 13:20 schreef Nebo het volgende:
Nou mijn laptop is al 4 keer finaal gecrasht vandaag. Dat wordt scratshen en hopen dat ik mijn documenten en muziek kan redden
Doe niet zo moeilijk kerel. Laptop openschroeven (Bid dat je een Asus hebt, daar gaat het makkelijker bij) HDD eruit halen en als het tenminste een S-ata schijf is fijn aansluiten op je pc en de data eraf halen. Als hij bijna kassie wijle is kun je nog proberen om hem een nacht in de vriezer te leggen
badboynovazaterdag 24 april 2010 @ 15:54
Zo mijn laptop is ook weer in elkaar met verse koel pasta, war een drama en een berg schroeven moet je los maken bij een HP.
Idle temp is nu 44 graden (52 graden was het) , alleen moet ik nog uitzoeken waarom me fan van slag is .
SoldMayorzaterdag 24 april 2010 @ 15:57
Dit is pas harde shit

Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 16:01
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 15:54 schreef badboynova het volgende:
Zo mijn laptop is ook weer in elkaar met verse koel pasta, war een drama en een berg schroeven moet je los maken bij een HP.
Idle temp is nu 44 graden (52 graden was het) , alleen moet ik nog uitzoeken waarom me fan van slag is .
Omdat je hem moet schoonmaken of vervangen. Kogellagertjes in die dingen zijn zo snel naar de neuk met wat stof. Kijk naar fans van bijv Papst, Noctua of Scythe. Stille dingen, niet echt te gek duur (behalve Noctua) en goeie koelprestaties.

Tevens: Me
GameBabezaterdag 24 april 2010 @ 16:02
Goedemiddag, zijn jullie lekker van het weer aan het genieten?
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 16:05
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 16:02 schreef GameBabe het volgende:
Goedemiddag, zijn jullie lekker van het weer aan het genieten?
Ja ja ja!
Enorm.
Straks een lekkere schnitzel eten met een beetje salade. Straks mijn kamer/kantoor/slaapruimte eens leeghalen en luchten.
Morthillzaterdag 24 april 2010 @ 16:07
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 16:02 schreef GameBabe het volgende:
Goedemiddag, zijn jullie lekker van het weer aan het genieten?
Neu, maar ik zit volgende week te genieten onder de Zuid-Franse zon op een terrasje van een klein restaurant gevestigd in het oude schoolgebouw van een piepklein dorpje in de Dordogne.
PaRoDiUzZzaterdag 24 april 2010 @ 16:12
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 12:53 schreef Nick-GizMo het volgende:


Shawty got looks (and)
Shawty got class
Shawty got hips (and)
Shawty got ass



Ook wel lekkere beat
moet je deze eens horen.



badboynovazaterdag 24 april 2010 @ 16:16
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 16:01 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Omdat je hem moet schoonmaken of vervangen. Kogellagertjes in die dingen zijn zo snel naar de neuk met wat stof. Kijk naar fans van bijv Papst, Noctua of Scythe. Stille dingen, niet echt te gek duur (behalve Noctua) en goeie koelprestaties.

Tevens: Me
De Fan is wel redelijk stil, maar hy blijft nu op volle toeren draaien.
In mijn pc zitten er 4 Noctua fans 120 mm, en ik moet zeggen dat ze heel stil en goed koelen.
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 16:38
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 10:19 schreef Morthill het volgende:

[..]

Ik was om 7.00 al wakker, ritme
Hier ook als iets eerder, door het ritme. Al ga ik niet meteen achter fok
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 16:46
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 16:07 schreef Morthill het volgende:

[..]

Neu, maar ik zit volgende week te genieten onder de Zuid-Franse zon op een terrasje van een klein restaurant gevestigd in het oude schoolgebouw van een piepklein dorpje in de Dordogne.
even er tussen uit ?
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 16:12 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

moet je deze eens horen.



Ah tof !
PaRoDiUzZzaterdag 24 april 2010 @ 17:07
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 16:46 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

even er tussen uit ?
[..]

Ah tof !
Als het om dat soort muziek gaat hoef ik niet van die gastjes erbij die door een autotune bleren iig.
Morthillzaterdag 24 april 2010 @ 17:56
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 16:46 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

even er tussen uit ?

Dat heb je goed gededuceerd
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 17:58
[TK] Chatroulette accessoire waar je echt niet zonder kan
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 17:58
Nja ik denk of hij gaat op vakantie daar heen of voor het werk !
Morthillzaterdag 24 april 2010 @ 18:01
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 17:58 schreef Nick-GizMo het volgende:
Nja ik denk of hij gaat op vakantie daar heen of voor het werk !
Vakantie uiteraard, weekje lekker vrijwel niks doen en genieten van de zon, de lokale wijn en lekker eten.

en nu iets totaal anders

Nebozaterdag 24 april 2010 @ 18:08
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 18:01 schreef Morthill het volgende:

[..]

Vakantie uiteraard, weekje lekker vrijwel niks doen en genieten van de zon, de lokale wijn en lekker eten.

en nu iets totaal anders

[ afbeelding ]
Die stond in het vorige topic ook al
lkb9000zaterdag 24 april 2010 @ 18:11
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 18:08 schreef Nebo het volgende:

[..]

Die stond in het vorige topic ook al
Maar dan zonder geenstijl logo
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 18:37
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 13:10 schreef RitseB het volgende:


Dit is pas een lekkere beat.
Morthillzaterdag 24 april 2010 @ 18:49
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 18:08 schreef Nebo het volgende:

[..]

Die stond in het vorige topic ook al
die topics gaan zo gruwelijk snel hier. Stelletje nerds zonder leven
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 19:31


jezus

die blonde dame is wel lekker
Morthillzaterdag 24 april 2010 @ 19:42
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 19:31 schreef Sharpdressedman het volgende:


jezus

die blonde dame is wel lekker
holy crapping fuck
GameBabezaterdag 24 april 2010 @ 19:45
Alsof zo'n gast die blonde kan krijgen
Nebozaterdag 24 april 2010 @ 20:00
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 19:31 schreef Sharpdressedman het volgende:


jezus

die blonde dame is wel lekker
Nekschot, knieschijfshot, alles behalve dat deze randebiel los rond loopt
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 20:12
ik kijk nu zonder geluid naar die blonde
Rossdalezaterdag 24 april 2010 @ 20:14
Pfrt... al die kutmuziek

The Qemists, dat is pas partymusic



Die CD staat hier kneiterhard op
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 20:15
Het is hier best rustig op het station op Zaterdag. Bussen rijden maar om het uur en kan uit 3 lijnen kiezen.

Maar de eerste is er pas om half 9..
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 20:24
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 20:15 schreef Edwinuss het volgende:
Het is hier best rustig op het station op Zaterdag. Bussen rijden maar om het uur en kan uit 3 lijnen kiezen.

Maar de eerste is er pas om half 9..
En welk boerengat is het dat jij bewoont?
Fallenzaterdag 24 april 2010 @ 20:33
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 19:31 schreef Sharpdressedman het volgende:


jezus

die blonde dame is wel lekker
Drama... de tyfus wat slecht...
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 20:39
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 20:33 schreef Fallen het volgende:

[..]

Drama... de tyfus wat slecht...
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 20:49
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 20:24 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

En welk boerengat is het dat jij bewoont?
Leeuwarden.
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 21:09
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 20:49 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Leeuwarden.
Reintjizaterdag 24 april 2010 @ 21:09
quote:
Op vrijdag 23 april 2010 13:07 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Tsk ik heb een unieke Alan Wake faceplate dus die van mij is niet lelijk!

Heb je die witte over? Mijn klepje is stuk
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 21:14
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 21:09 schreef Sharpdressedman het volgende:

[..]

lkb9000zaterdag 24 april 2010 @ 21:28
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 21:31
Ik zie niks.
AQuila360zaterdag 24 april 2010 @ 21:31
http://www.dumpert.nl/med(...)rd._struisvogel.html

Dat kind
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 13:13 schreef badboynova het volgende:
5400 --> 7200 HDD gaat het niet worden, koeling voor de laptop is niet voldoende daar voor .
Er komt nu wel een Samsung schijf ipv de huidige seagate straaljager .
Koop gewoon een nieuwe laptop Of is die pas nieuw?
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 21:39
AQ elke keer met z'n dumpert filmpjes
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 21:40
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 21:39 schreef Edwinuss het volgende:
AQ elke keer met z'n dumpert filmpjes
Straks zegt ie nog dat je een heaumeau bent en dat je ergens anders boehoe moet gaan doen
SoldMayorzaterdag 24 april 2010 @ 21:41
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 21:31 schreef AQuila360 het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)rd._struisvogel.html

Dat kind
[..]

Koop gewoon een nieuwe laptop Of is die pas nieuw?
hoe die struisvogel daarna weg rend
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 21:44
Diegene die het verschil tussen een paard en een ezel niet eens ziet moesten ze ook ergens met een blok beton aan zijn been van een brug mieteren.....
lkb9000zaterdag 24 april 2010 @ 21:48


Nouja, niet de moeite waard om te fixen

Adobe CS5 is uit
AQuila360zaterdag 24 april 2010 @ 21:52
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 21:41 schreef SoldMayor het volgende:

[..]

hoe die struisvogel daarna weg rend
Na die trap van die kerel idd
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 21:59
Straks Miami Vice
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 21:59
AQ. Wanneer ga je weer op stap met je vrienden? Het is Zaterdag.
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 22:00
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 21:59 schreef Edwinuss het volgende:
AQ. Wanneer ga je weer op stap met je vrienden? Het is Zaterdag.
Op de dag dat Pinksteren en pasen samenvallen. Dat is ergens zo rond 28 mei 2129
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 22:01
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:00 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Op de dag dat Pinksteren en pasen samenvallen. Dat is ergens zo rond 28 mei 2129
Goddamn. Dat duurt nog wel even.
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 22:05
En o ja, AQ moet op kleine Floddertje passen. Geen vriendinnetjes aan huis, niet uit, behalve een fles vieze B-merk cola, nibbits en een stomme oude versleten VHS-cassette en Fok zit er niet in voor die arme drommel!
(kinderen in Afrika hebben het nog beter)
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 22:07
Dat doet mij denken aan de tijd dat ik bij mijn vader ging wonen. Daar was ook alles trash.
Gamer_Vzaterdag 24 april 2010 @ 22:07
Pot, ketel, wat doen jullie hier nog
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 22:08
Niet uitgaan omdat mijn vriendinnetje straks komt
AQuila360zaterdag 24 april 2010 @ 22:09
Je weet toch



Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 22:09
Niet uitgaan. Maandag Groningen t/m Woensdag. Donderdag stuk varen en dan Donderdagavond Iron Man 2.
Gamer_Vzaterdag 24 april 2010 @ 22:10
Ik ben hier omdat mijn twee beste vrienden met dezelfde chick proberen te hosselen
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 22:10
doe normaal, zulke foto;s zijn zielig
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 22:11
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:09 schreef Edwinuss het volgende:
Niet uitgaan. Maandag Groningen t/m Woensdag. Donderdag stuk varen en dan Donderdagavond Iron Man 2.
wat is er in goningen
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 22:11
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:11 schreef Sharpdressedman het volgende:

[..]

wat is er in goningen
Vrienden, veel wiet, Jar Jar Binks waterpijp en FIFA10.
GameBabezaterdag 24 april 2010 @ 22:11
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:10 schreef Gamer_V het volgende:
Ik ben hier omdat mijn twee beste vrienden met dezelfde chick proberen te hosselen
Leg die is uit...
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 22:12
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:11 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Leg die is uit...
Nou. Dan gaan ze met z'n 3en op stap en dan willen 2 van die gasten een chick batsen en lopen dan te pimpen etc.
Gamer_Vzaterdag 24 april 2010 @ 22:12
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:11 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Leg die is uit...
Ja, ik vat hem zelf ook niet helemaal
GameBabezaterdag 24 april 2010 @ 22:14
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:12 schreef Gamer_V het volgende:

[..]

Ja, ik vat hem zelf ook niet helemaal
Misschien zijn ze bang voor het spreekwoord...
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 22:15
"Wie de chick niet kan hosselen, die likt maar aan andere mosselen?"
Rossdalezaterdag 24 april 2010 @ 22:16
Ik twijfel of ik vanavond de stad in ga of thuis een filmpje ga kijken. Ben helemaal lam van een hele dag op het terras zitten
Reintjizaterdag 24 april 2010 @ 22:18
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:11 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Leg die is uit...
Twee honden, been, derde?
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 22:20
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 21:59 schreef Sharpdressedman het volgende:
Straks NU Miami Vice
+

Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 22:21
ik moet ook weer eens sociaal doen maar iedereen is druk, huizen kopen en verbouwen, kinderen krijgen etc

Oud worden
Gamer_Vzaterdag 24 april 2010 @ 22:24
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:14 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Misschien zijn ze bang voor het spreekwoord...
Een terechte angst, pimp als ik ben
Gamer_Vzaterdag 24 april 2010 @ 22:24
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:21 schreef Sharpdressedman het volgende:
ik moet ook weer eens sociaal doen maar iedereen is druk, huizen kopen en verbouwen, kinderen krijgen etc

Oud worden
Elke dag een dagje dichter bij je dood, brr.
GameBabezaterdag 24 april 2010 @ 22:27
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:16 schreef Rossdale het volgende:
Ik twijfel of ik vanavond de stad in ga of thuis een filmpje ga kijken. Ben helemaal lam van een hele dag op het terras zitten
Ik zit hier ook gaar op de bank, haha, eigenlijk wil ik nog heel veel doen, maar alleen al opstaan om een kop thee te halen klinkt al vermoeiend...
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 22:27
Zeker na 21.

"22! Je bent dood! "
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 22:31
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:27 schreef Sigmund666 het volgende:
Zeker na 21.

"22! Je bent dood! "
ik ben al 8 jaar dood

DOOD ZEG IK JE
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 22:32
Iemand Dead Space al uit kunnen spelen op Impossible mode?
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 22:33
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:32 schreef Sigmund666 het volgende:
Iemand Dead Space al uit kunnen spelen op Impossible mode?
nee dat is impossible
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 22:35
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:21 schreef Sharpdressedman het volgende:
ik moet ook weer eens sociaal doen maar iedereen is druk, huizen kopen en verbouwen, kinderen krijgen etc

Oud worden
Ik herken dat ook hoor, nu is niet alleen in mijn omgeving maar echt overal. Op hyves is iedereen aan het trouwen en kinderen aan het baren.

1 van mijn beste vrienden gaat nu ook samenwonen, ik zie hem tegenwoordig ook niet veel meer omdat ie constant bij z'n chick is.
Maar dat was ook zo toen ik een vriendin had, het mooie was dat ze met iedereen goed kon maar dat is nu niet andersom zo.
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 22:38
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:35 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Ik herken dat ook hoor, nu is niet alleen in mijn omgeving maar echt overal. Op hyves is iedereen aan het trouwen en kinderen aan het baren.

1 van mijn beste vrienden gaat nu ook samenwonen, ik zie hem tegenwoordig ook niet veel meer omdat ie constant bij z'n chick is.
Maar dat was ook zo toen ik een vriendin had, het mooie was dat ze met iedereen goed kon maar dat is nu niet andersom zo.
dat is helemaal klote wanneer de vriendinnen niet met elkaar overweg kunnen of dat de vriendin van je maat echt niet leuk is

Nu Miami Vice, BAAS auto rijdt hij Dat dingtschakelt minimaal 40 keer op
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 22:39
vanavond allemaal verschillende biertjes drinken, nog van mijn verjaardag. Sommige zijn vies maar sommige zijn echt heerlijk
Nick-GizMozaterdag 24 april 2010 @ 22:43
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 21:48 schreef lkb9000 het volgende:


Nouja, niet de moeite waard om te fixen

Adobe CS5 is uit
Thanks !
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:07 schreef Edwinuss het volgende:
Dat doet mij denken aan de tijd dat ik bij mijn vader ging wonen. Daar was ook alles trash.
aha, nu zijn sommige dingen wel duidelijk

Pfff Gourmetten, tering veel op :/
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 22:57
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:43 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Thanks !
[..]

aha, nu zijn sommige dingen wel duidelijk
?
Morthillzaterdag 24 april 2010 @ 23:08
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:35 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Ik herken dat ook hoor, nu is niet alleen in mijn omgeving maar echt overal. Op hyves is iedereen aan het trouwen en kinderen aan het baren.

Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 23:09
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 23:08 schreef Morthill het volgende:

[..]



Ik kom wel op hyves ja.
Morthillzaterdag 24 april 2010 @ 23:09
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 23:09 schreef Edwinuss het volgende:

[..]



Ik kom wel op hyves ja.
Agh, het ging me er vooral om dat je het over je omgeving hebt en vervolgens Hyves noemt
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 23:10
Hyves is niet mijn omgeving.
CraniuMzaterdag 24 april 2010 @ 23:11
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 12:43 schreef Edwinuss het volgende:
[ afbeelding ]


!
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 23:12


CraniuMzaterdag 24 april 2010 @ 23:16
quote:


Dit is pas baas

Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 23:18
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 23:16 schreef CraniuM het volgende:

[..]




ken je klassiekers
CraniuMzaterdag 24 april 2010 @ 23:21
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 23:18 schreef Sharpdressedman het volgende:

[..]

ken je klassiekers
Ik keek die troep nooit
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 23:23
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 23:08 schreef Morthill het volgende:

[..]


Je vergeet:

Hyves
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 23:24
is Hyves niet meer hip enzo?
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 23:27
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 23:24 schreef Sharpdressedman het volgende:
is Hyves niet meer hip enzo?
Hyves is zo'n leutermedium.

"Ja, en toen ben ik hier en daar geweest." Net Twitter
Of van die droeftoeters die hun hele hebben en houden op hyves mikken.

Jantje Janssen, telefoon: 061234567
Adres: John F Kennedylaan 44.

"Volgende week lekker op vakantie naar Turkije voor 2 weken!!"

Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 23:28
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 23:27 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Hyves is zo'n leutermedium.

"Ja, en toen ben ik hier en daar geweest." Net Twitter
Of van die droeftoeters die hun hele hebben en houden op hyves mikken.

Jantje Janssen, telefoon: 061234567
Adres: John F Kennedylaan 44.

"Volgende week lekker op vakantie naar Turkije voor 2 weken!!"


wat is er nu in dan?
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 23:29
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 23:27 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Hyves is zo'n leutermedium.

"Ja, en toen ben ik hier en daar geweest." Net Twitter
Of van die droeftoeters die hun hele hebben en houden op hyves mikken.

Jantje Janssen, telefoon: 061234567
Adres: John F Kennedylaan 44.

"Volgende week lekker op vakantie naar Turkije voor 2 weken!!"



OMG straks wordt er nog bij je ingebroken, edit snel
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 23:31
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 23:29 schreef Sharpdressedman het volgende:

[..]

OMG straks wordt er nog bij je ingebroken, edit snel
Je kunt beter Schoolstraat 4 invullen zonder plaatsnaam
Good luck als je die wilt vinden in NL (bijna elke stad en dorp heeft een Schoolstraat)
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 23:32
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 23:31 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Je kunt beter Schoolstraat 4 invullen zonder plaatsnaam
Good luck als je die wilt vinden in NL (bijna elke stad en dorp heeft een Schoolstraat)
idd

In elke plaats waar ik tot nu toe heb gewoond was er een schoolstraat aanwezig

Mijn chips zijn zo scherp dat mijn mond in de fik staat. Volgens mijn vriendin moet ik minder schransen omdat ik een buikje zou krijgen. Met nadruk op zou natuurlijk

[ Bericht 3% gewijzigd door Sharpdressedman op 24-04-2010 23:40:17 ]
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 23:41
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 23:32 schreef Sharpdressedman het volgende:

[..]

idd

In elke plaats waar ik tot nu toe heb gewoond was er een schoolstraat aanwezig

Mijn chips zijn zo scherp dat mijn mond in de fik staat. Volgens mijn vriendin moet ik minder schransen omdat ik een buikje zou krijgen. Met nadruk op zou natuurlijk
Zeker de pizza pepperoni-smaak van Lays
Morpheus2002zaterdag 24 april 2010 @ 23:44
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 21:39 schreef Edwinuss het volgende:
AQ elke keer met z'n dumpert filmpjes
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 21:59 schreef Edwinuss het volgende:
AQ. Wanneer ga je weer op stap met je vrienden? Het is Zaterdag.
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:07 schreef Edwinuss het volgende:
Dat doet mij denken aan de tijd dat ik bij mijn vader ging wonen. Daar was ook alles trash.
Kappen met uitdagen Edwin. Begin je gedrag zat te worden.
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 13:10 schreef RitseB het volgende:


Dit is pas een lekkere beat.
Jij snapt wat een goede beat is
Flodder450zaterdag 24 april 2010 @ 23:51
goeeavond/nacht alemaal
ik heb een PlayStation gekocht gisteren
27 speelen,allemaal kopietjes

en vandaag weer in t veen gewest,rommelmarkt,6 games voor ¤15
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 23:52
-edit- doe normaal

[ Bericht 90% gewijzigd door Morpheus2002 op 25-04-2010 00:29:04 ]
Sharpdressedmanzaterdag 24 april 2010 @ 23:52
kopie is troep
Edwinusszaterdag 24 april 2010 @ 23:54
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 23:44 schreef Morpheus2002 het volgende:

[..]


[..]


[..]

Kappen met uitdagen Edwin. Begin je gedrag zat te worden.
Het prachtige van alles is dat die reacties helemaal niet zijn bedoelt om uit te lokken.
Nebozaterdag 24 april 2010 @ 23:55
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 23:54 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Het prachtige van alles is dat die reacties helemaal niet zijn bedoelt om uit te lokken.
Edwinuss, zelfs als hij gewoon aardig doet een ass!
Sigmund666zaterdag 24 april 2010 @ 23:56
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 23:52 schreef Sharpdressedman het volgende:
kopie is troep
Zwaar. Met die supergeniale swap magic
(en anders moet je dus modden)
badboynovazaterdag 24 april 2010 @ 23:59
Zo win 7 staat op de laptop, nu enkel uit zoeken welke driver hy niet heeft geinstaleerd.
AQ de laptop is iets meer dan een half jaar oud, dus upgrade is voldoende (betere schijf erin, en win 7 erop)
Sharpdressedmanzondag 25 april 2010 @ 00:08
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 23:56 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Zwaar. Met die supergeniale swap magic
(en anders moet je dus modden)
Ik koop mijn spellen altijd, geen idee wat bovenstaande inhoudt
Sigmund666zondag 25 april 2010 @ 00:12
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:08 schreef Sharpdressedman het volgende:

[..]

Ik koop mijn spellen altijd, geen idee wat bovenstaande inhoudt
Dat was heel simpel. Je hebt de PS1, en als je daar een origineel exemplaar in deed, dan begon de PS1 het schijfje dus te booten (logo, geluidje) en dan moest je de PS1 dus openen en met iets van een potlood ergens een dingetje indrukken zodat de PS1 dacht dat de speler 'gesloten' was. Als je bofte kon je daarna je kopietje gewoon spelen.
Flodder450zondag 25 april 2010 @ 00:12
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:08 schreef Sharpdressedman het volgende:

[..]

Ik koop mijn spellen altijd, geen idee wat bovenstaande inhoudt
Swaptrick:



maar mijn console is al gemod dus.....

alleen memory card doet t niet,ik zal kijken of het aan de playstation liht, of dat die memory card kaduuk is
Edwinusszondag 25 april 2010 @ 00:16


Wat een intro.

Maar de rest van dat nummer.
Sigmund666zondag 25 april 2010 @ 00:16
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:12 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

Swaptrick:



maar mijn console is al gemod dus.....

alleen memory card doet t niet,ik zal kijken of het aan de playstation liht, of dat die memory card kaduuk is
Dan nog: Alsof het zo bijzonder is dat je een PS1 hebt staan
Die dingen worden nu voor een appel en een ei verkocht met kopietjes. Altijd lachen als een kopietje de zeik in draait of er op een gegeven moment mee kapt.

Verder: de swap trick is niet echt goed voor je PS1.
Edwinusszondag 25 april 2010 @ 00:18
Had trouwens een PS2 gekocht, dan had je nog wat om te spelen.
Flodder450zondag 25 april 2010 @ 00:18
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:16 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Dan nog: Alsof het zo bijzonder is dat je een PS1 hebt staan
Die dingen worden nu voor een appel en een ei verkocht met kopietjes. Altijd lachen als een kopietje de zeik in draait of er op een gegeven moment mee kapt.

Verder: de swap trick is niet echt goed voor je PS1.
hmm....
CraniuMzondag 25 april 2010 @ 00:20
-edit-

[ Bericht 96% gewijzigd door Morpheus2002 op 25-04-2010 00:32:07 ]
Edwinusszondag 25 april 2010 @ 00:25
Zo te zien zijn er sinds kort weer een aantal vaste stamgasten verdwenen. Hoe kan dat?
Sigmund666zondag 25 april 2010 @ 00:25
Raeggae-metal



Wat een bazen!
Nebozondag 25 april 2010 @ 00:26
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:25 schreef Edwinuss het volgende:
Zo te zien zijn er sinds kort weer een aantal vaste stamgasten verdwenen. Hoe kan dat?
Wil je echt een antwoord?
Edwinusszondag 25 april 2010 @ 00:28
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:26 schreef Nebo het volgende:

[..]

Wil je echt een antwoord?
Ja. Anders vraag ik het niet.
Flodder450zondag 25 april 2010 @ 00:29
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:25 schreef Sigmund666 het volgende:
Raeggae-metal



Wat een bazen!
woah

dat klinkt nog best wel EPIC
badboynovazondag 25 april 2010 @ 00:30
Omdat jij met de deur open schijt
Flodder450zondag 25 april 2010 @ 00:31
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:30 schreef badboynova het volgende:
Omdat jij met de deur open schijt
Morpheus2002zondag 25 april 2010 @ 00:31
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 23:54 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Het prachtige van alles is dat die reacties helemaal niet zijn bedoelt om uit te lokken.
Vooral zo doorgaan.
Edwinusszondag 25 april 2010 @ 00:32
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:30 schreef badboynova het volgende:
Omdat jij met de deur open schijt


Tegenwoordig niet meer, want eigenlijk staat mijn toilet / douche deur altijd open. En aangezien ik tegenwoordig steeds meer mensen over de vloer heb is dat niet echt handig.
Edwinusszondag 25 april 2010 @ 00:32
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:31 schreef Morpheus2002 het volgende:

[..]

Vooral zo doorgaan.
Voelt zeker wel lekker die macht?
Sigmund666zondag 25 april 2010 @ 00:33
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:26 schreef Nebo het volgende:

[..]

Wil je echt een antwoord?
"And if we take a look at the left, we see the Domtoren. And if we look over here, we see the verloedering van GAM SC..."
Flodder450zondag 25 april 2010 @ 00:34
zometeen mandjestijd
Morpheus2002zondag 25 april 2010 @ 00:35
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:32 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Voelt zeker wel lekker die macht?
Ja, dat is het man! Ik wil gewoon een leuke SC hier in GAM zonder dat er steeds naar het verleden wordt gekeken. Als iemand zijn post je niet aanstaat negeer diegene dan gewoon. Gaat het echt te ver dan zullen wij het beoordelen en waar nodig ingrijpen.
Edwinusszondag 25 april 2010 @ 00:36
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:35 schreef Morpheus2002 het volgende:

[..]

Ja, dat is het man! Ik wil gewoon een leuke SC hier in GAM zonder dat er steeds naar het verleden wordt gekeken. Als iemand zijn post je niet aanstaat negeer diegene dan gewoon. Gaat het echt te ver dan zullen wij het beoordelen en waar nodig ingrijpen.
Ik wil ook graag een leuke SC.
Morpheus2002zondag 25 april 2010 @ 00:36
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:36 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Ik wil ook graag een leuke SC.
Op dit moment verziek jij de SC met je uitdagende gedrag. En nu ga ik slapen
Sharpdressedmanzondag 25 april 2010 @ 00:37
badboynovazondag 25 april 2010 @ 00:37
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:32 schreef Edwinuss het volgende:

[..]



Tegenwoordig niet meer, want eigenlijk staat mijn toilet / douche deur altijd open. En aangezien ik tegenwoordig steeds meer mensen over de vloer heb is dat niet echt handig.
Wel als je een pittig lopend buffet heb
Sigmund666zondag 25 april 2010 @ 00:38
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:35 schreef Morpheus2002 het volgende:

[..]

Ja, dat is het man! Ik wil gewoon een leuke SC hier in GAM zonder dat er steeds naar het verleden wordt gekeken. Als iemand zijn post je niet aanstaat negeer diegene dan gewoon. Gaat het echt te ver dan zullen wij het beoordelen en waar nodig ingrijpen.
Mensen krijgen een naam en komen daar niet eenvoudig van af. Vooral niet als die mensen zelf doorgaan met hun 'baggerige' of 'nep-interesante' nieuwtjes.
(zo werkt het helaas. Van Hitler kun je nu ook niet meer de Duitse vredesduif maken die geen haar verkeerd heeft gedaan)

Maar dan ben je ofwel een troll ofwel een hollocaust-ontkenner.
Edwinusszondag 25 april 2010 @ 00:38
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:37 schreef badboynova het volgende:

[..]

Wel als je een pittig lopend buffet heb
Nebozondag 25 april 2010 @ 00:39
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:36 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Ik wil ook graag een leuke SC.
Loop dan niet zo te zieken!!!

En nu ga ik ook slapen.

remlofzondag 25 april 2010 @ 00:41
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:36 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Ik wil ook graag een leuke SC.
Hou jij het dan ook leuk voor de anderen? Thanks
Flodder450zondag 25 april 2010 @ 00:42
mandjestijd,weltrusten
Sigmund666zondag 25 april 2010 @ 00:43
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:41 schreef remlof het volgende:

[..]

Hou jij het dan ook leuk voor de anderen? Thanks
"Donkere wolken pakten zich samen in de GAM SC. Het silhouet van een schimmige admin verscheen na een bliksemschicht, waarna de nodige members ruim baan maakte of er spontaan vandoor gingen om te gaan slapen."
Edwinusszondag 25 april 2010 @ 00:44
Ik blijf gewoon hoor.

Ik zal me vanaf nu wel wat beter gedragen.
Sharpdressedmanzondag 25 april 2010 @ 00:45
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:43 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

"Donkere wolken pakten zich samen in de GAM SC. Het silhouet van een schimmige admin verscheen na een bliksemschicht, waarna de nodige members ruim baan maakte of er spontaan vandoor gingen om te gaan slapen."
poëzie diep in de nacht
Sharpdressedmanzondag 25 april 2010 @ 00:47


Bazen

OMG flipmode

(zeldzaam zonder brillen)
Edwinusszondag 25 april 2010 @ 00:50
badboynovazondag 25 april 2010 @ 00:52
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:44 schreef Edwinuss het volgende:
Ik blijf gewoon hoor.

Ik zal me vanaf nu wel wat beter gedragen.
Ik zie het al voor ME, Ed in een jehova pak die sc binnen treed
Edwinusszondag 25 april 2010 @ 00:55
Ik had al een jehova pak aan. Maar ik was nog niet compleet overtuigd.
Sharpdressedmanzondag 25 april 2010 @ 00:58
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:55 schreef Edwinuss het volgende:
Ik had al een jehova pak aan. Maar ik was nog niet compleet overtuigd.
Edwinusszondag 25 april 2010 @ 00:59


badboynovazondag 25 april 2010 @ 01:00
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:55 schreef Edwinuss het volgende:
Ik had al een jehova pak aan. Maar ik was nog niet compleet bekeerd.
Fix.
Sharpdressedmanzondag 25 april 2010 @ 01:23
zie die oude baas hier nog eens gaan



Incl kippevel moves

In onderstaande zie je die beter !

Sharpdressedmanzondag 25 april 2010 @ 01:29
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:47 schreef Sharpdressedman het volgende:


Bazen

OMG flipmode

(zeldzaam zonder brillen)

wat een kut publiek hebben ze hier trouwens
Gamer_Vzondag 25 april 2010 @ 02:33
Waarom wordt er om de drie topics een mod bijgehaald
Edwinusszondag 25 april 2010 @ 02:35
Gamer_Vzondag 25 april 2010 @ 02:39
Edwinusszondag 25 april 2010 @ 02:42
Ik heb daar niks mee te maken. Echt niet.
CraniuMzondag 25 april 2010 @ 02:44
quote:
Op zondag 25 april 2010 01:23 schreef Sharpdressedman het volgende:
zie die oude baas hier nog eens gaan



Incl kippevel moves

In onderstaande zie je die beter !


Door die plaat moet ik meteen weer aan Back to the Future denken
Gamer_Vzondag 25 april 2010 @ 03:09
quote:
Op zondag 25 april 2010 02:42 schreef Edwinuss het volgende:
Ik heb daar niks mee te maken. Echt niet.
Gelukkig maar
Edwinusszondag 25 april 2010 @ 03:13
De tyfus. Wat is My Space toch een ontzettend slechte website.
Reintjizondag 25 april 2010 @ 07:53
Inderdaad.

Mogguh overigens
Flodder450zondag 25 april 2010 @ 08:51
goeiemorgen mensen
Phenozondag 25 april 2010 @ 09:00
Goedemorgen. Damn, drukke dag gehad gisteren. EN ik kom er nu nog achter dat ik bij iemand Windows 7 moet installeren. Goede dag om dat te doen Hopelijk gaat dat een beetje snel, daarna mag hij zelf d eboel verder installeren en updaten, want daar heb ik geen zin in met dit weer. "Ja, druk maar Windows Update, zo'n 30x, dan moet het wel klaar zijn".
Nick-GizMozondag 25 april 2010 @ 09:22
quote:
Op zaterdag 24 april 2010 22:57 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

?
J/K
Nick-GizMozondag 25 april 2010 @ 09:27
En goodmorningggggg
Sigmund666zondag 25 april 2010 @ 09:32
quote:
Op zondag 25 april 2010 00:47 schreef Sharpdressedman het volgende:


Bazen

OMG flipmode

(zeldzaam zonder brillen)
En trainingspakjes ipv lange jassen
GameBabezondag 25 april 2010 @ 09:49
Goedemorgen, lekker geslapen allemaal?
Nick-GizMozondag 25 april 2010 @ 09:52
Mwah mwah. Zo rond half 12/12 uur er in. En zo rond 9 uur wakker worden, omdat vrouwtje lief wil weten hoelaat het is
Sigmund666zondag 25 april 2010 @ 09:54
quote:
Op zondag 25 april 2010 09:52 schreef Nick-GizMo het volgende:
Mwah mwah. Zo rond half 12/12 uur er in. En zo rond 9 uur wakker worden, omdat vrouwtje lief wil weten hoelaat het is
Vrouwtje?
Als ik iemand over 'vrouwtje' hoor moet ik altijd denken aan de Belgische kroonprins Filip die net zijn eerste kind had gekregen toen ik er woonde. Waar 10 van de 10 mensen trots zouden roepen dat het een meisje is riep hij trots met Frans accent:

"Het ies een vrouwtje!"


GameBabezondag 25 april 2010 @ 09:58
quote:
Op zondag 25 april 2010 09:52 schreef Nick-GizMo het volgende:
Mwah mwah. Zo rond half 12/12 uur er in. En zo rond 9 uur wakker worden, omdat vrouwtje lief wil weten hoelaat het is
9 uur slaap is toch prima Ik slaap soms een hele week maar 5 uur per nacht, is lekker efficiënt
Morthillzondag 25 april 2010 @ 10:06
quote:
Op zondag 25 april 2010 09:58 schreef GameBabe het volgende:

[..]

9 uur slaap is toch prima Ik slaap soms een hele week maar 5 uur per nacht, is lekker efficiënt
Ik stort altijd al na twee nachten te weinig slaap in ik kan daar totaal niet tegen. Heb echt 7-8 uur slaap per nacht nodig. Zeker aangezien mijn lichaam geen ritme heeft, de ene nacht is het 02.30 en de volgende 21.00.
Fallenzondag 25 april 2010 @ 10:18
quote:
Op zondag 25 april 2010 09:49 schreef GameBabe het volgende:
Goedemorgen, lekker geslapen allemaal?
'morgen...

0:30 slapen, 08:30 wakker. Een prima 8 uur als een blok geslapen. Net lekker uitgebreid ontbeten en aan het overwegen om de hardloopschoenen maar weer aan te trekken. Alleen heb ik niet zoveel tijd want ik ga straks naar de World Press Photo tentoonstelling.
Misschien dan maar vanavond lopen, tijdens de voetbalwedstrijd...

En jijzelf dan?
GameBabezondag 25 april 2010 @ 10:24
quote:
Op zondag 25 april 2010 10:18 schreef Fallen het volgende:

[..]

'morgen...

0:30 slapen, 08:30 wakker. Een prima 8 uur als een blok geslapen. Net lekker uitgebreid ontbeten en aan het overwegen om de hardloopschoenen maar weer aan te trekken. Alleen heb ik niet zoveel tijd want ik ga straks naar de World Press Photo tentoonstelling.
Misschien dan maar vanavond lopen, tijdens de voetbalwedstrijd...

En jijzelf dan?
Ik heb ook heerlijk 8 uur geslapen, en het zonnetje schijnt, dus nu ben ik hyper

Vandaag de laatste bugs die Sony in ons spel heeft gevonden fixen en dan hopelijk over een paar weken op PSN
SPOILER
En o ja, ik heb een beetje last van dus ik ben sowieso extra vrolijk
Poitzondag 25 april 2010 @ 10:37
Mogguh
badboynovazondag 25 april 2010 @ 10:43
quote:
Op zondag 25 april 2010 10:24 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Ik heb ook heerlijk 8 uur geslapen, en het zonnetje schijnt, dus nu ben ik hyper

Vandaag de laatste bugs die Sony in ons spel heeft gevonden fixen en dan hopelijk over een paar weken op PSN
SPOILER
En o ja, ik heb een beetje last van dus ik ben sowieso extra vrolijk
Hadden ze een corrupte Flodder folder in de game gevonden
Nebozondag 25 april 2010 @ 10:50
Ik heb nog altijd mijn winterdekbed erop liggen, dus ik heb me kapot gezweet. Vandaag maar eens een magische wisseltruuk uitvoeren. Vanavond ga ik naar Kick-Ass
Fallenzondag 25 april 2010 @ 10:50
quote:
Op zondag 25 april 2010 10:24 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Ik heb ook heerlijk 8 uur geslapen, en het zonnetje schijnt, dus nu ben ik hyper

Vandaag de laatste bugs die Sony in ons spel heeft gevonden fixen en dan hopelijk over een paar weken op PSN
SPOILER
En o ja, ik heb een beetje last van dus ik ben sowieso extra vrolijk
ik ben wel benieuwd naar jullie creatie.
SPOILER
het is lente?
Flodder450zondag 25 april 2010 @ 10:51
http://uk.retro.ign.com/articles/108/1085396p1.html
Morthillzondag 25 april 2010 @ 10:52
quote:
Op zondag 25 april 2010 10:50 schreef Nebo het volgende:
Ik heb nog altijd mijn winterdekbed erop liggen, dus ik heb me kapot gezweet. Vandaag maar eens een magische wisseltruuk uitvoeren. Vanavond ga ik naar Kick-Ass
say w0t?! ik slaap al 1,5 maand onder mijn zomerdekbed

net even klein blokje gelopen. Ook al in geen twee maanden gedaan, dus trok het totaal niet Maar weer eens wat regelmatiger gaan doen.

Volgende week in Frankrijk maar naar de bakker fietsen elke ochtend. Is niet extreem ver, maar wel erg heuvelachtig en erg stijl. Lekker in het ochtendzonnetje
GameBabezondag 25 april 2010 @ 10:55
quote:
Op zondag 25 april 2010 10:50 schreef Fallen het volgende:
SPOILER
het is lente?
It's spring fever. That is what the name of it is. And when you've got it, you want - oh, you don't quite know what it is you do want, but it just fairly makes your heart ache, you want it so!
Sharpdressedmanzondag 25 april 2010 @ 10:58
Goedemorgen rakkers!
Nebozondag 25 april 2010 @ 10:59
quote:
Op zondag 25 april 2010 10:52 schreef Morthill het volgende:

[..]

say w0t?! ik slaap al 1,5 maand onder mijn zomerdekbed

net even klein blokje gelopen. Ook al in geen twee maanden gedaan, dus trok het totaal niet Maar weer eens wat regelmatiger gaan doen.

Volgende week in Frankrijk maar naar de bakker fietsen elke ochtend. Is niet extreem ver, maar wel erg heuvelachtig en erg stijl. Lekker in het ochtendzonnetje
I know, maar het is tot nu toe nog niet extreem nodig geweest. Mijn kamer is prima geïsoleerd maar wel op zolder, dus pas vanaf een graad of 20 komt alle warmte hier mijn kamer op, dus een keerpunt rond deze tijd is voor mij niet meer dan normaal. Ik ben al lang blij dat ik slechts de ochtend zon in mijn kamer heb (wat overigens heerlijk opstaan is, om half zeven de lamellen open en dan is mijn hele achtermuur oranje van de zon)
Poitzondag 25 april 2010 @ 11:10
Flodder450zondag 25 april 2010 @ 11:11
quote:
Op zondag 25 april 2010 11:10 schreef Poit het volgende:
[ afbeelding ]
Nebozondag 25 april 2010 @ 11:12
quote:
Op zondag 25 april 2010 11:10 schreef Poit het volgende:
[ afbeelding ]
Wie is dat?
Nick-GizMozondag 25 april 2010 @ 11:15
quote:
Op zondag 25 april 2010 09:54 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Vrouwtje?
Als ik iemand over 'vrouwtje' hoor moet ik altijd denken aan de Belgische kroonprins Filip die net zijn eerste kind had gekregen toen ik er woonde. Waar 10 van de 10 mensen trots zouden roepen dat het een meisje is riep hij trots met Frans accent:

"Het ies een vrouwtje!"


in jou geval is het : "menneke"
quote:
Op zondag 25 april 2010 09:58 schreef GameBabe het volgende:

[..]

9 uur slaap is toch prima Ik slaap soms een hele week maar 5 uur per nacht, is lekker efficiënt
Dat slaap ik ook hoor
Morpheus2002zondag 25 april 2010 @ 11:17
quote:
Op zondag 25 april 2010 11:12 schreef Nebo het volgende:

[..]

Wie is dat?
Fap worthy
Fallenzondag 25 april 2010 @ 11:19
quote:
Op zondag 25 april 2010 11:10 schreef Poit het volgende:
[ afbeelding ]
Ik krijg hier wel een heel erg lente-achtig gevoel van....
Sharpdressedmanzondag 25 april 2010 @ 11:20
quote:
Op zondag 25 april 2010 11:17 schreef Morpheus2002 het volgende:

[..]

Fap worthy
ik kan me nog wel wat meer dingen voorstellen
Poitzondag 25 april 2010 @ 11:20
quote:
Op zondag 25 april 2010 11:12 schreef Nebo het volgende:

[..]

Wie is dat?
Dunno..
http://www.cavemancircus.(...)pictures_5/index.php
Poitzondag 25 april 2010 @ 11:20
quote:
Op zondag 25 april 2010 11:19 schreef Fallen het volgende:

[..]

Ik krijg hier wel een heel erg lente-achtig gevoel van....
Smaak broeder
Nick-GizMozondag 25 april 2010 @ 11:21
quote:
Op zondag 25 april 2010 11:10 schreef Poit het volgende:
[ afbeelding ]
Mooi rood is niet lelijk!
Morpheus2002zondag 25 april 2010 @ 11:24
quote:
Ik zou ze allemaal doen!
Poitzondag 25 april 2010 @ 11:24
quote:
Op zondag 25 april 2010 11:24 schreef Morpheus2002 het volgende:

[..]

Ik zou ze allemaal doen!
Da's geen maatstaf
Poitzondag 25 april 2010 @ 11:29
Dicht..