Niet helemaal waar, heb daar duidelijk over gesproken, Johan (FOK!) zei ja.. en trok zich terug... en dat was juist de draagkracht... verder... ach.. ik vind het heerlijk om te peilen hoe het gaat of wat de mogelijkheden zijn.. en creatief altijd bezig... respect voor jullie allemaal... als er budget is... komt alles goed!quote:Op zondag 21 februari 2010 22:30 schreef Chanel5 het volgende:
Ik weet nog toen je in dat topic zat of er mensen bij Jaap wilden komen, niemand wilde. Gelijk lopen schreeuwen dat we mietjes waren e.d. nee Bram.
Nu is het weer de chat.
Succes Bram en hopen dat je dit prog. dan voor elkaar krijgt, helaas weeg 50 kilo dus kon niet in aanmerking.quote:Op zondag 21 februari 2010 22:38 schreef enjoybram het volgende:
[..]
Niet helemaal waar, heb daar duidelijk over gesproken, Johan (FOK!) zei ja.. en trok zich terug... en dat was juist de draagkracht... verder... ach.. ik vind het heerlijk om te peilen hoe het gaat of wat de mogelijkheden zijn.. en creatief altijd bezig... respect voor jullie allemaal... als er budget is... komt alles goed!
Bram
Budget? En met Johan de Politiek in en een aantal druiloren de Villa runnend? Dat komt dus helemaal niet goed en ik zie het en de rest hier ziet dat ook, behalve jij blijkbaar...quote:Op zondag 21 februari 2010 22:38 schreef enjoybram het volgende:
[..]
Niet helemaal waar, heb daar duidelijk over gesproken, Johan (FOK!) zei ja.. en trok zich terug... en dat was juist de draagkracht... verder... ach.. ik vind het heerlijk om te peilen hoe het gaat of wat de mogelijkheden zijn.. en creatief altijd bezig... respect voor jullie allemaal... als er budget is... komt alles goed!
Bram
Gher, ik vind het een enorm gezeik van deze en gene. Je weet dat er met een heel beperkt budget een stream wordt gepresenteerd. Daar kijken per dag zo'n 200 mensen naar, daar wordt elke dag een update van neergezet op Fok! en hetzelfde groepje blijft elke dag kijken ondanks de beperkingen. Ik zeg niet dat het allemaal GEWELDIG is maar geef het een kans. Ja, ja, ik zal wel weer wat fokkerts over me heen krijgen, maar ach, dat is Fok!quote:Op zondag 21 februari 2010 23:04 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Budget? En met Johan de Politiek in en een aantal druiloren de Villa runnend? Dat komt dus helemaal niet goed en ik zie het en de rest hier ziet dat ook, behalve jij blijkbaar...
De kinderziektes hadden er allang uit MOETEN zijn. Zie een Johan over de rooie thuiskomen, mensen in SV ontkennen en 43 mailtjes/telefoontjes hebben het mis? De verkeerde mensen zitten daar, klaar.quote:Op zondag 21 februari 2010 23:13 schreef enjoybram het volgende:
Daar geef ik je ook gelijk in.. De kinderziektes mogen er nu wel uit zijn... Its about the money! Trust me...
Bij de Jaapshow gaan er ontzettend veel dingen fout niet vanwege budgetgebrek maar vanwege incompetentie of desinteresse van de medewerkers van SV. De wil bestaat niet om iets goed voor te bereiden en niets aan het toeval over te laten. Er is geen leiding daar die het overzicht behoudt en iedereen consant op de vingers tikt als het fout gaatquote:Op zondag 21 februari 2010 23:13 schreef enjoybram het volgende:
Daar geef ik je ook gelijk in.. De kinderziektes mogen er nu wel uit zijn... Its about the money! Trust me...
Ik vermaak me wel zo lang het duurt... ik irriteer me alleen aan die zogenaamde échte beterweters die genoegzaam langs de kant naar het afglijden van Johans droom staan te kijken...quote:Op zondag 21 februari 2010 23:13 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Gher, ik vind het een enorm gezeik van deze en gene. Je weet dat er met een heel beperkt budget een stream wordt gepresenteerd. Daar kijken per dag zo'n 200 mensen naar, daar wordt elke dag een update van neergezet op Fok! en hetzelfde groepje blijft elke dag kijken olndanks de beperkingen. Ik zeg niet dat het allemaal GEWELDIG is maar geef het een kans. Ja, ja, ik zal wel weer wat fokkerts over me heen krijgen, maar ach, dat is Fok!
Dus dat...quote:Op zondag 21 februari 2010 23:16 schreef enjoybram het volgende:
24 uur per dag tv maken.. Is lastig kost heel veel tijd... En na 2 a 3 maanden is de energie ook echt wel op bij de gemiddelde mens.. Niet bij mij.. Los van een aantal sterf gevallen in de familie.. Het leven kan soms lastig zijn! Ik geef niet snel op! Wil alleen leuke tv maken.. Met veel energie en frisse moed en eerlijke mensen!
eens maar lost zich vanzelf op!quote:Op zondag 21 februari 2010 23:15 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
De kinderziektes hadden er allang uit MOETEN zijn. Zie een Johan over de rooie thuiskomen, mensen in SV ontkennen en 43 mailtjes/telefoontjes hebben het mis? De verkeerde mensen zitten daar, klaar.
De stress van Johan vanavond was veelzeggend. Ik val jou niet persoonlijk aan, maar zie wat leermomentenquote:Op zondag 21 februari 2010 23:17 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ik vermaak me wel zo lang het duurt... ik irriteer me alleen aan die zogenaamde échte beterweters die genoegzaam langs de kant naar het afglijden van Johans droom staan te kijken...
Denk je dat of hoop je dst. Johan steunt, onterecht, op de verkeerde mensen, tunnelvisie. Hoe krijg je hem daar vanaf?quote:
Komt goed!quote:Op zondag 21 februari 2010 23:21 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Denk je dat of hoop je dst. Johan steunt, onterecht, op de verkeerde mensen, tunnelvisie. Hoe krijg je hem daar vanaf?
Nou ik ben juist bang dat als SV niet snel gaat knallen dat er dan niets van overblijft. De interesse bij de kijkers ebt langzaam weg, en dus ook bij potentiële sponsors/investeerders. Het momentum verdwijnt als je alles maar op z'n beloop laat en geen structurele verbetering laat zien, en dan kan Johan ook niet meer de kost en inwoning van Alsido en Liesbeth betalen..quote:Op zondag 21 februari 2010 23:23 schreef enjoybram het volgende:
Ps. Ik steun johan waar ik kan en hij mij! Ik heb mijn bedrijf en sites waar ik van leef.. Ook ik heb te kampen met, wanbetalers latstige mensen en budget!
Geef het de tijd! Kijk naar 1 jan en nu!
lastige vraag, eerlijk? Ja en nee, leiding die het snapt... Goedheid van johan idem mijzelf.. Wil wel maar kan niet gevoel?!quote:Op zondag 21 februari 2010 23:24 schreef Chanel5 het volgende:
Bram, ik heb een vraag. Denk je dat johan de juiste mensen om zich heen heeft?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |