Dan heb ik liever een andere revolutie in Europa. Het omslagstelsel gaat een heleboel eurolanden enorme hopen geld kosten met de vergrijzing.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:08 schreef Ritmo het volgende:
Of we gaan juist voor een revolutie binnen Europa. Wat dat betreft neig ik steeds meer naar D66.
Conservatisme is niet zo verkeerd, maar op drugsgebied voorkomt het de evrwezenlijking van veel belangrijker VVD-idealen. Niet doen dus.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:13 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
De VVD is alleen liberaal als het economisch mee zit, zodra het even tegen zit zijn ze nog conservatiever dan het CDA.
Je hebt helemaal gelijk hoor, maar als Rutte dat zou roepen zou hij door zijn rechtse concurrenten afgemaakt worden. Dan slaan Verdonk, Wilders hem om de oren met geblaat dat hij een softe linkse rakker is en Balkie vraagt zich hardop af waarom die Rutte toch niet wil dat we maatregelen nemen om onze koters uit de koffieshops te houden.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:12 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Jammer dat simpele zielen zo blind zijn voor de feiten. Alsof in landen waar wiet verboden is en je voor hard drugs 20 jaar de cel in gaat, het drugsbeleid beter werkt.
Toch bedankt, je kon wel eens m'n stem beinvloed hebben zojuist.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:17 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Je hebt helemaal gelijk hoor, maar als Rutte dat zou roepen zou hij door zijn rechtse concurrenten afgemaakt worden. Dan slaan Verdonk, Wilders hem om de oren met geblaat dat hij een softe linkse rakker is en Balkie vraagt zich hardop af waarom die Rutte toch niet wil dat we maatregelen nemen om onze koters uit de koffieshops te houden.
Ik hoop dat er binnen de VVD eens iemand komt die deze 'hardliners' om de oren kan slaan met argumenten dat het juist de onzinnige opstelling inzake drugs is die voorkomt dat men nu eindelijk eens echt tough on crime kan zijn. Dit halfzachte gedoe (want: uit 'medeleven' met de zelfverkozen slachtoffers van drugs) met criminaliseren van een doodnormaal roesmiddel moet stoppen. Ach, misschien moet ik het zelf maar doen.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:17 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Je hebt helemaal gelijk hoor, maar als Rutte dat zou roepen zou hij door zijn rechtse concurrenten afgemaakt worden. Dan slaan Verdonk, Wilders hem om de oren met geblaat dat hij een softe linkse rakker is en Balkie vraagt zich hardop af waarom die Rutte toch niet wil dat we maatregelen nemen om onze koters uit de koffieshops te houden.
De manier waarop de PVV en TON overlast aan willen pakken werkt niet zonder groot ambtenaren aperaat en het is in dat opzicht jammer dat veel van de zwevende kiezers zich meer baseren op one-liners en internet programmaatjes, dan dat ze een keer een verkiezingsprogramma lezen, of een achtergrond artikel in een andere krant, maarja dat zal wel te links voor ze zijn.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:17 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Je hebt helemaal gelijk hoor, maar als Rutte dat zou roepen zou hij door zijn rechtse concurrenten afgemaakt worden. Dan slaan Verdonk, Wilders hem om de oren met geblaat dat hij een softe linkse rakker is en Balkie vraagt zich hardop af waarom die Rutte toch niet wil dat we maatregelen nemen om onze koters uit de koffieshops te houden.
Nadenken, nuance en jezelf informeren is voor linkse stinkhippiesquote:Op donderdag 18 februari 2010 01:22 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
De manier waarop de PVV en TON overlast aan willen pakken werkt niet zonder groot ambtenaren aperaat en het is in dat opzicht jammer dat veel van de zwevende kiezers zich meer baseren op one-liners en internet programmaatjes, dan dat ze een keer een verkiezingsprogramma lezen, of een achtergrond artikel in een andere krant, maarja dat zal wel te links voor ze zijn.
Jij wou toch een rechts kabinet?quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:23 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Nadenken, nuance en jezelf informeren is voor linkse stinkhippies
Er is al een enorm ambtenarenapparaat, maar dat werkt totaal niet efficient. Het gaat erom het op de juiste plekken wel werkend te krijgen, en dan kun je nog met minder mensen toe ook.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:22 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
De manier waarop de PVV en TON overlast aan willen pakken werkt niet zonder groot ambtenaren aperaat en het is in dat opzicht jammer dat veel van de zwevende kiezers zich meer baseren op one-liners en internet programmaatjes, dan dat ze een keer een verkiezingsprogramma lezen, of een achtergrond artikel in een andere krant, maarja dat zal wel te links voor ze zijn.
En dan noem je je "Glijdt licht"!! Je glijdt nogal behoorlijk als je niet kunt kiezen tussen extreem rechts en extreem links!quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:16 schreef Glijdt_licht het volgende:
PVV of SP zijn de enigen die ik nog interessant vind.
Tja, maar met 2 'linksen' heulen zal hem niet in dank worden afgenomen door de rechts georiënteerde kiezer.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:19 schreef Ritmo het volgende:
En Rutte moet gewoon een kerel zijn en in dit punt steun zoeken bij Pechtold en Cohen. Genoeg goede argumenten om softdrugs te verdedigen zonder een linkse hippie te zijn.
Nou ik twijfel anders ook tussen deze 2.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:28 schreef Gia het volgende:
[..]
En dan noem je je "Glijdt licht"!! Je glijdt nogal behoorlijk als je niet kunt kiezen tussen extreem rechts en extreem links!
Eigenlijk wil ik een kabinet wat niet uit partijen bestaat die vooral een lobbygroep lijken te zijn voor bepaalde belanghebbenden. Maar goed, dat is een utopie, dat besef ik me terdege.quote:
Maar op andere staan ze weer lijnrecht tegenover elkaar. Ze willen allebei het probleem van de reljongeren stevig aanpakken. Maar dat is dan ook eigenlijk wel de enige overeenkomst.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:30 schreef Kwaliteit het volgende:
[..]
Nou ik twijfel anders ook tussen deze 2.
op veel punten hebben ze gelijkheid hoor!
Ik denk dat dat weleens mee kan vallen.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:31 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Maar goed, dat is een utopie, dat besef ik me terdege.
Knoop er gewoon een verhaaltje aan vast "over belasting op wiet heffen aan arbeiders" klaar.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:30 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Tja, maar met 2 'linksen' heulen zal hem niet in dank worden afgenomen door de rechts georiënteerde kiezer.![]()
Idd, beetje triest om je stem door wiet te laten bepalen.quote:Het is natuurlijk voor de meeste mensen sowieso een ver van je bed show. Als de partij waar ik op stem tegen koffieshops is maar voor de rest erg veel standpunten heeft waar ik achter sta zal het mij verder ook worst wezen. En dat terwijl ik wel degelijk voor legalisering van (soft)drugs ben.
Op punten als de AOW en gezondheidszorg zijn ze het ook eens. Geen kleine onderwerpen.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:33 schreef Gia het volgende:
[..]
Maar op andere staan ze weer lijnrecht tegenover elkaar. Ze willen allebei het probleem van de reljongeren stevig aanpakken. Maar dat is dan ook eigenlijk wel de enige overeenkomst.
Als je twijfelt, kun je beter de overeenkomsten buiten beschouwing laten en dan kijken wat de verschillen zijn.
De CDA achterban bestaat volgens mij voor het grootste gedeelte uit niet-christenen of iig geen kerkgangers. Het heeft nou eenmaal het imago van 'veilige' partij. Het is echt zo'n partij waarvan je in het stemhokje denkt "ach, toch maar niet die Bos/Wilders.".quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:31 schreef 12-1985 het volgende:
Als het kabinet valt (en dat hoop ik van harte), dan denk ik dat het cda wel eens flink zetels gaat inleveren bij nieuwe verkiezingen.
Vroeg of laat moeten mensen toch inzien dat die slappe christenhonden gewoon thuis soep met brood moeten eten, maar vooral niet in de regering mogen.
Dat klopt, maar aan de andere kant heb je wel ambtenaren nodig die dat beleid onafhankelijk uit kunnen gaan voeren, zonder dat er bij het eerste relletje al beleidsaanpassingen nodig zijn.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:28 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Er is al een enorm ambtenarenapparaat, maar dat werkt totaal niet efficient. Het gaat erom het op de juiste plekken wel werkend te krijgen, en dan kun je nog met minder mensen toe ook.
Dat denk ik niet aangezien zo'n beetje de enige partij die geen vaste doelgroep lijkt te hebben D'66 is.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:34 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik denk dat dat weleens mee kan vallen.
Verwacht dat veel mensen dat pappen en nathouden zat zijn en spijkers met koppen willen.
Ik vind dat gedoe met drugs inderdaad vooral vervelend vanwege de druk die het legt op het strafrechtelijk apparaat. Uit principiele redenenen ben ik ook wel voor legaliseren, maar ik zou hier minder een punt van maken als de gevolgen van criminalisering niet zo vervelend waren. Maar ja, wat is het alternatief? Op dit punt volg ik meer de lijn van D66, maar die partij heeft op een heleboel andere punten niet mijn steun.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:30 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Tja, maar met 2 'linksen' heulen zal hem niet in dank worden afgenomen door de rechts georiënteerde kiezer.![]()
En in geval van PVV/CDA/VVD kan ik hem niet eens ongelijk geven. Het is het niet waard om een formatie over te laten mislukken en je kan het mooi als wisselgeld gebruiken bij de onderhandelingen om op een ander punt harder door te kunnen drukken.
De reactie van sachertorte is een beetje zoals ik bedoelde. Ik proef zoiets van 'ach, wel jammer maar geen drama'.
Het is natuurlijk voor de meeste mensen sowieso een ver van je bed show. Als de partij waar ik op stem tegen koffieshops is maar voor de rest erg veel standpunten heeft waar ik achter sta zal het mij verder ook worst wezen. En dat terwijl ik wel degelijk voor legalisering van (soft)drugs ben.
Wegstrepen dus. Als je twijfelt moet je naar de verschillen kijken en je dan afvragen wat belangrijker is.quote:Op donderdag 18 februari 2010 01:36 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Op punten als de AOW en gezondheidszorg zijn ze het ook eens. Geen kleine onderwerpen.
Met het verschil dat de PVV de AOW als eerste in zal zetten als wisselgeld bij coalitiebesprekingen en als 2e de gezondheidszorgquote:Op donderdag 18 februari 2010 01:36 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Op punten als de AOW en gezondheidszorg zijn ze het ook eens. Geen kleine onderwerpen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |