Hier slopen ze het meestal wat grondiger, en raken ze meer dan alleen de dop kwijtquote:Op woensdag 7 april 2010 20:34 schreef Yannick567 het volgende:
[..]
'DE DOP VAN DE TOPPINGPOMP IS ERAF GEVALLEN WAT MOET IK NU DOEN'
Ja ik weet wat je bedoelt ja. Die van ons zit bij onze oude shake bovenop, wel goed vast. Die van onze nieuwe shake hangt aan de muur. Kon niet andersquote:Op woensdag 7 april 2010 22:59 schreef Battlefan het volgende:
[..]
Hier slopen ze het meestal wat grondiger, en raken ze meer dan alleen de dop kwijtOverigens zit de bovenkant van de flurrydispensershouder (hoe heet dat ding?
) bovenop de shake nogal los, kwestie van tijd tot dat hele ding er af pleurt
Gelukkig heb ik de komende dagen vrij
Hehe inderdaad, jij (studiotje) komt hier ook uit het oosten?quote:Op woensdag 7 april 2010 19:06 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Waar in Overijssel? (Tukkers willen dat graag weten hé)
Meeste medewerkers gaan meteen in de paniekstand. Wij hebben een shakemachine waar een knopje ingedrukt moet zijn, want anders geeft hij bijna geen ijs. Hoe vaak ik wel niet mensen zie die dan gaan panieken, want er komt geen ijs uit de machine.quote:Op donderdag 8 april 2010 10:53 schreef piepkuiken21 het volgende:
het is dus overal zo slecht gesteld met de technische inteligentie van de gemiddelde medewerker? Ik merk bij ons in het restaurant dat mensen niet eens een storing kunnen localiseren en direct in het kopje 'paniek' overslaan. Ergeren jullie je er ook aan of ben ik nu zo technisch onderlegd :S?
Wij hebben elektrische torkrolhouders met een sensortje ervoor. Ideaalquote:Op donderdag 8 april 2010 00:24 schreef Battlefan het volgende:
Nee, helaas niet, die zijn nog beter, maar deze heeft ongeveer hetzelfde effect, maar dan ziet ie er uit als een gewone handdroger(Staat ook op: EXTREME! Feel the power! Moest er om lachen
)
Hoe laat je dat nou in het vet vallen, kan alleen als je aan het frituren bent met het pasje in je hand.quote:Op donderdag 8 april 2010 16:00 schreef Yannick567 het volgende:
[..]
Wij hebben elektrische torkrolhouders met een sensortje ervoor. Ideaal
Gisteravond liet een manager zijn pasje in het vet vallen. Resultaat:
http://twitpic.com/1e21sa
Crew vroeg voor een pasje, dus manager liep langs frituur met pasje aanreikend, en toen stootte iemand tegen de arm van de manager.. plonsquote:Op donderdag 8 april 2010 16:31 schreef muiterij het volgende:
[..]
Hoe laat je dat nou in het vet vallen, kan alleen als je aan het frituren bent met het pasje in je hand.![]()
Komen wij aan met 2 wrapjes..quote:Op donderdag 8 april 2010 17:57 schreef muiterij het volgende:
http://www.mcdonalds.de/produkte/mcwraps.html
Die wraps in Duitsland zien er 20 keer beter uit.
- crispy: rucola cheddar kaas en salsasaus
- Beef: sour cream cheddar kaas rucola
- crispy: rucola cheddar kaas en salsasaus
En tomaat natuurlijk.![]()
Jazeker, zeer dicht bij Almeloquote:Op donderdag 8 april 2010 00:46 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Hehe inderdaad, jij (studiotje) komt hier ook uit het oosten?
quote:
quote:Op donderdag 8 april 2010 22:16 schreef Studiotje het volgende:
[..]
NijverdalGeboren in Almelo (twenteborg ajooo!
)
OT: Over 2 dagen moet ik weer werken
Hij editte het toen ik aan het reageren wasquote:Op donderdag 8 april 2010 22:20 schreef Yannick567 het volgende:
[..]
Heb je teveel gezopen ofzo? Hij zegt net waar hij vandaan komt.
Verrekte lobbysletquote:Op donderdag 8 april 2010 22:24 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Hij editte het toen ik aan het reageren wasVerrekte koekwous!
Dus ook een Almeloërquote:Op donderdag 8 april 2010 22:16 schreef Studiotje het volgende:
[..]
NijverdalGeboren in Almelo (twenteborg ajooo!
)
OT: Over 2 dagen moet ik weer werken
Eigenlijk welquote:
quote:Op donderdag 8 april 2010 22:27 schreef Yannick567 het volgende:
[..]
Marko in zijn nopjes![]()
Wanneer gaan jullie samen een Happy Meal nuttigen
quote:Op donderdag 8 april 2010 22:33 schreef Yannick567 het volgende:
Om maar weer even ontopic te gaan..
Wij hebben de laatste tijd van asociale Engelse boeren, het zijn kampers maar dan in de Engelse variant zegmaarWat een tuig zeg. Je kan de vetrollen bij die dikke wijven tellen, die denken dat een spijkerbroek met opengeknipte pijpen bij het bovenbeen mode is ofzo.
En als je dan vraagt of ze hun zooi even willen opruimen kijken ze je aan alsof je een moord hebt begaan. Marko, waar is mijn geweer, schiet ze!
EN ZE SCHREEUWEN OOK ALTIJD ZO, DIE DENKEN ZEKER DAT WE DOOF ZIJN OFZO?quote:Op donderdag 8 april 2010 22:53 schreef Battlefan het volgende:
[..]
Die zijn nog erger als ze stoned zijn
Ik had er pas 1. Doe mij maar voor 20 euro aan kipnuggets.quote:Op vrijdag 9 april 2010 20:03 schreef mstyle het volgende:
Gewoon 7 euroknallers van Kipnuggets nemen.
Hoe oud ben je?quote:Op zaterdag 10 april 2010 12:41 schreef Schenkstroop het volgende:
Hoeveel kun je verdienen als medewerker bij de Mac?
Bruto of netto? Bruto zou wel netjes zijn. Als ik dan 5 dagen in de week fulltime broodjes kom maken.. Maar dat zal wel niet zo makkelijk gaan.quote:Op zaterdag 10 april 2010 12:44 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Hoe oud ben je?
EDIT: 29 denk ik..ik denk iets rond de 9 euro ofzo
Ik vind alleen koud op raam 2 relaxed, warm pakken is nog oke maar doorgeven vind ik zo'n rampquote:Op zaterdag 10 april 2010 15:27 schreef misz--kelliej het volgende:
Ik zal wel kassa starten en rond een uur of 9 richting raam 1 gaan. Dat hoop ik in ieder geval want ik ben geen raam 2 fan
KVAquote:
Je moet je juist heel erg druk maken aan de kassa, heen en weer...quote:Op zaterdag 10 april 2010 15:41 schreef misz--kelliej het volgende:
Kassa vind ik ook het meest relaxed, je hoeft je niet te druk te maken ofzoraam 2 is toch altijd een beetje druk maken, heen en weer rennen enzo.. Kassa is ook wel druk, maar je hoeft niet zo te rennen
(of misschien moet het wel maar doe ik het gewoon niet.. (A))
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |