Die tube geluidjesquote:Op zaterdag 10 april 2010 19:31 schreef Razor21 het volgende:
Ga weer verder met Battlefield Bad Company 2 wat een spel zeg veel realistischer en wat een geluid![]()
![]()
MW2 komt van de week wel weer.
Multyplayer.quote:Op zaterdag 10 april 2010 19:31 schreef Razor21 het volgende:
Ga weer verder met Battlefield Bad Company 2 wat een spel zeg veel realistischer en wat een geluid![]()
![]()
MW2 komt van de week wel weer.
Met je noob heartbeat sensor jaquote:Op zaterdag 10 april 2010 21:40 schreef Pino112 het volgende:
Voor het eerst vanmiddag FFA gedaan, ging best lekker
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 11 april 2010 10:25 schreef Pino112 het volgende:
Stimulus pack komt op 4 mei uit en kost vermoedelijk 15 euro.
Staat op de site van de Televaag.
Mjah dat wisten we alquote:Modern Warfare 2-uitbreiding in mei voor PS3 en pc
AMSTERDAM - De uitbreiding voor de multiplayer-modus van Modern Warfare 2 is nu al op de Xbox 360 te spelen. Ontwikkelaar Infinity Ward heeft nu bekendgemaakt dat spelers op de PlayStation 3 en pc op respectievelijk 5 en 4 mei in de nieuwe levels kunnen spelen.
In de Stimulus Map Pack zitten drie nieuwe levels om elkaar in af te maken en twee levels uit de eerste Modern Warfare. De levels kosten gezamenlijk rond de vijftien euro. Dat is nog niet officieel bevestigd, maar op de Xbox 360 kost de uitbreiding 1200 Microsoft Points, wat op deze prijs neerkomt.
Ik zet hem er in.quote:Op zondag 11 april 2010 16:13 schreef FFSletop het volgende:
Oh en Porsche, ik weet nog een voor je sig:
"You got an enemy Baas loaded for Bagger approaching your topic, over."
Origineel: "You got an enemy helicopter loaded for bear approaching your area, over." - Overlord in Wolverines!
Wat vindt je?
Je moet ook geen TDM spelen, maar HC HQ.quote:Op maandag 12 april 2010 13:15 schreef Jantje12345 het volgende:
Ik weet niet wat ik nou moet vinden van dit spel. Zonet weer in allerlei laggames gespeeld, 2x geleaved omdat er een hacker aanwezig was. Speel je demolition en kom je in een team die alleen op hun spawn zit te campen zonder te verdedigen dus dan lukt het ook niet. En toen kwam ik in de volgende game met alleen maar noobs:[ afbeelding ]
De gameplay is geweldig, alleen het is zo lastig een fatsoenlijke game te vinden.
HQ is tof iddquote:Op maandag 12 april 2010 13:41 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Je moet ook geen TDM spelen, maar HC HQ.
Het zal ongetwijfeld deels aan mij liggen maar ik heb het gevoel dat er bij HC meer cheaters zijn. Omdat er al zoveel zijn, en zonder killcam is het ook nog eens makkelijker te verbergen. Speel wel vaak gewone HQ.quote:Op maandag 12 april 2010 13:41 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Je moet ook geen TDM spelen, maar HC HQ.
In 5 minuten lukt 60 nog.quote:Op maandag 12 april 2010 15:26 schreef FFSletop het volgende:
Demolition = Baas
Zestig kills in tien minuten, easy does it!
Been there, done that.. saw the resultquote:
Rust/wasteland/derail. Rust boven in campen, 2x chopper gun en done. Wasteland het zelfde. En derail blijven campen op 1 spot en dan chopper en harrier die zijn werk doen. =)quote:
[SSS] is dat de sesamstraat gang?quote:Op maandag 12 april 2010 19:48 schreef Vinniiee het volgende:
Net ook nog ff Invasion:
[ afbeelding ]
TAR + FMJ en Ranger akimbo volgens mij.
Kon beter, maar er zaten van die flikkers met aimbots in. Aimbot hebben en dan nog vaak gekillt worden
Ja, sorry.. is een oude Call of Duty 2 clan.. en blijkbaar bestaan ze nog..quote:Op maandag 12 april 2010 21:09 schreef Vinniiee het volgende:
Bestond die dan?
Die hadden ik en Pino112 gisteren of eergisteren bedacht
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 26 juli 2009 15:19 schreef The_Dean het volgende:
Wat ben je ook een klier :D
Hardcoremode spelenquote:Op dinsdag 13 april 2010 08:45 schreef Blik het volgende:
Iemand tips voor het halen van de FMJ-kills met de snipers?
cagematch met je vriend doen.quote:Op dinsdag 13 april 2010 08:45 schreef Blik het volgende:
Iemand tips voor het halen van de FMJ-kills met de snipers?
Dat had ik gisteren ook, zeer vreemdquote:Op dinsdag 13 april 2010 14:29 schreef Vinniiee het volgende:
What the fuck....
Ik join net een HC TDM match, kan gewoon niemand lopen
Net twee keer achter elkaarquote:Op dinsdag 13 april 2010 14:29 schreef Vinniiee het volgende:
What the fuck....
Ik join net een HC TDM match, kan gewoon niemand lopen
Had ik net ook.quote:Op dinsdag 13 april 2010 14:29 schreef Vinniiee het volgende:
What the fuck....
Ik join net een HC TDM match, kan gewoon niemand lopen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I don't do Cocaine.... I just like the way it smells.
It's all about what he says, she says, Bullsh*t!
quote:Op woensdag 14 april 2010 16:50 schreef Mummiepak het volgende:
Heb dit spel net weer even gespeeld na tijden alleen maar Battlefield.
Conclusie: ik ga weer naar Battlefield.
Veel door muren schietenquote:Op dinsdag 13 april 2010 08:45 schreef Blik het volgende:
Iemand tips voor het halen van de FMJ-kills met de snipers?
scrapyard, terminal en favela werken het beste voor FMJ. Moet je wel HQ spelen want dan weet je waar mensen zich gaan verstoppen.quote:Op donderdag 15 april 2010 14:11 schreef Ulreazj het volgende:
[..]
Veel mappen uitzoeken met muren. En beetje mzzl hebben.
Zijn alleen niet echt sniper-mappenquote:Op donderdag 15 april 2010 14:36 schreef Deetch het volgende:
[..]
scrapyard, terminal en favela werken het beste voor FMJ. Moet je wel HQ spelen want dan weet je waar mensen zich gaan verstoppen.
sniperkills werken ook wel in softcore skidrow en dan boven in dat huisje gaan zitten en kills door het glas maken.quote:
Het werkt niet eens... Ik ben denet paar keer host geweest. En hij liet alleen mijn naam zien.quote:Op donderdag 15 april 2010 17:10 schreef AlligatorNL het volgende:
Heb ff server admin programma gedownload die mij de optie geeft als host zijnde, mensen te kicken uit de server. Het staat los van MW2, het blokkeert alleen IP's die een connectie met jouw PC willen maken (als host zijnde gebeurt dat, gotta love P2P).
In 2 woorden: LOVE IT!
Voor meer info:
http://www.xifon.eu/mw2sa/
Dan was je niet de hostquote:Op donderdag 15 april 2010 18:24 schreef porsche1 het volgende:
[..]
Het werkt niet eens... Ik ben denet paar keer host geweest. En hij liet alleen mijn naam zien.
Sweet! Dat ga ik eens even uitproberen. Ben vaak genoeg de host.quote:Op donderdag 15 april 2010 17:10 schreef AlligatorNL het volgende:
Heb ff server admin programma gedownload die mij de optie geeft als host zijnde, mensen te kicken uit de server. Het staat los van MW2, het blokkeert alleen IP's die een connectie met jouw PC willen maken (als host zijnde gebeurt dat, gotta love P2P).
In 2 woorden: LOVE IT!
Voor meer info:
http://www.xifon.eu/mw2sa/
Op welke manier moet je mensen kicken dan? Is die mogelijkheid dan wel ingeschakeld in MW2?quote:Op vrijdag 16 april 2010 10:39 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Sweet! Dat ga ik eens even uitproberen. Ben vaak genoeg de host.
Dat programma laat je draaien in windows, m.b.v. de ingame web browser van MW2 ga je naar het ipadres van dat programma. Er is een leuke layout gekozen waar de namen van users staan die je vervolgens kan kicken. En ook een unban list btw.quote:Op vrijdag 16 april 2010 11:51 schreef Droathoah het volgende:
[..]
Op welke manier moet je mensen kicken dan? Is die mogelijkheid dan wel ingeschakeld in MW2?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |