Gaat 17000 man in die tent hè, die heb je niet zomaar volquote:Op donderdag 19 april 2012 21:27 schreef RvS-Coldplay het volgende:
Nog steeds staanplaatsen voor Ziggo Dome te krijgen. Lijkt erop dat Jason toch niet zo aanslaat hier in Nederland. Denk dat Ahoy toch beter was geweest...
Dus wel, het concert is sinds 3 dagen uitverkocht.quote:Op vrijdag 20 april 2012 00:13 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Gaat 17000 man in die tent hè, die heb je niet zomaar vol
Ja maar kostte wel wat tijdquote:Op woensdag 10 oktober 2012 19:35 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Dus wel, het concert is sinds 3 dagen uitverkocht.
Melkweg kaartjes binnen?!quote:Op woensdag 10 oktober 2012 19:32 schreef Asskicker14 het volgende:
Hotel is geboekt. Kaartjes zijn zo goed als binnen.
Melkweg, Ziggo, Dusseldorf, Brussel, Londen! Here i come.
Ziggo, Dusseldorf, Brussel, Londen zijn binnen.quote:
Als je de volgende concerthallen kunt uitverkopen zoals Jason Mraz heeft gedaan, kun je makkelijk Ziggo Dome uitverkopen:quote:
Dacht al, weer een presale gemist?!quote:Op woensdag 10 oktober 2012 19:37 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Ziggo, Dusseldorf, Brussel, Londen zijn binnen.
Melkweg heb ik op zeer korte termijn.
Heb je wel gelijk in maar toch heb ik niet het gevoel dat hij heel groot is in Nederland. Heel veel mensen kennen zijn naam niet, als je dan een liedje of 2 zingt krijg je wel een "ow ja hij".quote:Op woensdag 10 oktober 2012 19:44 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Als je de volgende concerthallen kunt uitverkopen zoals Jason Mraz heeft gedaan, kun je makkelijk Ziggo Dome uitverkopen:
- Madison Square Garden
- Hollywood Bowl
- Red Rocks
- Greek Theatre
- Sydney Opera House
- Royal Albert Hall
Jason Mraz is momenteel een absolute wereldster, dus we moeten hem met andere ogen gaan beschouwen. Niet als de Jason Mraz die 5 jaar geleden nog in de Paradiso en Rotown stond.
Ik vind 8 van de 12 nummers op Love Is A Four Letter Word ook matig, maar het bijzondere aan Jason Mraz is dat zijn beste nummers nooit op zijn albums staan en hij ze juist wel vaak live speelt.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:11 schreef Memento-Mori het volgende:
Mijn Jason-liefde is volgens mij overtwijfel hard of ik wel zin heb in ziggodome, Maastricht-Amsterdam. Meh. En ook zn nieuwe materiaal is voor mij maar meh.
Ik ken tquote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:28 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Ik vind 8 van de 12 nummers op Love Is A Four Letter Word ook matig, maar het bijzondere aan Jason Mraz is dat zijn beste nummers nooit op zijn albums staan en hij ze juist wel vaak live speelt.
Luister naar de volgende liedjes en als je het nog steeds niets vindt, dan zul je zijn muziek wel nooit waarderen.
When We Die (Nash & Stills achtig)
Sea Captain
Rescue (nieuwe uitvoering)
Rescue (oude uitvoering)
Don't Change (bonus track studio-uitvoering)
Oke, meer kans voor mij om probleemloos kaarten te kunnen bemachtigen dan.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:53 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
Ik ken tik was bij zn eerste Nederlandse concert in paradiso en nog veel meer, maar kijk helemaal niet zo uit naar ziggodome enzo
twijfel ook of ik melkweg wel zal doen en dan evt ziggodome skippen. Weet t nog niet. paar jaar terug zou ik mega er naar uit kijken, nu totaal niet
hahaquote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:56 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Oke, meer kans voor mij om probleemloos kaarten te kunnen bemachtigen dan.
Kun je een backstage pass voor me regelen?quote:Op donderdag 11 oktober 2012 10:27 schreef Dark_Angelus het volgende:
Ik ga sowieso naar de Ziggodome, maar aangezien ik huisfotograaf van de Melkweg ben ga ik ook daar maar even kijken
Hehe, nee (kan wel, maar gaat niet gebeuren)quote:Op donderdag 11 oktober 2012 10:30 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Kun je een backstage pass voor me regelen?
Je kan het wel?quote:Op donderdag 11 oktober 2012 10:31 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Hehe, nee (kan wel, maar gaat niet gebeuren)
Jup dag van te voren, klein concert in de rabozaal.quote:
WHUT?!quote:Op donderdag 11 oktober 2012 10:08 schreef Asskicker14 het volgende:
Kaartjes voor de Melkweg zijn binnen.
Start verkoop:quote:
x2quote:Op donderdag 11 oktober 2012 10:08 schreef Asskicker14 het volgende:
Kaartjes voor de Melkweg zijn binnen.
Tofquote:Op donderdag 11 oktober 2012 12:44 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Jup dag van te voren, klein concert in de rabozaal.
Bizar he... Maar ik zou mezelf vopr m'n kop slaan als ik er niet bij zou zijn en de volgende dag zou horen hoe goed het wasquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 10:42 schreef Zocalo het volgende:
Dan zijn die presales wel ideaal ja.
Dit soort artiesten in zo'n zaaltje is wel uniek, dus het verbaast me niet. Maar geld lijkt tegenwoordig voor mensen niets meer uit te maken als ze er heen willen. Met servicekosten en lidmaatschap erbij is het gewoon 60 euro.
quote:
quote:Watch out Europe, Here I come
Hehehe, en datquote:
Nope, niet gespeeldquote:Op woensdag 21 november 2012 23:29 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Hehehe, en dat
Enige gemis was Plane (of ik was net even naar de oude zaal toen hij die speelde)
Vond het zelf wel leuk om te zien het contrast met de show van gisteren, dit waren grote gebaren, groots opgezet. Echt werken, gisteren was meer de Jason de oude hippie die moppies speelt.quote:Op donderdag 22 november 2012 23:13 schreef -Menn0- het volgende:
Weer 2,5 uur! Wat een held!
Kost misschien wat centen om 2 avonden te gaan maar was elke cent meer dan waard!
Ja inderdaad! Ik ben blij dat ik beide dagen gegaan ben!quote:Op donderdag 22 november 2012 23:15 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Vond het zelf wel leuk om te zien het contrast met de show van gisteren, dit waren grote gebaren, groots opgezet. Echt werken, gisteren was meer de Jason de oude hippie die moppies speelt.
En het was wel korter dan gisteren, 21:00 beginnen 23:00 klaar.
Dat wel en dan voornamelijk achteraan op de vloer.quote:Op vrijdag 23 november 2012 09:37 schreef staticdata het volgende:
Lees op de recensie op nu.nl dat het publiek weer lekker aan het praten was? Snap dat niet, als je naar een concert gaat, dat je niet je mond kan houden.
Het enige tegenvallende vond ik de lange tijd die het opbouwen nog duurde tussen de support act en de Mraz show, plus uiteraard de afwezigheid van Toka. (Toca?quote:
Die man heeft een ander concert gezien dan ik, óf is er met een andere verwachting heen gegaan, da's duidelijk. Dat gekrijs en oorverdovend applaus aan het eind, voor de toegift, en daarna nog eens. Het hield haast niet op, het enthousiasme. Kennelijk waren er toch héél veel mensen die het wel tof vondenquote:
Ik moet zeggen dat ik zelf de Melkweg avond ook een stuk sterker vond.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:42 schreef Greys het volgende:
[..]
Die man heeft een ander concert gezien dan ik, óf is er met een andere verwachting heen gegaan, da's duidelijk. Dat gekrijs en oorverdovend applaus aan het eind, voor de toegift, en daarna nog eens. Het hield haast niet op, het enthousiasme. Kennelijk waren er toch héél veel mensen die het wel tof vonden
Ja maar als je verwacht had dat hij zijn eerste albums ging spelen had je (niet jij, maar hij) dan toch totaal misplaatste en onterechte verwachtingen? Als de tour rondom het laatste album is, dan ga je dat album niet overslaan, maar juist die accentueren, lijkt me logisch. Dat je daarnaast nog wat oudere hitjes speelt oke, dat deed ie dus ook. Dus ik vind die verwachting dan niet terecht, zeg maar.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:53 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik zelf de Melkweg avond ook een stuk sterker vond.
En daarnaast, snap ik zijn redenatie wel. Alles voor de afgelopen twee albums was goed tot zeer goed. Laatste twee platen zijn met name gevuld met wat muurbloempjes. Als je alleen die twee cd's kent dan heb je best een hele leuke avond gehad denk. Als je verwacht had dat hij zijn eerste albums ging spelen kwam je bedrogen uit.
Nee klopt, maar da's een keuze hoe je je recensie schrijft.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja maar als je verwacht had dat hij zijn eerste albums ging spelen had je (niet jij, maar hij) dan toch totaal misplaatste en onterechte verwachtingen? Als de tour rondom het laatste album is, dan ga je dat album niet overslaan, maar juist die accentueren, lijkt me logisch. Dat je daarnaast nog wat oudere hitjes speelt oke, dat deed ie dus ook. Dus ik vind die verwachting dan niet terecht, zeg maar.
True, maar hij schrijft hem alsof er geen ene ruk aan was. Unfair, vind ik persoonlijk.quote:Op vrijdag 23 november 2012 14:56 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Nee klopt, maar da's een keuze hoe je je recensie schrijft.
Ik heb idd geen vergelijkingsmateriaal, ik heb hem alléén gisteravond live meegemaakt. En mijn favoriete nummers zijn The Remedy, You and I Both, Life is Wonderful en Geek in the Pink. Daar heeft ie weinig van gespeeld, maar toch heb ik een wereldavond gehad, omdat ik idd al verwacht had dat het uiteraard om zijn meest recente album zou gaan.quote:Persoonlijk vond ik Melkweg beter dan Ziggo, en vond ik tig jaar geleden Paradiso weer tig keer beter dan afgelopen twee concerten. Doet verder niets af aan zijn live performance. Die stond gewoon en gezien de respons van het overgrote deel van het publiek prima.
Ik vind zijn laatste album ook helemaal niks. Was ook echt fan van Jason Mraz in 2007 ofzo. Maar toen nooit de tijd gehad om hem live te zien. Gister was het moment er dan eindelijk. En helaas: 90% was zo zoetzappig als de pest. Lichtpuntje was Butterfly. Geweldig gedaan!quote:Op vrijdag 23 november 2012 15:29 schreef Zocalo het volgende:
Als ik de setlist zie ben ik ook blij dat ik niet gegaan ben. Het laatste album ligt me niet, waar het eerdere materiaal veel meer mijn ding was. Maar zoals hierboven gezegd, dat valt te verwachten als het de tour van LOVE betreft.
Ik vind dat serieus bespottelijk. ZELFS als een artiest op dat moment een saai liedje speelt.quote:Op vrijdag 23 november 2012 18:36 schreef Cee het volgende:
Met name door het vee om me heen die dat soort momenten gebruikten om even volop de dag door te nemen. Maar da's iets dat ik bij welk concert dan ook tegenkom de laatste jaren.
blij dat ik niet gegaan ben dusquote:Op vrijdag 23 november 2012 14:53 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik zelf de Melkweg avond ook een stuk sterker vond.
En daarnaast, snap ik zijn redenatie wel. Alles voor de afgelopen twee albums was goed tot zeer goed. Laatste twee platen zijn met name gevuld met wat muurbloempjes. Als je alleen die twee cd's kent dan heb je best een hele leuke avond gehad denk. Als je verwacht had dat hij zijn eerste albums ging spelen kwam je bedrogen uit.
Ik twijfelde nog om kaartjes te kopen. Maar ik vond het nieuwe album niet zo extreem leuk, zijn 'oudere' waren leuker. En tja, dan ga ik niet naar een concert wat in principe voor YES! is. :pquote:Op vrijdag 6 februari 2015 16:42 schreef MaGNeT het volgende:
Vanavond om 20u zit ik in Ziggo Dome, vak B
Ik heb eerste rij in Carré gezeten in oktober, die zelfde dag gingen de kaartjes voor vandaag in de verkoop maar bewust niet gedaan omdat het Carré niet zou kunnen overtreffen.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 20:38 schreef einschtein het volgende:
[..]
Ik twijfelde nog om kaartjes te kopen. Maar ik vond het nieuwe album niet zo extreem leuk, zijn 'oudere' waren leuker. En tja, dan ga ik niet naar een concert wat in principe voor YES! is. :p
Pauze hierquote:Op vrijdag 6 februari 2015 20:38 schreef einschtein het volgende:
[..]
Ik twijfelde nog om kaartjes te kopen. Maar ik vond het nieuwe album niet zo extreem leuk, zijn 'oudere' waren leuker. En tja, dan ga ik niet naar een concert wat in principe voor YES! is. :p
Ik heb voor beide shows de fan pre-sale gekregen. Maar uit eindelijk niet gedaan. Hoe was Carré?quote:Op vrijdag 6 februari 2015 21:46 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik heb eerste rij in Carré gezeten in oktober, die zelfde dag gingen de kaartjes voor vandaag in de verkoop maar bewust niet gedaan omdat het Carré niet zou kunnen overtreffen.En het in principe dezelfde show was.
Live is ie idd goed! Op Spotify staat een album met alle live versies. Echt heerlijk!quote:Op vrijdag 6 februari 2015 21:46 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Pauze hier
Ook oud werk en vooral verbazing over wat hij kan... Geniaal!
Geluid is prima in Vak B
Perfect!quote:Op zaterdag 7 februari 2015 00:18 schreef einschtein het volgende:
[..]
Ik heb voor beide shows de fan pre-sale gekregen. Maar uit eindelijk niet gedaan. Hoe was Carré?
[..]
Live is ie idd goed! Op Spotify staat een album met alle live versies. Echt heerlijk!
Hoe was de rest van de show?
Geweldig! Akoestisch, klein, muisstil, zuiver. Heel speciaal, met veel interactie. Focus op Yes! natuurlijk. Ben benieuwd naar de setlist van gisteren en in hoeverre deze hetzelfde was.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 00:18 schreef einschtein het volgende:
[..]
Ik heb voor beide shows de fan pre-sale gekregen. Maar uit eindelijk niet gedaan. Hoe was Carré?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Microfoon van de Note3 valt me nog best mee, al je meerekent dat het een telefoon is![]()
quote:Op zaterdag 7 februari 2015 13:20 schreef MaGNeT het volgende:
Voor de liefhebbers van beeld en geluid wat opnamen van m'n phone achter een spoiler gezet:Vooral van I'm Yours zocht ik beelden.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Microfoon van de Note3 valt me nog best mee, al je meerekent dat het een telefoon isGaaf! Prima beelden ook, not bad!
Zet ze es op YT.![]()
Heb alleen maar YT kanalen met inkomsten dus daar ga ik geen risico met © materiaal lopenquote:Op zaterdag 7 februari 2015 14:01 schreef einschtein het volgende:
[..]
Vooral van I'm Yours zocht ik beelden.Gaaf! Prima beelden ook, not bad!
Zet ze es op YT.
Ah, dan ga ik ze even downloaden.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 14:08 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Heb alleen maar YT kanalen met inkomsten dus daar ga ik geen risico met © materiaal lopen
Je kan ze overigens wel makkelijk downloaden (rechts klik en dan "save as" of "save link as").
Mocht je ze zelf op YT willen zetten: be my guest
Bij I'm yours ging het focussen niet helemaal soepel en ging iedereen staan waar ik ff wat beeld miste
In de pauze/na de show had ie nog een duet gedaan met Simon Keizer.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 17:44 schreef MaGNeT het volgende:
Jason en Rainy Jane helemaal gemist donderdag....
Geen opname van zeker?quote:Op zaterdag 7 februari 2015 18:11 schreef einschtein het volgende:
[..]
In de pauze/na de show had ie nog een duet gedaan met Simon Keizer.
Ja, dat stukje opera was zo onwerkelijk dat het even duurde voor ik doorhad dat hij het zelf zongquote:Op maandag 9 februari 2015 16:41 schreef Greys het volgende:
Ik vond het in Ziggo echt belachelijk goed.
En ineens was Toca er ook
Vooral dat hij ineens opera ging zingen tijdens Mr. Curiosity, wauw
Ik dacht ook dat hij het als grapje deed en playbackte en dat er een operazangeres uit de coulissen zou komenquote:Op maandag 9 februari 2015 17:04 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Ja, dat stukje opera was zo onwerkelijk dat het even duurde voor ik doorhad dat hij het zelf zong
Optreden maar ook geluid was erg goed. Ook Rainy Jane is een fijne combi
Slecht filmpje maar ja, die was er als verrassing!quote:
Eens, zijn oudere albums vond ik ook mooier.quote:Op maandag 9 februari 2015 22:22 schreef Moody het volgende:
Je hoorde 10 jaar geleden al dat hij stadions zou kunnen uitverkopen, lucky voor hem is dat nu het gevalMaar vinden jullie de Mraz van nu niet een pussy vergeleken met de energieke Mraz van 13-14 jaar geleden?
Vond destijds Waiting for My Rocket to Come een aardig album en imo nog steeds zijn beste album. Vanaf Mr A-Z werd het al een flink stuk stuk zoeter en vlakker. De Mraz van nu is meer een slome priester. Wel een slome priester met een dijk van een stem
Album in mijn geval. Al vind ik Did You Get My Message en Mr Curiosity nog wel goed. I'm Yours ook prima, maar dan houdt het wel op.quote:Op maandag 9 februari 2015 22:31 schreef einschtein het volgende:
[..]
Eens, zijn oudere albums vond ik ook mooier.
Ik ben nog steeds altijd groot fan van Life is Wonderful.quote:Op maandag 9 februari 2015 22:36 schreef Moody het volgende:
[..]
Album in mijn geval. Al vind ik Did You Get My Message en Mr Curiosity nog wel goed. I'm Yours ook prima, maar dan houdt het wel op.
Ja vond ik ook!quote:Op maandag 9 februari 2015 23:34 schreef MaGNeT het volgende:
Dit is de beste opname van Mr Curiosity denk ik:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |