Jeetje, ja dan kan ik mij voorstellen dat je hulp nodig hebt.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 10:34 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Hier is het een ellende. Man heeft er lang niets aan gedaan en intussen is hij gescheiden, een periode alleen geweest en weer getrouwd met mij. Ik was alleenstaande moeder en ben nu getrouwd. Maar ook als alleenstaande moeder liep alles wat logisch was gruwelijk mis en werd ik aangeslagen als alleenstaande. Heeft me veel geld gekost en uiteindelijk, na heel erg veel moeite werd me op de valreep nog 3000 kwijtgescholden. Maar de rest van wat ik in die jaren betaald heb krijg ik daarmee nog niet terug. Dara moet gewoon allemaal goed naar gekeken worden.
En dan hebben we ook vorig jaar een huis gekocht. En alles wat daarmee samenhangt moet ook nog worden gedaan. Dus we hebben echt hulp nodig.
Dank jequote:Op vrijdag 19 maart 2010 10:40 schreef DanseMacabre het volgende:
Ik las 666.
@oh-oh, ik heb die afwas wel gedaan maar dat betekent ook dat iemand anders hier de rest van het huis schoon gaat maken.Hij had het eigenlijk woensdag willen doen maar toen waren we echt heel laat thuis, maar ik vind het gewoon niet zo fijn, afwas zo lang laten staan.
@Taiga, heel veel sterkte!![]()
Dat groepje wat woensdag op me liep te zeiken komt voor de helft niet. Een ervan geeft geen reden op en de ander is misselijk omdat ie uit eten is geweest.
Dat doe ik dus ook echt altijdquote:
Ik was altijd af als ik de bento klaar hebquote:Op vrijdag 19 maart 2010 10:45 schreef Ynske het volgende:
ik spoel alles af na t koken, en morgen voor ik begin met koken was ik af
Dat was gister al op het journaal idd.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 10:45 schreef Ynske het volgende:
Tractor rijdt vier fietsers doodvreselijk
Mss reden ze zo vet aso met zn vieren naast elkaarquote:Op vrijdag 19 maart 2010 10:49 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat was gister al op het journaal idd.
Ben je lekker de lente aan het vieren... Hoe krijg je het voor elkaar ook, vier tegelijk dood rijden
gister geen tv aan gehad, was sportenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 10:49 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat was gister al op het journaal idd.
zelfs al reden ze met 4 naast elkaar, t lijkt me vreselijk, a dat die mensen dood zijn, maar b ook dat je dat je hele leven meedraagtquote:Ben je lekker de lente aan het vieren... Hoe krijg je het voor elkaar ook, vier tegelijk dood rijden
Oh wat erg zeg...quote:Op vrijdag 19 maart 2010 10:45 schreef Ynske het volgende:
Tractor rijdt vier fietsers doodvreselijk
Ik zag van de week bij Oprah ook een jongen die, toen hij 19 was, 2 mensen dood had gereden omdat hij aan het smssen was in de auto en dus niet oplette. Als eerste reactie wordt je boos op die jongen, maar als je hem daar zo zag...zelfs mijn hart brak.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 10:54 schreef Greys het volgende:
Het was een grote tractor en waarschijnlijk heeft hij door de laaghangende zon heel dat groepje fietsers niet gezien. Echt vreselijk. Niet alleen voor de nabestaanden van die mensen, maar zeker ook voor die man die dat gedaan heeft idd.
Ja dat is wel een rare reactie.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:00 schreef oh-oh het volgende:
Ik ken iemand die twee jaar geleden een jongen heeft doodgereden, ik had altijd met haar te doen, totdat ze haar straf kreeg en daar onwijs over ging jammeren terwijl ik het echt reuze mee vond vallen ( 6 maanden rijontzegging en een taakstraf ).
Ging ze in hoger beroep , kreeg ze van beiden dubbel zo veel![]()
En nu denkt ze serieus dat ze heel erg zielig is![]()
Want wie moet nu haar kinderen naar paardrijden brengen en zo?
Ik snap echt niet dat ze durft te klagen eerlijk gezegd...
Oh ik kreeg echt plaatsvervangende schaamte van hoe ze jammerde over haar straf.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:03 schreef Taiga het volgende:
[..]
Ja dat is wel een rare reactie.![]()
Die jongen bij Oprah had 30 dagen cel en een taakstraf gekregen. Natuurlijk veel te weinig, maar je zag aan die jongen dat zijn grootste straf was dat hij dit veroorzaakt had.
Echt, iedereen is ook helemaal klaar met dr.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:09 schreef Taiga het volgende:
Ja je hebt mensen en fietsbellen zeg ik altijd.
Zulke mensen beseffen niet wat ze een ander aandoen eigenlijk.
Snelle Jelle jijquote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:13 schreef Maes het volgende:
Ik geef nog even eenvoor de foto van Karel in het vorige topic.
Poedeltjesquote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:13 schreef oh-oh het volgende:
KNP had reclame waar echte kattenbelletjes in zaten bij de post vandaag.
Komt de post weer naar boven, staat dr op de envelop : hang maar aan je poedeltjes!
Echt, Imy boss
Ik werkquote:
Hij noemt ze altijd "de poedels"quote:
Je had heus nog wel gepost na die fotoquote:
Yes, I know. Maar ik ben het niet vergeten (bijna wel dus nog een extraquote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:16 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Je had heus nog wel gepost na die foto
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:18 schreef Maes het volgende:
[..]
Yes, I know. Maar ik ben het niet vergeten (bijna wel dus nog een extra)
Dank je.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:14 schreef nieslief het volgende:
Mogguh.....![]()
Tering zeg wat maakt een MRI een herrie zeg.....
@ Taiga: sterkte ermee.
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:18 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Gekkie, je mag Karel rustig negeren als je dat wil hoor
Ja maar ze kende de oudste twee poedels al hoor.quote:
mocht je geen muziek luisteren?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:14 schreef nieslief het volgende:
Mogguh.....![]()
Tering zeg wat maakt een MRI een herrie zeg.....
@ Taiga: sterkte ermee.
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:17 schreef Maes het volgende:
NiesMocht je geen koptelefoon op dan?
Ik stuur de blokjes vanmiddag op voor de jongens (nog niet zeggen want ik weet niet of het lukt naar het postkantoor te gaan). Eerst even boodschappen doen dan hebben we er weer wat meer.
Tuurlijk mocht ik wel radio veronica luisteren (kon kiezen populair of klassiek nou doe mij populair maar) maar dat lawaai kwam er nog leuk boven uit. Net of iemand aan het boren is naast je hoofd soms. Blij dat die koptelefoon nog wat geluid van buiten dempte.quote:
Joh...dat is niet mis. Krijg je snel de uitslag?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:32 schreef nieslief het volgende:
[..]
[..]
Mri is om een nekhernia uit te sluiten. Mocht die er zitten dan heb ik dus een nekhernia overgehouden aan het auto ongeluk en anders is het een whiplash.
Oei da's niet fijn rustig aan doen vandaag dus.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:30 schreef Ynske het volgende:
[..]
mocht je geen muziek luisteren?
hier werd mn mp3 speler aangesloten.
geloof dat ik gister wat teveel van t goede gedaan heb met mn nek. heb steeds t gevoel dat mn kop van mn romp afvalt, heb zegmaar geen controle over de spieren
Ik heb een tante van 86, ook nog op hakjes en haar ogen zijn nog prima (volgens haarzelf) Volgens mijn moeder kan ze geen steek meer lezenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:26 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja maar ze kende de oudste twee poedels al hoor.
Ik moet tussen de middag wel es een boodschapje voor haar doen als onze klusjesman verhinderd is.
Of nee, dat moet ik niet, maar dat bied ik aan als ze belt en de klusjesman is er niet en de aardappeltjes zijn op![]()
Ze is zooooo tof, 84 jaar, nog helemaal bij de pinken, altijd tiptop hakjes en mantelpakjes aan , en zo aardig.
Dus dan ga ik ff voor dr naar de slager of groentenboer en dan lopen we ff door het park naar de villa en geven we dat even af. Dan voert zij vervolgens de inhoud van de hele koelkast aan de honden
woensdag heb ik een afspraak met de neuroloog.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:34 schreef Taiga het volgende:
[..]
Joh...dat is niet mis. Krijg je snel de uitslag?
nope niet fijn. vooral niet omdat t de laatste tijd best lekker ging, en hij bijna niet opspeelde.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:34 schreef nieslief het volgende:
[..]
Oei da's niet fijn rustig aan doen vandaag dus.
Kan ik mij goed voorstellen. Heel veel sterkte.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:36 schreef Ynske het volgende:
[..]
nope niet fijn. vooral niet omdat t de laatste tijd best lekker ging, en hij bijna niet opspeelde.
soms vervloek ik die 28e feb 2 jaar geleden
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:34 schreef Maes het volgende:
[..]
Ik heb een tante van 86, ook nog op hakjes en haar ogen zijn nog prima (volgens haarzelf) Volgens mijn moeder kan ze geen steek meer lezenMijn moeder is dan ook 10 jaar jonger
nouja bij mij is t bekend dat t een whiplash is, en daar valt verder niets meer aan te doen. ja het trainen van mn spieren, zodat die functies overnemen, verder zorgen om uit bepaalde situaties te blijven.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:37 schreef Taiga het volgende:
[..]
Kan ik mij goed voorstellen. Heel veel sterkte.
Kunnen ze je eigenlijk helpen als de uitslag bekend is? Door een operatie ofzo?
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:49 schreef Taiga het volgende:
Choclate chip cookies en melkchocolade paaseitjes en een bakkie thee...fuck de lijn
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:51 schreef oh-oh het volgende:
[..]
![]()
Mijn bento roept me maar ik ben nog ff sterk.
Ik heb druifjes, notenrijst en haring in tomatensaus, ennnnnnnnn van die gepofte rijst met chocoladekoekjes en mn allerallerallerlaatste maoams
Ik zit jullie volgens mij nu door elkaar te halenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:49 schreef Ynske het volgende:
[..]
nouja bij mij is t bekend dat t een whiplash is, en daar valt verder niets meer aan te doen. ja het trainen van mn spieren, zodat die functies overnemen, verder zorgen om uit bepaalde situaties te blijven.
bij Nies moet t nog vastgesteld worden
Oeh, ik heb lenteuitjespaté en fries rogge voor in de bento volgende weekquote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:52 schreef Ynske het volgende:
[..]
ik doe t vanmiddag met een roggeboterham met paté
is ook lekkerquote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:53 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Oeh, ik heb lenteuitjespaté en fries rogge voor in de bento volgende week![]()
Ik ben echt dol op roggebrood.
En op paté
Tsja voor mij is deze MRI het keerpunt zeg maar. 99% kans dat er niks gevonden wordt en dan is het gewoon een whiplash en valt er weinig meer te doen behalve naar de revalidatiearts gaan. Mocht er wel een nekhernia gevonden worden dan moet ik naar een neurochirurg om te praten over evt. als dat kan dan he een operatie.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:53 schreef Taiga het volgende:
[..]
Ik zit jullie volgens mij nu door elkaar te halenSorry.
Wel erg vervelend dat er dan eigenlijk niet echt iets aan te doen is. Heb wel vaker gehoord van mensen met een wiplash dat ze voor de rest van hun leven er last van hebben.
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:55 schreef Ynske het volgende:
[..]
is ook lekker
hoewel ik nog meer geef om Sterrebrood
Bentō (弁当 of べんとう) is van origine een Japanse lunch, maar tegenwoordig wordt het ook veel gegeten in de Verenigde Staten en in Europaquote:
quote:
Uhhhhh.quote:
Jeetje zeg...heel veel sterkte nogmaals. En dan loop ik te klagen...quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:57 schreef nieslief het volgende:
[..]
Tsja voor mij is deze MRI het keerpunt zeg maar. 99% kans dat er niks gevonden wordt en dan is het gewoon een whiplash en valt er weinig meer te doen behalve naar de revalidatiearts gaan. Mocht er wel een nekhernia gevonden worden dan moet ik naar een neurochirurg om te praten over evt. als dat kan dan he een operatie.
Mijn probleem is dat ik de nekspieren niet kan trainen omdat dan de rechterarm niks meer doet (daar heb ik zenuwklachten) en ik kan mijn arm niet trainen omdat dan de nek vreselijk veel pijn gaat doen. De fysiotherapeut heeft het al opgegeven.
Joh? Weer wat geleerd...quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:58 schreef Ynske het volgende:
[..]
Bentō (弁当 of べんとう) is van origine een Japanse lunch, maar tegenwoordig wordt het ook veel gegeten in de Verenigde Staten en in Europa
Bentō is een maaltijd die veel voorkomt in Japan. Men kan ze in vele winkels kopen, maar veel mensen maken ze thuis, en nemen ze mee naar school/werk. Een traditionele bentō bestaat meestal uit rijst, vis/vlees en groenten. In Japan is het heel normaal om veel tijd in de bentō's te steken. Veel ouders hebben een hele sterke competitie onder elkaar om hun kind de mooiste bentō mee te geven naar school.
Hey als het regent klaag ik ook hoor, iedereen mag klagenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 12:00 schreef Taiga het volgende:
[..]
Jeetje zeg...heel veel sterkte nogmaals. En dan loop ik te klagen...
t lijkt op roggebrood, maar is t net niet, moet je echt eens proberenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:59 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Uhhhhh.
Dr zal wel meer zijn wat ik niet ken hoor.
Ik voel me voornamelijk gewoon Nederlands.
En als het me uit komt ben ik nog liever gewoon Moluks
weet je wat t is, je gaat ernaar leven. hoewel ik weiger om me op alle vlakken aan te passen. en dat merk je de dag ernaquote:Op vrijdag 19 maart 2010 12:00 schreef Taiga het volgende:
[..]
Jeetje zeg...heel veel sterkte nogmaals. En dan loop ik te klagen...
Ik zal er es naar vragen bij de bakkertquote:Op vrijdag 19 maart 2010 12:02 schreef Ynske het volgende:
[..]
t lijkt op roggebrood, maar is t net niet, moet je echt eens proberen
heerlijk met kaas of paté
maar ook met een beetje smeerkaas en dan in de tostiapparaat
lekkerquote:Op vrijdag 19 maart 2010 12:04 schreef Enfermera het volgende:
Zo, ik was even weg, maar ben er weer!Mn haar werd geknipt en geverfd. Niets bijzonders, ben mn haar lang aant groeien en het gaat aardig de goeie kant op!
Nu even een haarmasker, want van mn haar verven wordt mn haar echt stro
Dus nu weer even voeden met lekker maskertje van de Bodyshop
Straks nog lekker even naar de stad
Ja ik moet leren met de reuma te leven, maar het is nog te vers zeg maar. Maar ik kan mij inderdaad erg vinden in wat je zegt over dat aanpassen. Daarom loop ik nu toch maar met een kruk, anders kan ik bijna nergens komen.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 12:02 schreef Ynske het volgende:
[..]
weet je wat t is, je gaat ernaar leven. hoewel ik weiger om me op alle vlakken aan te passen. en dat merk je de dag ernazoals vandaag dus.
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 12:05 schreef oh-oh het volgende:
Oh Ynske, ik heb trouwens alles in huis gehaald om een arretjescake te maken gisteren, dus mocht je volgende week langs willen komen, moet je ff de avond van te voren een gil geven, dan mik ik alles in een cakevorm
Yups, dan moet ik dus wel woensdagavond weten hoe of wat als je arretjescake wil, anders mag je natuurlijk ook komen, maar dan is dr geen cakequote:Op vrijdag 19 maart 2010 12:05 schreef Ynske het volgende:
[..]
als dan donderdag, maar moet even kijken hoe t gaat enzo met energie. goed?
ok, je loopt met kruk, maar je loopt! daar gaat t om. van alles t positieve inzien.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 12:05 schreef Taiga het volgende:
[..]
Ja ik moet leren met de reuma te leven, maar het is nog te vers zeg maar. Maar ik kan mij inderdaad erg vinden in wat je zegt over dat aanpassen. Daarom loop ik nu toch maar met een kruk, anders kan ik bijna nergens komen.
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 12:09 schreef oh-oh het volgende:
Yns, volgens mij ben jij de afgelopen maand of zo wel een stuk positiever geworden, of niet?
Yups, tis een hele omslag, heel fijnquote:Op vrijdag 19 maart 2010 12:10 schreef Ynske het volgende:
[..]goed he
jezelf oppakken en een enorme trap onder je kont geven is soms zo slecht nog niet
maar ok, k geef toe, t weer helpt ook enorm
Ja ben ook niet van het aanstellen moet ik zeggen hoor. Ben erg hard voor mezelf...ik heb dus ook geen dag minder gewerkt sinds ik die reuma aanval kreeg. (Wel af en toe een extra dag vrij genomen) En ik werk nog steeds 40 uur. Soms is het moeilijk om positief te blijven, maar dan relativeer ik altijd wel weer. Zo zat ik gisteren over mijn lijk te kijken, dat is pas erg. Ik leef en ga niet dood van de reuma, dus wat zeur ik?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 12:08 schreef Ynske het volgende:
[..]
ok, je loopt met kruk, maar je loopt! daar gaat t om. van alles t positieve inzien.
is niet makkelijk, janken mag, maar ga vervolgens verder
kijk, heb nu verdomd veel pijn vandaag, maar hey ben gister wel sportief bezig geweest, dat is ook wat waard.
zoek dingen die je erdoor trekken. voor mij heeft mn fotografie een enorme rol gespeeld de laatste 2 jaar. zo belangrijk, thuis zitten is niet niks
Aqua zumba?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 12:11 schreef Ynske het volgende:
ow en mocht je ooit de behoefte krijgen om aqua zumba te gaan doen
doe t nietheb echt in een deuk gelegen gister
Het viel me al een tijdje op, ik dacht dat mag dan ook wel ff gezegd worden hequote:
Dat dus alleen Ynske is verder met ernaar leren leven dan ik.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 12:02 schreef Ynske het volgende:
[..]
weet je wat t is, je gaat ernaar leven. hoewel ik weiger om me op alle vlakken aan te passen. en dat merk je de dag ernazoals vandaag dus.
Ken het...rust lekker uitquote:Op vrijdag 19 maart 2010 12:16 schreef nieslief het volgende:
[..]
Dat dus alleen Ynske is verder met ernaar leren leven dan ik.
Met andere woorden ik ga weer even liggen
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 12:16 schreef nieslief het volgende:
[..]
Dat dus alleen Ynske is verder met ernaar leren leven dan ik.
Met andere woorden ik ga weer even liggen
quote:
Rot is dat. Je kunt nu zo weinig constructiefs doen.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:57 schreef nieslief het volgende:
[..]
Tsja voor mij is deze MRI het keerpunt zeg maar. 99% kans dat er niks gevonden wordt en dan is het gewoon een whiplash en valt er weinig meer te doen behalve naar de revalidatiearts gaan. Mocht er wel een nekhernia gevonden worden dan moet ik naar een neurochirurg om te praten over evt. als dat kan dan he een operatie.
Mijn probleem is dat ik de nekspieren niet kan trainen omdat dan de rechterarm niks meer doet (daar heb ik zenuwklachten) en ik kan mijn arm niet trainen omdat dan de nek vreselijk veel pijn gaat doen. De fysiotherapeut heeft het al opgegeven.
Mooi zo!quote:Op vrijdag 19 maart 2010 12:25 schreef Ynske het volgende:
[..]
[..]op zich valt t in mn benen en armen nu best mee
quote:
Echt hequote:Op vrijdag 19 maart 2010 13:08 schreef DeZwabber het volgende:
hai Enfermera, welkom in het dooie planten en beesten topic
Spikkelziektequote:Op vrijdag 19 maart 2010 13:27 schreef Ynske het volgende:
waarom hebben gekleurde blauwe en gele paaseieren, roze spikkels op t ei?
smakelijk!quote:
Thnx!quote:
Wat cool!quote:Op vrijdag 19 maart 2010 14:05 schreef Pagan het volgende:
Sterkte Taiga als je dit nog meekrijgt
Ik was net eendjes aan het fotograferen, niet te doen, met deze wind en een 300mm lens uit de losse hand. Krijg ik op weg naar huis een luchtgevecht als toetje, twee kraaien die een buizerd liepen te dissen, geweldig (voor mij dan).
En heb je daar ook foto's van?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 14:05 schreef Pagan het volgende:
Sterkte Taiga als je dit nog meekrijgt
Ik was net eendjes aan het fotograferen, niet te doen, met deze wind en een 300mm lens uit de losse hand. Krijg ik op weg naar huis een luchtgevecht als toetje, twee kraaien die een buizerd liepen te dissen, geweldig (voor mij dan).
Geweldig! Wat lijkt me dat een leuk mens!quote:Op vrijdag 19 maart 2010 11:15 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Hij noemt ze altijd "de poedels"
![]()
Zo stelt ie ze ook aan clienten voor soms.
Kijk, leuke poedels hebben we he?
![]()
Laatst was de oude mevrouw M op kantoor, de moeder zeg maar.
Oooooh, kom je poedeltjes eens snel aan mama laten zien ja!
Vooral dat kleine leuke babypoedeltje![]()
Sorry, dat was ik. Hij had weer eens niet uitgelogd!quote:Op vrijdag 19 maart 2010 14:37 schreef Pagan het volgende:
[..]
Geweldig! Wat lijkt me dat een leuk mens!
Je weeeeeeeeeet toch dat hij het niet doet, doe het dan zelfquote:Op vrijdag 19 maart 2010 14:39 schreef Strega het volgende:
[..]
Sorry, dat was ik. Hij had weer eens niet uitgelogd!
Ja, maar dat deed ik weer es te laat.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 14:40 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Je weeeeeeeeeet toch dat hij het niet doet, doe het dan zelf![]()
Zelf schuld, je weet het gewoonquote:Op vrijdag 19 maart 2010 14:52 schreef Strega het volgende:
[..]
Ja, maar dat deed ik weer es te laat.
Oh my, nu vind ik al die apparaten vreselijk onaantrekkelijk, maar deze lijkt me dan toch wel echt 1000 x niksquote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:15 schreef Greys het volgende:
Win en review een Vibrating Ice Massager
Anyone?
Nou sowieso zou ik NOOIT een review gaan doen op FOK!quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:31 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Oh my, nu vind ik al die apparaten vreselijk onaantrekkelijk, maar deze lijkt me dan toch wel echt 1000 x niks
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:31 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Oh my, nu vind ik al die apparaten vreselijk onaantrekkelijk, maar deze lijkt me dan toch wel echt 1000 x niks
Ja nee echt, ik had es een vriendje die graag van zulke dingen aanschafte, en ik stond dr in principe wel voor open (quote:
En dat je dan ook weer in the heat of the moment naar de vriezer moet rennen.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:35 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja nee echt, ik had es een vriendje die graag van zulke dingen aanschafte, en ik stond dr in principe wel voor open (CHRISTUS
) maar echt, niks aan gewoon
![]()
Maar van zo eentje was ik echt gillend weggerend denk ik.
Ijs![]()
Amehoela
Ja, zie jij het gebeuren?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:37 schreef Greys het volgende:
[..]
En dat je dan ook weer in the heat of the moment naar de vriezer moet rennen.
Eerst de bitterballen aan de kant gooien enzo
Ik hang nu nog ff, mag straks weer aan het werk.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:47 schreef oh-oh het volgende:
Hoi!
Oh ik kan niet wachten tot ik dalijk op de bank hang![]()
Ik heb lekker Turks brood en sardientjes in pittige marinade mee van de markt, en cherrytomaatjes
Blegh.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:55 schreef JJH het volgende:
[..]
Ik hang nu nog ff, mag straks weer aan het werk.
quote:
bier, the other other white meatquote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:03 schreef Qwea het volgende:
ik ga zo lekker aan een broodje karbonade en een biertje
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:03 schreef Qwea het volgende:
ik ga zo lekker aan een broodje karbonade en een biertje
ik maak altijd alleen pizza, ik zie het probleem nietquote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:10 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Broodje karbonade?Daar heb ik nog nooit van gehoord. Is dat wat?
Ik zit te twijfelen of ik pizza zal maken, moet 't namelijk helemaal alleen doen omdat Martin nog met z'n duim zit. Hij kan het deeg uitrollen, maar dat is het dan. Anders wordt het iets van pasta ofzo gok ik
Ik kook al 2 weken, en was en droog al 2 weken in mn eentje af. Dan vergaat je de lol wel hoor.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:12 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
ik maak altijd alleen pizza, ik zie het probleem niet
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:16 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Ik kook al 2 weken, en was en droog al 2 weken in mn eentje af. Dan vergaat je de lol wel hoor.
Plus daarbij ook nog bijna al het huishouden zoals stofzuigen, schoonmaken en strijken, plus werken, plus schoolwerk (lees: scriptie).
![]()
![]()
ja oke, dan begint het wel op te stapelen jaquote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:16 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Ik kook al 2 weken, en was en droog al 2 weken in mn eentje af. Dan vergaat je de lol wel hoor.
Plus daarbij ook nog bijna al het huishouden zoals stofzuigen, schoonmaken en strijken, plus werken, plus schoolwerk (lees: scriptie).
![]()
![]()
wie?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:18 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Er zijn mensen die gewoon fulltime werken en een huishouden draaien in hun eentje hoor
![]()
Ik zie het probleem ook echt niet
quote:
Zal best, maar ik ben gewend om het met z'n 2en te doen. Plus heb veel aan mn hoofd met mn scriptie, daar word (werd) ik ook moe van en het kost allemaal bij elkaar best veel energie.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:18 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Er zijn mensen die gewoon fulltime werken en een huishouden draaien in hun eentje hoor
![]()
Ik zie het probleem ook echt niet
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:18 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
ja oke, dan begint het wel op te stapelen ja
zolang zijn mond niet meer schuimt zal het wel meevallenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:22 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Zal best, maar ik ben gewend om het met z'n 2en te doen. Plus heb veel aan mn hoofd met mn scriptie, daar word (werd) ik ook moe van en het kost allemaal bij elkaar best veel energie.
[..]Daarom. Vind het niet erg ofzo, het kost wel veel energie maar het kan nu gewoon niet anders. Ben al blij dat het met zijn duim een heel stuk beter gaat, hij zonder pijnstillers en mitella gewoon de dag door kan komen
k zou t hier niet eens in de vriezer willen leggenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:37 schreef Greys het volgende:
[..]
En dat je dan ook weer in the heat of the moment naar de vriezer moet rennen.
Eerst de bitterballen aan de kant gooien enzo
nou ik ga straks iemand helpen met verhuizen, en ik ga gokken dat klagen een stuk energiezuiniger is dan daadwerkelijk de wasmaschine tillenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:24 schreef oh-oh het volgende:
Ik denk echt altijd dat het klagen over zulke dingen meer energie kost dan het gewoon maar ff doen!
Later!
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:24 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
zolang zijn mond niet meer schuimt zal het wel meevallen
Voor die Lush actie zat ik te denken aan een piemol vormige bruisbal, daarmee kon je dan zeer genoegelijk je eigen schuimbad volsquirten.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:15 schreef Greys het volgende:
Win en review een Vibrating Ice Massager
Anyone?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Old moderators never die, they just smell that way!
Op dinsdag 5 januari 2010 20:40 schreef nokwanda het volgende:
En natuuuuuurlijk was jij dat weer. Smeerpijp dat je der bent :P _O-
Bullie is thuis X-Rated Epic fail
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:42 schreef Pagan het volgende:
[..]
Voor die Lush actie zat ik te denken aan een piemol vormige bruisbal, daarmee kon je dan zeer genoegelijk je eigen schuimbad volsquirten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
I never look back, darling. It distracts from the now.
♥
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 15:14 schreef draculettetje het volgende:
update aangezien de uitslagen gister goed waren mocht ik weer naar huis en moest ik opletten op uitdrogen! wat was dat maag onderzoek echt klote! thuis ging het niet beter dus nu lig ik alsnog in het ziekenhuis en ga zo aan het infuus
Ah gefeliciteerd met Rinskequote:Op vrijdag 19 maart 2010 19:12 schreef DanseMacabre het volgende:
Rinske is vandaag jarig.![]()
En woensdag was Asko twee jaar dood.
Dan moet je dr ook een paashaas bij doenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 19:14 schreef Ynske het volgende:
kijk nou
[ afbeelding ]
die wil ik ook gaan maken
Het lijkt nog als gister dat ik de fokster helemaal hyper belde nadat ik op de site had gezien dat ze waren geboren.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 19:14 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ah gefeliciteerd met Rinske![]()
Jolietje de bul wordt morgen 1 jaar, en als we tijd hebben gaan we ff samen naar het veld met de honden, feestje bouwen
mooi is dat hequote:Op vrijdag 19 maart 2010 19:53 schreef DanseMacabre het volgende:
Ik weet het niet, dat er zulke mensen in de wereld zijn en zelfs kinderen.
Mijn neefje is trouwens wel echt een leuk kind. Echt een joch met moraal. Hij is nu 12 en groter dan ik maar hij kruipt nog steeds bij me op schoot als ie de kans krijgt.
Z'n vader heeft op z'n sterfbed ook tegen me gezegd dat ik als een grote zus was voor 'm. En of ik een beetje op 'm wilde letten.
Z'n moeder heeft inmiddels al lang een nieuwe vriend die gelukkig ook goed in onze familie past en die een echte vader voor mn neefje probeert te zijn. Mijn neefje zegt ook altijd: papa was mijn papa en A. is mijn tweede papa.
En ook al zie ik 'm niet zo vaak meer, altijd als ik bij m'n ouders ben ga ik even bij 'm langs.
Nee, maar ik wist het, ik ga het morgen doenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 20:40 schreef Barbaaf het volgende:Helleu
Oh-Oh, heb je je spaarkaarten al ingeleverd? Kan tot en met zondag als ik het goed begrepen heb.
Ohja, goed dat je het zegt, dat laatste moet ik ook nog doen! Tis er idd warm genoeg voor!quote:Op vrijdag 19 maart 2010 20:54 schreef oh-oh het volgende:
Oh Barbaaf, heb je trouwens mn kaartje gehad?
Ik weet niet zeker of ik je postcode goed ontcijferd heb![]()
Oh damn, kijkt dr nog iemand x factor?
Die Nabil![]()
Ik heb trouwens heel optimistisch mn winterdekbed verruild voor het lentedekbed vanavond
*meteen post bekijktquote:Op vrijdag 19 maart 2010 20:54 schreef oh-oh het volgende:
Oh Barbaaf, heb je trouwens mn kaartje gehad?
Ik weet niet zeker of ik je postcode goed ontcijferd heb![]()
Oh damn, kijkt dr nog iemand x factor?
Die Nabil![]()
Ik heb trouwens heel optimistisch mn winterdekbed verruild voor het lentedekbed vanavond
Hahahaha, die ligt dr dan wel al langer dan vandaag toch?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 21:12 schreef Barbaaf het volgende:
[..]
*meteen post bekijkt![]()
Jaahh , met de poedels( maar zonder Sjon )
Ik ben verliefd op Mathijs, wat een kjoetie en wat een zangerquote:Op vrijdag 19 maart 2010 21:10 schreef Bamba het volgende:
Ik kijk ook Xfactor!! Ik ben fan van Jaap, Kelvin en Mathijs
Leuk issie he? Hij heeft me, samen met Jaap en Kelvin vorige week zo vertederd met hun trioquote:Op vrijdag 19 maart 2010 21:15 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ik ben verliefd op Mathijs, wat een kjoetie en wat een zanger
Kan best dat die er langer ligt, ik kijk niet iedere dag of er post is (understatement, twee keer per week max of zo).quote:Op vrijdag 19 maart 2010 21:15 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Hahahaha, die ligt dr dan wel al langer dan vandaag toch?
Gelukkig dat ik m goed ontcijferd heb![]()
En je staat nu op mn lijstje, dus eind dit jaar krijg je dr een met Sjon
quote:
Heb 'm ook gezien. Maartje met d'r hond.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 22:37 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
![]()
Net afl. 3 van OML gekeken die nu online staat.
Was een heftige
Ik ook.. heftig he. Vooral ook de vooruitblik naar volgende week. Pff.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 22:37 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
![]()
Net afl. 3 van OML gekeken die nu online staat.
Was een heftige
Kiek, doar hek wa oanquote:Op vrijdag 19 maart 2010 10:41 schreef oh-oh het volgende:
Nok, toen ik mn appartement kocht deed de hypotheekadviseur de belastingaangifte van dat jaar voor me, dat hoorde bij de service, dat was wel erg fijn!
Ik heb toevallig net Nance gekeken bij van der Vorst ziet sterren.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:00 schreef Bamba het volgende:
Aww ik was gisteren liedjes van de jaren 90 aan het luisteren. Ik vond deze toendertijd (en nu nog) zoooo mooi![]()
Een hele leuk vrouw is zij idd!! Ik ben in 1997 naar Beachpop geweest en zij presenteerde dat toen samen met Ferry Somogyi en zij is heel erg mooi in het echtquote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:02 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Ik heb toevallig net Nance gekeken bij van der Vorst ziet sterren.
Wat een geweldige leuke en open vrouw is dat
Ik vind het ook echt een mooie vrouwquote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:04 schreef Bamba het volgende:
[..]
Een hele leuk vrouw is zij idd!! Ik ben in 1997 naar Beachpop geweest en zij presenteerde dat toen samen met Ferry Somogyi en zij is heel erg mooi in het echt. En ze heeft een goede smaak qua namen, haar zoontje heet ook Robin
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:05 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Ik vind het ook echt een mooie vrouw![]()
En haar vriend is "gewoon" automonteur; "laat hem maar lekker werken voor z'n geld". Heerlijke opmerking
Ik kan er niets aan doen, maar van dat soort mensen hou ik.quote:
Moet je doen, is leukquote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:08 schreef Bamba het volgende:
Ben ik trouwens erg als ik nu al liedjes van vroeger aan het opzoeken ben voor op ons bruiloftsfeest?![]()
Maakt toch niet uit, het is jouw bruiloftsfeestquote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:08 schreef Bamba het volgende:
Ben ik trouwens erg als ik nu al liedjes van vroeger aan het opzoeken ben voor op ons bruiloftsfeest?![]()
Haar vriend is toch nog steeds die Pico?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:05 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Ik vind het ook echt een mooie vrouw![]()
En haar vriend is "gewoon" automonteur; "laat hem maar lekker werken voor z'n geld". Heerlijke opmerking
quote:Het huwelijk tussen Nance en Pico zou in één opzicht uniek zijn. Nance komt uit een redelijk eenvoudig milieu, haar vader is vrachtwagenchauffeur en haar moeder schoonmaakster, terwijl Pico van adel is. Hij is baron van Sytzama. Het geslacht van de Sytzama’s gaat honderden jaren terug. Pico is genoemd naar een beroemde voorouder, Maurits Pico Diederik baron van Sytzama, die in de achttiende eeuw leefde. Nance’ Pico heet voluit Pico Maurits Lodewijk baron van Sytzama. Zijn voorouder was de zoon van een cavalerieofficier en Tweede Kamerlid, gouverneur van Friesland en werd onderscheiden als Commandeur in de Orde van de Nederlandse Leeuw. Nu Nance in januari gaat bevallen, zit ook het huwelijk in de planning, vertelt ze aan Weekend. “Voor de exacte datum moet je bij Pico zijn, maar die heeft nu heel andere dingen aan zijn hoofd dan zich bezighouden met een aanzoek. Maar ik zou het wel heel prettig vinden om op mijn eigen feest te mogen drinken, dus in dat opzicht wachten we nog een paar maanden.” Waarmee het huwelijk in elk geval is aangekondigd.
Ik weet nog van interviews van vroeger dat ze eerst niet zwanger mocht worden. Vandaar dat zij ook pas laat een kindje heeft gekregen. Ik heb groot respect voor zulke mensen, die toch een vervelende ziekte hebben, maar er niet over miepen. Kan haar collega Gerard Joling nog lering uit halenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:09 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Ik kan er niets aan doen, maar van dat soort mensen hou ik.
Ook over de ziekte van Crohn; werd ze gefilmd tijdens een reclameblok in Popstars: "ja, ik moet nu eerst naar de wc".
Het was letterlijk een "schijtziekte"
Ik denk dat de dj met mij niet blij gaat zijn, want die krijgt van te voren dus echt een tracklist van ons wat hij allemaal moet draaienquote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:10 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Moet je doen, is leuk![]()
Wij hadden ook een drive-in show met "onze" muziek.
Ik ben de hele avond niet van de dansvloer afgeweest
Ooh, ik wist al niet wat OML betekendequote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:12 schreef DanseMacabre het volgende:
Mijn vader kan dat niet kijken, over mijn lijk. Daar wordt ie echt heel emotioneel van.
Jip had vanochtend iets bedacht, hij lag boven op me en dan z'n kop helemaal dubbel helemaal in m'n hals geduwd. Toen had ik bijna mijn trein gemist.![]()
Maar toch wel fijn zo, elke ochtend zo eventjes kroelen vooral nu hij weer zo lekker harig is.![]()
Nooit gedacht dat ik ooit zo gek op een kat zou zijn.
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:12 schreef DanseMacabre het volgende:
Mijn vader kan dat niet kijken, over mijn lijk. Daar wordt ie echt heel emotioneel van.
Jip had vanochtend iets bedacht, hij lag boven op me en dan z'n kop helemaal dubbel helemaal in m'n hals geduwd. Toen had ik bijna mijn trein gemist.![]()
Maar toch wel fijn zo, elke ochtend zo eventjes kroelen vooral nu hij weer zo lekker harig is.![]()
Nooit gedacht dat ik ooit zo gek met een kat zou zijn.![]()
M'n vriend krijgt tegenwoordig ook af en toe kopjes. Maar alleen als ie slaapt.![]()
Dat doet het journaal helaas ook hier.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:16 schreef senesta het volgende:
Ik kijk er expres niet naar, die dingen gaan veel te veel onder mijn huid zitten
quote:
Gizmo hier kan heel erg lief met je kroelen, maar kan opeens ook een gekke bui krijgen en je continue te gaan bijtenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:20 schreef DanseMacabre het volgende:
Mijn papa is echt zo'n norse man om te zien, dus verwacht je dat van 'm. Hij is wel veel emotioneler geworden sinds z'n broer is overleden.
Ik moet dat ook echt hebben een aanhankelijk beestje. Niet zo een die niks van je moet hebben en je dan een mep verkoopt ofzo. Dat vind ik eng.Jip kan wel 'ns meppen hoor, maar niet met nagels en dan alleen als ie wil spelen of snachts op m'n dekbed als die aandacht wil.
Rinske is ook zo aanhankelijk, als ik bij m'n ouders kom springt ze tegen me op, maar alleen als ik dat aangeef, ik ga dan op m'n hurken zitten en zij legt haar poten dan op m'n schouders en dan lekker kroelen.
Ook merk ik dat ik veel meer ontspannen ben sinds dat Jip hier rondloopt.
Jup,idd een baron, maar hij teert dus niet op het familie-kapitaalquote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:11 schreef senesta het volgende:
[..]
Haar vriend is toch nog steeds die Pico?
[..]
Nou en! Het is jullie dag en daarbij betalen jullie ook nog esquote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:13 schreef Bamba het volgende:
[..]
Ik denk dat de dj met mij niet blij gaat zijn, want die krijgt van te voren dus echt een tracklist van ons wat hij allemaal moet draaien. Maar ik droom al jaren weg over onze bruiloft, dus het moet dan ook wel perfect worden natuurlijk
Jip heeft ook iets bijzonders, naar mijn gevoel. En dan heb ik hem alleen nog maar op foto's gezien. De ene kat is de andere niet. Geen van mijn 8 kattekindjes mept echt of zo, maar ze zijn ook niet allemaal even empathisch. De ene wel en de andere niet. Jip heeft dat in het extreme. Ontzettend gevoelige jongen, die Jip.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:20 schreef DanseMacabre het volgende:
Mijn papa is echt zo'n norse man om te zien, dus verwacht je dat van 'm. Hij is wel veel emotioneler geworden sinds z'n broer is overleden.
Ik moet dat ook echt hebben een aanhankelijk beestje. Niet zo een die niks van je moet hebben en je dan een mep verkoopt ofzo. Dat vind ik eng.Jip kan wel 'ns meppen hoor, maar niet met nagels en dan alleen als ie wil spelen of snachts op m'n dekbed als die aandacht wil.
Rinske is ook zo aanhankelijk, als ik bij m'n ouders kom springt ze tegen me op, maar alleen als ik dat aangeef, ik ga dan op m'n hurken zitten en zij legt haar poten dan op m'n schouders en dan lekker kroelen.
Ook merk ik dat ik veel meer ontspannen ben sinds dat Jip hier rondloopt.
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:37 schreef DanseMacabre het volgende:
@nokwanda, dat is helemaal zo. Nu het even niet zo heel lekker gaat op school doet ie ook extra lief. En ook met die vriendin van mij, hij was d'r echt aan het troosten.
Minet, de kat van mijn liefs ouders heeft dat ook heel erg, die kat is eigenlijk helemaal niet zo aanhankelijk maar zo ontzettend lief als je verdrietig bent of ziek.
Oma Nokkiequote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:47 schreef nokwanda het volgende:
Poeska bleek vandaag weer de ideale visitepoes te zijn. Mijn moeder en haar man zagen haar voor het eerst. Ze was helemaal blij om gekroeld te worden en zo.
Mudhle is hier de empathische, maar wel alleen naar mij toe. Naar niemand anders. Poeska is ieders vriendin en knuffel.
En ik heb vandaag mijn eerste natte babykus gekregen van mijn mans kleindochter![]()
![]()
![]()
Zo'n enthousiaste babyomhelzing met een gilletje waarmee ze zich dan echt vol overgave in je armen stort en haar open mondje op je gezicht duwt waarna je helemaal nat bent
Ik ben haar stomaquote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:48 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Oma Nokkie![]()
Hoe oud is ze nu?
En had je gelijk over nr.2?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Umuntu Ngumuntu Ngabantu
"Those who look before they leap, never leap".
http://www.dierenthuis-naar-almere.nl
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:51 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ik ben haar stoma
Ze is nu bijna 10 maanden.Wat raar joh!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:52 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Wat raar joh!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dank je
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Umuntu Ngumuntu Ngabantu
"Those who look before they leap, never leap".
http://www.dierenthuis-naar-almere.nl
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:55 schreef nokwanda het volgende:
[..]Dank je
QFTSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
We zullen zien
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
Quote For Truth.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:56 schreef nokwanda het volgende:
Ik weet nog steeds niet wat QFT betekent
ah! ik snap. Nou, idd, daarom zeg ik het hier ook. Maak maar een printscreen ofzo en sla die ergens opquote:
Hij staat in ons beider AT...en de TT is op zich best van toepassingquote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:58 schreef nokwanda het volgende:
[..]
ah! ik snap. Nou, idd, daarom zeg ik het hier ook. Maak maar een printscreen ofzo en sla die ergens op
Joa, nou, tegen die tijd staat dit topic op pagina 500 van mijn ATlijst . Da's lekker terugzoekenquote:Op zaterdag 20 maart 2010 00:00 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Hij staat in ons beider AT...en de TT is op zich best van toepassing
Een surprise-party georganiseerd door Wesleyyy?quote:Op zaterdag 20 maart 2010 00:03 schreef oh-oh het volgende:
Oh, ik zie iets wat ik op mn werk had laatst bij Boulevard![]()
FF kieken nog dus
Neequote:Op zaterdag 20 maart 2010 00:04 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Een surprise-party georganiseerd door Wesleyyy?
Die gaan we maandag benaderen.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 00:02 schreef oh-oh het volgende:
Gok dan op een dag later Nok, dan weet je zeker dat t een leuk kind wordt![]()
![]()
Gaat je hypotheekman nu netjes je belasting voor je doen??
Mijn bad is bijna vol
Ja maar....Opa Poes heeft ook wel een hele grote POES?? Nietwaar?quote:
Jij ook hé, Zwabbermansquote:
Dat klinkt zoooo schattig, zo'n grote hond die dat Jolie heet en het dinneTJE is van jouw poedelsquote:Op zaterdag 20 maart 2010 00:13 schreef oh-oh het volgende:
Ik ga zo een kaart in de bus doen bij Jolie, die wordt morgen , naja vandaag dus, 1 jaar
![]()
Jolietje is een joekel van een Amerikaanse bulldogdame, lief vriendinnetje van mijn honden
quote:Op zaterdag 20 maart 2010 01:47 schreef Strega het volgende:
[..]
Ja maar....Opa Poes heeft ook wel een hele grote POES?? Nietwaar?
Wat was er zo bizar? Ben je...euh.....quote:
Oh ze is zoooooo leuk, en ik heb niks met bullen, maar dit is dr een met een normale snuit en zo, en een lekker stevig maar toch rank lijfquote:Op zaterdag 20 maart 2010 11:07 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Dat klinkt zoooo schattig, zo'n grote hond die dat Jolie heet en het dinneTJE is van jouw poedels
Hoezo? Ze communiceren toch gewoon?quote:Op zaterdag 20 maart 2010 12:29 schreef Ole het volgende:
Pffffff... ben toch weer aan het twijfelen over kitten(s)
waarom kunnen katten nou niet praten? Zou het een stuk makkelijker maken.
Mmmm, lekker zo'n Sjonquote:Op zaterdag 20 maart 2010 12:33 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Oh ze is zoooooo leuk, en ik heb niks met bullen, maar dit is dr een met een normale snuit en zo, en een lekker stevig maar toch rank lijf![]()
En ze denkt dat ze een schoothondje is zelf![]()
En die naam vind ik ook echt briljant, we zeggen altijd Jolietje petietje en zo tegen dr![]()
En het is echt een kalf![]()
DM, ik werd vanmorgen zonder dekbed wakker, maar wel met een Sjon in mn nek
Sjon heeft gewoon Chico vedreven uit mijn armen in bed he.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 12:36 schreef Strega het volgende:
[..]
Mmmm, lekker zo'n Sjon![]()
Hier wil Bullie gelijk 's morgens bij me op bed in de kamer, loopt ie tegen het bed aan te douwen, van toe nou, pak me nou op.
Nee, of mijn bijna 16 jarige op leeftijd zijnde maar o zo vitale heer des huizes- er weer een klein vriendje of vriendinnetje bij wilquote:Op zaterdag 20 maart 2010 12:34 schreef Strega het volgende:
[..]
Hoezo? Ze communiceren toch gewoon?![]()
Wat wil je ze vragen?
Of de kitten(s) bij je willen wonen o.i.d?
Misschien twee kittens? Kittens worden door oudere heren vaak goed geaccepteerd!quote:Op zaterdag 20 maart 2010 12:46 schreef Ole het volgende:
[..]
Nee, of mijn bijna 16 jarige op leeftijd zijnde maar o zo vitale heer des huizes- er weer een klein vriendje of vriendinnetje bij wil
Volwassen kat is geen optie, dat weet ik al.
quote:Op zaterdag 20 maart 2010 13:09 schreef Strega het volgende:
[..]
Misschien twee kittens? Kittens worden door oudere heren vaak goed geaccepteerd!
(Jee, wat klinkt dit fout)
quote:Op zaterdag 20 maart 2010 13:17 schreef oh-oh het volgende:
Het is hier gewoon inene 16 graden en zonnig, dus de schoonmaakwerkzaamheden worden zo echt nog ff onderbroken voor een ordinaire veldcross voor naakthonden en chiwallies
Oh-Oh, stuur ONMIDDELIJK wat van dat mooie weer deze kant op!quote:Op zaterdag 20 maart 2010 13:17 schreef oh-oh het volgende:Het is hier gewoon inene 16 graden en zonnig, dus de schoonmaakwerkzaamheden worden zo echt nog ff onderbroken voor een ordinaire veldcross voor naakthonden en chiwallies
Oh Help. dat klinkt als een ramp/ Sterkte!!!quote:Op zaterdag 20 maart 2010 13:30 schreef nokwanda het volgende:
Hier is het bewolkt maar wel warm. De afgelopen nacht heeft het gehoost, abnormaal gewoon.
Zometeen even boodschappen doen. Ergens in de middag komt de moeder van Joel's beste vriend. Die wil ook weleens weten hoe wij nu wonen. Alleen is die behoorlijk wereldvreemd en vol met tics die mijn petje zelfs nog ver te boven gaan. Zo heeft ze bijvoorbeeld gebeld om na te gaan of wat er af was gesproken door haar zoon, Joel en haar wel klopte. Ik denk dan, je spreekt het toch net af? Wat is de vraag dan? Vervolgens laat ze niet weten hoe laat ze de trein pakt en hoe laat ze denkt aan te komen hier. Niemand weet het. Ook niet haar eigen kind. Maar ze weet de weg niet. Ze heeft geen mobiele foon en thuis heeft ze blijkbaar om de een of andere vage reden de stroom weer eens afgesloten of de foon eruit liggen zodat ze ook niet te bereiken is.
En tien tegen een dat ze straks iets te zeiken heeft over hoe het georganiseerd is. Ik zal mijn best doen om niet te ontploffen.
quote:Op zaterdag 20 maart 2010 13:48 schreef Strega het volgende:
Hier gaan we luchen. Pagan heeft american pancakes gebakken! Smells good![]()
![]()
Mag ik ook ff slapen?quote:Op zaterdag 20 maart 2010 13:09 schreef Strega het volgende:
JJH? Wat had je nou voor bizarre nacht gehad?
Het is inderdaad bijna nooit saai.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 18:18 schreef oh-oh het volgende:
Jouw werk lijkt me echt leuk JJH![]()
Net als mijn werk nooit saai![]()
Strega, ik had wel wat zon willen ruilen voor pancakes hoor![]()
Nok, is ze ooit nog boven water gekomen ?
Wij hebben genoten!
Ergens naar een afgelegen veld gereden, waar de 7 honden plus het kind lekker gerend hebben.
Billy heeft als een gek achter zwanen aangezeten, hij voelde zich zo machtig en stoer![]()
Kees heeft door de stront liggen rollen als een echte stinkbitch, die is net alweer heerlijk gewassen.
Mijn eten is zo klaar, dan ga ik eens naar de foto's kijken.
Ik zit nu nog met de balkondeur open![]()
En ik ben blij dat het huishouden nog niet af was toen we gingen wandelen, want ik heb de bende ook ontwormd vandaag ( eindelijk) en ik kwam net al een plasje chocomel tegen , geen idee uit welke hond dat afkomstig is
Omdat ik het ben natuurlijk, en omdat ik in het zonnige zuiden woonquote:Op zaterdag 20 maart 2010 18:27 schreef JJH het volgende:
En waarom heb jij wel zon en de balkondeur open? Hier hossde het net nog!
quote:Op zaterdag 20 maart 2010 18:28 schreef DeZwabber het volgende:
behoorlijk ja, gisteravond verhuizen = hozen![]()
vandaag hele dag droog...
ik ga net naar buiten voor boodschappen, hozen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |