Ik snap hem dat had ik met FOK!. opeens moest ik iedere dag een nieuw ww vragne..dat ik zwaar balen. En vooral als het een heel apart ww is..quote:Op zondag 18 april 2010 00:21 schreef Satsuma het volgende:
Kan nergens meer in. Wachtwoord is onjuist. Dus maar zo'n verificatieverzoekje gestuurd, we zullen het wel zien. Er staan geen onvervangbare dingen in, maar erg onhandig is het wel. Dat, en ik moet maar weer zien dat ik alle e-mailadressen van msncontacten bij elkaar weet te sprokkelen. Weet er niet zo veel uit m'n hoofd nl.
En ik ben niet zo'n idioot die op rare sites komt of op 'vul hier je wachtwoord in'-mailtjes reageert. En ik had ook nog een redelijk veilig wachtwoord. Geen huisdiernaam of 123456 of zo. Niks wat 'logisch' is, bij mij past, of wat ik ergens anders gebruik.
Gewoon irritant. Was gehecht aan dat account, had 'm al dik 10 jaar.
Tweede keer overigens, vorige keer was met die grote kraak die in het nieuws is geweest, waarbij tienduizend wachtwoorden bekend waren. Mijne dus ook toen. Maar toen kon ik nog gewoon in m'n mail.
Dat valt toch reuze mee. Robuust is de rust zelvequote:Op zondag 18 april 2010 10:24 schreef Cassandra87 het volgende:
wehe volgens mij ben jij echt een leuke adhd-er ofzo, een echte stuiterbal of niet
ik ga straks weer lekker sportenEn inschrijven. Misschien durf ik binnekort wel mee te doen met een groepslesje
Dat is waar inderdaadquote:Op zondag 18 april 2010 10:34 schreef Cassandra87 het volgende:
ah ja joh? ik zie m altijd komen en *zoeffff stuiter zoeffff* daar is ie weer weg
Wel leuk
Ik was vroeger echt zo'n stuiterballetje, en toen leerde ik mn ex kennen en die vond dat allemaal niet passend en niet cool en ik was daar toch te oud voor. En toen werd ik gewoon een balletje, niks geen stuiter meer aan
En nu heb ik zooooon ouwe gast van 32 en die loopt lekker met me mee door de stad te huppelen en af en toe lekker gek doen alsof we allebei 14 zijn
hihi
En lekker weerquote:
Gecondoleerd nog. Zelfs hier in Nederland zullen ze er vaak om heen draaien. 99 van de 100 keer ketst het gewoon af op communicatie. Ik kreeg een keer te horen dat ik niet genoeg vakkennis heb, terwijl ik toch aardig wat over het onderwerp verteld had.quote:Op zondag 18 april 2010 12:30 schreef ScarFace- het volgende:
De afstand was 91km enkele reis dus ze heeft wel een punt.
Maar inderdaad, ze zullen lang niet altijd de waarheid zeggen maar eerder zo`n stelregel, excuus.
Ach ja.
Ja ik lig ook hele dagen in de tuin te bakken
quote:Op zondag 18 april 2010 10:24 schreef Cassandra87 het volgende:
wehe volgens mij ben jij echt een leuke adhd-er ofzo, een echte stuiterbal of niet
ik ga straks weer lekker sportenEn inschrijven. Misschien durf ik binnekort wel mee te doen met een groepslesje
Veel plezierquote:
Oeh, klinkt niet best. Beterschap in ieder gevalquote:Op zondag 18 april 2010 16:58 schreef Cassandra87 het volgende:
zo ferro jij had er zin in!
Van sporten is niet veel gekomen.
Ik ga altijd bijachterop de fiets, maar dat zit niet fijn, dus bij elke drempel zit ik, auwwww!
Envond t dus blijkbaar leuk om extra hard over een drempel te gaan.
Normaal gesproken krijgt ie een stomp. Maar nu maakt ie vaart, we naderen een drempel, bagage drager breekt af en ik lig lang uit op mn smoel. Neeee was niet grappig. Mijn knieen en vingers zijn kapot. Maar ik merk ook dat ik met inspanning (heb dus wel geprobeerd te sporten) flink duizelig word, dus ik hoop niet dat ik een hersenschudding heb.
Nouja we merken t wel!
Beterschapquote:Op zondag 18 april 2010 16:58 schreef Cassandra87 het volgende:
zo ferro jij had er zin in!
Van sporten is niet veel gekomen.
Ik ga altijd bijachterop de fiets, maar dat zit niet fijn, dus bij elke drempel zit ik, auwwww!
Envond t dus blijkbaar leuk om extra hard over een drempel te gaan.
Normaal gesproken krijgt ie een stomp. Maar nu maakt ie vaart, we naderen een drempel, bagage drager breekt af en ik lig lang uit op mn smoel. Neeee was niet grappig. Mijn knieen en vingers zijn kapot. Maar ik merk ook dat ik met inspanning (heb dus wel geprobeerd te sporten) flink duizelig word, dus ik hoop niet dat ik een hersenschudding heb.
Nouja we merken t wel!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
Make mequote:
Jaquote:
Tjaquote:Op zondag 18 april 2010 18:40 schreef ScarFace- het volgende:
http://www.rtl.nl/compone(...)rijden.avi_plain.xml
quote:Op zondag 18 april 2010 18:40 schreef ScarFace- het volgende:
http://www.rtl.nl/compone(...)rijden.avi_plain.xml
Echt erg is dat niet, het is een stukje uit het TV programma "Lekker Slim"quote:
Het is meer dan dat. Teveel aan prikkels doet het "zintuigelijk filter" nog minder goed functioneren, waardoor alles nog veel harder binnenkomt. Vb fel licht en geluiden.quote:Op zaterdag 17 april 2010 22:15 schreef sempron2400 het volgende:
[..]
Ik ken het verschijnsel niet zo goed, kan me er ook geen goed beeld bij vormen. Is overprikkeling niet ongeveer hetzelfde als moe zijn of zit ik er helemaal naast?
Ik vraag me dagenlang af waar die naam vandaan komt. Is dit de waar apen samenspannenquote:Op zondag 18 april 2010 10:35 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dat gaat dan nog wat worden in de apenheul![]()
Ja, het voelt ook als overlopen. Een soort info-overload. Alleen te stoppen door te vluchten naar een ruimte waar geen zintuiglijke prikkels kunnen doorkomen.quote:Op zondag 18 april 2010 23:38 schreef Satsuma het volgende:
Overprikkeling zou ik omschrijven als een geestelijke vorm van prikkeldraad. Het is iets waarvan je ECHT wil dat het NU stopt.
Dat zeit ik ook!quote:Op zondag 18 april 2010 23:25 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Het is meer dan dat. Teveel aan prikkels doet het "zintuigelijk filter" nog minder goed functioneren, waardoor alles nog veel harder binnenkomt. Vb fel licht en geluiden.
Helemaal mee eens. En wat kun jij dingen toch goed verwoorden!quote:Op zondag 18 april 2010 23:38 schreef Satsuma het volgende:
Overprikkeling zou ik omschrijven als een geestelijke vorm van prikkeldraad. Het is iets waarvan je ECHT wil dat het NU stopt.
Sorry. Ik zal het noot meer doen.quote:
PMquote:Maarre eg las ik eroverheen offe, vanwaar moest jij komen met de meet?
Ferrobar, je hebt pm. Ik weet niet of die doorgekomen is....quote:Op maandag 19 april 2010 10:13 schreef Ferrobarr het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. En wat kun jij dingen toch goed verwoorden!
Succes, mij was niet bekend dat een Poll via PM kon werken.... Misschien is dat wel het probleem.quote:Op maandag 19 april 2010 12:27 schreef Ferrobarr het volgende:
Dank voor het melden; ik ben aan het kijken naar een oplossing.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |