FOK!forum / Stad & Streek / Rotterdam #116 - Museumnacht! (en een weggelopen tekkel)
DutchTrainvrijdag 5 maart 2010 @ 14:45



Festivals en activiteiten

6 maart 2010 Museumnacht
http://www.rotterdamsemuseumnacht.nl/

21-24 april Motel Mozaique


Muziek

www.rotown.nl voor de beste indie

www.dizzyy.nl elke maandag- en dinsdagavond gratis jazz concerten, alleen de drankjes kosten 50 cent meer..

www.watt-rotterdam.nl


Volgende meet

Elke donderdag /vrijdag /zaterdag kun je wel een meet proberen te regelen in dit topic.

Ergens voor 30 juni 2010 kokosmatten- en schemerlampenmeet aan de Rotte. Iedereen mag zijn eigen kokosmat of schemerlamp meenemen, of gebruik maken van de openbare kokosmat en schemerlampen. Bij slecht weer een week later en alleen geimpregneerde kokosmatten zijn toegestaan in combinatie met sfeerananassen.

Dit alles naar aanleiding van dit bericht:
quote:
Vergunning ingebruikname openbare grond voor het plaatsen van een kokosmat van 3 bij 2 meter in het voetgangersgebied langs de Rotte t.h.v. het Noordplein en 2 schemerlampen op de hoek Zaagmolenstraat en 1e Pijnackerstraat aan de bestaande lantaarnpaal op ca. 5 meter hoogte. De schemerlampen branden in de avond en nacht. De vergunning is verleend voor de periode 1 maart 2009 tot en met 30 juni 2010
Lange termijn meet agenda

maart 2010 de goedkope drugsmeet
april 2010 BBQ'en in Het Park
und so weiter...


Rotterdam







Hartelijk welkom bij het heleboelste deel rondom de stad Rotterdam; waar de overhemden met de mouwen opgerold in de kast hangen. Waar de poen wordt verdiend die in Den Haag aan de rest van Nederland wordt uitgedeeld om daar over de balk gepleurd te worden. Om maar eens een Rotterdammert te citeren. De stad die het inmiddels alweer bijna 70 jaar doet met een kunsthart. In al die jaren opgebouwd door iedereen die maar een hamer of schroevendraaier kon vasthouden. Mooi van lelijkheid; of andersom. De stad die jaren geleden veranderde; en niet ten goede. De stad die op de weg terug is om sterker uit de strijd te komen dan dat hij erin ging. Rotterdam is een zooitje. Maar wel míjn zooitje ! Ik denk dat ze het waard is voor te knokken.

Zie hier het topic heleboel waarin iedereen alles kwijt kan wat (al is het maar zijdelings) met Rotterdam te maken heeft. Of je er woont, studeert, stapt, in de goot ligt of triomfen viert. Maakt niet uit. Natuurlijk zijn wannabe Rotterdammers of zij die Rotterdam een warm hart toedragen ook meer dan welkom.

Onbekend maakt onbemind. Passagiers die geen Rotterdammer zijn worden uitgenodigd van boord te stappen en eens lekker in dit topic om zich heen te kijken tussen de Rotterdammers. Misschien ís het wel wat voor jou !


Wonen in Rotterdam?

Informatie over nieuwbouw: http://www.woneninrotterdam.nl/

Huren
http://www.woonnet-rijnmond.nl/
http://www.okeverhuur.nl/
http://www.wonenmvm.nl/
http://www.etagehureninrotterdam.nl
http://www.actys.nl
http://www.rotsvast.nl/
http://www.directwonen.nl/
http://www.wbr.nl

Kopen
www.woonvisie.nl
www.zuidstad.nl
en de rest op www.funda.nl

Uitgaan in Rotterdam?
Kijk in: UVT Party Agenda 2009
http://www.rotterdamsuitburo.nl/

Een dagje Rotterdam?
Rotterdam Roots

Informatie over de stad?
http://www.cic.rotterdam.nl

Verklarende woordenlijst?
sfeerananas = onmisbaar BBQ artikel
tribunevullers = zondagse treinslopers
nieuwe nederplayer = GoeRoe
WSS = Chick uit West

En voor alle andere vragen over Rotterdam, bel je natuurlijk met 0800 - 1545 14 010

Vorige 6 delen:

Rotterdam #103 Tijd voor bier en tieten
Rotterdam # 106 - Kortsluiting
Rotterdam # 107 - Bazar Curieux, Laura Jansen en Kerstmarkt
Rotterdam # 108 - Winterbioscoop, Winterplein, N&S en Johan in Watt
Rotterdam 114 - Waar wij onze democratische rechten gebruiken
Rotterdam 115 - Laat de lente maar komen!

Game on Rotterdammerts.
wiki


respect the power of the ennenes!</pre>

Nieuwste trots:
New Orleans is een nog onvoltooide wolkenkrabber in de Nederlandse stad Rotterdam.

Het gebouw zal aan de Otto Reuchlinweg komen te staan op de Wilhelminapier, aan de rivier de Nieuwe Maas. In 2007 werd het startsein voor de bouw van de New Orleans gegeven. Men verwacht dat de New Orleans in 2010 gereed zal zijn. Na de voltooiing van het 158 meter hoge gebouw zal het het op twee na hoogste gebouw van Rotterdam en Nederland zijn en de hoogste woontoren. In de toekomst zal het woontorencomplex Zalmhaven (188 meter) New Orleans mogelijk van de koppositie stoten als hoogste woontoren.

In het gebouw komen kantoren en appartementen. Op 45 verdiepingen worden 72 koopappartementen en 166 huurappartementen gerealiseerd. Deze toren is onderdeel van het herontwikkelingsplan van de Wilhelminapier.
Aliceyvrijdag 5 maart 2010 @ 14:47
Het is natuurlijk de medeplichtige... Of idd zijn hond, een tekkel ofzo..
thomasssvrijdag 5 maart 2010 @ 14:47
Wilde net ff nieuw topic maken: 116 - met weggelopen tekkels!
LeeHarveyOswaldvrijdag 5 maart 2010 @ 14:54
Gewoon alsnog doen, overijverige modjes die door slotjes heen posten
Isegrimvrijdag 5 maart 2010 @ 14:55
Mijn QuickReply was ineens verdwenen. Hij stond in de opties wel gewoon op 'aan'. Opties nog maar eens opgeslagen en nu doet 'ie het weer.
thomasssvrijdag 5 maart 2010 @ 14:59
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 14:54 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Gewoon alsnog doen, overijverige modjes die door slotjes heen posten
Inderdaad... Unreal je nog wel eens?
Isegrimvrijdag 5 maart 2010 @ 15:02
LHO mag van mij niet Unrealen.
Isegrimvrijdag 5 maart 2010 @ 15:02
Of beter gezegd, hij heeft het te druk met mij om te unrealen.
Isegrimvrijdag 5 maart 2010 @ 15:05
Ik heb hem wel aan een Fallout 3-verslaving geholpen. Ik vroeg hem een paar maanden terug om het spel voor me te downloaden en zelf heb ik het nog steeds niet gespeeld.
Isegrimvrijdag 5 maart 2010 @ 15:05
-dubbel-
LeeHarveyOswaldvrijdag 5 maart 2010 @ 15:12
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 14:59 schreef thomasss het volgende:

[..]

Inderdaad... Unreal je nog wel eens?
Met vlagen :-) Maar niet zo veel meer, helaas

We moeten de Fok-UT server weer eens nieuw leven in blazen
LeeHarveyOswaldvrijdag 5 maart 2010 @ 15:12
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 15:02 schreef Isegrim het volgende:
Of beter gezegd, hij heeft het te druk met mij om te unrealen.
Dat kan prima tegelijk
junkiexpvrijdag 5 maart 2010 @ 17:48
Zo weer thuis, bevalt me prima zo.
Ik trek om 5 uur de deur achter me dicht en dan is het klaar
Isegrimvrijdag 5 maart 2010 @ 17:54
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 17:48 schreef junkiexp het volgende:
Zo weer thuis, bevalt me prima zo.
Ik trek om 5 uur de deur achter me dicht en dan is het klaar
Je bent schoonmaker geworden?
junkiexpvrijdag 5 maart 2010 @ 18:17
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 17:54 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Je bent schoonmaker geworden?
Nee, commercieel medewerkerk bij een wat groter bedrijf.
Maar ik verdien meer en heb de helft minder zorgen.
Overdag wel superdruk maar 5 uur = 5 uur
Isegrimvrijdag 5 maart 2010 @ 18:18
Meer verdienen en minder zorgen is okay.
junkiexpvrijdag 5 maart 2010 @ 18:24
Klopt, en carriere maken hoeft toch niet meer, ik werk nog 4-5 jaar fulltime en dan ga ik 1-2 dagen per week werken.
Isegrimvrijdag 5 maart 2010 @ 18:25
Want dan heb je genoeg verdiend om de rest van je leven op je lauweren te rusten?
junkiexpvrijdag 5 maart 2010 @ 18:41
Nee, ik ga de kinderen opvoeden en mijn vriendin blijft dan 4-5 dagen werken.
Zijn verdiend bruto ook 1800 meer dan mij, vandaar die keuze.....
Isegrimvrijdag 5 maart 2010 @ 18:42
Heb jij kinderen? Of ben je van plan die te gaan maken?
dikke_dondervrijdag 5 maart 2010 @ 19:48
beetje late reactie, maar in het vorige topic begon ik over het kopen van een huis in rotterdam.

omdat de huizen in rotterdam goedkoop zijn lijkt het mij het beste om te kopen. ik heb mooie huizen in tapuitstraat gezien, maar geen idee of dat een achterstandsbuurt is of niet.

omdat het me 1e huis/appartement/flat zal worden, maakt me niet al teveel uit. het liefst zo min mogelijk onderhoud binnen en buiten

financieel valt een hoop nog uit te zoeken, maar ik heb er vertrouwen in dat dat geen probleem zal worden.
Isegrimvrijdag 5 maart 2010 @ 22:09
http://mobiel.nu.nl/pda/a(...)or-seks-met-koe.html
SingleCoilzaterdag 6 maart 2010 @ 11:42
quote:
ja, koop dan een eigen koe
DutchTrainzaterdag 6 maart 2010 @ 13:11
Niemand naar de Museumnacht vanavond?

Waren net nog buttons (=toegangsbewijs) te koop voor 12 euro. Kun je nog gaan midgetsjoelen met Rotterdamse gebouwen, de mysteries van Syrische lingerie ontdekken of naar wat muziek gaan luisteren vanavond van 20.00 - 2.00
Isegrimzaterdag 6 maart 2010 @ 13:29
quote:
Op zaterdag 6 maart 2010 11:42 schreef SingleCoil het volgende:

[..]

ja, koop dan een eigen koe
Da's wel beter.

Die laatste zin: "Een dierenarts heeft zich over het slachtoffer ontfermd." De dierenarts steekt zelf gerust zijn hele arm naar binnen, maar als iemand z'n lul erin hangt, is de koe ineens 'slachtoffer'.
junkiexpzondag 7 maart 2010 @ 10:16
Gisteren bij de openingsreceptie van de Maastoren geweest, redelijke decadent gebeuren maar wel gezellig.
Ik ging flink aangeschoten weg van de champagne .
Daarna samen met mijn vriendin en zwager en schoonzus wezen eten bij Dino's bij het schouwburgplein.

Ik ben er al nu een keer of 5 wezen eten en het is echt een gezellige tent met goede bediening waar je een lekker stuk vlees kan eten .
Isegrimzondag 7 maart 2010 @ 11:05
Dino-biefstuk?
junkiexpzondag 7 maart 2010 @ 11:09
Haha, ik had een mixed grill .
Maar het is een beetje een soort grill-eet cafe.
Isegrimzondag 7 maart 2010 @ 11:10
Aha.
Rekkiezondag 7 maart 2010 @ 21:31
Gisteravond en nacht verbleven op de:

Isegrimzondag 7 maart 2010 @ 23:48
Wij hebben vandaag een vogelhuisje aangeschaft. Bedoeling is om dit te voorzien van een webcam en dan te streamen op www.youngchicks.com.
DutchTrainmaandag 8 maart 2010 @ 07:30
quote:
Op zondag 7 maart 2010 21:31 schreef Rekkie het volgende:
Gisteravond en nacht verbleven op de:

[ afbeelding ]
En hoe was dat?
DutchTrainmaandag 8 maart 2010 @ 07:33
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 19:48 schreef dikke_donder het volgende:
beetje late reactie, maar in het vorige topic begon ik over het kopen van een huis in rotterdam.

omdat de huizen in rotterdam goedkoop zijn lijkt het mij het beste om te kopen. ik heb mooie huizen in tapuitstraat gezien, maar geen idee of dat een achterstandsbuurt is of niet.

omdat het me 1e huis/appartement/flat zal worden, maakt me niet al teveel uit. het liefst zo min mogelijk onderhoud binnen en buiten

financieel valt een hoop nog uit te zoeken, maar ik heb er vertrouwen in dat dat geen probleem zal worden.
Zie mijn post in het vorige topic.

In de Tapuitstraat zal het zeker niet duur zijn en de buurt Carnisse gaat nog wel. Je zou er zelf even rond moeten lopen om een goed beeld te krijgen, want het verandert er nog al. Heb er 5 jaar geleden gewoond en toen was het wel OK. De huizen zijn er denk ik uit de jaren 50, dus het is even opzoeken of ze al een groot onderhoud hebben gehad en er een goede VvE is als je het gaat kopen en er weinig onderhoud aan wilt hebben.
SingleCoilmaandag 8 maart 2010 @ 07:58
quote:
Op zondag 7 maart 2010 23:48 schreef Isegrim het volgende:
Wij hebben vandaag een vogelhuisje aangeschaft. Bedoeling is om dit te voorzien van een webcam en dan te streamen op www.youngchicks.com.
Onze buren hebben dat ook, Ringo wordt vast wereldberoemd
Aliceymaandag 8 maart 2010 @ 08:18
Goedemorgen allemaal
Isegrimmaandag 8 maart 2010 @ 09:17
Moe.
LeeHarveyOswaldmaandag 8 maart 2010 @ 09:30
Goedemorgen
WHATSHESAIDmaandag 8 maart 2010 @ 09:33
Museumnacht Linkse hobbies
SingleCoilmaandag 8 maart 2010 @ 09:39
Linkse hobbies ftw!
Rekkiemaandag 8 maart 2010 @ 17:55
quote:
Op maandag 8 maart 2010 07:30 schreef DutchTrain het volgende:

[..]

En hoe was dat?
Ja ehhh apart.
Heerlijk gegeten, lekker geslapen (kamers zijn prima)

Maar je kunt merken dat het net open is en dat er nog wat ervaring moet groeien.
Het ontbijt is een drama, zeer chaotisch, lange rijen en niet logisch van opzet. Wel lekker eten.
LeeHarveyOswalddinsdag 9 maart 2010 @ 00:21
Slaaplekker Rotterdammerts! :w
Aliceydinsdag 9 maart 2010 @ 08:30
Goedemorgen allen
SingleCoildinsdag 9 maart 2010 @ 08:41
Goedemorgen, fietster!
LeeHarveyOswalddinsdag 9 maart 2010 @ 09:11
:w Goedemorgen!
Isegrimdinsdag 9 maart 2010 @ 11:57
Nog net op tijd op goedemorgen te zeggen!
LeeHarveyOswalddinsdag 9 maart 2010 @ 11:59
Lui beest
ChatGirldinsdag 9 maart 2010 @ 12:37
Het is geen weer om huiswerk te maken.

Maar ik moet thuis zijn vandaag omdat ze mn kapotte stortbak komen maken.
Isegrimdinsdag 9 maart 2010 @ 12:40
Dat kun je zelf ook wel, een kapotte stortbak maken.
ChatGirldinsdag 9 maart 2010 @ 12:46
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 12:40 schreef Isegrim het volgende:
Dat kun je zelf ook wel, een kapotte stortbak maken.
De bevestigingsbeugel is afbebroken van de muur, dus er moet een nieuw bak op. Plus dat het een huurhuis is. Dus ze komen het maken.
SingleCoildinsdag 9 maart 2010 @ 12:56
je moet ook niet aan je stortbak gaan hangen
ChatGirldinsdag 9 maart 2010 @ 12:59
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 12:56 schreef SingleCoil het volgende:
je moet ook niet aan je stortbak gaan hangen
Dat heb ik niet gedaan. Toen ik doortrok, brak ineens een van de bevestigingsdelen af. En er kwam een hoop water mee naar beneden, niet ideaal dus.

Maar nu huiswerk , stomme aantekeningen waar ik niks van snap op een plan wat we hebben geschreven.
LeeHarveyOswalddinsdag 9 maart 2010 @ 13:59
Isegrim doet een poging op een worteltje te lijken
Aliceydinsdag 9 maart 2010 @ 14:08
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 13:59 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Isegrim doet een poging op een worteltje te lijken
Ze verft zich oranje?
Ze graaft zich in in de grond?
LeeHarveyOswalddinsdag 9 maart 2010 @ 14:09
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 14:08 schreef Alicey het volgende:

[..]

Ze verft zich oranje?
Ze graaft zich in in de grond?
Dat laatste wilde ze ook graag, maar het balkon is te hard. Wel heb ik 45 liter tuinaarde klaar liggen

Ze heeft dr voorhoofd met Henna oranje geverft, en ook een beetje in dr haar gedaan
Aliceydinsdag 9 maart 2010 @ 14:11
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 14:09 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Dat laatste wilde ze ook graag, maar het balkon is te hard. Wel heb ik 45 liter tuinaarde klaar liggen

Ze heeft dr voorhoofd met Henna oranje geverft, en ook een beetje in dr haar gedaan
Hmm.. k.
Isegrimdinsdag 9 maart 2010 @ 14:12
LeeHarveyOswalddinsdag 9 maart 2010 @ 14:13
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 14:12 schreef Isegrim het volgende:

Lief worteltje, das rood. De gezichtsuitdrukking is wel hetzelfde.
LeeHarveyOswalddinsdag 9 maart 2010 @ 14:14
SingleCoildinsdag 9 maart 2010 @ 14:17
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 14:09 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Dat laatste wilde ze ook graag, maar het balkon is te hard. Wel heb ik 45 liter tuinaarde klaar liggen

Ze heeft dr voorhoofd met Henna oranje geverft, en ook een beetje in dr haar gedaan
tja...je kunt het meisje wel uit Friesland halen maar je krijgt Friesland nooit echt uit het meisje, hè?
Isegrimdinsdag 9 maart 2010 @ 14:19
LeeHarveyOswalddinsdag 9 maart 2010 @ 14:19
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 14:19 schreef Isegrim het volgende:
Goedmaakseks?
junkiexpdinsdag 9 maart 2010 @ 18:27
Flink ongeluk hier, met beknelling en traumhelicopter.
Ik heb net afgelopen zaterdag een verrekijker gekregen bij de openinsreceptie van de Maastoren, komt goed uit nu
junkiexpdinsdag 9 maart 2010 @ 18:28
Als je van zuid nu naar centrum moet raad ik je aan om via de Willemsbrug te gaan trouwens
SingleCoilwoensdag 10 maart 2010 @ 07:51
...immers...? (Ik ga meestal met de tunnel)
Aliceywoensdag 10 maart 2010 @ 08:52
Hoihoi allemaal!
SingleCoilwoensdag 10 maart 2010 @ 09:11
goedemorgen...lekker gefietst? Het leek me erg koud...
LeeHarveyOswaldwoensdag 10 maart 2010 @ 09:19
Heerlijk weer buiten! wel ietsjes fris, maar het begint eindelijk ergens op te lijken!
Aliceywoensdag 10 maart 2010 @ 09:25
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 09:11 schreef SingleCoil het volgende:
goedemorgen...lekker gefietst? Het leek me erg koud...
Ja, was erg lekker. In mijn beleving is het warmer dan gisterochtend.
Aliceywoensdag 10 maart 2010 @ 14:00
"De kwantumfysica bepaalt dat gedachten de basis vormen voor de wereld waar iemand in leeft". Die managementblaadjes worden ook steeds achterlijker.
LeeHarveyOswaldwoensdag 10 maart 2010 @ 14:15
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 14:00 schreef Alicey het volgende:
"De kwantumfysica bepaalt dat gedachten de basis vormen voor de wereld waar iemand in leeft". Die managementblaadjes managers worden ook steeds achterlijker.
Aliceywoensdag 10 maart 2010 @ 14:18
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 14:15 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Die helemaal ja. Het artikel ging over coaching. Als een coach dat soort verhalen gaat vertellen, ren je toch heel hard weg?
SingleCoilwoensdag 10 maart 2010 @ 14:24
Het is een test, liefje, het is een test...
Aliceywoensdag 10 maart 2010 @ 14:26
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 14:24 schreef SingleCoil het volgende:
Het is een test, liefje, het is een test...
[  ] geschikt
[x] ongeschikt

zeker?
TJDoornboswoensdag 10 maart 2010 @ 15:24
ChatGirlwoensdag 10 maart 2010 @ 15:33
Heeft er iemand een ventilator? Zo ja, dan graag even brengen op de 7e verdieping van INHolland. Het is hier echt niet om uit te houden. Ik wil niet weten wat het wordt als het echt zomer is.
TJDoornboswoensdag 10 maart 2010 @ 15:36
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 15:33 schreef ChatGirl het volgende:
Heeft er iemand een ventilator? Zo ja, dan graag even brengen op de 7e verdieping van INHolland. Het is hier echt niet om uit te houden. Ik wil niet weten wat het wordt als het echt zomer is.
breng er dan ook 1 naar KPN.
SingleCoilwoensdag 10 maart 2010 @ 15:43
*zet de balkondeur iets verder open en neemt nog en espresso*
LeeHarveyOswaldwoensdag 10 maart 2010 @ 15:47
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 15:33 schreef ChatGirl het volgende:
Heeft er iemand een ventilator? Zo ja, dan graag even brengen op de 7e verdieping van INHolland. Het is hier echt niet om uit te houden. Ik wil niet weten wat het wordt als het echt zomer is.
Warm?
junkiexpwoensdag 10 maart 2010 @ 18:02
Bij ons op het kantoor is het 23 graden, en dan stoken we niet eens.
We hebben zelfs gisteren de airco al even aangehad met 5 graden buiten
ChatGirlwoensdag 10 maart 2010 @ 18:39
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 15:47 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Warm?
Meer dan warm. Shirtjesweer binnen, maar buiten is het dan weer (te) koud.
Dandilionwoensdag 10 maart 2010 @ 20:52
gisteren sneeuwde het nog..kwam wittig de willemsbrug over gefietst...

klote kou!

lente..wanneer komt de lente!
Aliceydonderdag 11 maart 2010 @ 08:07
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 18:02 schreef junkiexp het volgende:
Bij ons op het kantoor is het 23 graden, en dan stoken we niet eens.
We hebben zelfs gisteren de airco al even aangehad met 5 graden buiten
Bij ons is het vaak erg koud. Als we meer gaan stoken, krijgen de bedrijven die boven ons zitten tropische hitte.

Ja, lieve jongens en meisjes.. Zo wordt er anno 2006 een pand gebouwd.
LeeHarveyOswalddonderdag 11 maart 2010 @ 09:05
Dan kunnen de bedrijven daar boven toch gewoon de airco aanzetten?

Als jullie dan stoken met de restwarmte van de airco unit, ....
Aliceydonderdag 11 maart 2010 @ 09:06
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 09:05 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Dan kunnen de bedrijven daar boven toch gewoon de airco aanzetten?

Als jullie dan stoken met de restwarmte van de airco unit, ....
Jij weet niet hoe onze airco unit werkt geloof ik.
TJDoornbosdonderdag 11 maart 2010 @ 09:10
Ik voel me steeds minder thuis in Rotterdam...............................vertel mensen wat moet ik nog leuk vinden aan R'dam?
SingleCoildonderdag 11 maart 2010 @ 09:13
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 09:10 schreef TJDoornbos het volgende:
Ik voel me steeds minder thuis in Rotterdam...............................vertel mensen wat moet ik nog leuk vinden aan R'dam?
wij weten het niet...het uitzicht over de maas?
Aliceydonderdag 11 maart 2010 @ 09:22
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 09:10 schreef TJDoornbos het volgende:
Ik voel me steeds minder thuis in Rotterdam...............................vertel mensen wat moet ik nog leuk vinden aan R'dam?
Geen idee, maar anders ga je toch gewoon ergens heen waar het wel leuk is?
LeeHarveyOswalddonderdag 11 maart 2010 @ 09:30
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 09:10 schreef TJDoornbos het volgende:
Ik voel me steeds minder thuis in Rotterdam...............................vertel mensen wat moet ik nog leuk vinden aan R'dam?
De BBQ's in de zomer Een multicutlurele samenleving waardoor je iedere dag van het jaar iets kan eten, wat je nog niet eerder gehad hebt. De enige echte stad van Nederland, met een echte skyline.

SingleCoildonderdag 11 maart 2010 @ 09:30
Zoals...Rio de Janeiro...?
TJDoornbosdonderdag 11 maart 2010 @ 09:39
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 09:22 schreef Alicey het volgende:

[..]

Geen idee, maar anders ga je toch gewoon ergens heen waar het wel leuk is?
denk er wel over na

Skyline is leuk maar wat voegt dat toe aan woongenot.
LeeHarveyOswalddonderdag 11 maart 2010 @ 09:42
Uitzicht?

En ik had toch ook een reeks andere punten?

Je kan in Rotterdam voor 15 tot 150 euro PP uit eten in honderden goede restaurants. Je kan 7 dagen per week boodschappen doen. Als je je verveelt, is er altijd wel iets open.
TJDoornbosdonderdag 11 maart 2010 @ 09:45
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 09:42 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Uitzicht?

En ik had toch ook een reeks andere punten?

Je kan in Rotterdam voor 15 tot 150 euro PP uit eten in honderden goede restaurants. Je kan 7 dagen per week boodschappen doen. Als je je verveelt, is er altijd wel iets open.
BBQen kan overal

de grote jumbo die 365 dagen per jaar open is is wel ok idd. En mn vriendin en haar moeder zijn super in de keuken dus dat is ook geen reden. En de restaurants tsja die heb je ook in vele delen van het land.
SingleCoildonderdag 11 maart 2010 @ 09:50
Je hebt ons hier...
TJDoornbosdonderdag 11 maart 2010 @ 10:27
oh ja nee dat is echt een goede reden
SingleCoildonderdag 11 maart 2010 @ 10:48
Nou, dan zijn we er uit!
LeeHarveyOswalddonderdag 11 maart 2010 @ 10:49
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 09:45 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

BBQen kan overal

de grote jumbo die 365 dagen per jaar open is is wel ok idd. En mn vriendin en haar moeder zijn super in de keuken dus dat is ook geen reden. En de restaurants tsja die heb je ook in vele delen van het land.
Een beetje kook-fanatic zit op zijn plek in Rotterdam, Turkse supermarkten, toko's (west-kruiskade!). Alle kruiden die je in de supermarkt niet kan krijgen, heb je wel in Rotterdam.

Daarnaast zijn de gebruikelijke kruiden hier veel goedkoper.
JJdJ1984donderdag 11 maart 2010 @ 10:53
Daaaag TJ we zullen je missen
TJDoornbosdonderdag 11 maart 2010 @ 11:15
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 10:53 schreef JJdJ1984 het volgende:
Daaaag TJ we zullen je missen
junkiexpdonderdag 11 maart 2010 @ 21:34
Weekend
Cava
Isegrimdonderdag 11 maart 2010 @ 21:34
Hier ook weekend.
Isegrimdonderdag 11 maart 2010 @ 21:35
En witte wijn.
junkiexpdonderdag 11 maart 2010 @ 22:04
Tegels uitzoeken valt niet mee
ChatGirldonderdag 11 maart 2010 @ 22:08
Bijna weekend hier. Morgen nog presentatie houden op school en andere saaie dingen op school afhandelen. En dan weekend tot woensdag.
TJDoornbosdonderdag 11 maart 2010 @ 22:39
weekend begint morgen om 16.30
Aliceyvrijdag 12 maart 2010 @ 08:00
Hier begint het weekend pas vandaag..
DutchTrainvrijdag 12 maart 2010 @ 08:01
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 22:04 schreef junkiexp het volgende:
Tegels uitzoeken valt niet mee
idem

Naar wat voor ben jij op zoek?

Mocht je effen zwarte zijdeglans vloertegels tegenkomen, laat het me dan weten. Ik dacht dat dat het meest standaard zou zijn, maar die dingen lijken wel nergens te krijgen. Altijd een marmer, hout of steen patroon of reliëf erin
JJdJ1984vrijdag 12 maart 2010 @ 08:03
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 08:00 schreef Alicey het volgende:
Hier begint het weekend pas vandaag om 18 uur
Aliceyvrijdag 12 maart 2010 @ 08:05
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 08:03 schreef JJdJ1984 het volgende:

[..]
zoiets ongeveer inderdaad.
Aliceyvrijdag 12 maart 2010 @ 08:06
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 08:01 schreef DutchTrain het volgende:

[..]

idem

Naar wat voor ben jij op zoek?

Mocht je effen zwarte zijdeglans vloertegels tegenkomen, laat het me dan weten. Ik dacht dat dat het meest standaard zou zijn, maar die dingen lijken wel nergens te krijgen. Altijd een marmer, hout of steen patroon of reliëf erin
Eenvoudige glimmende zwarte vloertegels? Bij de Gamma in Schiedam hebben ze die iig, maar ik weet niet of dat helemaal is wat je zoekt. iig glimmen ze en zijn verder egaal zwart..
TJDoornbosvrijdag 12 maart 2010 @ 08:23
stroom eraf op wilhelminakade
SingleCoilvrijdag 12 maart 2010 @ 09:11
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 08:23 schreef TJDoornbos het volgende:
stroom eraf op wilhelminakade
Maar hebben ze dat door of blijven ze gewoon werkgeluiden maken?
TJDoornbosvrijdag 12 maart 2010 @ 09:31
ik werk op noodstroom nu

zie Kop van Zuid in Rotterdam zonder stroom
junkiexpvrijdag 12 maart 2010 @ 09:38
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 08:01 schreef DutchTrain het volgende:

[..]

idem

Naar wat voor ben jij op zoek?

Mocht je effen zwarte zijdeglans vloertegels tegenkomen, laat het me dan weten. Ik dacht dat dat het meest standaard zou zijn, maar die dingen lijken wel nergens te krijgen. Altijd een marmer, hout of steen patroon of reliëf erin
Ik ga het toilet betegelen, en ik wil dan de achterwand en de bovenkant van de koof rondom het reservoir met iets van natuursteen betegelen denk ik.
Grijze, Belgische hardsteen bijvoorbeeld.

De rest van de wanden met wit, en de vloertegels ook iets van natuursteen denk ik.
Lastig om alles zo voor je te zien
Isegrimvrijdag 12 maart 2010 @ 09:54
Ik heb ook effen zwarte tegels van de Gamma.
SingleCoilvrijdag 12 maart 2010 @ 09:59
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 09:38 schreef junkiexp het volgende:

[..]

Ik ga het toilet betegelen, en ik wil dan de achterwand en de bovenkant van de koof rondom het reservoir met iets van natuursteen betegelen denk ik.
Grijze, Belgische hardsteen bijvoorbeeld.

De rest van de wanden met wit, en de vloertegels ook iets van natuursteen denk ik.
Lastig om alles zo voor je te zien
Je moet wel donders uitkijken,voor je het door hebt waan je je in de showroom van een natuursteen groothandel
ChatGirlvrijdag 12 maart 2010 @ 10:16
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 09:31 schreef TJDoornbos het volgende:
ik werk op noodstroom nu

zie Kop van Zuid in Rotterdam zonder stroom
't was erg donker op metrostation Wilhelminaplein vanmorgen inderdaad. Komt t door die graafmachines die hier langs de INHolland bezig zijn?
TJDoornbosvrijdag 12 maart 2010 @ 10:46
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 10:16 schreef ChatGirl het volgende:

[..]

't was erg donker op metrostation Wilhelminaplein vanmorgen inderdaad. Komt t door die graafmachines die hier langs de INHolland bezig zijn?
nee naast KPN is iets geraakt zegt men
ChatGirlvrijdag 12 maart 2010 @ 10:56
Ah, ok. Ik kom tegenwoordig niet meer aan die kant

Scheelt toch wel, een appartement in Rotterdam, of elke dag op en neer treinen.
DutchTrainvrijdag 12 maart 2010 @ 11:10
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 08:06 schreef Alicey het volgende:
Eenvoudige glimmende zwarte vloertegels? Bij de Gamma in Schiedam hebben ze die iig, maar ik weet niet of dat helemaal is wat je zoekt. iig glimmen ze en zijn verder egaal zwart..
Bij de Gamma Blijdorp en Delft hebben ze alleen matte zwarte tegels of met een vaag patroontje of met een reliëfje erin. Ik dacht ook dat het vrij simpel was

En toch zal ik ze vinden
Aliceyvrijdag 12 maart 2010 @ 11:13
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 11:10 schreef DutchTrain het volgende:

[..]

Bij de Gamma Blijdorp en Delft hebben ze alleen matte zwarte tegels of met een vaag patroontje of met een reliëfje erin. Ik dacht ook dat het vrij simpel was

En toch zal ik ze vinden
Je zou ook kunnen kijken bij de Praxis op de Keileweg. Die hebben sowieso een groter assortiment tegels dan de Gamma.
rijsttafelvrijdag 12 maart 2010 @ 15:38
WEEKEND!
TJDoornbosvrijdag 12 maart 2010 @ 16:08
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 11:13 schreef Alicey het volgende:

[..]

Je zou ook kunnen kijken bij de Praxis op de Keileweg. Die hebben sowieso een groter assortiment tegels dan de Gamma.
keileweg is al jaren niet boeiend meer.
SingleCoilvrijdag 12 maart 2010 @ 16:12
Hier ook weekeind! Nog wel een uurtje in de trein zitten, maar met een glaasje wijn erbij komen we die tijd wel door...
SingleCoilvrijdag 12 maart 2010 @ 16:13
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 16:08 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

keileweg is al jaren niet boeiend meer.
Nou, de Praxis zit er anders nog wel hoor!
TJDoornbosvrijdag 12 maart 2010 @ 16:21
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 16:13 schreef SingleCoil het volgende:

[..]

Nou, de Praxis zit er anders nog wel hoor!
Aliceyvrijdag 12 maart 2010 @ 16:28
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 16:12 schreef SingleCoil het volgende:
Hier ook weekeind! Nog wel een uurtje in de trein zitten, maar met een glaasje wijn erbij komen we die tijd wel door...
Hier is het ook bijna weekend. Weer lekker weinig opgeschoten vandaag.
ChatGirlvrijdag 12 maart 2010 @ 16:52
Weekend En dat mag ook wel na 5 tussenuren vandaag. Echt een faal- en baaldag vandaag.
Isegrimvrijdag 12 maart 2010 @ 17:53
Net alle kruiden uitgezocht. LHO en ik hebben samen tussen de 70 en 80 verschillende kruiden en specerijen.
LeeHarveyOswaldvrijdag 12 maart 2010 @ 18:29
Net 20 kruiden-bakjes bij de action gekocht.

De action had maar 24 bakjes, dus bijna de hele voorraad
Isegrimvrijdag 12 maart 2010 @ 19:51
De kruidenbakjes kostten maar 34 cent per stuk.
ChatGirlvrijdag 12 maart 2010 @ 20:03
Zowieso is de Action een toffe winkel
Isegrimvrijdag 12 maart 2010 @ 20:04
Ik ben echt zwaar fan van de Action. En gelukkig woon ik er bijna naast.
ChatGirlvrijdag 12 maart 2010 @ 20:11
Hier in de buurt komt er binnenkort ook een. Is in ieder geval makkelijker.
Dandilionvrijdag 12 maart 2010 @ 20:32
er zou toch een action in de alexanderpolder komen? ( oude prenatal pand)
rijsttafelzaterdag 13 maart 2010 @ 10:52
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 20:11 schreef ChatGirl het volgende:
Hier in de buurt komt er binnenkort ook een. Is in ieder geval makkelijker.
Waar is dat in de buurt?

Ik wil ook een action in zuid, want ik ben ook action fan
ChatGirlzaterdag 13 maart 2010 @ 11:29
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 10:52 schreef rijsttafel het volgende:

[..]

Waar is dat in de buurt?

Ik wil ook een action in zuid, want ik ben ook action fan
In Zuid in ieder geval. Ik las op hyves dat ie bij plein 1953 zou komen, maar dat is nog niet bevestigd.
TJDoornboszaterdag 13 maart 2010 @ 12:20
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 20:32 schreef Dandilion het volgende:
er zou toch een action in de alexanderpolder komen? ( oude prenatal pand)
oh geen idee, niemand over gehoord
junkiexpzaterdag 13 maart 2010 @ 12:27
junkiexpzaterdag 13 maart 2010 @ 15:18
Heeft iemand enige idee wat er met het oude imax gaat gebeuren op de Schiedamsedijk ?
Is nu al een paar jaar anti kraak maar gebeur voor de rest niks mee.

Toch wel potentie genoeg lijkt me ?
LeeHarveyOswaldzaterdag 13 maart 2010 @ 15:24
Het ligt natuurlijk niet op de looproute voor veel mensen..
DutchTrainzaterdag 13 maart 2010 @ 15:46
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 15:18 schreef junkiexp het volgende:
Heeft iemand enige idee wat er met het oude imax gaat gebeuren op de Schiedamsedijk ?
Is nu al een paar jaar anti kraak maar gebeur voor de rest niks mee.

Toch wel potentie genoeg lijkt me ?
Ik geloof dat alles van een R&B museum tot een coffeshop ondertussen wel voorbij is gekomen, maar de inrichting niet echt veel mogelijk maakt. En slopen is vooralsnog te duur.
Er zijn wel af en toe feestjes toch?
Isegrimzaterdag 13 maart 2010 @ 15:49
Dat dacht ik ook, ik dacht dat het een soort disco was.
DutchTrainzaterdag 13 maart 2010 @ 15:51
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 15:24 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Het ligt natuurlijk niet op de looproute voor veel mensen..
Het ligt alleen maar op de route van de Spido en de PortExperience en Erasmusbrug, naast een hotel, langs de Walk of Fame door Waterstad naar het Mariniersmuseum en de Witte de With en naar het centrum.

Nee, echt een plek waar niemand ooit komt
junkiexpzaterdag 13 maart 2010 @ 15:54
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 15:24 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Het ligt natuurlijk niet op de looproute voor veel mensen..
Nee, niet voor de uitgaansgelegenheden nee.
Maar het is wel een toplocatie !
junkiexpzaterdag 13 maart 2010 @ 15:54
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 15:46 schreef DutchTrain het volgende:

[..]

Ik geloof dat alles van een R&B museum tot een coffeshop ondertussen wel voorbij is gekomen, maar de inrichting niet echt veel mogelijk maakt. En slopen is vooralsnog te duur.
Er zijn wel af en toe feestjes toch?
Volgens mij zijn er nooit feestjes hoor, het staat hier 15 meter verderop dus dat zou ik wel moeten merken.
junkiexpzaterdag 13 maart 2010 @ 15:55
Ik vind net dit na wat zoekwerk :

junkiexpzaterdag 13 maart 2010 @ 15:55
Is een bericht van 30-01-10
DutchTrainzaterdag 13 maart 2010 @ 16:07
Hmm als het naastliggende hotel het heeft opgekocht dan zal er wel wat gaan gebeuren. Ik zou als ik jou was maar even je digitale loket in de gaten houden om te zien wanneer je de bouwaanvraag kan inzien en protest kan aantekenen.
junkiexpzaterdag 13 maart 2010 @ 16:15
Ga ik zeker doen !

Het zou dan 8 lagen zijn, het zijn er nu denk ik 5.
Ik heb boven het imax nu ook geen uitzicht, dus vooralsnog heb ik geen bezwaar.
Als het maar niet al te breed wordt, maar dat kan bijna niet.
TJDoornboszaterdag 13 maart 2010 @ 17:57
kut plan zeg
junkiexpzondag 14 maart 2010 @ 12:49
Heeft iemand enig idee wat een tweede parkeervergunning kost in Rotterdam ?
Ik kan het niet vinden op Rotterdam.nl
ChatGirlzondag 14 maart 2010 @ 13:57
http://www.rotterdam.nl/eCache/TER/10/20/014.html

(eerste hit google)

En dan onderaan. Ze moeten dan beide op jouw naam staan.
quote:
Hoeveel parkeervergunningen kan ik als bewoner aanvragen?

Om in aanmerking te komen voor een parkeervergunning moet u aan verschillende voorwaarden voldoen. O.a. moet het kenteken op naam van de vergunninghouder staan.
Als u aan alle voorwaarden voldoet en er is ruimte in de sector dan kunt u meerdere vergunningen aanvragen.


[ Bericht 61% gewijzigd door ChatGirl op 14-03-2010 14:22:09 ]
LeeHarveyOswaldzondag 14 maart 2010 @ 14:21
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 17:57 schreef TJDoornbos het volgende:
kut plan zeg
't zonnetje in huis is ook weer aanwezig
Isegrimzondag 14 maart 2010 @ 14:23
Hoofdpijn.

Iets met veel drank en een joint.
TJDoornboszondag 14 maart 2010 @ 14:39
quote:
Op zondag 14 maart 2010 14:21 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

't zonnetje in huis is ook weer aanwezig
hej ah-terrorist!
junkiexpzondag 14 maart 2010 @ 14:48
quote:
Op zondag 14 maart 2010 13:57 schreef ChatGirl het volgende:
http://www.rotterdam.nl/eCache/TER/10/20/014.html

(eerste hit google)

En dan onderaan. Ze moeten dan beide op jouw naam staan.
[..]
Ja dat had ik ook gevonden, beide auto's staan ook op mijn naam.
Maar er staat niet bij wat het kost.
ChatGirlzondag 14 maart 2010 @ 14:51
quote:
Op zondag 14 maart 2010 14:48 schreef junkiexp het volgende:

[..]

Ja dat had ik ook gevonden, beide auto's staan ook op mijn naam.
Maar er staat niet bij wat het kost.
Is dat niet hetzelfde als een eerste vergunning? Of betaal je dan meer of minder voor een 2e?
junkiexpzondag 14 maart 2010 @ 14:55
quote:
Op zondag 14 maart 2010 14:51 schreef ChatGirl het volgende:

[..]

Is dat niet hetzelfde als een eerste vergunning? Of betaal je dan meer of minder voor een 2e?
Het lijkt mij dat ze een ontmoedigingsbeleid hebben en de tweede vergunning duurder maken.
Isegrimzondag 14 maart 2010 @ 15:16
Tweede vergunning is idd duurder volgens mij.
junkiexpzondag 14 maart 2010 @ 16:05
Ook terecht overigens
Isegrimzondag 14 maart 2010 @ 16:20
Bij ons kun je een vergunning wel vergeten, want 'er is een parkeergarage in het complex'. Ja, met 200 plaatsen voor zo'n 900 woningen of zoiets.
SingleCoilzondag 14 maart 2010 @ 16:32
Bij ons is er een enquete geweest en de meerderheid was tegen betaald parkeren
Isegrimzondag 14 maart 2010 @ 16:33
Waarom is dat slecht? Jij wilt graag betalen voor je parkeerplek?
junkiexpzondag 14 maart 2010 @ 16:37
Als er betaald parkeren in je wijk komt kun je over het algemeen je auto beter kwijt.
SingleCoilmaandag 15 maart 2010 @ 08:48
Precies. In de wijken rondom ons wordt wél betaald parkeren ingevoerd, dus verwacht ik dat onze wijk als overloopgebied gebruikt gaat worden.
LeeHarveyOswaldmaandag 15 maart 2010 @ 09:05
Goedemorgen!

Het is echt prachtig weer op het moment
Aliceymaandag 15 maart 2010 @ 09:38
Goedemogen allen!
Aliceymaandag 15 maart 2010 @ 09:39
quote:
Op maandag 15 maart 2010 08:48 schreef SingleCoil het volgende:
Precies. In de wijken rondom ons wordt wél betaald parkeren ingevoerd, dus verwacht ik dat onze wijk als overloopgebied gebruikt gaat worden.
Daarbij aangetekend dat als je nu na pak hem beet 20.00 thuis komt, je moet zoeken naar een plaats.
SingleCoilmaandag 15 maart 2010 @ 09:56
...en al je ná 00:00 thuis komt je in Schiedam soms geen plaats meer kunt vinden en in Rotterdam moet parkeren...
ChatGirlmaandag 15 maart 2010 @ 14:45
quote:
Vondeling aangetroffen in West
Rotterdam-West - Een buurtbewoonster die afval weggooide vond naast de vuilcontainer een meisje. Het net geboren babytje had nog een navelstreng, heeft een getinte huidskleur en was gewikkeld in een geel-witte handdoek. De politie zoekt getuigen die in de directe omgeving van de vuilcontainer personen hebben gezien die met bovenstaande in verband kunnen worden gebracht.
thomasssmaandag 15 maart 2010 @ 15:25
quote:
Op maandag 15 maart 2010 14:45 schreef ChatGirl het volgende:

[..]
Er ligt nu ergens een vuilniszak in een wiegje
LeeHarveyOswaldmaandag 15 maart 2010 @ 15:28
quote:
Op maandag 15 maart 2010 15:25 schreef thomasss het volgende:

[..]

Er ligt nu ergens een vuilniszak in een wiegje
En maar denken dat die baby zo stinkt.
TJDoornbosmaandag 15 maart 2010 @ 15:35
quote:
Op maandag 15 maart 2010 15:28 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

En maar denken dat die baby zo stinkt.
je bent soms wel grappig.
Isegrimmaandag 15 maart 2010 @ 18:15
Nu.nl is hier down. Bij jullie ook?
TJDoornbosmaandag 15 maart 2010 @ 18:24
nee, nog niet.
LeeHarveyOswaldmaandag 15 maart 2010 @ 18:27
Doet het hier prima.
Isegrimmaandag 15 maart 2010 @ 18:27
Is er breaking news??? Dat ze overbeladen zijn ofzo.
TJDoornbosmaandag 15 maart 2010 @ 18:29
quote:
Op maandag 15 maart 2010 18:27 schreef Isegrim het volgende:
Is er breaking news??? Dat ze overbeladen zijn ofzo.
BNN een eigen lijst en Toek is kandidaat.
Isegrimmaandag 15 maart 2010 @ 18:30
quote:
Op maandag 15 maart 2010 18:29 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

BNN een eigen lijst en Toek is kandidaat.
Dat BNN een jongerenpartij gaat beginnen vind ik wel tof. Hoog tijd voor wat hippe, jonge mensen in de Kamer.
LeeHarveyOswaldmaandag 15 maart 2010 @ 18:31
"Bisdom paus schorst pedofiele priester alsnog"
MAar hij doet het hier goed en snel, dus ik gok dat er op je werk iets mis is.
TJDoornbosmaandag 15 maart 2010 @ 18:33
quote:
Op maandag 15 maart 2010 18:30 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Dat BNN een jongerenpartij gaat beginnen vind ik wel tof. Hoog tijd voor wat hippe, jonge mensen in de Kamer.
en waarom reageer je niet op het 2de deel van mijn post?
Isegrimmaandag 15 maart 2010 @ 18:34
Andere sites doen het wel gewoon...

Onvoldoende stemmen voor mijn vergadering van 18u. Voor mijn vergadering van 19u hebben alle drie de eigenaars een volmacht ingestuurd. Voor die van 20u komen zeker weten wel voldoende mensen. Met andere woorden, ik kan hier een beetje gaan zitten wachten tot 20u.
Isegrimmaandag 15 maart 2010 @ 18:35
quote:
Op maandag 15 maart 2010 18:33 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

en waarom reageer je niet op het 2de deel van mijn post?
Omdat jij niet hip en jong bent.
LeeHarveyOswaldmaandag 15 maart 2010 @ 18:35
quote:
Op maandag 15 maart 2010 18:34 schreef Isegrim het volgende:
Andere sites doen het wel gewoon...

Onvoldoende stemmen voor mijn vergadering van 18u. Voor mijn vergadering van 19u hebben alle drie de eigenaars een volmacht ingestuurd. Voor die van 20u komen zeker weten wel voldoende mensen. Met andere woorden, ik kan hier een beetje gaan zitten wachten tot 20u.
Bel die van acht uur op, dat ze eerder mogen komen
LeeHarveyOswaldmaandag 15 maart 2010 @ 18:36
quote:
Op maandag 15 maart 2010 18:35 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Omdat jij niet hip en jong bent.
En aangezien hij wel jong is...
Isegrimmaandag 15 maart 2010 @ 18:36
quote:
Op maandag 15 maart 2010 18:35 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Bel die van acht uur op, dat ze eerder mogen komen
Heb van de meeste bewoners geen telefoonnummer.
LeeHarveyOswaldmaandag 15 maart 2010 @ 18:37
Ik krijg geen verbinding met je VPN, dus ik kan je probleem niet naspelen hier.
LeeHarveyOswaldmaandag 15 maart 2010 @ 18:37
quote:
Op maandag 15 maart 2010 18:36 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Heb van de meeste bewoners geen telefoonnummer.
Bestaat omgekeerd-zoeken niet meer?
Isegrimmaandag 15 maart 2010 @ 18:37
quote:
Op maandag 15 maart 2010 18:37 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Ik krijg geen verbinding met je VPN, dus ik kan je probleem niet naspelen hier.
Dat komt omdat het IP-nummer nog niet is aangepast.
LeeHarveyOswaldmaandag 15 maart 2010 @ 18:39
Bijna 200 gram chocola op

Aldi heeft best lekkere chocola
Isegrimmaandag 15 maart 2010 @ 18:43
quote:
Op maandag 15 maart 2010 18:37 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Bestaat omgekeerd-zoeken niet meer?
Jawel, maar veel buitenlanders, die hebben i.h.a. geen vermelding...
junkiexpmaandag 15 maart 2010 @ 18:54
Kutdag hebben we weer gehad, het kan alleen maar beter worden
TJDoornbosmaandag 15 maart 2010 @ 18:55
quote:
Op maandag 15 maart 2010 18:35 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Omdat jij niet hip en jong bent.
jij bent te oud...........
Isegrimmaandag 15 maart 2010 @ 19:00
quote:
Op maandag 15 maart 2010 18:55 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

jij bent te oud...........
Aliceydinsdag 16 maart 2010 @ 08:00
Goedemorgen allemaal
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 08:01
Isegrimdinsdag 16 maart 2010 @ 08:21


Wakker worden sucks.
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 08:24
Zeik niet zo joh.
Isegrimdinsdag 16 maart 2010 @ 08:27
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 08:29
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 08:27 schreef Isegrim het volgende:
wat?
Isegrimdinsdag 16 maart 2010 @ 08:31
Gedraag je een beetje tegen een oudere dame.
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 08:32
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 08:31 schreef Isegrim het volgende:
Gedraag je een beetje tegen een oudere dame.
Alsof jij lief bent tegen mij...............
Aliceydinsdag 16 maart 2010 @ 08:32
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 08:32 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

Alsof jij lief bent tegen mij...............
Oudere dames behoor je respect voor te hebben, ook wanneer ze niet lief zijn..
Isegrimdinsdag 16 maart 2010 @ 08:33
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 08:32 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

Alsof jij lief bent tegen mij...............
Veel te lief.
Zeiknixdinsdag 16 maart 2010 @ 08:34
En respect is zeker veel vinden in Rotterdam?

-> oud-Rotterdammer
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 08:45
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 08:33 schreef Isegrim het volgende:

[..]

Veel te lief.
sinds wanneer? Heb nog geen koffie gezien van je
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 09:36
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 08:45 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

sinds wanneer? Heb nog geen koffie gezien van je
Ise en ik drinken geen koffie, maar je mag best op de thee komen hoor.
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 09:36
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 09:36 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Ise en ik drinken geen koffie, maar je mag best op de thee komen hoor.
Ik drink geen thee.
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 09:36
Als iemand hier trouwens iemand kent die nog een website (evt. incl tekst en fotografie) nodig heeft, dan horen wij het graag
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 09:37
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 09:36 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

Ik drink geen thee.
Whiskey?
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 10:15
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 09:36 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Als iemand hier trouwens iemand kent die nog een website (evt. incl tekst en fotografie) nodig heeft, dan horen wij het graag
mijn website wil je niet maken, denk ik.
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 10:56
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 10:15 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

mijn website wil je niet maken, denk ik.
Dat wel. Mijn honorarium kan jij niet betalen denk ik
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 10:58
oh geen eens vriendenprijsjes?
JJdJ1984dinsdag 16 maart 2010 @ 11:00
LHO als jij nog hosting en een domeinnaam zoekt
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 11:01
Hosting heb ik al, min of meer gratis, en domeinnaam ook al. Hoewel ik uit prijsoverwegingen wel zit te denken om ooit al mn domeinen te verkassen (betaal nu 18 euro per domein ofzo).
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 11:02
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 11:00 schreef JJdJ1984 het volgende:
LHO als jij nog hosting en een domeinnaam zoekt
Ik kan je trouwens Drupal als CMS aanraden, die levert net wat netter op (W3C enzulks) Joomla gebruikt her en der bold, font ed. in de HTML.
JJdJ1984dinsdag 16 maart 2010 @ 11:02
Wat voor een extensie is het?
Hoeveel domeinen gaat het om?
PM anders even
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 11:03
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 10:58 schreef TJDoornbos het volgende:
oh geen eens vriendenprijsjes?
Jawel.
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 11:03
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 11:02 schreef JJdJ1984 het volgende:
Wat voor een extensie is het?
Hoeveel domeinen gaat het om?
PM anders even
.nl. 6 ofzo
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 11:03
LHO vertel wat kost jij per site?
JJdJ1984dinsdag 16 maart 2010 @ 11:03
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 11:02 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Ik kan je trouwens Drupal als CMS aanraden, die levert net wat netter op (W3C enzulks) Joomla gebruikt her en der bold, font ed. in de HTML.
Oh dat voetbalkroniek is al in schoonheid gestorven
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 11:05
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 11:03 schreef JJdJ1984 het volgende:

[..]

Oh dat voetbalkroniek is al in schoonheid gestorven
toch wel
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 11:05
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 11:03 schreef JJdJ1984 het volgende:

[..]

Oh dat voetbalkroniek is al in schoonheid gestorven
Het gaat in mijn geval om oa. http://www.we-sign.nl, boeroendoek.nl, www.vanwisse.nl, pestforum.nl, en nog een paar andere..
JJdJ1984dinsdag 16 maart 2010 @ 11:06
Ik heb je even een PM gestuurd
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 11:07
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 11:03 schreef TJDoornbos het volgende:
LHO vertel wat kost jij per site?
Wat wil je hebben? Als je door Isegrim de teksten laat schrijven, door mij de fotografie laat doen (en foto's laat maken naar eigen inzicht, dus geen foto's die ik al heb), en een complete layout naar smaak laat maken en "vullen" en SEO (google-optimalisatie) dan moet je denken aan ~1200 euro voor een 9 pagina's tellende website.

Wil je minder, dan valt het lager uit, wil je meer, dan valt het hoger uit (Moet alleen nog even langs de KvK ).
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 11:13
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 11:07 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Wat wil je hebben? Als je door Isegrim de teksten laat schrijven, door mij de fotografie laat doen (en foto's laat maken naar eigen inzicht, dus geen foto's die ik al heb), en een complete layout naar smaak laat maken en "vullen" en SEO (google-optimalisatie) dan moet je denken aan ~1200 euro voor een 9 pagina's tellende website.

Wil je minder, dan valt het lager uit, wil je meer, dan valt het hoger uit (Moet alleen nog even langs de KvK ).
ohja en jij denkt dat ik daar geld voor heb.......

Ik zat meer te denken aan 4 pagina's 1 blog, 1 nieuwssite met daarop RSS-feeds van de politieke partijen, 1 forum en 1 contactpagina
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 11:26
LHO ga jij een snel dealtje met JJ sluiten
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 11:32
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 11:26 schreef TJDoornbos het volgende:
LHO ga jij een snel dealtje met JJ sluiten
Allang mee bezig hoor
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 11:34
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 11:32 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Allang mee bezig hoor
dan is het goed Mijn basisboek HTML komt vandaag binnen als het goed is.
SingleCoildinsdag 16 maart 2010 @ 11:34
-> www. cheapwebdesign.in

TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 11:37
de wie?
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 11:49
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 11:34 schreef SingleCoil het volgende:
-> www. cheapwebdesign.in

Zeker nooit Indiers je IT zaken op laten lossen? Met hun google-translate engels
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 11:50
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 11:49 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Zeker nooit Indiers je IT zaken op laten lossen? Met hun google-translate engels
ze bellen ons steeds vaker Kunnen we echt niets mee hier.
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 14:43
Maar heb je toek.nl al geregistreerd?
JJdJ1984dinsdag 16 maart 2010 @ 14:48
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 14:43 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Maar heb je toek.nl al geregistreerd?
volgens mij heeftie die geregistreerd bij de KPN de rat
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 15:24
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 14:43 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Maar heb je toek.nl al geregistreerd?
nee die is bezet volgens mij.

edit: omeinnaam toek.nl
Status actief
Houder R. Kik
Administratieve contactpersoon robinkik@hotmail.com
Registrar Argeweb
Noordzee 10 d
3144DB MAASSLUIS
Netherlands
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 15:26
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 14:48 schreef JJdJ1984 het volgende:

[..]

volgens mij heeftie die geregistreerd bij de KPN de rat
nee daar heb ik toekonline.nl en toek.biz
Asgarddinsdag 16 maart 2010 @ 15:55
quote:
Op zondag 14 maart 2010 16:37 schreef junkiexp het volgende:
Als er betaald parkeren in je wijk komt kun je over het algemeen je auto beter kwijt.
Dat geldt dus alleen maar voor het centrum en (drukke) winkelstraten.
In normale woonwijken geldt dat echt niet. Bij ons is er nu sinds 1,5-2 jaar betaald parkeren en er is echt geen verschil. Ook niet gek, want de mensen die eerst hier parkeerden woonden ook gewoon in deze straat .
Alsof mensen ineens hun auto weg gaan doen als ze moeten betalen om te parkeren in hun eigen straat.

Na 18:00 uur is het hier nog steeds lastig om een parkeerplek te vinden.
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 15:58
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 15:55 schreef Asgard het volgende:

[..]

Dat geldt dus alleen maar voor het centrum en (drukke) winkelstraten.
In normale woonwijken geldt dat echt niet. Bij ons is er nu sinds 1,5-2 jaar betaald parkeren en er is echt geen verschil. Ook niet gek, want de mensen die eerst hier parkeerden woonden ook gewoon in deze straat .
Alsof mensen ineens hun auto weg gaan doen als ze moeten betalen om te parkeren in hun eigen straat.

Na 18:00 uur is het hier nog steeds lastig om een parkeerplek te vinden.
Dus tijd om actief het autorijden te ontmoedigen.
Asgarddinsdag 16 maart 2010 @ 16:03
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 15:58 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Dus tijd om actief het autorijden te ontmoedigen.
Zodat alle werkenden echt allemaal uit Rotterdam wegtrekken en Rotterdam echt een pauperstad vol met uitkeringstrekkers word.



Please don't.
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 16:11
Zodat het fijnmazige OV netwerk in Rotterdam met zn P+R punten optimaler gebruikt gaat worden, zodat forensen niet meer met de auto maar met de Metro of trein naar hun werk kunnen
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 16:13
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 16:11 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Zodat het fijnmazige OV netwerk in Rotterdam met zn P+R punten optimaler gebruikt gaat worden, zodat forensen niet meer met de auto maar met de Metro of trein naar hun werk kunnen
amen
WHATSHESAIDdinsdag 16 maart 2010 @ 16:16
Alle uitkeringstrekkers hier in West hebben een mooie BMW hoor!
Asgarddinsdag 16 maart 2010 @ 16:18
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 16:11 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Zodat het fijnmazige OV netwerk in Rotterdam met zn P+R punten optimaler gebruikt gaat worden, zodat forensen niet meer met de auto maar met de Metro of trein naar hun werk kunnen
Yeah right.
Er zijn tal van voorbeelden waarbij dat gewoon niet gaat, die ik hier niet allemaal WEER zal noemen.
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 16:28
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 16:18 schreef Asgard het volgende:

[..]

Yeah right.
Er zijn tal van voorbeelden waarbij dat gewoon niet gaat, die ik hier niet allemaal WEER zal noemen.
Voor mensen die lepra hebben en tevens schyzofreen en paranoide zijn, en daarnaast blind, is dat idd geen ideaal. Aan de andere kant, die kunnen nu ook niet autorijden.

Iedereen die fysiek in staat is in zijn/haar auto te stappen, kan deze ook achterlaten bij Slinge of Kralingse Zoom (Beide gratis) om vervolgens in 5 a 10 minuten met de metro naar het centrum te rijden.

Bij Schiphol kan iedereen ook de auto achterlaten, dan rijden ze ook niet met de auto het vliegtuig in.
SingleCoildinsdag 16 maart 2010 @ 16:54
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 16:28 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Voor mensen die lepra hebben en tevens schyzofreen en paranoide zijn, en daarnaast blind, is dat idd geen ideaal. Aan de andere kant, die kunnen nu ook niet autorijden.

Iedereen die fysiek in staat is in zijn/haar auto te stappen, kan deze ook achterlaten bij Slinge of Kralingse Zoom (Beide gratis) om vervolgens in 5 a 10 minuten met de metro naar het centrum te rijden.

Bij Schiphol kan iedereen ook de auto achterlaten, dan rijden ze ook niet met de auto het vliegtuig in.
Klopt allemaal, daarom gebruik ikook vrijweluitsluitend de trein en overig ov.

Maar als ik een dagje naar mijn ouders in Kleve wil, denk je dat dat zonder auto kan? Of als ik met mijn gitaar en versterker naar de repetitieruimte in Weesp moet? Geef es een redelijk alternatief?
Asgarddinsdag 16 maart 2010 @ 16:56
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 16:28 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Voor mensen die lepra hebben en tevens schyzofreen en paranoide zijn, en daarnaast blind, is dat idd geen ideaal. Aan de andere kant, die kunnen nu ook niet autorijden.

Iedereen die fysiek in staat is in zijn/haar auto te stappen, kan deze ook achterlaten bij Slinge of Kralingse Zoom (Beide gratis) om vervolgens in 5 a 10 minuten met de metro naar het centrum te rijden.

Bij Schiphol kan iedereen ook de auto achterlaten, dan rijden ze ook niet met de auto het vliegtuig in.
Sure dude.
Jij kent heel Rotterdam op je duimpje, kent ieders situatie en volgens jou rijdt het OV overal en altijd.

Prachtig voorbeeld ook, Schiphol vergelijken met Rotterdam.
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 16:58
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 16:54 schreef SingleCoil het volgende:

[..]

Klopt allemaal, daarom gebruik ikook vrijweluitsluitend de trein en overig ov.

Maar als ik een dagje naar mijn ouders in Kleve wil, denk je dat dat zonder auto kan? Of als ik met mijn gitaar en versterker naar de repetitieruimte in Weesp moet? Geef es een redelijk alternatief?
dan mag je met de auto
SingleCoildinsdag 16 maart 2010 @ 17:00
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 16:58 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

dan mag je met de auto
en aangezien ik een klein vermogen aan BTW, BVB en wegenbelastingheb betaald, mag ik dan ook een parkeerplaats ergens binnen 1 kilometer van mijn huis? Of een redelijk alternatief, bijv. een bewaakte parkeerplaats ergens buiten de stad met een 7x24 railverbinding oid?
TJDoornbosdinsdag 16 maart 2010 @ 17:04
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 17:00 schreef SingleCoil het volgende:

[..]

en aangezien ik een klein vermogen aan BTW, BVB en wegenbelastingheb betaald, mag ik dan ook een parkeerplaats ergens binnen 1 kilometer van mijn huis? Of een redelijk alternatief, bijv. een bewaakte parkeerplaats ergens buiten de stad met een 7x24 railverbinding oid?
uhm denk dat dat hem niet worden zal.
junkiexpdinsdag 16 maart 2010 @ 18:03
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 15:55 schreef Asgard het volgende:

[..]

Dat geldt dus alleen maar voor het centrum en (drukke) winkelstraten.
In normale woonwijken geldt dat echt niet. Bij ons is er nu sinds 1,5-2 jaar betaald parkeren en er is echt geen verschil. Ook niet gek, want de mensen die eerst hier parkeerden woonden ook gewoon in deze straat .
Alsof mensen ineens hun auto weg gaan doen als ze moeten betalen om te parkeren in hun eigen straat.

Na 18:00 uur is het hier nog steeds lastig om een parkeerplek te vinden.
Kan kloppen, ik vind dat je in de buitenwijken gewoon vrij moet kunnen parkeren.
In het centrum van een hoop plekken vergunninghouders plekken moet maken, en dan een paar plaatsen betaald parkeren.

Dan de grote parkeergarages voor de mensen die naar de gaan winkelen.
junkiexpdinsdag 16 maart 2010 @ 18:05
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 16:11 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Zodat het fijnmazige OV netwerk in Rotterdam met zn P+R punten optimaler gebruikt gaat worden, zodat forensen niet meer met de auto maar met de Metro of trein naar hun werk kunnen
Precies,

en als je in het centrum woont moet je jezelf gewoon normaal moeten kunnen verplaatsen.
Dat kunnen de forensen uiteraard ook in zijn /haar woonplaats
SingleCoildinsdag 16 maart 2010 @ 18:14
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 18:03 schreef junkiexp het volgende:

[..]

Kan kloppen, ik vind dat je in de buitenwijken gewoon vrij moet kunnen parkeren.
In het centrum van een hoop plekken vergunninghouders plekken moet maken, en dan een paar plaatsen betaald parkeren.

Dan de grote parkeergarages voor de mensen die naar de gaan winkelen.
...en nou nog even voldoende parkeerplaatsen. Bij ons komen we er iig structureel tenminste 1 tekort
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 21:28
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 18:05 schreef junkiexp het volgende:

[..]

Precies,

en als je in het centrum woont moet je jezelf gewoon normaal moeten kunnen verplaatsen.
Dat kunnen de forensen uiteraard ook in zijn /haar woonplaats
Ook die kunnen natuurlijk, zeker de 2e/3e auto, op een "longstay P+R" neerzetten. Dat zou echt ideaal zijn. Als je dan toch perse met je auto in het centrum moet zijn, dan haal je'm net buiten het centrum op
Dandiliondinsdag 16 maart 2010 @ 21:47
sinds paar maanden betaald parkeren in de buurt van me werk.. ben ik even blij dat ik met de fiets ben! echt te gek zoveel betalen!
junkiexpdinsdag 16 maart 2010 @ 22:30
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 21:28 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Ook die kunnen natuurlijk, zeker de 2e/3e auto, op een "longstay P+R" neerzetten. Dat zou echt ideaal zijn. Als je dan toch perse met je auto in het centrum moet zijn, dan haal je'm net buiten het centrum op
Dus stel, ik woon op de Leuvenhaven en laten we zeggen dat ik met de auto naar Gamma in Blijdorp moet.
Dan ga ik dus eerst met de tram ergens bij de Jumbo (laten we even aannemen dat daar een grote P+R is.
Dar de auto ophalen, dan naar de Gamma, dan langs huis om de spullen af te gooien, naar de P+R en dan weer met de tram naar huis ?

Bedoel je het zo ?
Isegrimdinsdag 16 maart 2010 @ 22:30
Neem gewoon de fiets.
JJdJ1984dinsdag 16 maart 2010 @ 22:35
of ga lopen
junkiexpdinsdag 16 maart 2010 @ 22:48
Boom knuffelaars
Isegrimdinsdag 16 maart 2010 @ 22:49
LeeHarveyOswalddinsdag 16 maart 2010 @ 22:57
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 22:30 schreef junkiexp het volgende:

[..]

Dus stel, ik woon op de Leuvenhaven en laten we zeggen dat ik met de auto naar Gamma in Blijdorp moet.
Dan ga ik dus eerst met de tram ergens bij de Jumbo (laten we even aannemen dat daar een grote P+R is.
Dar de auto ophalen, dan naar de Gamma, dan langs huis om de spullen af te gooien, naar de P+R en dan weer met de tram naar huis ?

Bedoel je het zo ?
Juist. Geen parkeerproblemen meer, je zal eerder het OV voor kleine stukken gebruiken, en het ongemak is maar klein, aangezien je niet dagelijks naar de Gamma gaat.

OVerigens stopt er geen tram bij de Jumbo. Er staat wel een Metro die kant op geplanned, het schijnt dat er een nieuw voetbalveldje wat verderop komt.
junkiexpdinsdag 16 maart 2010 @ 23:03
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 22:57 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Juist. Geen parkeerproblemen meer, je zal eerder het OV voor kleine stukken gebruiken, en het ongemak is maar klein, aangezien je niet dagelijks naar de Gamma gaat.

OVerigens stopt er geen tram bij de Jumbo. Er staat wel een Metro die kant op geplanned, het schijnt dat er een nieuw voetbalveldje wat verderop komt.
Aha op die manier, dan mogen ze wel eerst de wegenbelasting afschaffen voor de mensen die in de stad wonen en daar gebruik voor moeten maken.
Van de Jumbo was slechts een voorbeeld, maar dat zou wel een mooie locatie kunnen zijn.

Maar ik vind het verder een vrij kansloos plan, ik ga soms wel 4 keer per week naar de Gamma.
En ik moet elke dag naar de Spaanse Polder, dat is een slechte ov verbinding vind ik.

Maar als ze alles forensen met auto uit de stad weren dan hebben we toch ook geen parkeerprobleem meer ?
Isegrimdinsdag 16 maart 2010 @ 23:04
We zetten gewoon een groot hek om Rotterdam heen en auto's mogen er helemaal niet meer in.
junkiexpdinsdag 16 maart 2010 @ 23:04
Ik rijd trouwens over een maand belastingvrij, alleen 6 euro verzekering en 12 euro parkeervergunning per maand.
junkiexpdinsdag 16 maart 2010 @ 23:05
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 23:04 schreef Isegrim het volgende:
We zetten gewoon een groot hek om Rotterdam heen en auto's mogen er helemaal niet meer in.
Prima, als ze het maar doen als mijn auto binnen het hek is
TJDoornboswoensdag 17 maart 2010 @ 07:34
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 23:04 schreef Isegrim het volgende:
We zetten gewoon een groot hek om Rotterdam heen en auto's mogen er helemaal niet meer in.
friezen eerst eruit!
SingleCoilwoensdag 17 maart 2010 @ 07:50
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 07:34 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

friezen eerst eruit!
+1! Blijf dan gewoon lekker in je bos wonen in plaats van ons Rotterdammerts te komen vertellen wat we wel en niet mogen.
Aliceywoensdag 17 maart 2010 @ 08:24
allemaal
Aliceywoensdag 17 maart 2010 @ 08:25
Tjeempie, LHO heeft weer iets nieuws nu de Jumbo/AH iets te vaak aan bod is geweest.
TJDoornboswoensdag 17 maart 2010 @ 08:27
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 08:25 schreef Alicey het volgende:
Tjeempie, LHO heeft weer iets nieuws nu de Jumbo/AH iets te vaak aan bod is geweest.
Isegrimwoensdag 17 maart 2010 @ 08:42
In het echt is 'ie best lief hoor.
Aliceywoensdag 17 maart 2010 @ 08:45
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 08:42 schreef Isegrim het volgende:
In het echt is 'ie best lief hoor.
Ik zeg ook niet dat-ie niet lief is, hij heeft alleen een beetje moeite met andere meningen.
Isegrimwoensdag 17 maart 2010 @ 09:16
Ja, dat klopt.
LeeHarveyOswaldwoensdag 17 maart 2010 @ 09:17
quote:
Op dinsdag 16 maart 2010 23:03 schreef junkiexp het volgende:

[..]

Aha op die manier, dan mogen ze wel eerst de wegenbelasting afschaffen voor de mensen die in de stad wonen en daar gebruik voor moeten maken.
Van de Jumbo was slechts een voorbeeld, maar dat zou wel een mooie locatie kunnen zijn.

Maar ik vind het verder een vrij kansloos plan, ik ga soms wel 4 keer per week naar de Gamma.
En ik moet elke dag naar de Spaanse Polder, dat is een slechte ov verbinding vind ik.

Maar als ze alles forensen met auto uit de stad weren dan hebben we toch ook geen parkeerprobleem meer ?

Dan zou ik er eerder voor zijn om de kosten voor wegen ook werkelijk op de automobilist te verhalen. Van alle wegen tolwegen maken ofzo.

En dat Spaanse Polder een slechte OV verbinding heeft, maakt toch niet uit als je auto op een plek staat waar je iedere 3 minuten een metro naartoe kunt pakken?
LeeHarveyOswaldwoensdag 17 maart 2010 @ 09:19
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 08:45 schreef Alicey het volgende:

[..]

Ik zeg ook niet dat-ie niet lief is, hij heeft alleen een beetje moeite met andere meningen.
Hoezo, ik laat iedereen toch gewoon zn mening hebben?
SingleCoilwoensdag 17 maart 2010 @ 09:28
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 09:17 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Dan zou ik er eerder voor zijn om de kosten voor wegen ook werkelijk op de automobilist te verhalen. Van alle wegen tolwegen maken ofzo.

En dat Spaanse Polder een slechte OV verbinding heeft, maakt toch niet uit als je auto op een plek staat waar je iedere 3 minuten een metro naartoe kunt pakken?
als die metro 7x24 zou rijden en als mijn auto bewaakt zou staan en mijn reistijd niet meer dan 20 minuten zou zijn dan zou ik het zeker doen. Helaas geven wij nu al ons geld uit aan fietserstunneltjes en auto-onvriendelijke maatregelen enja, op isop. Dus rij ik nog wel een uurtje rond in de buurt, met mijn vervuiling-uitbrakende benzine-motor langs de open ramen waar kleutertjes liggen te slapen. Want ja, tegen de groenmaffia kan niemand op.

Schat, we eten vanaaf weer ijsbeer. Wil jij 'm mét of zonder panda? Die zeehondjes gooi ik trouwens weg, die zijn niet vers meer.
TJDoornboswoensdag 17 maart 2010 @ 09:32
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 09:19 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Hoezo, ik laat iedereen toch gewoon zn mening hebben?
nou over Supermarkten niet echt lijkt het soms.
LeeHarveyOswaldwoensdag 17 maart 2010 @ 09:36
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 09:28 schreef SingleCoil het volgende:

[..]

als die metro 7x24 zou rijden en als mijn auto bewaakt zou staan en mijn reistijd niet meer dan 20 minuten zou zijn dan zou ik het zeker doen. Helaas geven wij nu al ons geld uit aan fietserstunneltjes en auto-onvriendelijke maatregelen enja, op isop. Dus rij ik nog wel een uurtje rond in de buurt, met mijn vervuiling-uitbrakende benzine-motor langs de open ramen waar kleutertjes liggen te slapen. Want ja, tegen de groenmaffia kan niemand op.

Schat, we eten vanaaf weer ijsbeer. Wil jij 'm mét of zonder panda? Die zeehondjes gooi ik trouwens weg, die zijn niet vers meer.
Voor de oorlog zijn wegen mogelijk gemaakt door bezuinigingen in het OV. En nog kost asfalt en de bijkomende infrastructuur heel erg veel geld. Dus het is onzin om te zeggen dat al het geld naar fietstunneltjes gaat.

Wmb. mag de metro 24 uur per dag gaan rijden, snachts ieder kwartier ofzo. Ik denk dat dat op termijn zo gek nog niet is. Minder onderhoud aan wegen, minder ongevallen (zeker snachts), ook minder uitstoot ja, in het centrum kunnen we iets nuttigs doen met de meeste parkeervakken...

Hoeft niet eens heel veel geld te kosten. Gewoon een extra P+R en de huidige wat uitbreiden, en de metro dus ook snachts laten rijden. Als je zoiets geleidelijk in zou voeren, dus bijv. géén 2e parkeervergunning meer uitgeven, eerste vergunning duurder maken, minder parkeerplekken,.... dan zullen mensen langzaam maar zeker zelf de keuze maken om de P+R te gebruiken.

En ik denk dat als je een flink aantal Greenwheels bij die P+R zet en her en der op tactische locaties in de stad, dat het voor een grote groep mensen zelfs aantrekkelijk is de auto helemaal weg te doen Zowel financieel als praktisch gezien.
Reyawoensdag 17 maart 2010 @ 10:18
Of ze gaan allemaal in Barendrecht of Capelle wonen.
LeeHarveyOswaldwoensdag 17 maart 2010 @ 10:32
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 10:18 schreef Reya het volgende:
Of ze gaan allemaal in Barendrecht of Capelle wonen.
Dat is toch al 30 a 40 minuten reizen verder. die stap is toch net iets groter dan 10 a 15 minuten.

Trouwens, de politie hier in 010 is lekker in het nieuws de laatste tijd
SingleCoilwoensdag 17 maart 2010 @ 12:06
Maar waarom niet gewoon een paar grote ondergrondse parkeetgarages erbij in het centrum? En bijv. de groenstroken van de Coolsingel als parkeervak gebruiken?
Aliceywoensdag 17 maart 2010 @ 12:07
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 12:06 schreef SingleCoil het volgende:
Maar waarom niet gewoon een paar grote ondergrondse parkeetgarages erbij in het centrum? En bijv. de groenstroken van de Coolsingel als parkeervak gebruiken?
Een parkeetgarage? Is dat een ondergrondse constructie waar je kunt keten?
LeeHarveyOswaldwoensdag 17 maart 2010 @ 12:08
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 12:06 schreef SingleCoil het volgende:
Maar waarom niet gewoon een paar grote ondergrondse parkeetgarages erbij in het centrum? En bijv. de groenstroken van de Coolsingel als parkeervak gebruiken?
Omdat je dan verkeer naar het centrum haalt, ipv dat je het uit het centrum probeert te houden.
LeeHarveyOswaldwoensdag 17 maart 2010 @ 12:08
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 12:07 schreef Alicey het volgende:

[..]

Een parkeetgarage? Is dat een ondergrondse constructie waar je kunt keten?
Hij bedoelde natuurlijk Parkiet. Zodat je je vogeltje daar kan stallen
Aliceywoensdag 17 maart 2010 @ 12:14
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 12:08 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

Omdat je dan verkeer naar het centrum haalt, ipv dat je het uit het centrum probeert te houden.
Verkeer uit het centrum weg halen is toch puur een middel, geen doel?
ChatGirlwoensdag 17 maart 2010 @ 12:17
Zo, weer thuis na 1,5 uur les te hebben gehad.

Mijn rooster wordt per week minder druk. Maandag en dinsdag vrij, vandaag anderhalf uur, morgen van 9 tot 4, maar met 3 tussenuren en vrijdag van 12.30 tot 15.00. En dan weer tot woensdag vrij.
Aliceywoensdag 17 maart 2010 @ 12:18
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 12:17 schreef ChatGirl het volgende:
Zo, weer thuis na 1,5 uur les te hebben gehad.

Mijn rooster wordt per week minder druk. Maandag en dinsdag vrij, vandaag anderhalf uur, morgen van 9 tot 4, maar met 3 tussenuren en vrijdag van 12.30 tot 15.00. En dan weer tot woensdag vrij.
Je doet een beroepsopleiding ambtenaar?
SingleCoilwoensdag 17 maart 2010 @ 12:18
Ik vind het wel zo praktisch, dat ik met de auto naar het centrum kan om daar gezellig te shoppen. Op de Coolsingel parketen lijkt me ideaal. Mss die trambanen daar weg, dan kunnen er meer auto's staan.
Het stadscentrum is er om te shoppen,niet om in te wonen. Ik pleit daarom voor een bewonersvrij centrum. In Barendrecht en Capelle is nog voldoende woonruimte te vinden.
ChatGirlwoensdag 17 maart 2010 @ 12:18
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 12:18 schreef Alicey het volgende:

[..]

Je doet een beroepsopleiding ambtenaar?
Je zou het haast denken. Maar ik doe Crossmediale communicatie.
LeeHarveyOswaldwoensdag 17 maart 2010 @ 12:20
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 12:18 schreef ChatGirl het volgende:

[..]

Je zou het haast denken. Maar ik doe Crossmediale communicatie.
Zodat je kan praten over de telefoon, face to face, en mailtjes kan sturen?
SingleCoilwoensdag 17 maart 2010 @ 12:20
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 12:18 schreef ChatGirl het volgende:

[..]

Je zou het haast denken. Maar ik doe Crossmediale communicatie.
...door een opgerolde krant praten?
LeeHarveyOswaldwoensdag 17 maart 2010 @ 12:20
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 12:18 schreef SingleCoil het volgende:
Ik vind het wel zo praktisch, dat ik met de auto naar het centrum kan om daar gezellig te shoppen. Op de Coolsingel parketen lijkt me ideaal. Mss die trambanen daar weg, dan kunnen er meer auto's staan.
Het stadscentrum is er om te shoppen,niet om in te wonen. Ik pleit daarom voor een bewonersvrij centrum. In Barendrecht en Capelle is nog voldoende woonruimte te vinden.
En Schiedam is enkel voor de alcohol productie. Dus daar moeten we alle woningen slopen en 1 grote stookketel neerzetten.
Aliceywoensdag 17 maart 2010 @ 12:20
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 12:18 schreef ChatGirl het volgende:

[..]

Je zou het haast denken. Maar ik doe Crossmediale communicatie.
en dat houdt in?
Aliceywoensdag 17 maart 2010 @ 12:21
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 12:20 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

En Schiedam is enkel voor de alcohol productie. Dus daar moeten we alle woningen slopen en 1 grote stookketel neerzetten.
Zo ziet het havengebied van Schiedam er al uit. Er wonen geen mensen, maar staan wel een boel stookketels.
ChatGirlwoensdag 17 maart 2010 @ 12:21
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 12:20 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

Zodat je kan praten over de telefoon, face to face, en mailtjes kan sturen?
Niet echt. En dat leer ik op school ook niet. Zelfs de docenten mailen de helft van de leerlingen maar. Die geven niet het goede voorbeeld. Als ze al mailen.
ChatGirlwoensdag 17 maart 2010 @ 12:25
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 12:20 schreef Alicey het volgende:

[..]

en dat houdt in?
Ik kan later bv bij een reclameburea gaan werken, en daar campagnes bedenken die crossmediaal zijn. Dus inzetten van verschillende mediatypen naast elkaar.


http://www.inholland.nl/D(...)d%29/Introductie.htm
SingleCoilwoensdag 17 maart 2010 @ 12:28
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 12:20 schreef LeeHarveyOswald het volgende:

[..]

En Schiedam is enkel voor de alcohol productie. Dus daar moeten we alle woningen slopen en 1 grote stookketel neerzetten.
Wellicht, maar het ging even over Rotterdam. Schiedam heeft geen centrum dus dat is geen probleem ook dan.
Aliceywoensdag 17 maart 2010 @ 12:30
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 12:25 schreef ChatGirl het volgende:

[..]

Ik kan later bv bij een reclameburea gaan werken, en daar campagnes bedenken die crossmediaal zijn. Dus inzetten van verschillende mediatypen naast elkaar.


http://www.inholland.nl/D(...)d%29/Introductie.htm
Wil je dat ook gaan doen?
ChatGirlwoensdag 17 maart 2010 @ 12:44
Niet perse bij een reclamebureau. Ik merk aan mezelf dat ik 'spanning' nodig heb. Hier op school gaat alles in 8 -10 weken wat ook in 3 weken kan, en daar kan ik slecht tegen.
Mijn voorkeur gaat uit naar een bedrijf of instantie waar per dag of per week een project oid is. Bijvoorbeeld redactiewerk bij radio of tv.
Aliceywoensdag 17 maart 2010 @ 12:51
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 12:44 schreef ChatGirl het volgende:
Niet perse bij een reclamebureau. Ik merk aan mezelf dat ik 'spanning' nodig heb. Hier op school gaat alles in 8 -10 weken wat ook in 3 weken kan, en daar kan ik slecht tegen.
Mijn voorkeur gaat uit naar een bedrijf of instantie waar per dag of per week een project oid is. Bijvoorbeeld redactiewerk bij radio of tv.
Nadeel daarvan is wel dat je altijd, iedere dag, moet presteren..
Isegrimwoensdag 17 maart 2010 @ 12:57
Lekker sociaal, iemand die in het toilet op de zaak een stinkende babyluier in de (open) prullenbak gooit.