Soort van déjà vu moment.quote:Op donderdag 11 maart 2010 11:57 schreef BobbyB het volgende:
Ik vind het wel verdacht dat Devvie en Crack tegelijk online komen.
Jaquote:Op donderdag 11 maart 2010 11:58 schreef BobbyB het volgende:
[..]
halen? Voornamelijk na de zomervakantie heb ik altijd het idee alsof velen hem gratis bij de vliegreis kregen.
Mijn rug is ook verrotquote:Op donderdag 11 maart 2010 11:56 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Ik moet een nieuw bed. Deze is versleten. M'n matras is een soort kuip geworden, en ik heb al een verrotte rug.
kankersnol, jij mocht niet meer klonen van dannyquote:Op donderdag 11 maart 2010 11:56 schreef piettiet het volgende:
[..]
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Ik heb gisteren even wat overleg gepleegd met mijnheer danny. Alles is goed. De problemen zijn de wereld uit geholpenquote:Op donderdag 11 maart 2010 12:00 schreef Devvie het volgende:
[..]
Mijn rug is ook verrot
[..]
kankersnol, jij mocht niet meer klonen van danny
Maar haar niet, maar ik heb het gewassen, dan zit het nooit zo tof.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:02 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Hier wel, en ik werd wakker en mn haar zit goed.
Ritsen en invoegen is hoge wiskunde lijkt het wel. Gister nog. Ik rij op de hoofdbaan, rechts van mij de invoegstrook. 1 auto propt z'n auto voor die van mij de rest rijdt hem gewoon rechts voorbijquote:Op donderdag 11 maart 2010 11:58 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Zijn ook vaak van knarmongolen die zien dat er een file naast de oprit is die op loopsnelheid gaat, dan racen ze die oprit af naar het eind om 'm erin te stampen. met andere worden het verkeer nog trager maken.
Gewoon zodra de oprit en snelweg naast elkaar liggen evensnel gaan rijden als de file en aan het eind invoegen, dat werkt veel beter. Overigens heb je dan ook vaak kookhoofden achter je die denken dat ze het beter weten.![]()
Niks voor een chauffeur, thans ik maak dat niet vaak mee.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:03 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Ritsen en invoegen is hoge wiskunde lijkt het wel. Gister nog. Ik rij op de hoofdbaan, rechts van mij de invoegstrook. 1 auto propt z'n auto voor die van mij de rest rijdt hem gewoon rechts voorbij![]()
En een keer begint een vrachtwagen keihard te toeteren en te flitsen met z'n lampen omdat ik ruimte maak voor een invoegende vrachtwagen. Toen ben ik gewoon helemaal stil gaan staan en m'n middelvinger uit het raam gestoken en pas weer gaan rijden toen de andere vrachtwagen was ingevoegd. Teringlijer.
Ik 6.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:05 schreef Smart_ass het volgende:
Ik heb gewoon iets van 12u geslapen ofzo. Jezus.
Wie ben jij dan?quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:01 schreef piettiet het volgende:
[..]
Ik heb gisteren even wat overleg gepleegd met mijnheer danny. Alles is goed. De problemen zijn de wereld uit geholpen
Ik 7.quote:
Dat komt omdat mensen er niet mee om kunnen gaan. Mensen willen dan ook direct in- en uitvoegen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:06 schreef Smart_ass het volgende:
Ik vind van die in- en uitvoegstroken zo tegelijk ook helemaal niets.
Eitje, pas je snelheid aan en erin steken.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:06 schreef Smart_ass het volgende:
Ik vind van die in- en uitvoegstroken zo tegelijk ook helemaal niets.
Ik droomde vannacht nog dat ik autoreed trouwens.
Gebrek aan inzicht.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:07 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Eitje, pas je snelheid aan en erin steken.
Maar als je niet dagelijks rijd kan de snelweg wel eens even een opgave zijn ja. Ik rijd nu dagelijks en merk hoe erg mijn rijervaring omhoog schiet. Ik rijd beter dan de meeste forensen in hun leasebak. Het is echt zo droevig gesteld met automobilisten tegenwoordig.
Nee, hoezo?quote:
Ja maar vaak zijn ze ook gewoon best kort. En als het dan heel druk is enzo.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:07 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Dat komt omdat mensen er niet mee om kunnen gaan. Mensen willen dan ook direct in- en uitvoegen.Eerst uitvoegen, daarna invoegen. Maar ach, je zal elkaar eens de ruimte geven.
![]()
Wat dat betreft zijn er in Nederland echt een heel stel kansloze zwakzinnige autisten op de weg.
Je ging om 10 uur al plat.quote:
120?!quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:10 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Ja maar vaak zijn ze ook gewoon best kort. En als het dan heel druk is enzo.Bovendien ben ik best wel slecht in dingen inschatten enzo, dus dan kom ik met 120 km/u op zo'n in-/uitvoegstrook af. Ik rijd mezelf nog eens dood.
Ja haha.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:12 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
120?!Meestal kan je beter met 70 aan komen schijten want veel harder gaat het niet.
![]()
En houd 'm hoog in de toeren, dan kom je veel makkelijker mee als je moet gassen. Opzouten met je zuinig rijden, dat houd de boel alleemaar op.
Ja, ik zeg altijd dat ik naar bed ga, maar het komt er feitelijk op neer dat ik dan samen in bed met m'n meissie nog even Prison Break of zo ga kijken, haar nog even volblaf om vervolgens rond 12uur echt te gaan slapen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:11 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Je ging om 10 uur al plat.
Maar dat was zeker een cover up omdat je ging noiken. [wd smiley*]
quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:13 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Ja haha.Ik zat met papa in de auto, dus papa zo remmen!!!!!!!!!!!!!!!
Hij schrok zich dood.
Mja komt ook doordat ik niet vaak rijd. Zou het vaker moeten doen.
Heerlijk hoe mensen dat soms kunnen brengen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:14 schreef BobbyB het volgende:
[..]
haar nog even volblaf om vervolgens rond 12uur echt te gaan slapen.
juist, zuinig rijden is voor boomknuffelaars.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:12 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
120?!Meestal kan je beter met 70 aan komen schijten want veel harder gaat het niet.
![]()
En houd 'm hoog in de toeren, dan kom je veel makkelijker mee als je moet gassen. Opzouten met je zuinig rijden, dat houd de boel alleemaar op.
Wat studeer je!quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:17 schreef WillFerrell het volgende:
Boh ik had zo een honger dat ik nu met mijn tweede pizza bezig ben.
En gang is alles.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:17 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
juist, zuinig rijden is voor boomknuffelaars.
quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:15 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Heerlijk hoe mensen dat soms kunnen brengen.
een beetje doorrijden is altijd goed. Hoewel meer mensen wat hebben aan vooruit denken en daarop anticiperen.quote:
Vooral in de polder.quote:
Maar nu weet je het dubbel.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:19 schreef Smart_ass het volgende:
Ik ben stoer dus ik lees niet terug. En oke.
quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:19 schreef BobbyB het volgende:
[..]Tja, ik had ook de "de liefde bedrijven" kunnen zeggen, maar we leven niet meer in 1900.
Vooruit denken? Anticiperen? Wat zijn dat nou weer voor een moeilijke begrippen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:20 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
een beetje doorrijden is altijd goed. Hoewel meer mensen wat hebben aan vooruit denken en daarop anticiperen.
Een dopje doen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:19 schreef BobbyB het volgende:
[..]Tja, ik had ook de "de liefde bedrijven" kunnen zeggen, maar we leven niet meer in 1900.
quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:21 schreef Smart_ass het volgende:
Ik voel me echt een typische rechtenstudent nu in mijn kekke wit met lichtblauw geruite blousje.
Dat is gewoon blaffen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:22 schreef Chai het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Gebruik dan een andere uitdrukking.
Ja allemaal behalve volblaffen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:24 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Dat is gewoon blaffen.
Hoe noem jij het dan? Je laten nemen, doorsmeren, uitwonen, uitrekken, volstouwen, uithollen?
met zijn linkerhand? zo'n 5xquote:Op donderdag 11 maart 2010 12:24 schreef Smart_ass het volgende:
En hoevaak heeft Bobby seks in de week?
Ik heb een wit overhemd met donkerblauwe ruiten aan.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:21 schreef Smart_ass het volgende:
Ik voel me echt een typische rechtenstudent nu in mijn kekke wit met lichtblauw geruite blousje.
Zonde!quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:23 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Ik had zuks een toffe blouse maar daar kwam kaarsvet op. Na tig keer wassen zie je nu heel wazig die vlek nog, net alsof het sperma is.
Dus die hangt nu te verstoffen in mijn kast.
quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:25 schreef Broekpaling het volgende:
Ik luister radio via Nederland.fm, en daar heb je ook een kanaal kinderradio.fm. Maar die hebben een gaar lettertype en in mijn ooghoek leek het op kinderporno.fm.
Juah. Kleed ik me eindelijk anders dan normaal verneuk ik het.quote:
Zo vaak mogelijk.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:24 schreef Smart_ass het volgende:
En hoevaak heeft Bobby seks in de week?
Make-overprojectje voor de FOK!vrouwen dusquote:Op donderdag 11 maart 2010 12:26 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Juah. Kleed ik me eindelijk anders dan normaal verneuk ik het.Ik heb eigenlijk best saaie kleding als ik erover nadenk.
Damn. Ik voel me achtergesteldquote:Op donderdag 11 maart 2010 12:26 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Zo vaak mogelijk.Doorgaans 6/7 keer of zo.
quote:
Ik zou het niet erg vinden eigenlijk.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:27 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Make-overprojectje voor de FOK!vrouwen dus
Hoeveel kinnen heb je?quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:26 schreef WillFerrell het volgende:
Mijn collega's geloven niet dat ik al twee pizza's verorberd heb.
Ik ook hoor. Maar i don't care.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:26 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Juah. Kleed ik me eindelijk anders dan normaal verneuk ik het.Ik heb eigenlijk best saaie kleding als ik erover nadenk.
quote:
Je moet gewoon een keer samen winkelen met een meisje dan kan zij je helpen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:28 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Ik zou het niet erg vinden eigenlijk.Wil wel wat anders. Maar weet zelf nooit zo goed wat te zoeken. Welke combi's etc.
Hoevaak dan?quote:
Oh dan heb je nog wel een goede relatie schat ik zo in.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:26 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Zo vaak mogelijk.Doorgaans 6/7 keer of zo.
Nouja, ik zou er wel wat leuker uit willen zien qua kleding eigenlijk.quote:
Als in een 'x'je?quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:30 schreef Smart_ass het volgende:
Is het tegenwoordig trouwens stoer om een verwijderde usericon te hebben ofzo? Ik zie allemaal users met zo'n ding.
Zoiets had ik ook.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:30 schreef L0t.. het volgende:
[..]
2 tot 4 ofzoals het aan mij ligt elke dag, maarja, ik heb verder ook niets te doen
Waar?quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:30 schreef Smart_ass het volgende:
Is het tegenwoordig trouwens stoer om een verwijderde usericon te hebben ofzo? Ik zie allemaal users met zo'n ding.
Als ik er qua kleding leuker uit zou zien dan zou dat niet stroken met mijn persoonlijkheid.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:30 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Nouja, ik zou er wel wat leuker uit willen zien qua kleding eigenlijk.En nee, niet om te scoren.
Waar koop je meestal je kleding?quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:30 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Nouja, ik zou er wel wat leuker uit willen zien qua kleding eigenlijk.En nee, niet om te scoren.
Ik heb het ook een periode gedaan. Ik moet zeggen, je krijg er wel aandacht door.quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:30 schreef Smart_ass het volgende:
Is het tegenwoordig trouwens stoer om een verwijderde usericon te hebben ofzo? Ik zie allemaal users met zo'n ding.
zozo, need a hand?quote:Op donderdag 11 maart 2010 12:30 schreef L0t.. het volgende:
[..]
2 tot 4 ofzoals het aan mij ligt elke dag, maarja, ik heb verder ook niets te doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |