abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_79005631
Zoals je misschien wel weet zijn wij vorige week ouders geworden van een mooie zoon.
Nu blijkt hij alleen een erge allergie te hebben en hij is ontzettend benauwd. Allergie voor honden... (#8)

Wij vinden dit zo erg. En heel moeilijk. Maar we moeten dus met spoed (binnen enkele dagen anders volgt ziekenhuis opname voor onze jonge man) een ander onderkomen hebben voor Bailey. Het hoeft niet meteen een vast adres te zijn, het zou al super zijn als iemand hem tijdelijk in huis wilt nemen totdat er een goed tehuis gevonden is voor hem. Want dat verdient hij. En ooh wat doet dit pijn zeg......... (#8)

Bailey, wordt in aug 2010 4 jaar jong. Reu. Niet gecastreerd.
Kan met kinderen, kan in de auto. In de bench of los in de woonkamer.
Alles krijgen ze mee. Bench, z'n opblaasbare dure (net nieuwe) kussen. Botten, snoepjes, riemen, hondenjas echt alles!!!! Als ze maar heeeeel goed voor hem zijn...

Hij heeft geen medische problemen. Is kern gezond!!! Ze dachten eerst dat hij artrose zou hebben, maar dit bleek een zware kneusing te zijn geweest want op de foto's is niets meer te zien.

Verder is hij heel lief, speelt en knuffel... Hij kan los lopen. Kent de commando's zit, af,. blijf hier.

Echt een allermans vriend. Niet dominant naar andere honden. Kan met ieder hond overweg.
Kan alleen thuis zijn zonder problemen. Maar dit liefst niet te vaak en te lang! Omdat ik dat zielig vind!

Houdt van lekkere lange wandelingen in de natuur, of gewoon door dorpen/steden...

We moeten echt voor as zondag een oplossing gevonden hebben, want dan gaat mijn vriend weer werken (buitenland chauffeur) en ik zit zonder rijbewijs. En een ziek kind, dat kan gewoon weg niet.

  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 donderdag 11 maart 2010 @ 10:41:23 #2
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_79005703
Asiel?
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_79005754
tvp.
Kan je niet gewoon een buitenhok voor hem maken.
pi_79005800
Wel jammer dat de hond er weer de dupe van word, ik snap dat het vervelend is voor je baby (nog gefeliciteerd) maar een hond is net zo goed een deel van je gezin.
All good things are wild and free.
pi_79005878
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:44 schreef tliciouz het volgende:
Wel jammer dat de hond er weer de dupe van word, ik snap dat het vervelend is voor je baby (nog gefeliciteerd) maar een hond is net zo goed een deel van je gezin.
Wat moet je dan? Een nieuw tehuis vinden voor je kind? Net alsof je kunt weten dat die allergisch geboren wordt.
pi_79005916
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:44 schreef tliciouz het volgende:
Wel jammer dat de hond er weer de dupe van word, ik snap dat het vervelend is voor je baby (nog gefeliciteerd) maar een hond is net zo goed een deel van je gezin.
je kunt ook het kind naar het asiel sturen Vrij logisch dat de hond er de dupe van word.
pi_79005934
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:45 schreef Portalis het volgende:

[..]
Net alsof je kunt weten dat die allergisch geboren wordt.
Daar kies je toch voor?
pi_79006007
Heb je je kat ook al de deur uitgedaan?
Lijkt mij dat die er ook uit moet.
pi_79006020
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:45 schreef Portalis het volgende:

[..]

Wat moet je dan? Een nieuw tehuis vinden voor je kind? Net alsof je kunt weten dat die allergisch geboren wordt.
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:46 schreef Keiichi het volgende:

[..]

je kunt ook het kind naar het asiel sturen Vrij logisch dat de hond er de dupe van word.
Tuurlijk niet. Maar als je een hond neemt en een kinderwens heb kun je daar wel over nadenken als je een hond aanschaft en aan kinderen begint, heel veel kinderen zijn op jonge leeftijd allergisch voor honden/katten meestal gaat het na een tijd vanzelf weer over.
All good things are wild and free.
pi_79006048
Ik snap het ook echt niet. Maak dan iets buiten ofzo maar zorg ervoor dat je hond kan bljiven.
Wellicht is kind over een jaar niet meer allergisch (als ie dat al is......)
pi_79006062
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:49 schreef Svlad_Cjelli het volgende:
Heb je je kat ook al de deur uitgedaan?
Lijkt mij dat die er ook uit moet.
quote:
Hond: Bailey
Hond: Puk
Poes: Luna
Poes: Bellie
En de andere hond?
pi_79006185
En de andere kat?
  donderdag 11 maart 2010 @ 10:57:21 #13
290081 VitaminWater
Geen ondertitel
pi_79006355
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:52 schreef Svlad_Cjelli het volgende:
En de andere kat?
Die zijn al verkocht aan de lokale Chinees!
Ik heb geen signature.
  PR/Manusje van alles donderdag 11 maart 2010 @ 10:57:52 #14
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_79006377
is het al 100% zeker dat het door de hond komt dan?
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
pi_79006431
mijn ouders!

En een kind wat zo benauwd is, gun je niemand. Doodeng en heel zielig.
pi_79006567
In het maandblad Gezondheidsnieuws, december 2002.

Staat, een artikel geschreven door de journaliste Lauret van Voorene. Zij runt samen met haar man het Huisdieren Informatiecentrum Animed. Zij vermeldt dat helaas kinderartsen bij gebleken allergie van het kindje, als eerste adviseren het huisdier weg te doen.

Een wetenschappelijk onderzoek aan de Universiteit van Göteborg heeft uitgewezen dat kinderen, die het eerste levensjaar opgroeien met een hond of kat, in hun latere leven minder allergieën of astma ontwikkelen, dan leeftijdgenootjes die het zonder dat aangename gezelschap moeten stellen. Tevens bleek dat veel kinderen allergisch zijn voor de vlooienband of de wormbesmetting van het dier. Overigens blijken mannelijke dieren meer allergische klachten te geven dan vrouwelijke dieren. Lauret stelt verder dat, mensen niet allergisch zijn voor de haren van het dier, maar voor de zich daarop bevindende eiwitten, die oplosbaar zijn in water.

De kat of hond 2x per week baden in lauw water (al jong aan wennen) of afnemen met een washandje zou de klachten kunnen doen verminderen of zelfs voorkomen. Uit genoemd onderzoek komt overigens ook naar voren dat cavia's en hamsters de grootste veroorzakers zijn van allergieën, gevolgd door katten. Zij adviseert overigens bij hoesten, niezen, verstopte neuzen of eczeem als overgevoeligheidsreactie, het middel Pollinosan te gebruiken om de klachten beheersbaar te maken. Tenslotte concludeert Lauret, dat veel kinderen gelukkig over allergieën heen groeien.
  Moderator donderdag 11 maart 2010 @ 11:04:11 #17
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_79006631
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:44 schreef tliciouz het volgende:
Wel jammer dat de hond er weer de dupe van word, ik snap dat het vervelend is voor je baby (nog gefeliciteerd) maar een hond is net zo goed een deel van je gezin.

Kom op zeg, als de gezondheid van je kind gaat lijden onder een huisdier dan is een anders huisje zoeken voor het dier echt niet gek hoor

Jeumig, wat sneu zeg.

Maar is het al zeker dan dat het van de dieren komt, Ymme?
Misschien is het alleen de katten of alleen de hond en hoef je niet alles weg te doen
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
pi_79006749
Ohh wat naar.. Dit zou echt mijn allerergste doemscenario zijn... Krijg je een kindje, helemaal blij, hij is gezond, en dan blijkt hij zo zwaar allergisch te zijn dat je huisdier weg moet...

Ik weet niet wat je precies zoekt voor Bailey maar wij hebben vroeger vaak opgepast op allerlei honden (ook boxers) en na overleg met mijn moeder staat zij er eventueel wel voor open om hem tijdelijk op te vangen als jullie nood erg hoog is (mijn vader heb ik nog niet kunnen bereiken maar hij heeft er denk ik niet zoveel problemen mee). Bailey zou dan wel aan een aantal voorwaarden moeten voldoen, namelijk goed overweg kunnen met ons, onze 2 teefjes, de poezen, en alle andere beesten hier (oa kippen en schapen). Daarvoor zou je dan met hem op intake moeten komen om te kijken hoe het gaat en te zien of het klikt (zo deden we dat vroeger ook altijd met potentiële logees). Als het goed zou gaan zouden we hem dan een poosje hier kunnen hebben terwijl jullie een permanent huis voor hem zoeken. Ik hoop dat we je hier in ieder geval een beetje mee kunnen helpen.

Oh ja, heeft hij een stamboom? Dan zou je hem namelijk eventueel via de rasvereniging kunnen herplaatsen. Of misschien wil zijn fokker (als jullie daar een goed contact mee hadden) hem dan wel tijdelijk terugnemen.
"If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are." ~ Terry Pratchett.
Kom eens kijken F&F / Op de Beestenboerderij, Deel III!
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:07:08 #19
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_79006773
Je hebt toch meer dieren of niet?
Waarom moet alleen deze weg?
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_79006868
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:07 schreef oh-oh het volgende:
Je hebt toch meer dieren of niet?
Waarom moet alleen deze weg?
Ja uuh dat dus.

4 beesten, eentje naar je ouders, en deze moet weg?

Wat doe je met de andere 2 dan
pi_79006876
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:04 schreef senesta het volgende:

[..]

Kom op zeg, als de gezondheid van je kind gaat lijden onder een huisdier dan is een anders huisje zoeken voor het dier echt niet gek hoor

Jeumig, wat sneu zeg.

Maar is het al zeker dan dat het van de dieren komt, Ymme?
Misschien is het alleen de katten of alleen de hond en hoef je niet alles weg te doen
Ik zeg ook niet dat je kind er onder moet gaan lijden, natuurlijk is gezondheid van je kind belangrijk. Ik doel er alleen op dat als je een hond aanschaft en je een kinderwens hebt je wel over zulke dingen had na kunnen denken. En heel vaak gaat zon allergie snel weer over. Mensen doen altijd zo makkelijk over dieren. Dat is pas sneu.
All good things are wild and free.
  Moderator donderdag 11 maart 2010 @ 11:10:00 #22
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_79006908
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:06 schreef Miss_Isis het volgende:
Ohh wat naar.. Dit zou echt mijn allerergste doemscenario zijn... Krijg je een kindje, helemaal blij, hij is gezond, en dan blijkt hij zo zwaar allergisch te zijn dat je huisdier weg moet...

Ik weet niet wat je precies zoekt voor Bailey maar wij hebben vroeger vaak opgepast op allerlei honden (ook boxers) en na overleg met mijn moeder staat zij er eventueel wel voor open om hem tijdelijk op te vangen als jullie nood erg hoog is (mijn vader heb ik nog niet kunnen bereiken maar hij heeft er denk ik niet zoveel problemen mee). Bailey zou dan wel aan een aantal voorwaarden moeten voldoen, namelijk goed overweg kunnen met ons, onze 2 teefjes, de poezen, en alle andere beesten hier (oa kippen en schapen). Daarvoor zou je dan met hem op intake moeten komen om te kijken hoe het gaat en te zien of het klikt (zo deden we dat vroeger ook altijd met potentiële logees). Als het goed zou gaan zouden we hem dan een poosje hier kunnen hebben terwijl jullie een permanent huis voor hem zoeken. Ik hoop dat we je hier in ieder geval een beetje mee kunnen helpen.

Oh ja, heeft hij een stamboom? Dan zou je hem namelijk eventueel via de rasvereniging kunnen herplaatsen. Of misschien wil zijn fokker (als jullie daar een goed contact mee hadden) hem dan wel tijdelijk terugnemen.
Heel goed advies! Die willen ook heel vaak graag meehelpen zoeken naar een nieuw gouden mandje als het nodig is.
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
pi_79006981
Eens met tliciouz, kind is net een paar dagen en nu moet hond al zo snel mogelijk weg.
Er is heus wel een andere tijdelijke oplossing. Lekker makkelijk zo.

No way dat mijn dieren hiervoor weg moeten, zijn wel andere oplossingen en wellicht is de allergie zo voorbij.
pi_79007061
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:11 schreef -moppie- het volgende:
Eens met tliciouz, kind is net een paar dagen en nu moet hond al zo snel mogelijk weg.
Er is heus wel een andere tijdelijke oplossing. Lekker makkelijk zo.

No way dat mijn dieren hiervoor weg moeten, zijn wel andere oplossingen en wellicht is de allergie zo voorbij.
Voor beiden is wat te zeggen natuurlijk. Maar vind het ook beetje erg raar als je kindje een weekje is ofzo en je nu al weet dat het aan precies die hond ligt en die als enige meteen direct eruit moet
pi_79007109
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:11 schreef -moppie- het volgende:
Eens met tliciouz, kind is net een paar dagen en nu moet hond al zo snel mogelijk weg.
Er is heus wel een andere tijdelijke oplossing. Lekker makkelijk zo.

No way dat mijn dieren hiervoor weg moeten, zijn wel andere oplossingen en wellicht is de allergie zo voorbij.
Dat dus. Mijn dieren zijn net zo belangrijk als mijn kinderen. (ik heb nog geen kinderen maar stel dat)
All good things are wild and free.
  Moderator donderdag 11 maart 2010 @ 11:14:35 #26
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_79007128
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:09 schreef tliciouz het volgende:

[..]

Ik zeg ook niet dat je kind er onder moet gaan lijden, natuurlijk is gezondheid van je kind belangrijk. Ik doel er alleen op dat als je een hond aanschaft en je een kinderwens hebt je wel over zulke dingen had na kunnen denken. En heel vaak gaat zon allergie snel weer over. Mensen doen altijd zo makkelijk over dieren. Dat is pas sneu.
En waaruit maak jij op dat zij er makkelijk over denkt? Ik vind dat jij wel heel makkelijk een conclusie en oordeel velt.

Als een arts mij het dringende advies zou geven om mijn huisdieren weg te doen omdat de gezondheid van mijn kind op het spel staat, met zelfs een ziekenhuisopname in het vooruitzicht....dan zou ik ook met heel erg veel pijn in mijn hart een ander huisje voor mijn dieren zoeken.
En helemaal als kinderen benauwd zijn ervan zeg, heb je wel eens een echt benauwd kind meegemaakt?

En hoezo moet je daar rekening mee houden voor je dier neemt? Een allergie kan zich ook later ontwikkelen dat is niet echt iets waar je rekening mee kunt houden denk ik.

Maar ik zou het wel helemaal zeker willen weten
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
pi_79007181
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:13 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Voor beiden is wat te zeggen natuurlijk. Maar vind het ook beetje erg raar als je kindje een weekje is ofzo en je nu al weet dat het aan precies die hond ligt en die als enige meteen direct eruit moet
ik dacht dat dat 'mijn ouders' betekende dat de andere dieren naar haar ouders kunnen? Misschien hebben die geen plek ofzo voor een grote hond als een boxer? En, zoals gezegd Ymme, wij willen eventueel wel een tijdje Bailey opvangen zodat je rustig(er) op zoek kan naar een permanente oplossing (en eventueel kunt kijken of de afwezigheid van Bailey echt invloed heeft op de allergie van je kindje).
"If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are." ~ Terry Pratchett.
Kom eens kijken F&F / Op de Beestenboerderij, Deel III!
pi_79007185
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:39 schreef ymme het volgende:
Houdt van lekkere lange wandelingen in de natuur, of gewoon door dorpen/steden...
Waarom kan ik me nou die lange wandelingen niet voorstellen
pi_79007294
Sorry Ymme maar in een vorig bericht van je in het baby topic schrijf je dat de baby volgende woensdag mee naar huis mag.Dit schreef je vorige week.
Hoe kan je nu weten dat hij allergisch is voor de hond.De baby is pas een paar uur bij je thuis.Volgens mij wordt het je allemaal een beetje teveel thuis zonder man maar met een baby en past het uitlaten van de hond niet meer in je straatje.
Klopt dit een beetje?
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:24:04 #30
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_79007486
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:18 schreef Svlad_Cjelli het volgende:
Sorry Ymme maar in een vorig bericht van je in het baby topic schrijf je dat de baby volgende woensdag mee naar huis mag.Dit schreef je vorige week.
Hoe kan je nu weten dat hij allergisch is voor de hond.De baby is pas een paar uur bij je thuis.Volgens mij wordt het je allemaal een beetje teveel thuis zonder man maar met een baby en past het uitlaten van de hond niet meer in je straatje.
Klopt dit een beetje?
Dat is precies het idee wat ik er bij heb hoor, vooral omdat ie weg moet voordat je man gaat werken...
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:24:53 #31
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_79007525
typisch een Ymme topic
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
pi_79007551
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:18 schreef Svlad_Cjelli het volgende:
Sorry Ymme maar in een vorig bericht van je in het baby topic schrijf je dat de baby volgende woensdag mee naar huis mag.Dit schreef je vorige week.
Hoe kan je nu weten dat hij allergisch is voor de hond.De baby is pas een paar uur bij je thuis.Volgens mij wordt het je allemaal een beetje teveel thuis zonder man maar met een baby en past het uitlaten van de hond niet meer in je straatje.
Klopt dit een beetje?
Als dat zo is dan hoop ik voor de hond dat hij snel een liefdevol baasje krijgt die hem niet zomaar dumpt.
Echt dat soort mensen
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:25:37 #33
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_79007557
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:24 schreef Qwea het volgende:
typisch een Ymme topic
Wat dat betreft stemt ze nimmer teleur!
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_79007657
Is de baby wegdoen geen optie.Is wel een stuk makkelijker.
pi_79007690
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:28 schreef Svlad_Cjelli het volgende:
Is de baby wegdoen geen optie.Is wel een stuk makkelijker.
Heb je in ieder geval niet meer van die korte nachten.
Sjonge jonge zeg, wat een mens.
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:30:29 #36
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_79007737
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:29 schreef -moppie- het volgende:

[..]

Heb je in ieder geval niet meer van die korte nachten.
Sjonge jonge zeg, wat een mens.
Een hond heb je minder last van dan een kind ik stem voor het kind dumpen
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 11 maart 2010 @ 11:31:09 #37
163650 Greys
pi_79007762
Ik vind het ook wat gek dat je nu binnen een dag al weet dat het specifiek een hondenallergie is?
Hebben ze dat zo snel kunnen testen dan?

Anyway, ik hoop dat je snel een goed baasje vindt voor Bailey, want zo te horen verdient hij dat.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 11 maart 2010 @ 11:31:44 #38
163650 Greys
pi_79007783
En de 'dump je kind' reacties zijn wel érg voorspelbaar hier hoor
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_79007787
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:30 schreef Qwea het volgende:

[..]

Een hond heb je minder last van dan een kind ik stem voor het kind dumpen
Ik ook, dan hoef je niet aan de hele nieuwe situatie te wennen en uit te vogelen wanneer je de hond moet uitlaten of moet stofzuigen als het kind slaapt.
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:33:05 #40
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_79007839
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:31 schreef -moppie- het volgende:

[..]

Ik ook, dan hoef je niet aan de hele nieuwe situatie te wennen en uit te vogelen wanneer je de hond moet uitlaten of moet stofzuigen als het kind slaapt.
En je ligt geen nachtenlang wakker, het de hond word niet ongewenst zwanger of bezwangerd iemand, de hond heeft geen strontluiers, en kost stukken minder geld.



Woei
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:33:31 #41
245087 ueberduitser
grootgrondbezitter
pi_79007856
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:18 schreef Svlad_Cjelli het volgende:
Sorry Ymme maar in een vorig bericht van je in het baby topic schrijf je dat de baby volgende woensdag mee naar huis mag.Dit schreef je vorige week.
Hoe kan je nu weten dat hij allergisch is voor de hond.De baby is pas een paar uur bij je thuis.Volgens mij wordt het je allemaal een beetje teveel thuis zonder man maar met een baby en past het uitlaten van de hond niet meer in je straatje.
Klopt dit een beetje?
zelfde gedachte hier....;(

sneu voor de hond, nog sneuerdersterder voor de huidige baasjes
pi_79007865
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:31 schreef -moppie- het volgende:

[..]

Ik ook, dan hoef je niet aan de hele nieuwe situatie te wennen en uit te vogelen wanneer je de hond moet uitlaten of moet stofzuigen als het kind slaapt.
En de hond is natuurlijk al zindelijk! Tenminste dat mag ik hopen.
All good things are wild and free.
pi_79007899
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:33 schreef Qwea het volgende:

[..]

En je ligt geen nachtenlang wakker, het de hond word niet ongewenst zwanger of bezwangerd iemand, de hond heeft geen strontluiers, en kost stukken minder geld.



Woei
We zitten helemaal op 1 lijn.. de keus kan toch niet moeilijk zijn.
Maar wellicht geeft de hond niet genoeg aandacht al die dagen dat manlief van huis is.
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:34:58 #44
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_79007910
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:33 schreef tliciouz het volgende:

[..]

En de hond is natuurlijk al zindelijk! Tenminste dat mag ik hopen.
Ik zie een win-win situatie

Dus Ymme, dump je kind! Ik weet nog wel een goot

-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:35:27 #45
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_79007927
Edit: Ook niet nodig

[ Bericht 71% gewijzigd door senesta op 11-03-2010 11:39:06 ]
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:35:47 #46
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_79007939
ik moet even naar de dokter, zorg ff dat ik wat te lachen heb als ik terug ben graag
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:36:28 #47
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_79007965
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:14 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Dat dus. Mijn dieren zijn net zo belangrijk als mijn kinderen. (ik heb nog geen kinderen maar stel dat)
Dat is lekker makkelijk roepen als je niet gehinderd bent door de ervaring.
Als jij een kind krijgt en je dier veroorzaakt daarbij een probleem, dan gaat je kind ook voor, en is je dier echt niet net zo belangrijk.

Maar goed, dat zul je blijven ontkennen tot het probleem daar is, geeft niet
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_79007966
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:18 schreef Svlad_Cjelli het volgende:
Sorry Ymme maar in een vorig bericht van je in het baby topic schrijf je dat de baby volgende woensdag mee naar huis mag.Dit schreef je vorige week.
Hoe kan je nu weten dat hij allergisch is voor de hond.De baby is pas een paar uur bij je thuis.Volgens mij wordt het je allemaal een beetje teveel thuis zonder man maar met een baby en past het uitlaten van de hond niet meer in je straatje.
Klopt dit een beetje?
dit was exact mijn gedachte toen ik het topic met ymme's naam zag...

arm beest
Ja doei.
  Donald Duck held donderdag 11 maart 2010 @ 11:39:28 #49
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_79008076
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:44 schreef tliciouz het volgende:
Wel jammer dat de hond er weer de dupe van word, ik snap dat het vervelend is voor je baby (nog gefeliciteerd) maar een hond is net zo goed een deel van je gezin.
Een hond is maar een dier. Je kind staat daar toch heel ver boven.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_79008120
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:31 schreef Greys het volgende:
Ik vind het ook wat gek dat je nu binnen een dag al weet dat het specifiek een hondenallergie is?
Hebben ze dat zo snel kunnen testen dan?

Anyway, ik hoop dat je snel een goed baasje vindt voor Bailey, want zo te horen verdient hij dat.
Sluit me bij beide punten aan.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_79008132
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:36 schreef Leandra het volgende:

[..]

Dat is lekker makkelijk roepen als je niet gehinderd bent door de ervaring.
Als jij een kind krijgt en je dier veroorzaakt daarbij een probleem, dan gaat je kind ook voor, en is je dier echt niet net zo belangrijk.

Maar goed, dat zul je blijven ontkennen tot het probleem daar is, geeft niet
Ik zal dan sowieso zorgen dat ik van te voren geregeld heb dat ik bij iemand bekends die de hond ook kent en waar hij zich op zijn gemak voelt terecht kan. Een hond is voor mij net zo goed een mens en hebben dus ook gevoelens.
All good things are wild and free.
pi_79008176
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:18 schreef Svlad_Cjelli het volgende:
Sorry Ymme maar in een vorig bericht van je in het baby topic schrijf je dat de baby volgende woensdag mee naar huis mag.Dit schreef je vorige week.
Hoe kan je nu weten dat hij allergisch is voor de hond.De baby is pas een paar uur bij je thuis.Volgens mij wordt het je allemaal een beetje teveel thuis zonder man maar met een baby en past het uitlaten van de hond niet meer in je straatje.
Klopt dit een beetje?
Zou wel sneu zijn. Want TS kan dan nooit meer serieus genomen worden.
Hee. Zeg nou zelf, ik ben toch gewoon een hartstikke lekker ding? TOch?
pi_79008308
Jezus wat loopt iedereen TS direct aan te vallen zeg
Alsof iemand kan voorzien dat je kind een allergie heeft.. de gezondheid van een kind is toch tientallen malen belangrijker dan je huisdier, hoeveel je ook van 'm houdt.
pi_79008334
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:45 schreef picodealion het volgende:
Jezus wat loopt iedereen TS direct aan te vallen zeg
Alsof iemand kan voorzien dat je kind een allergie heeft.. de gezondheid van een kind is toch tientallen malen belangrijker dan je huisdier, hoeveel je ook van 'm houdt.
Als je even het bericht hier boven je leest.
All good things are wild and free.
  Moderator donderdag 11 maart 2010 @ 11:46:24 #55
155227 crew  Guppy
dus
pi_79008343
Ymme, maak jezelf er zeker van dat het echt je huisdieren zijn waar je kindje allergisch voor is. Misschien is het wel iets anders, het kan zoveel zijn!

Gun de dokters de tijd om het uit te zoeken.

Straks zijn je huisdieren de deur uit, is je vriend weg en zit jij (zonder rijbewijs) met een kind wat nog steeds ziek is. Daar heb je ook niks aan.

Misschien kan de hond een paar dagen bij een vriendin logeren? Dan kun je zien of je kindje zich beter gaat voelen. Is dat niet het geval, dan ligt het waarschijnlijk ook niet aan de hond.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
pi_79008374
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:46 schreef tliciouz het volgende:

[..]

Als je even het bericht hier boven je leest.
Dat daar vragen over zijn snap ik, maar nog voor ze de kans heeft hierover uitleg te geven is ze alweer aan de schandpaal genageld.
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 11 maart 2010 @ 11:47:13 #57
163650 Greys
pi_79008380
De hond heeft een nieuw baasje nodig.

Dus het geloven-we-d'r-wel-of-niet-en-anders-dump-je-je-kind-maar tribunaal is klaar nu.
Open daar maar een ander topic over anders, over allergieën voor huisdieren en het al dan niet daarom je huisdier wegdoen.

Ja, de reden is nogal vaag hier.
Ja, het is sneu voor de hond.

Maar een topic vol aanvallen en verwijten leidt er toe dat het topic gesloten wordt en daar lijkt de hond me nou net niet bij gebaat
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_79008493
Greys, de baby is sinds gisteren pas thuis... en nu is al onderzocht dat de kleine allergisch is voor honden?

Wees dan eerlijk. Gadverdamme.
Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:52:03 #59
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_79008550
Als je echt voor je dieren gaat, dan wil je dat toch zelf echt helemaal uitsluiten lijkt me , en dat weet je niet als een baby 1 dag thuis is, ook niet als ie 1 week thuis is.
Maar goed, ze wil dr schijnbaar echt graag vanaf, dan is de hond ieg beter af als ie snel weg is daar
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
  Moderator donderdag 11 maart 2010 @ 11:56:29 #60
155227 crew  Guppy
dus
pi_79008721
Ik stel voor, hond een tijdje uit logeren doen Kun je zien of het aan de hond ligt, zonder dat je overhaast beslissingen moet nemen.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 11 maart 2010 @ 11:59:20 #61
163650 Greys
pi_79008844
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:50 schreef CartWOman het volgende:
Greys, de baby is sinds gisteren pas thuis... en nu is al onderzocht dat de kleine allergisch is voor honden?

Wees dan eerlijk. Gadverdamme.
Dat weet ik en dat schreef ik eerder ook al in dit topic dat ik dat ook gek vind.
Maar wel of geen eerlijk baasje is hier niet het belangrijkste, dat is de hond.

En we kunnen hier met zijn allen over elkaar heen gaan vallen over hoe erg het allemaal is, Ymme gaat daardoor echt niet ineens zeggen 'Nou vooruit! Het is niet zo, hij blijft!'.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_79009153
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:59 schreef Greys het volgende:

[..]

Dat weet ik en dat schreef ik eerder ook al in dit topic dat ik dat ook gek vind.
Maar wel of geen eerlijk baasje is hier niet het belangrijkste, dat is de hond.

En we kunnen hier met zijn allen over elkaar heen gaan vallen over hoe erg het allemaal is, Ymme gaat daardoor echt niet ineens zeggen 'Nou vooruit! Het is niet zo, hij blijft!'.
Natuurlijk gaat het hier nu om de hond, en ik hoop dat 'ie snel een baasje krijgt die 'm wél verdient.

Maar het gaat mij om de valse voorwendselen, daar lezen mensen echt niet overheen, dat weet jij ook. Als ze eerlijk was geweest waren er ook vervelende reacties gekomen maar daar kun je qua moderatie iets mee, niet met een vette leugen.
Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
pi_79009189
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:59 schreef Greys het volgende:


Maar wel of geen eerlijk baasje is hier niet het belangrijkste, dat is de hond.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 11 maart 2010 @ 12:13:34 #64
163650 Greys
pi_79009391
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:07 schreef CartWOman het volgende:

[..]

Natuurlijk gaat het hier nu om de hond, en ik hoop dat 'ie snel een baasje krijgt die 'm wél verdient.

Maar het gaat mij om de valse voorwendselen, daar lezen mensen echt niet overheen, dat weet jij ook. Als ze eerlijk was geweest waren er ook vervelende reacties gekomen maar daar kun je qua moderatie iets mee, niet met een vette leugen.
Wel of geen vette leugen zullen we waarschijnlijk nooit weten.
En zelfs al is het een leugen, dan nog (juist??) verdient de hond een goed huis.
Dat laatste sneeuwt volledig onder als we ons gaan richten op het 'wel of geen leugen'.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_79009433
quote:
Op [b]woensdag 10 maart 2010 10:39 schreef ymme het volgende:[/b]
-knip verhaal dat kind naar huis mag---
quote:
Op [b]donderdag 11 maart 2010 10:39 schreef ymme het volgende:[/b]

--knip hond weg---

Wauw, je hebt het bijna 24 uur geprobeerd...
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 11 maart 2010 @ 12:20:46 #66
163650 Greys
pi_79009665
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:56 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik stel voor, hond een tijdje uit logeren doen Kun je zien of het aan de hond ligt, zonder dat je overhaast beslissingen moet nemen.
Dat lijkt me nou een uitstekend idee.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  donderdag 11 maart 2010 @ 12:22:01 #67
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_79009709
TS is ineens verdwenen. Zelf ook ademhalingsklachten van het topic denk ik.
pi_79009731
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:20 schreef Greys het volgende:

[..]

Dat lijkt me nou een uitstekend idee.
Mij niet, ik denk dat een hond beter af is bij een ander baasje waar hij/zij wel welkom is.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie donderdag 11 maart 2010 @ 12:25:07 #69
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_79009823
Idd, laat eerst de twee honden eens een week of 2 ergens logeren, en laat later eens de katten ergens een week of 2 logeren.
zorg dat t huis goed schoon is, en bekijk dan hoe of wat.

denk niet dat je op 1 dagje een kindje thuis uit t ziekenhuis, al een goede uitslag kunt hebben waaruit blijkt dat Mart allergisch is voor 1 hond.

Misschien is de benauwdheid die je hier noemt wel t gevolg van de overstap ziekenhuis thuis, als in dat t in t ziekenhuis misschien wel schoner/hygiënischer was.
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_79009827
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:20 schreef Greys het volgende:

[..]

Dat lijkt me nou een uitstekend idee.
Nee lieverd, de hond moet weg, punt.
Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
pi_79009942
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:22 schreef Armageddon het volgende:
TS is ineens verdwenen. Zelf ook ademhalingsklachten van het topic denk ik.
All good things are wild and free.
pi_79010013
Zet de hond anders liefdevol op marktplaats...
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_79010061
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:29 schreef Ticootje het volgende:
Zet de hond anders liefdevol op marktplaats...
of op het boxerforum waar ze lid van is....
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_79010074
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:22 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Mij niet, ik denk dat een hond beter af is bij een ander baasje waar hij/zij wel welkom is.

Ik zeg ook heel kort door de bocht; doe maar gewoon naar een nieuw baasje waar hij idd welkom is en waar het stabiel is.
Die onzekerheid, of logeren, neh
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  donderdag 11 maart 2010 @ 12:31:51 #75
1394 Tazz
Vakmanschap is... *hips*
pi_79010118
Geen V&A topic? Zet de hond op marktplaats en bij spoed, klop aan bij het asiel in de buurt.
Maar, wel vreemd dat er al zo gauw is vastgesteld dat de allergie van de hond vandaan komt, ben je al bij een allergeloog langsgeweest dan? Die in Arnhem werkt met een wachtlijst van een paar maanden!
Ik weet namelijk niet of een kinderarts dit vast kan stellen.
"ooit geweten wat je allemaal met de beugel van een Grolsch flesje kan doen???"
  Donald Duck held donderdag 11 maart 2010 @ 12:32:45 #76
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_79010154
De reacties hier zijn weer echt typisch voor dit subforum.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_79010159
Ymme
pi_79010164
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:31 schreef Tazz het volgende:
Geen V&A topic? Zet de hond op marktplaats en bij spoed, klop aan bij het asiel in de buurt.
Maar, wel vreemd dat er al zo gauw is vastgesteld dat de allergie van de hond vandaan komt, ben je al bij een allergeloog langsgeweest dan? Die in Arnhem werkt met een wachtlijst van een paar maanden!
Ik weet namelijk niet of een kinderarts dit vast kan stellen.
In elk geval niet binnen 24 uur....

Allergie testen dat duurt wel even...
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_79010166
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:31 schreef Tazz het volgende:
Geen V&A topic? Zet de hond op marktplaats en bij spoed, klop aan bij het asiel in de buurt.
Maar, wel vreemd dat er al zo gauw is vastgesteld dat de allergie van de hond vandaan komt, ben je al bij een allergeloog langsgeweest dan? Die in Arnhem werkt met een wachtlijst van een paar maanden!
Ik weet namelijk niet of een kinderarts dit vast kan stellen.
een allergietest is ook pas echt goed te doen als een kind minstens 4 jaar is!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_79010201
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:32 schreef __Saviour__ het volgende:
De reacties hier zijn weer echt typisch voor dit subforum.
Anders lees je het hele topic even en verdiep je je in TS.

Ze heeft dr kind nog geen 24 uur thuis en weet zogezegd al zeker dat het aan de hond ligt, alhoewel ze ook 3 anderen huisdieren heeft.

Zeg dan gewoon dat je het beest zat ben of het niet meer kan handelen met een kind ermee, maar ga geen kutsmoezen maken of zelf aannames over een evt allergie doen
pi_79010233
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:32 schreef Loveless85 het volgende:
Ymme

Nou hè?
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_79010280
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:32 schreef __Saviour__ het volgende:
De reacties hier zijn weer echt typisch voor dit subforum.
Heet geen drol te maken met dit subforum hoor, als een kind wérkelijk die allergie lijkt te bezitten en vreselijk last heeft zal je weinig mensen horen klagen.
Mevrouw in kwestie maakt er om de zoveel tijd een potje van en hoe kan een kind in 1 dag allergie hebben?
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  donderdag 11 maart 2010 @ 12:36:18 #83
1394 Tazz
Vakmanschap is... *hips*
pi_79010315
vanuit baby topic
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 10:39 schreef ymme het volgende:
Maar we werden zojuist gebeld door het ziekenhuis, Mart mag zo dadelijk met ons mee naar huis!

Een dag eerder dan verwacht. Het infuus is gesneuveld. En nu moet hij vandaag nog één keer antibiotica via een spuitje in z'n mond. Maar dat kunnen we thuis!
Met antibiotica zijn de allergische reacties ook niet echt optimaal...
"ooit geweten wat je allemaal met de beugel van een Grolsch flesje kan doen???"
  donderdag 11 maart 2010 @ 12:37:17 #84
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_79010359
Als ik alles goed begrijp staat dat kind dus over een aantal maanden ook op marktplaats omdat TS dan een cursus kantklossen is gestart?
pi_79010366
quote:
laatste bezoek: 1 uur, 31 minuten geleden.
Ze is allergisch voor F&F

Over 24 uur zal ze F&F wegdoen denk ik
pi_79010393
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:36 schreef Tazz het volgende:
vanuit baby topic
[..]

Met antibiotica zijn de allergische reacties ook niet echt optimaal...
Echt geweldig.

Zeg dan gewoon dat je van het beest af wil, maar ga niet een heel verhaal er omheen verzinnen
  donderdag 11 maart 2010 @ 12:38:27 #87
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_79010404
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:36 schreef Tazz het volgende:
vanuit baby topic
[..]

Met antibiotica zijn de allergische reacties ook niet echt optimaal...
Het kind is dus ook een beetje een kneusje al bij de geboorte? Heeft waarschijnlijk dus geen drol met die hond te maken.
pi_79010426
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:38 schreef Armageddon het volgende:

[..]

Het kind is dus ook een beetje een kneusje al bij de geboorte? Heeft waarschijnlijk dus geen drol met die hond te maken.
Wat wil je met zulke genen
pi_79010512
Ik ben benieuwd waar de andere dieren dan heen moeten.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_79010526
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:36 schreef Tazz het volgende:
vanuit baby topic
[..]

Met antibiotica zijn de allergische reacties ook niet echt optimaal...
Voor de rest praat ze daar alleen over hoeveel hij gedronken heeft en uit totaal geen zorgen over benauwdheid e.d.
Maar goed, ik wil verder geen oordeel vellen en hou het er bij dat het een uiterst vreemd verhaal is

Het enige is dat als je aan de reden van weg doen twijfelt, je ook gaat twijfelen of de hond zo makkelijk is zoals in de OP gesteld wordt. Moet hij weg omdat hij juist niet met een kind om kan gaan?
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  Admin donderdag 11 maart 2010 @ 12:41:20 #91
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_79010540
*Advocaat van de duivel*
Andere wending.

Bevallen,
kindje ziek
Ziekenhuis
Huisdieren
Kindje thuis
Zwangerschapsdepressie
paniek
Man nog maar thuis tot het weekend
Alleen
Paniek

Zo, ik denk dat iedereen wel wat kan met deze woorden.
Om het geheel eens een andere insteek te geven.
Ik denk dat TS gebaat is met 1 op 1 contact, ondanks dat ze dit topic opent..
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
  donderdag 11 maart 2010 @ 12:41:56 #92
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_79010560
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:37 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Ze is allergisch voor F&F

Over 24 uur zal ze F&F wegdoen denk ik


Dit was de enige reactie waarom ik enigszins moest lachen.

Kom op mensen, doe es beter je best
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  donderdag 11 maart 2010 @ 12:41:58 #93
1394 Tazz
Vakmanschap is... *hips*
pi_79010561
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:32 schreef Ticootje het volgende:

[..]
Allergie testen dat duurt wel even...
Het testen zelf is op 1 dagdeel, maar een kinderarts doet zoiets niet en wel een allergeloog (zo'n persoon heeft namelijk ook bij mij wat allergieen vastgesteld, oa voor hond. Ik weet dus waar ik over praat.)
Gezien Ymme's woonplaats zou dat waarschijnlijk Arnhem zijn (waar ik ook onder behandeling ben) maar die hebben een flinke wachtlijst. Dus ben benieuwd wie vast heeft gesteld dat er een allergische reaktie is voor de hond.
"ooit geweten wat je allemaal met de beugel van een Grolsch flesje kan doen???"
  donderdag 11 maart 2010 @ 12:42:28 #94
2964 Armageddon
Oldbies Automatisering BV.
pi_79010575
Postnatale depressie denkt u aan tante Von?
pi_79010577
[quote]Op donderdag 11 maart 2010 10:39 schreef ymme het volgende:
Zoals je misschien wel weet zijn wij vorige week ouders geworden van een mooie zoon.
Nu blijkt hij alleen een erge allergie te hebben en hij is ontzettend benauwd. Allergie voor honden... (#8)

Wij vinden dit zo erg. En heel moeilijk. Maar we moeten dus met spoed (binnen enkele dagen anders volgt ziekenhuis opname voor onze jonge man) een ander onderkomen hebben voor Bailey. Het hoeft niet meteen een vast adres te zijn, het zou al super zijn als iemand hem tijdelijk in huis wilt nemen totdat er een goed tehuis gevonden is voor hem. Want dat verdient hij. En ooh wat doet dit pijn zeg......... (#8)

Bailey, wordt in aug 2010 4 jaar jong. Reu. Niet gecastreerd.
Kan met kinderen, kan in de auto. In de bench of los in de woonkamer.
Alles krijgen ze mee. Bench, z'n opblaasbare dure (net nieuwe) kussen. Botten, snoepjes, riemen, hondenjas echt alles!!!! Als ze maar heeeeel goed voor hem zijn...

Hij heeft geen medische problemen. Is kern gezond!!! Ze dachten eerst dat hij artrose zou hebben, maar dit bleek een zware kneusing te zijn geweest want op de foto's is niets meer te zien.

Verder is hij heel lief, speelt en knuffel... Hij kan los lopen. Kent de commando's zit, af,. blijf hier.

Echt een allermans vriend. Niet dominant naar andere honden. Kan met ieder hond overweg.
Kan alleen thuis zijn zonder problemen. Maar dit liefst niet te vaak en te lang! Omdat ik dat zielig vind!

Houdt van lekkere lange wandelingen in de natuur, of gewoon door dorpen/steden...

We moeten echt voor as zondag een oplossing gevonden hebben, want dan gaat mijn vriend weer werken (buitenland chauffeur) en ik zit zonder rijbewijs. En een ziek kind, dat kan gewoon weg niet.

Je zoon is toch pas één dagje bij jullie thuis? Hoe kan je dan weten dat hij allergisch is voor je hond? Misschien is je kind wel allergisch voor jou of je man.
het is waarschijnlijk wel beter voor je hond om bij iemand anders te wonen, want ik heb medelijden met het beest.
pi_79010589
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:38 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Wat wil je met zulke genen


Ik zou het idd niet te snel opgeven zeker niet al na 24 uur..
pi_79010606
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:41 schreef yvonne het volgende:
*Advocaat van de duivel*
Andere wending.

Bevallen,
kindje ziek
Ziekenhuis
Huisdieren
Kindje thuis
Zwangerschapsdepressie
paniek
Man nog maar thuis tot het weekend
Alleen
Paniek

Zo, ik denk dat iedereen wel wat kan met deze woorden.
Om het geheel eens een andere insteek te geven.
Ik denk dat TS gebaat is met 1 op 1 contact, ondanks dat ze dit topic opent..
Eens, een kinderwagen en twee honden er naast is wat teveel van het goede blijkt. 1 hond er naast kan nog net waarschijnlijk...
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  donderdag 11 maart 2010 @ 12:44:15 #98
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_79010633
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:41 schreef yvonne het volgende:
*Advocaat van de duivel*
Andere wending.

Bevallen,
kindje ziek
Ziekenhuis
Huisdieren
Kindje thuis
Zwangerschapsdepressie Hormonenbom
paniek
Man nog maar thuis tot het weekend
Alleen
Paniek

Zo, ik denk dat iedereen wel wat kan met deze woorden.
Om het geheel eens een andere insteek te geven.
Ik denk dat TS gebaat is met 1 op 1 contact, ondanks dat ze dit topic opent..
Deze wil ik nog wel even met je aan gaan...
Net zoals dat het wel heel vlot is om over allergie te spreken lijkt het me ook wel erg vlot om nu al te gaan gooien met dingen als PPD.
Dan zou ik het houden op paniek oiv hormonen...
***
  Admin donderdag 11 maart 2010 @ 12:44:17 #99
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_79010636
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:42 schreef Armageddon het volgende:
Postnatale depressie denkt u aan tante Von?
Het zou zo maar kunnen, en zeker paniek, ik las dat haar man er maar tot zondag is.
Alles komt nu op haar neer, man is internationaal chauffeur en is lang(er) weg dan de andere vaders.
Ik weet het ook niet Arma, maar het is een andere insteek dan alleen de Ymme-Bash, die ken ik onderhand wel
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 11 maart 2010 @ 12:44:28 #100
163650 Greys
pi_79010639
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 12:25 schreef CartWOman het volgende:

[..]

Nee lieverd, de hond moet weg, punt.
Liever dat hij dan even tijdelijke opvang krijgt bij iemand die er goed voor zorgt dan dat hij in blinde paniek straks aan de eerste de beste wordt meegegeven. Dit koopt ons/haar wat tijd, zeg maar. Punt.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')