abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_79579080
quote:
Op dinsdag 23 maart 2010 01:53 schreef Mensa--Allochtoon het volgende:
Wat klopt er allemaal niet aan dit land?

Terwijl je in de VS al voor 150.000 euro een mooie alleenstaande villa met zwemband kunt kopen, kan je in dit ellendige land voor 400000 euro nog geen privacy kopen en zit je de rest van je leven te werken om een van die suffe Hollandse rijtjeshuizen af te betalen. Geen privacy, geen zwembad, geen sfeer, doch gewoon glorified Hollandse stront. Wil je in je tuin zitten? Dat kan, maar dan zitten dus tussen de 8 en 10 buren in je achtertuin te staren. En we weten allemaal hoe gek Nederlanders zijn op stiekem staren. Voortuin? Nee. In plaats daarvan hebben we de voorstoep. Close but no cigar.


En laat de auto liever thuis staan, er is altijd file. Vind je het gek als je 70 moet rijden op de snelweg, dan weer 50, dan weer 90, dan weer 70? Neem ook even een tweede hypotheek als je lekker door het land wilt cruisen, want de benzine is een luxe. Nee, de auto is TE AMERIKAANS voor de Hollanders. Een echte Hollander hoort de fiets te nemen naar de stad om daar als een aardappelmannetje gebak en koffie te vreten op een terras en dan als een willoze aardappelmannetje terug te fietsen.


Naar een andere stad voor de afwisseling? Vergeet het maar, want hoewel Paramaribo niet op Port of Spain lijkt en Las Vegas totaal anders is dan Miami, lijken alle Hollandse steden op elkaar. Je wordt schijtmisselijk van diezelfde klotewinkels overal. Waar is de fantasie? Waar is die unieke sfeer of unieke winkeltjes? Wat is er nou in godsnaam uniek aan een stad als Almere? Wat moet dat in fuck's name voorstellen?


Dan hebben we nog die klotementaliteit van Hollandse collega's waar je als allochtoon mee opgescheept zit. Een soort mix van luiheid die ze je willen opdringen, jaloezie op je betere kwalificaties en superioriteitsgevoelens die steeds moeilijker te rechtvaardigen zijn. Je moet je te kapot werken zodat een of andere Janneke die overspannen is geraakt of RSI heeft, weer 6 maanden thuis kan zitten op haar luie reet


TV aanzetten? Sla al die Hollandse zenders gelijk over als je leven je lief is. Er zijn maar drie soorten programmas op de Nederlandse tv: 1. Zeikprogrammas als Pauw en Witteman 2. immorele programmas als de Gouden Kooi 3. sex programmas (alles na 22:30). Of men is aan het discussiëren, of men is zich aan het verlagen naar een nieuw dieptepunt qua moraal, of een paar Hollandse sletjes smeken je om in hun bek klaar te komen en hun nummer te bellen. Kies maar uit.

Zit je lekker in je huis naar het EK voetbal te kijken; belt de buurman de politie want de TV staat te luid aan.

Denk je een dag vrij te nemen en in de stad te gaan wandelen. Word je aangesproken door mensen die je vragen waarom je niet op het werk zit, want ze zien je als een low life allochtoon die van de bijstand leeft en hun belastings geld op zit te maken, want je hebt donker haar en donkere ogen.

Heb je kinderen die alleen buiten spelen ? Heb je soms ruzie met je partner ? Pas dan op, want dan belt mevrouw de jeugdzorg. Die komen je kinderen dan binnen no-time ophalen.

Elke dag komt er wel ongewild een acceptgiro kaart binnen. Als het nou voor vuilophaal is, gedwongen verbouwing van een flatgebouw, portieklicht, allemaal van je koophuis. Noem maar op. Je kan potverdomme niet in de rust leven.


DE Nederlander:

*Relatief simpele zielen. De gemiddelde Nederlander denkt niet diep na over het leven, filosofeert niet. Nederland heeft geen Confufius, Plato, Decartes, Cicero, Ferdosi, Hume of Comte. Nederland heeft Gordon, de Toppers, Carlo en Irene.
*Lui. Ook al blijven ze zo erop hameren dat bepaalde allochtonen zo lui zijn, ik kan na veel internationale omzwervingen vaststellen dat Nederlanders werkelijk een van de luiste volkeren ter wereld zijn (afgezien van Zuid Europeanen want die zijn echt te erg).
*Laf. In WOII duurde het een kwartier voordat het land zich overgaf. In Afghanistan hebben Hollanders zowat het meest uber-veilige safe haven uitgekozen om te settlen. Doet me denken aan die serie 'daar komen de schutters'.
*Incompetent. Kijk maar naar het spoornetwerk. Zelfs armere landen lukt het om een spoornetwerk draaiende te houden in sneeuw, ijzel, storm, wind. In NL valt alles stil bij een paar herfstbladeren. Get a life man. Ga anders eens op cursus op Duitsland, daar hebben ze nog veel meer bomen dan die tweeënhalve eikenboom bij jullie. http://www.telegraaf.nl/b(...)_NS_te_helpen__.html
*Op vakantie ? Een Nederlander gaat op een camping in Frankrijk, MET Nederlanders.

M.a.w., Nederland is een drolland en als je hier trots op bent heb je psychische hulp nodig.

Gewoon de feiten onder ogen zien. Nederland is een strontland.

En ik denk dat alle allochtonen dit vinden, maar niet iedereen is zo eerlijk als ondergetekende.

PS: Voordat jullie gaan zeiken dat ik maar moet emigreren; Dat heb ik natuurlijk al lang gedaan.
Ain't nothing to it but to do it.
Greece
pi_79579109
De plaatjesonzin eruit geknipt. Dat ging echt nergens over.
Ain't nothing to it but to do it.
Greece
  Redactie Frontpage / Weblog donderdag 25 maart 2010 @ 18:25:59 #3
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_79579183
Het is waar ik ga nu weg !
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
pi_79579236
Mensa
Een vieze troll die opschept dat ie bij MENSA zit dus
  donderdag 25 maart 2010 @ 18:28:04 #5
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_79579252
Waar is het, nu ik weg ga?
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
  donderdag 25 maart 2010 @ 18:28:53 #6
273744 Torrio
More.Whore.More
pi_79579274
Tvp.

Zonet een (laten we het houden op) een getinte vent bijna vermoord, stond opeens op de binnentrap. Hij was helaas te snel weg toen hij me zag, vuile teringlijer. Ze moeten wegblijven uit andermans huis. En dan woon je nog in een goed gedeelte van Den Haag.

Dus de criminaliteit in vooral de grote steden, het totaal geen respect hebben voor elkaar, daarom is Nederland ook een strontland.
pi_79579294
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 18:27 schreef Blackf1re het volgende:
Mensa
Een vieze troll die opschept dat ie bij MENSA zit dus
Iedereen kan bij de mensa aangesloten raken. Het is juist een afgang als je uberhaupt lid wilt worden van zo'n organisatie.
Ain't nothing to it but to do it.
Greece
pi_79579295
Wat een ontzettende pessisme en bullshit
Language is a dialect, with an army and a navy.
pi_79579315
Eerst maar even een tukkie doen, ga het zo wel lezen... Of morgen als ik aan het "werk" ben
;)
pi_79579371
Het kan altijd slechter.
pi_79579389
De conclusies van deel 1 zijn dat Nederland lang niet zo slecht is en dat Mensa--Allochtoon geobsedeerd is met uitwerpselen.

[ Bericht 4% gewijzigd door jaronsch op 25-03-2010 19:02:41 ]
pi_79579463
de TS van de oorspronkelijke lap tekst is idd. moeilijk serieus te nemen.

Nagenoeg alles van hem doet me denken aan de kreet "Obvious troll is obvious"
- En zoals pijn ook een vorm van voelen is, laat kou me weten dat ik wist wat warmte was.
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
pi_79579482
This is relevant to my interests.

Verkapte tvp. Eerst even eten, dan de OP lezen.
[i]Isolation pushes past self-hatred, guilt, and shame
To a place where suffering is just a game
But everybody's scared of this place, they're staying away
Your little house on Memory Lane.[/i]
  donderdag 25 maart 2010 @ 18:38:10 #14
127522 Paginabeheerder
De meest gekopieerde
pi_79579554
Ach, weer een rechtse rukker die zich voordoet als allochtoon, en door zoveel mogelijk door te prikken opmerkingen de bevolking probeert naar rechts te schuiven.

Nederlandse filosofen bijvoorbeeld; Spinoza en Erasmus.
Ach ja, en om over de rest nog maar te zwijgen...
Liever goed bedacht dan slecht gejat.
pi_79579563
TS is overigens nog best mild. Hij kotst over de Nederlandse mentaliteit maar scheert ook consequent iedereen over één kam. Geen links, rechts, Wilders of Balkenende. Nee, het is allemaal even kut!
Ain't nothing to it but to do it.
Greece
  donderdag 25 maart 2010 @ 18:40:30 #16
127522 Paginabeheerder
De meest gekopieerde
pi_79579621
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 18:27 schreef Blackf1re het volgende:
Mensa
Een vieze troll die opschept dat ie bij MENSA zit dus
Ach ja ik heb ook wel eens gegeten bij de mensa, goedkoop eten voor studenten en wie maar meer wil.
Liever goed bedacht dan slecht gejat.
  donderdag 25 maart 2010 @ 18:50:28 #17
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_79579923
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 18:35 schreef Chowi het volgende:
This is relevant to my interests.

Verkapte tvp. Eerst even eten, dan de OP lezen.
Dan moet je deel 1 ook even lezen eigenlijk.
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
  donderdag 25 maart 2010 @ 18:51:02 #18
167595 mirved
Infobesitas
pi_79579945
Deels eens met sommige punten. Het niveau is ook laag. Waar meneer A. llochtoon faalt is dat hij vergelijkingen gaat maken met de VS. Daar is het niveau nog een stuk lager, daar zou hij zich als allochtoon beter niet kunnen vertonen op sommige plaatsen want dan zou hij simpelweg opgejaagd worden. Zo zijn er nog wel meer punten die niet kloppen. Had toch een intelligentere post verwacht van een MENSA lid.

[ Bericht 0% gewijzigd door mirved op 25-03-2010 18:59:47 ]
Science flies you to the moon. Religion flies you into buildings.
  donderdag 25 maart 2010 @ 18:52:15 #19
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_79579980
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 18:38 schreef Mendeljev het volgende:
TS is overigens nog best mild. Hij kotst over de Nederlandse mentaliteit maar scheert ook consequent iedereen over één kam. Geen links, rechts, Wilders of Balkenende. Nee, het is allemaal even kut!
Ik ben het met hem eens. L-R is maar een systeem om het volk te verdelen en erover te heersen.
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
  donderdag 25 maart 2010 @ 18:53:34 #20
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_79580028
Ga een heel stuk mee met het verhaal van Mensa--Allochtoon
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_79580135
Ik voel me geliefd
pi_79580136
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 18:52 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Ik ben het met hem eens. L-R is maar een systeem om het volk te verdelen en erover te heersen.
Dit is een voorbeeld van de waanideeën die je krijgt als je dag in dag uit thuis op de bank zelfmedelijden zit te hebben.
  donderdag 25 maart 2010 @ 19:00:44 #23
167595 mirved
Infobesitas
pi_79580273
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 18:56 schreef Mensa--Allochtoon het volgende:
Ik voel me geliefd
De eerste keer is altijd het beste dus koester het moment.
Science flies you to the moon. Religion flies you into buildings.
pi_79580404
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 19:00 schreef mirved het volgende:

[..]

De eerste keer is altijd het beste dus koester het moment.
Ik wil seks bet u bedrijven.
  donderdag 25 maart 2010 @ 19:05:11 #25
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_79580427
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 19:04 schreef Mensa--Allochtoon het volgende:

[..]

Ik wil seks bet u bedrijven.
Pics?
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  donderdag 25 maart 2010 @ 19:05:19 #26
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_79580433
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 18:56 schreef jaronsch het volgende:

[..]

Dit is een voorbeeld van de waanideeën die je krijgt als je dag in dag uit thuis op de bank zelfmedelijden zit te hebben.
Naja

Het is een oude tactiek/filosofie dat door de Westerse krijgsmachten wordt gehanteerd. Als iets simpel is, dan weet je waar je aantoe bent. Maak je de situatie moeilijker en is L-R en R-L dan zaai je verdeeldheid. Dit is een crisis-situatie dat je tot je voordeel kunt gebruiken. Maak het niet simpel maar erg ingewikkeld voor anderen. Verdeel en heers.

[ Bericht 13% gewijzigd door Schenkstroop op 25-03-2010 19:10:38 ]
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
  donderdag 25 maart 2010 @ 19:33:09 #27
134103 gebrokenglas
Half human, half coffee
pi_79581595
Nederland is heus zo slecht niet hoor. We schelden wel, maar 't is hier best tof wonen.
Nouja, ietjes warmer zou wel nice zijn.
How can I make this topic about me?
pi_79581723
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 18:51 schreef mirved het volgende:
Deels eens met sommige punten. Het niveau is ook laag. Waar meneer A. llochtoon faalt is dat hij vergelijkingen gaat maken met de VS. Daar is het niveau nog een stuk lager, daar zou hij zich als allochtoon beter niet kunnen vertonen op sommige plaatsen want dan zou hij simpelweg opgejaagd worden. Zo zijn er nog wel meer punten die niet kloppen. Had toch een intelligentere post verwacht van een MENSA lid.
In Amerika is iedereen allochtoon op de 1% Indianen na..
  donderdag 25 maart 2010 @ 19:37:41 #29
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_79581803
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 19:35 schreef Dawwa het volgende:

[..]

In Amerika is iedereen allochtoon op de 1% Indianen na..
wat?
Hebben alle amerikanen buiten die ene procent een of twee ouders die niet in de VS is geboren?
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  donderdag 25 maart 2010 @ 19:40:10 #30
69415 Buschetta
Jouw IP toevallig ?
pi_79581919
Kan me wel vinden in de meeste stellingen van TS. Reden dat ik niet meer woon in Nederland.

Over het lui zijn... Nee sorry.
Nederlanders staan bekend om accuratie, punctualiteit, georganiseerd, brede kennis etc.
Het Nederlandse onderwijs is gewoon goed vergeleken bij andere landen. Nederlanders tonen ook vaak meer initiatief en zijn vindingrijk.

Overige punten... Ja Zeker waar. Ik zou me echt gruwelijk schamen om een 4 kamer appartement te bezitten in Amsterdam voor 1 miljoen.. WTF ??!? Niemand wil toch in zo'n schijthok wonen voor een miljoen. En dan denk ik echt dat die mensen gek zijn. Helemaal als je de hele "jet set" en neppe celebs ziet in Amsterdam dan is het echt triest.
pi_79582316
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 19:37 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

wat?
Hebben alle amerikanen buiten die ene procent een of twee ouders die niet in de VS is geboren?
Alsof een (bijv.) Marokkaan waarvan beide ouders in Nederland zijn geboren ooit als Autochtoon zal worden gezien.

Allochtoon = Uitheems ras
Autochtoon = Inheems ras
pi_79583990
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 19:37 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

wat?
Hebben alle amerikanen buiten die ene procent een of twee ouders die niet in de VS is geboren?
Alsof hun definitie van allochtoon zo belachelijk is als in het Nederlands woordenboek.
pi_79584290
Dachten alle allochtonen maar zo, dan waren ze al weg toch?
  donderdag 25 maart 2010 @ 20:55:51 #34
285441 bellabeauti
in dubio abstine
pi_79585404
Is het waar dat een inwoner in Amerika zich eerst Amerikaans voelt en vervolgens pas zijn/haar "echte" achtergrond?
Maar goed, ik vind de sfeer in de VS overal het algemeen erg goed in tegenstelling tot NL waar iedereen brompiet lijkt te zijn. Nederlanders zijn echt koude mensen In andere landen zijn ze zoveel warmer en gastvriendelijker...
pi_79586094
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 20:55 schreef bellabeauti het volgende:
Is het waar dat een inwoner in Amerika zich eerst Amerikaans voelt en vervolgens pas zijn/haar "echte" achtergrond?
Nederlanders weten niet wat het verschil is tussen Ras, Nationaliteit, Geboorteplek en kleur.

Zodra je getint bent, ben je volgens de Nederlander een allochtoon.

Zelfs een Neger wordt voor een Amerikaan aangezien in de VS.
pi_79586188
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 21:10 schreef Mensa--Allochtoon het volgende:

[..]

Nederlanders weten niet wat het verschil is tussen Ras, Nationaliteit, Geboorteplek en kleur.

Zodra je getint bent, ben je volgens de Nederlander een allochtoon.

Zelfs een Neger wordt voor een Amerikaan aangezien in de VS.
Ik ben een Nederlander en ik weet dat wel.
Daar gaat je argument.

Oh en iedereen in de VS is allochtoon behalve de indianen
pi_79586517
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 21:12 schreef Blackf1re het volgende:
iedereen in de VS is allochtoon behalve de indianen
Retard.

Kijk is naar de definitie van Allochtoon in het Nederlandsch woordenboek ? Zelfs volgens die regel zijn ze dan geen allochtoon als de Amerikaan zelf, inclusief hun ouders in de VS zijn geboren.
pi_79587955
De huizenprijzen zijn in Nederland een stuk hoger maar dat is ook niet zo heel raar, hier waait niet je hele huis aan gort als het een klein beetje waait. De meeste Amerikaanse huizen zien zo verschrikkelijk kitscherig uit en zijn dan nog van hout ook.

De prijzen in Nederland staan gewoon gekoppeld aan de vraag. Blijkbaar willen mensen graag in een centrum wonen dan ergens afgelopen op een kaal veld met de eerstvolgende contactpersoon 3 kilometer verderop.
  donderdag 25 maart 2010 @ 22:00:04 #39
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_79588533
Ik ben ook niet zo gecharmeerd meer van Nederland.

Toen mensen nog ongeinteresseerd waren was het hier leefbaar. Nu iedereen plotseling begaan is met de maatschappij en de politiek vraag ik me soms echt af of ik de eindstreep ga halen zonder iets verschrikkelijks te hebben gedaan.

Maar wat de VS hier mee te maken hebben? Geen mens die je dat zal kunnen vertellen, dus ik vestig mijn hoop op de TS.
Intelligent, but fucked up.
pi_79588587
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 21:19 schreef Mensa--Allochtoon het volgende:

[..]

Retard.

Kijk is naar de definitie van Allochtoon in het Nederlandsch woordenboek ? Zelfs volgens die regel zijn ze dan geen allochtoon als de Amerikaan zelf, inclusief hun ouders in de VS zijn geboren.
Ik troll je maar
Jij scheert hier ook alle Nederlanders over een kam
pi_79592245
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 20:55 schreef bellabeauti het volgende:
Is het waar dat een inwoner in Amerika zich eerst Amerikaans voelt en vervolgens pas zijn/haar "echte" achtergrond?
Maar goed, ik vind de sfeer in de VS overal het algemeen erg goed in tegenstelling tot NL waar iedereen brompiet lijkt te zijn. Nederlanders zijn echt koude mensen In andere landen zijn ze zoveel warmer en gastvriendelijker...
Maar jij woont tegenwoordig in de V.S.? Je moet natuurlijk niet vergeten dat je als toerist/tijdelijke inwoner op een andere manier benaderd wordt dan de vaste inwoners. Daarom lijkt het in het buitenland altijd zo vriendelijk.
signatuurloos
  vrijdag 26 maart 2010 @ 04:09:06 #42
127522 Paginabeheerder
De meest gekopieerde
pi_79595978
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 20:55 schreef bellabeauti het volgende:
Is het waar dat een inwoner in Amerika zich eerst Amerikaans voelt en vervolgens pas zijn/haar "echte" achtergrond?
Maar goed, ik vind de sfeer in de VS overal het algemeen erg goed in tegenstelling tot NL waar iedereen brompiet lijkt te zijn. Nederlanders zijn echt koude mensen In andere landen zijn ze zoveel warmer en gastvriendelijker...
Ik ben nooit in Amerika geweest, maar het lijkt mij dat dit vaak wel klopt (dat men zich eerst Amerikaan voelt)... maar zo kijkt men vaak niet naar andere Amerikanen. Zo werden de meeste Amerikanen met Japanse achtergrond in de 2e wereld oorlog opgesloten in interneringskampen. Zo werden moslims op straat aangevallen na 9/11.
Ja, men ziet zich zelf vaak wel als Amerikaan en met trots. Maar heerst een groot wantrouwen tegen landgenoten met een andere religie c.q. cultuur (al voelen die zich net zo Amerikaans patriottisch).

Wel ben ik met je eens dat ons Nederland een zeikcultuur aan het worden is; als het niet 100% goed is, dan moet het hier wel bijna net zo erg zijn als in welke bananenrepubliek dan ook.
Maar of we echt koude mensen zijn? Ik herken me er zelf niet in...
We zijn afwachtender geworden, maar als Nederlanders iemand een vriend noemen.. dan kun je er ook van uit gaan dat men dat op dat moment ook meent.
In veel andere landen noemt men iemand al een vriend, als er iets aan te verdienen valt...
Wat dat betreft lijken we misschien minder warm, maar als we iemand een vriend noemen heeft het vaak wel meer inhoud.
Liever goed bedacht dan slecht gejat.
pi_79595998
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 18:28 schreef Torrio het volgende:
Tvp.

Zonet een (laten we het houden op) een getinte vent bijna vermoord, stond opeens op de binnentrap. Hij was helaas te snel weg toen hij me zag, vuile teringlijer. Ze moeten wegblijven uit andermans huis. En dan woon je nog in een goed gedeelte van Den Haag.

Dus de criminaliteit in vooral de grote steden, het totaal geen respect hebben voor elkaar, daarom is Nederland ook een strontland.
Alsof dat alleen in NL gebeurt

Het is in de hele wereld hetzelfde verhaal hoor. De gehele huidige wereldwijde samenleving is om te huilen af en toe.
"An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
pi_79596041
Kan het woord Nederland in de OP niet vervangen worden door Randstad?
Snel ¤450,- verdienen? Dat is echt fantastisch!
  vrijdag 26 maart 2010 @ 05:29:32 #45
127522 Paginabeheerder
De meest gekopieerde
pi_79596046
quote:
Op vrijdag 26 maart 2010 05:23 schreef FCZwolleZuid het volgende:
Kan het woord Nederland in de OP niet vervangen worden door Randstad?
Nee, want dan zou je het hebben over Holland (Noord en Zuid Holland, eventueel aangevuld met Utrecht).
Liever goed bedacht dan slecht gejat.
pi_79631863
Het is niet zo moeilijk. Als je walgt van dit land, zoek je heil ergens anders en laat het verleden achter je.

Je laat je zo erg kennen, M_A. Ik denk dat je je afgewezen voelt door de NL maatschappij en je daarom zo radicaal ertegen verzet. Het probleem ligt uiteindelijk bij jezelf.
Op donderdag 22 juli 2010 01:22 schreef xmamacitax het volgende:
mijn nederlands is 1000 x beter dan de joune
  zaterdag 27 maart 2010 @ 22:14:40 #48
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_79655987
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 19:49 schreef Dawwa het volgende:

[..]

Alsof een (bijv.) Marokkaan waarvan beide ouders in Nederland zijn geboren ooit als Autochtoon zal worden gezien.

Allochtoon = Uitheems ras
Autochtoon = Inheems ras
Nope, als 1 van of beide je ouders buiten NL zijn geboren ben je Allochtoon.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_79656300
Smile,
Edit: al gepost
  zaterdag 27 maart 2010 @ 23:41:38 #50
288852 Guynio
Games en memes
pi_79658197
"het komt erop neer dat nederland echt een drolland is"

Mja, daarom ben je ook hiernaartoe gekomen uit je straatarme, corrupte, door oorlog verscheurde, niet geregeerde, tirannistische achterstandsland en in plaats van naar Amerika, naar ons toe gekomen. Want als je dan toch in 't vliegtuig zit en naar tientallen landen in Europa kan komen, dan kom je natuurlijk naar Nederland hé.

Dat TS gewoon het LEF heeft om NL af te zeiken >_>
Because I can
  zondag 28 maart 2010 @ 00:11:45 #51
213473 StarmanFR
Morandi fan
pi_79659027
Hoewel ik de openingspost van de topicstarter een beetje overdreven is en al het gescheld op Nederland echt niet nodig is heb ik zelf ook een beetje dubbel gevoel bij Nederland.
In Nederland zijn veel sociale voorzieningen wel goed geregeld, heeft het een goede economie en staat NL bekend om zijn tolerantie. Aan de andere kant is ons land juist wat betuttelend voor sommige dingen, en zijn de huizenprijzen te duur, de prijzen voor het kopen van een auto te duur, en.. daarnaast mis ik ook een beetje de natuur en de rust soms. Ik vind een grote stad in de buurt wel leuk en handig, maar ik hoef zeker niet per sé in de Randstad te wonen.

NL is opzich geen slecht land, maar er zijn wel talloze landen die gewoon veel mooier zijn en waarbij je voor veel minder geld een groot huis kan kopen. Dat klopt gewoon.
Check my youtube channel with the best music and road movies: http://www.youtube.com/user/StarmanFR
  zondag 28 maart 2010 @ 03:01:09 #52
257229 opastokvis
Oud maar nog geen tachtig. :(
pi_79661230
Wat een gezeik, het lijken wel Hollanders

Bamzaaiert | 27-03-10 | 20:57
geenstijl.nl


Lafheid berust vaak op goede informatie, moed op gebrek aan inzicht.
  zondag 28 maart 2010 @ 03:06:46 #53
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_79661324
quote:
Op zondag 28 maart 2010 03:01 schreef opastokvis het volgende:
Wat een gezeik, het lijken wel Hollanders

Bamzaaiert | 27-03-10 | 20:57
geenstijl.nl


.
pi_79661432
als alle huilies die te stom zijn om het zelfs in nederland goed te hebben NU even hun biezen willen pakken



[ Bericht 23% gewijzigd door Manono op 29-03-2010 14:46:29 ]
Jusqu'ici tout va bien...
  zondag 28 maart 2010 @ 04:13:44 #55
257229 opastokvis
Oud maar nog geen tachtig. :(
pi_79661964
ben het overigens wel met hem eens.
NL is gewoon een strontland.

helaas is er geen beter alternatief anders zat ik daar jullie al lang al uit te lachen
Lafheid berust vaak op goede informatie, moed op gebrek aan inzicht.
pi_79662035
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 20:26 schreef Mensa--Allochtoon het volgende:

[..]

Alsof hun definitie van allochtoon zo belachelijk is als in het Nederlands woordenboek.
Wauw! Ik heb fans! Echter, ik ben de ware mensa allcohtoon en ik poep op Nederland.
  zondag 28 maart 2010 @ 04:22:57 #57
257229 opastokvis
Oud maar nog geen tachtig. :(
pi_79662040
ik poep op je mama
Lafheid berust vaak op goede informatie, moed op gebrek aan inzicht.
pi_79662046
Als alle allochtonen nou gewoon weggaan, dan hoeven de wegen ook niet verbreed te worden en hebben we ruim baan.
pi_79662063
quote:
Op zondag 28 maart 2010 04:24 schreef DrDentz het volgende:
Als alle allochtonen nou gewoon weggaan, dan hoeven de wegen ook niet verbreed te worden en hebben we ruim baan.
Jij hebt niks te willen, Dat is wat er niet doordringt in die kaaskop van je. Je bent een nopbody in het grote spel dat geo-politics heet. Je bent een verwende luie westerling die na de befaamde credit cruch zal thuiskomen van een koude kermis. Een kermis waar je betrekkelijk weinig hebt aan die kutdiploma 'Sociaal pedagogische dienstverlening'

laat me niet lachen!
pi_79662074
quote:
Op zondag 28 maart 2010 04:22 schreef opastokvis het volgende:
ik poep op je mama
Mijn moeder is gestorven aan borstkanker. Erop poepen heeft geen zin vuile kaas. Ik beperk me tot de essentie van je cultuur.
  zondag 28 maart 2010 @ 04:28:23 #61
257229 opastokvis
Oud maar nog geen tachtig. :(
pi_79662077
ijverige jongen, vertel jij eens in welk land dit niet zo is en dan mag jij nederland hebben ja?
Lafheid berust vaak op goede informatie, moed op gebrek aan inzicht.
pi_79662081
quote:
Op zondag 28 maart 2010 04:28 schreef opastokvis het volgende:
ijverige jongen, vertel jij eens in welk land dit niet zo is en dan mag jij nederland hebben ja?
-gewoon normaal discussieren zonder al dat gevloek svp-

[ Bericht 15% gewijzigd door BrandX op 28-03-2010 08:54:42 ]
pi_79662103
quote:
Op zondag 28 maart 2010 00:11 schreef StarmanFR het volgende:
Hoewel ik de openingspost van de topicstarter een beetje overdreven is en al het gescheld op Nederland echt niet nodig is heb ik zelf ook een beetje dubbel gevoel bij Nederland.
In Nederland zijn veel sociale voorzieningen wel goed geregeld, heeft het een goede economie en staat NL bekend om zijn tolerantie. Aan de andere kant is ons land juist wat betuttelend voor sommige dingen, en zijn de huizenprijzen te duur, de prijzen voor het kopen van een auto te duur, en.. daarnaast mis ik ook een beetje de natuur en de rust soms. Ik vind een grote stad in de buurt wel leuk en handig, maar ik hoef zeker niet per sé in de Randstad te wonen.

NL is opzich geen slecht land, maar er zijn wel talloze landen die gewoon veel mooier zijn en waarbij je voor veel minder geld een groot huis kan kopen. Dat klopt gewoon.
Nederland is juist totaal niet tolerant. Weet je wat Nederand erg goed tolereert? Seksuele afwijkingen! Een flikker zal hier op veel steun kunnen rekenen, maar de rest... ho maar. Ik haat moslims, maar de haat m.b.t. zoiets simpels als een doekje laat mij wel zien hoe het gesteld is m.b.t die denkbeeldige tolerantie.
  zondag 28 maart 2010 @ 04:35:07 #64
257229 opastokvis
Oud maar nog geen tachtig. :(
pi_79662118
quote:
Op zondag 28 maart 2010 04:29 schreef Mensa_Allochtoon het volgende:

[..]

Ik hoef NL niet eens te hebben. Wat moet ik met 15 miljoen simpele zilen en 7,5 miljoen hoeren?
de grootste pooier ooit worden?
man waar is je zakenknobbel?

en nu nog leren rekenen
Lafheid berust vaak op goede informatie, moed op gebrek aan inzicht.
pi_79662153
quote:
Op zondag 28 maart 2010 04:35 schreef opastokvis het volgende:

[..]

de grootste pooier ooit worden?
man waar is je zakenknobbel?

en nu nog leren rekenen
-gewoon normaal discussieren zonder al dat gevloek svp-

[ Bericht 44% gewijzigd door BrandX op 28-03-2010 08:54:28 ]
pi_79662160
quote:
Op zondag 28 maart 2010 04:33 schreef Mensa_Allochtoon het volgende:

[..]

Nederland is juist totaal niet tolerant. Weet je wat Nederand erg goed tolereert? Seksuele afwijkingen! Een flikker zal hier op veel steun kunnen rekenen, maar de rest... ho maar. Ik haat moslims, maar de haat m.b.t. zoiets simpels als een doekje laat mij wel zien hoe het gesteld is m.b.t die denkbeeldige tolerantie.
Homo's zijn dus "Seksuele afwijkingen" volgens jou?
pi_79662163
quote:
Op zondag 28 maart 2010 04:43 schreef Niek. het volgende:

[..]

Homo's zijn dus "Seksuele afwijkingen" volgens jou?
like duh
pi_79662178
quote:
Op zondag 28 maart 2010 04:44 schreef Mensa_Allochtoon het volgende:

[..]

like duh
Waarom klink je zo ongelofelijk stereotype homo in deze post?
  zondag 28 maart 2010 @ 04:47:47 #69
257229 opastokvis
Oud maar nog geen tachtig. :(
pi_79662187
beetje hypocriet

eerst flink van profiteren en vervolgens zeggen dat het hoeren zijn en dat ze een lesje ethiek nodig hebben.
Lafheid berust vaak op goede informatie, moed op gebrek aan inzicht.
pi_79662190
quote:
Op zondag 28 maart 2010 04:45 schreef Niek. het volgende:

[..]

Waarom klink je zo ongelofelijk stereotype homo in deze post?
Gozert, ga lekker de pik van JP Balkenende zuigen joh. Tot poeps!
pi_79662195
quote:
Op zondag 28 maart 2010 04:47 schreef opastokvis het volgende:
beetje hypocriet

eerst flink van profiteren en vervolgens zeggen dat het hoeren zijn en dat ze een lesje ethiek nodig hebben.
het is human nature.
pi_79662196
Tot poeps!
Dat klinkt ook erg Gerard Jolingerig.
  zondag 28 maart 2010 @ 04:50:42 #73
257229 opastokvis
Oud maar nog geen tachtig. :(
pi_79662204
mooi dus je weet dat je hypocriet bent nu je homofobie nog
Lafheid berust vaak op goede informatie, moed op gebrek aan inzicht.
pi_79662209
Ik vind Nederland helemaal geen stontland, ben meer dan een jaar geleden wel geemigreerd naar Engeland maar zo veel is er niet mis met Nederland.

Mensen zijn direct wat me wel bevalt, er zijn helaas wel erg veel tokkies en soortgelijke mensen. Daarnaast hebben enorm veel plaatsen/steden totaal geen uitstraling wat wel jammer is.

Ook is het zonde dat zo veel plaatsen totaal geen historie hebben.

Nederlanders vinden zichzelf ook erg belangrijk, er word vaak gedaan alsof de hele wereld ons in de gaten houd maar bijna geen enkel land geeft veel om ons omdat we internationaal gezien opvallend weinig voorstellen.

Daarnaast kan ik me ergeren aan de manier waarop het hele land op bepaalde dingen duikt, recentelijk is Milly een goed voorbeeld, ik krijg dat via nieuwssites enigszins mee maar snap het totaal niet, ja er is iemand vermoord maar dat gebeurt wel vaker... De aandacht ervoor lijkt zo enorm over de top.

Hetzelfde was "scencouver" geen idee wie dat had bedacht, maar buitenlandse media geven echt geen ene zak om het schaatsen (op die paar andere landen na die ook een paar toppers hebben). Het word gepresenteerd alsof de hele wereld het schaaten en "onze sven" op de voet zal volgen maar dat is dus echt niet zo.


edit: klinkt zo wel erg negatief allemaal, maarja dat krijg je als je alleen de negatieve dingen uitlicht.
  zondag 28 maart 2010 @ 04:54:52 #75
257229 opastokvis
Oud maar nog geen tachtig. :(
pi_79662229
we zitten hier trouwens best wel goed hoor.

geen giftige beestjes bijna, zowat geen natuurrampen, wel wat koud soms, maar je kunt niet alles hebben he.
Lafheid berust vaak op goede informatie, moed op gebrek aan inzicht.
pi_79662234
quote:
Op zondag 28 maart 2010 04:50 schreef Niek. het volgende:
Ik vind Nederland helemaal geen stontland, ben meer dan een jaar geleden wel geemigreerd naar Engeland maar zo veel is er niet mis met Nederland.

Mensen zijn direct wat me wel bevalt, er zijn helaas wel erg veel tokkies en soortgelijke mensen. Daarnaast hebben enorm veel plaatsen/steden totaal geen uitstraling wat wel jammer is.

Ook is het zonde dat zo veel plaatsen totaal geen historie hebben.

Nederlanders vinden zichzelf ook erg belangrijk, er word vaak gedaan alsof de hele wereld ons in de gaten houd maar bijna geen enkel land geeft veel om ons omdat we internationaal gezien opvallend weinig voorstellen.

Daarnaast kan ik me ergeren aan de manier waarop het hele land op bepaalde dingen duikt, recentelijk is Milly een goed voorbeeld, ik krijg dat via nieuwssites enigszins mee maar snap het totaal niet, ja er is iemand vermoord maar dat gebeurt wel vaker... De aandacht ervoor lijkt zo enorm over de top.

Hetzelfde was "scencouver" geen idee wie dat had bedacht, maar buitenlandse media geven echt geen ene zak om het schaatsen (op die paar andere landen na die ook een paar toppers hebben). Het word gepresenteerd alsof de hele wereld het schaaten en "onze sven" op de voet zal volgen maar dat is dus echt niet zo.


edit: klinkt zo wel erg negatief allemaal, maarja dat krijg je als je alleen de negatieve dingen uitlicht.
-gewoon normaal discussieren zonder al dat gevloek svp-

[ Bericht 8% gewijzigd door BrandX op 28-03-2010 08:54:04 ]
pi_79662235
Dat het volk zich drukt maakt om Sven Kramer en Milly nogwat is wel een goed teken. Oftewel we hoeven ons niet druk te maken om aardbevingen, hongersnoden of andere vervelende dingetjes die zich op andere plekken wel voltrekken.
pi_79662256
quote:
Op zondag 28 maart 2010 04:55 schreef DrDentz het volgende:
Dat het volk zich drukt maakt om Sven Kramer en Milly nogwat is wel een goed teken. Oftewel we hoeven ons niet druk te maken om aardbevingen, hongersnoden of andere vervelende dingetjes die zich op andere plekken wel voltrekken.
Op zich is het ook wel goed ja maar het komt soms heel erg kneuterig over, maarja inderdaad wel beter dan een burgeroorlog of grote natuurramp in het nieuws hebben.
pi_79662260
quote:
Op zondag 28 maart 2010 04:55 schreef Mensa_Allochtoon het volgende:

[..]

Weet je, daar hou ik wel van. Het is een van de weinige dingen waar ik niet op schijt in dit kankerland van jullie...SOMMIGE Hollandes hebben zelfreflectie en dat waardeer ik SOMS. Ja, de meeste mensen denken dat NL de hoofdstad van Praag is en het doet me goed als sommige Nederlanders dat onderkennen.
Maar waarom ben je hier dan nog en waarom ben je hier gekomen of niet al veel langer geleden vertrokken?
  zondag 28 maart 2010 @ 05:02:59 #80
257229 opastokvis
Oud maar nog geen tachtig. :(
pi_79662269
hij is al weg en daarom denkt hij ineens heilig te zijn
typisch gevalletje
Lafheid berust vaak op goede informatie, moed op gebrek aan inzicht.
  zondag 28 maart 2010 @ 11:21:31 #81
25865 Bill_E
vijf plus 98!
pi_79664656
Mensa vertel eens.. Hoe lang heb jee een uitkering mogen genieten in Nederland?
Oftewel hoe lang hebben andere voor jou moeten werken?
pi_79665559
2 Mensa allochtonen? Doet me denken aan die copycatkiller episode van southpark
Op donderdag 22 juli 2010 01:22 schreef xmamacitax het volgende:
mijn nederlands is 1000 x beter dan de joune
  zondag 28 maart 2010 @ 12:09:30 #83
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_79665649
Grappig toch dat als je aan dingen stoort in Nederland men hier niet veel verder komt dan, nou, dan ga je toch weg...
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  zondag 28 maart 2010 @ 12:11:10 #84
66470 Klonk
Koning van Tofania
pi_79665686
even voor diegene die het banmeldtopic niet lezen: Forum-Banmeldtopic
Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
pi_79665691
quote:
Op zondag 28 maart 2010 12:09 schreef Pietverdriet het volgende:
Grappig toch dat als je aan dingen stoort in Nederland men hier niet veel verder komt dan, nou, dan ga je toch weg...
Als TS nou ook maar een beetje voor rede vatbaar was geweest, waren de reacties milder.

Maar het enige wat hij uitkraamt is dat de huizenprijzen te hoog zijn, Nederlanders stinken en alle vrouwen hoeren zijn. Dan krijg je ook reacties van het zelfde niveau.
Op donderdag 22 juli 2010 01:22 schreef xmamacitax het volgende:
mijn nederlands is 1000 x beter dan de joune
  zondag 28 maart 2010 @ 12:37:00 #86
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_79666395
quote:
Op zondag 28 maart 2010 12:11 schreef Flashwin het volgende:

[..]

Als TS nou ook maar een beetje voor rede vatbaar was geweest, waren de reacties milder.

Maar het enige wat hij uitkraamt is dat de huizenprijzen te hoog zijn, Nederlanders stinken en alle vrouwen hoeren zijn. Dan krijg je ook reacties van het zelfde niveau.
heb je de op überhaupt gelezen?
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_79666488
quote:
Op zondag 28 maart 2010 12:37 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

heb je de op überhaupt gelezen?
heb jij de reacties van ts überhaupt gelezen?

in ieder geval, TS is geband, is ook weer leuk geweest.
Op donderdag 22 juli 2010 01:22 schreef xmamacitax het volgende:
mijn nederlands is 1000 x beter dan de joune
  zondag 28 maart 2010 @ 13:26:45 #88
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_79667717
quote:
Op zondag 28 maart 2010 12:09 schreef Pietverdriet het volgende:
Grappig toch dat als je aan dingen stoort in Nederland men hier niet veel verder komt dan, nou, dan ga je toch weg...
Tja wat moet je anders zeggen? Was ik maar in de VS geboren?
Please Move The Deer Crossing Sign
  zondag 28 maart 2010 @ 14:42:07 #89
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_79669875
quote:
Op zondag 28 maart 2010 12:39 schreef Flashwin het volgende:

[..]

heb jij de reacties van ts überhaupt gelezen?

in ieder geval, TS is geband, is ook weer leuk geweest.
waar haal je vandaan dat ts gebanned is?
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_79670198
quote:
Op zondag 28 maart 2010 14:42 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

waar haal je vandaan dat ts gebanned is?
pi_79670994
quote:
Op zondag 28 maart 2010 12:09 schreef Pietverdriet het volgende:
Grappig toch dat als je aan dingen stoort in Nederland men hier niet veel verder komt dan, nou, dan ga je toch weg...
Mensa-Allochtoon's argumenten waren al neergehaald in deel 1.

Zeggen ze in Amerika ook dat je kan vertrekken als het je niet bevalt.
pi_79671610
quote:
Op zondag 28 maart 2010 12:09 schreef Pietverdriet het volgende:
Grappig toch dat als je aan dingen stoort in Nederland men hier niet veel verder komt dan, nou, dan ga je toch weg...
Verbaasde mij ook al. Toen ik die hele post las was ik eigenlijk met een heleboel dingen eens, en volgens mij wel meer mensen, maar ze willen niet toegeven dat er iets fout is met het land waarin ze zijn geboren en in leven, ofzo. Ik ben ook gewoon puur Nederlander, maar er is genoeg mis met Nederland.

Huizen zijn nou eenmaal peperduur, het zijn ook gewoon baggere rijtjeshuizen en alhoewel de wegen qua kwaliteit subliem zijn hier, stikt het ook van de files. Mensen die 2 uur op een terras gaan zitten, geen woord zeggen en alleen maar andere mensen zitten te bekijken zijn trouwens ook te triest voor woorden. Nederlanders zijn ook een klagend volk, heel erg klagend. Als iets 505 ipv 500 euro kost dan kan dat al absoluut niet en is dat een schande, en geld lijkt nog wel het enige waar iedere Nederlander om geeft.
pi_79671812
TS moet gewoon eens goed iemand neuken.
pi_79671964
Ik woon niet meer in Nederland, maar ben niet uit onvrede vertrokken. Begrijp veel punten uit TS openingspost wel, maar het slaat nergens op om de huizenprijzen van een of andere voorstad of dorp in de VS te vergelijken met Amsterdam Centrum.

Ik begrijp zelf die fascinatie voor de VS niet zo. Mooi land, maar je hoeft niet bij Mensa te zitten om in te zien dat er daar ook veel mis is. Als iedereen die goedkope huizenprijzen daar zou kunnen betalen, zou er geen kredietcrisis zijn. En Amerikanen zouden niet naar Europa op vakantie komen als ze niet gefascineerd zouden zijn door onze mooie eeuwenoude sfeervolle steden.
pi_79675555
Waarom huizen in Nederland zo duur zijn:

Schade na storm in NL:


Schade na storm in VS:
  zondag 28 maart 2010 @ 17:55:22 #96
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_79675618
quote:
Op zondag 28 maart 2010 17:53 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Waarom huizen in Nederland zo duur zijn:
\
Grondprijs, niet de opstal.
Als je dat niet snapt zou je ook niet alleen mogen poepen
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_79675680
quote:
Op zondag 28 maart 2010 17:55 schreef Pietverdriet het volgende:
niet de opstal.
Zal er inderdaad geen zak mee te maken hebben.
pi_79675698
Storm in VS:
Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
  zondag 28 maart 2010 @ 18:04:40 #99
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_79675897
quote:
Op zondag 28 maart 2010 15:54 schreef Kontiki het volgende:
Ik woon niet meer in Nederland, maar ben niet uit onvrede vertrokken. Begrijp veel punten uit TS openingspost wel, maar het slaat nergens op om de huizenprijzen van een of andere voorstad of dorp in de VS te vergelijken met Amsterdam Centrum.

Ik begrijp zelf die fascinatie voor de VS niet zo. Mooi land, maar je hoeft niet bij Mensa te zitten om in te zien dat er daar ook veel mis is. Als iedereen die goedkope huizenprijzen daar zou kunnen betalen, zou er geen kredietcrisis zijn. En Amerikanen zouden niet naar Europa op vakantie komen als ze niet gefascineerd zouden zijn door onze mooie eeuwenoude sfeervolle steden.
Je hebt het over bezienswaardigehden als 'Marken' of heet dat andere, Zaanse Schans?
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
pi_79679199
quote:
Op zondag 28 maart 2010 18:04 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Je hebt het over bezienswaardigehden als 'Marken' of heet dat andere, Zaanse Schans?
Hij heeft het over Europa in zn geheel.
Op donderdag 22 juli 2010 01:22 schreef xmamacitax het volgende:
mijn nederlands is 1000 x beter dan de joune
  zondag 28 maart 2010 @ 22:08:35 #101
257229 opastokvis
Oud maar nog geen tachtig. :(
pi_79687742
De helft van de mooie dingen in Nederland zie je al niet omdat je er je hele leven met je blije bakkes tegen aan hebt zitten kijken. Misschien is het voor een buitenlander allemaal heel mooi enzo hè...
Lafheid berust vaak op goede informatie, moed op gebrek aan inzicht.
pi_79703998
Hetties met pittige kapsels die met het gezin (kinderen zijn blond en dragen een Barcelona shirtje) gaan kamperen in Zuid-Frankrijk, met andere Nederlanders, en heel veel SBS6 kijken.
Domme, assertieve studentes in de trein met een roze broek die heel hard aan de telefoon praten
Goth Juice. The most powerful hairspray known to man. Made from the tears of Robert Smith.
  maandag 29 maart 2010 @ 13:34:01 #103
81187 ethiraseth
Fuck you, got mine
pi_79704269
Studentes.
Winnaar Agnes Kant knuffel 2010.
Indeed, what are the roots of western geometry? Nothing else but the Egyptian techniques of surveying property.
pi_79724984
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 18:53 schreef Pietverdriet het volgende:
Ga een heel stuk mee met het verhaal van Mensa--Allochtoon
i agree. Is de OP een edited versie? Heb nml een andere als screenshot.
http://www.mrwonkish.nl Eurocrisis, Documentaires, Economie
pi_79741546
quote:
Op zondag 28 maart 2010 17:53 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Waarom huizen in Nederland zo duur zijn:

Schade na storm in NL:
[ afbeelding ]

Schade na storm in VS:
[ afbeelding ]
Ook wel fijn na een storm in NL (of hevige sneeuwval). Electra en gas leidingen lopen lekker ondergronds. Kost wel wat belastingcenten maar bij windkracht 9 valt het boeltje niet om en zit je niet dagen zonder stroom of gas.
Honey ! Take me drunk, i am home !
  dinsdag 30 maart 2010 @ 18:30:18 #106
257229 opastokvis
Oud maar nog geen tachtig. :(
pi_79755587
een storm in de vs is ook wel wat erger als in Nederland.

maar goed, geeft niet aan gezien ts ook alles uit zijn verband trekt
Lafheid berust vaak op goede informatie, moed op gebrek aan inzicht.
pi_79755642
Conclusie: Nederland is vrij kut maar het buitenland is op veel plaatsen nog veel kutter
pi_79757625
Tevreden over Nederland nee!
Ontevreden nee, he had slechter gekund, maar inderdaad er is een hoop mis en een hoop daar van heeft ook nog is een simpele oplossing.

En inderdaad een hele hoop mensen die in Nederland wonen zijn absoluut niet de meest actieve mensen of de meest snuggere mensen, een goed voorbeeld is iemand die z'n 25 jarig jubileum viert dat hij in de bijstand zit! Gewoon een goed voorbeeld van iemand die lui is en niet zo snugger...

Ik ben van mening dat er een grootte verandering moet gaan komen, niet alleen in Nederland maar in een hoop plaatsen op de wereld. Het kapitalisme en het democratische systeem hebben alle bij bewezen dat ze als het er op aan komt niet werken. Nu zeg ik niet dat een specialistische dokter die 7-10 jaar studie heeft gehad niet welvarender mag zijn dan Jan met de pet op, maar dan vind ik wel dat iedereen de mogelijkheid moet krijgen om fatsoenlijk een hogere opleiding te volgen. Dus niet de stufi afschaffen maar omhoog gooien zodat ze geen bijbaantje hoeven te nemen en zich totaal kunnen focussen op hun studie...

Maar ik kan wel poep blijven praten...
pi_79757756
quote:
Op dinsdag 30 maart 2010 19:19 schreef Jotje- het volgende:
Maar ik kan wel poep blijven praten...
Doe maar niet joh.
pi_79764437
quote:
Op zondag 28 maart 2010 17:53 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Waarom huizen in Nederland zo duur zijn:

Schade na storm in NL:
[ afbeelding ]

Schade na storm in VS:
[ afbeelding ]
Al die huizen in de VS zijn inderdaad van gipsplaten gemaakt. Ik herinnerde me zo'n Amerikaans programma op tv waar ze binnen een paar dagen een huis slopen en vervolgens weer een nieuwe bouwen.
Noodles
  dinsdag 30 maart 2010 @ 21:36:25 #111
97643 misteriks
finest in cool since 1977
pi_79764711
ikzelf zou ook nooit van m'n leven in Nederland willen wonen
misteriks' contribution is sponsored by Great Attitude Inc.
pi_79765183
quote:
Op dinsdag 30 maart 2010 19:22 schreef DrDentz het volgende:

[..]

Doe maar niet joh.
hehe inderdaad en als je het wel doet dan graag met een rol WC papier erbij om de mond af te vegen.
http://www.mrwonkish.nl Eurocrisis, Documentaires, Economie
  woensdag 31 maart 2010 @ 11:02:22 #113
173997 Redcoon
Verdomd heet!
pi_79779885
Als Nederland een strontland is dan ben ik een scat-fetisjist.
pi_79779973
Nederland !
Op zondag 23 maart 2008 02:16 schreef tyros-saver het volgende:
En PaasKonijn Ik heb het gemeld aan de Admin dat jij zei: Heb je typkanker.
pi_79789272
quote:
Op zondag 28 maart 2010 15:42 schreef Xeanor het volgende:

[..]

Verbaasde mij ook al. Toen ik die hele post las was ik eigenlijk met een heleboel dingen eens, en volgens mij wel meer mensen, maar ze willen niet toegeven dat er iets fout is met het land waarin ze zijn geboren en in leven, ofzo. Ik ben ook gewoon puur Nederlander, maar er is genoeg mis met Nederland.

Huizen zijn nou eenmaal peperduur, het zijn ook gewoon baggere rijtjeshuizen en alhoewel de wegen qua kwaliteit subliem zijn hier, stikt het ook van de files. Mensen die 2 uur op een terras gaan zitten, geen woord zeggen en alleen maar andere mensen zitten te bekijken zijn trouwens ook te triest voor woorden. Nederlanders zijn ook een klagend volk, heel erg klagend. Als iets 505 ipv 500 euro kost dan kan dat al absoluut niet en is dat een schande, en geld lijkt nog wel het enige waar iedere Nederlander om geeft.
Door dat geklaag kom je nu wel over als een typische Nederlander waar jij zoveel commentaar op hebt.
signatuurloos
  woensdag 31 maart 2010 @ 16:56:54 #116
173997 Redcoon
Verdomd heet!
pi_79794756
Trouwens, wat is er in hemelsnaam mis met een terrasje pakken? Zonnetje, biertje erbij, heerlijk.
pi_79795287
quote:
Op woensdag 31 maart 2010 16:56 schreef Redcoon het volgende:
Trouwens, wat is er in hemelsnaam mis met een terrasje pakken? Zonnetje, biertje erbij, heerlijk.
Terrasjes zijn eigenlijk een van de dingen die ik het meeste mis nu ik niet meer in Nederland woon. Er gaat niets boven een terrasje aan een eeuwenoude gracht. Die intieme sfeer krijg je niet in die nieuwbouwsteden in bijvoorbeeld de VS.

Strandtentjes zijn in Nederland ook heel goed te doen, die mis ik ook wel - al zijn ze er maar een paar maanden per jaar.
pi_79820163
van mensen als TS beginnen mijn handen te jeuken, aandachtsgeile idioot.
effe normaal he
  donderdag 1 april 2010 @ 10:24:08 #119
173997 Redcoon
Verdomd heet!
pi_79821318
quote:
Op woensdag 31 maart 2010 17:10 schreef Kontiki het volgende:

[..]

Terrasjes zijn eigenlijk een van de dingen die ik het meeste mis nu ik niet meer in Nederland woon. Er gaat niets boven een terrasje aan een eeuwenoude gracht. Die intieme sfeer krijg je niet in die nieuwbouwsteden in bijvoorbeeld de VS.

Strandtentjes zijn in Nederland ook heel goed te doen, die mis ik ook wel - al zijn ze er maar een paar maanden per jaar.
Was in Las Vegas kortgeleden en daar valt de terrascultuur idd erg tegen. Ze hebben er geen.
  dinsdag 20 april 2010 @ 16:46:39 #120
288852 Guynio
Games en memes
pi_80526019
Die post van Mutsaers__78 ownt gewoon TS in 2 afbeeldingen. Srsly, ik ben niet compleet tevreden over Nederland, maar welk land is er nou wel perfect? Als je ergens als toerist komt is het allemaal mooi, en gaaf, maar ga er eens wonen en je bent de lul. Dat wij in Turkije voor, wat lijkt niks, een dik huis kunnen kopen, komt omdat we uit Nederland komen. Geen inflatie en stuff. De huizen in Amerika LIJKEN goedkoop voor ons, maar je verdient daar VERHOUDINGSGEWIJS net zoveel. Een villa met Amerikaans inkomen blijft gewoon peperduur, het lijkt alleen niet zo.

Maar genoeg over de huizenprijzen, we waren Nederland aan het afzeiken *cue braveheart smiley*
Because I can
pi_80528497
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 16:46 schreef Guynio het volgende:
Die post van Mutsaers__78 ownt gewoon TS in 2 afbeeldingen. Srsly, ik ben niet compleet tevreden over Nederland, maar welk land is er nou wel perfect? Als je ergens als toerist komt is het allemaal mooi, en gaaf, maar ga er eens wonen en je bent de lul. Dat wij in Turkije voor, wat lijkt niks, een dik huis kunnen kopen, komt omdat we uit Nederland komen. Geen inflatie en stuff. De huizen in Amerika LIJKEN goedkoop voor ons, maar je verdient daar VERHOUDINGSGEWIJS net zoveel. Een villa met Amerikaans inkomen blijft gewoon peperduur, het lijkt alleen niet zo.

Maar genoeg over de huizenprijzen, we waren Nederland aan het afzeiken *cue braveheart smiley*
Heel dit topic is gebaseerd op die vorm van uit verband trekken. Huizen lijken/zijn hier in NL duurder dan in de US, terwijl als je niet volkomen achterlijk bent minimaal twee redenen zou kunnen bedenken waarom dat eigenlijk is. Maar dat wordt voor de kwaliteit van dit topic (!) gemakshalve maar even totaal genegeerd.

En zo werkt dat met elk voorbeeld wat genoemd wordt.
  dinsdag 20 april 2010 @ 20:59:31 #122
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_80536402
Maar 10 - 15 % wordt vrijegegeven om bebouwd te worden in NL. Wilde je "te weinig grond / teveel mensen" als criterium aandragen?

Nederlanders zijn gewoon gierig klaar.

Het leukste is dat de Nederlandse overheid haar gierigheid ook naar de eigen bevolking uitdraagt. Via belasting. Meer belasting! Want.. oorlog.. en OVchip.. En KM kastjes... En neo-kolonialisme in Afrika.. Muhahahaha.. bevolking betaalt wel joh. Kijk maar ze betalen graag veel voor wenig. Kijk ze maar eens "nuchter" zijn HAHAHA! Ze verdedigen ons beleid ook nog MUHAHAHAHA! Kijk ze spugen op mekaar ipv ons! HAHAHAHHAHA!



[ Bericht 29% gewijzigd door Schenkstroop op 20-04-2010 21:06:40 ]
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
pi_80545953
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 20:59 schreef Schenkstroop het volgende:
Het leukste is dat de Nederlandse overheid haar gierigheid ook naar de eigen bevolking uitdraagt. Via belasting. Meer belasting! Want.. oorlog.. en OVchip.. En KM kastjes... En neo-kolonialisme in Afrika.. Muhahahaha.. bevolking betaalt wel joh. Kijk maar ze betalen graag veel voor wenig. Kijk ze maar eens "nuchter" zijn HAHAHA! Ze verdedigen ons beleid ook nog MUHAHAHAHA! Kijk ze spugen op mekaar ipv ons! HAHAHAHHAHA!
Stijgende belastingen zijn inderdaad een uniek verschijnsel, dat alleen voorkomt in Nederland.
pi_80546555
Voor de record he, Die mooie villa's van 50.000 in de USA staan zo moeilijk hard in de middle of nowhere dat delfzeil nog een wereldstad is joh.

Als jij in miami aan het strand wil wonen mag je diep in de buidel tasten
  woensdag 21 april 2010 @ 11:08:22 #125
257229 opastokvis
Oud maar nog geen tachtig. :(
pi_80552645
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 20:59 schreef Schenkstroop het volgende:
Maar 10 - 15 % wordt vrijegegeven om bebouwd te worden in NL. Wilde je "te weinig grond / teveel mensen" als criterium aandragen?

Nederlanders zijn gewoon gierig klaar.

Het leukste is dat de Nederlandse overheid haar gierigheid ook naar de eigen bevolking uitdraagt. Via belasting. Meer belasting! Want.. oorlog.. en OVchip.. En KM kastjes... En neo-kolonialisme in Afrika.. Muhahahaha.. bevolking betaalt wel joh. Kijk maar ze betalen graag veel voor wenig. Kijk ze maar eens "nuchter" zijn HAHAHA! Ze verdedigen ons beleid ook nog MUHAHAHAHA! Kijk ze spugen op mekaar ipv ons! HAHAHAHHAHA!


wie spuugt er nu op zichzelf?
Lafheid berust vaak op goede informatie, moed op gebrek aan inzicht.
  woensdag 21 april 2010 @ 20:42:34 #126
288852 Guynio
Games en memes
pi_80573463
quote:
Op dinsdag 20 april 2010 20:59 schreef Schenkstroop het volgende:
Maar 10 - 15 % wordt vrijegegeven om bebouwd te worden in NL. Wilde je "te weinig grond / teveel mensen" als criterium aandragen?

Nederlanders zijn gewoon gierig klaar.

Het leukste is dat de Nederlandse overheid haar gierigheid ook naar de eigen bevolking uitdraagt. Via belasting. Meer belasting! Want.. oorlog.. en OVchip.. En KM kastjes... En neo-kolonialisme in Afrika.. Muhahahaha.. bevolking betaalt wel joh. Kijk maar ze betalen graag veel voor wenig. Kijk ze maar eens "nuchter" zijn HAHAHA! Ze verdedigen ons beleid ook nog MUHAHAHAHA! Kijk ze spugen op mekaar ipv ons! HAHAHAHHAHA!


Ga me dan toch afvragen of jij een Nederlander bent of niet
Because I can
pi_80574652
tvp
pi_89801549
quote:
Denk je een dag vrij te nemen en in de stad te gaan wandelen. Word je aangesproken door mensen die je vragen waarom je niet op het werk zit, want ze zien je als een low life allochtoon die van de bijstand leeft en hun belastings geld op zit te maken, want je hebt donker haar en donkere ogen.
Ik zie juist enkel blond en blauwogigen van 30-35 buiten als ik een dagje vrij heb van studie.

Ze claimen allemaal eigen ondernemer te zijn of 'toevallig' een vrije dag als de rest te hebben genomen :')

Zie ze ontkennen in de uitkering te zitten _O-
kiek m goan, kut
  zaterdag 11 december 2010 @ 14:03:18 #129
298997 Spaghettivreter
Tevens bierzuiper.
pi_89801652
_O_ Nederland _O_
  zaterdag 11 december 2010 @ 14:53:19 #130
257229 opastokvis
Oud maar nog geen tachtig. :(
pi_89803100
goeien kick man,
maar een 8 maandjes jong. o|O
Lafheid berust vaak op goede informatie, moed op gebrek aan inzicht.
pi_89896598
kick :9
kiek m goan, kut
pi_89896835
Als de Nederlandse regering al die belasting bullshit zou verlagen en goed om zou gaan met belastinggeld zou Nederland een chill land zijn maarja, als..
pi_89897281
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 22:24 schreef Da.boy het volgende:
Als de Nederlandse regering al die belasting bullshit zou verlagen en goed om zou gaan met belastinggeld zou Nederland een chill land zijn maarja, als..
:'). Als men de besteding van belastinggeld aan zaken die niet per se nodig zijn wil verlagen (zoals cultuur) is het ook niet goed :').
pi_89897475
quote:
99s.gif Op maandag 13 december 2010 22:32 schreef Roel_Jewel het volgende:

[..]

:'). Als men de besteding van belastinggeld aan zaken die niet per se nodig zijn wil verlagen (zoals cultuur) is het ook niet goed :').
Jawel dat is wel goed alleen vieze parasieten beweren van niet. :r
  maandag 13 december 2010 @ 22:42:14 #135
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_89897828
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 22:24 schreef Da.boy het volgende:
Als de Nederlandse regering al die belasting bullshit zou verlagen en goed om zou gaan met belastinggeld zou Nederland een chill land zijn maarja, als..
Onze overheid zou best de armen wat meer kunnen toestoppen én de rijken zo veel mogelijk ontzien, Als zij hun eigen uitgaven aan onzin als een JSF eens zouden beperken. En omdat dat niet gebeurt vraag ik me af of zij werkelijk zo achterlijk zijn, of dat het allemaal opzet is.

[ Bericht 4% gewijzigd door Schenkstroop op 13-12-2010 23:06:45 ]
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
pi_89897917
Mensen die continu zeiken over wat er mis is in Nederland maar hier toch wel blijven wonen :') !
pi_89897949
quote:
14s.gif Op zaterdag 11 december 2010 14:03 schreef Spaghettivreter het volgende:
_O_ Nederland _O_
^O^
pi_89898091
quote:
4s.gif Op maandag 13 december 2010 22:43 schreef Nuchterheid het volgende:
Mensen die continu zeiken over wat er mis is in Nederland maar hier toch wel blijven wonen :') !
Vriend ik ben 16 htf zou ik nu kunnen emigreren?
pi_89898174
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 22:47 schreef Da.boy het volgende:

[..]

Vriend ik ben 16 htf zou ik nu kunnen emigreren?
Ik begrijp dat wanneer je 18 bent en voor de wet volwassen je je spullen pakt om te vertrekken? Of verzin je dan weer een ander smoesje om te kunnen profiteren?
pi_89898176
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 22:42 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Onze overheid zou best de armen wat meer kunnen toestoppen én de rijken zo veel mogelijk ontzien, Als zij hun eigen uitgaven aan onzin als een JSF eens zouden beperken. En omdat dat net gebeurt vraag ik me af of zij werkelijk zo achterlijk zijn, of dat het allemaal opzet is.
Zoals dat echt arme mensen zijn en geen vieze tokkies die niet willen werken heb ik daar geen problemen mee maar, de praktijk laat ons zien dat dat niet zo is.

Een belangrijke daarbij horende vraag is natuurlijk ; wat heb je liever?
  maandag 13 december 2010 @ 22:51:30 #141
261627 sciter
The world is my playground.
pi_89898297
Door alleen de OP te lezen kan ik zien dat TS niet tevreden is met zijn leven en die onvrede uitbraakt over Nederland. Als jij niet in Nederland wilt wonen dan ga je met je gezeik toch ergens anders zitten?

Het feit dat TS de telegraaf als bron van een van je uitspraken neemt maakt duidelijk dat TS zich wellicht in de lagere sociale klasse bevind die bekend staan om hun uitspraken die volledig ongegrond zijn en dus niet toereikend beargumenteerd.
  maandag 13 december 2010 @ 22:54:28 #142
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_89898436
Er zijn zat normale mensen met een uitkering hoor. De rare gevallen trekken veel bekijks en worden daarom flink belicht door de media.
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
pi_89898457
quote:
4s.gif Op maandag 13 december 2010 22:49 schreef Nuchterheid het volgende:

[..]

Ik begrijp dat wanneer je 18 bent en voor de wet volwassen je je spullen pakt om te vertrekken? Of verzin je dan weer een ander smoesje om te kunnen profiteren?
Als ik klaar ben met studie wel ja. Wtf heb je ik Nederland te zoeken? :?
pi_89898530
Waarom for fucks sake klik ik toch altijd op dit soort kuttopics :r
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_89898631
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 22:54 schreef Da.boy het volgende:

[..]

Als ik klaar ben met studie wel ja. Wtf heb je ik Nederland te zoeken? :?
Dat is natuurlijk je goed recht. De praktijk pakt echter nog wel eens anders uit.
pi_89898954
quote:
4s.gif Op maandag 13 december 2010 22:58 schreef Nuchterheid het volgende:

[..]

Dat is natuurlijk je goed recht. De praktijk pakt echter nog wel eens anders uit.
Verklaar je nader.
  maandag 13 december 2010 @ 23:07:30 #147
305827 cool15
ik ben hoger dan bazen
pi_89899115
Autochtonen klagen teveel
i gave my bitch a comment
yhea
bitches love comments
pi_89899332
quote:
1s.gif Op maandag 13 december 2010 23:04 schreef Da.boy het volgende:

[..]

Verklaar je nader.
Ik moet nog maar zien of je daadwerkelijk vertrekt. Veel van de zuurpruimen waar 't hier over gaat vinden het uiteindelijk toch wel lekker om te kunnen profiteren van alle rijkdom die we hier hebben.
pi_89899969
quote:
4s.gif Op maandag 13 december 2010 23:12 schreef Nuchterheid het volgende:

[..]

Ik moet nog maar zien of je daadwerkelijk vertrekt. Veel van de zuurpruimen waar 't hier over gaat vinden het uiteindelijk toch wel lekker om te kunnen profiteren van alle rijkdom die we hier hebben.
Want je betaalt in alle rijke landen zo fucked up veel belastingen dat ook nog eens verspilt word zoals in Nederland volgens jou?
pi_89941950
Na Robert M. kan ik TS HEEL goed begrijpen :r
kiek m goan, kut
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')