nou ze hebben wel een heel arsenaal aan hulpverleners moeten optrommelen, zo fraai is het eigenlijk nietquote:Op donderdag 11 maart 2010 21:48 schreef Arcee het volgende:
Erg mooi opgelost.
Een beetje té mooi eigenlijk... zou het niet vooropgezet geweest zijn allemaal? Ze deed wel heel makkelijk al die dieren weg en die Fer die z'n excuses aanbood met een kus en knuffel... ik weet niet, hoor.:')
Als het wel allemaal zo was, dan prachtig.
Heb het ook gekeken en hier ben ik het helemaal mee eens.quote:Op donderdag 11 maart 2010 21:48 schreef Arcee het volgende:
Erg mooi opgelost.
Een beetje té mooi eigenlijk... zou het niet vooropgezet geweest zijn allemaal? Ze deed wel heel makkelijk al die dieren weg en die Fer die z'n excuses aanbood met een kus en knuffel... ik weet niet, hoor.:')
Als het wel allemaal zo was, dan prachtig.
Het is tv hè. Ik denk dat er wel wordt gezorgd voor een oplossing. Zo'n tokkie zal het heus niet uit zichzelf allemaal doen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 21:48 schreef Arcee het volgende:
Erg mooi opgelost.
Een beetje té mooi eigenlijk... zou het niet vooropgezet geweest zijn allemaal? Ze deed wel heel makkelijk al die dieren weg en die Fer die z'n excuses aanbood met een kus en knuffel... ik weet niet, hoor.:')
Als het wel allemaal zo was, dan prachtig.
Ik was hier ook heel fel op en ik vond het zo rot omdat je zag aankomen dat de dieren de dupe zouden worden in dit moeilijke verhaal en eigenlijk hebben ze dat perfect weten op te lossen. Dat fluistergeneuzel werkte voor die Diana erg goed. Op deze manier hoefde ze zelf immers niet te kiezen. Zoiets is ook een onbegonnen keus natuurlijk. Wat je verder schrijft zo ervoer ik het ook. Juridisch had de bovenbuuf geen poot om op te staan. Maar wrs. is Diana ergens wel opgelucht geweest door andere mensen met nepargumentatie maar het was ook een erg lastige situatie en almaar in gevecht. Het tokkiegelul van de meesten in dit topic, daar ga ik absoluut niet in mee.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 23:06 schreef yavanna het volgende:
Erg veel dieren op een klein oppervlak, niet handig qua beweging en evt overlast. Die bovenbuurvrouw was echter een vreselijk dom wicht met haar geklaag, dubbelle gezicht en aangeef gedoe. Dat hele 'test' team sloeg helemaal nergens op. Ze hadden moeten testen bij die bovenbuurvrouw, die gaf immers aan overlast te hebben, van belang was dan hoe de testresultaten waren in haar(!) huis.
Triest om te zien hoe die onderbuurvrouw werd gemanipuleerd in het wegdoen ( in zo korte tijd ) van zoveel dieren, al had ik wel de indruk dat het een zorg minder voor haar was. En die kattenfluisteraar, come on zeg, dat was toch wel het aller aller aller diepste punt van het programma. 'Hij wil weg, hij wil blijven. As if.![]()
Wat een waardeloos afschuwelijk dom programma. Mja, dat viel te verwachten.![]()
volgens mij ook, ik denk dat ze een soort waanbeelden heeftquote:Op donderdag 18 maart 2010 20:36 schreef Blossom86 het volgende:
Joyce is de zeikerd denk ik.
insulinetranenquote:Op donderdag 18 maart 2010 20:59 schreef HuubTuub het volgende:
ik wil wel zo´n onderbuuf.
jaaaaaaaaaaaaa diabetestranen
ik zou haar doen, leuke vrouw voor haar leeftijdquote:Op donderdag 18 maart 2010 20:59 schreef HuubTuub het volgende:
ik wil wel zo´n onderbuuf.
jaaaaaaaaaaaaa diabetestranen
en volgens de internist is t verstandig om iemand om dr heen te hebben>>> terug naar pappie!quote:Op donderdag 18 maart 2010 21:05 schreef Tjika het volgende:
dat mens moet haar bloedsuiker spiegel gewoon beter in de gaten houden
wedden, aan t einde van de aflevering krijgt zij allerlei cadeautjes (nieuw servies, geisoleerde muren etc.) en staan de twee buufjes te kokkerellen voor alle experts, familieleden en joycequote:Op donderdag 18 maart 2010 21:06 schreef Blossom86 het volgende:
En dat kind maar janken.
Walgelijk zeg.
Onderbuuf maakt een Chocofondue om het goed te maken, hahahaquote:Op donderdag 18 maart 2010 21:09 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
wedden, aan t einde van de aflevering krijgt zij allerlei cadeautjes (nieuw servies, geisoleerde muren etc.) en staan de twee buufjes in de kokkerellen voor alle experts, familieleden en joyce
Zeker weten! Die heeft niet voor niks dat appartement gekocht, want zij kan dat natuurlijk niet.quote:Op donderdag 18 maart 2010 21:12 schreef HuubTuub het volgende:
Vaderlief wast zijn handen in onschuld en is superblij dat die lawaaipapagaai niet meer thuis woont.
Maar ze is zo zielig want ze is ziek jeweettog.quote:Op donderdag 18 maart 2010 21:15 schreef HuubTuub het volgende:
al vanaf haar 15e draait de wereld om Joyce en nu komt ze er achter dat er ook mensen schijt aan hebben.
misschien tijd voor een spuitje?quote:Op donderdag 18 maart 2010 21:17 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Maar ze is zo zielig want ze is ziek jeweettog.
De allerlaatste ja.quote:
ze gaf bovendien aan dat ze vaak eigenwijs is en geen rekening houdt met haar eet en drink patroonquote:Op donderdag 18 maart 2010 21:16 schreef JaneDoe het volgende:
kijk de aap komt uit de mouw
ze is ziek en ze is jong dus ze kan dr helemaal niks aan doen
op zich zijn dat wel keurige mensen volgens mijquote:Op donderdag 18 maart 2010 21:17 schreef HuubTuub het volgende:
gottegottegot... die onders hebben ook al een onreeel beeld van alles
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |