heyyy asy wij gaan ook die week naar de Eiffelquote:Op maandag 22 maart 2010 19:17 schreef Asyniur het volgende:
Ik ben bijgelezen, maar het lukt echt niet om op iedereen te reageren
Ik las wel heel goed nieuws voor de jongens van simmu!
En we hebben 'afscheid' moeten nemen van een paar grote baby's![]()
Ook zag ik iets voorbij komen over vakanties...
Wij gaan begin mei een weekje naar de Eiffel. We hebben er enorm zin in. Ik moet alleen nog wat gaan doen aan mijn conditie want anders wordt het wandelen niks...
Verder gaat hier alles prima. Morgen ga ik proberen om weer te gaan wegen om te zien of hij genoeg aangekomen is, maar de luiers blijven geel dus ik denk dt het wel goed zit...
Nog nooit van gehoord.quote:Op maandag 22 maart 2010 20:39 schreef Ssserpente het volgende:
Fijn Leonieke! Misschien ten overvloede, hoor, maar heb je al Infacol geprobeerd?
Ze hebben er niet niks aan gedaan hoor! Zoals ik al schreef heeft hij veel fysio gehad (van een bitch, maar dat terzijde) en een maand later hebben we er ook chiropractor tegenaan gegooid. Die kwam erachter dat hij waarschijnlijk bij geboorte (met vacuümpomp) een sleutelbeen gebroken had. Misschien is dat de aanleiding voor zijn voorkeurshouding en overstrekking geweest. Juist in die eerste periode werd het heel snel erger, per dag bijna. We hebben het eigenlijk te laat ontdekt. Zijn koppie leek wel een driehoek, hij had het plat vanaf zijn oor tot net ff over het midden van zijn achterhoofd. En dat is gelukkig toch aardig verbeterd. Ik was wel blij dat het mijn eerste kind was, want achteraf was het wel intensief met al die oefeningen en afspraken.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 07:07 schreef lily het volgende:
Mammietje, waarom hebben ze nooit iets aan die voorkeurshouding van je zoontje gedaan dan?
edit; ik lees het al. Helmtherapie werd afgeraden....
Wat een heftige gevolgen, die motorische achterstand. Heeft hij hij er nu nog last van? En hoe kan dat eigenlijk?
Op die manier kan je een elftal krijgenquote:Op dinsdag 23 maart 2010 09:05 schreef Troel het volgende:
Nee, hier geen anticonceptie. anticonceptie op hormoonbasis werkt niet voldoende bij mij, dus waarom dat gaan gebruiken terwijl Jochem nog deels borstvoeding krijgt. De hardhandige manier mag pas als het jongste kind een half jaar oud is.
Hier gewoon helemaal nietsquote:Op dinsdag 23 maart 2010 09:32 schreef freecell het volgende:
[..]
Op die manier kan je een elftal krijgen
Hier is het condooms tot er weer een cyclus is en dan NFP
Hormonen zijn hier niet zo'n goed idee en ik wil ook zeker zijn dat het niet abortief werkt.
En Leonieke, 6 weken? Ik knip al vanaf 2 weken heel voorzichtigMaar Florian had ook meteen vrij stevige nageltjes, niet van die vliesnageltjes zoals Leander in het begin.
Oefquote:Op dinsdag 23 maart 2010 09:38 schreef Troel het volgende:
[..]
Hier gewoon helemaal nietsIk vind het risico te groot
Dan maar een paar maanden afzien, maar ik wil dus echt gewoon niet meer zwanger raken.
Het grote voordeel is dat we geen van beiden zien zitten dat ik weer zoveel maanden uitval, maar nu met 2 kleine kotersquote:Op dinsdag 23 maart 2010 09:39 schreef freecell het volgende:
[..]
Oef
Dat zou hier ook niet goedkomen geloof ik....
Wat leuk! Wij gaan in een Duits appartementquote:Op maandag 22 maart 2010 21:23 schreef Beessie-Jen het volgende:
heyyy asy wij gaan ook die week naar de Eiffelvan 3-10 mei naar zo;n sunparkspark
nou ja, 6 maanden is natuurlijk nog maar klein hehquote:Op dinsdag 23 maart 2010 11:25 schreef Sorbootje het volgende:
Lente![]()
Tot snel....gek idee hoor...dat je alweer zó groot bent!
Het ligt echt aan het vergelijken hoe groot dat isquote:Op dinsdag 23 maart 2010 12:00 schreef lily het volgende:
[..]
nou ja, 6 maanden is natuurlijk nog maar klein heh
preciesquote:Op dinsdag 23 maart 2010 12:17 schreef freecell het volgende:
[..]
Het ligt echt aan het vergelijken hoe groot dat is
Ik vermoed zo maar dat MP aan het eind van de middag pas haar verhaal kan vertellen! Zal me verbazen als ze haar niet meteen voor een curretage gehouden hebben. (En ja... dat heb ik expres niet tegen haar gezegd!quote:
Heerlijkquote:Op dinsdag 23 maart 2010 11:50 schreef Beessie-Jen het volgende:
@Asy; lekker vooruitzicht he? nog even weekje er lekker uit. Ik heb dr veel zin in! Lekker de draagdoek mee, wandelen, relaxen, misschien beetje zwemmen met ons minimensje...![]()
Meid, dit kan je! Je hebt een kindje op de wereld gezet en dat is denk wel het heftigste! Komt helemaal goed, ik heb er alle vertrouwen in.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 14:10 schreef mama_papa het volgende:
Edit: Toch nog het ziekenhuis gebeld of ik eerder terecht kon, want ik had anders geen oppas voor Tessa. Nu aanstaande donderdag al!Ben zenuwachtig en zie er best tegenop, stom he
![]()
quote:Op maandag 23 maart 2009 13:37 schreef Poppejans het volgende:
Kom net met 2 CB testen thuis, zit er bij de post ook al de zwtesten van babyboomshop,
Ik kon de verleiding niet weerstaan om net even met zon goedkoop testje te testen
[ afbeelding ]
IK BEN ZWANGER!!!! na 9 maanden geen ongesteldheid, niks, voor het allereerst in mn leven
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
nu inmiddels meer opgedroogd is de testlijn even dik als de controle
Waar heb je 'm dan onderliggen? Just to know, ik zit er ook altijd mee te hannesen.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 17:13 schreef Twinkly het volgende:
Ik denk dat Niels het nu leuk vond omdat hij geen dekentje over zich heen had, misschien heeft hij wel steeds gedacht dat hij moest gaan slapen!
niksquote:Op dinsdag 23 maart 2010 17:19 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Waar heb je 'm dan onderliggen? Just to know, ik zit er ook altijd mee te hannesen.
Als je het goed toepast is het net zo betrouwbaar als de pilquote:Op dinsdag 23 maart 2010 12:25 schreef sproet-je het volgende:
En Free, ik moest even googlen wat nfp was..Zou je daar helemaal op vertrouwen?
klopt idd hoor... ik heb ook best vaak wel veel tijd met haar... maar moet er nog even aan wennen...quote:Op dinsdag 23 maart 2010 19:46 schreef Claudia_x het volgende:
BJ: dat kunnen we hier met normale werktijden ook amper, hoor. Ivan gaat om 19:00 uur naar bed. Als we hem van zijn opa en oma afhalen is er net genoeg tijd om hem een flesje te geven, te verschonen en nog even De Fabeltjeskrant te kijken. Jij kunt door je onregelmatige tijden misschien zelfs wel meer tijd met je prachtige dochter doorbrengen!
Zo zal het denk ik ook gaan vanaf volgende week! Zal flink wennen zijn, maar ik heb ook wel weer zin om aan de slag te gaan. En wat jij zegt, je geniet denk ik wel extra van de dagen dat je wel lekker thuis bent!quote:Op dinsdag 23 maart 2010 20:12 schreef Takkembah het volgende:
N_U maandag weer beginnen!!!!! Hebb je er weer zin in???
BJ dat is inderdaad minder, dat knuffelen moeten missen. Ik vind het super om te werken ook, maar de dagen dat ik werk is echt: fles erin, kdv, werken, ophalen kdv, fles erin, slapen.... Daarom geniet ik nu ook zo enorm van de dagen dat ik niet hoef te werken...
Ach, ik moet ook minder kritisch zijn om meer tijd met m'n kind door te kunnen brengen. Wij hebben trouwens een open keuken en dat vind ik wel heel fijn en gezellig.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 20:54 schreef NieuweUser het volgende:
Nee dat gaat niet werken... ik ben veeeeeel te kritisch in de keuken!Haha! Maar ik heb het eten van ons meestal wel klaar voor de fles, alleen nog een kwestie van opwarmen of afmaken!
We eten soms op het moment dat hij nog vrolijk is en lekker in de box ligt te spelen. Dat is dan op dagen dat m'n lief op hem past of ik op hem pas, want dan heeft hij aan het einde van de dag meestal een beter humeur. Op dagen dat hij bij zijn opa en oma is eten we rond 19:00 uur. Ivan gaat dan naar bed en wij schuiven meteen aan tafel.quote:Op dinsdag 23 maart 2010 21:07 schreef NieuweUser het volgende:
Ja dat is ook zo. Ik probeer op mijn werkdagen wel wat makkelijker eten te maken. Eten jullie altijd voor de fles van Ivan, of daarna?
Zo herkenbaar, ik had dat dus ook vandaag! een lange dag weg van huis weggegaan om 6.30 en 16.30 was ik weer thuis, en Wolf gaat na de fles van 19.00 alweer naar bedquote:Op dinsdag 23 maart 2010 19:44 schreef Beessie-Jen het volgende:
en Evie is inmiddels weer thuis, vandaag weer een 5 flessenschema en net met thuisfront gebeld en de 4e zit er net in... ben bang dat ik mijn meisje niet meer wakker zie vandaag...
das wel ff wennen hoor met die late diensten.. kan zo laat niet meer lekker knuffelen met mijn lieverdje... en daar heb ik juist zo zin in na het werken...![]()
naja morgenochtend dan maar ff inhalen...
Isa lag weken terug ook elke avond op mijn buik te slapen!quote:Op dinsdag 23 maart 2010 21:13 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
We eten soms op het moment dat hij nog vrolijk is en lekker in de box ligt te spelen. Dat is dan op dagen dat m'n lief op hem past of ik op hem pas, want dan heeft hij aan het einde van de dag meestal een beter humeur. Op dagen dat hij bij zijn opa en oma is eten we rond 19:00 uur. Ivan gaat dan naar bed en wij schuiven meteen aan tafel.
Tijdens mijn verlof at ik regelmatig met hem in m'n armen, hoor, maar nu loopt dat allemaal veel lekkerder. Soms mis ik het wel, zo'n kleine baby die de hele dag bij me ligt.![]()
![]()
Dat is ook wel weer waar (en een eigenlijke vroege dienst duurt zelfs maar tot eind van de ochtend) ik moet ook niet klagen, maar ik mis mn kind geloof ik al heel erg gauw...quote:Op dinsdag 23 maart 2010 21:39 schreef Claudia_x het volgende:
Maar je bent juist lekker vroeg thuis, Poppejans! Dan kun je toch nog 2,5 uur fijn van hem genieten. Of lukt dat niet door allerlei praktische rompslomp?
Oh ik heb hem echt het liefst de hele dag bij mijzelf, ik ik ik ikquote:Op dinsdag 23 maart 2010 22:01 schreef Claudia_x het volgende:
Ik fietste vandaag om half 5 door Oud-Zuid naar huis in het zonnetje. Rond 5 uur haalde ik met mijn lief Ivan op bij zijn opa en oma, waar hij nog sliep tot half 6. Gezellig even met Ivans grote neef (die zondag alweer 1 wordt!) gespeeld. Thuis heeft Ivan een flesje gekregen en is daarna al gauw in bed gestopt omdat hij erg weinig had geslapen.
Ik vind zulke dagen héérlijk! Ik heb niet het idee dat ik iets mis maar juist dat ik er allerlei dingen voor terugkrijg. De familie is bijvoorbeeld veel hechter geworden door de komst van de kleinkinderen.
mijn kind is nog nieuw dus ik heb hem het liefst de hele dag bij me, maar dat zal er ook wel een keer vanaf gaanquote:Op woensdag 24 maart 2010 09:15 schreef Sorbootje het volgende:
Mogge!
Zal ik hier dan maar eerlijk toegeven dat ik het af en toe héél anders ervaar dan jullie het nu omschrijven? Omdat Isabeau niet uit de fles wil drinken werk ik momenteel maar zes uur per dag. Heb wel werk voor acht uur dus loop de hele dag te rennen en aan het eind van mijn werkdag het ik altijd het gevoel dat ik nog lang niet klaar ben. Dan haal ik Isabeau om 16.00u van het KDV. Eerst voed ik haar daar en dan gaan we naar huis. Eenmaal thuis gaat ze meestal eerst een uurtje slapen en kom ik een beetje bij. Vervolgens nog even spelen/voeden/knuffelen, met een beetje geluk is haar vader op tijd thuis om haar nog even te zien en dan in bad en naar bed rond een uur of 8. Dan samen met manlief eten en nog even napraten etc... en dan is de avond alweer voorbij. En hoeveel ik ook van haar aanwezigheid geniet, ik ben ook stiekem wel blij als ze in bed ligt. Gewoon even tot mezelf komen. Denk dat het wel beter wordt als ze over twee weken uit de fles drinkt (gaat ze doen, weet ze nog niet, maar gaat ze doen)
quote:Op woensdag 24 maart 2010 09:15 schreef Sorbootje het volgende:
Mogge!
Zal ik hier dan maar eerlijk toegeven dat ik het af en toe héél anders ervaar dan jullie het nu omschrijven? Omdat Isabeau niet uit de fles wil drinken werk ik momenteel maar zes uur per dag. Heb wel werk voor acht uur dus loop de hele dag te rennen en aan het eind van mijn werkdag het ik altijd het gevoel dat ik nog lang niet klaar ben. Dan haal ik Isabeau om 16.00u van het KDV. Eerst voed ik haar daar en dan gaan we naar huis. Eenmaal thuis gaat ze meestal eerst een uurtje slapen en kom ik een beetje bij. Vervolgens nog even spelen/voeden/knuffelen, met een beetje geluk is haar vader op tijd thuis om haar nog even te zien en dan in bad en naar bed rond een uur of 8. Dan samen met manlief eten en nog even napraten etc... en dan is de avond alweer voorbij. En hoeveel ik ook van haar aanwezigheid geniet, ik ben ook stiekem wel blij als ze in bed ligt. Gewoon even tot mezelf komen. Denk dat het wel beter wordt als ze over twee weken uit de fles drinkt (gaat ze doen, weet ze nog niet, maar gaat ze doen)
Dat belooft wat voor de toekomstquote:Op woensdag 24 maart 2010 10:28 schreef Sorbootje het volgende:
Ze heeft nogal een sterk eigen willetje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |