Hoi Fagmar, vertel ons eens wat over je verslaving.quote:Op donderdag 25 maart 2010 17:28 schreef DevilsWhore het volgende:
Hoi, ik ben Fagmar, en ik word morgen 13.
George moet een nieuwe motor, dus ff wachten tot ik die heb gevonden en dan ook iemand die die erin kan takelen.quote:Op donderdag 25 maart 2010 17:23 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Nee, daaromEn ik hoorde van Suikertaartje dat het nu wel weer gezellig was, dus durfde ik het weer aan
![]()
Maar hoe is het met George afgelopen?Is ie nog opereerbaar?
Heb je hem al gezocht op haifs? Zoveel fagmars zijn er vast nietquote:Op donderdag 25 maart 2010 17:28 schreef DevilsWhore het volgende:
Hoi, ik ben Fagmar, en ik word morgen 13.
Het was een zij, en jij hebt haar gevondenquote:Op donderdag 25 maart 2010 17:29 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
George moet een nieuwe motor, dus ff wachten tot ik die heb gevonden en dan ook iemand die die erin kan takelen.
[..]
Heb je hem al gezocht op haifs? Zoveel fagmars zijn er vast niet
Ik ben goed hequote:Op donderdag 25 maart 2010 17:31 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Het was een zij, en jij hebt haar gevonden
quote:Op donderdag 25 maart 2010 17:38 schreef naatje_1 het volgende:
Naamtopic
ik ben verslaafd aan piemelsquote:Op donderdag 25 maart 2010 17:29 schreef Trollface. het volgende:
[..]
Hoi Fagmar, vertel ons eens wat over je verslaving.
Accepteren is de eerste stap van de genezing!quote:
Hoe kan ik genezen?quote:Op donderdag 25 maart 2010 17:41 schreef Trollface. het volgende:
[..]
Accepteren is de eerste stap van de genezing!
Jij was eerder, jij gaat voor.quote:Op donderdag 25 maart 2010 17:44 schreef naatje_1 het volgende:
Oja, ik heb er een nichtje bijAl weet ik niet of ik blij moet zijn met de datum
Gefeliciteerd!quote:Op donderdag 25 maart 2010 17:44 schreef naatje_1 het volgende:
Oja, ik heb er een nichtje bijAl weet ik niet of ik blij moet zijn met de datum
en ik ben de oudste van de familliequote:Op donderdag 25 maart 2010 17:46 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Jij was eerder, jij gaat voor.
Hoe kun je een zoetekauw genezen? Precies, door hem zo'n shitload aan snoep te geven dat 'ie misselijk wordt.quote:
Dubbel feliquote:Op donderdag 25 maart 2010 17:44 schreef naatje_1 het volgende:
Oja, ik heb er een nichtje bijAl weet ik niet of ik blij moet zijn met de datum
Oftewel, ik moet heel veel piemels tegelijk nemen?quote:Op donderdag 25 maart 2010 17:47 schreef Trollface. het volgende:
[..]
Hoe kun je een zoetekauw genezen? Precies, door hem zo'n shitload aan snoep te geven dat 'ie misselijk wordt.
En je bent nog zo;n broekie.quote:Op donderdag 25 maart 2010 17:47 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
en ik ben de oudste van de famillieEn verjaardagen worden pas bij jaar 3 echt interessant, en dan heb ik net mijn 19e verjaardag achter de rug, dus zal ik het niet meer echt vieren
nou moe...ik vond de eerste erg belangrijk hoor, en de tweede wordt vast geweldig, want hij snapt al veel meerquote:Op donderdag 25 maart 2010 17:47 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
en ik ben de oudste van de famillieEn verjaardagen worden pas bij jaar 3 echt interessant, en dan heb ik net mijn 19e verjaardag achter de rug, dus zal ik het niet meer echt vieren
Pff heb je weer honing aan je reet?quote:
quote:Op donderdag 25 maart 2010 17:48 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Oftewel, ik moet heel veel piemels tegelijk nemen?
Niemand.quote:Op donderdag 25 maart 2010 17:50 schreef Gotrick het volgende:
[..]
Pff heb je weer honing aan je reet?
En hoeveel hebben jou nu weer gevolgd ?
Graag.quote:Op donderdag 25 maart 2010 17:22 schreef Huppelmuts het volgende:
Erwin, mag max een week bij je logeren? Wij worden even helemaal gek van dr
quote:
Open er een topic open, zou ik zeggen.quote:
Je mag ook wel een weekje op Meyrah passen, maar niet tegelijk met Max.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |