Ik vind het in ieder geval echt lekker klinkenquote:Hi Everybody,
Right now we are in Lyon. We had a great booking last night in Club Titan. But the weekend just only started as we have 3 more bookings to go
I'm really proud to announce I will play twice at Defqon 1 this year!!! Ofcrouse as Noisecontrollers but also with my brand new project Pavelow! .
Really important for everybody to know is that this is NO hardstyle or Dubstyle project or what so ever. Yes there was lately some experimenting in hardstyle tracks with broken beats and as a Gimmick I like it but nothing more. Thats why I use another name and will not play it in hardstylesets.
Broken beats though ARE cool and so are rough sounds. This project to me is all about total freedom in the studio!! To be honest I don't know wich music genre it fits. You decide.
I'm working hard in the studio for alot of material. Besides I want to experiment alot and I also want to make my own music. This way you can truly expect something new. At least it is for me!
C U at Defqon 1!!!!!!
Ik vind het een dikke plaatquote:Op zondag 4 april 2010 00:18 schreef Equites het volgende:
Tsja wat moet ik hier van denken. De een houdt ervan, de ander is zoals mij en vind het kut. Beter gaan ze deze style niet met hardstyle mixen, maar als ik de nieuwe DR track hoor is dat blijkbaar wel het geval
Dat heb ik ook. Thuis lekker luieren met dit soort muziek aan is heerlijk, alleen op een feest kan ik er niet zoveel mee. Waarderen kan ik het zeker wel.quote:Op zondag 4 april 2010 11:19 schreef mstx het volgende:
[..]
Ik vind het een dikke plaat![]()
Al betwijfel ik of ik het op een feest ook leuk vind.
ja dat geld voor mij ook welquote:Op zondag 4 april 2010 12:20 schreef InGebruik het volgende:
Dat heb ik ook. Thuis lekker luieren met dit soort muziek aan is heerlijk, alleen op een feest kan ik er niet zoveel mee. Waarderen kan ik het zeker wel.
Nee je moet zo'n dubstep platen niet mixen met hardstyle. Ben ook blij dat hij zelf zegt dat hij dat niet gaat doen. Sommige muziekstijlen moet je gewoon niet mixen en lekker individueel draaien en beluisteren.quote:Op zondag 4 april 2010 14:17 schreef Grrommit het volgende:
Vind Pavelow wel lekker! Lekker ook als het gemixt wordt met hardstyle. Laatste tijd wel een beetje ´t gevoel dat er een overkill aan komt.
idd, die stond er ook nog tussenquote:Op zondag 4 april 2010 15:02 schreef 16meter het volgende:
Deze was er ook nog, schijnt de nieuwe Pavo te zijn (From Scratch)
imo2quote:Heel wat boeiender dan bovenstaande nummers van Pitcher en Jones imo.
hmm net te laat. Had net nog 1 kaartje nodig voor een vriendin die plots mee ging, maar die hebben we net online gekocht....quote:Op zondag 4 april 2010 18:44 schreef mstx het volgende:
Iemand nog een kaartje kopen voor XXlerator vanavond?
Ik vind m lekker.. Maar zoals al meer aangegeven, als intro van n set, of losse dingetjes... Het heeft wel wat, een hardstyll-bass alleen dan 'trager en lager'quote:Op zondag 4 april 2010 00:18 schreef Equites het volgende:
Tsja wat moet ik hier van denken. De een houdt ervan, de ander is zoals mij en vind het kut. Beter gaan ze deze style niet met hardstyle mixen, maar als ik de nieuwe DR track hoor is dat blijkbaar wel het geval
Ik ben nog niet onverdeeld enthousiast over die 'zingende zaag' maar verder wel een lekkere plaat..quote:
quote:Op zondag 4 april 2010 00:18 schreef Equites het volgende:
Tsja wat moet ik hier van denken. De een houdt ervan, de ander is zoals mij en vind het kut. Beter gaan ze deze style niet met hardstyle mixen, maar als ik de nieuwe DR track hoor is dat blijkbaar wel het geval
Omdat het meeste volk alleen de hitjes kent (kijk maar eens als Frontliner Live the Moment draait).quote:Op maandag 5 april 2010 00:36 schreef Equites het volgende:
Wat hebben jullie met dat publiek gedaan op Rebirth? Zit niet echt beweging in? Hoe kan dat vraag ik me altijd af met zulke dj's achter de tafels. Verwende Nederlanders! (ben er zelf ook 1) Maar ik zou echt wel compleet uit me dak gaan.
Ik ben ook rond die tijd gegaan. Heb best een tijdje op dat vip deck gestaan, daar had je wel iets meer ruimte. Het was ook iets te warm binnen. Vond vooral b-front en the pitcher wel lekkerquote:Op maandag 5 april 2010 04:39 schreef mstx het volgende:
De Matrixx zat stampensvol.... om 3:30 was ik wel klaar met die drukte dus Showtek was een mooi moment om naar huis te gaan.
Kijk even een paar topics terug.quote:Op maandag 5 april 2010 10:12 schreef ThomasKuiper het volgende:
Nieuwe Frontliner nu te beluisteren, Save.Exit.Planet
klinkt vooralsnog erg lekker;)
Naar wat ik heb begrepen was het ook voornamelijk jong volk wat daar rond liep. Wat ik me dan voorstel is dat het meer een lokaal feesje is waar grote namen staan.quote:Op maandag 5 april 2010 00:36 schreef Equites het volgende:
Wat hebben jullie met dat publiek gedaan op Rebirth? Zit niet echt beweging in? Hoe kan dat vraag ik me altijd af met zulke dj's achter de tafels. Verwende Nederlanders! (ben er zelf ook 1) Maar ik zou echt wel compleet uit me dak gaan.
Regio Haaren (NB) is volgens mij best verwend qua Hardstyle. Waar ze elders in het land een Rowwen Hèze/Mooi Wark/Jannes in zo'n tent zetten, krijgen zij hardstyle-dj's ... & dan heb ik het niets eens over carnaval. jaloers ja!quote:Verwende NederlBrabanders!
Kicks van Showtek zijn gewoon te slap en de melodietjes te blij, heb ook vaak het idee dat ik dan naar hardhouse of hardtrance zit te luisteren.quote:Op maandag 5 april 2010 11:13 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Pff wat een drukte in de XX, maar Showtek wat een aanfluiting was dat.Alleen maar eigen hitjes en ik had echt het gevoel dat ik op Trance Energy stond.
[woensdag mode]
Maar Showtek draaide gewoon wat nummers van hun album en ik had echt het gevoel dat ik naar Trance zat te luisteren. Was echt zo soft...... Zeker na die setjes die ervoor waren weggegeven. Alleen op het einde draaide ze Angel. Dat was nog wel 'apart', was het niet zo dat dat nummer daarvoor nog gebruikt was voor een laser/licht/vuurwerk show van de matrixx, dus eigenlijk was het niet zo origineel. [/woensdag mode]
Hands-up bedoel je?quote:Op maandag 5 april 2010 13:14 schreef 16meter het volgende:
[..]
Kicks van Showtek zijn gewoon te slap en de melodietjes te blij, heb ook vaak het idee dat ik dan naar hardhouse of hardtrance zit te luisteren.
is geen tent, we staan 29 mei lekker in het zonnetje te stampenquote:Op maandag 5 april 2010 14:44 schreef InGebruik het volgende:
Dat wordt weer een uurtje de hardstyle tent op Emporium vermijden als Showtek komt. Nu zal ik er toch al niet de hele dag staan, maar daar heb ik geen zin in.
Je hebt helemaal gelijk. Weet niet hoe ik er opeens bij kom, ben zelf nog niet bij Emporium geweest maar wel foto's en filmpjes gezien.quote:Op maandag 5 april 2010 14:59 schreef kollie het volgende:
[..]
is geen tent, we staan 29 mei lekker in het zonnetje te stampen
Ik heb ook gewoon 3 oranje blokken zonder bevestigingsmail hoor. Niks aan de hand. Emporium tickets zien er precies hetzelfde uit.quote:Op maandag 5 april 2010 15:13 schreef Grrommit het volgende:
Ik heb net mijn kaartje van Defqon met die van m´n broer vergeleken en ze zien er heel anders uitHij heeft een achtergrond die op de flyer van defqon lijkt terwijl ik 3 oranje blokken in de lengte verdeeld heb... Ook heeft hij een bevestigingsmail gekregen van paylogic en ik niet. De barcodes en tekst erbij lijken wel gewoon te kloppen, maar toch maar even een mailtje sturen voor de zekerheid..
Begrijpen die lui het dan écht niet?quote:Op maandag 5 april 2010 15:38 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Had ik al gezegd dat showtek opende met "here we fucking go"![]()
Dat gaf meteen weg wat voor een set ging worden
Jep, een x aantal nieuwsbrieflezers of actieve members van q-dance hebben een mail gekregen met een actiecode.quote:Op maandag 5 april 2010 15:58 schreef poiuytr het volgende:
Hoe komen jullie eigenlijk al zo vroeg in aanmerking voor die Defqon kaarten dan? Dit jaar weer via zo'n actiecode?
Had ik dat ding dan maar eens vaker gelezen i.p.v. dat ding altijd gelijk in de prullenbak te gooien.quote:Op maandag 5 april 2010 16:02 schreef InGebruik het volgende:
[..]
Jep, een x aantal nieuwsbrieflezers of actieve members van q-dance hebben een mail gekregen met een actiecode.
Okee fijn, ik dacht al: er zal wel niks aan de hand zijn, maar ik wilde het toch even controleren.quote:Op maandag 5 april 2010 15:20 schreef InGebruik het volgende:
[..]
Ik heb ook gewoon 3 oranje blokken zonder bevestigingsmail hoor. Niks aan de hand. Emporium tickets zien er precies hetzelfde uit.
Amerikanen vinden dat echt prachtig, lijkt het welquote:Op maandag 5 april 2010 15:46 schreef InGebruik het volgende:
[..]
Begrijpen die lui het dan écht niet?
Nog tips? Ben nog niet echt bekend met het wachtrij systeem. Heb al wel 2 kaarten maar heb er nog meer nodig.quote:Op maandag 5 april 2010 21:16 schreef Noxa het volgende:
Krijg al tijden die nieuwsbrief, ga al 8 jaar naar Q-Dance feesten. Maar geen code voor tickets, wat apart jaaaaah!
Maar gelukkig hebben we nog andere kanalen, en zijn de tickets inmiddels binnen. Voor mij geen F5'en, oh nee dat hoeft niet meer. Trouwens voor de mensen die wel kaarten moeten kopen. Het wachtrij systeem van Paylogic heeft heel erg goed gewerkt voor Sensation. Dus er is hoop!
Oef, die kan nog 2 kanten op. Of ik ga hem heel vet vinden, of ik ga me enorm ergeren aan die climax.quote:
ook thuis maar ff luisterenquote:
thuis ff luisteren, verschillende reacties hier dus ben benieuwd!!quote:Op zondag 4 april 2010 00:18 schreef Equites het volgende:
Tsja wat moet ik hier van denken. De een houdt ervan, de ander is zoals mij en vind het kut. Beter gaan ze deze style niet met hardstyle mixen, maar als ik de nieuwe DR track hoor is dat blijkbaar wel het geval
quote:
Did You Just Referred To Me As White Devil?quote:Op maandag 5 april 2010 14:40 schreef Tha_Bartman het volgende:
Edit:
Vergeten juweeltje van de dag:
Jammergenoeg nog geen WEB van kunnen vinden, die vinyl is zo![]()
quote:Showtek host area op Dance Valley 2010
Na alle wereldwijde successen van de afgelopen tijd, vol met uitverkochte (solo) shows kon het natuurlijk niet anders dan dat Showtek ook een eigen festival area gaat hosten. Dat gaat deze zomer gebeuren, en wel op één van ’s werelds bekendste festivals: Dance Valley, ‘Showtek presents Dutch Master Works’.
Begin dit jaar al werden de gebroeders Janssen benaderd om niet alleen zelf te komen draaien, maar om de hele ‘hardere’ stage te hosten. Sinds vorig jaar heeft Dance Valley, naast de HQ area, ook een aparte hardstyle area en nu aan Showtek de eer om deze stage van een line up te voorzien. Uiteraard wordt het eigen label, Dutch Master Works, goed vertegenwoordigt want naast Showtek zijn ook Dutch Master, Abyss & Judge en Southstylers van de partij. Dit team wordt aangevuld door niemand minder dan: Zany, Kutski, Alex Kidd, Mark Sherry, Tuneboy en MC Tha Watcher.
Intussen is de succesvolle internationale carriereontwikkeling van Showtek niemand onopgemerkt gebleven, zo ook Unlimited Productions niet. Dit is de company die wereldwijd de drijvende kracht is achter de technische (pre-) producties van alle Tiësto en Ferry Corsten evenementen. De derde Nederlandse act die nu met dit gerenomeerd productiehuis een overeenkomst aangaat zijn de broers Wouter en Sjoerd Janssen, oftewel; Showtek.
Unlimited Productions is een full service technisch producent gespecialiseerd in het ontwerpen, ontwikkelen en de daadwerkelijke uitvoerende van evenementen inclusief daarbij behorende internationale tournees voor artiesten m.b.t hun event-, tour- en stagemanagement. Showtek kan zich nu dan ook in het kleine maar illustere rijtje van top artiesten scharen die een meerjaren contract heeft gesloten waarbij zij er op kunnen vertrouwen dat hun wereldwijde shows in goede handen zijn.
De broers Janssen zijn zelf erg tevreden met deze samenwerking, “We werken er hard aan om onze eigen sound wereldwijd neer te zetten, en natuurlijk wil je dan ook dat dit goed wordt vertaald op een event zelf. Unlimited heeft bewezen hier de absolute top in te zijn, dus we zijn dan ook echt super blij met deze deal die we nu hebben getekend”.
Unlimited productions specialisten Bart Roelen (Production Director) en Maurice Verschueren (General Manager), “Wij streven naar een nieuw en ongekend hoge kwaliteitsstandaard voor de tweede Brabantse act (Tiësto komt uit Breda red.) waar we nu mee gaan samenwerken. Tevens is de tijd rijp om als artiest in sommige landen zelf je events neer te zetten. Wereldwijd trekt Showtek duizenden fans en dan is het niet meer dan logisch dat een artiest zelf zijn standaard van werken beslist. Wij zijn dan ook bijzonder blij dat een succesvolle act als Showtek een meerjaren contract aan gaat met ons”.
De schrijver van dat stukje mag wel eens wat aan zijn spelling doen.quote:
Waarschijnlijk door Sjoerd zelf geschreven.quote:Op dinsdag 6 april 2010 10:44 schreef mstx het volgende:
[..]
De schrijver van dat stukje mag wel eens wat aan zijn spelling doen.
Dat zou me niks verbazen. Ze schrijven toch ook altijd zelf de positieve recensies van hun albums/nummers?quote:Op dinsdag 6 april 2010 10:45 schreef JortK het volgende:
[..]
Waarschijnlijk door Sjoerd zelf geschreven.
Wat een onzin, die hele hype van het Showtek bashen is zooo 2009quote:Op dinsdag 6 april 2010 10:58 schreef InGebruik het volgende:
Die arrogantie van Showtek is echt om misselijk van te worden.
De manier hoe zij zichzelf neerzetten als 'de pioniers' en 'World's Number One Hard Dance Act' gaat gewoon te ver. Die twee hebben veel narcistische trekken als je het zo bekijkt. Je hebt gelijk als het gaat om de populariteit in het buitenland, ze zijn daar razend populair. Welja, zal de smaak van muziek mee te maken hebben. Geef mij de oude Showtek maar, niet die van de laatste 2 à 3 jaar.quote:Op dinsdag 6 april 2010 11:20 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Wat een onzin, die hele hype van het Showtek bashen is zooo 2009![]()
Lees dit interview anders even, mag je hier weer even quoten waar je vindt dat ze misselijkmakend arrogant zijn.
http://partyflock.nl/inte(...)een_pierenbadje.html
Dat lijkt mij inderdaad vrij persoonlijk. Maar misselijkmakend arrogant? Ik heb eerder het idee dat iedereen al door een bepaalde bril naar Showtek kijkt, en ziet wat ze willen zien, en andere dingen (al dan niet bewust) vergeet/weglaatquote:Op dinsdag 6 april 2010 11:34 schreef InGebruik het volgende:
[..]
De manier hoe zij zichzelf neerzetten als 'de pioniers' en 'World's Number One Hard Dance Act' gaat gewoon te ver. Die twee hebben veel narcistische trekken als je het zo bekijkt. Je hebt gelijk als het gaat om de populariteit in het buitenland, ze zijn daar razend populair. Welja, zal de smaak van muziek mee te maken hebben. Geef mij de oude Showtek maar, niet die van de laatste 2 à 3 jaar.
Ik zeg niet dat ze arrogant zijn, maar dit soort uitspraken zijn toch te dom voor woorden:quote:Op dinsdag 6 april 2010 11:20 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Wat een onzin, die hele hype van het Showtek bashen is zooo 2009![]()
Lees dit interview anders even, mag je hier weer even quoten waar je vindt dat ze misselijkmakend arrogant zijn.
http://partyflock.nl/inte(...)een_pierenbadje.html
"De harde wereld van de dance"... kom op zeg.quote:"Zijn de lyrics en clip van 'World Of Mine' een statement tegen de gebeurtenissen die jullie net omschreven?"
Wouter: "Nee, die zijn niet specifiek gericht op een bepaalde gebeurtenis, 'World Is Mine' persifleert het gevecht van de artiest in de harde wereld van de dance.”
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |