abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 5 maart 2010 @ 13:06:35 #101
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_78770555
Waarom houdt niemand die serieus post zich aan de OP?

3 hoofdpunten benoemen.
Laffe huichelaar
pi_78770654
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 12:56 schreef mirved het volgende:
Ik raad iedereen aan scanman gewoon te negeren. Dat gefrustreerd mannetje kan niet normaal doen.

Links heeft gelijkheid zo hoog in het vaandel. Maar mensen die keihard werken, risico's genomen hebben en zich op gewerkt hebben tot hoog niveau moeten altijd boeten. Waarom zou iemand die meer dan 50.000 verdiend veel meer moeten afdragen dan iemand die minder verdiend. Het enige waar dit toe zal leiden is dat deze mensen liever hun bestaan opbouwen ergens waar ze wel geapprecieerd worden. Dit zal leiden tot een grote braindrain en verlies aan kapitaal. Wat weer leid tot een hoop minder belastinginkomsten dus zullen die armen weer meer moeten ophoesten.
Ik ben persoonlijk ook voor minder belastingdruk. Maar het kul argument van de braindrain moet nou eens afgelopen zijn. De meesten zullen allleen dreigen en nooit doen. Die hebben hier gewoon hun leven. En gaan ze wel, dan zwaaien we leuk een paar keer.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_78771960
- AOW naar 67
- Uitkering in ruil voor werk (werkverschaffing, verzin maar iets)
- GEEN 60% belasting, de 50%-schaal moet er ook uit...
- GEEN hoofddoekjesverbod
- Afschaffing christelijke/islamitische/openbare scholen
- Beter onderwijs van het Nederlands - elke Nederlander moet de taal goed beheersen, ook bv. Marokkaanse jongeren die hier op school hebben gezeten. Herinvoering van het rietje voor kinderen die in de klas met een accent praten

Zijn meer dan drie punten, maar het komt er eigenlijk op neer dat iedereen zijn steentje bij moet dragen aan de maatschappij, ook de mensen die altijd arm en zielig worden gevonden. Tegen dat 'zielig en arm vinden' heb ik sowieso iets, we moeten niet iedereen behandelen alsof hij zwakbegaafd is ofzo...
pi_78772619
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 13:06 schreef timmmmm het volgende:
Waarom houdt niemand die serieus post zich aan de OP?

3 hoofdpunten benoemen.
Doen we een beetje moeite om een leuk topic te maken. Gaat er weer 1 muggeziften
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_78778356
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 11:15 schreef FunkyHomosapien het volgende:
je bent nu te beroerd om belasting te betalen en mensen te helpen maar als het een liberale of anarchokapitalistische staatsvorm wordt dan ben je ineens wel bereid om te helpen?
Het genoegen anderen te helpen is je vreemd? Er zit een ontzettend groot verschil tussen het zelf helpen van anderen of het uit te besteden aan een of andere ambtenaar. Daarnaast wordt mijn belastinggeld gebruikt voor zaken die mij niet aan staan, als ik zelf kan beslissen wat ik met mijn geld doe sluit dat altruisme zeker niet uit.

Verder ben ik zeker geen anarchokapitalist, ik snap niet hoe je dat kan denken op basis van mijn programma.
quote:
prima dat je liberaal bent en dat je voor je eigen geld kiest. maar ga niet liegen en zeggen dat je de mensen wel wat geld schenkt omdat ze het zo moeilijk hebben omdat het ineens niet meer moet van de staat, ik denk juist andersom.
Het ligt aan het beeld dat jij van de wereld hebt dat je denkt dat ik ineens zit te liegen.
pi_78778719
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 11:15 schreef FunkyHomosapien het volgende:
je bent nu te beroerd om belasting te betalen en mensen te helpen
Denkfout. Belasting betalen staat niet gelijk aan mensen helpen.
The problem is not the occupation, but how people deal with it.
  vrijdag 5 maart 2010 @ 16:43:40 #107
158899 GasTurbine
SEE THE PATERN ON MY COCK
pi_78779792
Ik ben sowieso voor Bolkesteijn overigens.
'houd je bek is joh, als je zulke grote kk praatjes heb moet je is naar Tiel komen.'
„Je bent ’n keronje! Je mag zelf ’n zoogdier wezen, jy en je zoon, dat zeg ik je!”
  vrijdag 5 maart 2010 @ 16:49:48 #108
241597 FunkyHomosapien
de macht, de mat.
pi_78780037
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 16:09 schreef Bolkesteijn het volgende:

[..]

Het genoegen anderen te helpen is je vreemd? Er zit een ontzettend groot verschil tussen het zelf helpen van anderen of het uit te besteden aan een of andere ambtenaar. Daarnaast wordt mijn belastinggeld gebruikt voor zaken die mij niet aan staan, als ik zelf kan beslissen wat ik met mijn geld doe sluit dat altruisme zeker niet uit.

Verder ben ik zeker geen anarchokapitalist, ik snap niet hoe je dat kan denken op basis van mijn programma.
[..]

Het ligt aan het beeld dat jij van de wereld hebt dat je denkt dat ik ineens zit te liegen.
oke dus jij wilt de man zonder appel een appel geven? zomaar uit jezelf?

moet je dan ook research doen voordat je weet of het wel 'de goeie' is?

en excuses, beetje overhaast gereageerd, zo bedoel ik het niet.
't logo goudgeel, oppervlag in kersenrood; symbool van de strijd tegen een systeem dat je hersens doodt.
pi_78780062
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 01:27 schreef Bolkesteijn het volgende:
Laat ik eens kijken of dit topic nog serieuze inslag kan krijgen.

Volkspartij voor een Kleine Overheid zomaar wat punten:

- Privatiseren van frequent uitgevoerd behandelingen in de zorg. Staaroperaties, maagverkleiningen, orthopedische behandelingen (gebroken benen, nieuwe heupen etc.), kijkoperaties, tandartsbehandelingen, orthodontische behandelingen, enzovoort. De vrije markt is als geen ander in staat om deze behandelingen tegen lage kosten en tegen een hoog kwaliteitsniveau (specialisatie leidt tot kwaliteitsverbetering doordat meer ervaring opgedaan wordt) te leveren.

- Directe overheidsinterventie in het onderwijs terugdraaien. Onderwijsinstellingen, van basisschool tot aan universiteit moeten zelf hun onderwijs vorm kunnen geven, geen dwingende curricula meer die worden opgelegd vanuit Den Haag. Ook moeten onderwijsinstellingen zelf kunnen bepalen wie zij toelaten in hun onderwijsinstelling en moet een grote vrijheid komen om de financieringswijze van dit onderwijs te bepalen.

- Wetten en regelgeving die de privacy inperken moeten worden afgeschaft. Nederland moet niet meewerken aan de vanuit de EU opgelegde inbreuken op de privacy, er moet gestopt worden met het volhangen van Nederland met camera's voor de zogenaamde veiligheid op straat. Het verzamelen van kentekengegevens zonder dat dit een direct doel dient moet verboden worden. Indien er een vorm van kilometerbeprijzing wordt doorgevoerd moet er gekozen worden voor een vorm waarbij privacy een belangrijk uitgangspunt is, data moet gecodeerd uitgewisseld worden en gegevens moeten slechts anoniem uitleesbaar zijn voor de overheid.

- Niet meer deelnemen aan interventies op buitenlands grondgebied, zelfs niet in VN verband. Het leger moet omgevormd worden tot een organisatie die gericht is op de bescherming van Nederlands grondgebied, Nederlandse koopvaardij en die bepaalde binnenlandse taken op zich kan nemen. Waarschijnlijk zal het leger fors in omvang verminderen omdat deze taken een beperkter takenpakket vormen dan het huidige. Eventuele deelname aan een militair samenwerkingsverband (er zijn synergie voordelen te behalen met een multi-nationaal leger) dient slechts vanuit deze uitgangspunten te kunnen plaatsvinden.

- (Financiële) Ontwikkelingssamenwerking stoppen en er voor zorgen dat het dumpen van goedkope melk, graan en vlees op buitenlandse markten als gevolg van overproductie van Nederlands grondgebied direct aan banden wordt gelegd. Handel is de beste ontwikkelingssamenwerking dat een land zich maar kan wensen het is niet alleen effectief, het is ook de enige duurzame weg omdat daarmee landen in staat zijn een eigen economische structuur op te bouwen die werkelijk op zichzelf kan bestaan en niet afhankelijk is van subsidie.
Hier zie ik wel wat in
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
pi_78780417
Afgezien van dat ik wel wat zie in de plannen van Bolkesteijn (mag ik lid worden?), mijn 3 punten partij.

Partij 3P

  • Afbouwen AOW, uitkeringen en hypotheekrenteaftrek, geleidelijk maar per direct. In plaats daarvan de negatieve inkomstenbelasting introduceren.

  • Uit de politieke EU (maar voorlopig in de monetaire unie blijven)

  • Afbouwen belastingdruk naar de +/- 10% die nodig is om de rest te financieren.

    Wel lastig om maar 3 punten op te mogen noemen.
  • pi_78781212
    quote:
    Op vrijdag 5 maart 2010 10:33 schreef Prutzenberg het volgende:
    Buitenlands beleid:
    Dikke middelvinger naar de VS.
    Wat is het idee achter het schofferen van een van je grootste handelspartners?
    Juist, je kan ook normaal met de VS omgaan zonder een 'schoothondje' te zijn.
    The problem is not the occupation, but how people deal with it.
    pi_78805470
    quote:
    Op vrijdag 5 maart 2010 12:18 schreef Pluis_Konijn het volgende:

    [..]

    Ah thanks voor verheldering .
    Maar studiefinanciëring is wel een stimulans voor mensen om te gaan studeren. In ieder geval wel voor mij.
    En waarom lenen? Heel veel jongeren zitten nu al bijvoorbeeld in de schuldsanering of zitten in ieder geval in een soortgelijk traject. Ik heb bijvoorbeeld juist geen lening, omdat dat me straks behoorlijk veel geld gaat kosten en ik geen zin heb om na m'n studie terug te gaan betalen .
    Vandaar mijn vraag .
    Ik ben het met je eens. zelf ben ik super blij dat ik zonder schulden af heb weten te studeren. Ik zou na het HBO geen universiteit meer hebben gedaan als ik wist dat ik daardoor een schuld zou opbouwen. En ook mijn verloofde studeert momenteel zonder schulden op te bouwen.

    Maar wat ik hier in Nieuw-Zeeland wel een goede regel vind, is dat wanneer een student in een half jaar minder dan de helft van z'n vakken niet haalt die persoon voor het volgende half jaar geen studiefinanciering meer krijgt.
    People will forget what you said or what you did,
    but they'll never forget how you made them feel
    pi_78805495
    quote:
    Op vrijdag 5 maart 2010 11:27 schreef Pluis_Konijn het volgende:
    Even een vraagje. Verbeteren van infrastructuur?
    In Nederland zijn wij "gezegend" met een beste infrastructuur wat betreft het verkeer,
    Het staat vast met files man.
    Minder asfalt zal dat niet weten te verhelpen denk ik zo...
    People will forget what you said or what you did,
    but they'll never forget how you made them feel
    pi_78807722
    quote:
    Op vrijdag 5 maart 2010 17:19 schreef waht het volgende:

    [..]

    Wat is het idee achter het schofferen van een van je grootste handelspartners?
    Juist, je kan ook normaal met de VS omgaan zonder een 'schoothondje' te zijn.
    Ik doel inderdaad op het schoothondjes gedrag. Als wij op politiek niveau niet altijd achter de VS aanlopen hoeft dat niet te betekenen dat er geen handel meer gedreven wordt. Ik maak me daar i.i.g. geen zorgen om.
    Op donderdag 6 september 2012 @ 21:41 schreef Shakkara het volgende:
    Uiteraard is het volgens Rutte en consorten de schuld van een imaginair links kabinet dat we ooit ergens in het verleden gehad schijnen te hebben.
    pi_78810027
    De Foute Partij
    Wij durven keuzes te maken.

    Verkeer:
    * Afschaffen vaste lasten voor de auto, en vervangen door een kilometerheffing, brandstofprijzen naar het gemiddelde van Duitsland-België-Luxemburg.
    * Wat nu verkeersboetes zijn kan met het 'kilometerheffingkastje' vervangen worden door een 'tijdwinstbelasting', iedere minuut die je 1km/h te hard rijdt (vanaf 5km/h/5%, vanaf 1 minuut) betaal je ¤10, dus als je bij voorbeeld 7 minuten 13km/h te hard rijdt kost dat (7-1)*(13-5) = ¤480,-
    * De opbrengsten van de verkeersbelasting voor 75% terug in de mobiliteit, verbeteringen in wegen, verbeteringen in openbaar vervoer en het OV gratis voor iedereen.

    Milieu
    * Wij hebben geen ruimte voor natuurgebieden die niets opleveren in dit land, openstelling alle gebieden, dus geen bordjes 'verboden toegang' bij onbebouwde gebieden
    * Als je in een landelijke omgeving een huis wilt bouwen moet dat kunnen voor particulieren
    * Belastingen ten behoeve van het milieu afschaffen
    * Positief ten opzichte van alternatieve brandstoffen. Niet om het milieu te sparen, maar om onafhankelijk te worden van die apen in het Midden Oosten. Ruigte (de nieuwe naam voor wat nu 'natuurgebieden' zijn) opofferen voor productieland voor voedsel en bio-brandstoffen.

    Justitie
    * Straffen moeten mensen weer productief maken
    * zedenmisdadigers castreren zonder toediening van testosteron, zo kunnen ze niet meer de fout in gaan, en kunnen ze blijven werken
    * Vermogensdelicten (diefstal, beroving) straffen met werkstraffen zodat de goedkope arbeid uit China vervangen kan worden door goedkope arbeid uit Nederland.
    * Geweldsmisdrijven straffen met sociaal werk, onder andere schoonmaken.
    * Doodstraf voor mensen die niet te corrigeren zijn

    Sociaal:
    * gezondheidszorg er op gericht om mensen weer productief te maken, regels voor euthanasie versoepelen
    * Operaties die niet de productiviteit verhogen niet meer vergoeden.
    * Abortus vergemakkelijken
    * 45 jaar administratief werk, of 30 jaar fysiek zwaar werk, of 37,5 jaar licht fysiek werk, maakt niet uit wanneer je begonnen bent met werken, mag met elkaar verrekend worden, tot je recht krijgt op een [nu AOW] uitkering.
    * Immigratie: als je nodig bent, ben je welkom, maar pas je wel aan ons aan. Vluchtelingen worden in kampen opgevangen waar ze productief kunnen zijn tot het land waar ze uit komen weer veilig is.

    Economisch:
    * Gas-elektriciteit-water-data weer in overheidshanden, wat nu als winst verdwijnt weer investeren in het netwerk of besparingen.
    * Afbouwen HRA en huursubsidie
    * Geen subsidies meer als het niets toevoegt, kunst moet zichzelf kunnen redden. Rembrandt en Van Gogh kregen ook geen subsidie.
    * Uit Europa, en losse verdragen die vergelijkbaar zijn met wat nu Europa is met Ierland, Groot-Brittannië, Noorwegen, Zweden, Finland, Denemarken, Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Griekenland, Italië, Spanje, Portugal, Frankrijk, Luxemburg en België, WEL de Euro houden.
    * Ontwikkelingshulp alleen aan landen waar wat te halen is als het land weer voor zichzelf kan zorgen. Hulp moet op opbouw gericht zijn.

    [ Bericht 2% gewijzigd door Resistor op 06-03-2010 12:28:31 ]
    Als het niet met een hamer te repareren is, is het een elektrisch probleem.
    pi_78810557
    quote:
    Op zaterdag 6 maart 2010 04:49 schreef Logical het volgende:

    [..]

    Het staat vast met files man.
    Minder asfalt zal dat niet weten te verhelpen denk ik zo...
    Maar Nederland onder een dikke laag asfalt zien verdwijnen lijkt me ook niets.
    En het grootste deel van de file's wordt nog steeds veroorzaakt door "kijkers"
    pi_78812661
    1. Fryslan onafhankelijk maken

    Daarna redden we ons prima
      zaterdag 6 maart 2010 @ 14:40:05 #118
    126487 One_of_the_few
    Mate verslaafde
    pi_78814256
    Partij voor de Dingen.

    - Zelf even zien

    - niet te veel, niet te weinig

    - beetje zus, beetje zo.

    - beetje van dit, beetje van dat.

    zoiets?
    Kein gewalt! Wir sind das volk!
    Steps taken forwards but sleepwalking back again.
    ''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
    And that is the news.''
    pi_78814382
    quote:
    Op zaterdag 6 maart 2010 14:40 schreef One_of_the_few het volgende:
    Partij voor de Dingen.

    - Zelf even zien

    - niet te veel, niet te weinig

    - beetje zus, beetje zo.

    - beetje van dit, beetje van dat.

    zoiets?
    Doet het CDA dat niet al?
    Op donderdag 6 september 2012 @ 21:41 schreef Shakkara het volgende:
    Uiteraard is het volgens Rutte en consorten de schuld van een imaginair links kabinet dat we ooit ergens in het verleden gehad schijnen te hebben.
    pi_78814385
    - vlaktaks invoeren
    - 50% ambtenarenreductie
    - absolute vrijheid van meningsuiting voor iedereen
    - vrijgeven van alle drugs
    The only limit is your own imagination
    Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

    Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
    pi_78814430
    quote:
    Op zaterdag 6 maart 2010 12:15 schreef Resistor het volgende:
    De Foute Partij
    Wij durven keuzes te maken.
    Goeie set
    The only limit is your own imagination
    Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

    Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
      zaterdag 6 maart 2010 @ 21:18:54 #122
    -1 #ANONIEM
    Integere Lul
    pi_78827470
    quote:
    Op zaterdag 6 maart 2010 14:43 schreef El_Matador het volgende:
    - vlaktaks invoeren
    - 50% ambtenarenreductie
    - absolute vrijheid van meningsuiting voor iedereen
    - vrijgeven van alle drugs
    Hoezo het vrijgeven van drugs? Straks heb je meer spoedgevallen ivm coke of heroïnegebruik..
    Feyenoord Rotterdam
      Moderator zaterdag 6 maart 2010 @ 22:11:18 #123
    249559 crew  Lavenderr
    pi_78829383
    quote:
    Op zaterdag 6 maart 2010 21:18 schreef o.us het volgende:

    [..]

    Hoezo het vrijgeven van drugs? Straks heb je meer spoedgevallen ivm coke of heroïnegebruik..
    Dat dus.
      zaterdag 6 maart 2010 @ 22:45:42 #124
    223512 HugoChavez
    Amor vincit Omnia
    pi_78830543
    quote:
    Op zaterdag 6 maart 2010 14:43 schreef El_Matador het volgende:
    - vlaktaks invoeren
    - 50% ambtenarenreductie
    - absolute vrijheid van meningsuiting voor iedereen
    - vrijgeven van alle drugs
    Laatste twee punten zijn erg goed, punt 2 weet ik zonet niet eigenlijk, populair standpunt, maar als dat betekent dat je 36 uur in de rij moet staan voor de afgifte van een paspoort bij gebrek aan ambtenaren op het stadsdeelkantoor dan denk ik niet dat het een goed idee is.
    Punt 1 is een slechte keuze. Belastingschijven naar het model van '72 moeten worden heringevoerd. Dus de 70% schijf terug en wat mij betreft ook invoering van de 82% schijf voor de echte rijkelui.
    Wel wil ik erbij zeggen dat hierbij onderscheid moet worden gemaakt naar oud en nieuw geld, de oude en nieuwe rijken. De oude rijken, vaak afstammeling van de adel, hebben wel vaak beschaving, gaan goed om met hun omgeving, milieu etc. Terwijl de nieuwe rijken vaak het karakter en gedrag van een Tokkie hebben, maar het geld van de adel.
    Nieuwe rijken moeten daarom met 15% extra worden belast vanwege asociaal gedrag.
    "Wie kinderen heeft, is bezorgd om zijn kinderen. Wie runderen heeft, is bezorgd om zijn runderen.
    Wie niets heeft, kent geen zorgen.", Bhoedda
    "Voorwaar, de vermindering wordt vaak tot aanwinst,
    de vermeerdering vaak tot verlies.", Lao Tzu
    pi_78836968
    quote:
    Op vrijdag 5 maart 2010 12:56 schreef mirved het volgende:
    Ik raad iedereen aan scanman gewoon te negeren. Dat gefrustreerd mannetje kan niet normaal doen.

    Links heeft gelijkheid zo hoog in het vaandel. Maar mensen die keihard werken, risico's genomen hebben en zich op gewerkt hebben tot hoog niveau moeten altijd boeten. Waarom zou iemand die meer dan 50.000 verdiend veel meer moeten afdragen dan iemand die minder verdiend. Het enige waar dit toe zal leiden is dat deze mensen liever hun bestaan opbouwen ergens waar ze wel geapprecieerd worden. Dit zal leiden tot een grote braindrain en verlies aan kapitaal. Wat weer leid tot een hoop minder belastinginkomsten dus zullen die armen weer meer moeten ophoesten.
    Wat een zooitje onzin zeg. En dan kan ik niet normaal doen?
    My soul is painted like the wings of butterflies
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')