Klopt, al moest ik hier bij toch wel even een traantje wegpinkenquote:Op vrijdag 16 april 2010 21:39 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
net als dat vrouwtje met kanker in de voorrondes. allemaal zielig en kut en klote natuurlijk, geen twijfel over mogelijk, maar het gaat hier om je zang en voorkomen, niet om wat je hebt meegemaakt.
X Factor pakket.quote:Op vrijdag 16 april 2010 21:40 schreef Karina het volgende:
Irritant die reclame opeens in beeld.
Pheno en serieusquote:Op vrijdag 16 april 2010 21:39 schreef Joooo-pi het volgende:
[..]
ohja
Hoe serieus neem jij dit eigenlijk allemaal
God ja, toen zat ik ook even te sniffelen.quote:Op vrijdag 16 april 2010 21:40 schreef Maartel het volgende:
[..]
Klopt, al moest ik hier bij toch wel even een traantje wegpinken![]()
quote:Op vrijdag 16 april 2010 21:41 schreef Starlie het volgende:
Is het niemand opgevallen dat Tom een beetje op Brad Pitt lijkt?! (nee ik heb niet gezopen) Hij heeft echt die blik van Brad Pitt
Ik zie niemand boos doen, eigenlijk?quote:Op vrijdag 16 april 2010 21:41 schreef motorbloempje het volgende:
XFA is serious business hmkay?
en lief doen
pies on urt!
Precies...quote:Op vrijdag 16 april 2010 21:39 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
net als dat vrouwtje met kanker in de voorrondes. allemaal zielig en kut en klote natuurlijk, geen twijfel over mogelijk, maar het gaat hier om je zang en voorkomen, niet om wat je hebt meegemaakt.
Ik ook en vervloek het iedere keer weerquote:Op vrijdag 16 april 2010 21:40 schreef Karina het volgende:
Stacey doet zelf boodschappen, nou nou het is toch wat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |