quote:Op zaterdag 24 april 2010 13:23 schreef Nick-GizMo het volgende:
Blijft toch wel een van de beter nummers van hem
Stof in het ventilatiesysteem is vaak de redenquote:Op zaterdag 24 april 2010 13:20 schreef Nebo het volgende:
Nou mijn laptop is al 4 keer finaal gecrasht vandaag. Dat wordt scratshen en hopen dat ik mijn documenten en muziek kan redden
Doe niet zo moeilijk kerel. Laptop openschroeven (Bid dat je een Asus hebt, daar gaat het makkelijker bij) HDD eruit halen en als het tenminste een S-ata schijf is fijn aansluiten op je pc en de data eraf halen. Als hij bijna kassie wijle is kun je nog proberen om hem een nacht in de vriezer te leggenquote:Op zaterdag 24 april 2010 13:20 schreef Nebo het volgende:
Nou mijn laptop is al 4 keer finaal gecrasht vandaag. Dat wordt scratshen en hopen dat ik mijn documenten en muziek kan redden
Omdat je hem moet schoonmaken of vervangen. Kogellagertjes in die dingen zijn zo snel naar de neuk met wat stof. Kijk naar fans van bijv Papst, Noctua of Scythe. Stille dingen, niet echt te gek duur (behalve Noctua) en goeie koelprestaties.quote:Op zaterdag 24 april 2010 15:54 schreef badboynova het volgende:
Zo mijn laptop is ook weer in elkaar met verse koel pasta, war een drama en een berg schroeven moet je los maken bij een HP.
Idle temp is nu 44 graden (52 graden was het) , alleen moet ik nog uitzoeken waarom me fan van slag is.
Ja ja ja!quote:Op zaterdag 24 april 2010 16:02 schreef GameBabe het volgende:
Goedemiddag, zijn jullie lekker van het weer aan het genieten?
Neu, maar ik zit volgende week te genieten onder de Zuid-Franse zon op een terrasje van een klein restaurant gevestigd in het oude schoolgebouw van een piepklein dorpje in de Dordogne.quote:Op zaterdag 24 april 2010 16:02 schreef GameBabe het volgende:
Goedemiddag, zijn jullie lekker van het weer aan het genieten?
moet je deze eens horen.quote:Op zaterdag 24 april 2010 12:53 schreef Nick-GizMo het volgende:
Shawty got looks (and)
Shawty got class
Shawty got hips (and)
Shawty got ass
Ook wel lekkere beat
De Fan is wel redelijk stil, maar hy blijft nu op volle toeren draaien.quote:Op zaterdag 24 april 2010 16:01 schreef Sigmund666 het volgende:
[..]
Omdat je hem moet schoonmaken of vervangen. Kogellagertjes in die dingen zijn zo snel naar de neuk met wat stof. Kijk naar fans van bijv Papst, Noctua of Scythe. Stille dingen, niet echt te gek duur (behalve Noctua) en goeie koelprestaties.
Tevens: Me
Hier ook als iets eerder, door het ritme. Al ga ik niet meteen achter fokquote:
even er tussen uitquote:Op zaterdag 24 april 2010 16:07 schreef Morthill het volgende:
[..]
Neu, maar ik zit volgende week te genieten onder de Zuid-Franse zon op een terrasje van een klein restaurant gevestigd in het oude schoolgebouw van een piepklein dorpje in de Dordogne.
Ah tofquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |