abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_79005631
Zoals je misschien wel weet zijn wij vorige week ouders geworden van een mooie zoon.
Nu blijkt hij alleen een erge allergie te hebben en hij is ontzettend benauwd. Allergie voor honden... (#8)

Wij vinden dit zo erg. En heel moeilijk. Maar we moeten dus met spoed (binnen enkele dagen anders volgt ziekenhuis opname voor onze jonge man) een ander onderkomen hebben voor Bailey. Het hoeft niet meteen een vast adres te zijn, het zou al super zijn als iemand hem tijdelijk in huis wilt nemen totdat er een goed tehuis gevonden is voor hem. Want dat verdient hij. En ooh wat doet dit pijn zeg......... (#8)

Bailey, wordt in aug 2010 4 jaar jong. Reu. Niet gecastreerd.
Kan met kinderen, kan in de auto. In de bench of los in de woonkamer.
Alles krijgen ze mee. Bench, z'n opblaasbare dure (net nieuwe) kussen. Botten, snoepjes, riemen, hondenjas echt alles!!!! Als ze maar heeeeel goed voor hem zijn...

Hij heeft geen medische problemen. Is kern gezond!!! Ze dachten eerst dat hij artrose zou hebben, maar dit bleek een zware kneusing te zijn geweest want op de foto's is niets meer te zien.

Verder is hij heel lief, speelt en knuffel... Hij kan los lopen. Kent de commando's zit, af,. blijf hier.

Echt een allermans vriend. Niet dominant naar andere honden. Kan met ieder hond overweg.
Kan alleen thuis zijn zonder problemen. Maar dit liefst niet te vaak en te lang! Omdat ik dat zielig vind!

Houdt van lekkere lange wandelingen in de natuur, of gewoon door dorpen/steden...

We moeten echt voor as zondag een oplossing gevonden hebben, want dan gaat mijn vriend weer werken (buitenland chauffeur) en ik zit zonder rijbewijs. En een ziek kind, dat kan gewoon weg niet.

  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 donderdag 11 maart 2010 @ 10:41:23 #2
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_79005703
Asiel?
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_79005754
tvp.
Kan je niet gewoon een buitenhok voor hem maken.
pi_79005800
Wel jammer dat de hond er weer de dupe van word, ik snap dat het vervelend is voor je baby (nog gefeliciteerd) maar een hond is net zo goed een deel van je gezin.
All good things are wild and free.
pi_79005878
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:44 schreef tliciouz het volgende:
Wel jammer dat de hond er weer de dupe van word, ik snap dat het vervelend is voor je baby (nog gefeliciteerd) maar een hond is net zo goed een deel van je gezin.
Wat moet je dan? Een nieuw tehuis vinden voor je kind? Net alsof je kunt weten dat die allergisch geboren wordt.
pi_79005916
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:44 schreef tliciouz het volgende:
Wel jammer dat de hond er weer de dupe van word, ik snap dat het vervelend is voor je baby (nog gefeliciteerd) maar een hond is net zo goed een deel van je gezin.
je kunt ook het kind naar het asiel sturen Vrij logisch dat de hond er de dupe van word.
pi_79005934
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:45 schreef Portalis het volgende:

[..]
Net alsof je kunt weten dat die allergisch geboren wordt.
Daar kies je toch voor?
pi_79006007
Heb je je kat ook al de deur uitgedaan?
Lijkt mij dat die er ook uit moet.
pi_79006020
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:45 schreef Portalis het volgende:

[..]

Wat moet je dan? Een nieuw tehuis vinden voor je kind? Net alsof je kunt weten dat die allergisch geboren wordt.
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:46 schreef Keiichi het volgende:

[..]

je kunt ook het kind naar het asiel sturen Vrij logisch dat de hond er de dupe van word.
Tuurlijk niet. Maar als je een hond neemt en een kinderwens heb kun je daar wel over nadenken als je een hond aanschaft en aan kinderen begint, heel veel kinderen zijn op jonge leeftijd allergisch voor honden/katten meestal gaat het na een tijd vanzelf weer over.
All good things are wild and free.
pi_79006048
Ik snap het ook echt niet. Maak dan iets buiten ofzo maar zorg ervoor dat je hond kan bljiven.
Wellicht is kind over een jaar niet meer allergisch (als ie dat al is......)
pi_79006062
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:49 schreef Svlad_Cjelli het volgende:
Heb je je kat ook al de deur uitgedaan?
Lijkt mij dat die er ook uit moet.
quote:
Hond: Bailey
Hond: Puk
Poes: Luna
Poes: Bellie
En de andere hond?
pi_79006185
En de andere kat?
  donderdag 11 maart 2010 @ 10:57:21 #13
290081 VitaminWater
Geen ondertitel
pi_79006355
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:52 schreef Svlad_Cjelli het volgende:
En de andere kat?
Die zijn al verkocht aan de lokale Chinees!
Ik heb geen signature.
  PR/Manusje van alles donderdag 11 maart 2010 @ 10:57:52 #14
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_79006377
is het al 100% zeker dat het door de hond komt dan?
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
pi_79006431
mijn ouders!

En een kind wat zo benauwd is, gun je niemand. Doodeng en heel zielig.
pi_79006567
In het maandblad Gezondheidsnieuws, december 2002.

Staat, een artikel geschreven door de journaliste Lauret van Voorene. Zij runt samen met haar man het Huisdieren Informatiecentrum Animed. Zij vermeldt dat helaas kinderartsen bij gebleken allergie van het kindje, als eerste adviseren het huisdier weg te doen.

Een wetenschappelijk onderzoek aan de Universiteit van Göteborg heeft uitgewezen dat kinderen, die het eerste levensjaar opgroeien met een hond of kat, in hun latere leven minder allergieën of astma ontwikkelen, dan leeftijdgenootjes die het zonder dat aangename gezelschap moeten stellen. Tevens bleek dat veel kinderen allergisch zijn voor de vlooienband of de wormbesmetting van het dier. Overigens blijken mannelijke dieren meer allergische klachten te geven dan vrouwelijke dieren. Lauret stelt verder dat, mensen niet allergisch zijn voor de haren van het dier, maar voor de zich daarop bevindende eiwitten, die oplosbaar zijn in water.

De kat of hond 2x per week baden in lauw water (al jong aan wennen) of afnemen met een washandje zou de klachten kunnen doen verminderen of zelfs voorkomen. Uit genoemd onderzoek komt overigens ook naar voren dat cavia's en hamsters de grootste veroorzakers zijn van allergieën, gevolgd door katten. Zij adviseert overigens bij hoesten, niezen, verstopte neuzen of eczeem als overgevoeligheidsreactie, het middel Pollinosan te gebruiken om de klachten beheersbaar te maken. Tenslotte concludeert Lauret, dat veel kinderen gelukkig over allergieën heen groeien.
  Moderator donderdag 11 maart 2010 @ 11:04:11 #17
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_79006631
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:44 schreef tliciouz het volgende:
Wel jammer dat de hond er weer de dupe van word, ik snap dat het vervelend is voor je baby (nog gefeliciteerd) maar een hond is net zo goed een deel van je gezin.

Kom op zeg, als de gezondheid van je kind gaat lijden onder een huisdier dan is een anders huisje zoeken voor het dier echt niet gek hoor

Jeumig, wat sneu zeg.

Maar is het al zeker dan dat het van de dieren komt, Ymme?
Misschien is het alleen de katten of alleen de hond en hoef je niet alles weg te doen
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
pi_79006749
Ohh wat naar.. Dit zou echt mijn allerergste doemscenario zijn... Krijg je een kindje, helemaal blij, hij is gezond, en dan blijkt hij zo zwaar allergisch te zijn dat je huisdier weg moet...

Ik weet niet wat je precies zoekt voor Bailey maar wij hebben vroeger vaak opgepast op allerlei honden (ook boxers) en na overleg met mijn moeder staat zij er eventueel wel voor open om hem tijdelijk op te vangen als jullie nood erg hoog is (mijn vader heb ik nog niet kunnen bereiken maar hij heeft er denk ik niet zoveel problemen mee). Bailey zou dan wel aan een aantal voorwaarden moeten voldoen, namelijk goed overweg kunnen met ons, onze 2 teefjes, de poezen, en alle andere beesten hier (oa kippen en schapen). Daarvoor zou je dan met hem op intake moeten komen om te kijken hoe het gaat en te zien of het klikt (zo deden we dat vroeger ook altijd met potentiële logees). Als het goed zou gaan zouden we hem dan een poosje hier kunnen hebben terwijl jullie een permanent huis voor hem zoeken. Ik hoop dat we je hier in ieder geval een beetje mee kunnen helpen.

Oh ja, heeft hij een stamboom? Dan zou je hem namelijk eventueel via de rasvereniging kunnen herplaatsen. Of misschien wil zijn fokker (als jullie daar een goed contact mee hadden) hem dan wel tijdelijk terugnemen.
"If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are." ~ Terry Pratchett.
Kom eens kijken F&F / Op de Beestenboerderij, Deel III!
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:07:08 #19
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_79006773
Je hebt toch meer dieren of niet?
Waarom moet alleen deze weg?
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_79006868
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:07 schreef oh-oh het volgende:
Je hebt toch meer dieren of niet?
Waarom moet alleen deze weg?
Ja uuh dat dus.

4 beesten, eentje naar je ouders, en deze moet weg?

Wat doe je met de andere 2 dan
pi_79006876
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:04 schreef senesta het volgende:

[..]

Kom op zeg, als de gezondheid van je kind gaat lijden onder een huisdier dan is een anders huisje zoeken voor het dier echt niet gek hoor

Jeumig, wat sneu zeg.

Maar is het al zeker dan dat het van de dieren komt, Ymme?
Misschien is het alleen de katten of alleen de hond en hoef je niet alles weg te doen
Ik zeg ook niet dat je kind er onder moet gaan lijden, natuurlijk is gezondheid van je kind belangrijk. Ik doel er alleen op dat als je een hond aanschaft en je een kinderwens hebt je wel over zulke dingen had na kunnen denken. En heel vaak gaat zon allergie snel weer over. Mensen doen altijd zo makkelijk over dieren. Dat is pas sneu.
All good things are wild and free.
  Moderator donderdag 11 maart 2010 @ 11:10:00 #22
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_79006908
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:06 schreef Miss_Isis het volgende:
Ohh wat naar.. Dit zou echt mijn allerergste doemscenario zijn... Krijg je een kindje, helemaal blij, hij is gezond, en dan blijkt hij zo zwaar allergisch te zijn dat je huisdier weg moet...

Ik weet niet wat je precies zoekt voor Bailey maar wij hebben vroeger vaak opgepast op allerlei honden (ook boxers) en na overleg met mijn moeder staat zij er eventueel wel voor open om hem tijdelijk op te vangen als jullie nood erg hoog is (mijn vader heb ik nog niet kunnen bereiken maar hij heeft er denk ik niet zoveel problemen mee). Bailey zou dan wel aan een aantal voorwaarden moeten voldoen, namelijk goed overweg kunnen met ons, onze 2 teefjes, de poezen, en alle andere beesten hier (oa kippen en schapen). Daarvoor zou je dan met hem op intake moeten komen om te kijken hoe het gaat en te zien of het klikt (zo deden we dat vroeger ook altijd met potentiële logees). Als het goed zou gaan zouden we hem dan een poosje hier kunnen hebben terwijl jullie een permanent huis voor hem zoeken. Ik hoop dat we je hier in ieder geval een beetje mee kunnen helpen.

Oh ja, heeft hij een stamboom? Dan zou je hem namelijk eventueel via de rasvereniging kunnen herplaatsen. Of misschien wil zijn fokker (als jullie daar een goed contact mee hadden) hem dan wel tijdelijk terugnemen.
Heel goed advies! Die willen ook heel vaak graag meehelpen zoeken naar een nieuw gouden mandje als het nodig is.
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
pi_79006981
Eens met tliciouz, kind is net een paar dagen en nu moet hond al zo snel mogelijk weg.
Er is heus wel een andere tijdelijke oplossing. Lekker makkelijk zo.

No way dat mijn dieren hiervoor weg moeten, zijn wel andere oplossingen en wellicht is de allergie zo voorbij.
pi_79007061
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:11 schreef -moppie- het volgende:
Eens met tliciouz, kind is net een paar dagen en nu moet hond al zo snel mogelijk weg.
Er is heus wel een andere tijdelijke oplossing. Lekker makkelijk zo.

No way dat mijn dieren hiervoor weg moeten, zijn wel andere oplossingen en wellicht is de allergie zo voorbij.
Voor beiden is wat te zeggen natuurlijk. Maar vind het ook beetje erg raar als je kindje een weekje is ofzo en je nu al weet dat het aan precies die hond ligt en die als enige meteen direct eruit moet
pi_79007109
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:11 schreef -moppie- het volgende:
Eens met tliciouz, kind is net een paar dagen en nu moet hond al zo snel mogelijk weg.
Er is heus wel een andere tijdelijke oplossing. Lekker makkelijk zo.

No way dat mijn dieren hiervoor weg moeten, zijn wel andere oplossingen en wellicht is de allergie zo voorbij.
Dat dus. Mijn dieren zijn net zo belangrijk als mijn kinderen. (ik heb nog geen kinderen maar stel dat)
All good things are wild and free.
  Moderator donderdag 11 maart 2010 @ 11:14:35 #26
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_79007128
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:09 schreef tliciouz het volgende:

[..]

Ik zeg ook niet dat je kind er onder moet gaan lijden, natuurlijk is gezondheid van je kind belangrijk. Ik doel er alleen op dat als je een hond aanschaft en je een kinderwens hebt je wel over zulke dingen had na kunnen denken. En heel vaak gaat zon allergie snel weer over. Mensen doen altijd zo makkelijk over dieren. Dat is pas sneu.
En waaruit maak jij op dat zij er makkelijk over denkt? Ik vind dat jij wel heel makkelijk een conclusie en oordeel velt.

Als een arts mij het dringende advies zou geven om mijn huisdieren weg te doen omdat de gezondheid van mijn kind op het spel staat, met zelfs een ziekenhuisopname in het vooruitzicht....dan zou ik ook met heel erg veel pijn in mijn hart een ander huisje voor mijn dieren zoeken.
En helemaal als kinderen benauwd zijn ervan zeg, heb je wel eens een echt benauwd kind meegemaakt?

En hoezo moet je daar rekening mee houden voor je dier neemt? Een allergie kan zich ook later ontwikkelen dat is niet echt iets waar je rekening mee kunt houden denk ik.

Maar ik zou het wel helemaal zeker willen weten
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
pi_79007181
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:13 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Voor beiden is wat te zeggen natuurlijk. Maar vind het ook beetje erg raar als je kindje een weekje is ofzo en je nu al weet dat het aan precies die hond ligt en die als enige meteen direct eruit moet
ik dacht dat dat 'mijn ouders' betekende dat de andere dieren naar haar ouders kunnen? Misschien hebben die geen plek ofzo voor een grote hond als een boxer? En, zoals gezegd Ymme, wij willen eventueel wel een tijdje Bailey opvangen zodat je rustig(er) op zoek kan naar een permanente oplossing (en eventueel kunt kijken of de afwezigheid van Bailey echt invloed heeft op de allergie van je kindje).
"If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are." ~ Terry Pratchett.
Kom eens kijken F&F / Op de Beestenboerderij, Deel III!
pi_79007185
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:39 schreef ymme het volgende:
Houdt van lekkere lange wandelingen in de natuur, of gewoon door dorpen/steden...
Waarom kan ik me nou die lange wandelingen niet voorstellen
pi_79007294
Sorry Ymme maar in een vorig bericht van je in het baby topic schrijf je dat de baby volgende woensdag mee naar huis mag.Dit schreef je vorige week.
Hoe kan je nu weten dat hij allergisch is voor de hond.De baby is pas een paar uur bij je thuis.Volgens mij wordt het je allemaal een beetje teveel thuis zonder man maar met een baby en past het uitlaten van de hond niet meer in je straatje.
Klopt dit een beetje?
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:24:04 #30
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_79007486
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:18 schreef Svlad_Cjelli het volgende:
Sorry Ymme maar in een vorig bericht van je in het baby topic schrijf je dat de baby volgende woensdag mee naar huis mag.Dit schreef je vorige week.
Hoe kan je nu weten dat hij allergisch is voor de hond.De baby is pas een paar uur bij je thuis.Volgens mij wordt het je allemaal een beetje teveel thuis zonder man maar met een baby en past het uitlaten van de hond niet meer in je straatje.
Klopt dit een beetje?
Dat is precies het idee wat ik er bij heb hoor, vooral omdat ie weg moet voordat je man gaat werken...
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:24:53 #31
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_79007525
typisch een Ymme topic
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
pi_79007551
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:18 schreef Svlad_Cjelli het volgende:
Sorry Ymme maar in een vorig bericht van je in het baby topic schrijf je dat de baby volgende woensdag mee naar huis mag.Dit schreef je vorige week.
Hoe kan je nu weten dat hij allergisch is voor de hond.De baby is pas een paar uur bij je thuis.Volgens mij wordt het je allemaal een beetje teveel thuis zonder man maar met een baby en past het uitlaten van de hond niet meer in je straatje.
Klopt dit een beetje?
Als dat zo is dan hoop ik voor de hond dat hij snel een liefdevol baasje krijgt die hem niet zomaar dumpt.
Echt dat soort mensen
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:25:37 #33
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_79007557
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:24 schreef Qwea het volgende:
typisch een Ymme topic
Wat dat betreft stemt ze nimmer teleur!
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_79007657
Is de baby wegdoen geen optie.Is wel een stuk makkelijker.
pi_79007690
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:28 schreef Svlad_Cjelli het volgende:
Is de baby wegdoen geen optie.Is wel een stuk makkelijker.
Heb je in ieder geval niet meer van die korte nachten.
Sjonge jonge zeg, wat een mens.
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:30:29 #36
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_79007737
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:29 schreef -moppie- het volgende:

[..]

Heb je in ieder geval niet meer van die korte nachten.
Sjonge jonge zeg, wat een mens.
Een hond heb je minder last van dan een kind ik stem voor het kind dumpen
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 11 maart 2010 @ 11:31:09 #37
163650 Greys
pi_79007762
Ik vind het ook wat gek dat je nu binnen een dag al weet dat het specifiek een hondenallergie is?
Hebben ze dat zo snel kunnen testen dan?

Anyway, ik hoop dat je snel een goed baasje vindt voor Bailey, want zo te horen verdient hij dat.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 11 maart 2010 @ 11:31:44 #38
163650 Greys
pi_79007783
En de 'dump je kind' reacties zijn wel érg voorspelbaar hier hoor
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_79007787
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:30 schreef Qwea het volgende:

[..]

Een hond heb je minder last van dan een kind ik stem voor het kind dumpen
Ik ook, dan hoef je niet aan de hele nieuwe situatie te wennen en uit te vogelen wanneer je de hond moet uitlaten of moet stofzuigen als het kind slaapt.
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:33:05 #40
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_79007839
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:31 schreef -moppie- het volgende:

[..]

Ik ook, dan hoef je niet aan de hele nieuwe situatie te wennen en uit te vogelen wanneer je de hond moet uitlaten of moet stofzuigen als het kind slaapt.
En je ligt geen nachtenlang wakker, het de hond word niet ongewenst zwanger of bezwangerd iemand, de hond heeft geen strontluiers, en kost stukken minder geld.



Woei
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:33:31 #41
245087 ueberduitser
grootgrondbezitter
pi_79007856
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:18 schreef Svlad_Cjelli het volgende:
Sorry Ymme maar in een vorig bericht van je in het baby topic schrijf je dat de baby volgende woensdag mee naar huis mag.Dit schreef je vorige week.
Hoe kan je nu weten dat hij allergisch is voor de hond.De baby is pas een paar uur bij je thuis.Volgens mij wordt het je allemaal een beetje teveel thuis zonder man maar met een baby en past het uitlaten van de hond niet meer in je straatje.
Klopt dit een beetje?
zelfde gedachte hier....;(

sneu voor de hond, nog sneuerdersterder voor de huidige baasjes
pi_79007865
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:31 schreef -moppie- het volgende:

[..]

Ik ook, dan hoef je niet aan de hele nieuwe situatie te wennen en uit te vogelen wanneer je de hond moet uitlaten of moet stofzuigen als het kind slaapt.
En de hond is natuurlijk al zindelijk! Tenminste dat mag ik hopen.
All good things are wild and free.
pi_79007899
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:33 schreef Qwea het volgende:

[..]

En je ligt geen nachtenlang wakker, het de hond word niet ongewenst zwanger of bezwangerd iemand, de hond heeft geen strontluiers, en kost stukken minder geld.



Woei
We zitten helemaal op 1 lijn.. de keus kan toch niet moeilijk zijn.
Maar wellicht geeft de hond niet genoeg aandacht al die dagen dat manlief van huis is.
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:34:58 #44
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_79007910
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:33 schreef tliciouz het volgende:

[..]

En de hond is natuurlijk al zindelijk! Tenminste dat mag ik hopen.
Ik zie een win-win situatie

Dus Ymme, dump je kind! Ik weet nog wel een goot

-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:35:27 #45
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_79007927
Edit: Ook niet nodig

[ Bericht 71% gewijzigd door senesta op 11-03-2010 11:39:06 ]
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:35:47 #46
79166 Qwea
#teampindakaas #viesdik
pi_79007939
ik moet even naar de dokter, zorg ff dat ik wat te lachen heb als ik terug ben graag
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
  donderdag 11 maart 2010 @ 11:36:28 #47
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_79007965
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:14 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Dat dus. Mijn dieren zijn net zo belangrijk als mijn kinderen. (ik heb nog geen kinderen maar stel dat)
Dat is lekker makkelijk roepen als je niet gehinderd bent door de ervaring.
Als jij een kind krijgt en je dier veroorzaakt daarbij een probleem, dan gaat je kind ook voor, en is je dier echt niet net zo belangrijk.

Maar goed, dat zul je blijven ontkennen tot het probleem daar is, geeft niet
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_79007966
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:18 schreef Svlad_Cjelli het volgende:
Sorry Ymme maar in een vorig bericht van je in het baby topic schrijf je dat de baby volgende woensdag mee naar huis mag.Dit schreef je vorige week.
Hoe kan je nu weten dat hij allergisch is voor de hond.De baby is pas een paar uur bij je thuis.Volgens mij wordt het je allemaal een beetje teveel thuis zonder man maar met een baby en past het uitlaten van de hond niet meer in je straatje.
Klopt dit een beetje?
dit was exact mijn gedachte toen ik het topic met ymme's naam zag...

arm beest
Ja doei.
  Donald Duck held donderdag 11 maart 2010 @ 11:39:28 #49
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_79008076
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:44 schreef tliciouz het volgende:
Wel jammer dat de hond er weer de dupe van word, ik snap dat het vervelend is voor je baby (nog gefeliciteerd) maar een hond is net zo goed een deel van je gezin.
Een hond is maar een dier. Je kind staat daar toch heel ver boven.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_79008120
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 11:31 schreef Greys het volgende:
Ik vind het ook wat gek dat je nu binnen een dag al weet dat het specifiek een hondenallergie is?
Hebben ze dat zo snel kunnen testen dan?

Anyway, ik hoop dat je snel een goed baasje vindt voor Bailey, want zo te horen verdient hij dat.
Sluit me bij beide punten aan.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')