Hoe weet jij dat?quote:Op donderdag 25 februari 2010 22:43 schreef Merel1808 het volgende:
[..]
De musculus cremaster (dexter en sinister)! En sumoworstelaars trainen die spieren door hun ballen in ijswater te hangen, zodat ze ze in kunnen trekken tijdens het vechten, want dat heeft een voordeel blijkbaar
Die heb ik vorig jaar in mijn lijk gevonden en als je ze dan omhoog haalde met de schaar trok je zo de testikels door het lieskanaal naar binnenquote:
Cool! Jij bent best goed in anatomie of niet? Zullen we eens samen een lijkje pakken...als datequote:Op donderdag 25 februari 2010 22:45 schreef Merel1808 het volgende:
[..]
Die heb ik vorig jaar in mijn lijk gevonden en als je ze dan omhoog haalde met de schaar trok je zo de testikels door het lieskanaal naar binnen
Maar dan ben ik er nietquote:Op donderdag 25 februari 2010 22:45 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Wel mooi dat we dat morgen dan kunnen vieren met een meet!
duuuuuudequote:Op donderdag 25 februari 2010 22:45 schreef Merel1808 het volgende:
[..]
Die heb ik vorig jaar in mijn lijk gevonden en als je ze dan omhoog haalde met de schaar trok je zo de testikels door het lieskanaal naar binnen
En dat van die sumoworstelaars vertelde de student-assistent, wat dan weer de vraag opriep of je ze ook apart van elkaar kon trainen![]()
Ik heb een maand lang in zo'n lijk staan graven, en ik vind het interessant, dan blijft er best wat hangenquote:Op donderdag 25 februari 2010 22:46 schreef Swine het volgende:
[..]
Cool! Jij bent best goed in anatomie of niet? Zullen we eens samen een lijkje pakken...als date
quote:Op donderdag 25 februari 2010 22:47 schreef Merel1808 het volgende:
[..]
Ik heb een maand lang in zo'n lijk staan graven, en ik vind het interessant, dan blijft er best wat hangen![]()
Ik zal eens met Kees overleggen of er geen uitzondering gemaakt kan worden, kaarsjes aan, flesje rode wijn erbij en ontleden maar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |