Ik haal gewoon mijn stedentrips door elkaarquote:Op zaterdag 10 april 2010 12:16 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Ik weet het ook niet,maar ze hadden het iig niet bij de Sligro en MakroEn het daar kopen is ook gewoon leuker
![]()
Ik zit tegenwoordig aan de B12injecties, heb mijn bloed laten onderzoeken, ernstig tekortHopelijk binnekort na bijna 10 jaar eindleijk van mn vermoeidheid af!
Kost 7 euro en elke cent waard. Je kan je auto er zeker 3x rondom mee doen (de ruiten + spiegels). Spul is echt ideaal. Je hebt véél minder last van regen, je ruiten worden minder snel vies en het kost nauwelijks moeite om aan te brengen.quote:Op zaterdag 10 april 2010 12:12 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Dat ken ik niet, Rain-X, maar qua prijs staat dat vast niet in verhouding tot de waarde van m'n gebakje
Ja, ik tot nu toe ook welMaar ik denk dat ik daar als ik 'r wat langer heb geen zin meer in heb, ik ken mezelf wel een beetje
ritje bandenboer en laat je wielen eens uitlijnen.quote:Op zaterdag 10 april 2010 14:10 schreef Hetiszover het volgende:
Ik heb mijn nieuwe Alfa 145 binnen![]()
Wat rijdt dat ding lekker zeg
Hij maakt alleen wel een beetje herrie boven de 140 en het stuur gaat ook trillen. Is dat een probleem denken jullie
Maar kan voorlopig geen kwaad of welquote:Op zaterdag 10 april 2010 14:59 schreef lipje het volgende:
[..]
ritje bandenboer en laat je wielen eens uitlijnen.
Verder veel plezier met je Itailaantje
Rain-X is briljantquote:Op zaterdag 10 april 2010 12:12 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Dat ken ik niet, Rain-X, maar qua prijs staat dat vast niet in verhouding tot de waarde van m'n gebakje
Ja, ik tot nu toe ook welMaar ik denk dat ik daar als ik 'r wat langer heb geen zin meer in heb, ik ken mezelf wel een beetje
Wel goed voorliegen he, als je dan toch wat wilt zeggenquote:Op zaterdag 10 april 2010 14:59 schreef lipje het volgende:
[..]
ritje bandenboer en laat je wielen eens uitlijnenbalanceren.
Verder veel plezier met je Itailaantje
Bedenk jezelf: die trillingen worden veroorzaakt door één of meerdere wielen die onbalans hebben/niet mooi rond meer zijn, tussen het wiel en jou zit nog aardig wat techniek die die trillingen op dient te vangen normaliter. Het fiet dat jij het voelt, betekent dus dat er meer ellende zit als je onderstel kan wegpoetsen, dus wat jij voelt is alleen maar het laatste beetje, de rest verdwijnt in je wiellagers, draagarm- en stabilisatorrubbers, fusees, schokbrekers, stuurhuis enz...quote:Op zaterdag 10 april 2010 15:16 schreef Hetiszover het volgende:
[..]
Maar kan voorlopig geen kwaad of wel
Fatsoenlijke ruitenwissers ook; dan kan die rainX troep weer in de klikoquote:
Vooral die ruitenwissers op m'n zijramen zijn heel handigquote:Op zaterdag 10 april 2010 17:31 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Fatsoenlijke ruitenwissers ook; dan kan die rainX troep weer in de kliko
Klinkt goed, ik ben benieuwdquote:Op zaterdag 10 april 2010 12:29 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ik haal gewoon mijn stedentrips door elkaarIk dacht al, Vikingmuseum, ik ken het dus wel maar niet van vorig jaar en dat klopt want toen waren we in Newcastle
In York hebben ze dus geen Chinatown (of inmiddels wel, ik was er ruim 2 jaar geleden
) en de supermarkt die ik daar gevonden had was inimini, dus ik zou het niet in het centrum zoeken
Ook is die stad niet zozeer schuin gebouwd
Maar ze hebben daar een prachtige stadsmuur, die helemaal rond de stad loopt en waar je op kunt wandelen
Dat is echt een aanrader! Vlakbij het treinstation begint die muur al. Winkelen in York is daarentegen wel leuker dan in Newcastle, maar qua sfeer vond ik Newcastle leuker. Die stad is net iets anders qua gebouwen enzo. Toen wij er waren was het hartje winter, en was de rivier/ het kanaal wat door de stad liep helemaal overstroomd, dat was wel tof om te zien.
Hoe dan ook, York is ook tof! Oeh en ze hebben daar de York Dungeon
![]()
![]()
Tof! Dat zou fijn zijn!En als gezonder eet voel je je ook fitter
Zelfs met een tik tegen je wiel verbuigt je aandrijfas niet. Weet je zeker dat het je aandrijfas is ? En dat die krom is ? Of zijn de homokineten versleten ?quote:Op zondag 11 april 2010 03:16 schreef Dingest het volgende:
Geen idee, vraag het de vorige eigenaar (of de verkoper die het wel verhulde maar niet vermeldde; bij erg hard opgepompte banden merk je het alleen bij de hogere snelheden). Al vermoed ik - aangezien het scherm rechtsvoor een iets andere kleur heeft dan de rest van de auto - dat-ie een tik tegen het scherm en het wiel heeft gehad.
Garage heeft er zelfs twee keer naar gekekenquote:Op maandag 12 april 2010 13:24 schreef 2cv het volgende:
[..]
Zelfs met een tik tegen je wiel verbuigt je aandrijfas niet. Weet je zeker dat het je aandrijfas is ? En dat die krom is ? Of zijn de homokineten versleten ?
En een andere garage er naar laten kijken?quote:Op maandag 12 april 2010 14:09 schreef Dingest het volgende:
[..]
Garage heeft er zelfs twee keer naar gekeken
die leest hier nietquote:Op maandag 12 april 2010 13:26 schreef 2cv het volgende:
Turquaz ! Ik heb jou een PB gestuurd ! heb je die ontvangen ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |